Light Connections
 
 

 

הגל הרביעי - אוקטובר 2019

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

שלום לכם יקרים,

 

אנחנו מצטרפים אליכם היום עם ציפיות גדולות ביותר לקסם. אנחנו פונים אל בני האדם הקסומים של פלנטה ארץ. כן, אכן קסם... אתם מראים אותו על ציר הזמן בצורה מאוד ייחודית.

היום אנחנו מבקשים מכם לקחת נשימה עמוקה. הרגישו כיצד היא מתפשטת בכל חלק מהוויתכם ושלבו אותה בכל תא בגופכם.

 

הרגישו שבמהלך השבועות הקרובים הכוח הפנימי שלכם מצטבר על מנת לתת לכם אפילו יותר כיוון ומטרה בחייכם. כל כך הרבה מתחיל להתרחש כעת. האנרגיות של פלנטה ארץ מוכנות להשתנות. ואתם נמצאים כאן בדיוק בזמן כדי להיות חלק מהצעד ההתפתחותי העצום הזה.

נשמו עמוק והכניסו פנימה את כל האנרגיה. בקרוב תצעדו בהרמוניה עם הרוח שלכם, לאחר שהרוח תגיע דרך גופכם הפיסי, הרבה יותר מתמיד.

 

טבעת האור המוזהבת

 

הקסם מתעורר בתוך כל אחד ואחת מכם, והוא ממש מגיע בזמן. דעו שהחותם שלכם על פלנטה ארץ עזר מאוד. ישנן הרבה יותר הזדמנויות הניצבות עבורכם כך שתוכלו להיות בתשוקתכם. התפתחותכם שלכם נושאת אתה עתה אנרגיה ענקית מאחוריכם, כמו שובל בעקבות סירה השטה באגם, מכיוון שאתם משנים הכל!

דעו שאתם גורמים להבדל למרות שאתם רואים אותו לעיתים רחוקות. אנחנו מתבוננים בתדהמה מהעבודה שאתם עושים כרגע.

קחו נשימה יקרים. היו בהרמוניה עם אחרים, שכן פעולה פשוטה זו תיצור טבעת אור זהובה שרבים יכולים להשתמש בה כדי לקבל השראה ואהבה. זכרו, הזמן הוא אשליה. פשוט קבעו את הכוונה לאחד כוחות עם כל האנרגיות והרוחות שהתחברו לטבעת האור הזהובה הזו.

 

התעוררות הגל הרביעי

 

הקסם החל, זו ההתעוררות הרביעית. לא כל בני האדם ירגישו בכך, או אפילו יבחרו בכך... נשמו עמוק ועגנו אותו, ולאחר שתרגישו בו, בטאו והביעו אותו. דברו את המילים שחיכו להיות מדוברות, קחו את הצעד הזה או עשו את התנועה הזו.

ולא רק אתם מתחברים, גם אנחנו מתחברים. רוחות רבות אחרות קשורות לטבעת האור המוזהבת ומזינות אותה באנרגיה יחד איתנו, שכן יש לנו איחוד מפואר המתרחש בצד זה של המעטה/צעיף ברגע זה. אנחנו צופים באופן אינטנסיבי בפלנטה ארץ ובמשחק הגדול שלכם. המשיכו בעבודה הגדולה ודעו שאנחנו יחד איתכם בכך.

 

אנחנו מצטרפים אליכם היום עם המשחק שלכם שנמצא עמוק בתהליך. אתם מתקדמים בקצב מדהים, וישנו שינוי ניכר בפלנטה שלכם. כן, זה גורם לקשיים ואתגרים, אך אנחנו רואים גם את השלב הבא...

אנחנו מבקשים מכם להיות סבלניים. דעו שמחשבותיכם ואהבתכם גורמות להבדל במידה הרבה יותר גדולה ממה שאתם מבינים. במישורים האתריים ישנה כעת הרבה אנרגיה אופפת, הרבה ממנה אינה תואמת וקשה להתעלם ממנה. זוהי הסיבה שאתם עדיין רואים הרבה הפרדה ופעולות לשירות עצמי בלבד הנפוצות בכל מקום על פני כדור הארץ. עם זאת, אפילו בתוך האנרגיה הדחוסה מסביב, הלב האנושי תמיד עולה. אתם מבינים, יקרים, אתם רוח.

 

בתוך שדה הדואליות, אנשים נוטים להצביע האחד על השני כמקור הבעיות שלהם. אנא דעו שכרגע אין אף אחד על כדור הארץ שפשוט 'תופס מקום'. כל אדם נחוץ, אין זה משנה באיזו סביבה הוא נמצא, ללא קשר לקבוצה החברתית כלכלית, למערכת האמונות, לדת, למיקום שלו או כל נושא אחר שבני האדם משתמשים בו כדי להיפרד זה מזה.

אין הפרדה בין הרוח ואתם מתחילים לראות זאת. באופן די מעניין, רוב ההפרדה הזו מתרחשת בתקופות של פחד. כמובן, ישנם רבים המעוניינים להשתמש בהפרדה זו מכיוון שזו אחת הדרכים שבאמצעותה ניתן בדרך כלל לשלוט בבני אדם.

 

החיפוש אחר הרוח

 

מתחת לכל זה יקרים - אתם מחוברים. לבני אדם יכולה להיות מערכת אמונה אחת כאן ועוד אחת שם, שיכולות להיות לחלוטין במחלוקת זו עם זו. אולם כאשר אתם מרחיקים את עצמכם, תבינו ששניכם למעשה רואים אותו הדבר, רק מנקודות מבט שונות. בצעד נוסף לאחור, תוכלו גם לראות ששניכם מנסים להשיג אותו הדבר.

אם כך על ידי שינוי נקודת התפישה הזו, אפילו בכמות קטנה, אתם מתחילים לראות את הרוח בתוך כל אחד מכם. המטרה היא לנוע מספיק לאחור על מנת שתוכלו לראות ששניכם פשוט בני אדם המשחקים את המשחק הקטן והנפלא הזה.

כן, מתחת לכל זה, לשניכם יש אותן אמונות ליבה.

 

העזרה בדרך

 

הדור הבא מקים עכשיו דריסת רגל. הם מחזיקים בתשובות אם רק יתנו להם מקום ותמיכה, וטכנולוגיות יכולות גם למלא תפקיד חשוב. אפילו עם אי אמון ציבורי ביחס לבינה מלאכותית, אם ישאלו את השאלות הנכונות יהיו להם תשובות מפתיעות ומועילות. במקרה של כסף, תעשיית הנפט תנסה לכוון זאת באופן שגוי. עם זאת, טכנולוגיית הסוללות החדשה נמצאת ממש מעבר לפינה והיא תסיר את אבן הנגף העיקרית האחרונה בפני רכבים חשמליים.

 

יתר על כן, העזרה בדרכה אליכם והיא תגיע מיצורים במימדים אחרים. אינכם לבד ביקום, מעולם לא הייתם לבד, אם כי לא ניתן לזהות הרבה מכך בתהליכים המדעיים שלכם. תתחילו לראות פתחים והזדמנויות להתקדמות גדולה. חלק גדול מהדברים אפשר למעשה לייחס לחלק משכניכם.

 

אנחנו חושבים שזה מעניין במיוחד, מכיוון שכמה משכנים אלה היו אחראים במידה רבה לכמה מהתפניות הקשות שעברה פלנטה ארץ. ועכשיו הם קופצים ושואלים כיצד יוכלו לעזור לכם, מכיוון שהם אלה שהיו כאן בהתחלה. הם אלה שיכולים להראות לכם את הדרך 'הביתה' ובעינינו זה מרתק לצפות בכך.

כמה עובדי אור נדרשים כדי לשנות את העולם? כל אחד מכם נדרש, וזו הסיבה שאתם נמצאים כאן ושאנחנו פשוט רוצים לחלוק אתכם היום שיש לכם עזרה.

 

למתבונן יש נקודת מבט מעניינת מאוד, בכך שהוא אינו מעורב ובכל זאת יש לו יכולת לצפות מרחוק. אנחנו מקווים ללמד את כולכם מתנה זו. מכיוון שכאשר אתם נשענים מספיק רחוק לאחור על מנת להשיג נקודת מבט רחבה, יקרים, אתם באמת אותו דבר.

זהו משהו שיש לחגוג ולהשתמש בו, שכן אחדות כזו כבר מזמן היתה אמורה להיות כאן. למרות שזה בוודאי נדחף לקיצוניות, הלב האנושי תמיד יגבר. בני אדם יכולים לחיות במצב של פחד רק למשך זמן רב מסוים, עד שהם ישנו את המשחק.

 

סינכרוניות

 

המשמעות של חיים עם רוח בהירה יותר היא שדברים מתייצבים בקלות ככל שתאמצו יותר אורח חיים המשלב אמונות ונטייה מתורות שונות; והתשובות יופיעו בזמן הנכון.

אינכם לבד, מעולם לא הייתם לבד, ותראו לא מעט עזרה מהצד השני של המעטה/צעיף, מהתחום שלנו שאנחנו מכנים אותו 'בית'.

זהו קשר חזק עבור כולם. בכל פעם שאתם פוקחים את עיניכם אתם מנסים לחוות משהו שיזכיר לכם את 'הבית'. כאשר אתם מאזינים למוסיקה אתם מנסים להשוות אותה למוסיקה שאתם מכירים מ'הבית'. וכאשר אתה רואים משהו יפה שמעורר את ליבכם, הוא מזמין זיכרונות מ'הבית'.

אנחנו שולחים לכם באמצעות טבעת הזהב זיכרונות מאוד מיוחדים וייחודיים. הזכירו לעצמכם מחדש מי הנכם, העזו לראות את עצמכם ואת כל השאר מנקודות מבט מעט שונות וצפו בזמן שפלנטה ארץ מתחילה להתפתח.

 

האנושות מתחילה לקבל רק עכשיו כמה החלטות גדולות לגבי הרמה הבאה של המשחק. זה מושלם לחלוטין. וכן, נאמר זאת שוב - חכו עד שתראו מה עומד להגיע, אתם תיהנו מכך!

שחקו את המשחק הנפלא הזה של העמדת הפנים להיות אנושיים. דעו שאתם כאן ממש בזמן ומסיבה מסוימת.

התייחסו זה לזה בכבוד כאשר אתם נתקלים זה בזה. טפחו האחד את השני והשאירו את הדלתות האלו פתוחות בכל הזדמנות. אתם משחקים משחק חדש, ולוקחים אותו לשלב הבא. שחקו היטב ביחד. אנחנו אוהבים אתכם מאוד.

 

אספבו. תודה על שנטלתם את עוצמתכם.

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020