Light Connections
 
 

 

רוחות השינוי 2 - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

רוחות השינוי נעות לאט על פני הפלנטה הזו, ותקשור זה יהיה שונה. נשוחח אודות אנשים, בני אדם אינדיבידואליים שיוצרים שינויים. נשוחח אודות הפוטנציאלים של העתיד בהתבסס על האנשים האלה.

אולם לפני שנתחיל, עליכם להבין אודות משהו שפועל - ישנם בני אדם הנמצאים במההלך ההיסטוריה במקום הנכון ובזמן הנכון, והם גורמים לשינויים עמוקים, ותמיד ישנה הפתעה!

וכאשר הם מפתיעים, אתם יודעים שהם אלה שאמורים להיות בדיוק היכן שהם נמצאים... בדרך כלל הם אלה ש'משנים תפישה' והם עושים דברים שאיש לפניהם לא עשה. איננו מדברים בהכרח על מדענים, למרות שהם נכללים, כמו טסלה, איינשטיין, ורה רובין - שתגלו אודותיה מאוחר יותר, שהיתה 'קלף משוגע'.. הם אינם תמיד רק גברים, למרות שההיסטוריה מעדיפה גברים במקומות הגבוהים...

וגם זה ישתנה.

 

זהו תקשור שאינו רוצה לפגוע באף אחד, ישנה כאן רק אהבה, יקרים, וברצוני לחשוף כיצד הדברים פועלים, וברצוני לעשות זאת בדרך שיתכן ו'תערבב' את בגרותכם ובשלותכם - ואני עומד לבקש מכם לא להיות פוליטיים.

העובדות הן עובדות, ואני עומד להציג בפניכם את העובדות, להראות ולספר אך במעט כיצד פועל הקסם הזה עם בני האדם המכונים 'קלפים משוגעים'. 'קלף משוגע' הוא אדם המגיע לעשות משהו מיוחד שאיש אינו מצפה לו.

ואתחיל עם השנוי ביותר במחלוקת על הבמה הבינלאומית ואסיים עם מישהו שעדיין אינו שרוי במחלוקת, אולם עשוי להיות חלק פעיל בה בעתיד.

 

ישנם רבים המבקשים ממני להסביר אודות דונלד טראמפ. אתם מצפים ממני שאסביר אודותיו, וכך עשיתי חודש לאחר בחירתו, כאשר ישבתי בקליפורניה והסברתי לאמריקאים מדוע הוא נבחר.

חלק היו כה מופתעים, העולם היה כה מופתע, גם האנשים במפלגתו היו כה מופתעים, הוא עצמו היה כה מופתע - מדוע זה קרה? זה היה יוצא דופן מכיוון שהמדינה בחרה איש שלא היה פוליטיקאי, ללא כל נסיון פוליטי...

חלק חשבו שזה דבר טוב, וחלק חשבו שלא ממש, שזה דבר נוראי...כך ששני הצדדים היו מופתעים!

הסברתי מדוע, אמרתי שהוא אינו עומד להיות אחד הנשיאים הטובים ביותר אולם הוא יהיה אחד הנשיאים שיזכרו הכי הרבה, מכיוון שהוא 'קלף משוגע'.

חשבו על כך: לו הוא לא היה זוכה בבחירות, זו שהיתה שם, קרובת משפחה של מי שכבר היה שם לפני כן, היתה פשוט ממשיכה עם אותה אנרגיה... הצמיחה הישנה של היער היתה פשוט ממשיכה...

אולם 'הקלף המשוגע' המכונה טראמפ, שם מקל בכל דבר וערבב אותו בחוזקה!

שום דבר לא היה צפוי, אפילו אלה שמשרתים אותו אינם מצפים לדברים שהוא עושה.

 

יקרים, זה נעשה במתכוון, מכיוון שהוא לא יהיה שם תמיד, וכאשר הוא יעזוב, הממשלה האמריקאית תתבונן במה שאירע, ובתהליך הזה הם יבחינו בדברים שאינם פועלים, שהמקל שהוא ערבב במקומות מסוימים הראה דברים שלא אמורים להיות שם.

אתם עשויים לומר שהוא אינו מייצג אור, אולם אולי הוא מייצג משהו שיצור אור מאוחר יותר...

אמרתי לכם שזה עשוי להיות קשה, גם לאלה שיקראו את התקשור הזה מאוחר יותר, מכיוון שההרגשות הפוליטיות שלהם לא יאפשרו להם לקרוא את הדברים האלה.

ביקשתי מהאמריקאים שישלחו אור לבית הלבן. שותפי (לי קרול, ת.ג.) קיבל מכתבים מתרעמים על שאמר זאת, מאנשים שטוענים שלעולם לא ישלחו אור לאדם הזה. הם לא הבינו... האם אתם מבינים?

האם תוכלו לשלוח אור לבית הלבן?

המטפורה היא כזו - אם תשלחו מספיק אור, זה יאיר את הדברים שאמורים להיות מוארים, ואין זה משנה מי נמצא שם ... האור ינצח את החשכה!

 

ברצוני לשוחח אודות ארגנטינה, ודרום אמריקה. היו 'קלפים משוגעים' שהגיעו בזמן הנכון ובמקום הנכון, ושינו את האופן בו אנשים חושבים. חלקם נדמו כבלתי אפשריים - סימון בוליבר (מצביא, מנהיג ומהפכן דרום אמריקאי, אשר לזכותו נזקפת השגת עצמאותן של שש ארצות בדרום אמריקה מהשלטון הספרדי, ועקב כך זכה לכינוי 'המשחרר', ת.ג.) - איש לא חשב שזה יכול לקרות, הוא היה האיש הנכון בזמן הנכון, שאהב מאוד אשה, הכל התחבר יחד ושינה את המדינות האלו לתמיד!

חלק יאמרו שזה היה קורה בכל מקרה.. האם אתם באמת חושבים כך? האם יש לכם מושג כמה שנים זה היה נמשך לפתח 'בוליבר' אחר?

הזמן היה נכון ומוכן לשינוי של התפישה כאן.

 

יש עוד מישהי - אוה - וללא כל קשר להשקפתכם הפוליטית, גם היא שינתה את התפישה. האנשים אהבו את מה שהיא ייצגה, או שהם פחדו מזה. היא ערבבה את התוכן של הסיר - זכרו לא להיות פוליטיים...היא היתה 'קלף משוגע' (אוה פרון, ידועה בכינוי 'אוויטה', הייתה רעייתו השנייה של נשיא ארגנטינה חואן פרון. דמות כריזמטית ושאפתנית ביותר, ונודעה כדומיננטית ומשפיעה בתקופת נשיאותו הראשונה של בעלה, זכתה להערצת המוני העם בארגנטינה, בני מעמד הפועלים ממנו העפילה במהירות לצמרת, אך גם לבוז ולאיבה מצד האליטות, ת.ג.)

 

ועכשיו אגיע למישהו ואשאר מעט בנושא...ושוב, בבקשה ללא כל פוליטיקה כאן...האזינו או קראו באהבה על מה שהתרחש כאן בשנת 1936 כאשר נולד אדם בשם חורחה, חלק כינו אותו חורחה מריו, שהפך לכומר. הארגנטינאים לא אהבו אותו כל כך מכיוון שכמרים אינם אמורים להיות פוליטיים, לדעתם הוא היה מעורב בדברים שהוא לא היה אמור להיות מעורב בהם, והצהיר דברים שלא היה אמור להצהיר אותם - לא בשעה שהוא עוטה גלימה...

ישנם אלה בותיקן הטוענים שהאפיפיור הנוכחי - חורחה (פרנסיסקוס, ת.ג.) - קודם למשרתו על מנת להרחיק אותו מארגנטינה. בדאלאס, טקסס תקשרתי בזמנו שאתם עומדים למנות בקרוב אפיפיור חדש. המידע הזה היה כבר ב'שדה'... לאפיפיור שהיה לפניו - רצינגר (בנדיקטוס ה 16, ת.ג.) - כבר היו בעיות. הציבור לא ידע זאת, אולם זה כבר היה ב'שדה'.

היו אנשים שלא האמינו כאשר הצהרתי זאת, ואלה שכן האמינו חשבו שהאפיפיור בנדיקטוס ה 16 עתיד למות. אולם הוא לא מת, הוא התפטר ... וחורחה נתמנה במקומו.

הבה אדבר מעט עליו, שיתכן ולא תסכימו לזאת. הוא נטל על עצמו את השם של פרנסיס מאסיסי, מכיוון שהוא היה 'מחליף' ולא היה אפילו כומר, והטיל משימה על האפיפיור בזמנו, שנהג למכור למאמיניו את הסליחות לחטאים תמורת כסף.. פרנסיס מאסיסי והאפיפיור יישבו את ההדורים מאחורי הקלעים, ופרנסיס שיחד את האפיפיור ואמר לו שהוא יפסיק את מעשיו אם האפיפיור יפסיק לקחת כסף ממאמיניו בעבור הסליחות להם.

פרנסיס מאסיסי היה 'קלף משוגע', וגם חורחה... לא מזמן הוא ביקש מ 34 בישופים מצ'ילה להתפטר, מכיוון שהם כולם ידעו על ההתעללות בילדים שבוצעו על ידי הכמרים שלהם ולא עשו דבר בנידון. האם ידעתם על כך? חורחה הוא 'קלף משוגע'..

 

הנבואה של העיט והקונדור אומרת שחצי הכדור הצפוני וחצי הכדור הדרומי יתחילו להתמזג יחד בתודעה. חצי הכדור הצפוני זקוק לאנרגית האם, את מה שיש לדרום אמריקה, לחיבור לב של הפלנטה, לא עוד הפרדה של הדברים האלה. וההיתוך והמיזוג מתחיל - זו היתה הנבואה של הקדמונים עבור שנת 2012, אפיפיור של 'קלף משוגע' והראשון הגיע מדרום אמריקה, מבלי שמישהו אחר ימות..

האם אתם מבינים זאת? האם אתם חושבים שזוהי מקריות? אפיפיור ראשון מחצי הכדור הדרומי, מהאם...

יתכן ואינכם אוהבים אותו כל כך, אולם הוא האדם הנכון לתפקיד הזה ברגע זה, הוא פוליטי, הוא 'שובר' את הכללים של הותיקן, והם אינם כה שמחים בו.

חורחה יחיה לא עוד זמן רב, בהתחשב בגילו, ובתקופת חייכם יהיה אפיפיור נוסף שיהיה עליו לעשות משהו על מנת להציל למעשה את הכנסיה.

אם תשאלו מה רע בכנסיה, הרי שהאפיפיור לא היה כל כך פופולרי עבור הדרום אמריקאים, הוא מאוד פופולרי במרכז אמריקה, ואילו באירופה רוב הכנסיות סגורות וחלקן אפילו אינן מקיימות יותר את המיסה.. אפילו באיטליה, מרבית הכנסיות הן מוזיאונים... האם ידעתם זאת?

הכנסיה 'מדממת' כסף, והיא שרויה בצרות. יתכן וזה אינו נראה כך ממבט מדרום אמריקה, אולם זהו המצב..

 

אני עומד לתת הנחיות לאפיפיור הבא החדש - אתם עשויים לצחוק, אולם חכו עד שתשמעו את ההנחיות...

על מנת להציל את הכנסיה הקתולית יהיה על האפיפיור הבא למצוא דרך שתאפשר לנשים להיות כמרים. נקודה! מסיבות רבות, זה הדבר היחידי. במשך מאות בשנים, אפשרו רק לגברים להיות כמרים - הביטו בהיסטוריה - וזה לא הצליח כל כך עד כה...

נשים נושאות את החמלה, הסבלנות והאינטלקט של דאגה ואכפתיות, הן השאמאניות של הפלנטה!

 

אלו הן הנחיותי לאפיפיור הבא שעדיין לא נבחר. הוא יהיה 'קלף משוגע', אתם יודעים זאת, והוא יעשה אותם הדברים שהאפיפיור עושה כרגע..

 

ברצוני לתת לכם עכשיו דוגמא נוספת ל'קלף משוגע', והפעם עתידי. דיברתי אודותיו כבר שבע פעמים בעבר, וזו תהיה הפעם השמינית. זה אינו סופי, זה יהיה בכפוף לבחירה חופשית, ומדובר במה שעתיד לקרות עם המנהיג הצעיר של צפון קוריאה. נראה שהוא אינו יכול להחליט - יום אחד הוא מעוניין בתכנית גרעינית ושיגור טילים, ולמחרת הוא רוצה לאחד את צפון קוריאה ודרום קוריאה ...

לאחרונה הוא שולח מסרים מעורבים, אספר לכם מדוע - זה נמצא ב'שדה' ... ישנם מסביבו עצים עתיקים רבים שעדיין לוחצים עליו לעשות את מה שאביו עשה. אולם הוא יודע היטב, יש לו תכנית... הוא רואה את עצמו כמנהיג גדול לעמו, למשך כל חייו. הוא אינו מוגבל לשנים מסוימות, כמו נשיא, כך שהוא יכול להמתין מעט ולראות אם יופיע מישהו שהוא שונה מהנשיא הנוכחי..

יש לו תכנית, אספר לכם אודותיה: הוא רואה את עצמו צועד באו"ם כגיבור! הוא יהיה 'עושה השלום' של כל הזמנים, תמונתו תתנוסס בשערים של כל הירחונים כזה שסיים את מלחמת קוריאה, זה שאיחד בין צפון קוריאה לדרומה, זה שהביא שפע לצפון קוריאה - וזה דבר הרבה יותר גדול ממה שרצה אביו לעשות!

וכל זה נמצא ב'שדה', זה 'קלף משוגע' שלא ציפיתם לו.

הוא תוצר של האנרגיה החדשה החי בעמדה של אנרגיה ישנה.

סיפרתי לכם על תוכניתו, וזה יקרה בבחירה חופשית. זה תלוי באנשים הנמצאים סביבו, ומה שיקרה עם פחד ודאגה.

 

רוח השינוי מתחילה לנשוב חזק ומשנה את הדברים שמתרחשים על הפלנטה הזו! עליכם להתבונן סביב על מנת לראות אותם.

 

הנה התרגיל שסיפרתי לכם אודותיו בתקשור הקודם:

ביקשתי מכם לפני שנתיים שתהיה לכם תקווה. אפילו רמזתי על התרגיל הזה שיבדוק את בגרותכם ובשלותכם, נשמות עתיקות, ואלה הדברים שיצליחו....

ישנה תפישה חדשה של אנרגיה.

הידעתם שאם יש לכם אור שאתם יכולים לשדר אותו - זוהי מטפורה- אתם יכולים למעשה לשלוח אותו למקומות שונים.

הידעתם שאור במימד השלישי אינו תלת מימדי? הידעתם שאור יכול להיות בעת ובעונה אחת במספר מקומות? אני מתכוון ממש לכך שהפוטון של האור הוא רב מימדי! שאלו מדען...

האור שאתם נושאים הוא אפילו יותר רב מימדי.

אתם יכולים לשלוח אור שיכול להיות אתכם ועם מישהו אחר באותו הזמן!

ברצוני שתחשבו ברגע זה, תושבי ארגנטינה היושבים לפני על הכסאות, על הבעיה בממשלה שלכם. לא כולם כאן בדעה אחת, אני יודע זאת. ויש לכם רעיונות שונים לגבי מהותה של הבעיה, ואם בכלל קיימת בעיה...

יתכן שאתם חושבים שמדובר באדם מסוים, במפלגה, בקבוצה, אולי קבוצה סודית, אולי אתם חושבים שהאילומינטי חזרו ולא ניתן לעצור בעדם..

ברצוני שתתמקדו בזה, והניחו זאת לפני מוחכם, עיניכם, ראשכם, ולאחר ברצוני שתשרו ותרוו זאת באהבה ..

 

יתכן ויהיה לכם קשה לעשות זאת מכיוון שהשקעתם זמן כה רב להילחם בכמה רעיונות שלכם ואינכם יכולים פשוט כך לאהוב זאת...

ובכן, לא ביקשתי מכם לאהוב זאת, ביקשתי מכם לשלוח לזה אהבה, ואם אתם מסוגלים לעשות זאת, הרי שאתם יודעים מדוע אתם נמצאים כאן ומדוע אתם זרעים חדשים בארגנטינה!

אתם יודעים מדוע הנשמה העתיקה שבכם שומעת זאת ויודעת שזה אמיתי.

 

כאשר אתם שולחים אור למקומות האלה, החשכה מתחילה להתפזר ומתחילים להתרחש דברים שלא ציפיתם להם.

כמה מכם ציפו שהמנהיג של צפון קוריאה ישנה את דעתו? ללחיצת היד המפורסמת שהתרחשה לפני זמן מה בין 'נער הטילים' וטראמפ [ קריון מצחקק בהנאה...] כך טראמפ כינה אותו.

 

דברים משתנים מהר, ועם הרוח הזו שנושבת - לעולם אינכם יכולים לדעת ...

 

אני מקווה שהסברתי לכם כמה רעיונות חדשים לגבי מדוע הדברים מתרחשים כפי שהם מתרחשים.

לשינוי על הפלנטה הזו יידרשו כמה 'קלפים משוגעים', שינוי תפישות - וחלק לא יאהבו זאת...

וכאשר הם יעזבו, הם יעזבו מאחוריהם מורשת של חשיפה והדברים כבר לא יהיו כך יותר.

 

זהו העידן הזה, שהתחיל בשנת 2012 - זמן נקיפת הצירים - וימשיך עוד ל 18 השנים מאז, וזהו הזמן הדרמתי ביותר, ואתם שרויים בו.

 

ולבסוף הרשו לי לומר לכם, נשמות עתיקות, אם אתם חושבים שאתם יושבים כאן במקרה. הרי שאם תתבוננו בחייכם כעל בית ספר, הרי שרק סיימתם אותו, והנבואה של העיט והקונדור נמצאת בחיקכם ולכן אתם נמצאים כאן. יתכן והגיע הזמן לחשוב בצורה שונה מכפי שחשבתם, ולהתחיל לשלוח חיים ואור למקומות קשים.

האם תוכלו לעשות זאת?

 

עוד נמשיך עם רוחות השינוי...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020