Light Connections
 
 

 

התיכנות של הגוף - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים על גבעה בפרו, בערך בגובה של 3,000 מטרים, בשדה אחו פתוח ויפהפה. לעיתים שומעים את הרוח המתחזקת, ולו רציתם להעניק סמל כלשהו לרוח היום, זו רוח השינוי של תפישתכם לגבי מי שהנכם.

ברצוני לשוחח על מספר דברים שכבר הזכרתי בעבר, אולם הפעם באופן שונה.

 

יקרים, היום הזה הוקדש לרעיון הריפוי, לרעיון שביכולתכם לשנות את מה שבתוככם, בעצמכם, מכיוון שגופכם מוכן למעשה לעשות זאת. ועל כך ברצוני לשוחח אתכם.

יקרים, כבר ציינתי בעבר שאתם מתוכנתים, והתיכנות מתחיל עם הלידה, וכילד העוקב בתשומת לב אחר הוריו ורואה מה הם עושים - זהו הזמן בו אתם מחליטים כיצד לחיות, ויתכן אף ממה לפחד...

זה כה מסוים, רבים מכם אינכם בוחרים דת אלא פשוט הופכים להיות מה שהוריכם הינם. אפילו הרעיון של מערכת עמוקה ומשמעותית של אמונה בבורא היוצר, מתוכנתת בכם על ידי פעולותיהם ודבריהם של הוריכם.

 

גופכם הוא כמו אנטנה גדולה. הוא מחכה להיות מתוכנת, ובשנים הראשונות לחייכם אכן זה קורה. כאשר אתם גדלים, אתם מתחילים להבין שאתם יכולים לשנות זאת, או לבחור שלא לעשות זאת. ומרבית בני האדם לעולם אינם משנים זאת, ולמעשה מספרים להם שהם אינם יכולים לעשות זאת.

 

ברצוני להראות לכם עד כמה זה משמעותי ועמוק, ואתחיל בדבר הקשה ביותר.

אם את אשה המקשיבה לי כעת, או קוראת את הדברים, יתכן וסיפרו לך שיש לך גן תורשתי של סרטן, שהגן הזה היה לאמך, לאחותך, ולכן גם את צפויה לכך. אם תתבונני בשושלת שלך, זה מוכיח זאת מכיוון שלכולן היה סרטן.

ברצוני לספר לך אמת: התיכנות שלך אכן היה לחלות בסרטן, וזה הגיע עם אמך..

יהיו אלה שיאמרו שמדובר בגנים, משהו ביולוגי ולא נפשי, לא רוחני - ואם כך הבה נתבונן מה גן עושה.

יקרים, גן הוא תיכנות כימית, שפשוט מעביר את התיכנות הזה לכימיה שלכם. אולם ביכולתכם לשבור את השרשרת הזו באמצעות תיכנות מחדש של הכימיה שלכם!

רבים עשו זאת.

 

ברצוני להוכיח לכם שגופכם הוא אנטנה, ושהוא מחכה להוראות.

אם לא תתנו לו הוראות במשך כל ימי חייכם, הוא פשוט יעקוב אחר התיכנותים הישנים.

וברצוני להציג בפניכם פעם נוספת את הרעיון של 'החוכמה הפנימית המולדת' - אותו משהו בגופכם המחכה להוראות.

כך עובדת ההומאופתיה. אתם נוטלים מתחת ללשונכם תמצית קטנה ביותר מכדי לגרום להבדל בכימיה שלכם, והיא הופכת לסימן, לאות ריפוי לגופכם. משתמשים בזה במשך מאות בשנים.

מאסטר הקרו היושב לצידי, מספר על כך שהם שמים עפר על השפתיים, גופכם מזהה את הידע בעפר הזה, יתכן שאפילו יש לו מסר עבורכם מאדמה החיה ונושמת - נכנה זאת 'הומאופתיה של הקרו', מכיוון שזה אותו הרעיון, יקרים, של מה שאתם יכולים לעשות.

 

תנו לי לספר לכם על הדבר הגדול מכולם.

גופכם מתבגר, האם מעולם בחנתם כיצד הוא יודע מהו גילכם? האם הוא מתבונן בשעון כלשהו? התאים מתחלקים, הטלומרים מתקצרים, אתם מתחילים להתבגר, להזדקן... יקרים - זהו תיכנות!

לפעמים אתם חיים בתרבות שתספר לכם הכל אודות גילכם - גם זה תיכנות! אם תתבוננו במדיה, היא תספר לכם מה עליכם לעשות בכל גיל וגיל - זהו תיכנות!

כיצד הגוף יודע מהו גילו? גם לו יש תיכנות. הוא סופר את הימים, את שעות החושך והאור - מכנים זאת 'השעון של הגוף'. האם אתם יודעים שאתם יכולים לדבר לתיכנותים האלה?

 

גופכם מתוכנן לחיות זמן רב מאוד, לחדש את עצמו, כל איבר בגופכם מחדש את עצמו - המדענים יתווכחו עם זה, אולם חכו עד שהם יגלו שאף המוח מתחדש ... הוא מתוכנן לנעורים.

למדתם לדבר לגוף, אתם יכולים לדבר לשעון הגוף. יתכן והרעיון של דיבור לתודעה שלכם עצמכם ייראה מעט משונה, אולם זה אפשרי. שאמנים מרפאים יכולים לראות את הדברים האלה בברור - אתם תתבגרו ותזדקנו על פי מה שאתם מתכנתים את גופכם שלכם. יש לכם אפשרות לקבל את התיכנות הישן שהגעתם אתו או ליצור תיכנות חדש.

 

אתן לכם דוגמא מה לומר לגופכם בקשר להזדקנות :

"מבנה תאי יקר שלי, אני יודע/ת שיש לך שעון מתוכנת. אני הבוס/ית, זוהי תודעתי שמדברת, ספור את הימים אחת ליומיים" [ קריון מצחקק בהנאה..]

ועליכם לומר זאת מדי יום, פעמים רבות ככל שתוכלו! הגוף זקוק לחיזוק ולתגבורת. אם תבחרו, אתם יכולים ליצור את הטקסים שלכם, עשו זאת מדי בוקר או מדי ערב, כך שככל שתתקדמו עם זה, שנה אחר שנה, אתם תראו תוצאות.

דברי מכוונים גם לאותה אשה שיש לה את הגן של הסרטן - דברי אליו מדי יום. אמרי זאת באופן רשמי, ואם תזדקקי לכך - תני פקודה, דברי לגן הזה ואמרי לו שאת מתכנתת אותו מחדש.

 

יקרים, הגוף נועד לשרוד, והנחיות אלו תתקבלנה מאוד טוב, הרבה יותר טוב מהנחיות אחרות מסוג זה.

 

לבסוף, ברצוני למסור לכם משהו שהוא אזוטרי ודי חדש, חלק אולי יאמרו שזה קסום.

האם אתם יודעים על מאסטר נעלה על הפלנטה הזו שהיה חולה במחלה כלשהי? התשובה היא 'לא' מכיוון שברעיון של תודעה מתפתחת תגיעו בסופו של דבר למצב של רטט גבוה, בו מחלה מאנרגיה נמוכה לא תוכל להיצמד אליכם. זה רעיון חדש - למחלה יש תודעה נמוכה מאוד. היא ביולוגית, יש לה אנרגיה, וכאשר תתקדמו עם התפתחות התודעה שלכם תגיעו למצב בו היא לא תוכל לפגוע בכם.

 

אני מספר לכם את כל הדברים האלה, נשמות עתיקות, מכיוון שאתם מצויים כעת במחזור של האדמה, מחזור של ההתפתחות, ועליכם לשמוע אודות אמיתות עתיקות אלו.

השארו זמן רב יותר, אחזו באור הזה של האהבה המגיע עם התפתחותה של תודעתכם. זה ישנה את הפלנטה!

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020