Light Connections
 
 









 

תסכוליו של עובד האור - אנשים - אוקטובר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני להעביר מסר שיתחיל סדרה שנכנה אותה "תסכוליו של עובד האור באנרגיה החדשה", ואתחיל עם הנחת יסוד:

תקשרתי במשך 30 שנים באמצעות שותפי (לי קרול, ת.ג.) הובלתי עד לשינוי, לקחתי חלק בכך, ועכשיו גם מעבר לכך .. בהתבוננות בתקשורים ובמסרים, הרי שהם השתנו עם הזמן.

בתחילה ביקשתי מכם להתכונן לקראת האדם החדש. בשנת 1993 אמרתי שלא תהיה מלחמת גוג ומגוג - בספר ששותפי הוציא לאור בחוסר רצון - ושפניכם מועדות במקום זאת לעבר משהו שלא ציפיתם לו, לעבר פוטנציאל, אפשרות.

המטפורה היתה של תודעה משופרת של הפלנטה, באמצעות התפתחותם של דברים שמעולם לא התפתחו לפני כן. תודעה שתשא שקיפות מפותחת של מחשבות, ושתהיה יושרה, יושר, ועוד דברים רבים שחשבתם שלא יקרו לעולם, ושתתחילו לראות אותם בכמות רבה, בממשלות וסוף סוף בתאגידים.

 

בזמנו, אלה היו המסרים עבורכם כדי שתתכוננו למשהו שונה.

בשנת 2012 היתה חגיגה, והתקשור התחיל להשתנות. כפי שציפינו, עברתם את הסמן של שנת 2012, מכיוון שזה היה ב'שדה' - שמכיל את האנרגיה של פוטנציאל, יקרים.

אם תודעה היא אנרגיה, וישנם רבים המתכננים תוכניות וחושבים אודות דברים מסוימים בדרכים מסוימות - הרי שכל זה קיים בשדה. ואלה הדברים שהאינטואיציה יכולה להתחבר אליהם. ראיה מרחוק מתרחשת ב'שדה', פוטנציאל המבוסס על מה שאנשים מתכננים - דברים חיוביים ודברים שליליים.

 

פעמים רבות אנשים יראו רק דברים שליליים ב'שדה', מכיוון שזו ההתניה שהם נושאים איתם לתוך ה'שדה' מהחיים באנרגיה ישנה. הם מצפים שהדברים יהיו שליליים ולכן הם ימצאו את הפוטנציאלים השליליים, אלא שהם לא יקרו..

כאשר אתם מוצאים תחזיות של פוטנציאלים שלעולם אינם מתרחשים, למרות שהם טוענים שוב ושוב שזה עתיד להתרחש, אתם יודעים מה קורה, האין זאת?

סיפרנו לכם על התודעה שתתחיל להשתנות בקרב נשמות עתיקות, ותתחיל להשתנות באופן קיצוני ומן היסוד עבור אלה שיקבלו את העובדה שזה יהיה אפשרי, ושהם יוכלו לשנות את חייהם ואת מציאותם!

מה שהם יוכלו לדמיין, יצור אנרגיה שתעבוד עם הפוטנציאלים ב'שדה', והם יוכלו להתחיל לממש דברים, כמו הריפוי שהם ירצו עבור גופם, חיים ארוכים יותר, מכיוון שאלה יהיו הדברים שהולמים עבורם, אלא שהם לא הבינו לפני כן שהיתה להם שליטה על כך - ועכשיו יש להם שליטה ...

 

הנחת היסוד גם אומרת שיש לכם עזרה, והחלק ש'יגלגל עיניים' הוא שקיים יותר אור על הפלנטה והוא מגיע מ'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס', מכמוסות הזמן שהיו אמורות להיפתח, והן אכן נפתחו בזמן הנכון.

כך שישנה התפתחות טבעית של התודעה, וכמו כן גם ניתן ונשלח אור.

כאשר אתם שולחים אור - אפילו כמטפורה - יש לכם אפשרות להישאר בעיניים עצומות. זוהי בחירה חופשית. כך שיתכן ויהיה שם אור ודברים שניתן להתבונן בהם אולם לא תראו אותם מכיוון שעליכם רק לרצות לפקוח את עיניכם ולהביט בהם. הם נמצאים שם!

הנשמות העתיקות ירצו לפקוח את עיניהם מכיוון שהם מבינים את הפוטנציאל, מבינים שתודעה היא אנרגיה שמתחילה להשתנות.

 

ניתן לראות זאת בהנהגה ברחבי העולם. אלה שפעם היו לוחמי אור ואילו עתה הם שינו את דעתם..

קיימים ומתרחשים דברים כה רבים שלא ציפיתם להם, זה פשוט 'זועק' שקורים דברים אחרים - האור נכנס למקומות וזה יאפשר לכם לראות דברים שנעשה משהו לגביהם עכשיו.

 

כל זה היא הנחת היסוד לסדרה של תקשורים שתתחיל לדבר אודות התסכולים של רבים המאזינים לכך כעת, ויקראו זאת מאוחר יותר, אלה שרציניים לגבי הנשמה העתיקה בתוכם.

וכי מדוע שנשמות עתיקות יהיו בכלל מתוסכלות, עם האור שהודלק?

 

התסכול הראשון - הקושי עם אנשים אחרים

 

התסכול הראשון הוא אישי - מדובר במערכות היחסים שלכם עם אחרים. לעתים אתם מוצאים את עצמכם שוכבים במיטה ותוהים מדוע לפתע כל האנשים סביבכם כה קשים? האם צפרתי בצופר זה עתה - אני שומע צחוקים [קריון מצחקק בהנאה..].

אתם כבר יודעים את התשובה אולם היא אינה פותרת דבר. התשובה היא עובדה, התבוננות, וגם הפתרון גם כבר ניתן לכם. אולם מדוע שאנשים סביבכם - במיוחד משפחה - יהיו לפתע כה קשים?

 

לפני שנים התחלתי לספר לכם על המאפיינים החדשים של קארמה. כאשר דיברתי על כך לראשונה יעצתי לכם לשמוט את הקארמה שלכם מכיוון שאינכם זקוקים לה עוד, זה תפקוד של אנרגיה ישנה שהיה נחוץ לתיקון עצמי, לפעולה, עבור נשמות שיעבדו האחת עם השניה בדרך שמתקבלת על הדעת, ואילו באנרגיה החדשה שמגיעה כבר לא תזדקקו לכך יותר מכיוון שאתם הם אלה שיהיו בשליטה.

הצגנו דוגמא של שהייה באוקינוס, וגלי הקארמה מכים וגורמים לכם לפנות לכיוון מסוים, לעשות דברים מסוימים, לפגוש אנשים מסוימים - ואילו באנרגיה החדשה אינכם זקוקים לכך מכיוון שעתה יש לכם הגה כיוון ואתם מנווטים את עצמכם לנמל מבטחים ולא תהיו תלויים יותר בגלים המכים ומכוונים אתכם.

 

כך שכאשר אמרנו לכם לשמוט את הקארמה שלכם, זה היה אפשור עבור הנשמות העתיקות.

אולם הרשו לי לספר לכם מה קורה כאשר נשמות עתיקות מבינות את עניין שמיטת הקארמה בעוד שמשפחתם סביבם אינה מבינה זאת [ קריון מצחקק בהנאה..]

יתכן והגעתם לכאן על מנת ללמוד שיעורים מאביכם, אמכם, אחיכם, בקשר לחוסר הסכמות או אנרגיות מסוג מסוים שחלקתם או שלא חלקתם - וכך גדלתם עם זה.

באנרגיה החדשה הזו, אתם שמטתם את חלקכם בקארמה הזו, ואילו בני המשפחה עדיין אוחזים בכך ורוצים ללחוץ על כל הכפתורים אצלכם שתמיד היו זמינים - לחיצה על כפתור אחד מעוררת בכם כעס, לחיצה על כפתור אחד מעוררת בכם קנאה, לחיצה על כפתור נוסף גורמת לכם לצאת מן החדר - אני מדבר למישהו שנוכח כאן [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

ולפתע, אם אתם שמטתם את הקארמה שלכם, נשמות עתיקות יקרות, הכפתורים האלה נעלמו...

ואם תפגשו עם משפחתכם, ואגב זה יקרה בקרוב, בחג המולד [הקהל צוחק..] הרי שהאצבעות יהיו מושטות ללחוץ על הכפתורים שלכם, אולם דבר לא יקרה.

ואנשים שעדיין יש להם קארמה אתכם - בעוד אתם שמטתם את שלכם - יתעצבנו ויתרגזו, מכיוון שלא תגיבו כפי שנהגתם להגיב בעבר, ולמעשה אתם תשבו שם ותחייכו. זה ירתיח את האנשים. לפתע תהיו בעיניהם נחמדים מדי, נדיבים מדי, מבינים מדי..

והם ישאלו אתכם האם אתם נוטלים תרופות [ קריון מצחקק בהנאה..] ויתכן שתענו בחיוב ותאמרו שזה קרוי תפארת, שאתם מתחילים להתעורר למשהו שלא היה לכם לפני כן, שאתם שלווים עם עצמכם. תזמינו אותם ללחוץ על כל הכפתורים כאוות נפשם אלא שהם יגלו שכל הכפתורים נעלמו..

ואתם תביטו בהם ותספרו להם שאתם אוהבים אותם עד כדי כך מכדי להמשיך ולשמור על הכפתורים האלה.

 

יתכן והם יגיבו, יתכן והם לא יגיבו - ואלה הנושאים של היום.

הקושי עם האחרים קשור לכך שהם לא עברו מהיתד של האנרגיה הישנה, בעוד אתם כן עברתם .. אתם פשוט עברתם אנרגיה, וזוהי פשוט עובדה שאינה גורמת לכם להיות צודקים או טועים, יקרים.

בבית ספר אתם עוברים מכתה לכתה. זו אינה התניה - כאשר אתם לומדים קשה אתם עוברים כתה.

בהתפתחותו של הגזע האנושי, אין כל שיפוט כאשר אתם לומדים מיחידת חיים אחת לשניה, נתקלים באנרגיה החדשה ומתחילים להתפתח, בעוד אלה שסביבכם טרם ראו זאת, לא רצו לראות זאת, או שהיתה להם בחירה חופשית להישאר במקום בו הם נמצאים.

 

במקרים מסוימים אינכם יכולים כלל להישאר מכיוון שאתם מבינים שאלה מסביבכם כועסים כל הזמן. לפעמים תבלו עם משפחתכם ותבינו בפעם הראשונה שהם רק מתלוננים כל הזמן .. השיחה ליד השולחן סובבת רק לגבי הדברים שאינם בסדר, הדברים שיש לתקן אותם, ועד כמה הם נוראים, וכשאר הם שואלים לדעתכם אתם משיבים שאתם בסדר, תודה...

והם ישאלו אתכם מה לא בסדר אתכם, ואתם תשיבו שגיליתם את התפארת סביבכם, ושגם הם כלולים בה - אם הם יבחרו להיות כלולים בה - ושגיליתם שתלונות אינן עוזרות כלל, שהן רק יוצרות אנרגיה מסביב ומחשיכות את החדר, וזה אינו נדיב. הדברים אכן נמצאים שם אולם התלונות לגביהם אינן עוזרות כלל, בעוד שהנדיבות סביב הדברים כן תעזור! תציעו להם שיתכן שתקרינו יחד את האור כל כך הרבה עד שהדברים האלה 'ידבקו' לאותם אחרים שהם מתלוננים לגביהם והם יתחילו להשתנות.

והם יתבוננו בכם ויאמרו שודאי השתתפתם בפגישה של קריון [ הקהל צוחק..] ואתם תאשרו זאת...

 

חלקם מבינים אהבה, ויבינו אתכם כאשר תאמרו להם שאינכם שופטים אותם אולם שאתם הפסקתם להתלונן מכיוון שזה כבר אינו הולם עבורכם יותר, ואתם כבר לא תהיו חלק מהחבורה, לא מקובלים מכיוון שאינכם נוהגים כמוהם. תבקשו את סליחתם ותעזבו את המשפחה.

 

אנשים כה קשים - מה אינו בסדר איתם?

הרגע נתתי לכם את התשובה, ולגבי הפתרון - בבקשה אל תנסו לשנות אותם, אינכם נמצאים בדחף של הטפה, יקרים, זוהי פעולה נדיבה של חמלה. אתם מראים להם מה שהפכתם להיות, ואפשרו להם להחליט האם זה מושך אותם או שאינו מושך אותם. אל תפנו אליהם אצבע מאשימה ותטענו שהם טועים, אל תאמרו להם שהייתם רוצים שהם יהיו שונים ותשאלו אותם מדוע הם אינם יכולים לראות את האור - זה יהיה דבר שאינו נכון לעשותו. במקום זאת - היו האור!

עד מהרה האחרים יבחינו בשינוי, שינוי טוב, והם יאהבו זאת. חלקם יצרו אתכם קשר, ירצו להיפגש על מנת שתספרו להם מעט יותר ... חלקם לא יעשו זאת.

 

השורה התחתונה היא שכרגע אתם יושבים בחברתם של נשמות עתיקות שהן המשפחה החדשה שלכם. אין להם יותר קארמה, ומעולם לא היתה להם קארמה אתכם. הם לא ילחצו על הכפתורים כפי שעושים בני משפחתכם.

מדובר על שינוי התפישה לגבי מה שהמשפחה הפכה להיות. דעו שאתם בטוחים כאן, ושאתם נמצאים עם אחרים הדואגים לפלנטה בדרך שאינה מתלוננת אלא מניעה אור מסביב, ומבינה שיתכן והנחת היסוד והסתירה הפנימית של המציאות של כדור הארץ, משתנים לכדור ארץ נדיב יותר, לא מתלונן וכועס.

 

זה יפריע לתרבויות הרבות על הפלנטה הצועקות אחת על השניה באופן סדיר. זו תוצאה של הישרדות. זה חייב להתחיל במקום כלשהו, אולי כאן, עם משפחתכם בחג המולד.

 

קיימים תסכולים רבים, ואדבר מאוחר יותר אודות תסכולים נוספים שמשתנים.

 

עובדי אור יקרים, אם תהיתם מדוע אתם נקראים 'עובדים', הרי שכעת אתם יודעים ...

נשמות עתיקות אינכם צפים דרך כל זה, אתם עובדים בדרככם דרך זאת, עם העזרה שתמיד היתה שם, שתיקח את כף ידכם ותוביל אתכם דרך זה.

 

אני קריון המאוהב באנושות,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020