Light Connections
 
 

 

אור נגרר שיוצר נתיב - דצמבר 2019

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

ברכות יקרים, אני 'אמ'.

 

אני שמח להיות איתכם היום. אנחנו מסמנים את ציר הזמן שלכם בנקודות חיבור אלו. לפניכם קשרים מדהימים כל כך ועשיתם תנועה מדהימה בחודשים האחרונים. אנחנו יודעים שלפעמים אינכם יכולים לראות זאת, מכיוון שהכאוס בפלנטה ארץ הוא די עז ברגע זה. אולם זה למעשה חלק ממה שמתרחש, שכן אתם לומדים לנוע דרך דברים מהר מאוד למרות הסחות דעת מדהימות.

עשיתם עבודה מדהימה עם זה ועכשיו הכל יכול להיפתח לרמה חדשה. יהיה עליכם לעשות כאן הרבה יותר ממה שאי פעם חשבתם שהוא אפשרי. למען האמת, תרחיבו אנרגיה בדרך אחרת ותקבלו גם מעט עזרה. כן, תמיד הייתה לכם עזרה סביבכם בדרכים שונות. עם זאת, מה שמתרחש ברגע זה מעניין במיוחד.

 

למשפחת E הייתה השפעה אדירה על פלנטה ארץ. הם אלה שבעצם העלו את הרעיון של כוכב לכת ללא חוקים. כדור הארץ היה הפלנטה הראשונה של בחירה חופשית, ובמשך תקופה ארוכה מאוד היא היתה היחידה.

ובכן, זה משתנה בצורה מאוד דרסטית בעקבות ההתקדמות שבני אדם עשו. זה מה שמתרחש וזה קסום! אתם חווים תנועה מהירה מאוד, ובכל זאת הרבה ממה שתראו הוא בעיקר הסחת דעת. בעקבות התנועה הזו בני אדם מרגישים הרבה בלבול וכאוס, הגורם לתסכול וכעס.

יקרים, זהו הזמן להביא את עבודת האור שלכם לקדמת הבמה. רבים מכם נקראו במיוחד מכיוון שאתם מומחים לשמוט את החלקים החשובים ביותר בדרככם. למען האמת, אתם יכולים להתייחס לכך כאל קריאה לפעולה.

 

אור נגרר שיוצר נתיב

 

כאשר נהגתם להכין אנרגיה במתכוון, אפילו אם פשוט הייתם מביטים בנקודה על האדמה ו'שופכים' את ליבכם לתוכה, היתה לכך מעט מאוד השפעה על פלנטה ארץ, עד לנקודה זו. עם זאת, אם הייתם עושים בדיוק את זה עכשיו, הרי שבכל פעם שמישהו יעבור באותה נקודה הוא יתחיל להתחבר לאנרגיה הזו. הוא יתחיל להרגיש את כמות האהבה האישית שלו הולכת וגוברת בדיוק באותו הרגע, ויאסוף מעט מן האנרגיה שלכם.

לכן הדבר הראשון שאנחנו מבקשים מכם לעשות הוא להיות זהירים מאוד, ובשעה שאתם עושים זאת השתמשו באנרגיה הטהורה ביותר האפשרית. דעו שזו תקופה נפלאה להתחיל לשתול את כוונתכם ואת חזונכם של העולם החדש, יחד עם רעיונותיכם לגבי מה שאתם אוהבים והיכן נמצאת תשוקתכם.

 

מתנות אור נגררות אלו שיוצרות נתיב הן החלקים שהבאתם מ'הבית', הן מסוימות מאוד ורק אתם יכולים לשאת אותן, למרות שאחרים נושאים חלקים דומים. אתם מנסים לתאר וליצור משהו עצום ורחב. לעתים קרובות זה אפילו לא מוגדר ככינוי שאתה מכנים 'גן עדן' או 'בית'. האמת שזה מאוד קשה להגדרה, מכיוון שזה אינו מתאים למציאותכם שלכם כאן. ועם זאת, ככל שתוכלו להביא יותר, השלב הבא של החיים יהיה קל ומרגש יותר.

 

כאשר אדם מרגיש אנרגיית לב, האשליה של ההבדלים דועכת, וכולם נמצאים בהרמוניה. ברגע שבני האדם תקועים במערכות האמונה שלהם, הרעיונות, המושגים והמטרות שלהם, זה הופך להיות מבולבל מאוד.

בשלב זה, אנחנו מבקשים מכם להתחיל לבנות עם לבכם. בלבול יכול להתקיים רק במצב מסובך, יקרים, ואם כך יש לפשט את הדברים. מצאו דרכים לראות את התמונה הגדולה יותר וחפשו אחר ניצוץ הרוח בכל הדברים שחוצים את נתיבכם. אל תפשטו רק את נתיבכם שלכם אלא השתמשו בתשוקות שלכם להנחות את הדרך קדימה.

 

נטיעת אור נגרר שיוצר נתיב הוא כלי נוסף בו תוכלו להשתמש כעת בכדי ליצור מציאות גבוהה יותר ברגע זה. באמצעות כלי זה תוכלו לשחרר את האנרגיה ולפתוח את הדלת. פשוטו כמשמעו, וזה יפתח את חלון ההזדמנויות הזה.

עשיתם עבודה מדהימה, יקרים, של עבודה עם האנרגיה הזו ושיחקתם את המשחק של העמדת הפנים שאתם אנושיים, כשלמעשה אתם פשוט 'רוח'. כן, אנחנו רואים אתכם ואתם ממש מצליחים! אנחנו אוהבים את מה שאתם עובדים איתו ואנחנו גאים בכם יותר מכפי שאתם יכולים לדמיין.

דעו שאתם לעולם אינכם לבדכם. תתחילו לקבל עזרה מתחומים רבים ושונים, ואנחנו נספר לכם הרבה יותר על מה שקורה בהמשך. אפילו בתחומי הטכנולוגיה, שבהם אתם מקדימים מעט את הלב האנושי לרוב ברגע זה. יהיו לכם הזדמנויות להתעדכן עם הרוב מכך ולשלוט בדברים רבים שממש לפניכם. זה מה שברצוננו שתתבוננו בו.

 

בכל פעם שאתם רואים כאוס או קשיים, אתם מרגישים הפרדה, ש'השתוללה' על הפלנטה שלכם. דמיינו כיצד זה יהיה בלעדיה. אחזו בחזון הזה, אחזו באנרגיה הזו. בכך, יקרים, תתחילו לבנות מחדש את פלנטה ארץ. תתחילו לעבוד בדרכים שונות וכל המשחק שלכם יתחיל להשתנות.

יהיו לכם הזדמנויות להתחבר זה לזה בדרכים בהן נעשה שימוש בלמוריה. כן, זמנים קסומים חוזרים עכשיו! תיהנו מהמסע, יקרים, זכרו שלעולם אינכם לבדכם . אנחנו איתכם כל הזמן ואנחנו אוהבים אתכם מאוד.

אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד. בשעה שאתם נכנסים לעולם הקסמים, צרו יחד קסמים. דעו שאתם תמיד עובדים בהרמוניה הזו. אחזו את הדלת פתוחה זה לזה בכל הזדמנות ושחקו היטב יחד.

 

 

אספבו.

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני מרליה.

 

כאשר תביטו לאחור על הזמן הייחודי הזה, תראו כיצד הכל פנה פנייה ענקית.

מכיוון שאתם מבצעים צעדים קטנים בלבד, לרוב התזוזה הזו אינה נראית. באנרגיה של ימינו אנשים ממוקדים במה שנמצא ממש לפניהם בכל רגע ורגע, והסחת הדעת הזו מונעת מכם לראות את התמונה הגדולה יותר, שהיא ענקית! מה שאנחנו רואים שכבר נטוע בפלנטה הוא עמוק ומשמעותי. זו ההתעוררות של האנרגיה הנשית, איזון מפלנטה ארץ.

 

אנחנו צופים בכל רגע במה שמתרחש על פני פלנטה ארץ. אנחנו יודעים שאלה זמנים קשים עבורכם עם כאוס ובלבול בכל מקום, וכל אחד מנסה לתפוס עוצמה בכל מחיר. עם זאת, למרות כל מה שקורה, עלינו לומר לכם שמנקודת המבט שלנו של התמונה הגדולה יותר, הרי שאתם נעים בצורה מדהימה. אתם נעים במהירות האהבה, שהיא מעט מהירה יותר ממהירות האור ... אינשטיין היה רוצה לדעת על כך ... כן, זה בהחלט היה משנה כמה דברים.

צעדו קדימה אל תוך האנרגיה, יקרים, ועגנו אותה.

 

מצאו את העוצמה הנשית שלכם, גם אם אתם גברים. מצאו את הדרך להתחיל להשתמש בעוצמה החדשה הזו ועגנו אותה על פני כדור הארץ. העזו לנסות דברים שלא ניסיתם לעשות, העזו לגעת בלבו של האחר.

 

וזה משהו שברצוננו להשאיר אותו אתכם ברגע מיוחד עד מאוד זה. אנחנו חולקים אתכם משהו פשוט: קחו את השמחה הזו והתשוקה ההיא שהרווחתם והעזו לגעת איתן בלבו של מישהו אחר. התשוקות שלכם הן הזיכרונות החביבים ביותר שלכם מ'הבית' שאתם מנסים לשחזר על כדור הארץ. מציאת הדרכים לגעת באחרים עם התשוקה שלכם תהפוך להיות 'הכנסיה' שלכם.

 

געו בלב

 

מצאו אדם אחד שתגרמו לשינוי והבדל בחייו - זה יכול להיות באמצעות מילים, מתנה, כסף, או פשוט הזדמנויות. זה יכול להיות כל אחד מאותם דברים, אולם מצאו החודש אדם אחד וגעו בו עם המתנה הזו. נסו לגעת בחייו בדרך זו או אחרת, ואז צפו במה שמתרחש בחייכם.

עשו זאת בכל הזדמנות שתוכלו ואתם תקרקעו את האנרגיה הנשית החדשה הזו למקום בו היא יכולה להיות קבועה וחלק מחיי היומיום שלכם. זה הרבה יותר מהעצמה נשית, זהו פתח רחב.

הפתיחה האנרגטית הזו כרגע היא זמן מושלם להתחיל לעגן שוב את האנרגיה וההעצמה הנשית. תיהנו מהמסע הזה, יקרים, ודעו שאנחנו איתכם כל הזמן ואנחנו מריעים לכם. כך שברגעים בהם אתם 'מכים בקיר לבנים' או שאתה נואשים - פשוט הקשיבו לקול ...

וכאשר לא תביטו, אנחנו ניגע בכם בצד האחורי של צ'אקרת הלב שלכם, כך שכאשר תרגישו זאת, נשמו עמוק ועגנו זאת. זוהי המתנה שלנו עבורכם.

תהנו במסע. דעו שאנחנו אוהבים אתכם עד מאוד, ואנחנו מאוד נרגשים מהפתחים החדשים שיצרתם על פלנטה ארץ.

 

יקרים, קחו את הזמן הזה וצעדו בגאווה. כבר עשיתם הבדל עצום בפלנטה הזו ויש עוד מה לעשות. אנחנו תמיד לצידכם ונמצאים ממש מאחוריכם, רק מחוץ לטווח הראייה שלכם, אולם אנחנו צופים בכל צעד שאתם מבצעים. ואנחנו אוהבים אתכם עד מאוד.

קחו את הזמן הזה וסעו היטב. אנחנו מבקשים מכם עם הכבוד הגדול ביותר להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני, ולשחק היטב יחד.

 

אני מרליה.

 

בואו לבקר אותי בזמן כלשהו,

 

אספבו,

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020