Light Connections
 
 

 

תסכוליו של עובד האור - אנרגיה - אוקטובר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

תקשור זה מגיע בעקבות תקשור קודם באותו הנושא. זהו מסר חשוב שכבר העברנו במהלך השנים, אלא אם כן לא עקבתם אחר התקשורים וזה חדש עבורכם.

אולם נעביר שוב את המסר הזה לטובת הרבים שרק נחשפים לאנרגיה החדשה הזו וגם לכל השאר שיתייחסו לכך.

 

הנושא הוא 'תסכוליו של עובד האור באנרגיה החדשה'.

לאחר שנת 2012 ישנה תפישה חדשה, והדבר הראשון שמשתנה הוא .. אתם ... ואם כך מדובר בכם, ועם זאת ברצוננו לדון ברגע זה הוא באותן הנשמות העתיקות שעבדו במשך זמן רב.

זה שכיח שנשמות עתיקות עבדו במשך שנים על החידה של האור והחשכה, היו מרפאים ומתקשרים הרבה לפני שנת 2012, ורבים מהם נוכחים כאן בחדר או קוראים את הכתוב, והם עשו כמיטב יכולתם על הפלנטה לשנות את התודעה, לעזור לאלה שמסביבם, עד שלפתע היה שינוי באנרגיה.

 

הבה נדון באנרגיה הזו, מהי, איזה סוג של אנרגיה. זוהי אנרגיה גולמית של חיבור וקשר, הסוג שנשמות עתיקות תלויות בה, אם אתם מאלה שעוזרים לפלנטה בכל דרך שהיא - במדיטציה, ריפוי, בכתיבה - אלה שכותבים - ועשיתם זאת במשך שנים רבות.

העברנו מסרים רבים אודות החיבור, הוא חמקמק, אינטואיטיבי, זו חוכמה פנימית מולדת - זה החיבור שיש לכם עם הבורא היוצר.

 

הבה נתבונן בתרחיש בו למשל סופר הכותב ספרים יפהפיים אודות מערכת היחסים והחמלה עם הרוח. או יתכן והוא כותב ספר הדרכה לריפוי עצמי, או על המעבר למצב של התעלות - ולכל הנושאים האלה נדרש קשר עם הרוח. באנרגיה של העבר סמכו על כך כל אלה שעשו זאת במשך זמן רב. הם היו יושבים, וזה היה הופיע....

מבין הנוכחים כאן ישנם אלה שעשו זאת. והיתה להם הרגשה ש'השעון עוצר' - זו מטפורה - וזהו אחד הדברים היפים עם האנרגיה הזו - נראה שהיו לכם רעיונות, כתבתם אותם, הרגשתם מבורכים וכתבתם מילים נפלאות ודברים שעזרו לאנשים אחרים - ופתאום כבר הגיע היום למחרת, נראה היה שהשעון אינו משתף פעולה והוא היה נע מהר מדי...

 

גם למרפאים על הפלנטה הזו יש סוגים של מצבים דומים - וישנם כה רבים מכם, וחלקכם עושים זאת 'מרחוק' ובמדיטציה, וחלקכם פוגשים מטופלים.

ישנם אלה מכם שעובדים עם מערכת המספרים, עם מערכת האסטרולוגיה - ואלה המקבלים לקוחות מרגישים את החיבור כאשר הם נכנסים לחדר. החיבור הוא החוכמה הפנימית המולדת האומרת שהנה מגיעה נשמה מבורכת המגיעה אליכם על מנת לשנות את האנרגיה שלה.

ואתם אכן עושים זאת, ושינוי האנרגיה מאפשר להם לראות את עצמם בדרך שמעולם לא ראו את עצמם לפני כן, והריפוי מתחיל.

 

זה מה שאתם עושים. רבים מהנוכחים והקוראים עשו זאת במשך שנים כה רבות, אפילו זמן רב יותר מאז שהגעתי לשותפי (לי קרול, ת.ג.). האנרגיה של קריון היתה אפילו בתקשורים על הפלנטה.

 

ואני מדבר כעת לכולכם.

שנת 2012 הביאה אתה משהו שונה, ואם אתם עובדי אור שהייתם באנרגיה לפני שנת 2012 ועבדתם על החידה של האור והחשכה בריפוי, כתיבה, ריפוי עצמי, כלוחמי המדיטציה, כלוחמי התפילה, כאלה ששינו אנרגיה באמצעות מחשבה - אתם כה רבים מכיוון שאתם נשמות עתיקות.

כאשר הגיעה שנת 2012, ההבטחה היתה שתגיע אנרגיה מרעננת, ובדברי ביקשתי מעובדי האור להתכונן לרוח הגבית, להתכונן לאלה שיאחזו בכף ידכם ויצעידו אתכם קדימה, שתהיו ערים למדריכים האלה ועוד דברים שהיו עתידים להגיע - ואט אט הם לא הגיעו...

רבים מכם הביטו סביבם, לא ידעתם כיצד לומר זאת אולם הפסקתם לעבוד, בטחתם רק באלה שאהבתם ושהבינו אתכם, וסיפרתם להם שהקשר אבד...

לפתע היה לכם מחסום בכתיבה, לא יכולתם להתקדם מכיוון שלא היה יותר חיבור. זה הרגיש כמו 'בדיחה גרועה' שהגעתם לסמן של שנת 2012 ולשינוי התודעה עם כל המתנות והכלים שהיו לכם - ואז הכל התחיל להיעלם.

 

מרפאים רבים קיבלו מטופלים ולא הרגישו דבר. הם ביצעו את התנועות ואפילו עזרו למטופלים, אולם כאשר הם עזבו והדלת נסגרה מאחוריהם, הרגשתם בלבול, תסכול ותהיתם היכן מצוי אותו חיבור יפהפה שנהגתם לסמוך עליו ושהיה שם עבורכם שנה אחר שנה...

לוחמי המדיטציה שנהגו לעשות מדיטציה עבור האנושות, לשקיפות, לבריאות כללית עבור הפלנטה - בעצמם או בקבוצות - לפתע לא הרגישו זאת יותר.

אותם הדברים שגרמו ללבכם לשיר, והייתם 'מתנפחים' באהבת האל והחמלה שבחדר - נראה שהם נחלשו והתמתנו, ולא היו שם כפי שנהגו להיות בעבר.

 

אני מדבר לכולכם.

 

סיפרתי לכם בעבר אודות זאת, וזה קריטי, לו הייתם מבינים את הגדלות של מה שמתרחש.

מוזרם יותר אור לפלנטה הזו, במיוחד באמצעות 'נקודות הצומת' שעל הפלנטה, ודבר זה מתחיל לשנות לא רק את האנרגיה של התודעה, אלא גם את החיבור. החיבור שיש לכם מתחיל להיות מוגבר.

החוכמה הפנימית המולדת שלכם מתרחבת, וזוהי אנרגיה חדשה לגמרי של חיבור שהיא אינטואיטיבית, ואם ברצונכם להתחבר כל שעליכם לעשות הוא לתת כוונה.

 

ועובדי האור והמרפאים, אלה שפתרו כל כך הרבה חידות במשך כל כך הרבה שנים לפני שנת 2012, אומרים שזה לא נועד עבורם ותוהים מה מתרחש...

ברצוני שתחשבו לרגע אודות רטט ותדר. אלו מילים של המימד השלישי שמשתמשים בהן לעתים קרובות על מנת לתאר את מצב ההוויה שלכם בהארה.

חלק יאמרו שהם מרגישים שהם רוטטים ברמה גבוהה יותר ביום מסוים, לדעתכם זה רטט גבוה יותר או תדר שלא הייתם בו מעולם לפני כן, וזו המטפורה והמילים שתשתמשו בהן, זה אינו מדויק אולם זה אינו חשוב, כי כך אתם מרגישים ועובדי אור אחרים מבינים אתכם.

 

ובינתיים כל אלה שעשו זאת במשך 5, 10, 20 שנים לפני שנת 2012 אומרים שכל זה לא נועד עבורם...

הקשיבו לי עובדי אור מתוסכלים: במינוח שלכם, אם הייתם מאזינים לתחנת רדיו שמכוונת לתדר מסוים - זה היה החיבור.

כאשר צעדתם לחדר כמרפאים עם מטופל, או כאשר הסופר התיישב לכתוב - הייתם מכווננים לתחנה הזו, שתמיד היתה שם, והיופי היה שהשידור והקליטה היו באותו התדר. כך זה פעל.

ואילו באנרגיה החדשה לא הייתם במקום בו כל האנשים 'החדשים' היו, אלה שרק הגיעו ולמדו על כוונה וחיבור - נראה שהם יודעים מהי התחנה החדשה ואתם אינכם יודעים מהי....

דמיינו את התחנה החדשה היפה הזו - אתם יכולים לכנות אותה החמלה של הבורא היוצר, אהבת האל, תחנה רב מימדית המדברת אליכם, שלפתע אינה שם יותר...

 

הנה המידע והפתרון - התרחש משהו יפהפה עבורכם, התחנה שינתה תדר בעוד שאתם לא שיניתם תדר. המשכתם להתכוונן לתחנה הישנה מבלי להבין באמת שמשהו קרה בפלנטה הזו עם האור עצמו, שלמעשה עוברת קיום, מציאות, תפישה של חיבור - התחנה שינתה תדרים.

והדברים הבאים שעליכם לדעת הם ששום דבר אינו חסר, ואם תתכווננו מחדש לתחנה החדשה, תתגבר ותגדל כל מתנה שיש לכם. הסופר יתחיל לשפוע, למרפאים יגיעו הרבה יותר מטופלים מאשר הם פגשו לפני כן..

זוהי ההבטחה, אולם עליכם להתחבר מחדש.

זה אינו קשה, אתם כבר עשיתם את העבודה הזו במשך שנים, אתם יודעים מה עליכם לעשות אלא שפשוט לא עשיתם זאת!

הפנימו והבינו את העובדה שהתחנה איננה עוד - זה קריטי! התחנה העלתה תדר וגם עליכם להגיע לתדר גבוה יותר, ואולם כאן נכנס הטבע האנושי, מכיוון שכאשר איבדתם את החיבור ההוא, המחשבה הראשונה היתה שעשיתם משהו שגוי. עברתם מיד לצד החשוך של הפחד ותהיתם מדוע האל עשה זאת לכם - וזהו הטבע האנושי כפי שהוא קיים כיום, לא כפי שהוא יהיה קיים בעתיד.

זה מה שלימדו אתכם, זה מגיע מלימוד, מהוריכם ומהאחרים שלימדו אתכם כמיטב יכולתם את דרך הפעולה של כל הדברים האלה, ולכן כאשר זה לא היה קיים יותר הרי שחשבתם שזה קרה מכיוון שעשיתם משהו שגוי - אולם זה לא מה שקרה. התחנה פשוט קיבלה ציוד חדש! [קריון מצחקק בהנאה..] והאור התחיל להידלק, והקליטה שרציתם בה עברה למקום אחר בעל רטט גבוה יותר ועליכם להתאים את התדרים.

 

אם מדובר בכם, ואתם שואלים כיצד לעשות זאת, הקשיבו ועקבו אחר ההוראות האלו, ואמרו לרוח שאתם מבינים עכשיו שלא עשיתם שום דבר שגוי, ששום דבר אינו חסר בחייכם, ושאתם יושבים מוכנים לעבור לשלב הבא, להתכוונן באופן מטפורי לתחנה החדשה הזו, לעבור לתדר גבוה יותר, ולהמשיך בעבודתכם.

"רוח יקרה, אני נותן/ת כוונה עם האינטואיציה שלי להתכוונן לתחנה החדשה".

 

אני גורם לצמרמורת לשותפי (לי קרול, ת.ג.) מכיוון שזה מה שהוא עשה לפני שנים, כאשר הוא חשב שהוא ניצב 'בראש הסולם' [ קריון מצחקק בהנאה..] ושאלתי אותו במקלחת אם הוא מוכן לנוע לעבר השלב הבא... והוא היה כל כך מדוכא מכיוון שהוא חשב שהוא היה בראש הסולם...

היה עליו לשנות תדרים, וכך גם עליכם לעשות.

ובעודו נוטף ממים הוא שאל, כמוכם, מה יהיה עליו לעשות לשם כך, ועניתי לו שאין לו כל מושג לגבי עוצמתה של הכוונה...

 

והנה זה שוב. תודעה אנושית עם כוונה טהורה יכולה להשיג כל דבר! ובמיוחד אם אתם כבר בעלי ידע, הייתם עובדי אור, ורוצים ללכת לעבר הצעד הבא, להתכוונן מחדש לתדר הגבוה יותר.

"רוח יקרה, אני נותן/ת כוונה לכך, אפשרי לי למצוא זאת. אני רוצה באינטואיציה"

ולאחר הצהירו שאתם תובעים זאת, ושזה קורה - והתיישבו...

 

החיבור הזה יקרה לסופר, והוא ישתומם עד כמה זה יהיה בהיר ויגיעו יותר מדי מילים [ קריון מצחקק בהנאה..]

המרפאים שיש להם ספק לגבי עצמם מכיוון שהם לא עבדו מזה זמן, יבינו שעליהם להתחבר מחדש ויעברו את התהליך הזה של מתן הכוונה כשהם מתכוונים לכך, מבינים זאת ומרגישים זאת, מכירים את התחושה של זה, וכאשר יגיע המטופל - הכל יחזור ויזרום לתוכם.

אני מבטיח לכל המרפאים שלאחר שהטיפול יסתיים המטופלים ישאלו אתכם מדוע אתם בוכים... [קריון מצחקק בהנאה..] זה יקרה מכיוון שהחיבור חזר..

יכולתי לספר לכם כל כך הרבה דברים שיכולים לעזור לכם - זה חייב להתקבל על דעתכם שאלה הם הדברים המתרחשים, ושלא היתה כל סוגיה או בעיה ואתם לא שגיתם. יש כאן כל כך הרבה אלא שעליכם להתכוונן מחדש.

 

הכיול הזה אינו מצריך קריאה או למידה בקורסים, טיפוס על מדרגות או תשלום כלשהו - פשוט שבו לבדכם והרגישו את התחושה של זה. הרימו את ידכם והצהירו זאת:

"זה הזמן בו חוכמתי הפנימית המולדת תוביל אותי לתדר הגבוה יותר, מכיוון שעוצבתי לשם כך, ולכן אני נמצא/ת כאן! ולמשך שארית ימי חיי אהיה מחובר/ת בדרך גבוהה יותר מאשר כל מה שחוויתי בעבר" ולאחר הודו לבורא היוצר על שזה כבר למעשה מתרחש.

 

אתם מתוסכלים והרגע נתתי לכם את הסיבה לתסכול ומה לעשות כפתרון, במיוחד עבור אלה שכבר היו עובדי אור זמן רב לפני שנת 2012.

אני אומר לכם שהשושלת שלכם היא שאמאנית שאם לא כן לא הייתם עושים זאת - אפילו אלה שעושים מדיטציה. התכווננתם לתדרים האלה במשך יחידות חיים רבות, ועתה זה מתחיל לנוע, והאור מתחיל להתגבר - ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש, עובדי האור, והפסיקו להיות מתוסכלים!

 

יש עוד, אולם זה מספיק בינתיים..

עזבו את המקום הזה שונים. אתם יכולים ליצור את הבלתי אפשרי - בבחירה חופשית.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020