Light Connections
 
 

 

רוחות השינוי 1 - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

יקרים, אני יודע היכן אני נמצא, אני תמיד יודע...

חלק מרגישים שהאל נמצא באיזה ארון במקום כלשהו, ארון שמוגן מפני האנושות, ושאף אדם אינו יכול להגיע אליו מכיוון שבני האדם אינם ראויים לכך. לעיתים קרובות זה מה שמלמדים אודות האל.

ברצוני לספר לכם דבר מה - אם האל נמצא בתוך ארון, הרי שגם אתם נמצאים בתוך אותו הארון...

נשמתכם מגיעה מהמקור הבורא היוצר, ואין זה משנה כיצד אתם מכנים אותו, אולם זה שברא אתכם יודע מה שמכם כיום בעודכם יושבים כאן - אין כל הפרדה, זוהי הנחת היסוד בכל פעם שאני יושב בכסא על מנת להביא אתכם לידיעה שאתם באמת מפוארים בעיניו של האל!

 

חלק אינם מאמינים בכך וחושבים שזה לא יתכן מכיוון שהם כבר טמאים מדי עבור זה..

הרשו לי לשאול אתכם שאלה:

רבים מכם הם הורים נפלאים האוהבים את ילדיכם כל כך. אם הייתם מתכננים את הפלנטה הזו, כיצד הייתם מקבלים את התכנית הזו שיהיו לכם ילדים, ומיד הייתם מעבירים אותם למקום אחר, לא תדברו איתם יותר, ותוודאו שכל הדתות על הפלנטה יספרו להם שהם אינם ראויים לכך שידברו איתם, כך שלעולם הם לא ידעו אודות האהבה שאנחנו רוחשים להם.

ואם הם יתנהגו באופן לא ראוי - לא נספר לכם מה יקרה להם!

והשאלה היא, האם הייתם נוהגים כך, כאדם, עם ילדיכם? ודאי שלא, אתם אוהבים את ילדיכם עד לנשימתכם האחרונה.

יקרים, זוהי אהבה טהורה, ועד כמה גדול שזה נשמע, זה רק מעט ממה שהאל מרגיש עבורכם. לא היתה כל תכנית להפריד ביניכם - אתם ביצעתם זאת בעצמכם כהלכה...

 

כאשר הגעתי לפלנטה הזו והתחלתי לדבר עם שותפי (לי קרול, ת.ג.) הצגתי בפניו את החוקים של קריון:

זו לא תהיה תפישה שהוא ראה לפני כן, זו לא תהיה מערכת אמונה, לא תידרש כל חברות, לא יהיו כתבים מרכזיים, לא תהיה נבואה, ואמת טהורה תהיה הדבר היחידי! זה כל מה שהוא היה זקוק לו, מכיוון שזה יהדהד בתודעתם של בני האדם שיזהו זאת בנשמתם.

 

אכנה את התקשורים היום 'רוחות השינוי' וזה יתמקד בארגנטינאים הנמצאים כאן (התקשור נערך שם, ת.ג.). רבים יקראו את המסר הזה מאוחר יותר, אולם הוא מיועד בעיקר עבור אלה היושבים כאן עתה.

ואתחיל במשל קטן אודות היער. אנחנו מדברים כך לעתים קרובות על מנת שתהיה לכם אחיזה טובה יותר במסר עצמו. בני אדם מבינים סיפורים.

 

זהו יער יפהפה - אומר את שמו מאוחר יותר - מלא בעצים יפהפיים. זה יער די עתיק, ובמהלך מאות השנים ארע משהו שדי שכיח ביערות, מכיוון שבכל רחבי הפלנטה בני האדם החליטו לצעוד בנתיב של תודעה נמוכה, זו היתה בחירתם.

היער עבר דברים רבים, ראה כובשים מגיעים והולכים, ראה מלחמות פורצות וחולפות, אולם המשיך לעמוד זקוף.

היו בו עצים מסוימים גדולים יותר, כמו ביערות אחרים, שהיו כהים מעט מן העצים האחרים, והם ניהלו את היער, מכיוון שהם יכלו להתנהל כך באנרגיה חשוכה.

עשורים חלפו, ונראה שהמצב הופך להיות גרוע יותר. נראה היה שהעצים הגדולים ניהלו את הדברים ולא היה נראה שאיכפת להם מן העצים הקטנים יותר. למרות שהיער חידש את עצמו, הרי שהעצים שגדלו גדולים יותר התנהגו באותו האופן... - זו היתה התפישה בעת ההיא, שלעולם לא השתנתה. לא היתה כל סיבה לשינוי.

עד שדבר מה קרה. זו היתה תחילתו של שינוי במזג האויר, דפוס גדילה שונה, היו דברים שלא נראו לפני כן, ואחד מהם היה אור שמש מסוג חדש שחלק זיהו אותו מיד. עם מזג האויר החדש הזה הגיע סוג חדש של זרע, והעצים הישנים לא היו מוכנים למזג האויר החדש הזה. הם המשיכו להתקיים אולם הם לא ידעו מה עומד להתרחש, מכיוון שהיו זרעים חדשים שנזרעו בכל רחבי היער, שיהיו להם ענפים ועלים שונים לגמרי כאשר הם יגדלו לעצים בוגרים, והם גם לא יעמדו לבדם, כפי שעמדו העצים האחרים הותיקים.

עצים חדשים אלה ישלבו את ענפיהם וידאגו ליער בדרך שהיער לא ראה מעולם לפני כן..

השמש אכן יצאה, הזרעים נזרעו, החקלאים וכל אלה מסביב ליער ידעו מה מתרחש, זרעו לאט את הזרעים, וצעדו משם כשהם מחייכים, יודעים שעם הזמן הזרעים יצמחו לגובה ויתחילו להשפיע על היער, ובסופו של דבר, העצים הגבוהים הכהים יגוועו...

 

כמה זמן לוקח לגדל יער?

חלק מהאנשים חזרו מוקדם, לאחר מספר שנים, על מנת לראות מה שלומם של הזרעים, וכאשר התבוננו ראו שהם גדלו לגובה של מטר אחד, לא ממש גבוה, אולם הם כבר התחילו לשלב ולשזור את ענפיהם.

וחלק טענו שזה לא יצליח לעולם, מכיוון שזה קורה לאט מדי..

 

שמו של היער הוא 'ארגנטינה' - אתם ידעתם זאת.

ולפני שנתיים ישבתי בחדר על כסא כזה, ואמרתי שהאור שאתם מחוללים הוא תקוה, וזה יזין את הזרעים - וכך עשיתם!

רבים היושבים כאן חושבים שהדברים אינם מתרחשים כפי שהם חשבו, ושקריון טען שהדברים ישתנו אם תהיה תקוה, וזה מזכיר לי את אלה שביקרו ביער וראו שהעצים לא צמחו הרבה...

הו, עליכם להמשיך עם התקוה הזו, אולם יש עוד...

 

ברצוני לספר לכם מה מתרחש. זוהי תפישה שונה לגמרי.

הרגע סיפרתי לכם משל אודות היער, והמשמעות היא שישנם זרעים חדשים הגדלים ביער. ישנם אנשים בממשלה שלכם שאינכם יודעים את שמם ויתכן והם אינם נמצאים בחדר הזה, ויתכן שהם אינם יודעים דבר אודות השינוי, אולם הם יודעים שישנה תפישה חדשה! והם גדלים והופכים להיות גבוהים יותר, הם מתבוננים ורואים כיצד הדברים פועלם, או כיצד הם אינם פועלים.

אתם עשויים להיות מופתעים, אולם אל תניחו להיסטוריה לספר לכם מה שיקרה מחר. אל תניחו לתפישה של מה שהתרחש לפני כן לספר לכם מה שיקרה מחר.

הזכרתי את 'השעון המואר' - זוהי התפישה החדשה. מדובר בשינוי באמצעות מיזוג, במקום האלטרנטיבה לכך בעבר, שהיתה שריפתו של היער - דבר זה מכונה מלחמה.. ובעקבותיה מגיעים צער וזוועות, ומוות, וכאשר עצים מתחילים לצמוח שוב, החשכה שבה וחוזרת.

 

ראיתם זאת בכל רחבי כדור הארץ - מלחמה אינה עובדת! היא מעולם לא הצליחה ולעולם לא תצליח.

אנחנו מדברים על מיזוג של הנשמות העתיקות המגיעות ומייצגות את הזרעים החדשים.

הרשו לי לספר לכם אודות אותו שעון.

אתם יכולים לדמות שעון ענק לפניכם, שהדבר החשוב ביותר הוא שהוא ממשיך להראות את הזמן. זה חשוב! אל תעצרו את השעון, מכיוון שאם תהרסו אותו תאלצו להתחיל שוב מהתחלה... ולא תתחילו מהמקום בו הייתם לפני כן - יהיה עליכם להתחיל ה כ ל מהתחלה!

כל מי שהיה במלחמה יודע שעל השעון להמשיך ולעבוד. לו יכולתם להתבונן בעבודה הפנימית של 'השעון המואר' הזה הייתם מבחינים במשהו מעניין - באנרגיה החדשה הזו, החלקים שלו אינם נשחקים יותר, חלקים חדשים משתלבים עם החלקים הישנים, וחלקים מוחלפים במהלך זמן ארוך מאוד, בשעה שהשעון לעולם אינו עוצר! והם מוחלפים פעם אחר פעם, עד שהשעון הופך להיות שונה לגמרי והוא מחזיק מעמד במשך מאות בשנים, מכיוון שהוא 'שעון מואר', 'השעון של האור'..

 

זוהי המטפורה של שינוי משולב.

רוחות השינוי מנשבות על הפלנטה הזו ובסופו של דבר הן ינשבו ויעיפו גם אתכם, אולם הקשיבו - לא אם תוותרו, לא אם תוותרו...

ברצוני לספר לכם משהו שהעצים העתיקים יודעים: כאשר הם רואים שהם עלולים להיות בצרות, שישנם עצים רבים חדשים ושונים, כאשר הם חשים בשינוי תפישה - הם עושים רק דבר אחד: הם יודעים מה עוצר את האור והם טובים מאוד בכך..

פחד ודאגה עוצרים את האור! אותם עצים יעשו ככל יכולתם להפחיד את הפלנטה הזו ולנסות להחזיר את הדברים למקום בו היו, תרבות אחר תרבות, והם יעשו זאת כאן ובמקומות רבים אחרים.

עקבו אחר הדברים וזהו זאת!

 

אתן לכם בהמשך תרגיל, שחלקכם לא יאהבו אותו, מכיוון שזה יבחן את בגרותכם ובשלותכם, נשמות עתיקות, זה יבחן את הדברים שאתם מאמינים בהם, אולם גם נמשיך לשוחח על רוחות השינוי ועל חלק מן 'הקלפים המשוגעים' שמוצגים על הפלנטה, והכוונה היא לבני אדם מסוימים...

אני מקווה שהבנתם זאת.

בחדר הזה קיימת היכולת ליצור את הרוח הזו שתהיה חזקה יותר, אם רק תמשיכו עם התקווה ותבינו שדרושה סבלנות לאפשר לזרעים שנזרעו לגדול, אותם הזרעים שנזרעו בשנת 2012 ולפניה..

 

כמה זמן דרוש על מנת ליצור את הארוחה הטובה ביותר בעולם? אם אתם טבחים, הרי שאתם מתחילים ימים רבים לפני המועד, והארוחה עשויה להיות מוכנה ואתם תהנו ממנה רק לאחר עבודה כה רבה, אולם זה כדאי... הלא כן?

ובכן, הטבח נמצא במטבח, יקרים...

 

סבלנות, ארגנטינאים יקרים, האהבה תנצח! מתי? זה תלוי בכם. עדיין אתם בבחירה חופשית על הפלנטה הזו, וחשוב שתדעו זאת - הדברים האלה קורים לפעמים כשני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור, ואל תחשבו שנכשלתם במהלך הצעד לאחור. הביטו בו כאופן בו מתרחשת צמיחה.

אתם יושבים באור, יש לכם יתרון..

 

אני אחזור...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020