Light Connections
 
 

 

נתיב האהבה 3 - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו ממשיכים בסדרה 'נתיב האהבה', ממקסיקו סיטי.

וזה הופך להיות אישי, המידע מתחיל לצאת ומשפיע על כולכם באופן אישי.

 

הבה נסקור את המסרים עד כה. המסר הראשון ביסס את יופיו וגדלותו של האל. הסברתי עד כמה לרבים מכם ישנה גרסה שונה לכך שלאל יש איכשהו תודעה אנושית, הוא אל כועס ושופט, אל שיענה אתכם ... הסברתי שזו אינה הגרסה הגדולה ושאפילו אין בה הגיון רוחני שלבורא היוצר של היקום תהיינה תכונות כאלו. אמרנו לכם שעליכם להבין זאת באופן מלא, על מנת להמשיך הלאה.

במסר השני סיפרתי לכם על גדלותה של נשמתכם והזכרתי לכם שנשמתכם היא פיסה של הבורא היוצר. קיימת אלוהיות בתוך כל בן אדם, ובבחירה חופשית יש לכם את האפשרות לגלות אותה, או שלא לגלות אותה.

 

ועכשיו אנחנו במסר השלישי.

בנומרולוגיה הטיבטית המספר שלוש נחשב לזרז, הוא מזרז אנרגיה. זה מספר טוב עבור המסר הזה.

יש משהו שונה עתה מכפי שהיה לפני כן, וזוהי הסיבה שקריון נמצא כאן. הגעתי לפני 30 שנה, והסיבה כולה להימצאותי כאן היא על מנת לעזור לכם לעבור את השינוי הזה.

בזמן שאנחנו נמצאים כאן, נערכת חגיגה בברלין, מכיוון שאלה הם התאריכים בהם נפלה חומת ברלין, זמן קצר לאחר נפילתה של ברית המועצות. זו היתה תחילתו של זמן ללא חיזוי, ובסופו של דבר עברתם את הסמן של שנת 2012, ולכן אתם זקוקים למסר הזה.

 

בני האדם, ובמיוחד הנשמות העתיקות, מתחילים להיות כלולים בתכנית גדולה מאוד. אתם מתחילים להשתנות, וזה יפהפה מכיוון שזה מתן התקפות לנבואה באדמתכם שלכם, הנבואה אודות העיט והקונדור - הסיפור של שנת 2012.

הנבואה אמרה שאם האנושות תעבור את הסמן הזה של שנת 2012 הרי שבני האדם יתחילו להתפתח.

והנה משהו מעשי שעליכם לדעת אודותיו - הסמן הזה של שנת 2012 היה ידוע אפילו לאלה שזרעו בכם את הזרעים, אותם אלה מן הכוכבים שעקבו אחריכם במשך עידנים.

ואם תשאלו האם קרה משהו שגרם להתפתחותה של התודעה האנושית, או שזה פשוט קרה מעצמו - הרי שהתשובה היא, יקרים, שיש לכם עזרה ... מאז שנת 2012, והתאריך בחודש דצמבר (21.12.2012 ת.ג.) ובמשך כל השנים האלו - עד התקשור הזה בשנת 2019 - היתה פתיחה הדרגתית של כמוסות הזמן של 'נקדות הצומת' ו'נקודות האפס'.

אם טרם שמעתם על כך, אספר לכם שזוהי מערכת שהונחה כאן עבורכם, במידה ותעברו את שנת 2012, בבחירה חופשית. זוהי הסיבה שלוח השנה של המאיה הסתיים, מכיוון שזה היה הסיום של הזמן הישן.

לפתע מתחילים להתרחש דברים על הפלנטה, לכאורה מעצמם, אולם ישנה סיבה יפהפיה להתרחשותם.

כמוסות הזמן האלו נפתחות בזמן הנכון, ואור מוזרם אל תוך הרשתות של הפלנטה הזו - זוהי מטפורה.

זה כמו אנרגיה נעלה של ידע, חמלה, שמתחילים להיות ברשתות ואתם מתחילים לחוש בהם. וההזמנה היא להתחיל לחוש ולהשתמש בהם. ואם כך, הבה נשוחח על כך ועל חלק משינויי התפישה והדברים שלא ציפיתם להם.

 

אני מדבר לנשמות עתיקות היושבות לפני בכסאות אלה, ולרבים שיקראו זאת מאוחר יותר. אתם הם אלה המושפעים מכך. יש לכם נסיון. יחידות חיים קודמות הן כמו כיתות בבית ספר. כל יחידת חיים מעניקה לכם נסיון נוסף וחוכמה רבה יותר עבור נשמתכם.

הנשמות העתיקות היו כאן לפני, באדמה היפהפיה הזו, במקסיקו, אדמה בעלת לבבות גדולים ומתיקות.

 

אולי לא הבנתם שלא יהיה עליכם לעבוד לשם כך, לא ברמה שאתם חושבים. האור 'נדחף' לרשתות האלו כמו כלים שאתם יכולים לקחת אותם ולהשתמש בהם. זה די מובן מאליו לנשמות העתיקות, היכולים לחוש בדברים האלה.

אחד מהגורמים המעוררים, ארוע שגורם לארוע אחר להתרחש, מחובר לשני התקשורים הקודמים. אם אתם מבינים באמת ובאופן מלא מי הנכם, תתחילו להרגע,

המשמעות היא שעליכם להבין את הנושא של ערך עצמי. אהבו את עצמכם וראו מה מתרחש ... כאשר תתחילו לנקות את הערך העצמי שלכם ולהירגע עם מי שהנכם, מתחיל להתרחש משהו שלא קרה לפני כן - האור הנוסף שנדחף לרשתות מתחיל לזרום אל תוך בלוטת האצטרובל שלכם ומתחיל לתת לכם מידע אודותיכם ואודות חייכם.

 

זה שונה.

רבים יושבים כאן ותוהים מה עליהם לעשות עכשיו עם מצב שיש להם, עם בעיה שיש להם, ואילו אני מספר לכם משהו חדש.

אם תוכלו לשבת ולהיות בשלווה עם עצמכם, לנקות לרגע את הבעיות בדעתכם וראשכם, זה יוצר מרחב בו אתם יכולים להתחיל לאהוב את עצמכם. זה מעורר את המידע שיתחיל לזרום לתוככם לגבי מה עליכם לעשות בהמשך, לדברים שאתם רוצים לפתרון של סוגיות של המימד השלישי בחייכם.

ואם תשאלו האם תקבלו מידע רק בכך שפשוט תשבו, תבינו ותאהבו את עצמכם - התשובה היא 'כן'...

זו לא היתה התפישה בעבר: הייתם הולכים ומוצאים דברים, קוראים ספר, הולכים לאדם בעל יכולות על חושיות, מוצאים תהליך על מנת לבחון את עצמכם ולנסות לפתור את הסוגיות בחייכם - ואילו עתה ישנה התפתחות של התודעה. זוהי תודעה שמתחילה להזין את עצמה. ברצוני שתצפו לרעיונות אינטואיטיביים!

ככל שתאהבו יותר את עצמכם, תקבלו יותר תשובות. אולם אם תסתובבו בדאגה, דרמה, תסכול - לא יקרה דבר... התשובות נמצאות שם כאשר אתם שקטים, אולם הן תשובות חדשות!

 

ואם תאמרו שאין לכם אינטואיציה טובה - הרי שגם זה משתנה!

יתכן ועליכם להביט בעצמכם במראה ולתבוע זאת לעצמכם ולהצהיר 'האינטואיציה המקודשת שלי מתגברת, אני נמצא/ת על 'נתיב האהבה' ואני אוהב/ת את עצמי'. זה אישור, מתן תוקף עבורכם לקבל פתרונות ללא עזרה חיצונית.

עזרה חיצונית היא טובה, מכיוון שלא כולם הם נשמות עתיקות, יקרים, חלק מכם הם מורים, מרפאים, מתקשרים - מכיוון שזוהי העת שלכם עבור זה.

רובו של העולם אינו נשמות עתיקות, ואנשים יזדקקו לחוכמה שתתחילו לקחת מן האור המתגבר ברשתות.

 

ברצוני לתת לכם שינוי גדול של תפישה, וזה קשור לציפיותיהם של בני האדם בהתבסס על כל מה שחוויתם והתנסיתם בו. בני האדם מרגישים שזה הכרחי לעשות משהו. יש אנרגיה חדשה, כלים חדשים, ואתם רוצים לקחת את הכלים האלה ולעשות משהו ... וחלקכם מתוסכלים ואינכם יודעים מה לעשות ומה בהמשך ...

 

הבה אספר לכם סיפור אודות מגדלור, סיפור שלא סיפרתי אותו מזה זמן רב וזה הכרחי שתבינו אותו כעת.

היה מגדלור שניצב על סלעים, זורח, שפשוט הראה את אורו מדי לילה, יום אחר יום, שבוע אחר שבוע.

תודעתו של המגדלור הזה במשל הקטן הזה היתה שהוא שאל עת עצמו מי הוא, טען שזוהי אנרגיה חדשה, ולכן חשב שעליו לעשות משהו, אלא שהוא היה מעוגן לסלעים.. הוא רק רצה להתנער מן הסלעים האלה ולעשות משהו, להגיע למקומות אחרים ולזרוח את אורו שם. הוא היה מתוסכל רק לשבת שם בחשכה על אותם סלעים במשך שנים ... גם כאשר מגיעה אנרגיה חדשה, כל מה שהוא עשה היה לזרוח את אורו מדי לילה.

 

עכשיו אנחנו עוזבים לרגע את המגדלור, ונסוגים מעט על מנת לראות את התמונה הרחבה יותר.

המגדלור הזה מנחה מדי לילה את אלה שבאוקינוס לעבר הנמלים הבטוחים על החוף. הוא מציל חיים רק מעצם היותו שם, בכל שעה ושעה שהוא מואר.

מגדלורים, האם אתם מבינים את המשל הזה?

יתכן שהחלק של 'המעשה', הפעולה, היא רק עצם היותכם נשמות עתיקות באנרגיה החדשה הזו, רק להיות שם ולהבין את הדברים שאני מספר לכם.

אנשים מתחילים להבחין בכם, אתם מתנהלים באופן שונה בדרמה, בתסכול. אינכם צריכים ללכת לשום מקום או לעשות משהו. אתם מראים את האור לאחרים רק באמצעות היותכם מגדלורים באנרגיה החדשה הזו! אתם 'מצילים' חיים.

 

אלו התפישות החדשות.

האם אתם מוכנים לספוג את האור החדש שברשתות? אלו הכלים החדשים שנמצאים כאן, זוהי מטפורה. דברים שביקשתם אותם בעבר זמינים עתה.

ואם תשאלו כיצד תדעו מה הם, הבה נחזור מעט לאחור, אם שמתם לב - האינטואיציה תגיע דרך בלוטת האצטרובל שלכם לגבי דברים שיתכן ולא ידעתם עליהם.

 

אלה מכם המרגישים שהגעתם לכאן עבור תכלית מסוימת ושניסיתם ליצור אותה בעבר - אתם 'הפועלים', ה'עושים' - עליכם לעשות משהו.

על 'המגדלורים' להישאר במקומם ולהראות את אורם.

 

בני האדם שונים. והדברים הבאים נועדו עבור 'העושים'. כמה מכם ניסו לעשות את התכלית שידעתם בתוככם שהגעתם לכאן עבורה? יתכן ועליכם לכתוב ספר, לבנות מרכז ריפוי, או דברים אחרים שברצונכם לעשות, ובאנרגיה הישנה חלק מכם ניסיתם לעשות זאת ונכשלתם. הזמן לא היה הולם. אתם אכן 'העושים' אולם הזמן לא התאים ...

וברצוני לספר לכם שהזמן הולם עתה!

אולם ישנו דבר נוסף מעניין שבני אדם נוהגים לעשות - אם הם מנסים משהו וזה נכשל, הם מחליטים שזה אינו אפשרי. אם ניסיתם לכתוב את הספר אולם זה לא הצליח הרי שאינכם מתכוונים לעשות זאת. ההנחה היא שדי בנסיון אחד, וזה מספיק.

הקשיבו לי 'עושים': הדברים שאתם יודעים שאתם כאן למענם - הו, זה הזמן עבורם [קריון מצחקק בהנאה..] השתמשו באינטואיציה שלכם וזרעו את הזרעים. צפו לסנכרון לא צפוי שיגיע לחייכם, סנכרון שרציתם בו. המשמעות היא שמה שתוכלו לקבל באינטואיציה יעבור ל'שדה' ויהיו אחרים שידעו אודות זה ויחצו את נתיבכם באופן מסונכרן, ותגלו שאלה יהיו אותם אנשים שהזדקקתם להם בעבר אולם הם לא הגיעו אליכם על מנת לבנות את מרכז הריפוי, או להתחיל פרויקט חדש ...

 

מגדלורים, אתם יודעים מי הנכם. אל תהיו מתוסכלים מכך שאינכם 'העושים'...

 

ואם תשאלו כיצד תדעו אם אתם מגדלורים או 'עושים', אענה לכם שכבני אדם אתם חושבים יותר מדי... אתם מנתחים יותר מדי ... אתם באמת יודעים מי הנכם.

 

וברצוני לסיים במשהו מאוד קריטי.

נשמות עתיקות, אין זה משנה מאיזו תרבות אתם, זהו הזמן להתחיל להצית מחדש את האהבה לפאצ'ה מאמא, להתחבר מחדש לאדמה. עליה להיות חלק מן המדיטציה שלכם. הילידים כיבדו את האדמה.

ואם תאמרו שזה היה קל יותר עבורם מכיוון שהיה עליהם רק להתעורר בבוקר, לא היה להם דבר נוסף לעשותו, לא היו הסחות דעת ולכן הם כיבדו את האדמה שהיתה מסביבם והזינה אותם - ובכן היא עדיין מזינה אתכם. האדמה נושאת את הרשתות עליהן אנחנו מדברים [ קריון מצחקק בהנאה..].

גאיה נמצאת כאן עבורכם - האם ידעתם זאת? היא נמצאת כאן בנסיבות מסוימות עבור האויר שאתם נושמים, המזון שאתם אוכלים - לגאיה יש תודעה!

חלק יכנו אותה 'אמא טבע', וזהו המפתח, היא אכן 'אם' - פאצ'ה מאמא [ קריון מצחקק בהנאה..] וברצוני שתתחילו לכבד את האדמה ואין זה משנה היכן אתם גרים. ברצוני שתבינו במדיטציות שלכם שזה יהיה נפלא לו יכולתם לעשות את מה שהילידים עשו תמיד. פתחו את המדיטציה שלכם וכבדו את הפלנטה.

האם אתם מבינים שאין אף אחת ממערכות האמונה המודרניות שלכם שנוהגת כך? האם בכתבים המודרניים שלכם מדברים על הפלנטה, על התודעה של הפלנטה? הדברים האלה הוסרו והם חסרים לחלוטין!

ועתה הגיע הזמן עבורכם להחזיר אותם [קריון מצחקק בהנאה..]

לילידים של הפלנטה הזו יש דברים רבים ללמד אתכם לגבי כיצד פועלים הדברים, וחלק מהשינוי, נשמות עתיקות יקרות, הוא לשוב ולחזור לדברים שעובדים ... כבדו את גאיה.

 

התקשור הבא עשוי להיות מעט יותר אישי, ואכנה אותו 'הנצחון במאבק'.

הו, אתם כה מפוארים! ישנם דברים כה רבים עבורכם להבין אודות עצמכם, וככל שתדעו יותר על עצמכם, כך יהיה קל יותר בנתיב האהבה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020