Light Connections
 
 

 

נתיב האהבה 1 - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באדמה הגדולה של מקסיקו, במקום שברצוני להעביר סדרה של מסרים המכונים 'נתיב האהבה', אולם אתחיל באופן מעט שונה.

לפני 30 שנים, כאשר שותפי (לי קרול, ת.ג.) ישב על הכסא, זה שינה את חייו. הוא לא האמין באמת בתקשור, ובהיותו מהנדס הוא היה במצב כזה שהיה עליו לבחון זאת. והיום ההוא שינה הכל!

הוא חשב שהוא היה לבד, אולם הוא לא היה לבד... היתה פמליה מסביבו שכל כך קיוותה שהוא יעשה את שעמד לעשות.

הוא עמד ליד הכסא ופנה לאל ואמר לו שאם הוא נמצא שם, שיראה לו ויוכיח לו את זה. והמהנדס שבו קיווה שדבר לא יקרה, ולאחר הוא ישב על הכסא - ואנחנו התחלנו 'לפעול' [קריון מצחקק בהנאה..] ומלאנו אותו באהבה, יקרים, כל תא בגופו. הוא הרגיש מיד כל כך הרבה אהבה והתחיל לבכות...

שותפי ידע שאף אדם לא היה מסוגל ליצור אהבה שכזו, ושזה לא הגיע מדעתו, מראשו, מלבו - הוא לא ציפה לכך. ועל כך ברצוני לשוחח.

 

החלק הראשון בדיון על 'נתיב האהבה' יעסוק בשאלה מיהו האל. לאחר מכן נדון בשאלה מי הנכם..

על שותפי היה להיות משוכנע בכך, ואכן הוא השתכנע... זה היה משהו גדול בהרבה מכל מה שסיפרו לו אי פעם, הוא מעולם לא הרגיש דבר שכזה..

מה היתה תשובתכם לו שאלתי אתכם אודות האל - חלק אפילו אינם אוהבים את המילה עצמה, והבה נכנה אותו המקור הבורא היוצר, רוח, האל בורא ויוצר היקום - זו אפילו אינה תודעה, זו אהבה טהורה! זו חמלה! זה גדול מכל מה שאי פעם האמנתם בו!

 

ישנם אלה השואלים האם ישנו סיום ליקום, ואכן יש, אולם זה כה רחוק עד שאינכם אפילו יכולים לדמיין זאת, והכל נוצר על ידי האהבה הטהורה הזו - הדבר העוצמתי ביותר שתוכלו אי פעם לדמיין.

ישנם יקומים נוספים, ויום אחד המדע יספר לכם שקיימים ריבוא יקומים, וכולם מגיעים מנקודת אור אחת - מקור עוצמתי ומדהים ביותר של אהבה חומלת.

 

עד כמה אתם גדולים בהשוואה לכך? אתם כמו טיפת מים באוקינוסים של כל הפלנטות שיש בהן מים. ועדיין, המקור החומל הזה שברא ויצר את היקום מכיר את שמכם, יודע את כל מה שעברתם, יודע שאתם מקשיבים כעת או קוראים לאחר מכן - זה מדהים! כיצד זה יכול להיות? לא ראיתם שום דבר כמו זה על הפלנטה הזו. האל גדול יותר מכל מה שאי פעם מישהו סיפר לכם - אהבה ונדיבות טהורות, חמלה טהורה.

 

ברצוני לספר לכם ולהצהיר משהו [קריון מצחקק בהנאה..] כך שתבינו.

אתם תצחקו אם אספר לכם שהאל אינו אדם, ותאמרו שאתם יודעים זאת, ועדיין מיליארדים של אנשים על הפלנטה הזו חושבים שזה כך. אפשרו לי להסביר.

הו יקרים, זהו מידע בסיסי ואם תשבו ב'נתיב האהבה' יהיה עליכם להבין את מה שאני עומד לספר לכם, לפני שתעברו לשלב הבא.

ברצוני לספר לכם מאוחר יותר עד כמה אתם מפוארים אולם כרגע ברצוני לבקש מכם לדמיין את הבורא והיוצר של היקום, שהוא אהבה טהורה, שאין לו באמת תודעה - הוא הרבה מעבר לכך, ועם זאת בני אדם אינם מסוגלים לראות זאת.

לפני זמן מה מסרתי לכם כלל, אקסיומה, האומרת שתודעה אינה יכולה להביט למעלה לעבר תודעה גבוהה יותר. השתמשתי גם במשפט 'טיפש אינו יודע שהוא טיפש' וכל אדם מכיר אחד כזה המציג עצמו בציבור כטיפש, ובכל פעם שאתם פוגשים אותו הוא עושה זאת שוב, ואתם תוהים מדוע הוא אינו יודע שהוא מתנהג בטיפשות - זה מכיוון שתודעה אינה יכולה להביט למעלה לעבר תודעה גבוהה יותר...

אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים ואינכם יכולים להגיע למקום שאינכם יכולים לדמיין אותו.

 

כאשר האנושות מחליטה להניח על האל את התודעה האנושית הגבוהה ביותר שביכולתה לדמיין ישנם אלה החושבים שלבורא ויוצר היקום יש מקומות עם גבעות, אדמות, אגמים, והמלאכים נמצאים שם במקום מסוים - אולם כך נראה כדור הארץ, יקרים, הרגע תארתי אותו לפניכם .. אין כל 'מקום' בו האל נמצא ... הוא נמצא בכל אטום ואטום, בכם, באויר סביבכם, בכל מערכת השמש, במיליארדי הפלנטות - עד כדי כך האל גדול!

אני מספר לכם את כל זה מכיוון שישנם אנשים הטוענים שהיתה מלחמה בשמיים, כלומר היו אי הסכמות, וזה דבר שאינו מתקבל על הדעת. לאל לא היו כל מלחמות - לבני אדם יש חוסר הסכמה, מלחמות, כך שבני אדם הטילו על הבורא היוצר תכונה של התודעה אנושית.

וזה הופך גרוע יותר:

לבני אדם יש תודעה נמוכה בהשוואה למלאכית. זהו הגיון רוחני - האנושות אינה חושבת כמו האל. ולכן לדעתכם המלחמה בשמיים היתה כתוצאה ממלאך שהפסיד במלחמה - 'מלאך נופל' - שהפך לשטן. יקרים, זהו סיפור ילדים של בני אדם עם תודעה נמוכה, אין מדובר בכל יכול הממלא את החדר הזה באהבה, חמלה ודאגה. זהו סיפור אנושי.

וזה הופך גרוע אף יותר:

על פי מיליארדי אנשים 'המלאך הנופל' הזה נמצא שם על מנת לענות אתכם במידה ולא תתנהגו היטב, לכן עליכם להתנהג בהתאם לתודעה האנושית הזו, שנחשבת לנכונה והולמת. אם לא - תאלצו לשלם את המחיר.

מיליארדים גם מאמינים שילדים מעורבים לכך, קיימים ציורים על קירות בתוך מבנים, כביכול מתוך השראה אלוהית, בהם רואים את העינוי של האנושות והילדים - האם אתם מבינים שזוהי תודעה אנושית, וזה אינו האל?

 

אם אתם עומדים להבין משהו ממני, יהיה עליכם למחוק את כל הרעיון שהאל חושב כמו בן אדם.

ועל מנת להראות לכם עד כמה זה אינו הגיוני, כאשר היוונים התעצמו הם יצרו את האלים שלהם חסרי תפקוד, חצי בני אדם, ילדים, וכל האלים האלה חשבו כמו בני אדם. היו אלים כועסים, מקנאים. הטלתם על האל הכל יכול, בורא ויוצר היקום, את כל אותם דברים הכי גרועים שיש לאנושות.

ברצוני לבקש מכם למחוק את כל הרעיון הזה ולשבת בכסא בו אתם יושבים, וכמו ששותפי עשה באותו היום, אמרו: "רוח יקרה, אני יודע מי שאת.." ואפשרו לאהבה לזרום אליכם בדרך שאתם תדעו לחלוטין שאתם מפוארים!

אני מעביר כעת חלק מן התקשור הבא מכיוון שטרם דיברתי עדיין על נשמות - זה יגיע לאחר מכן ... אולם ברצוני שתחשבו כעת על כך שאין מלחמות בשמיים, האל אינו שופט, אין לו כעס או כל רגש אנושי, הבורא היוצר של היקום הוא אהבה טהורה!

 

קיימת מערכת, קיימת תכנית, 'נתיב האהבה' הזה מתחיל להתרחב ולהתפתח לכל הנשמות העתיקות על הפלנטה הזו המתחילות להבין שאלה הם זמנים חדשים. מתרחשת כעת התפתחות של התודעה האנושית מעבר לסיפור הילדים שסיפרו לכם, לעבר הבנה הרבה יותר אלגנטית על האופן בו 'נתיב האהבה' הזה משפיע עליכם. אינכם נמצאים כאן בטעות - באמת קיימת תכנית וכן, זה מערב את הבורא היוצר של היקום.

שאלתי אתכם פעמים רבות עד כמה אתם אוהבים את ילדיכם, והתשובה היא שאתם אוהבים אותם מעבר לכל מידה ושיעור. הכפילו זאת פי מיליון ותקבלו את אהבתו של האל לכם. זה אל הרוצה להראות לכם כיצד אתם יכולים לרפא את עצמכם, זה אל הרוצה לחשוף פחד, וזוהי האמת.

'נתיב האהבה' הזה, שאתם נמצאים עליו, הוא מפואר, אינו מלא בשיפוט, ביקורת או כעס.

האם קראתם מעודכם בכתבים את הסיפור אודות 'הבן האובד'? זה מעניין מכיוון שהוא מספר את הסיפור האמיתי אודות אב ושני בניו, שאחד מהם מגיע לכדור הארץ ועושה הכל באופן נפלא, מלא בנדיבות, הישגים, ואילו הבן השני מגיע לכדור הארץ ואינו מסוגל למצוא את דרכו. הוא מלא בכעס ופחדים, פעולות בלתי הולמות... כאשר שניהם מתים, על פי המשל הסיום ממש טוב, מאחר ושניהם חוגגים באותה מסיבה כאשר הם שבים 'הביתה', למקום היפהפה בצידו השני של המעטה/צעיף.

שניהם זוכים לאותה חגיגה, ללא כל שיפוט. כדור הארץ הזה מלא בבחירה חופשית וביכולתכם לנוע לכל מקום שתרצו, אולם אין שום דבר כמו 'נתיב האהבה'.

זה יעניק לכם חיים ארוכים יותר. חיים ללא פחד או דאגה, שאלו את שותפי, זה מרגיש כאילו אתם תמיד אוחזים בידו של הבורא היוצר בכל אשר תפנו ותלכו, בכל הקשיים שיהיו לכם, מכיוון שהאל יודע את שמכם.

זהו האל, זהו 'נתיב האהבה', זהו מסר שהעברתי פעמים רבות כל כך, וברצוני שתשמעו זאת בשפתכם (בתרגום לספרדית, ת.ג.), תהרהרו אודותיו. קיים הגיון רוחני. יתכן ואין לכם דעת כמו לאל אולם ביכולתכם להבין מה עושה האהבה ולהרגיש את תוצאותיהן של האהבה והחמלה לנשמתכם.

 

כאשר אתחיל לספר לכם מי הנכם, תצטרכו למחוק את כל מה שסיפרו לכם, מכיוון שיקרים, נולדתם מפוארים על הפלנטה הזו, הו עד כמה אני רוצה לספר לכם על נשמתכם, זה יקרה בהמשך. הסיפור הופך לטוב יותר.

אלו אמיתות הליבה שעל בני האדם לדעת אודותיהן. מה בדבר אל שכל כך דואג לכם?

 

אני קריון, והסיבה היחידה שאני נמצא כאן היא על מנת להעביר לכם את המידע הזה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020