Light Connections
 
 

 

תסכוליו של עובד האור - התבצרות - אוקטובר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו ממשיכים בסדרה של "תסכוליו של עובד האור באנרגיה החדשה".

המסר הזה ישן מאוד, אולם עבור רבים כל כך הוא עומד להיות ממש חדש. הענקנו לכם אותו זמן רב לפני שנת 2012, ולאחר השנה הזו זיקקנו אותו מכיוון שהאנרגיה השתנתה.

והמסר קשור למעשה לשני מאפיינים שהם תגובה מן הישן לחדש.

 

הבה ואכין את הרקע...

אנחנו מדברים פעם נוספת על אדם שהיה כאן כנשמה עתיקה ועבד עם אנרגיה במשך זמן רב. אלה הם המרפאים, המדיומים, הקוראים העל חושיים, והם היו כאן דרך שינויים אנרגטיים מרובים.

אולם בעיקר אני מדבר על אלה הטוענים שהם עבדו במטאפיסיקה במשך 15-20 שנים או יותר, ומוצאים עצמם בחדר הזה כעת, או קוראים מאוחר יותר.

 

יש היום שינוי גדול, יקרים. והמטפורה שאנחנו תמיד משתמשים בה היא, שכפי שלאנרגיה הישנה היתה אנרגיה חשוכה, הרי שלאנרגיה הזו יש יותר אור. דיברנו אפילו על היחס בין החשכה לאור שהוא שונה באופן ענק ואתם יכולים להרגיש בזאת.

ביקשנו מכם שלא תוותרו על דברים בעבר רק מכיוון שניסיתם אותם באנרגיה ישנה יותר והם נכשלו, כל הדברים שניסיתם ולא הצלחתם לעשותם בעבר - יצליחו כעת...זה כה שונה ואתם יכולים לנסות אותם שוב עם תוצאות אחרות.

 

זה אינו מתקבל על דעתם של רבים. בדומה לחקלאות. אם אתם נמצאים במקום מסוים, עם קרקע מסוימת, ואתם זורעים זרעים מסוג מסוים שאינם גדלים - גם אם תנסו שוב חמש שנים לאחר מכן, הרי שהזרעים האלה לא יצמחו שם.

וכך אתם מחליטים שהמאפיינים סביבכם אינם הולמים ומתאימים לזרעים הגדלים, ואתם מנסים זרעים אחרים, או שאתם עוברים משם למקום אחר.

ואילו עתה אנחנו מספרים לכם לפתע שכל כך הרבה השתנה - השתנו האזור, האנרגיה, הקרקע, הרטיבות וכל אותם הדברים שהם מטפורות לזריעת הזרעים.

 

כך שאם רציתם לפתוח מרכז ריפוי, לכתוב ספר, או דברים אחרים שנכשלו בעבר - עכשיו זה יהיה זמן טוב לכך. זה שונה עד כדי כך.

ואספר לכם עתה עד כמה זה היה שונה, מה התרחש, ועל כמה שינויים ומה עליכם לעשות בקשר לכך.

נדבר על תסכולים של עובדי האור.

 

התבצרות

 

הרשו לי לצייר עבורכם תמונה: באנרגיה הישנה, זמן רב לפני שנת 2012, כאשר עובדי אור, נשמות עתיקות, עבדו עם ריפוי, שליחת ריפוי, מדיטציה, עם קבוצות שנהגו להיפגש - לפעמים בסודיות, על מנת שיוכלו לדון בדברים מטאפיסיים - ההתבצרות היתה הגנה בפני אנרגיה ישנה שנתפשה כהתקפה.

היכולת לבצע עבודת אור בחשכה היתה בהתבצרות, דבר שרבים עשו כפתרון שנתפש.

איני מבקש להיות בלתי הולם כאן לאיש, אולם ברצוני לספר לכם שזה היה מסוים. עובדי המטאפיסיקה היו נרחבים ואתם יודיעם אודות מה שאני מדבר עליו.

 

והיה גם מאפיין מעניין נוסף. היתה תפישה, במיוחד באנרגיה הישנה, לגבי מיהו קורא על חושי, מי מבצע סיאנס, בספרים או בסרטים, ובד"כ זו היתה אשה בעלת גוף. זו היתה התפישה, וזו היתה התבצרות, מכיוון שהם ראו זאת לעתים כה קרובות, במיוחד נשים, מכיוון כפי שאמרתי בעבר, הנשים הן אלו שמתעוררות עם השאמאניות מהרשומות האקאשיות. הנשים יודעות שזהו תפקידן.

זה אינו אומר שלגברים אין את היכולת הזו - ואומר משהו שהגברים אינם אוהבים לשמוע זאת - הרשומות האקאשיות שלהם יתעוררו עם זה, אולם הן זוכרות זאת מהתקופה שהייתם נשים ... [ קריון מצחקק בהנאה..]

הנשים נושאות את הלפיד של ההתעוררות לדברים מטאפיסיים, דברים המוזרים לרבים. הן היו הקוראות העל חושיות, ובאופן כללי הובילו קבוצות מדיטציה. וכאשר הן העלו במשקלן, הן הרגישו טוב יותר לגבי הכל מכיוון שהן חשבו שהן היו מוגנות בפני האנרגיה החשוכה שהיתה איתן כל הזמן, בכל מקום בו הן היו - זה היה בכל רחבי כדור הארץ.

 

לפתע אתם מגיעים לאנרגיה חדשה, וזה כבר אינו נחוץ יותר.

כל מי שנוכח או קורא, יודע על הקשיים בהורדת משקל. זוהי תעשיה שלמה. ועכשיו משהו מתווסף לכך - אתם מעלים במשקל לשם הגנה. נהניתם לעשות זאת, מכיוון שהיה נראה שזה עובד, גם אם זה היה משהו פסיכולוגי, ורבים מכם עשו זאת.

ואנחנו מספרים לכם שבאנרגיה החדשה הזו, לא רק שזה אינו נדרש, אלא שההזמנה לבריאות היא להסיר את המשקל העודף.

כך שאפשר להוסיף נתון נוסף לירידה במשקל - ההבנה שאינכם זקוקים לזה מכיוון שכיום אתם נושאים כל כך הרבה אור, וזוהי ההגנה שלכם. ההגנה שלכם היא התודעה שלכם ואין לזה כל קשר עם המרכיב התאי מסביבכם. וכאשר תבינו זאת, שוב ושוב, בכל דרך שתבחרו, כאשר תתחילו לספר לגופכם שמשקל רב אינו נחוץ יותר ושכל מה שאתם זקוקים לו הוא אור, וזה נמצא בתודעה - המשקל יתחיל להיעלם.

הגוף שרוי בהישרדות משל עצמו, יקרים, והתודעה יוצרת את חילוף החומרים, האכילה, וכל אותם דברים שלמדתם אודותיהם בספרים כה רבים - הכל מסתכם באופן בו אתם חושבים.

 

והנה משהו נוסף, במיוחד עבור אלה שהתבצרו במהלך הזמנים החשוכים ביותר, ומוצאים עצמם כעת במאפיין שונה מאוד של אור וחשכה. וזהו חלק מהתסכול.

רבים הרגישו באנרגיה החדשה הזו שעליהם לעשות משהו נוסף, שהם יכולים לעשות משהו נוסף, או שרצו לעשות משהו נוסף, או שיכולים לעשות עבור עצמם - וכעת אתם נוכחים לדעת שאחד מן הדברים האלה, הוא לרדת במשקל ....

זה אינו עומד להיות כה קשה. בעזרת ההבנה והדיבור לגוף, גרמו לו להבין ולאחר מכן להאמין, שאינכם זקוקים למשקל העודף הזה.

 

הסתתרות

 

קשה לתאר את המאפיין השני. הוא בעל התבצרות משלו - מעין ההפך של עליה במשקל, אולם אין מדובר בהורדת המשקל אלא יותר בהסתתרות.

באנרגיה ישנה יותר, מי שעשה דברים שהיו מוזרים כמעט לכל מי שהיה סביבכם, הרי שהיו דרכים רבות להגן על עצמכם מאחרים שהצביעו לעברכם ואמרו שאינם רוצים להיות אתכם בקשר.

והיו שתי דרכים לעשות שאת, ואתייחס לשתיהן -

הראשונה, להפוך למתבודד ולא לצאת החוצה, ורבים נהגו כך. היה הרבה יותר קל שאנשים יגיעו אליכם לביתכם על מנת לתרגל 'קורס בניסים', רייקי, והדברים השונים שעבדו שרציתם ללמד אותם, שאנשים רצו לשמוע אודותיהם - ולא כל האנשים - אולם הם לא סיפרו לחבריהם שהם הולכים לשמוע זאת.

נהגתם לערוך פגישות ואנשים נהגו להגיע אליכם, כך שלא בהכרח יצאתם החוצה, ובודאי שלא פרסמתם זאת.

וההתבודדות הזו הגנה עליכם מפני אלה שהיו עשויים להביט בכם באופן שונה ולא רצו לעבוד אתכם או להיות חברים שלכם, מכיוון שהאמנתם במשהו יותר מדי מוזר ומשונה.

וזז היה תמיד המאפיין של עובדי אור באנרגיה הישנה.

 

והמאפיין הזה משולב עם המאפיין השני שלכאורה לא יישמע הגיוני, אולם ראיתם זאת פעם אחר פעם.

אנשים היו עוזבים אתכם לנפשכם מכיוון שהייתם מוזרים מדי. וזה מתחיל במה שאתם לובשים ובדרך פעולתכם.

כך שאם אתם משיבים לשאלה ואומרים ששלומכם תלוי במצבה של ספינת החלל מעליכם [הקהל צוחק..] אנשים יודו לכם וילכו לכיוון השני. רבים עשו זאת, וזה הצליח להם ...

אנשים היו עוזבים אתכם לבדכם לחלוטין אם הייתם מספיק מוזרים ומשונים בדברים שהאמנתם בהם ובתפישות. ולפעמים הייתם מוצאים עצמכם צוחקים וממציאים דברים כך שאנשים 'יברחו' מכם..

וזה למעשה איפשר לכם לבצע את עבודתכם. יתכן ועשיתם אותה לבדכם או אפילו בקבוצות קטנות של מדיטציה ולימודים, ריפוי ושיטות עבודה - וזה הצליח מכיוון שהאנשים היחידים שנהגו לדבר אתכם היו אנשים אחרים כמותכם.

 

ברצוני לפנות לשני סוגי האנשים - לאלה שהתבודדו ולאלה שהחליטו להיות המוזרים והמשונים ביותר:

שני המאפיינים האלה אינם עוזרים לאיש באנרגיה החדשה הזו.

אם תתבודדו ותכנסו לארון, לא יהיו כל יחסי גומלין עם אחרים, האם לא יוכלו לראות אתכם, את מה שאתם מאמינים בו, את התפארת שלכם, את יופייכם, או לשמוע את חוכמתכם. אם תשארו בארון זה אינו עומד לעזור לאיש.

ואם תחליטו להישאר מוזרים ומשונים, תרחיקו מעליכם אנשים הרחק מאי פעם בעבר. לאנשים יש אנטנה המחפשת אחר אנשים מוזרים, ואתם תתאימו להגדרה הזו.. כיצד זה עשוי לעזור למישהו על הפלנטה?

אתם למעשה מרחיקים אנשים ומשדרים את המסר שעל האנשים להיות משוגעים ומוזרים במקצת אם הם מגיעים לפגישה שכזו, ובכך אתם מרחיקים אנשים מפגישות מסוג זה. יתכן ואתם מרחיקים אנשים מלהביט במשהו יפה ומפואר, באל שאינו שופט

אם תמשיכו לעשות זאת, זה לא יעזור לאיש ורק ירחיק אותם.

 

ולכן אנחנו פונים לשני סוגי האנשים האלה ומבקשים מכם לצאת, ולהרגיש את התפארת שלכם, ולהיות עצמכם - יתכן ובפעם הראשונה [קריון מצחקק בהנאה..] ואם תהיו עצמכם - ראו עד כמה זה יפה, עד כמה אתם מושכים אחרים, האם ידעתם זאת?

ביליתם את כל הזמן הזה וחשבתם שאחרים ישפטו אתכם מכיוון שאתם מעט מוזרים, שונים, ואינכם יודעים את מה שהם יודעים. ומה אם אתם יודעים אודות חמלה, נדיבות, שקט וחוכמה? מה אם אינכם 'מסמר המסיבה' אולם אתם הם אלה שהאנשים רוצים לפנות ולשוחח אתם בכל מקרה?

 

ברצוני שתחשבו על כך, מכיוון שהדבר היפה ביותר שתוכלו לעשות באנרגיה החדשה הזו, הוא להיות עצמכם!

 

אלה שהיו מוזרים מתוך כוונה במשך זמן כה רב, ברצוני שתנתחו זאת רק עבור עצמכם ושאלו את עצמכם מי הם אלה הנמשכים אליכם, ומה תוכלו לשנות מעט כך שלא תראו משונים כאלה.

הם יודעים שאתם שונים, זה בסדר גמור, אנשים עשויים לשאול מהו הדבר ששונה בכם ואתם יכולים לענות שזוהי השמחה, שאתם מתלבשים באופן שמח, כמו ילד - והם יאמרו שאכן הם שמו לב לכך... וכולכם תאהבו זאת מכיוון שזה מעורר בכם צחוק וכיף, ומביא אתכם לאנרגיה של יופי וחמלה בה אתם רואים את האל שבהם.

יתכן ותהיו אדם יוצא דופן באור ויופי, אולם לא משונה יותר. הם יפנו אנשים אליכם ויאמרו להם שעליהם לפגוש אתכם, מכיוון שאתם מדברים אודותיהם, שאתם יוצאי דופן בצורה מפוארת ושהם יאהבו אתכם.

זהו שינוי צורה, מהרחקת אנשים למשיכתם באמצעות האור.

 

מדוע שתהיו מתוסכלים בהתבצרות, בהתבודדות, או במוזרות?

הדברים האלה יכולים להשתנות, אם תבחרו, וגם אם עשיתם זאת במשך זמן כה רב ואינכם בטוחים שתצליחו - מדוע שלא תנסו זאת?

כאשר האור יצא באנרגיה חדשה, הגישות שונות כעת באנרגיה המוארת הזו. מדובר באנשים ברחוב שעשויים לא להגיע לפגישה כזו, החווים את הדברים על הפלנטה כעת, את השקיפות, היושרה, השינויים, הם חווים את האור, ואם אתם חלק מן האור הזה, הם יימשכו אליכם.

זה שונה. תגובותיהם של האנשים אינן אותו הדבר כפי שהן היו לפני 20 שנים.

חשבו על כך שבתי חולים מתחילים להשתמש בשיטות ששמרתם בסודיות בבתיכם - יתכן וזה הזמן עבורכם על הפלנטה הזו? יתכן והזמן שלכם הגיע?

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2019