Light Connections
 
 

 

תסכוליו של עובד האור - התבצרות - אוקטובר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

הארה לטובת הקוראים:

התקשור הזה תורגם בזמנו במועד שהועבר לקהל.

לאחר מכן הוא עבר שינויים רבים ושוכתב מחדש בעקבות תובנות חדשות והבהרות שנוספו על ידי קריון ועודכנו בידי לי קרול, ומובאת כאן הגרסה המעודכנת.

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו ממשיכים בסדרה של "תסכוליו של עובד האור באנרגיה החדשה".

המסר הזה ידוע מאוד, אולם עבור רבים כל כך הוא עומד להיות ממש חדש. הענקנו לכם אותו זמן רב לפני שנת 2012, ולאחר השנה הזו זיקקנו אותו בעקבות האנרגיה החדשה שהגיעה.

והמסר קשור למעשה לשני מאפיינים שהם תגובה מן הישן לחדש.

 

הבה ואכין את הקרקע...

אנחנו מדברים פעם נוספת על נושא שהוא בני האדם שהיו כאן כנשמות עתיקות שעבדו עם אנרגיה במשך זמן רב. אלה הם המרפאים, המדיומים, הקוראים העל חושיים, והם היו כאן דרך שינויים אנרגטיים מרובים.

אולם בעיקר אני מדבר על אלה הטוענים שהם עבדו במטאפיסיקה במשך 15 שנים או יותר, ומוצאים עצמם בחדר הזה כעת, או קוראים מאוחר יותר.

 

השינוי

 

ראשית, יש היום שינוי גדול באנרגיה האזוטרית יקרים. והמטפורה שאנחנו תמיד משתמשים בה היא, שכפי שלאנרגיה הישנה היתה חשכה גדולה, הרי שלאנרגיה החדשה הזו יש אור גדול יותר. לאחרונה דיברנו אפילו על היחס בין החשכה לאור שהוא שונה באופן עצום עד שאפילו אנשים שאינם רגישים מטבעם יכולים להרגיש בזאת.

ביקשנו מכם שלא תוותרו על דברים ופרויקטים מן העבר רק מכיוון שניסיתם אותם באנרגיה ישנה יותר והם נכשלו, כל הדברים שניסיתם ולא הצלחתם לעשותם בעבר - יצליחו כעת... זה כה שונה ואתם יכולים לנסות אותם שוב עם תוצאות אחרות.

 

זה אינו מתקבל על דעתם של רבים. בני אדם רגילים לאופן בה עובדת חקלאות. אם אתם נמצאים במקום מסוים, עם קרקע מסוימת, ואתם זורעים זרעים מסוג מסוים שאינם גדלים, הרי התפישה היא שהאזור והאדמה שם אינם מוצלחים יחד - וגם אם תנסו שוב חמש שנים לאחר מכן, הרי שהזרעים האלה לא יצמחו שם.

וכך אתם מחליטים שדעתכם הראשונית היתה נכונה. שהמאפיינים סביבכם אינם הולמים ולכן פשוט אינם מתאימים, ואין לזרוע את הזרעים באדמה הזו. לדעתכם זה פשוט חוסר תפקוד לנסות אותו דבר שוב ושוב כאשר אתם יודעים שזה אינו מצליח... ואתם מנסים זרעים אחרים, או שאתם עוברים משם למקום אחר.

ואילו עתה אנחנו מספרים לכם לפתע שכל כך הרבה השתנה מאז שנת 2012 - השתנו האזור, האנרגיה, הקרקע, הרטיבות וכל אותם הדברים שהם מטפורות לזריעת הזרעים - וכדאי לכם לנסות פעם נוספת! ועבור רבים זו איוולת מכיוון שעבורם מדובר במעשה ניסים שכן לכאורה תמיד הזרעים הם זרעים והאדמה היא אדמה.

אולם במטפורה הזו האזור השתנה מבחינת האנרגיה, האדמה, הרטיבות ואור השמש. ובעוד שבעבר התהליך כולו לא הצליח, הרי שעתה הזרעים מוכנים לצמוח.

 

כך שאם רציתם לפתוח מרכז ריפוי, לכתוב ספר, או פרויקטים אזוטריים רבים אחרים שנכשלו בעבר - עכשיו זה יהיה זמן טוב לכך. זה שונה עד כדי כך. האנרגיה שונה עד מאוד.

 

התסכולים - התבצרות

 

ואספר לכם עתה על העבר ועל השינוי, ועל רבים מהמאפיינים המתסכלים את אלה שעבדו עם האנרגיה של הפלנטה במשך שנים רבות. התסכול נובע מההבנה עד כמה זה היה שונה, מה התרחש, ועל כמה שינויים, מה עליכם לעשות בקשר לכך ומה אתם יכולים להעלים.

הרשו לי לצייר עבורכם תמונה: באנרגיה הישנה, זמן רב לפני שנת 2012, כאשר עובדי אור, נשמות עתיקות, עבדו עם ריפוי, שלחו אנרגית ריפוי, עשו מדיטציה עם קבוצות שנהגו להיפגש ולעזור לפלנטה, ממש כמו היום - לא בפומבי ולפעמים בסתר על מנת שיוכלו ללמוד ולדון בדברים מטאפיסיים ואזוטריים - החשיבה המקובלת ברוב הקהילה המטאפיסית היתה 'להגן על עצמם מפני אנרגיה חשוכה'. היו אפילו מאמצים לוודא שלא היו 'התקפות' מהחשכה. ההתבצרות היתה הגנה בפני אנרגיה ישנה שנתפשה להתקפה.

למרות שזה נשמע דרמטי, זה היה מדויק מאוד. שכן, כאשר אתם נמצאים במקום שוה חשוך ברובו, קשה מאוד לחולל אור טהור. זה תמיד היה מאבק עבור אלה בעלי יושרה ואהבה שיש להם מתנות אור.

 

אחת התוצאות הנפוצות ביותר של תהליך הגנה מתמשך זה היתה התבצרות שהיתה הגנה מפני אנרגיה ישנה, חשוכה וחודרת. היכולת של נשמות עתיקות ועובדי אור לבצע עבודת אור בחשכה היתה בהגנה על עצמם ובהתבצרות, דבר שרבים עשו כפתרון שנתפש, אוטומטי ובלתי מודע.

איני מבקש להיות בלתי הולם כאן לאיש, אולם ברצוני לספר לכם שבאנרגיה ישנה יותר, עובדי המטאפיסיקה היו נרחבים ואתם יודעים אודות מה שאני מדבר עליו.

הם עלו במשקל באופן לא מודע במודע על מנת לבצר את עצמם מהחשכה היומיומית.

 

והיה גם מאפיין מעניין נוסף. היתה תפישה, במיוחד באנרגיה הישנה, לגבי האפיון של קורא על חושי או מבצע סיאנס, בספרים או בסרטים, ובד"כ זו היתה אשה בעלת גוף. זו היתה התפישה - אפילו של כלל הציבור - וזו היתה התבצרות. היה נהוג שרוב המדיומים והקוראים העל חושיים היו נשים כבדות משקל מעל גיל ארבעים... מכיוון כפי שאמרתי בעבר, הנשים הן השאמאניות הטבעיות של כדור הארץ, אלו שמתעוררות עם הרשומות האקאשיות המוארות. הן מעניקות חיים, בעלות אינטואיציה וחמלה עבור ילדיהן. הנשים יודעות שזהו תפקידן והן מדריכות את הילדים, וגם את הגברים בשנים מאוחרות יותר.

 

זה אינו אומר שלגברים אין את היכולת המוארת הזו - ואומר משהו שהגברים אינם אוהבים לשמוע זאת - גם הרשומות האקאשיות שלהם יתעוררו עם זה, אולם הם יזכרו זאת מהתקופה שהם היו נשים ... [ קריון מצחקק בהנאה..]

רוב הגברים מכירים בכך שלנשים יש אינטואיציה טובה יותר לגבי דברים רוחניים. המלאכים מתוארים לרוב כנשים... הן נושאות את הלפיד השאמאני ההיסטורי של ההתעוררות לדברים מטאפיסיים, דברים המוזרים לרבים. זה מצוי ברשומות האקאשיות של רוב הנשמות העתיקות שהן נשים כיום.

הן היו הקוראות העל חושיות, ובאופן כללי הובילו קבוצות מדיטציה. המשקל העודף שימש כהגנה. וכאשר הן העלו במשקלן, הן הרגישו טוב יותר לגבי הכל מכיוון שהן חשבו שהן היו מוגנות בפני האנרגיה החשוכה שהיתה איתן כל הזמן בכל מקום בו הן היו - זה היה בכל רחבי כדור הארץ.

וזו היתה התגובה הלא מודעת של מאבק מתמיד של האור והחשכה.

 

התזוזה

 

לפתע אתם מגיעים לאנרגיה חדשה, וההגנה הזו כבר אינה נחוצה יותר. האור מתחיל להיות אנרגיה גדולה יותר מן החשכה, ובחדר חשוך אפילו מעט אור מנצח את החשכה. יתכן וזה יראה לכם כשימוש יתר במטפורה הנפוצה הזו, אולם עם זאת זו הדרך היחידה ליידע אתכם אודות האנרגיה הרב מימדית שמתפתחת סביבכם. היא נדיבה ומיטיבה במיוחד עבור העידן הקרוב ומורגשת בתחילה על ידי הנשמות העתיקות. זוהי האנרגיה של התודעה המתפתחת על פני כדור הארץ.

 

כל מי שנוכח או קורא, יודע על הקשיים בהורדת משקל. זוהי תעשיה שלמה על הפלנטה! ועכשיו לפתע משהו שונה מתווסף לחידה כולה - אתם מעלים במשקל לשם הגנה. נהניתם לעשות זאת, מכיוון שהיה נראה שזה מצליח ואפשר לכם לעבוד, גם אם זה היה משהו פסיכולוגי טוב ונכון עבורכם, ורבים מכם עשו זאת - המוח שלכם וחוכמתכם הפנימית המולדת הסכימו על כך.

ואנחנו מספרים לכם שבאנרגיה החדשה הזו, לא רק שזה אינו נדרש, אלא שההזמנה לבריאות ולחיים ארוכים יותר היא להסיר את המשקל העודף.

כך שאפשר להוסיף נתון נוסף לירידה במשקל עבור אלה שיש להם כעת רגע של 'אהה' והבנה מדוע קשה להם לרדת במשקל - הבינו: אינכם זקוקים עוד למשקל הגדול. מבחינה רוחנית האנרגיה השתנתה ובטוח כעת להוריד את המשקל. זה היה צורך של העבר שאינו נחוץ עוד. זה בטוח להתקיים עכשיו בגלוי מכיוון שכיום אתם נושאים כל כך הרבה אור! האור האזוטרי שאתם נושאים כנשמות עתיקות עוצמתיות הוא כעת ההגנה המלאה שלכם. ההגנה שלכם היא התודעה שלכם והמרכבה המופעלת שלכם, ואין לזה כל קשר עם המרכיב התאי מסביבכם המכונה, שומן. וכאשר תבינו זאת, שוב ושוב, בכל דרך שתבחרו, כאשר תתחילו לספר לגופכם שמשקל רב אינו נחוץ יותר ושכל מה שאתם זקוקים לו הוא אור, וזה נמצא בתודעה - המשקל יתחיל לרדת.

הגוף שרוי בהישרדות משל עצמו, יקרים, הביולוגיה שלכם היא עדיין מערכת 'השרדותית' והיא רוצה להגן. והתודעה יוצרת את חילוף החומרים, כך שהאכילה עזרה לכם בעבר בתוך חילוף החומרים שלכם. זה היה חלק מקיומכם. היום זה אינו חייב להיות כך.

 

השלב הבא הוא שתכירו ותתפשו מה התרחש בשינוי. המשמעות של להכיר ולתפוש משהו היא להפוך אותו למציאותכם, באופן מלא ולחלוטין. על מנת להשיג זאת בפועל, החלק הקשה הוא לעבוד עם תת המודע שלכם. מימוש עצמי הוא הדרך לשינוי אמונה, יקרים, כאשר אתם מכירים ומבינים זאת באופן מלא, וחושבים על כך שוב ושוב, הדברים מתחילים להשתנות.

כך שכאשר אתם מבינים היטב את אשר התרחש, זה מתחיל לשכתב אפילו את המסלולים העצביים העקשניים ביותר של העבר.

 

והנה משהו נוסף, במיוחד עבור אלה שהתבצרו ועברו את התקופות החשוכות ביותר, ומוצאים עצמם כעת במאפיין שונה מאוד של אור וחשכה, ומתוסכלים מאוד מכך.

רבים הרגישו באנרגיה החדשה הזו שעליהם לעשות משהו נוסף, שהם יכולים לעשות משהו נוסף, או שרצו לעשות משהו נוסף, או שיכולים לעשות עבור עצמם - וכעת אתם נוכחים לדעת שאחד מן הדברים האלה, הוא לרדת במשקל ....

זה אינו עומד להיות כה קשה. אין זה משנה מדוע אתם חושבים שאתם נושאים יותר מדי משקל, כאשר אתם מתחילים לומר לגופכם שהמשקל כבר אינו דרוש, הדברים מתחילים להשתנות בעזרת ההבנה והדיבור לגוף, אתם תגרמו לו להבין ולאחר מכן להאמין, שאינכם זקוקים למשקל העודף הזה.

 

לכן, בתהליך זה אתם משנים את אופן ההגנה מבניית שומן לאפשור לתודעה המולדת שלכם לבצע את העבודה - זו הנושאת אור. אינכם 'לא מוגנים'. במקום זאת, אתם פשוט שיניתם את הדרך בה גופכם עושה זאת.

 

הכל מסתכם באופן בו אתם חושבים. זה תלוי באופן בו אתם חושבים וכיצד אתם עובדים עם מערכת ההגנה שלכם על מנת להכיר ולהבין אמת חדשה.

"אני עדיין משתמש/ת בגופי שלי ובחשיבתי על מנת להגן על עצמי מפני החשכה. אני נע/ה משיטה ישנה מאוד של עלייה במשקל לצרכי הגנה, לשיטה מאוד חדשה ובריאה יותר תוך שימוש ב'עצמי המואר'. אני מסוגל/ת כעת להדוף את החשכה בכל מקום בו אני צועד/ת. אני מפואר/ת והחשכה תיסוג ממני בכל מקום שאליו אלך, אפילו כאשר אני ישן/ה, לנצח."

 

הסתתרות

 

קשה לתאר את המאפיין השני של התסכול. זה סוג של התבצרות - מעין ההיפך מעליה במשקל, אולם אין מדובר בהורדת המשקל אלא יותר בהסתתרות, הסתרת עצמכם.

באנרגיה ישנה יותר, כל מי שעשה דברים שנראו מוזרים כמעט לכל מי שהיה סביבכם, הרי שהיו דרכים רבות להגן על עצמכם מאחרים שהצביעו לעברכם ואמרו שאינם רוצים להיות אתכם בקשר מכיוון שהייתם שונים.

כאשר מישהו אומר לכם זאת זה מאוד משפיל וזה גם סוג של עימות. רבים מעובדי האור העדינים מתרחקים מאפשרות שתרחיש מסוג זה יקרה - תמיד.

 

היו שתי דרכים לעבוד על הנושא הזה ושתיהן פתרונות תת מודעים.

הראשונה, להפוך למתבודד ולא לצאת החוצה לפגוש אנשים, ורבים נהגו כך. היה הרבה יותר קל שרק אנשים המאמינים בדברים שאתם מאמינים יגיעו אליכם לביתכם על מנת לתרגל למשל 'קורס בניסים', רייקי, והדברים השונים שעבדו שרציתם ללמד אותם ושאנשים רצו לשמוע אודותיהם - ולא כל האנשים - אולם אלה שהגיעו לא סיפרו לחבריהם שהם הולכים לשמוע זאת.

נהגתם לערוך פגישות ואנשים נהגו להגיע אליכם, כך שלא בהכרח יצאתם החוצה, ובודאי שלא פרסמתם זאת. זה פשוט התאים מאוד לתרחיש של 'להיות בלתי נראים' לכל מי שיכול היה לשפוט ולבקר אתכם או שהיה מנסה לעצור בעדכם.

רובכם הייתם מתבודדים במשך שנים, וההתבודדות הזו הגנה עליכם מפני אלה שהיו עשויים להביט בכם באופן שונה ולא רצו לעבוד אתכם או להיות חברים שלכם, מכיוון שהאמנתם במשהו יותר מדי מוזר ומשונה.

וזה היה לעתים קרובות המאפיין של עובדי אור באנרגיה הישנה. היה עדיף לכם להיות מתבודדים מבחירה מאשר לסבול מבידוד על ידי התרבות שלכם.

 

והמאפיין הזה משולב עם המאפיין השני שלכאורה לא יישמע הגיוני, מכיוון שהוא נראה כמו אוקסימורון (מרכיבים הסותרים זה את זה שצירופם יוצר משמעות חדשה מעבר להגיון, ת.ג.), או הפוך ממה שרצוי. אולם ראיתם זאת פעם אחר פעם. ולמעשה זה עבד טוב מאוד - אנשים היו עוזבים אתכם לנפשכם מכיוון שהייתם מוזרים מדי. וזה התחיל במה שאתם לובשים ובדרך פעולתכם והתנהגותכם.

אנשים היו שואלים לשלומכם ואם השבתם לשאלה ואומרים ששלומכם תלוי במצבה של ספינת החלל מעליכם [הקהל צוחק..] אנשים הודו לכם והלכו לכיוון השני. רבים מכם עשו זאת, וזה הצליח להם ...

אנשים היו עוזבים אתכם לבדכם לחלוטין אם הייתם מספיק מוזרים ומשונים בדברים שהאמנתם בהם ובתפישותיכם. עד מהרה הסתבר שעובדי האור האנושיים שהייתם אינם מאוזנים, ויש להימנע ממפגש אתכם. זה היה הפיתרון המושלם להימנע מעימותים - זה היה כמו להיות מתבודדים, רק שזה היה 'אוטומטי' וללא מאמץ רב. ולפעמים הייתם מוצאים עצמכם צוחקים וממציאים דברים כך שאנשים 'יברחו' מכם..

וזה למעשה איפשר לנשמות עתיקות רבות לבצע את עבודתם, ללא ביקורת או עימותים. יתכן ועשיתם אותה לבדכם או אפילו בקבוצות קטנות של אנשים כמוכם, במדיטציה ולימודים אזוטריים, ריפוי ושיטות עבודה - וזה הצליח מכיוון שהאנשים היחידים שנהגו לדבר אתכם היו אנשים אחרים כמותכם.

 

זה אינו עוזר לאיש על הפלנטה

 

ברצוני לפנות לשני סוגי האנשים - לאלה שהתבודדו ולאלה שהחליטו להיות המוזרים והמשונים ביותר, ואומר לכם את הדברים האלה מכיוון ששני הסוגים עדיין קיימים, ואפילו בחדר הזה.

שני המאפיינים האלה אינם עוזרים לאיש באנרגיה החדשה הזו.

הקשיבו: הדברים משתנים יקרים. אם אתם עומדים להפוך למתבודדים ולהיכנס לארון, לא יהיו כל יחסי גומלין עם אחרים, הם לא יוכלו לראות אתכם, את מה שאתם מאמינים בו, את התפארת שלכם, את יופייכם, או לשמוע את חוכמתכם כתוצאה מהלימודים שלכם. הם לא יוכלו לדעת על הידע המדהים שלכם לגבי האופן בו הדברים פועלים, כך שאם תשארו בארון זה אינו עומד לעזור לאיש.

 

ואם תחליטו להישאר מוזרים ומשונים, תרחיקו מעליכם אנשים הרחק מאי פעם בעבר. לאנשים יש אנטנה המחפשת אחר אנשים מוזרים, ואתם תתאימו להגדרה הזו.. כיצד זה עשוי לעזור למישהו על הפלנטה?

אתם למעשה מרחיקים אנשים ומשדרים את המסר שעל האנשים להיות משוגעים ומוזרים במקצת אם הם מגיעים לפגישה שכזו, ובכך אתם עשויים להרחיק אנשים מפגישות מסוג זה. יתכן ואתם מרחיקים אנשים מלהביט במשהו יפה ומפואר, ממידע אודות אל שאינו שופט, אל אוהב ומיטיב.

אם תמשיכו לעשות זאת, זה לא יעזור לאיש, חוץ מלעצמכם, ורק ירחיק אותם מן האמת.

 

בנוסף, התפישה שנתתם עשויה להיות עוצמתית כל כך באופן מוזר, עד שכעת יהיו לאנשים 'אנטנות' שלהם כדי להימנע מאנשים אחרים כמוכם, שעשויים להאמין כמוכם. האם אתם מבינים ש"אנשים מוזרים אחרים כמוכם" הם גם עובדי אור שיודעים על האזוטריה של החיים, ועל ריפוי, וכיצד לפתור את בעיות החיים? כך שהמעשים שלך מתגברים כדוגמה לסוג האדם שצריך להתרחק ממנו.

 

ולכן אנחנו פונים לשני סוגי האנשים האלה ומבקשים מכם לצאת מהארון, ולהרגיש את התפארת שלכם, ולהיות עצמכם - יתכן ובפעם הראשונה [קריון מצחקק בהנאה..] ואם תהיו עצמכם - ראו עד כמה זה יפה, עד כמה אתם מושכים אחרים, האם ידעתם זאת?

ביליתם את כל הזמן הזה וחשבתם שאחרים ישפטו אתכם מכיוון שאתם מעט מוזרים, שונים, ואינכם יודעים את מה שהם יודעים. ומה אם השונות שלכם הרבה יותר מקובלת כעת? ומה אם השונות שלכם היא חמלה, נדיבות, שקט וחוכמה? יתכן ואינכם 'מסמר המסיבה' אולם אתם הם אלה שהאנשים רוצים ואוהבים לפנות ולשוחח אתם בכל מקרה?

 

ברצוני שתחשבו על כך, מכיוון שהדבר היפה ביותר שתוכלו לעשות באנרגיה החדשה הזו, הוא להיות עצמכם! על מנת לעזור לאחרים מסביבכם.

אלה שהיו מוזרים במתכוון במשך זמן כה רב, ברצוני שתנתחו זאת רק עבור עצמכם ושאלו את עצמכם האם אתם עובדי אור משפיעים? מי הם אלה הנמשכים אליכם בעצם התנהגותכם ולמי אתם עוזרים כיום? ומה תוכלו לשנות בכם מעט כך שלא תראו משונים כאלה.

 

הקשיבו: אתם יכולים להתנהג מעט שונה מרוב האנשים, ואפילו להתלבש מעט שונה מרוב האנשים, במידה והחמלה והאהבה שלכם ניכרים!

הם יודעים שאתם שונים, זה בסדר גמור. אנשים עשויים לשאול מהו הדבר ששונה בכם ואתם יכולים לענות שזוהי השמחה, שאתם מתלבשים ומתנהגים באופן שמח, כמו ילד - והם יאמרו שאכן הם שמו לב לכך... וכולכם תאהבו זאת ותאמרו להם שזה מעורר בהם אהבה, צחוק וכיף, ומביא אותם לאנרגיה של יופי וחמלה בה אתם באמת רואים את האל שבהם.

לפתע לא תהיו משונים כלל. במקום זאת אתם שאמאנים, חכמים, נחמד להיות אתכם. יתכן ותהיו אדם יוצא דופן אולם תהיו אדם יוצא דופן באור ויופי.

הם יפנו אנשים אליכם ויאמרו להם שעליהם לפגוש אתכם, מכיוון שאתם מדברים אודותיהם, שאתם יוצאי דופן בצורה מפוארת ושהם יאהבו אתכם.

השינויים האלה בכם הם מטמורפוזה. זהו שינוי צורה, אתם משתנים מהרחקת אנשים מהאור למשיכתם באמצעות האור.

 

מדוע שתהיו מתוסכלים בהתבצרות, בהתבודדות, או במוזרות?

דברים אלה יכולים לשנות את מי שהנכם ואת האופן בו אתם נתפשים, אם תבחרו. זה לא כמו לנסות להיות מישהו אחר, אלא יותר להיות נשמות עתיקות חכמות. זה מושך כל כך הרבה אנשים המחפשים את האמת שיש לכם כיום. אולי זו הסיבה שהנכם כאן?

וגם אם עשיתם זאת במשך זמן כה רב, הייתם מוזרים ואינכם בטוחים שתצליחו - מדוע שלא תנסו זאת?

היופי הצפוי של אור מוגבר הגיע סוף סוף בזמנים החדשים ובאנרגיה החדשה זו. כאשר האור יצא באנרגיה חדשה, גישתם של אחרים תשתנה כעת בעלייה האיטית הזו של ההארה. הגישות שונות כעת באנרגיה המוארת הזו. מדובר באנשים ברחוב שעשויים לא להגיע לפגישה כזו, מכיוון שמדובר בלימוד של רעיונות בוגרים עבור אלה שנמצאים כאן כנשמות עתיקות.

במקום זאת, ישנם רבים ברחוב שמתחילים לחוות דברים שונים ומבלבלים עבורם. ולכם יש את התשובות! הם אינם מצפים לשקיפות, לשלמות, לשינויים אולם הם חווים את הדברים על הפלנטה כעת, את השקיפות, היושרה, השינויים, הם חווים את האור לראשונה, ואם אתם חלק מן האור הזה, הם יימשכו אליכם.

זו הסיבה שלמדתם זאת כל כך הרבה זמן. זה שונה. אתם תדעו מיד שתגובותיהם של האנשים לאורכם לא יהיו זהות לאלו שהיו לפני עשרים שנה.

 

חשבו על כך שבתי חולים מתחילים להשתמש בתהליכים השונים ובשיטות ששמרתם בסודיות בבתיכם - יתכן וזהו הזמן עבורכם להפוך למי שאתם, על הפלנטה הזו? יתכן והזמן שלכם הגיע, הו אנשים 'מוזרים'?

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020