Light Connections
 
 

 

חוכמת העבר של העתיד - ספטמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

יהיו אלה שיאמרו שהמתקשר שיושב לפניכם (לי קרול, ת.ג.) עובר לתקשר מהר מדי. ובכן, ברוכים הבאים לאנרגיה החדשה!

הרי אלה שעקבו אחר תקשורים במשך שנים רבות, יודעים כיצד הדברים פועלים: על האדם להתכונן על מנת להגיע לאותו מקום מקודש - כן, אלא אם כן הוא כבר נמצא שם...

וזוהי האנרגיה החדשה, ונשמות עתיקות רבות כבר נמצאות שם... האם ידעתם שאינטואיציה היא צורה של תקשור?

ברצוני שתהרהרו על התזמון של חייכם, ועל מה שלא הצליח בעבר, כאשר ניסיתם להגשימו. מדובר על תזמון ומזל.

זוהי אנרגיה חדשה, יקרים, בה התודעה יכולה להתחיל ולעצב את מציאותכם. סיפרתי להונגרים שהשמש מגיעה ויוצאת ... ויש 'עוד'..

בכל רחבי העולם נשמות עתיקות מגלות משהו מטלטל: פרויקטים שלא הצליחו באנרגיה הישנה, מצליחים כיום.

בסירה הזו ישנם חלומות כה רבים, רבים מכם היו רוצים לעשות דברים רבים, להקים מרכזי ריפוי, לכתוב ספרים, ישנם אלה היודעים שהם מרפאים אלא שהם אינם יודעים מה לעשות כצעד הבא שלהם, וישנם תשעה מתקשרים על הסירה הזו -

וברצוני לספר לכם שזהו הזמן 'שמתפוצץ' לעבר הארה ואל תאפשרו למה שאירע בעבר לעצור אתכם ממה שעומד להגיע בעתיד! אם תהרהרו באנרגיה הישנה, זה אכן יעצור בעדכם, ואתם תאמרו לעצמכם שהדבר הזה אינו יכול לקרות בדרך הזו, מכיוון שיהיה עליכם למצוא את האדם הנכון ואת מקורות המימון לכך, ובנוסף יש דברים שעליכם לדעת ושאינכם יודעים אודותיהם, כך שהסיכויים הם כנגדכם ולא תצליחו להגשים זאת עם האנשים הנכונים.

ברצוני לספר לכם נשמות עתיקות, שכיום יש לכם 'רוח גבית', ואם תעקבו אחרי המידע שיגיע בתקשור מן האינטואיציה שלכם, ואתם תפגשו את כל האנשים האלה שאתם זקוקים להם, וכל אחד מהם יגיע לחייכם, וזה יהיה כנגד כל הסיכויים וכנגד כל מזל...

חבריכם יאמרו לכם שאתם ברי מזל ולא יאמינו שפגשתם את האנשים הנכונים והצלחתם להגשים זאת. והם לא יבינו כאשר תתבוננו בעיניהם ותספרו להם שאתם תכננתם זאת - וזה אכן בדיוק מה שעשיתם...

 

לכמה מכם יש אומץ להרים את ידכם ולומר לרוח שאלה ואלה האנשים שעליכם לפגוש אותם? אינכם מכירים אותם עדיין, אולם אתם מבקשים מהרוח שתכוון אתכם למסלול בו תפגשו אותם.. זה נקרא 'סנכרון מתוכנן'.

השם הזה נראה כמורכב משני הפכים, מכיוון שאינכם באמת יכולים לתכנן מזל...

אולם זה אינו מזל, זוהי התודעה שלכם המשולבת יחד עם 'השדה' ויוצרת את מה שהגעתם לעשות כאן, מחכה לכך...

האם תהיתם מעודכם מדוע נולדתם בתקופה הזו? בזמנים אלה? האם לדעתכם זוהי טעות, נשמות עתיקות?

חלק מהנוכחים חושבים לעצמם שהם מבוגרים מדי עבור הדברים האלה [קריון מצחקק בהנאה..], ובכן אינכם מבוגרים מדי... האם תהיתם מעודכם שזהו רק החלק הראשון של משהו שאתם עתידים לעשות במשך שתיים או שלוש יחידות חיים נוספות? האם חשבתם אי פעם שכאשר תשובו, פשוט תמשיכו את מה שהתחלתם, מאותה הנקודה בה הפסקתם?

האין זה מעניין לעקוב אחר התופעות יוצאות הדופן והעילוי אצל ילדים שלפתע הם יכולים לצייר בגיל שלוש או לנגן בכינור באופן מקצועי בגיל ארבע? האם אתם מבינים ומזהים שילדים אלה זוכרים את מה שהם עשו בפעם האחרונה?

 

הקרינו והשליכו זאת על עצמכם, אתם עשויים להמשיך במשך יחידות חיים את מה שהתחלתם בו היום. זוהי השושלת של הנשמות העתיקות, וזה כה שונה באנרגיה החדשה, מכיוון שאתם ממשיכים אותה.

יתכן והאדם הצעיר שנוכח כאן חושב שיהיה עליו לטפס על הר גבוה, אולם זה אינו בהכרח כך מכיוון שהדברים האלה עשויים להגיע היישר אליו ואל חיקו.

 

זהו ההבדל בין אתמול והיום.

הפסיקו להרהר באנרגיה הישנה ולהחליט מה אינכם יכולים לעשות כיום. ברצוני שתראו בלבכם כיצד השמש יוצאת החוצה - זוהי מטפורה לאנרגיה מסוג אחר עבורכם, בה אתם תשתמשו בעתיד ב'חוכמת העבר' ותהיו במקום הנכון ובזמן הנכון.

זהו היופי בתזמון החדש ורבים כל כך מתחילים לגלות זאת. ומה לגביכם? זה באמת חשוב: אל תאפשרו לדברים שקרו לכם בעבר להכתיב את מה שקורה לכם עתה..

זהו השיעור של התקשור הזה ושל כל הנשמות העתיקות ברחבי הפלנטה.

 

ישבתי היום עם נשמות עתיקות יפות. הגיע הזמן להביא את הנקודה הבהירה למדינה הזו, וכל ההונגרים שנוכחים ומאזינים לדברי יודעים היטב אודות מה שאני מדבר עליו. יש כאן סנכרון, רבים יקראו זאת בעתיד שלכם, שזה באמת 'עכשיו' עבורי, והם הגיעו לכאן לשמוע 'במקרה' [קריון מצחקק בהנאה..] - הם היו במקום הנכון ובזמן הנכון על מנת להצטרף אליכם לסירה הזו, ממש עכשיו - וזוהי הבטחה של העתיד!...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020