Light Connections
 
 

 

נתיב האהבה 2 - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים במקסיקו סיטי, והנושא הוא 'נתיב האהבה'.

בתקשור הקודם התחלתי להסביר מיהו האל. עדיין אינכם יכולים לראות זאת ואין זה משנה עד כמה פעמים אנסה להסביר זאת, אולם אני מבקש מכם לדמיין זאת. יש כל כך הרבה יופי שאינכם יודעים אודותיו, מעבר לכל מה שביכולתכם לדמיין.

ואם תשאלו כיצד תוכלו לדמיין משהו שאינכם יכולים לדמיינו, הרי שזה בסדר.

אמרנו שהאל אינו אפילו באמת תודעה, ואם כן כיצד הוא יכול להאזין למיליארד אנשים בעת ובעונה אחת? אינכם יכולים אפילו להתחיל לדמיין את המנגנון של זה אולם אתם כן יכולים לראות את היופי שבזה, את האנרגיה המדהימה.

 

השאלה לתקשור הזה היא מי הנכם?

זה עומד להפתיע אתכם, ואיני מדבר לאלה היושבים לפני על הכסאות או לאלה שיקראו זאת לאחר מכן, מכיוון שזוהי חוויה גופנית.

אנחנו נתחיל בבריאה של היקום הזה, ואפילו זו אינה ההתחלה... על מנת להבין את הדבר הבא שאני עומד לספר לכם, עליכם להבין את גודלו העצום של האל. האל הוא כמו מרק של אנרגיה אינסופית, מלא חמלה ויודע, וחלק מן האנרגיה הזו נפרד על מנת ליצור את הנשמה.

 

אין לכם כל מושג עד כמה עתיקה הנשמה, מכיוון שסיפרתי לכם עכשיו שהנשמה היא חלק מן המקור הבורא והיוצר. הנשמה אינה נפרדת מן האל. כולכם יודעים, ברמה מסוימת ככל שתוכלו לתפוש, שיש לכם נשמה.

לא לכל החיים ביקום יש נשמה, יש נשמה רק לאלה שנבחרים, ועליהם ברצוני לדבר. הם אינם מעטים [קריון מצחקק בהנאה..] ישנם טריליונים של נבחרים, והנה דבר מה שאספר לכם אודותיו למרות שאינכם יכולים לפענח אותו.

ישנה תכנית מאסטר שקשורה לאור ולחשכה, בהארה של הגלקסיה עצמה, במבחן של הבחירה החופשית, מפלנטה לפלנטה לפלנטה...

 

מהו גילה של נשמתכם? מכיוון שאתם לינאריים, אתם חושבים שנשמתכם ניתנה לכם כאשר הגעתם לכדור הארץ. הו, יש לי חדשות עבורכם, יקרים - גילה של הנשמה הזו הוא כגילו של היקום, ואפילו לפני כן היא היתה חלק מהמרק של הבורא היוצר של כל הדברים החומלים, וחלק מכם התקיים עוד לפני הזמן..

אתם נטולי זמן. קשה לכם להבין שלא היתה באמת כל בריאה. האל תמיד היה!

חשבו על מעגל אהבה, והיכן הוא מתחיל או מסתיים - הוא תמיד היה שם..

 

יתכן ותאמרו שהיקום הוא חדש יחסית, אולם אתם הייתם כאן ככל שהיקום היה כאן... גילה של הגלקסיה הזו הוא כ 13 מיליארד שנים, שנים שנמדדות באמצעות השמש שלכם וכדור הארץ שלכם - זה כל מה שיש לכם על מנת למדוד זמן .. גילו של כדור הארץ שלכם הוא כ 4 מיליארד שנים.

סיפרתי לכם שאתם בני 200,000 שנים, האם אתם חושבים שזה אפשרי שהיו חיים אינטליגנטיים כמו שלכם על פלנטות אחרות, מיליוני שנים לפני שהגעתם לכאן? הרהרו על כך לרגע...

גם סיפרתי לכם שבני האדם על הפלנטה הזו הם הנשמות הצעירות ביותר בגלקסיה. אתם 'הילדים החדשים בשכונה' ואתם מוקפים בנשמות עתיקות שכבר עברו את המבחן הזה של האור והחשכה ויש להם פלנטות נעלות משל עצמן - וחלק מהן עזרו לכם להתחיל כאן ...

 

הקשיבו: השאלה היא, מהו גילכם? מי הנכם באמת? האם זה אפשרי שהייתם חלק מן החברות העתיקות האלו שהפכו למוארות? האם זה אפשרי שאתם חלק מזרע הביולוגיה של עצמכם, בפלנטות אחרות, בזמנים אחרים, במקומות אחרים?

האם זה אפשרי שזו פשוט המשכיות של מיליוני שנים של עצמכם? ואם זה המקרה, הרי שאתם נושאים אתכם את ההיזכרות של כל זה.

נשמה עתיקה היא זו שעברה התנסות וחוויה, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, אולם, מהו גילה של החוויה וההתנסות לפני שהגעתם לכאן? יש לכם רשומות אקאשיות גלקטיות.

 

ככל שהתודעה האנושית מתחילה להתפתח, כך הרשומות האקאשיות הגלקטיות מתחילות להיזכר, וחלק מכם יודעים אודות מה שאני מדבר, מכיוון שאתם כבר זוכרים ... אתם תזכרו כיצד זה שיש פלנטה שלווה עם שלום, מוארת, חומלת, עם תודעה מפותחת - ולמרות שאינכם יודעים מה זה, זה עשוי להרגיע את נשמתכם, זה מי שהנכם.

על פי התכנית הזו, הגעתם לכאן 'נקיים' ומפוארים כפיסה של הבורא היוצר. 'המרכבה' היא מילה המתארת את הכלי איתו אתם 'רוכבים' שהוא חלק מנשמתכם, וישנו בו מידע רב מימדי רב. יגיע יום בו יהיה ניתן לראות את 'המרכבה' - לפעמים על ידי המדע, לפעמים על ידיכם - זה הכל יהיה חלק מן ההתפתחות, אולם לא התפתחותכם באופן פיסי אלא התפתחותכם באופן תודעתי.

 

מהו גילכם? מה באמת עברתם?

התפארת שלכם, נשמות עתיקות, תתחיל לזרוח דרככם בזמנים החדשים האלה, בהתפתחות הזו שמגיעה כעת. כל הדברים שדיברנו עליהם הם חלק מן השינוי. אתם נמצאים כאן מסיבה מסוימת, לא במקרה, ואלה שיושבים במפגש כזה במשך יום שלם, מתחילים להתעורר ברמה מסוימת לתודעה מפותחת יותר. יש לכם ידיעה, אתם כמעט יודעים שאתם חלק מן המקור הבורא היוצר - האל מבפנים.

זה מפואר, וזה יתחיל להיראות.

זהו 'נתיב האהבה', והוא לא התחיל על כדור הארץ. הוא התחיל זמן כה רב לפני כן, נשמתכם היתה חלק מ'נתיב האהבה' הזה כבר לפני מיליוני שנים.

האם אתם יכולים להרגיש זאת? האם אתם יכולים להבין זאת, ברמה מסוימת?

 

עד כה המידע אודות 'נתיב האהבה' היה די אזוטרי. בהמשך נדבר על דברים מעשיים יותר, על מה שאתם אמורים לעשות, מה הם הכלים החדשים, מה הם חלק מן הדברים שלא ציפיתם להם, מה הוא 'עובד אור' כיום..

לפני שאמסור לכם את המידע הזה, עליכם להבין מה גילכם ואת התפארת שממנה הגעתם.

יהיו אלה שילמדו את התקשורים האלה ויבינו שעליהם להתקבל על הדעת, רובד לאחר רובד. על מנת להמשיך, עליכם לתפוש את הדברים האלה ולהבין אותם באופן מלא.

 

אחת ההנחיות העמוקות ביותר הקיימות היא שאם ברצונכם לפתוח את עצמכם להבנה של כל זה, יהיה עליכם לשבת בשקט וללמוד לאהוב את עצמכם.

אם כך, יקרים, 'נתיב האהבה' הולך ישירות אליכם. זהו משהו פנימי. ומשם נמשיך בפעם הבאה - מה תוכלו לעשות בהמשך, מדוע הנכם כאן.

זהו סיפור כל כך גדול ועצום, הו, מפואר.

 

שני גברים יושבים על כסאות לפניכם על הבמה (לי קרול ורוברט קוקסון, ת.ג.), בשניהם נגעה הרוח באופן כזה על מנת שיעבירו לכם מידע בעידן החדש הזה. המסר נשאר אותו הדבר - אינכם חיים בעולמו של אביכם. זהו ייחודי, ואתם נמצאים כאן מתוך סיבה ומטרה.

ישנה סיבה להיותנו כאן, ונמשיך להיות כאן עם מסר של אהבה עבור כל מי שירצה להקשיב.

 

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020