Light Connections
 
 

 

דברים 'מגלגלי עיניים' - אוקטובר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

התקשור הזה עומד להיות 'מגלגל עיניים' עבורכם - אודות דברים שייראו משונים, מוזרים, ואולי רק חלק יאמינו בהם. אתם תשפטו.

 

סיפרתי לכם פעמים רבות על יופיים של החיים בגלקסיה שלכם. יום אחד תראו ותבינו זאת, ובמבט לאחור תחשבו עד כמה הייתם מטופשים כאשר חשבתם שהייתם לבדכם. הסיכויים הם לא רק בעד חיים אינטליגנטיים אלא גם בעד חיים יותר בשלים.

הגזע האנושי בעל 23 כרומוזומים הוא רק בן 200,000 שנים. ישנם חיים ביקום הזה - ובאופן מיוחד בגלקסיה הזו - שביכולתכם לראות את 'בתיהם' עם הטלסקופים שלכם. הם אינם כה רחוקים, והם בעלי תרבויות ותיקות הרבה יותר מזו שלכם. חלקן עברו אותם המבחנים על הפלנטה שלהם, כפי שאתם עברתם.

חלקן בגרו אל תוך נדיבות, חלקן עברו למעשה מהצורה הגופנית אל תוך הפיסיקה של התודעה. תודעה היא פיסיקה. קיימת אנרגיה בתודעה - עבורכם זוהי תגלית רק מ 20 השנים האחרונות - כלומר שהתודעה היא 'שחקנית' בשדה האנרגיה, ועליכם לנהוג בה כמו באנרגיה.

 

תודעה לבדה יכולה להתקיים כחיים. אם זו אנרגיה עם חיים, הרי שיתכן שאינה זקוקה לצורה גופנית.

הפלנטה מלאה בסיפורים רוחניים אודות ביקורים של מלאכים. זה מופיע בכל הכתובים שלכם, ואין זה משנה מהי מערכת האמונה שלכם - תמיד מגיע הזמן בו מלאכים מגיעים ומעבירים מסרים.

באופן די מעניין הם מתוארים באומנות תמיד כנשים, יפהפיות, גבוהות ורחבות - הבה אציג בפניכם פליאדית... מכיוון שיקרים, זה מה שהם תמיד ראו ... צורה לא גופנית שיש לה דימוי בדעתכם של 'דמוית אדם' בעלת מאפיינים אנושיים, יפהפיה וגבוהה, ונשית.

הם מגיעים לפלנטה הזו שוב ושוב, כמזריעים שלכם, כשומרים, כמסייעים, ומופיעים על מנת למסור הדרכה ומידע.

משה דיבר אל פליאדית, יקרים.

הם תמיד היו כאן. יום אחד תבינו את הדברים האלה.

 

הם חברה, תרבות, פלנטה שעברה את מה שאתם עוברים ויש להם נקודת התחלה של כמיליון שנים לפניכם, הם עברו את השינוי שלהם, עברו דרך תודעה כאנרגיה והתחילו להתפתח לפני אלפי שנים - הרטט שלהם כה גבוה, הם כה רב מימדיים ואין להם צורך בספינות על מנת להגיע לכאן - הם יכולים 'לחשוב את דרכם' לפלנטה הזו, מכיוון שיש להם תכונה הקרובה לאל - וכך נראה בעיניכם מלאך במימד השלישי, עם רמת הבשלות שיש לכם כעת במימד השלישי, עדיין במצב מלחמה בתרבות בה אתם נמצאים, בעידן שהוא עדיין ברברי, ומביטים מעלה במשהו שלדעתכם חייב להיות אלוהי, מבלי להבין שבאופן מסוים זה משהו ממש כמוכם, אלא שזה המשלים האלוהי של הוויה נעלה מפלנטה אחרת, שעברה רבות כל כך..

 

לפליאדים שהגיעו לכאן היתה היסטוריה שהיתה מעורבת ביותר מפלנטה אחת, אלא ביותר משתי פלנטות. במצב המלחמה ועם הטכנולוגיה שהיתה להם הם חוו שואה בקנה מידה פלנטרי. מהיכן לדעתכם הגיע הרעיון של 'מלחמת הכוכבים'?

ועדיין עם אלפי שנים של היסטוריה מן הסוג הזה, והחשכה מן הסוג הזה, עם חזרה לנקודת האפס והתחלה מחדש, פעם אחר פעם - בסופו של דבר הם הצליחו. כך נראית פלנטה נעלה, וישנן רבות כאלו בגלקסיה הזו שהביטו בכם ועזרו לכם ממקומות רבים.

ישנם אלה שהזריעו אותם, הם הסבים המזריעים שלכם, גם הארקטוריאנים הם חלק ממערכת גדולה יותר של נדיבות ואהבה.

 

ובינתיים, הנה אתם כאן...

יש כאן הצעה שעשויה 'לגלגל עיניים', אולם אלה עם דעת ומוח פתוחים - אפילו אלה שהשקיעו במערכת רוחנית - יכולים לראות את ההגיון בכך, ויתכן שזה אפילו לא יפריע למסורות ולחוקים, כאשר תתחילו להבין את המציאות של מה שיתכן והתרחש.

יתכן ותרגישו נעלבים אם אומר שכרגע התרבות על הפלנטה הזו היא כמו זו של ילדים הלומדים אודות רוחניות ומיישמים את חוקיהם האנושיים לגבי מה שהאל חייב להיות.

לדעתכם לאל יש מוח אנושי - בדקו את מערכת מכלול העקרונות והאמונות והדתות כיום. וזה האל שיענה אתכם אם לא תעשו את המעשה הנכון, ישלח את נשמתכם למקום מזוהם ...ומה עם האהבה הגבוהה ביותר שעשויה להתקיים בכל מקום, עם החמלה מעבר לכל חמלה..

ואתם תתחילו לראות שאולי טעיתם בהבנה..

 

'פחית האמת' הזו לגבי הרוחניות מתחילה להיפתח...

 

אספר לכם סיפור נוסף אודות הפליאדים.

תמיד היתה תוכנית, יקרים, שהתרכזה סביב הסמן, אותה ההתנודדות של הפלנטה - אין שום דבר רוחני אודות ההתנודדות הזו, זה היה רק הזמן.

הסמן האחרון היה לפני 26,000 שנים. בסמנים האחרים לא הצלחתם. היו חברות אחרות על הפלנטה הזו שהיה להם מבחן כמו שהיה לכם אלא שהן לא הצליחו. הסוציולוגים שלכם מביטים בכם וטוענים שאתם חברה בת רק 6,000 שנים. הם אינם מבינים שהיו רבים לפניכם בארבע החברות האחרות.

הסמן הנוכחי הזה היה בשנת 2012.

 

הילידים ברחבי הפלנטה הזו הרגישו זאת ברמה האינטואיטיבית, הם ידעו אודות ההתנודדות - אפילו אלה ללא טלסקופ שלא הבינו את התנועה הפלנטרית. הם יכלו לראות זאת בכוכבים, היה להם הרבה זמן בכדי להתבונן - זה מה שהם עשו בלילות, יקרים, לפני הופעת החשמל [ קריון מצחקק בהנאה..]

הם התבוננו בכוכבים, התחילו למדוד את מיקומם בדרכים חכמות, והבחינו שהם נעו, לאורך תקופת זמן ארוכה. וכך הם הבינו שעל הפלנטה הזו להתנודד באופן מסוים או להשתנות באופן מסוים, וקבעו היכן אמור להיות המרכז בזמן של ההתנודדות הזו - שנת 2012.

 

גם הלוח של המאיה שהיה בן 5,125 שנים הסתיים במרכזה של ההתנודדות - שנת 2012. אתם עשויים לחשוב איזה צרוף מקרים! הם ידעו, וכך גם רבים אחרים ידעו ברחבי כדור הארץ הזה והביטו בסמן, זמן רב לפני שהגעתם אתם כחברה מודרנית.

הרעיון היה שאם אכן תצליחו להגיע אל הסמן הזה, הדברים ישתנו, והאנושות תתחיל להתפתח ברמת הבשלות והבגרות שלה, ברוחניות שלה, בהתגלות של האמת, בשקיפות, ביותר נדיבות.

 

משהו התרחש בשנת 2012,

רבים שואלים ברמת המידע האזוטרי הזה מהו אותו גורם של סיבתיות שגרם לשינוי הזה?

המאפיינים הסופיים בתחזית של המאיה לגבי שנת 2012 אמרו שזו תהיה ההתחלה של התודעה הגבוהה ביותר שהיתה מעולם לאנושות. אולם הם לא אמרו מדוע זה יקרה, או מה יגרום לכך...זה לא קרה פשוט בגלל הזמן ... היה חייב להיות משהו אחר ... האור מנצח!

 

אספר לכם אודות התכנית:

לפני שנים זיהיתי 'נקודות צומת' ו'נקודות אפס' על הפלנטה. הם תועדו. ביניהם ישנם מקומות שלא בהכרח הייתם חושבים שהם מקודשים, אולם באופן מיוחד 'נקודות הצומת' מייצגות 12 מקומות בהם נחתו הפליאדים והתחילו בהמרה של 24 כרומוזומים ל 23 כרומוזומים על הפלנטה - סיפור הבריאה, הסיפור אודות אדם וחוה.

זה היה הזמן בו הפליאדים הגיעו והחדירו בכם ידע של הבורא היוצר. הפכו אתכם מבעלי חיים ליצורים עם נשמה. הנושא הזה שרוי במחלוקת, אולם רק נוכחות מלאכית יפהפיה יכלה לעשות זאת - והיו רבים מהם, כולן נשים, יקרים, מכיוון שהיה עליהן ללדת...

אט, אט, מאוד לאט, התחילה על הפלנטה הזו האלוהיות של בני אדם בעלי נשמה. זהו הסיפור היפהפה של אדם וחוה. אדם הוא כל גבר, וחוה היא כל אשה, גן העדן הוא הפלנטה, והידע של טוב ורע הוא אור וחשכה, וניתן לכם החופש לבחור בכך.

בחירה חופשית.

במעגלים מסוימים ואמונות מספרים לכם שהאל העניק לכם בחירה חופשית ולאחר מכן שפט אתכם על כך. וכמובן ששילמתם על כך מכיוון שכל אדם שנולד מאז עם נשמה יפהפיה מן האל, נולד טמא ומזוהם.

 

אתם מבינים שזה אינו נשמע בדיוק נכון. ואכן זה אינו נכון.

כל אדם על הפלנטה הזו ממשיך להיוולד עם נשמה מפוארת, מועצמת - אלא אם כן מספרים לכם אחרת...

 

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' מייצגות מערכת עבור העתיד.

זוהי מערכת שהפליאדים הניחו כאן, מכיוון שגם להם ניתנה מערכת על ידי אלה שהזריעו אותם. והם ידעו כיצד זה עבד.

במשך הזמן הפכו 'נקודות הצומת' ונקודות האפס' האלו לכמוסות של זמן.

'נקודת צומת' ו'נקודת אפס' הן אנרגיה של דחיפה ומשיכה, שדוחפת ומושכת אנרגיה בכיוון מסוים מסיבות מסוימות. בפיסיקה ישנה תמיד קוטביות.

אם כך, אם אתם עומדים לשנות את פוטנציאל התודעה של פלנטה, יהיה עליכם להשתמש במערכת שיש בה קוטביות, מכיוון שזו פיסיקה. כוח חזק וחלש נמצא שם, 'נקודת צומת' ו'נקודת אפס' נמצאות שם מכיוון שיגיע זמן בו תתחילו לשאוב החוצה את האנרגיה הישנה ותחליפו אותה באור!

וזה היה אמור להתרחש רק אם הבחירה החופשית של תרבות של אנושות, גדולה במיליארדים, תצליח לעבור סמן שנקבע מראש - שנת 2012.

 

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' מוקמו ככמוסות זמן.

המושג שלכם לגבי כמוסת זמן הוא שהיא מכילה דברים מזמן מסוים, אולם זה אינו כך. היא נקראת כמוסת זמן מכיוון שזו כמוסה כזו האומרת שגם 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' - 24 במספר - ייפתחו במועד ובזמן הנכון - שנת 2012!

והן יתחילו בתהליך שיתחיל להניח פוטנציאל ב'שדה', שאתם יכולים לחוש ולהרגיש, שרומם אתכם, מכיוון שבפעם הראשונה תהיה לכם מטרה שלא ראיתם לפני כן, כמו הייתם אדם שראה רק שחור ולבן, ומביט לראשונה בצבע. הייתם נלהבים מכך, הלא כן? או, כן...

השתמשנו פעמים רבות במטפורה הזו ובישרנו שהצבע מגיע לפלנטה, והמשמעות היא שהמימדיות שאתם חושבים שהיא תודעה - תשתנה... וכאשר זה יתרחש, תשתנה גם התפישה של החשיבה!

והמסר לעתידנים הוא שאינכם יכולים לחזור לתודעה הישנה ולקבוע מה יקרה בעתיד...

 

כמוסות הזמן האלו כבר נפתחו ואתם כבר מתחילים לחוש זאת, לראות שינוי תרבותי, נדיבות במקום בו לא היתה לפני כן - כאשר אור נדלק רואים לכלוך שהיה מוסתר בפינה. הלכלוך תמיד היה שם, הוא לא הופיע לפתע.. ויש לכלוך רב.

 

ברצוני לדבר על משהו מסוים ואני מקוה שתקבלו זאת כהלכה. איני נותן תחזיות, יקרים, אני מציג דוגמאות.

במורכבות גדולה יותר של בשלות, לא יהיו לכם תגובות כפי שהיו בעבר לדברים מהם אתם פוחדים.

האם לחזור על דברי? [קריון מצחקק בהנאה..]

במורכבות ובשלות של חשיבת אור מסוג חדש, שמוזרמת כעת לרשתות מכל הסוגים על הפלנטה - לרשת הקריסטלית, ולרשת המגנטית - אנרגיה רב מימדית שמאפשרת לכם תודעה מוגברת של בשלות, הרי שלא תקבלו אותן החלטות שקיבלתם באנרגיה ישנה יותר, אלא אם כן תעשו זאת בגלל פחד..

 

אם כך, הבה נדבר אודות זה.

אני יכול לומר בכמה משפטים בלבד את מטרתו האמיתית של התקשור הזה.

יקרים, התכוננו לשינויים בפלנטה הזו בזמן הזה, חלקם עשויים להיות מפחידים עבורכם, אולם זה יהיה מפחיד רק מכיוון שראיתם בעבר דברים כאלה ותחשבו שהם יקרו פעם נוספת.

אל תאפשרו למה שקרה בעבר לספר לכם את מה שיקרה בעתיד, מכיוון שאתם נעים לעבר הצבע ובזמנו היה לכם רק שחור ולבן.

אחד מן דברים שכל אחד בארה"ב פוחד ממנו - ורבים טוענים שזה אכן קורה - הוא בעיות עם המערכת הכלכלית. זה נמצא ב'שדה', אתם יכולים להרגיש בזאת, נכתבים ספרים אודות זה המתחרים ביניהם לגבי התרחיש הגרוע ביותר, כאשר העיון הוא שהנורא מכולם יגרום לכם להרגיש טוב..

זה כשלעצמו שיטת מכירה של האנרגיה הישנה - האם אתם מזהים זאת? והדבר המוזר הוא שכולם מבוססים על אותן תחזיות, נסיבות, התגלויות, שהמערכת הכלכלית שיש לכם עתה מתחילה להיות לחוצה.. והלחץ הזה מגיע מחוסר הולמות.

 

ואתם מיד חושבים על שנת 1929 (המשבר והשפל הכלכלי הגדול בארה"ב, ת.ג.) וחושבים לעצמכם שהנה זה מגיע שוב, עם אינפלציה גדולה, חסכונות שלא יספיקו, התייקרות גדולה של מזון. זה מה שהתרחש אז.

וזה לא יקרה רק בארה"ב אלא גם יקרה בשאר הפלנטה כאשר נסיבות מסוימות יגיעו למקום מסוים, שחלק טוענים שאתם עומדים להגיע אליו.

 

בשינוי התודעה יש לכם בחירה - להיכנס לפחד, להשוות עם מה שאירע, ולהתכונן.

ואם מספיק אנשים חושבים בדרך מסוימת, ישנה התמזגות ב'שדה' של עקביות/לכידות - וזה מה שתקבלו... כך שאם יהיו מספיק אנשים השרויים בפחד - תקבלו את מה שאתם פוחדים ממנו.

אולם אם ישנם כמה אנשים שיראו את האור בחשכה, שיאמרו שזה לא יקרה הפעם - ואין צורך באנשים רבים - ויהיו אחרים שיטענו שהם משוגעים, מכיוון שזה הרי קרה בפעם הקודמת, ושיש להביט בנסיבות...ואם אתם תענו להם שקורים דברים שהם אינם יודעים אודותיהם, הם ילטפו את ראשכם ויאמרו שודאי הייתם במפגש עם קריון [ הקהל צוחק..]

 

זוהי דוגמא, יקרים, לדברים שלא ציפיתם להם. זה אינו העתיד.

 

ודוגמא נוספת - לא ציפיתם לפוליטיקה שלכם, בארה"ב. ואיני מדבר לתומכי מפלגה כזו או אחרת, אני מדבר לכל הצדדים ולגבי מה שמתרחש כרגע בממשלתכם. דברים אינם עובדים כראוי וגם הם עשויים להתפרק. זה אינו חייב להיכשל, מכיוון שעשויים להגיע רעיונות חדשים, דרך שונה לבחירת הנשיא - במקום שהמנצח יזכה בכל, אתם יכולים לבחור באדם המתפשר, חכם, שאינו משתייך לאף מפלגה, אדם מן המרכז שיהיה עליו להוכיח זאת ולראות דברים טובים משני הצדדים על מנת לפתור את הסוגיה, במקום שהמנצח יזכה בכל לתקופה של 4 או 8 שנים.

חושבים מחוץ לקופסה, במקום להשלים כישלון נוסף ולהתמוטט, יש לכם רעיון חדש שנאחז מכיוון שהוא מלא באור! ומכיוון שזה מתקבל על דעתכם, אתם רואים שזה יצליח.

אם כך עליכם להיות רבים יותר מאלה שאומרים שהדברים לא יצליחו, ולבשר שיש רעיונות חדשים.

 

הנה דוגמא שאינה תחזית, ברצוני להראות לכם כיצד זה עשוי להיראות.

הבה נעמיד פנים לרגע, שמישהו מחליט לפתוח את הכספת השמורה ביותר בבנק בארה"ב בו נוהגים לשמור זהב, להקרין לתוכה אור, ו.... הבה נעמיד פנים שאין שם זהב [קריון מצחקק בהנאה..]

התגובה המיידית תהיה שאתם חברה המבוססת על זהב. מטבע הדולר מבוסס בדרך כלשהי, בערך כלשהו, על זהב, וזה אינו שם. וכאשר תשאלו את הממשלה היכן זה, התשובה שתקבלו היא שזה נמכר לפני כחמש עשרה שנים.. ואיש אינו יודע על כך.

הצעד הבא לדעתכם הוא כמובן התמוטטות כלכלית כוללת, אלא אם כן יגיע מישהו ויספר שישנו מטבע חדש, אחר, זה אינו המטבע הירוק שאתם רגילים אליו, אולם האדם ערב לכך שזה יעבוד ויהיה בעל ערך מכיוון שהתפישה החדשה טוענת שתתחילו לסחור אחרת, ולפתע תמצאו את עצמכם עובדים עם מטבע שונה לחלוטין! מכיוון שהוא היה שם, הגיוני ומתקבל על הדעת. ובמקום התמוטטות כוללת קיימים מיזוג והתאמה, אולי לא לגמרי נוחים, אולם זה לא יהיה כמו בשנת 1926. מכיוון שמשהו בלתי צפוי התרחש.

דמיינו מטבע שערכו נאמד כך מכיוון שאתם רוצים שהוא יהיה בעל ערך מסוים שכולכם מסכימים עליו.

וזה יכול להתקיים.

 

באירופה, היו מדינות רבות עם מטבע משלהם, עד שהגיע מטבע אחר, שלא תמיד היה שווה ערך למה שהיה נהוג בארצם, והיו מעט בעיות - היורו.

מדינות רבות אימצו אותו. איש לא חזה זאת, לא תמצאו דבר בכתובים אודות אירופה מאוחדת, יקרים. זה אולי אינו כל כך מאוחד, אולם זה הרבה יותר מאוחד מאשר היה קודם לכן. אין חובת דיווח במעבר ממדינה למדינה, אין יותר חלפני כספים.

זו היתה חשיבה מחוץ לקופסה, ולפני 50 שנים אף אירופאי לא היה טוען שזה אפשרי בכלל! זה אינו מושלם, זה נמצא במעבר, יהיה עליו להשתלב עם רעיונות חדשים שעשויים להגיע.

 

רוב הבעיות שתגלו בקשיים הכלכליים יהיו קשורות לבנקים. המשבר הכלכלי בשנת 2008 היה קשור לבנקים. המשבר שחלק רואים וטוענים שעתיד להגיע, קשור לבנקים.

וזו אינה תחזית, אלא חשיבה נוספת מחוץ לקופסה. מה אם תגלו לפתע שהבנקים לא עשו עם הכספים ממש כפי שהם סיפרו לכם?

מה אם תגלו שקיימת למעשה מערכת באמצעותה הם יכולים ליצור דולרים במקום בו הם לא היו לפני כן - במעין משחק הימורים והונאה - הכסף קיים כאן, הכסף קיים שם, הכסף איננו, הכסף נמצא במעבר ולכן הוא קיים...

מה אם תגלו שהערך האמיתי שסיפרו לכם על שוויו של משהו, למעשה איננו כלל כזה? מה זה עלול לעשות לכלכלה? יהיו אלה שיאמרו ששנת 1926 ו 1929 חוזרות ואתם עומדים להגיע לאותו סוג של קושי.

 

אולם הבה נצייר תמונה אחרת בה יגיע מישהו ויאמר שיש לו רעיון, שהבנקים יעשו משהו מוזר ונדיב - במקום שיכשלו, הם יודו שאכן ביצעו זאת, יקחו את כל הכסף הזה שעדיין קיים, ויעבירו אותו לכל בעלי החשבונות בצורה של רווחים טובים יותר..

ממשלות נוהגות כך, ולגבי הבנקים זה יהיה משהו שישנה תפישה, והמצב לאו דווקא יוביל למיתון כמו בשנת 1929 מכיוון שיהיו רעיונות חדשים והבנקים בעצמם יתקנו את דרכיהם. זה עשוי להיות זמן קשה, אולם זה לא יהיה קשה כפי שאתם מצפים שיהיה. קיים שילוב של מושגים ורעיונות חדשים, דברים שאיש לא חשב עליהם עדיין - כולל הממשלה.

 

האם עלי להמשיך בדוגמאות מסוג זה?

ישנם דברים שאינכם מצפים להם, רעיונות שעדיין אינם קיימים, שיגיעו בזמן הנכון ובמקום הנכון, כך שהשילוב והשינוי שאתם עוברים, כאמריקאים, לא יהיו כה קשים.

הדבר הגדול ביותר שיגרום להבדל הוא עד כמה אתם פוחדים מכך, עד כמה אתם מושקעים בשנת 1929 ומאמינים שהרעיון של התיאוריה הקינסיאנית לגבי הכלכלה הוא הרעיון היחידי? (תיאוריה מקרו כלכלית לטווח קצר בעיקר בזמני מיתון ושפל כלכלי גדול, ת.ג.) שהקפיטליזם עובד רק בדרך אחת, וכאשר הוא מתמוטט - הוא מתמוטט...

היתכן שקיימים צעדים זמניים חדשים שלא ידעתם אודותיהם שיתכן שיהפכו את הקפיטליזם לאלגנטי, מצב שכל הצדדים זוכים - WIN WIN -שלא היה כאן לפני כן, שמתחיל אט אט להסיר ולסלק את הריק העצום הזה בין עשירים ועניים. המצב היום קיים מכיוון שכל מה שנדרש הוא התאמות עם מתן היתר מאלה האחראים שצריכים להשיב לכם - אלה הרואים אור.

כך זה פועל..

 

יום יגיע ופוליטיקאים ייבחרו על פי עד כמה הם יהיו 'מתוקים' ונדיבים, לעומת עד כמה מתקפות יהיו להם כנגד היריב שלהם. תתחילו לראות זאת, זה ימצא חן בעיניכם, ואתם תצביעו עבור האדם - גבר או אשה - מכיוון שהוא לא 'ירצח' את אלה שיהיו נגדו. נהפוך הוא - למעשה הוא יברך אותו....הוא יבין ששניהם מתחרים ואכן יש ביניהם ניגודים, אולם שניהם אוהבי המולדת! הם ישתתפו בעימות, ולפני הכל, היריבים יברכו זה את זה ויספרו על פועלו ומעשיו הטובים של היריב למדינה ולפלנטה. הם לא ידווחו על חייהם הפרטיים של יריביהם.

יום אחד אתם עשויים לכנות את הפוליטיקה של היום כ'פוליטיקה ברברית' שהמציאה דברים, הפיצה אותם והכפישה את יושרו של מישהו שלא בצדק.

 

אינכם מצפים לדברים האלה, יקרים, אולם הם נמצאים בעתידכם.

עד כמה אתם פוחדים מהם? אל תשפטו את מה שעתיד להגיע על סמך מה שאירע בעבר. צפו לשינוי נדיב, ויהיה שינוי!

חייב להיות שינוי מכיוון שכמה מערכות הן מחוץ ליושרה ואינן יכולות להתקיים במקום בו הצבע מגיע.

לארה"ב יש את הכלים הטובים ביותר עבור שינוי, ולכן יתכן שאתם תראו זאת ראשונים. עד כמה אתם פוחדים מכך? או עד כמה מכם יכולים לומר שהם חיים בזמן הנכון ורואים משהו שאיש לא חשב שיקרה - ניקוי בנקים [קריון מצחקק בהנאה..], ניקוי פוליטיקה... רואים משהו שהם לא חשבו שיקרה- את הבלתי אפשרי!

 

זה נמצא למרגלותיכם, זוהי המורשת שלכם, נשמות עתיקות.

עזבו את המקום הזה כשאתם חושבים באופן שונה מאשר חשבתם כאשר הגעתם לכאן.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020