Light Connections
 
 

 

שלוש הרוחות - פברואר 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

הזמן שחלף מאז שדיברתי אתכם לאחרונה עד לזמן הזה אינו אפילו קיים עבורי. קשה להסביר לבן אדם ליניארי את משמעותו של היעדר הזמן, כאשר כל הדברים מתרחשים בעת ובעונה אחת, ולכן זה דבר משונה לדבר עליו, מכיוון שלדעתכם העתיד שלכם אינו ידוע ואינכם יכולים לבקר שוב בעבר שלכם... ולכן עבורכם, הקיום שלכם הוא תמיד בהווה.

עם זאת, בצד שלי, אנחנו נמצאים בכל שלוש המציאויות, אולם אנחנו מכנים זאת 'עכשיו'. תפישות אלו הן רק אנרגיות, אולם אתם משייכים לכל אחת מהן זמן ומיקום תלת ממדיים.

 

למשל, העבר:

במימד השלישי לא ניתן לשנות פעולות מן העבר, אולם ניתן לשנות את הזיכרונות שלהן. לכן, אם אתם משכתבים מחדש את תגובתכם למשהו שהתרחש בעבר וזה משנה אתכם בהווה, הרי מה עשיתם? הרגע ביקרתם בעבר ושכתבתם אותו!

העתיד:

אתם אומרים שהעתיד אינו ידוע עבורכם, אולם הפוטנציאלים של מה שאתם עשויים לעשות כן ידועים. כאשר אתם משנים את דעתכם היום, בדרך מסוימת אתם משנים גם את הפוטנציאלים של מה שאתם עשויים לעשות מחר. לכן, שכתוב העתיד הוא אפשרי היום. כאשר אתם קובעים למחר פגישה במקום מסוים, האם הדבר הופך אתכם לחוזי עתידות כאשר אתם מגיעים לפגישה שנקבעה? ואם תבטלו את הפגישה ברגע האחרון - האם אתם משנים את העתיד שלכם?

ואתם תאמרו שאלה הם דברים שיש לכם שליטה עליהם, ולכן זה אינו אותו דבר כמו העתיד שהוא מסתורי מבחינתכם. אולם עבורנו אין כל הבדל. 'פגישות' נקבעות ומתבטלות במציאות שאינכם יכולים לראות בקלות במימד השלישי, אולם הן עדיין פוטנציאלים שאתם יוצרים עבורכם.

אנחנו רואים את כל זה כדבר אחד, וזה עוזר לנו להעביר לכם את סוג התקשור שאנחנו עומדים לתת לכם, ואנחנו נכנה תקשור זה 'שלוש הרוחות'.

 

הרבה ממידע זה כבר ניתן בחלקים במשך שנים רבות. עם זאת כעת אנחנו מאחדים אותו. שמעתם חלק מהמינוח ורמזנו לכך בעבר, ועכשיו ברצוננו לפרוש זאת כ'שטיח' שיכיל תשובות רבות ויתכן גם כמה מחלוקות.

יתכן וחלק מן הדברים האלה לא יתיישבו עם מה ששמעתם מאחרים, וכאן נכנסת לפעולה יכולת ההבחנה האלוהית שלכם, מכיוון שעליכם להשתמש עתה בחוש האינטואיטיבי שלכם על מנת לראות אם הדברים שאני עומד לומר לכם מתקבלים על דעתכם או שאינם מתקבלים על דעתכם. אתם יכולים להשתמש במה שאכנה עכשיו הגיון רוחני.

 

נשמתו של בן האדם

 

ראשית, אנחנו רואים בעינינו את בן האדם ואת נשמת בן האדם כדבר אחד. במציאות שלנו הם אף פעם אינם מפוצלים והם נמצאים במקומות רבים בו זמנית.

אולם לטובת הבנתכם ובהקשר לשיעור זה, הנשמה תהיה רק בארבעה מקומות בו זמנית. 'שלוש הרוחות' הן שלוש מתוך ארבע, והמקום הנוסף האחר שבו שוכנת נשמתכם הוא 'הבית'.

שם אני נמצא, יקרים, ואיננו קוראים לו 'רוח' מכיוון שאין רוח כאשר אתם נמצאים בבית. אין כל פעולה בעד או נגד, ואין שום דבר שדוחף או שמושך...

זה קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרי, להסביר לכם משהו שכה קרוב אליכם, ואף על פי כן, כה נסתר. 'הבית' אינו אחת מן 'הרוחות', מכיוון שהוא המקום שבו אתם תמיד נמצאים.

 

פיסה מן האל נמצאת בכם, אולם עדיין האופן בו אתם נמצאים בצד המעטה/צעיף שלי נשאר נסתר כל עוד אתם בני אדם. כך זה אמור להיות, מכיוון שמבחן האנרגיה שעליו אתם עובדים כבני אדם חייב להישאר בסוג מסוים של מציאות ותודעה כדי שתוכלו להתקיים על הפלנטה ולעבוד על החידה. אולם אין 'רוח' כאשר אתם בבית.

'הבית' הוא המקום שבו אתם נמצאים כאשר אינכם באחת מן 'הרוחות'. הבית הוא 'המצב האלוהי' הטבעי שלכם.

 

כיצד בני האדם 'תופשים' את האל

 

אתם פיסה ממרק האל, שנמדד בחלקים רבים מספור, ועדיין כולם אחד. עצם מהות השזירה (מונח בפיזיקה שמתאר תכונה קוונטית שבה הדברים נעולים במציאות אחת ללא קשר למרחק) היא תכונות האל. כאשר אתם נמצאים בקשר עם 'העצמי הגבוה' שלכם, אתם נמצאים בקשר עם כל החלקים שלכם.

לפעמים בני האדם חושבים שהם מקבלים מסר ממלאכים, ושהמלאכים האלה מעבירים מסרים ממלאכים אחרים, וכך הלאה וכך הלאה. בני האדם רואים מידרג של סמכות בכל דבר, מאחר והוא קיים במציאותם. אולם אין דבר כזה בנוגע לאל, מכיוון שחוכמת האל היא חוכמה יחידה במינה, והיא תמיד אותה חוכמה ונוכחת במלואה כל הזמן, בכל מקום!

האמת היא האמת, ומאחר ויש בתוככם פיסה מן האל, אתם הופכים מודעים לאמת מוחלטת כאשר אתם מתעוררים רוחנית. זו הסיבה מדוע ניתן לקחת אדם ער מחלק אחר של העולם שזר לכם, שמדבר שפה אחרת שאינה שפתכם, ולמצוא את אותה האמת... האל שבתוככם זהה לאל שבתוכו.

 

לכן בעודנו מעבירים לכם שיעור זה, כבדו את האינטואיציה שלכם, אותו חלק בדעתכם שמשתמש בהבחנה ובהגיון רוחני. וכמה מכם עשויים לחוות למעשה התגלות לגבי הדברים עליהם נדבר, כאשר נדון ב'שלוש הרוחות'.

 

שלוש הרוחות

 

אין יותר כבוד בתרחיש חיי האדם מאשר 'שלוש הרוחות'. הן מייצגות את אחד משלושת המצבים בהם בני האדם נמצאים תמיד. שתיים מהן קצרות ואחת מהן ארוכה.

הכוונה ל'רוח הלידה', 'רוח הקיום' ו'רוח המעבר'. במילים שלכם הייתם מכנים אותן לידה, חיים ומוות. איננו משתמשים במילים אלו מכיוון שהן מוטות למציאות תלת ממדית, שלעתים קרובות היא נקודת המבט היחידה שלכם על האמת.

 

רוח הלידה

 

'רוח הלידה' שונה מהאירוע הפיסי הממשי שאתם מכנים בשם 'לידה'. עבורנו, 'רוח הלידה' מתרחשת לפני שאתם נכנסים ונושמים את נשימתכם הראשונה.

בכל 'רוח', נתחיל בכך שנבטל את הדעות המופרכות אודותיה ונעביר לכם את האמת. לכן אפשרו לנו לדון ככל שנוכל ולהתחיל באנרגיה של 'רוח הלידה'.

 

דמיינו את עצמכם כפיסה מן השלם, חלק ממרכיב האהבה של היקום, וכחלק מחוכמת האל. הנה אתם מוכנים לחזור לפלנטה שלכם, אולם אין לכם דעת של בן אדם.

מה כרוך בכך? אלו אנרגיות סובבות סביב הדבר הזה שמביאות אתכם למקום הזה? מי מסוגל להיות ב'רוח הלידה' והאם קיימת מערכת?

 

קשה לתאר את הדברים האלה, משום שהם אינם ליניאריים. הבינו שאתם מודעים רק לדברים ליניאריים, מכיוון שזו מציאותכם. בעודכם יושבים וקוראים, מציאות המימד השלישי שלכם מודעת רק לתקופת חיים אחת על כדור הארץ. אולם ב'רוח הלידה' הקוונטית הזאת, אנחנו רואים אתכם עומדים על צוק מציאות אחרת, שבים לפלנטה לאחר תקופות חיים רבות ( הכוונה לנשמות עתיקות, ת.ג.).

כך שבעודכם עומדים שם, אתם עומדים להתחבר מחדש כבן אדם לאנרגיה של הפלנטה בדרך מסוימת. 'הרוח' של המציאות התלת מימדית שלתוכה אתם עומדים להיכנס נושבת כנגדכם בכוח גדול. דומה שאתם 'נשענים אל תוכה' בשעה שאנחנו אומרים לכם את מילות האהבה האחרונות שלנו. אתם עומדים להתנתק ממציאות 'הרוח', מוותרים ברצון על הזיכרון שלכם של כל מה שיש, ושבים לכדור הארץ. איזה זמן יפהפה!

 

מהן התכונות או 'החוקים' הכרוכים בכך, בשעה שאתם מתחברים שנית לאנושות?

ראשית, הרשו לי לומר לכם מה הם אינם, מכיוון שהרבה אינו מובן כהלכה.

הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא שבן האדם הוא ייחודי לחלוטין. על הפלנטה הזאת, שנשמות מקודשות מגיעות אליה והולכות ממנה, בכל האנשים יש אותו חלק אלוהי שאנחנו מכנים 'העצמי הגבוה'. כל מבנה הדנ"א האנושי התלת-ממדי והפוטנציאלים שבתוכו הם זהים. הדבר היחיד שמבדיל בין אחד לאחר נמצא בתוך חלקי הדנ"א הקוונטיים – וזו האנרגיה של הרשומות האקאשיות.

 

עוצמת הרשומות האקאשיות

 

התיעוד ברשומות האקאשיות אוחז בתוכו את היכולת והפוטנציאל של אנרגיה אדירה, בהתחשב במה שבן האדם עשה בתקופות חייו הקודמות. אם האדם התעורר לפוטנציאל הרוחני לפני כן בעבר, הרי שקיימת יותר אנרגיה מאשר במידה והוא לא התעורר לכך.

לכן, פוטנציאל היצירה של נשמה עתיקה מוארת למעשה זמין, פשוטו כמשמעו, בעת 'רוח הלידה', מכיוון שהוא קשור לידע ולחוויה קודמים ולמה שעשיתם קודם לכן על הפלנטה. מדובר במי שהייתם, מה השגתם, והאם התעוררתם אי פעם בעבר לדרכי הפעולה של חידת האור או שלא התעוררתם לכך, אם אתם שבים פעם נוספת או האם זו הפעם הראשונה שאתם מגיעים לכאן.

 

לכן, הרשומות האקאשיות אינן מתעדות רק כמה פעמים הייתם כאן, אלא דווקא לכמה ידע רוחני והתנסויות חיים התעוררתם במשך כל החוויה הפלנטרית שלכם. הרשומות האקאשיות הן ספרייה מקודשת שאתם לוקחים ואוחזים במשך כל תקופת חיים, ואז לוקחים אותה גם לתקופת החיים הבאה. אתם מוסיפים לה בכל פעם שאתם מגיעים לפלנטה ועוזבים אותה, והיא מסייעת לפתח ולשנות את תקופת החיים הבאה שלכם ואת הנושאים שעתידים להיות כלולים בה.

זכרו את האקסיומה שנתנו לכם בעבר: לעולם לא יהיה עליכם לחזור למצב פחות מודע!

ברגע שאתם פותחים את 'הצנצנת האקאשית הרוחנית' המטפורית, כל הלמידה הרוחנית מכל תקופות החיים נגישה לכם, כל הלקחים שלמדתם.

 

הביולוגיה שלכם אינה כולה מכדור הארץ

 

נשמת האדם היא חלק מהאל וייחודית על הפלנטה. עם זאת, מבחינה ביולוגית, האדם אינו בעל חיים שמקורו בכדור הארץ. למעשה, הכימיה האנושית הייחודית שלכם מוכיחה זאת, מכיוון שיש לכם 'דנ"א מוחדר' שיוצר את הפרדת 23 הכרומוזומים משאר הביולוגיה של כדור הארץ. אתם לא התפתחתם מכדור הארץ!

 

המינים האנושיים כפי שאתם רואים אותם היום אינם המינים האנושיים שהיו לפני 200,000 שנים. ולכן הדבר הראשון שעליכם להבין הוא שכל הקיום הגשמי שלכם אינו כ'בעל חיים של הפלנטה שלכם', על אף מה שהביולוגים שלכם אומרים לכם. קיבלתם עזרה במהלך הזמן של 'התעוררות לאור ולחשכה' בתוך הדנ"א שלכם. אפילו הדתות הבסיסיות ביותר מספרות לכם על אירוע זה כעל 'סיפור הבריאה' האלוהי המשותף לכל האנושות. האדם שאתם כיום הוא ייחודי ביקום ויש לו עוצמות בריאה מדהימות, ממש כפי שסיפרו לכם המאסטרים של הפלנטה.

 

מערכת בעלי החיים

 

לבעלי החיים יש סוגי אנרגיה משלהם, ואפילו לכמה מהם יש אפילו סוגים של קבוצות נשמה 'חייתיות'. בעלי החיים נמצאים על הפלנטה מכמה סיבות, אולם, כולם נמצאים על הפלנטה כחלק מהאיזון של גאיה, ורבים נמצאים כידידיהם של בני האדם. הם אוחזים באנרגיית החיים עבור כדור הארץ, ולפעמים הם נמצאים כאן כדי לאהוב.

לסוגים מסוימים של בעלי חיים יש נשמות 'חייתיות' שמתגלגלות בתוך הקבוצות שלהן, אולם תמיד כשרות לאנושות.

קבוצות הנשמה שלהן שבות וחוזרות כבעלי חיים – רק כבעלי חיים. הם אינם חוצים את מחסום הנשמה ועוברים להוויה בעלת 'עצמי גבוה'. בעלי החיים אינם 'מתבגרים' והופכים לבני אדם.

מאוד קל לאנשים לחשוב שזה כן קורה כך, מכיוון שכך פעלה מאז ומעולם החשיבה האנושית. לדעתכם, אתם מתבגרים לרמות גבוהות יותר ולאחר הופכים לטובים יותר. לכן, אלה שבוחנים את תרשים החיים יאמרו בוודאי שנשמה מתחילה כבעל חיים ואז מטפסת מעלה והופכת לבן אדם. אולם, זה אינו כך ומעולם לא היה, יקרים. לבן האדם יש 'עצמי גבוה' יפהפה, שהוא נשמת הליבה של אנרגיית האל.

 

המערכת האנושית הרוחנית

 

החידה המלווה אתכם במהלך חייכם היא עד כמה אתם יכולים לקבל מן האמת הזו – היותכם חלק מהבורא היוצר. עד כמה תוכלו לפתוח את הדלת הקוונטית ולראות אמת זו כאשר אתם בחיים? תכונה אחת זו קובעת עד כמה מוארים תהפכו להיות במשך החיים.

הקשיבו: אין מדובר בכמה ידע והתנסות נמצאים ברשומות האקאשיות שלכם, אלא עד כמה אתם מאפשרים לעצמכם להאמין בכך.

קיימות נשמות עתיקות רבות על הפלנטה שיש להן כמות מדהימה של למידה רוחנית, אולם הן אינן רוצות לגעת ב'צנצנת הרוחנית' שבתוכן, בנקודה זו בחייהן. זוהי הבחירה החופשית של בני האדם אודותיה אנחנו מדברים.

 

קיים תכנון עצום שמציב אתכם ב'רוח הלידה': מה השגתם ביחידות החיים הקודמות שלכם, אם בכלל? מי הייתם ומה עשיתם? אלו אנרגיות התחלתם ושלא הושלמו וברצונכם להמשיך לעבוד עליהן? לאיזו קבוצת נשמה השתייכתם? מי היו ההורים שלכם? האם יש לכם הסכם נשמתי מסוים שאומר שתהפכו להיות הנכדים שלהם - הדבר שכיח יותר מכפי שאתם חושבים!

ישנם דברים רבים כל כך שכרוכים בתכנון 'אנרגיית הכניסה' של חייכם, וכל פוטנציאל חיים הוא שונה וייחודי. התכנון נעשה על ידכם כאשר אתם נמצאים ב'דעת האל' בצד המעטה/צעיף שלי.

 

בני אדם אינם אוהבים את העובדה שאין להם ספר הדרכה רוחני כללי שמצהיר מה קורה ומה נדרש לעשות...

הקשיבו, יקרים, האנושות זוכה לכבוד רב הרבה יותר מכך! האם כל הילדים שלכם זהים? האם ספרים על גידול ילדים תמיד מתאימים עבור כל ילד? התשובה היא 'לא', מכיוון שכל נשמה היא ייחודית לחלוטין. אולם בני האדם עדיין רוצים רשימה של דברים שיש לעשותם או שאין לעשותם, כאילו שכל נשמה יצאה בדרך כלשהי מתוך מכונה רוחנית שיצרה אתכם זהים לכל השאר...

לא, במקום זאת, הרוח מכבדת כל נשמה בבחירה ייחודית ובמגוון העצום של בחירות אנרגטיות.

 

האמנים הדגולים

 

ישנן 'תכונות יצירתיות' מסוימות שבני האדם מקבלים על הפלנטה. אלו הן כמעט תכונות קוונטיות שייתכן ויידרשו כמה יחידות חיים על מנת להשלימן.

מה שקורה תכופות ליצירתיים האלה הוא שהם עוברים דרך סדרת יחידות חיים כאילו היתה זו יחידה אחת, על מנת להשלים את המחזור היצירתי שלהם.

אמנים מפורסמים ישובו ויחזרו, והדבר הראשון שהם ירצו לעשות יהיה ליטול מכחול ולהמשיך את מה שהם עשו לפני כן...

מלחינים, משוררים ופסלים מפורסמים יחזרו, ופשוט ימשיכו! זה ברור כל כך, אולם אתם

מכחישים זאת בדרככם המדעית.

 

לכן היצירתיים שונים מהאחרים, והחידה שלהם היא להביא לפלנטה את אוצרות האמנות הגדולים ביותר באמצעות סדרת יחידות חיים מאוחדות, ועדיין הם מנסים באופן אישי לפתור את החידה שמה שהם נושאים בפנים הוא בעל ערך, אולם איש אינו יודע זאת...

רוב האמנים הדגולים שאפילו חיו פעם ושנמצאים כאן היום נושאים נטל שקל לזהותו - 'חוסר הערכה עצמית'. האם אתם רואים את המערך? הוא בשל לגילוי אישי, האין זאת? כך שאתם יכולים לראות את האדם עומד ב'רוח הלידה', מוכן להמשיך את מה שהוא רק התחיל בפעם הקודמת, הוא עומד עם 'דעת האל' ויש חיוך על פניו בשעה שהוא שומע את המוסיקה

שילחין, מכיוון שהיא נמצאת איתו כאשר הוא יגיע.

 

כאשר אתם ניצבים ב'רוח הלידה', אתם יצור ייחודי באופן מוחלט ושלם, עם אנרגיות לא שלמות. יש צורך ביותר מאשר יחידת חיים ארצית קצרה על מנת לברוא תכונות אנושיות שצומחות לכדי בגרות. אפילו לאלה ה'לא יצירתיים' - שזה רובכם - יש שושלת שהתחילה משהו שמעולם לא הושלם לגמרי.

לפעמים הדבר קשור למערכות יחסים. לפעמים ללמידה או להוראה. נשמות עתיקות מצטיינות בכך שהן מגיעות ועוזבות ולרוב ממשיכות היכן שהפסיקו בפעם הקודמת, בשעה שהן משנות לאט את הפלנטה בעצם נוכחותן עליה. הנשמות העתיקות 'זורעות את זרעי האור על השטיח של זמן ליניארי, מבלי לדעת אפילו שהם גם יקצרו את הצמחים הבוגרים האלה ממש של החוכמה כאשר הם ישובו ביחידת החיים הבאה'.

 

לכן, יקרים, אינכם מגיעים עם 'דף חלק', אולם אתם הרי יודעים זאת, הנשמות העתיקות מרגישות בכך. היחידים שמגיעים עם 'דף חלק' הם אלה שמגיעים לכאן בפעם הראשונה...

החדר מלא בנשמות עתיקות ששומעות ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר. כל אחד מכם נמצא כאן עם 'צנצנת רוחנית' שמלאה בהתנסות חייכם על כדור הארץ, ולפעמים אפילו עם תכונת 'ההתעוררות למאסטריות האישית שלכם'.

 

קוראי הרשומות האקאשיות

 

ישנם אלה שמסוגלים 'לקרוא' את הרשומות האקאשיות שלכם. אולם שלא כמו ארון התיוק הליניארי, הם אינם יכולים לקרוא את יחידת החיים בדרך ליניארית כלשהי. במקום זאת, יבלטו יחידות החיים האנרגטיות, אלו שיש להן משמעות עמוקה רבה עבורכם. אלו הן יחידות החיים שבהן השגתם דברים, ואולי גרוע מכך, לא השגתם אותם...

אלו הן יחידות החיים שבהן התרחשו אירועים דרמתיים כגון מוות מוקדם, אובדן ילדים, או התנסות בשדה הקרב. הכול מבוסס על אנרגיה ופוטנציאלים. אתם תשמעו זאת שוב, מכיוון שזה חשוב.

 

הנה אתם ניצבים על סף 'רוח הלידה' ואתם עומדים לשוב חזרה לפלנטה. כל הפוטנציאלים והאפשרויות שמבוססים על התנסות העבר שלכם והחותם של מי שהנכם - 'מונחים עליכם'.

אתם חוזרים כחלק מהמשפחה הרוחנית של כדור הארץ, זה מה שעושה קבוצת הנשמה שלכם. היכן תהיו? מה יהיה מינכם?

הדבר הקשה ביותר עבורי לתאר לכם הוא שהתכנון אינו ליניארי והוא אינו משהו שניתן לראות על גבי 'גיליון כלכלי' הגיוני. לעתים קרובות האנרגיה שלו מבוססת על אחרים ומושפעת על ידם. ולכן, היא מבוססת גם על המשפחה.

 

אם התעוררתם לאמת רוחנית ביחידת חיים קודמת, קיים פוטנציאל חזק שהדבר ישנה במידה רבה את יחידת החיים הבאה שלכם. לכן, נשמות עתיקות יגיעו למקום אחר, מקום שיתכן ונשמות צעירות לא יגיעו אליו. וכל זה שייך לתכנון שמתרחש לפני 'רוח הלידה', ואתם מוכנים לכך. אתם באמת מוכנים.

הקשיבו: אף נשמה אנושית אינה מגיעה לפלנטה שלא מרצונה או כעונש. אולי כדאי שתזכרו את ההצהרה הזו!

 

השינוי הגדול ביותר

 

נשמות עתיקות, ממש לפני שאתם חוזרים אל הפלנטה, האנרגיה של 'רוח הלידה' שונה לגמרי בעקבות מה שאירע בעשרים השנים האחרונות. באנרגיה חדשה זו של שנת 2013, הנשמות העתיקות שחוזרות עם אותה ספריה רוחנית שמלאה בתכלית רוחנית מרגישות בנוח עם תהליך זה. הם זוכרים באופן אינטואיטיבי מלא את מה שהם חוו. זה שונה מהפעם האחרונה! זו תוצאה של כל מה שהתרחש בשנים האחרונות.

אתם שיניתם את הכללים!

 

הנשמות העתיקות לא יחוו ויהיו יעד לאנרגיות שמושכות ודוחפות את הנשמות הצעירות. הנשמות העתיקות כבר החליטו, כחלק מהתכנון, מה הם יעשו, דברים שהם לא יכלו לעשות בתוך אנרגיה ישנה יותר.

דבר זה אפשרי רק מאחר והם יכולים עתה לתכנן ש'הצנצנת הרוחנית' תיפתח באופן אינטואיטיבי בשלב מוקדם בחיים החדשים. הנשמות העתיקות יכולות אפילו לדעת זאת עכשיו ולתכנן זאת לפני סוף חייהם הנוכחיים, ולדעת באופן אינטואיטיבי אודות יחידת החיים הבאה במשך החיים העכשוויים.

זה ההבדל, יקרים. זו ההתחלה של 'היגיון רוחני אינטואיטיבי'.

 

כבר סיפרנו לכם אודות כמה מן ההבדלים המעניינים שקיימים בין בני אדם חדשים לבין אנשים כמותכם, שנולדו אל תוך אנרגיה ישנה יותר. אמרנו לכם שהשינויים הקוונטיים בדנ"א שיצרתם על ידי כך שחייתם יחידות חיים רבות של התעוררות להארה ולידע, יאפשרו לכם עכשיו להיות ילדים שונים מאוד ביחידת החיים הבאה שלכם. אלה יהיו ילדים שזוכרים כיצד לקרוא במקום ילדים שלומדים כיצד לקרוא; ילדים שיכולים להתחיל ללכת מוקדם יותר ולדבר מוקדם יותר, מכיוון שהם זוכרים כיצד לעשות זאת.

זאת משום שהגשר שבדנ"א שבין מה שהיה ומה שישנו, מתחיל להפוך לשלם. משמעותו של דבר היא שהדנ"א מתחיל להשתנות באופן קוונטי למצב ההוויה המקורי שלו, שהוא יעיל הרבה יותר. אתם תראו זאת תחילה אצל הילדים, יקרים - ואל תצפו לראות זאת

תחת המיקרוסקופ. במקום זאת, בסופו של דבר יהיה עליכם לשאול סוציולוג על מנת להוכיח משהו מכל זה, מכיוון שהדבר ייראה תחילה כשינוי בהתנהגות האנושית.

 

לכן, נשמות עתיקות יגיעו כבני אדם שלא יצטרכו להתחיל מחדש וללמוד הכול מהתחלה, אלא במקום זאת הם יגיעו עם מטען שלם של התנסות אינטואיטיבית מיחידות חיים קודמות. ככל שהמוח שלהם יתפתח, הם עשויים אפילו לזכור מי הם - נשמות עתיקות שהיו כאן בעבר... זוהי ההבטחה של האנרגיה החדשה, בייחוד לאחר שנת 2013.

אתם תראו שינויים בכמה מילדיכם ובנכדים שלכם כאשר הם יגיעו ויגדלו. התווית השלילית של פלנטה הניצבת לפני השמדה על ידי מלחמה או על ידי האל לא תהיה בין האנרגיות של 'החדשים'. תהיה להם הבטחה של פלנטה שצועדת לאזורים חדשים ללא מפה של גילוי קוונטי. הם יזדקקו למערך חדש לגמרי של כלים.

 

מי עבר זאת?

 

כולכם השתתפתם ברוח זו. כל מי שיושב בחדר הזה השתתף בכך. עמדתם שם וידעתם מהם שיעורי החיים והכרתם את הפוטנציאלים של מה שעתיד לבוא, בעקבות מה שאירע ביחידות חיים קודמות.

אלו לא היו טעויות, יקרים. אלו היו תוצאות של פוטנציאלים ושל תוכניות שערכתם למען נשמתכם שלכם.

בחדר זה אין 'חדשים', עם זאת לא כל אלה הקוראים הם נשמות עתיקות במובן הקלאסי – נשמות שכבר היו כאן מאות פעמים. אולם אתם הייתם כאן בעבר, ולכן הדבר נחשב כמי שחווה תהליך זה פעמים רבות. זה מה שגורם לכם להתעניין בחומר הזה, ועם זאת קיים ביניכם מגוון רב בהבנה של ידע זה. הוא נספג ביניכם באופן שונה מאוד. יהיו חלק שישנו במשך התקשור ואילו אחרים יתעוררו רוחנית באמצעותו [קריון מצחקק בהנאה..]. הדבר תלוי במקום שבו אתם נמצאים בנתיב שתכננתם. ושוב, כל נתיב הוא ייחודי.

 

רוח הקיום

 

אנחנו מגיעים עכשיו ל'רוח הקיום', שאתם מכנים זאת 'חיים'. ונספר לכם על התכונות. ראשית, אין זה משנה מה אמרה לכם סמכות רוחנית - אינכם נמצאים כאן כעונש. אינכם נמצאים כאן על מנת לעבור מבחן.

לפעמים אנחנו מכנים את חייכם, מבחן, אולם זהו מבחן של אנרגיה, לא מבחן שלכם! גאיה מודדת את האנרגיה של הפלנטה ומעבירה את התוצאות למארג הזמן והקיום עצמו – ל'שמש המרכזית הגדולה'. זו מדידה של הרטט של כדור הארץ באמצעות 'רשת הקריסטל', שממלאת תפקיד בתרחיש גדול הרבה יותר, שלא דיברנו אודותיו רבות.

 

לכן, המבחן הוא האם בני האדם מסוגלים לשנות את אותה מדידה של כדור הארץ באמצעות התודעה שלהם. זהו המבחן. שוב, בני האדם אינם נמצאים כאן על מנת להיבחן, אלא אתם נמצאים כאן יותר כמשפחה. הגשר שבין 'רוח הלידה' ל'רוח הקיום' אינו מעודן. זה המקום שבו אתם מסירים את כל מה שאתם יודעים על האמת ומגיעים לכאן כשהיא חסומה. כאשר אתם צועדים אל תוך 'רוח הלידה' הזו, שוב אינכם מודעים לכך שאתם פיסה מן היקום. לא קיים עוד החיבור לתודעת האל עצמו. אינכם זוכרים מהיכן באתם או מה עברתם.

 

האנרגיה החדשה יותר עכשיו מעוררת אתכם לפוטנציאלים אינטואיטיביים של היזכרות באמיתות האלו. הן נמצאות ברשומות האקאשיות שלכם, אולם נגישות רק באמצעות כוונה. וישנן נשמות עתיקות מסוימות שלא מתעוררות בהכרח כלל! לפעמים נשמות עתיקות שחוו יחידת חיים קודמת קשה ומשמעותית מאוד, תחווה גלגול נוכחי זה כ'חופשה' מהדברים הרוחניים ולעולם לא תראה שהיא מעוניינת בהם. אולם יקרים, אתם יודעים מי הם כאשר אתם פוגשים בם ואתם יכולים לראות זאת בעיניהם. חלקכם אפילו נישאים להם! יכול להיות שהם לא יגיעו לפגישה מעין זו, אולם זו האנרגיה שמשכה אתכם אליהם מלכתחילה.

 

תכלית הנשמה העתיקה

 

יקרים, עליכם להבין את הייחודיות של החיים. לכן אנחנו אומרים שאין כללים שקובעים שאתם חייבים להתעורר באופן כלשהו על מנת לסייע לפלנטה, או שעליכם לשלוח אור בשעה שאתם נמצאים כאן. פשוט אינכם 'חייבים' לעשות דבר, מכיוון שהמערכת מורכבת ומגוונת.

בפעם הזאת, ישנם אלה שנמצאים כאן פשוט על מנת לאחוז באנרגיה של מי שהינם והיכן שהם נמצאים. הם יבצעו את העבודה בפעם הבאה, ולעת עתה הם פשוט אוחזים במקום.

לכמה מכם היו תכונות כאלו בדיוק ודבר זה הכרחי ודרוש לפלנטה. כמו במרוץ שליחים רוחני, חלק נושאים את המוט במהירות וחלק יושבים וצופים במרוץ, אולם כולם נוטלים חלק באירוע...

 

חלק מהנשמות העתיקות פשוט אוחזות באנרגיה, ואינן מודעות כלל למסע מטפיזי כלשהו. הדבר דומה לכיול מחדש או להתחדשות של הנשמות העתיקות. ועם זאת, כמה מכם עשויים לומר שהם אינם בטוחים שזה מוצא חן בעיניהם, שזה למעשה בזבוז של חיים של נשמה עתיקה – שמונים שנים או יותר!

יקרים, האם כאשר אתם יוצאים לחופשה מדובר בבזבוז של שלושה שבועות? לא. לעיתים קרובות אתם שבים מלאי אנרגיה ומוכנים לעבוד!

הדבר מורכב ואתם בוחנים את הדברים לאור של 'יחידת חיים'. אולם עבורנו, מדובר פשוט ביום שחולף. הכול קשור לתזמון ועיתוי. אל תחליטו מה נכון ומה אינו בהתבסס על ה'שעון של יחידת החיים' שלכם.

לנשמות העתיקות תהיה ההשפעה הגדולה ביותר על הפלנטה באנרגיה החדשה. אלה שהיו כאן הכי הרבה, יידעו לעיתים קרובות מה לעשות טוב יותר מאשר לפני כן, לגבי התנאים שימצאו כאשר הם יגיעו.

 

קבוצות 'רוח הקיום': החדשים ולמידה

 

ה'חדשים':

 

ה'חדשים' תמיד מגיעים. הם חייבים, מכיוון שלפלנטה יש קצב התרחבות גיאומטרי שמתבטא בגידול אוכלוסין. לכן, מבחינה הגיונית, נשמות חדשות מגיעות כל הזמן. אולם אתם יכולים לזהות את ה'חדשים' מיד, בן רגע, כאשר אתם מתחילים לדבר אליהם. אתם אומרים משהו אחד והם שומעים משהו אחר. אתם מבקשים מהם לפנות שמאלה והם פונים ימינה. אין להם מושג לגבי שום דבר, כיצד הדברים פועלים בין בני אדם. הם אינם מבינים באמת אם משהו הוא טוב או רע. התנהגות הולמת היא מסתורית בעיניהם - ולעיתים קרובות הדבר נראה בברור.

 

הם אינם יודעים כיצד פועלים החיים באופן כללי. אתם תטו את ראשכם בפליאה מכיוון שלא תוכלו להאמין שמישהו יכול לנהוג כך! הם 'חדשים'. הם אינם מכירים את הטבע האנושי. הם האנשים שניתן יהיה לרמות אותם בקלות. שוב, אתם תטו את ראשכם ותתהו האם הם נולדו אתמול, והתשובה היא 'כן', ממש כך בדיוק.

 

הם תמימים לגמרי לגבי כל הדברים ואתם מכירים אותם. כל אחד מהם יצטרך לשוב ולחזור לכאן כמה פעמים נוספות לפני שהם יתחילו להבין את התהליך השלם כיצד החיים פועלים. לכן תמיד יש רבים מהם. הם לא יגיעו לפגישה מעין זו, וטוב יעשו אם ילכו לפגישה שמלמדת כיצד בני האדם פועלים.

רבים מהם מגיעים לספת הפסיכולוג כדי לגלות עוד על עצמם, ובאופן די מוזר, רבים אפילו הופכים לפסיכולוגים בעצמם! הסיבה היא שהטבע האנושי מהווה עבורם מסתורין גדול כל כך שהם רוצים לפענח אותו בעצמם, והם מודעים לחלוטין לכך שהם זקוקים לעזרה רבה, לכן הם הופכים למסייעים ל'חדשים' אחרים.

 

למידה:

 

בתוך כמה יחידות חיים, רבים מגיעים למצב מסוים שבו קיימת מודעות אינטואיטיבית לאופן שבו הדברים פועלים על הפלנטה. קיים איזון רגשי טוב יותר ואז האדם הופך ל'לומד'. הוא יכול להתחיל לאסוף ידע רוחני.

 

'הלומדים' הם קבוצה ברורה. אלה הם האנשים בעלי הפוטנציאל להתעורר, מכיוון שהם אלה שעשויים לבוא למקום כגון זה, לשמוע את האמת, להכיר בה או לא, ואולי אף לעזוב... אם הם אינם מרגישים שזה משהו שהם יכולים להתחבר אליו, משמעות הדבר היא רק שהתזמון והעיתוי אינו מתאים... שוב, זוכרים את האקסיומה לגבי השיבה במצב פחות מודע? הדבר אינו אפשרי.

ולכן אפילו אם אינכם מסכימים עם משהו או מיישמים משהו היום, אין זה אומר שאתם שוכחים אותו. האיוולת של היום יכולה להפוך לחוכמת המחר... הדבר פשוט תלוי בנקודת המבט והתפישה שלכם.

 

תזמון הוא הכול! שותפי (לי קרול, ת.ג.) שאל אותי פעמים רבות מדוע הוא התעורר לאמת רק באמצע שנות הארבעים של חייו, וטען שהיה יעיל הרבה יותר אילו הדבר היה קורה לו בשנות השלושים של חייו... עניתי לו שהכול קשור לתזמון. הדבר קשור בהצבתו בגיל שהיה עליו להיות בו על מנת לעשות את מה שהוא עושה עכשיו, וכמו כן, לעשות את מה שהוא עומד לעשות בהמשך.

 

ולכן יקרים, אלה שיושבים בכיסאות למולי ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר נמצאים כולם בקבוצת הלמידה. לעיתים קרובות אלו הן נשמות עתיקות ואלה שהתעוררו לשאלות הרוחניות. הם חשים את מה שמתרחש על הפלנטה ורוצות לדעת יותר. יש להן מודעות חדשה שהאנרגיה משתנה ושכדור הארץ זקוק להם.

הם גם יודעים שכל נתיב הוא שונה, לכן הם יושבים בחדר זה עכשיו או קוראים את התקשור מאוחר יותר בעודם זוכרים זאת.

 

כך זה פועל, נשמות עתיקות. כמה מכם התעוררו פעמים רבות לאמת הרוחנית של 'הבורא מבפנים'. הספרייה שלכם מלאה בתכלית רוחנית. כמה מכם התעוררו זה עתה, ביחידת החיים הנוכחית, ואתם מבינים שאתם נשמות עתיקות. ולכן, מכיוון שכולכם נמצאים כאן, מאזינים או קוראים, אתן לכם הסחה, הסחת דעת. זוהי מורכבות שלא ציפיתם לה והיא נועדה לאנרגיה החדשה.

 

תכונה קוונטית מתקדמת ומורכבת

 

זה עשוי להיות מורכב, אולם כמה מכם מוכנים לכך. רעיון זה אינטואיטיבי לכמה שנמצאים כאן, מכיוון שהוא הגיוני מבחינה רוחנית.

אזכיר זאת בקצרה, כיוון שדיברתי על כך בעבר ויש לכלול זאת על מנת להפוך את ההסבר על ה'רוחות' שלם ככל האפשר.

 

קיימת בתוככם ספרייה של הרשומות האקאשיות. כלומר, קיימת אמת אוניברסלית שאתם יכולים להתחבר אליה, אולם בדרך ליניארית מאוד, אתם גם מבינים שבספריה של הרשומות האקאשיות שלכם יכולים להיות רק הדברים שליקטתם בחייכם על כדור הארץ, והדבר תלוי עד כמה קוונטיים הפכתם להיות.

 

עכשיו, זה קשה מאוד, אולם אפתח בנושא שהוא לחלוטין לא ליניארי, לכן האזינו היטב.

אם הדבר נכון, בני אדם יקרים, שגזע נעלה מחלק אחר בגלקסיה - הפליאדים - זרע אתכם, משמעות הדבר שיש לכם פיסה מהדנ"א שלהם! כל מה שהם יודעים נמצא בדנ"א שלכם – כלומר שאתם יכולים להתעורר לכמויות גדולות של אמת, אולם אמת שאינה מבוססת על התנסות ארצית.

במקום זאת, היא נמצאת שם מכיוון שהם העניקו לכם אותה. הדבר חורג במידה רבה ממה שלימדנו אתכם לגבי הרשומות האקאשיות שלכם, ומביא אתכם ל 'רשומות אקאשיות קוונטיות רוחניות'.

 

יהיו אלה שיטענו, שאם דבר זה קיים בכם כאשר אתם מגיעים, ואפילו ל'חדשים' יש את זה, אם כך מדוע אינכם זוכרים גם את זאת? ובכן, באנרגיה החדשה שלאחר שנת 2012, יהיו אלה שיתחילו להשתמש ב'כלים אקאשיים קוונטיים', ובכלל זה הרעיון של 'כריית הרשומות וכמו כן הרעיון של 'תורשה אקאשית קוונטית', שתהיה תחילת ההיזכרות בידע הקדום הגלקטי המקורי של אבות אבותיכם. הדבר יוביל בסופו של דבר להמצאה קוונטית על הפלנטה.

כאשר בני האדם יהפכו לקוונטיים יותר בהתפתחותם, הם יתחילו להשתמש בכלים החדשים האלה. הדבר קשור לדנ"א. זוהי 'היזכרות'. אולם הדברים האלה יתחילו להתרחש רק בקרב

הנשמות העתיקות ביותר שביניכם, מכיוון שהם מתרחשים רק לאחר הבנה מלאה לגבי 'האל שבפנים'.

 

קארמה

 

כיצד משתלבת הקארמה בכל זה? ללומד, אחד שעבר את שלב 'ההגעה לכדור הארץ', יש כעת משהו שמכונה 'קארמה', וזו אנרגיה גדולה שיש לעבוד עמה.

 

לכן, הרשו לי להסביר מהי קארמה - זו 'אנרגיה קבוצתית משפחתית בלתי פתורה' שממשיכה מיחידת חיים ליחידת חיים. היא דוחפת ומושכת אתכם בחיים, ואין לה שום קשר לגזירה משמיים. במקום זאת, היא קשורה קשר חזק לנטייה מוקדמת.

אם יש מסביבכם אנרגיה קארמתית רבה, הרי שקיימת בכם נטייה מוקדמת לנוע שמאלה או ימינה כאשר מתרחשים תנאים מסוימים. הדבר מבוסס על אנרגיות מן העבר ובעיקר מיחסי גומלין בין אנשים.

 

מסרנו לכם מידע על כך עוד בשנת 1993, כאשר פורסם הספר הראשון של קריון 'זמני הקץ', אמרנו לכם שלנשמות העתיקות יש עכשיו רשות להסיר את אנרגיית הקארמה ולנווט את חייהם כרצונם, ליצור במשותף את האנרגיה שהם רוצים במקום הצורך להילחם בעבר. המשכנו וסיפרנו לכם שהקארמה היא מערכת למידה ישנה ושאתם נמצאים כעת מעבר לה.

 

אנרגיה קארמתית דרושה עדיין עבור הלומדים שאינם מוכנים להסירה ושצריכים לחוות את השיעורים המבוססים עליה.

הקארמה אינה נגישה ל'חדשים' - המגיעים לכאן בפעם הראשונה, מכיוון שלנשמות החדשות שמגיעות אין אנרגיה מן העבר שהם יכולים למשוך ממנה. ולכן הם כה תמימים וחסרי מושג! אולם בפעם השניה או השלישית, הם מתחילים לברוא את הקארמה שלהם מהאנרגיה של החיים הרגילים, שאז דוחפת אותם לעשות דברים ביחידת החיים הבאה.

 

ברגע שהנשמות העתיקות הסירו את הקארמה, משמעותו של הדבר הוא שהם ניתקו אותה לחלוטין ושגם בפעם הבאה, היא לא תהיה שם עוד.

שוב, הנה תכונה קוונטית שמצהירה ש'מה שאתם יוצרים היום בתוך דפוסי הדנ"א הרוחני שלכם נשאר לעד. לא יהיה עליכם לעשות זאת שוב ביחידת החיים הבאה'. שוב, אין מדובר בגזירה משמיים, אולם דעו שמה שאתם עושים ביחידת החיים הזו מעצב את יחידת החיים הבאה, ובאנרגיה חדשה זו, דבר זה משמעותי מאוד, נשמות עתיקות!

 

חוזים

 

ברצוני לדבר איתכם על חוזים. המילה עצמה אינה מובנת כהלכה. האם אתם מרגישים שיש לכם חוזה רוחני לעשות משהו על כדור הארץ?

חלקכם מגיעים לפלנטה וחושבים שאתם נמצאים כאן על מנת לעשות את מה שאתם אמורים לעשות בעיר מסוימת, מכיוון שזה החוזה שלכם. ובשעה שאתם מגשימים לכאורה את החוזה שלכם, מה אתם עושים כאשר מגיע אדם אחר עם הצעה טובה יותר, שמחייבת אתכם לעבור לעיר אחרת?

זו עשויה להיות הצעה רוחנית, המציבה אתכם בעמדה טובה הרבה יותר לעזור לאנשים... והנה חידה גדולה - מה קורה לחוזה הרוחני שלכם?

 

חלק אחד שלכם יאמר שעליכם להישאר כאן ולעשות את הדבר שלשמו הגעתם. חלק אחר שלכם מתייסר ומתלבט. לבסוף, אתם אומרים בנחרצות שהחוזה שלכם הוא שעליכם להישאר כאן ולבצע את עבודתכם. ובכל מחיר, אתם תגשימו את החוזה שלכם עם האל.

 

הרשו לי לומר לכם מילה שעליכם לזכור – שטויות! החוזה שלכם כתוב בדיו בלתי נראה! הקשיבו, נשמות עתיקות, כל יום ויום בחייכם מכיל נתיב רוחני אותו ניתן לשכתב.

האם ידעתם זאת? זוהי מהות היצירה במשותף. החוזה היחיד שיש לכם הוא 'להיות כאן', והוא מתגשם בשעה שאתם קוראים זאת.

לכן קחו את העט הרוחני וכתבו בכל יום מה דרוש לכם. אם מגיעה הסינכרוניות וסוחפת אתכם לאזור אחר, ראו זאת באור הנכון – זה מה שביקשתם! הרגישו באמת של זה בעוד הדברים מתרחשים.

פעלו על פי ההרגשה האינטואיטיבית שלכם וכתבו חוזה חדש להיום, שיכול להיעלם מחר בשעה שתשכתבו אותו למשהו אפילו טוב יותר!

 

נשמות עתיקות, מעולם לא הייתה לכם בעבר הזדמנות כמו זו. באנרגיה חדשה זו, אתם יכולים לשנות את 'רוח הקיום' כך שתתאים למה שדרוש לכם. בשנים הבאות האלו, אתם תחליטו על כמה דברים באופן קולקטיבי על הפלנטה הזאת. באמצעות שחיקה איטית של האנרגיה הישנה הגוססת, ידכם תהיה על העליונה.

 

תהיה יושרה רבה יותר והנשמות העתיקות יצרו זאת. לפעמים הנשמות העתיקות יהיו מיוצגים בגופים צעירים שיתעוררו במהירות. התוכנית עצמה, לגבי מהותו של כדור הארץ, תתחיל להיווצר. יקומו בריתות חדשות בין אומות. גבולות נוספים ייעלמו, והממשלות יתחילו להבין עקרון חדש של אחדות שלא נראה מעולם לפני כן על הפלנטה. הדבר יברא בסופו של דבר את הזרעים לשלום אמיתי על כדור הארץ. אפילו המזרח התיכון ישתנה.

 

יהיו דורות בעתיד שיביטו לאחור ויכנו את כל מה שאירע לפני 2012 כ'עידן הברברי'. אתם תראו תרבות כפי שאתם מכירים אותה שהתחילה בשנת 2013. זוהי הבטחה של נקודת תיחום אמיתית שתגיע בתוך שלושה דורות.

חשבו על כך. ההיסטוריה האנושית תמיד כללה מלחמות וכיבוש.עם זאת, אתם מתחילים להשתנות. בשעה שהאנרגיה הישנה תמות לאיטה, ההישרדות תיראה כאחדות ושיתוף פעולה. הדבר כבר מתרחש על הפלנטה, האם שמתם לב לכך?

 

'רוח הקיום' היא אתם נשמות עתיקות הפותרים את החידה, ואינכם מצויים בקארמה או חוזים. במקום זאת, אתם נמצאים במצב של הגשמה. אולי זה אינו נראה כך, אולם תנו לזה סיכוי.

אמרנו זאת בעבר: כאשר תתחילו לצאת ממצב ההישרדות ותפסיקו לדאוג לגבי כל דבר, בסופו של דבר תגיעו למצב ההגשמה. לימדו את הוריכם את מצב הדאגה. אתם ירשתם אותו, אולם זה אינו מה שהוויות נאורות עושות.

במקום זאת, הם מגשימים את מה שהם צריכים ואינם דואגים לגבי מה שאין להם, מכיוון שהדברים מגיעים אליהם כאשר הם זקוקים לכך באמצעות תהליך הסינכרוניות – תפישה נאורה שמעניקה אמינות לחוכמה האלוהית שבפנים.

 

רוח המעבר

 

הרוח האחרונה היא 'רוח המעבר'. אתם מכנים זאת מוות.

אני חושב שאני יכול לספר לכם על כך הרבה שאינכם יודעים.

ראשית כל, הכללים: אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. אינכם יודעים מתי זה יקרה. האם ידעתם שאנחנו צריכים להשאיר כמה מכם כאן לזמן רב מאוד? הסיבה היא שלא סיימתם את מה שהתחלתם. ועבור אחרים מביניכם - אנחנו צריכים שתעברו מוקדם יותר

על מנת שתוכלו לעקוב אחר התוכנית שלכם עצמכם. אנחנו זקוקים לכם במקום חדש על הפלנטה, במהרה, בעודכם צעירים. אנחנו זקוקים לידע מהרשומות האקאשיות שלכם כדי שיתעורר מוקדם וימשיך לפתח את מה שאתם מפתחים עכשיו, מכיוון שתהיה לכם אנרגיה של אנשים צעירים.

 

אנחנו צריכים שתהיו בני גיל מסוים על מנת שתוכלו להתמודד על אותה משרה, ממש כפי שתכננתם זאת. אנחנו צריכים שתהיו צעירים מסיבות נוספות, שצריכות להיות לכם ברורות מאוד אם תחשבו על כך מנקודת המבט שלנו. לכן, אינכם יודעים מתי אתם עומדים לעזוב. השליכו את הפחדים הקשורים למעבר זה, כדי שתבינו את הסיבות העמוקות ואת הסיבות שסייעתם ליצור כאשר הייתם בצד שלי. תהליך ההתעוררות עצמו מסייע להחליט מתי אתם עומדים להעביר את האנרגיה ולנוע שוב דרך המעבר הזה.

 

ברצוני לתת לכם תכונה שקרוב לוודאי שלא חשבתם עליה:

המוות מפחיד. במובן הגשמי, יש לכם רצון אדיר לשרוד. הדבר האחרון שכל אחד רוצה - אפילו חיידק - הוא למות... ההישרדות דוחפת אתכם לחיות ואף אחד אינו פשוט צועד לעבר המוות ללא פחד. תכונה זו לא תשתנה, וכך צריך להיות. אולם קיימת מתנה עבורכם שאנחנו מעניקים לכם, שאתם אינכם מכירים אותה כלל.

 

אנחנו נמצאים שם ברגע המעבר, כאשר לבכם מפסיק לפעום ואתם נושמים את נשימתכם האחרונה, כל המלאכים מ'השמש המרכזית הגדולה' נמצאים שם גם כן, והם מדליקים אור שמעניק לכם שלווה. זו שלווה כה גדולה שהפחד אינו יכול להתקיים לצדה. בתוך שבריר של שניה, אתם יודעים שזה בסדר. אתם יכולים לכנות זאת בשם 'אלחוש רוחני', אבל אנו מכנים זאת מתנה מהבורא היוצר.

 

לכן, 'רוח המעבר' היא יפהפיה, מנקודת המבט שלנו שהיא נקודת מבט קוונטית, והיא מייצגת את אותו רגע שבו אתם מבינים שסיימתם עם החיים האלה. שזה היה רק 'לשניה', וזה חלף... ולאחר אתם עוברים תהליך היזכרות בן שלושה ימים, ונזכרים מי הנכם. חלק מכם נותר עדיין על הפלנטה וחלק מכם נמצא איתנו. וכל התהליך הזה יפהפה.

 

ישנם אנשים שחוו חוויה של רגע המוות והסבירו אותה כמיטב יכולתם, וכולם אומרים שהם שבו שונים. הם ראו חלק ממנה, הם ראו חלק מבורא היוצר, וכאשר הם שבו, הם קראו לעברכם וסיפרו לכם שלא תאמינו שהם מתו לרגע, שמעו שירה וראו אור - ואכן זוהי מתנת המעבר עליה לא דיברנו מעולם לפני כן.

בני אדם, אין כל תרגיל עוקץ או הונאה במוות, 'העוקץ' היחידי הוא אותם האנשים שנותרים מאחור ואינם יודעים היכן אתם. הם מרגישים שהלכתם לתמיד, אולם זה אינו כך. גם הנשמות של אלה שאיבדתם במשך השנים לא הלכו לתמיד, נוכחים וקוראים יקרים - האם ידעתם שההורים שאולי איבדתם יהיו אתכם עד נשימתכם האחרונה? הם אוחזים בידכם כל הזמן.

הדבר מורכב, אולם הוא חלק ממערכת רב ממדית יפהפייה של קבוצת נשמות.

חלק מכם יודעים שאני צודק,מכיוון שחשתם בהם.

 

בני אדם, עליכם לדעת שקבוצת הנשמה שלכם יכולה להיות בכמה מקומות בו זמנית.

נשמות יכולות לשוב ולהתגלם מחדש במקום כלשהו על הפלנטה כאדם גשמי, וגם להיות איתכם בו זמנית כמי שאתם תופשים כמדריך. אל תשאלו כיצד זה יכול להיות, מכיוון שהתשובה לא תהיה מובנת ולא תתקבל על הדעת במציאותכם. זו מערכת יפהפייה. למוות אין כל תרגיל עוקץ או הונאה!

 

אם איבדתם מישהו שאתם אוהבים, ברצוני שתזכרו זאת: הם עשויים להיראות דוממים וקרים וכמי שהלכו לתמיד, אולם זה רק במימד השלישי ואין זו האמת. הם חיים ושלומם טוב, והם מביטים בכם ומפצירים בכם לראות את אנרגיית האהבה שהם מייצגים. הם לא עזבו.

 

אלו הן 'שלוש הרוחות' להיום. אני אוהב לדבר אודות הדברים האלה מכיוון שהם קרובים אליי כל הזמן. אני עובד עם כל השלוש, ואני עובד איתן ברגע זה.

האנרגיה של קריון היא קבוצה. ממש כמותכם, מכיוון שגם לכם יש תכונות אלו. אני חלק מקבוצה עכשיו, שעובדת עם אלה לפני 'רוח הלידה'. אני גם מקבל את פניהם של אלה העוברים ב'רוח המעבר' עכשיו. זהו תפקידה של הרוח באמצעות 'העצמי הגבוה' שלכם.

גלו את האל שבפנים. כאשר תעשו זאת, אתם גם תראו שהתוכנית יפהפיה, יקרים.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020