Light Connections
 
 

 

החוכמה המולדת המורחבת - אוקטובר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

נושא המפגש הוא אודות החוכמה הפנימית המולדת המתרחבת, ולמרות שהיא בלתי נראית, היא תמיד היתה שם באופן היסטורי ואזוטרי.

הבה נעבור מעט על ההיסטוריה אודות החוכמה הפנימית המולדת כך שתוכלו להבין באמת את משמעותה:

תמיד היה לה שם אחר, ויש שכינו אותה 'הגוף החכם' - אותו חלק שלכם שנראה שהוא יודע יותר ממה שאתם יודעים.. ולמרות שזה עשוי להישמע מוזר, ישנם מלומדים רבים בכך, אלה שעובדים עם קינסיולוגיה, שחלק מכנים זאת 'מבחן שריר'...

קינסיולוגיה היא מדע, זה עובד. מטפלים רבים משתמשים בה, מכיוון שהם מבינים את החוכמה הפנימית המולדת. הם בוחנים אדם על מנת לגלות דברים כמו מינון של תרופות, אלרגיות של בני אדם - האדם עצמו אינו יודע לגבי הדברים האלה, אולם חוכמתו הפנימית המולדת כן יודעת.

ובאמצעות סדרה של 'בדיקות שריר' היא תגיב ותיתן תשובות של 'כן' או 'לא'. התשובות בדרך כלל מדויקות מאוד והדבר המעניין הוא שהמוח אינו מעורב בכך.

אם תרצו לקיים קשר עם אותו 'גוף חכם', יהיו מעורבים בכך בלוטת האצטרובל, האינטואיציה שלכם, ודעתכם. וזה הופך קשה יותר בעקבות הגבולות של החשיבה.

 

קיים חלק שהוא 'אתם' שיודע יותר ממה שאתם יודעים, במיוחד לגבי הביולוגיה.

באנרגיה החדשה, החוכמה הפנימית המולדת מחוברת לפתע ל'שדה'. ובאנרגיה הישנה כינו אותה כ'גוף החכם'.

החוכמה הפנימית המולדת אחראית לתפקוד של ההומאופתיה. מפתחים תמצית, נותנים אותה לגוף כאות מסוים למען ריפוי מסוג מסוים, לאיבר מטרה, לתהליך.

את התמצית הזו - שהיא קטנה מאוד, חלקיק למיליון, מכדי להיות מסוגלת לגרום לתגובה כימית - שמים מתחת ללשון, וזה נשאר כרמז,, אות, שהחוכמה הפנימית המולדת רואה ומגיבה אליו. זה כמו מרשם שנכתב באופן כימי, ניתן לאדם ששם זאת מתחת ללשון. זה כה קטן עד שהכימיה של הגוף אינה מזהה זאת - שלא כמו תרופה או תוספי מזון מסוג כלשהו - אולם זה עובד, בעזרת החוכמה הפנימית המולדת...

'הגוף החכם' רואה את האות - במקרה זה את התמצית ההומאופתית - וממשיך משם. הגוף רואה את ההוראות שלכם ומקיים אותן, אתם מתחילים להשתנות ומתחיל להתרחש הריפוי.

ישנם אנשים שאינם מאמינים בהומאופתיה, מכיוון שלימדו אותם שעל הגוף לראות זאת באופן כימי, במקום באופן פנימי מולד.

 

הנה שני תהליכים שהשתמשו במשך שנים על גבי שנים באופן היסטורי עם החוכמה הפנימית המולדת.

האנרגיה החדשה כבר נמצאת כאן, ויקרים, זה יותר מאשר רק הידיעה שדברים ישתפרו, שהתודעה תהיה טובה יותר, או שאר הדברים שכבר דנו בהם.

 

מדובר במשהו אישי. המטפורה של האור שהודלק למען תודעה גבוהה יותר משפיעה באופן ישיר על החוכמה הפנימית המולדת שלכם. זה חייב להיות כך, ולפתע ישנה התפתחות של התודעה, ובתוכה נמצאת החוכמה הפנימית המולדת שלכם, והיא מתחילה לפעול בתפקיד חדש.

ניתן לפנות אליה - ניתן לשאול את החוכמה הפנימית המולדת שאלות שהן מחוץ לגוף, מכיוון שהיא מתחילה להיות מחוברת ל'שדה'.

 

'השדה' נמצא מסביבכם ומערב פוטנציאלים מודעים של כל מה שאפשרי ושנמצא שם, שחשבו עליו. זה אודות כל מה שנמצא סביבכם, מתפתח, ואין לכם ידיעה לגביו.

למשל, אם אתם נוסעים בדרך, החוכמה הפנימית המולדת יכולה ליצור קשר עם 'השדה' ולדעת שהתרחשה תאונה בהמשך הדרך, מכיוון שזה ידוע ונמצא ב'שדה'. ולאלה שמחפשים הוכחות לכך, הרי שקיימים מכונים החוקרים זאת ויודעים ש'השדה' אחראי למה שמכנים 'ידיעה מראש' או 'ראית הנולד', מכיוון שהפוטנציאלים נמצאים שם כאילו והדברים כבר התרחשו, וניתן לחוש אותם באמצעות החוכמה הפנימית המולדת.

 

כך שנפתחת דלת שמעולם לא היתה שם לפני כן, וזה קשור להתרחבות תודעתכם בתקשורת עם 'הגוף החכם'. וזה אינו עוצר רק שם, מכיוון שבאנרגיה החדשה הזו, שיש בה מחשבות אינטואיטיביות ברטט גבוה יותר, פוטנציאלים, קשרים ל'שדה' - לפתע החוכמה הפנימית המולדת יכולה להיות אחראית לדברים נוספים.

אתם יכולים לדבר איתה, אתם יכולים להשתמש עתה בתודעה - כפי שעשיתם בעזרת ההומאופתיה - ובמקום לבקש דברים מהחוכמה הפנימית המולדת, אתם יכולים להתחיל לתת לה הוראות.

 

הגוף סופר ימים, קיים תהליך של אור וחשכה והוא יודע מה גילו, ואתם יכולים להורות לו "חוכמה פנימית מולדת אני מורה לך לספור בשעון הגוף שלי פעם ביומיים...:"

האם תהיתם מעודכם כיצד הגוף יודע מהו גילו? בבדיקות משפטיות בעזרת כימייה מסוימת, שאלו את הגוף לגילו, והוא ידע.. זמן הוא דבר חשוב, והוא אפילו מעורב במבנה האטומי. קיים שעון, וזהו חלק מהאופן שהגוף יודע מהו גילו.

הגוף מגיב לגיל. הדברים שהוא עושה עם הגיל ידועים היטב, אולם הוא מגיב לגיל בעיקר בגלל השעון. כך הוא מזדקן ...

 

הבה נשוחח שוב אודות ההוראות האלה, ואולי עכשיו זה יהיה לכם ברור יותר.

"חוכמה פנימית מולדת יקרה, אני מורה לך לספור בשעון הגוף שלי פעם ביומיים...":

במילים אחרות יקרים, זהו הסוד להאטה של תהליך ההזדקנות. אתם תאמרו לגופכם שאינכם עומדים להזדקן כה מהר ...

ואם אינכם מאמינים שזה אפשרי, ושהזדקנות הגוף האנושי פשוט מתרחשת - בני אדם מגיעים, מזדקנים, ועוזבים - הרי שיהיה צורך לשנות את התודעה המסוימת הזו, מכיוון שעתה אני מציע לכם תודעה אחרת:

אתם מגיעים עם בחירה חופשית ואתם אחראים על ה כ ל!

אתם אחראים על הכימיה, הפיסיקה, וכל דבר בגופכם. התודעה שלכם היא נבונה. 'השדה', האנרגיה החדשה, הבורא היוצר - כל 'המרק' הזה עם התודעה שלכם הוא נבון, חד ונלהב ואתם יכולים להתחיל להורות לגופכם להיפטר מהמחלות שבכם, לחיות חיים ארוכים יותר,

הגוף מתוכנן לחבר את עצמו מחדש כל הזמן, להצעיר ולחדש את עצמו כל הזמן! כל איבר בגופכם מצעיר ומחדש את עצמו, אפילו תאי המוח - זה נכון למרות שמספרים לכם שזה אינו כך ...

הגוף שמחדש את עצמו יכול להישאר על פי כל זמן שתורו לו להישאר! אפילו 100 שנים או 200...

סיפרנו לכם על כך פעמים רבות. עכשיו הסברתי לכם כיצד זה נעשה...

 

תודעתכם - במיוחד באנרגיה מוארת - יכולה לדבר עם חוכמתכם הפנימית המולדת המתרחבת.

"חוכמה פנימית מולדת יקרה, מזה זמן ישנה בגופי מחלה בלתי הולמת - איני עומד לנקוב בשמה, זוהי האבחנה, זה מה שאומרים לי.

חוכמה פנימית מולדת יקרה, זה אינו הולם! חוכמה פנימית מולדת יקרה, היפטרי מזה!

אני אתחזק, על בסיס יומיומי, מכיוון שאני נמצא/ת בקשר עם הגוף החכם המכיר את התאים ואת התהליך שאני איני יודע/ת.

זה שמגיב להומאופתיה יגיב עתה להוראות ממני!"

 

זהו עתידה של האנושות.

ישנם אלה המאמינים בכך, וישנם אלה שאינם מאמינים בכך. יגיע זמן בו קבוצה שלמה מכם תחיה זמן רב יותר, וקבוצה אחרת שלא תחיה חיים ארוכים תאמר לכם שודאי 'השתלטו' עליכם מכיוון שיתכן ועשיתם הסכם כלשהו - אפילו עם השטן - כדי לחיות חיים ארוכים יותר ... התכוננו לכך ...

 

נשמות עתיקות, אתם משתמשים בשושלת של הסיבה להימצאותכם כאן, מבינים ומכירים בכך שאתם בשליטה על הדברים שתמיד סיפרו לכם שאינם ניתנים לשליטה.

זוהי האנרגיה החדשה, והיא משפיעה על ה כ ל!

 

אם תצאו מן הפחד, ישנם דברים כה רבים שהתודעה שיש לכם יכולה למתן, לשנות, לעבוד איתם, לשלב אותם.

אלו המילים החדשות שאנחנו משתמשים בהן על מנת שתבינו שהאנרגיה החדשה הזו אינה רק אודות המצאות, דברים שלא ציפיתם שעשויים להשתנות - מדובר על לקיחת שליטה. שליטה אינה מילה 'רעה', מדובר על שליטה על עצמכם, על תודעתכם, על גופכם, על ההזדקנות, על בריאותכם, ועל אותו משהו גדול - על האלוהיות שלכם, על חוכמתכם, על הנדיבות שלכם!

זה יפהפה, וזה מי שהנכם.

יש לכם מתנות חדשות המתרחבות, וחוכמה פנימית מולדת מתרחבת ביותר!

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020