Light Connections
 
 

 

תסכוליו של עובד האור - הזמנה - אוקטובר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו תקשור אחרון בסדרה של תסכוליו של עובד האור, וישנה הרגשה יפהפיה של אהבה במקום הזה.

ישנם אלה שעדיין לא הבינו שהם נשמות עתיקות, יתכן וישנם אלה שרק הגיעו למסר הזה - בין אם אלה אנשים מהנוכחים שלא התייחסו למסרים הקודמים, או אלה שמישהו ביקש מהם לקרוא זאת - זוהי ההזמנה עבורכם.

האם חשבתם מעודכם שיש משהו נוסף מעבר למה שסיפרו לכם אודות האל?

מאות אלפי מילים נכתבו במקומות רבים ובכתובים רבים, ישנם ארגונים כה רבים, ומאמצים רבים מושקעים בגילוי האל. מתקיימות פגישות בנושא זה ברחבי הפלנטה, אפילו כעת - תמיד מתקיימת פגישה, תמיד יש תפילה, תמיד יש סגידה.

ועם כל זאת, האל הוא גדול יותר מכפי שסיפרו לכם, מכפי כל דבר שדמיינתם אי פעם - ואין זה משנה עד כמה דמיונכם יכול להיות גדול. ואם זה כך, האם אתם מרגישים הוד והדר לגבי הגדלות הזו, או האם ניתן לראות זאת בכיוון אחר - האל הכל כך גדול הזה יודע ומכיר את שמכם.

זה משהו גדול, כך שאין מדובר ברוחב לב הנמדד אולי עד כמה חומל יכול להיות הבורא היוצר הזה.. מה אם יש משהו נוסף מאשר מה שסיפרו לכם?

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) נוסע בעולם ויושב לפני קהל שלעתים שומע את הדברים האלה בפעם הראשונה. תמיד ישנם אלה המטילים ספק, משלבים את זרועותיהם וטוענים שזו דת או כת נוספת, ללא כל קשר למה שהוא אומר, ומצפים שבסופו של דבר ידרשו מהם תשלום, יבקשו מהם לעקוב אחר עקרונות וחוקים - וככל שהם ממשיכים להקשיב והיום מתארך ונמשך, הם מבינים שזה אינו כך, שזו אינה הטפה ושהם אינם צריכים להצטרף לשום ארגון.

אין נוהגים לאסוף שמות על מנת להיפגש בהכרח מאוחר יותר. הם מצפים לאיזה ספר שיצא לאור ויורה כיצד יש לפעול ולעשות את הדברים בדרך הנכונה, מה טוב ומה רע, ומה יקרה להם אם הם לא יעקבו אחר הדרך הנכונה.

אולם כל זה אינו קורה, מכיוון שכל מה ששותפי עושה הוא לדבר על אהבה ולספר לאותו קהל שישנם דברים מעבר למה שסיפרו להם. והוא מתחיל למנות את הדברים שלא סיפרו לכם מעולם - שהאל מכיר את שמכם ולעולם לא יענה אתכם במקום חשוך מכיוון שלא פעלתם כהלכה - לא יותר מאשר הורים יעשו לילדיהם.

 

האל כה גדול מעבר לכל מה שביכולתכם לדמיין, ונשמתכם שלכם יכולה אפילו להיות חלק מזה.

אתם בני אדם על הפלנטה העושים את עבודתכם כמיטב יכולתכם, והיה מצב גדול יותר בו הייתם פעם עם הבורא היוצר, נשמתכם היא נצחית בשני הכיוונים, אתם חלק מן היקום ואתם חלק מן האל הנמצא על כדור הארץ, וכאשר אתם עוזבים אותו אתם באמת מגיעים 'הביתה'..

כל זה הוא בעצם זמני, וכאשר אתם מגיעים 'הביתה' והאיחוד מתקיים - זוהי מציאות .. וכל מה שאתם חווים עתה הוא חידה.

האל הוא כה גדול וחומל, זרועותיו מקיפות אתכם והוא אינו מצפה מכם לשום דבר, רק לאפשר לו לאהוב אתכם. זה כל מה שאתם מתבקשים להצטרף אליו, אלה כל החוקים והעקרונות.. כל מה שעליכם לעשות הוא לשבת ולהיות נאהבים.

 

ובתהליך שאתם אומרים 'כן', העולם מתרחב משחור ולבן, לעבר צבע. ואתם מתחילים להרגיש זאת בכל תא, החיבור מתרחש, 'הניצוץ' מצוי שם, וכל מה שהנכם - משתנה.. ואתם אומרים לעצמכם, לו רק ידעתם...

היכן הוא הארגון שצריך להצטרף אליו, היכן היא מערכת המדרג של המלאכים, היכן מצוי ספר החוקים, היכן הוא הנביא החוזה? כל זה מצוי בתוככם! ספר החוקים מצוי שם, הנביא מצוי שם, 'העצמי הגבוה' הוא ה כ ל ! וזה שונה מכפי שאתם מדמיינים.

ואלה הטוענים שחייבת להיות מערכת - הרי שזוהי גישה של המימד השלישי. החמלה של הבורא היוצר מתעלה ועוברת מעל מערכת מכל סוג שהוא שאתם מאמינים בקיומה.

ואלה הטוענים שחייבת להיות מערכת מדרג - הרי שגם זו אינה קיימת.

 

ובהיעדר כל זה, אתם מתקשים להבין זאת, כיצד תוכלו להיות חלק ממשהו כה מוזר, קלוש, ללא חוקים וארגון [קריון מצחקק בהנאה..]. האם לדעתכם אהבתו של האל היא קלושה? והחמלה של הבורא היוצר המכיר את שמכם כה רדודה?

 

ברצוני שתתכוננו למשהו, שבו ואפשרו לעצמכם להיות נאהבים, מבלי לנסות להבין זאת.

אין כל דרישות להבין זאת, דרישות לשנן כתובים על מנת שתעשו את הדברים הנכונים או שתעבירו הלאה את המידע הנכון. זה הרבה יותר פשוט מזה.

בתוך כל הפשטות הזו קיימת כמות אינסופית של מידע אודות החמלה של האל. כאשר תתחילו ללמוד כיצד אתם יכולים להיות נאהבים, תבינו לפתע שזה היה בסדר גמור לאהוב אפילו את עצמכם.

בתוך כל זה אתם תתחילו להבין את כל התשובות, ולהבין שישנה תשובה לכל חידה שאי פעם היתה לכם על פני כדור הארץ - לשבת ולהיות נאהבים על ידי הבורא היוצר!

 

אם טרם שמעתם זאת לפני כן, זוהי ההזמנה יקרים, נשמות יקרות.

רבים מגיעים למפגש כזה, במיוחד אם הוא בינלאומי, הם יושבים בידיים משולבות ומחכים לשמוע את הדבר המובן מאליו הבא מבחינתם, מחכים שמשהו ישתבש, שידרשו מהם לשלם כסף - אולם זה אינו קורה. אין צורך להצטרף לשום דבר..

והם שואלים מה הלאה ומחכים לשמוע על מערכת מדרג כדי לעבור ממקום אחד לשני, או להשתתף בכיתות לימוד על מנת להבין זאת - אולם אין כאלו.

 

זוהי תפישה חדשה על הפלנטה הזו.

לא שמעתם על כך באמת לפני כן. זוהי האנרגיה היצירתית בצבע. כך נראה האל בצבע. הייתם זמן כה רב בשחור ולבן, מבלי להבין שזה עתיד לקרות.

אם אינכם יודעים שאתם נשמות עתיקות, הרי שודאי שהנכם, שאם לא כן לא הייתם קוראים את הדברים האלה עכשיו.

 

אסיים את המסר הזה בפשטות, ואבקש מכם רק לרגע לשמוט את כל הדברים שאי פעם סיפרו לכם. זו לא תהיה בגידה יקרים, לשמוט אותם דברים שסיפרו לכם, אם תבינו שאלה שסיפרו לכם זאת עשו כמיטב יכולתם וביושרתם הגבוהה ביותר להעניק לכם באהבה את הטוב ביותר שיכלו לתת.

ולפתע האור מגיע, ואתם יודעים טוב יותר, וזו אינה בגידה. הוריכם לא יהיו מאוכזבים אם תמצאו משהו גדול יותר ממה שהם ידעו בזמנו - הם יריעו לכם, והרגישו אותם מריעים עכשיו אם הם נמצאים כבר מהעבר השני של המעטה/צעיף.

הם מבקשים מכם שתקשיבו לאדם היושב בכסא מכיוון שהאל גדול מכפי שידעו, הוא עכשיו בצבע.

 

בסופו של דבר זה ישנה הכל.

הצעד הקודם על הפלנטה היה להבין שקיים אל אחד, וזה לקח זמן רב.

ועתה אתם מבינים שקיים אל אחד ואתם נלחמים מהי הדרך לסגוד לו, וגם זה יקח זמן.

ובצעד הבא, כאשר השמש תפציע על כל חוסר התפקוד הזה, והתפתחותה של האנושות תתחיל להתייצב - יתחילו להיווצר קשרים ותנועו קדימה עם ההבנה שהאל הרבה יותר מכל מה שהעליתם אי פעם בדעתכם, מכל מערכת עקרונות והשקפות שקיימת, או מכל חוק שעשוי להיות שם - ואז תתחילו להבין מהי חמלה טהורה ואמיתית, מהי אהבה, מעבר לאהבה העצומה שיש לכם לילדיכם..

ותאמרו ש"זה בסדר, איני חייב/ת לדעת כיצד כל דבר פועל, מכיוון שאני פשוט אשב בכסא ואהיה נאהב/ת. תודה לך רוח על כל דבר שיגיע בהמשך.."

 

זהו האל בצבע.

צאו מן המקום הזה וחשבו על הדברים האלה והאם הם יכולים להיות נכונים, מגיעה מהפכה כה עצומה של מידע ואנרגיה, שתקטין את כל מה שקרה אי פעם על הפלנטה הזו. זו ההתגלות של מי שעשוי להיות באמת הבורא היוצר, וההבנה שכל אחד מכם נולד מפואר ובעל יכולת לשבת ולהיות נאהב.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020