Light Connections
 
 

 

נתיב האהבה 4 - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו ממשיכים במסרים ממקסיקו סיטי, בנושא 'נתיב האהבה', ואכנה את המסר הזה 'הנצחון במאבק', וברצוני להכין את הרקע.

באמת קשה עבורכם לדמיין שהאנושות יצרה, בבחירה חופשית, איזון בין האור והחשכה. והאיזון הזה היה אתכם במשך עידנים ואחראי לתסכול כה רב בנשמות העתיקות.

דמיינו שקיימת בכם הידיעה אודות האור ועם זאת עליכם להיות בעולם בו האיזון אינו אור.

הנשמות העתיקות יודעות זאת. כל אלה היושבים לפני, וכל כך הרבה שיקראו זאת מאוחר יותר, עברו בחיים מצב כזה, זהו מאבק, יקרים, זה היה תמיד המאבק כיצד תוכלו לשאת את אורכם באופן יעיל בכדור ארץ חשוך.

חלק מכם היו מסוגלים לזרוח אותו לזמן קצר, ובכל זאת הרגשתם שהובסתם על ידי כל אותן הגישות והמטפורות של החשכה של התודעה - אני יודע זאת.

 

יקרים, ישנה כאן פמליה, שדיברנו אודותיה פעמים רבות אולם קשה להסביר זאת, ואפילו להאמין בכך. מסביבכם קיימת רב מימדיות. המדע יסכים לכך שישנם מימדים באטום שיוצר את כל מה שישנו, הרבה יותר מאשר רק שלושה או ארבעה מימדים.

ואם תתהו מה יש במימדים האחרים, הרי שהתשובה היא - כמעט כל מה שאינכם מסוגלים לראות ... אולם קיים שם כל כך הרבה שאתם מסוגלים לחוש, זוהי רב המימדיות שמתחילה להופיע באנרגיה החדשה הזו ובתכונה ובמאפיין הזה אתם מתחילים לראות את החשכה באופן שונה.

 

בתקשור האחרון סיפרתי לכם אודות כמוסות הזמן המכונות 'נקודות הצומת'. קיימות 12 כאלו שנבנו על מנת להיפתח בחודש האחרון בשנת 2012. הנבואה של הקדמונים והנבואה אודות העיט והקונדור סיפרו על תודעה גבוהה יותר שעומדת להגיע, אם עדיין תהיו כאן ... והנה אתם כאן.

כמוסות הזמן האלו נפתחות ומזרימות אור לרשתות, וזה ישפיע על האיזון בין האור והחשכה שתמיד היה שם.

נשמות עתיקות, אתם נמצאים כאן בזמן הנכון מכיוון שהאיזון הזה מתחיל להשתנות.

 

ברצוני שתהיו מודעים להרגשה של יותר קלות. קלות היא הרגשה פיסית. אתם מתחילים להבין שהמאבק שניהלתם במשך שנים מתחיל להשתנות לטובתכם. דברים קטנים מתחילים להתרחש - בתחילה אתם מרגישים זאת ומודעים שמשהו שונה.

סיפרנו לכם לפני כן, שהסוד להרבה ממה שעשוי לקרות יגיע עם יכולתכם להיות בשקט, להרגיש את הערך העצמי של התפארת ולהתחיל לאהוב את עצמכם. זהו משהו חדש, בעקבות האיזון בין האור והחשכה שקיים כאן. מתחיל להתרחש כל כך הרבה שקשור לשינוי הזה בין האור והחשכה ...

אני מדבר במושגים מטפוריים אולם אתם יודעים מהי כוונתי. אתם יודעים עד כמה זה קשה לאחוז באור, כשאתם נמצאים בחשכה. לכן רבים מכם כה עייפים מהמאבק, בחייכם האישיים, בעיר שלכם, בתרבותכם, בארצכם - ואני פונה כעת לכל אלה ברחבי הפלנטה.

 

החשכה תמיד נהגה 'לערוך ביקורים' בממשלות וזה מתחיל להשתנות. יתכן ולדעתכם זה יהיה הדבר האחרון שישתנה, אולם אתם עשויים להיות מופתעים. זרעים רבים של אור נזרעים בכל אותם מקומות פוליטיים ומחכים לזמנם על מנת להתחיל ולגרום להבדל.

הקשיבו, הנשמות העתיקות באמת נמצאות שם. תהיה נחוצה סבלנות, אולם הבה ואשוב אליכם - אתם מתחילים לנצח במאבק בין האור והחשכה.

ברצוני לפנות לאלה השומעים את קולי, שתמיד נאבקו בפחד ובחשכה, שליליות ודאגה - אני יודע מי הנכם! זה היה קשה ותמיד היה נראה שהדברים שבים וחוזרים. אתם עשויים להגיע לפגישה כמו זו, לחגוג, לעשות מדיטציה, לצחוק, להרגיש שלווה, עד אשר אתם עוזבים וחוזרים למה שאתם מחשיבים אנרגיה חשוכה יותר ונראה שכל הדברים שנמצאים שם חוזרים ...

זהו האיזון שהייתם רגילים לו, יקרים, וזה כבר אינו חייב להיות מציאותכם לעולם!

אתם יכולים לשבת כאן, לספוג את האור הזה שמוזרם אליכם, ולעזוב שונים מכפי שהגעתם. אתם עשויים לחזור לאותה אנרגיה חשוכה אולם אינכם חייבים לקחת בה חלק.

והחדשות הטובות הן שזה כבר אינו חייב להשפיע עליכם כפי שהיה בעבר.

וברצוני לשוחח על כך:

בעבר, היתה זו תעשיה שלמה אזוטרית של ניקוי אנרגיה שלילית. זה התרחש במשך מאות בשנים עם אלה שחיו כאן. הילידים ניקו, הם הבינו וראו את האנרגיה החשוכה. זה אינו משהו חדש. אולם זה משתנה.

כאשר נשמות עתיקות מתחילות להבין שהאיזון בין האור והחשכה בתוכם שונה [קריון מצחקק בהנאה..], הרי שאם בעבר הייתם עוזבים את המקום הזה, ונהגתם להגן על עצמכם מפני תודעות חשוכות שיתכן והיו סביבכם, הרי כיום - וזו אינה מטפורה - אתם עוזבים את המקום הזה והחשכה מתחילה להתרחק מכם, בכל אשר תלכו, בזכות האור שאתם נושאים.

 

זכרו, אם עקבתם אחר המסרים שהעברתי במשך כל השנים שהייתי כאן, הרי המשל של 'החדר החשוך' נמצא כאן היום. כאשר ישנה חשכה בחדר, כולם עושים כמיטב יכולתם אולם קיים בהם פחד, אין להם יכולת לראות מה נמצא לפניהם מכיוון שהם אינם יכולים לראות, הם נתקלים האחד בשני, הם פוחדים - עד שלפתע מישהו מדליק גפרור ומאיר את החדר בעדינות, וזה מספיק על מנת שכולם יכולים לראות טוב יותר.

האנשים בצידו השני של החדר אינם יודעים מי הדליק את הגפרור, וכל מה שהם יודעים הוא שהחשכה נעלמה ...

אתם אוחזים בגפרור, והגפרור הוא קבוע, תמידי. כאשר תעזבו את המקום הזה, החשכה תברח מכם. וזהו ההבדל בין איזון של עידנים בין האור והחשכה שלא היה לטובתכם, וכעת בשעה שהאיזון באמת לטובתכם! הו, זה הרבה יותר גדול מכפי שאתם חושבים. יש לזה נטיה לפתור בעיות מבלי שאתם עושים הרבה לשם כך.

 

החגים מתקרבים בחודש דצמבר, וזה משהו מאוד גדול בתרבות הזו. רבים מכם יבקרו את משפחותיהם, שהרחיקו אתכם בעקבות מה שאתם מאמינים בו, חלקם לועגים לכם בשל כך, מכיוון שזה אינו מתאים לתרבות ומה שהוריכם לימדו אתכם. עמדתם באור, וזה קשה. קשה לבקר בבית, ולעתים קרובות החגים קשים.

הבה נעשה שינוי בחג הזה - ששום דבר ממה שמישהו יאמר לכם, לא ישפיע עליכם. אתם תעמדו באור עדין, וכל חשכה שתהיה שם, מילים או מחשבות לא נעימות, פשוט' יקפצו וינתרו' מכם והלאה, ואתם תשלחו אור לכל אדם קשה שיהיה שם. אני מבטיח שאתם 'תפרקו סוגיות מנשקן', מכיוון שאתם מנצחים במאבק! זה יהיה 'חג מולד' שונה עבורכם, קרובי המשפחה והחברים יראו שלווה חדשה בתוככם. יתכן ודעתם לגביכם לא תשתנה בעקבות מה שאתם מאמינים בו אולם הם יתחילו להבחין במשהו - אתם שלווים בעוד שהם אינם שלווים...

כיצד לדעתכם זה יפעל? זה 'המגדלור', לעולם לא תדעו על איזה חיים תשפיעו, אפילו בקרב בני משפחה.

 

האיזון החדש בין האור והחשכה הוא כה משמעותי, וזה יתחיל לעבוד עם בריאותכם. כבר סיפרתי לכם בעבר שאותם דברים שאתם מבקשים לנקות מגופכם יתחילו להקשיב באופן שונה, וברצוני לתת תחזית שכבר נתתי בעבר, וזה משהו שלא ציפיתם לשמוע אותו.

מחלות מסוימות, חיידקים, וירוסים, וסוגי הסרטן הגרועים ביותר על הפלנטה - כולם עשויים מאנרגיה חשוכה. הם חיים ויש להם את האנרגיה של עצמם. הם חיברו והצמידו עצמם אליכם במשך עשורים, מכיוון שהייתם באותה אנרגיה.

כאשר תתחילו לשנות את הרטט שלכם, יקרים, התחזית שלי היא שהמדע יתחיל להבחין שישנם אנשים מסוימים שלעולם אינם חולים במחלות מן העבר. הם חופשיים ונקיים מהם מכיוון שהם רוטטים ברטט גבוה יותר, ולמחלה מרטט נמוך יותר אין כל סיכוי.

אתם מנצחים במאבק! האיזון הזה בין האור והחשכה הוא הרבה מעבר רק למטפורה של האור והחשכה. התחילו לגרום ל'נתיב האהבה' שיהיה נוח וקל לצעידה. בשעה שאתם צועדים בנתיב הזה, אתם מנקים אותו.

אינכם צריכים לחשוב על דברים קשים שמגיעים אם אתם מנקים את הנתיב בשעה שאתם צועדים בו. חלק מן הדברים הקשים ביותר שיגיעו אליכם - אינם חייבים להיות קשים מכיוון שאתם מנצחים במאבק!

 

ואם תאמרו שהלוואי ויכולתם להאמין בכך מכיוון שנלחמתם בדברים רבים שהיו בחייכם - יקרים, זה נקרא פחד ... עליכם להתחיל לתת תוקף לאמונתכם, וכאשר תתחילו לראות את התכונות והמאפיינים של האור בחייכם, אמרו לרוח 'תודה לך רוח, הביאי לי עוד מזה...' והיא תביא מכיוון שאתם מאשרים זאת בשעה שאתם צועדים.

צפו לאור, צפו לפתרון - זה המפתח.

אם תצעדו קדימה עם דאגה - זוהי חשכה שהצבתם לפניכם.

 

ברצוני לסיים עם הדברים הבאים:

החשכה אינה פקחית, והיא נעלמת כאשר מופיע האור, מכיוון שההגדרה של החשכה היא 'העדר אור'.

אין לחשכה כל סיכוי כאשר מופיע אור.

אל תטעו - אתם עדיין שרויים במאבק, וכאשר אנרגיות חשוכות על הפלנטה הזו יבינו שהן מפסידות, הן יכפילו את מאמציהם על מנת להפחיד אתכם בכל דרך שיוכלו, מכיוון שהם יודעים שהפחד משבית ושולל את האור. וזה יהיה כל כך ברור מכיוון שהחשכה אינה כה אינטליגנטית ותוכלו לזהות זאת בקלות.

כאשר הן יגיעו אליכם באופן שונה פשוט חייכו ואמרו להן להסתלק מדרככם מכיוון שיש לכם אור..

זהו המפתח למאבק שמגיע.

החשכה, וכל מה שהיא מייצגת באופן מטפורי, לא תוותר בקלות, אולם אין לה כל סיכוי כאשר אתם מפיצים את האור.

 

הבינו זאת, אתם יכולים באופן מטפורי לצעוד לאזור חשוך והוא לא יכול לגעת בכם, מכיוון שאתם אור!

הזמנים משתנים, נשמות עתיקות, ואומר זאת פעם נוספת, זה אינו יותר עולמו של אביכם. זהו עולמכם שלכם!

כל מי שמאזין לקול הזה, עושה זאת מכיוון שהוא אמור לשמוע זאת, או לקרוא זאת מאוחר יותר ... אין כאן כל מקרה או טעות.

כל זמן שיש לכם אור, קל מאוד לצעוד ב'נתיב האהבה'.

 

ישנם כאן בקהל אנשים שלעולם לא יפגשו שוב האחד את השני, ועם זאת כולכם משפחה קרובה, מכיוון שאתם חולקים משהו - אכנה זאת 'שיתוף נשמתי'.

אפשרו לזכרון הזה לחיות במוחכם, בנשמתכם, וזכרו את הפעם הזאת.

הגעתם יחד בעקביות/לכידות, ו'השדה' ידע על אורכם. אלה דברים שלעולם לא יעלמו, הם חרותים 'בשדה' לתמיד, הם יעברו ל'רשת הקריסטלית' של הפלנטה. הפמליה יודעת מה עשיתם בימים האלה שהיינו יחד.

זכרו, הרוח מחייכת וצוחקת! היא חוגגת אתכם את הימים האלה!

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020