Light Connections
 
 

 

עבור הבולגרים - ספטמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

גם התקשור הזה נערך בארץ היפה בולגריה, ואנחנו שוב ישובים למרגלות הר רילה.

זהו מקום מקודש. ההר היה ידוע לילידים במשך שנים, ולאלה שחיו כאן עוד לפניהם.

זהו זמן טוב להצהיר הצהרות, קיימת כאן אנרגיה מיוחדת, 'אמהות הכוכב' נמצאות כאן, וזהו גם הזמן בו אנחנו עומדים להיפרד באופן מסוים, וכל אלה שהגיעו ממדינות רבות ישובו לבתיהם. הם יעזבו את האזור הזה, וקבוצת בני האדם האלה לא תהיה לעולם אותה קבוצה פעם נוספת, היא ייחודית לחלוטין! לעולם כל האנשים האלה לא יהיו האחד עם השני בדיוק באותו הרכב..

יתכן ותאמרו שזהו סיום, אולם זה יסגיר את העובדה שחשיבתכם היא מן המימד השלישי. באופן מסוים קיימת האקסיומה שהמשפחה נשארת יחד, ותוכלו לראות זאת אם תסירו את מושג הזמן, לו רק הכרתם את המערכת.

לפעמים שתי נשמות עתיקות מסכימות להיפגש רק פעם אחת, ואם הסינכרוניות מאפשרת זאת - כלומר, אם אתם מאפשרים זאת - אתם תהיו על הפלנטה ודרכיכם יצטלבו פעם אחת, תרגישו האחד את השני ותחגגו את העובדה שאתם יחד ולו רק לזמן מה... ולשתי נשמות עתיקות אלו יהיה לאחר מכן הסכם להגיע יחד פעם נוספת ולעבור יחד את חייהם.

אם תסירו את מושג הזמן, הרי שקבוצה זו של אנשים שנמצאים ממש כאן, יהיו תמיד יחד...

חלקכם פגשתם אותם, נשמות עתיקות, אתם מביטים בעיניהם ויודעים מי הם..

יקרים, זהו היופי של משפחות.

 

ישנם דברים כה רבים שברצוני לספר לכם, לשבת לזמן רב ולספר לכל אחד מכם מה מתרחש בחייכם, היופי שנראה בכם, עד כמה אתם יקרים בעיניו של האל - הייתי רוצה לשבת עם כל אחד מכם ולדבר אודות העבר, אודות האתגרים, אודות הכוכבים, ואולי אודות היכן שאתם נמצאים כיום ואודות מה שחוויתם.

חוכמה מורכבת מחוויות והתנסויות. הקבוצה שיושבת לפני היא חכמה מאוד.

האם ידעתם שהרשומות האקאשיות שלכם מעבירות זכרון מהקדמונים? ויתכן ואין לכם אינסטינקט קבוצתי כבני אדם, אולם יתכן וקיימת בכם היסטוריה אקאשית מהקדמונים שלכם, וזה עשוי להעניק לכם כיום את החוכמה שאתם זקוקים לה על מנת לקבל החלטות שיהיה עליכם להחליט בעתיד - וזה מתייחס במיוחד לאנשים מן הארץ הזו, בולגריה.

ארצכם עשירה בניסיון, ניסיון שלא כולו היה מלא שמחה. לפעמים נזקקתם לחוויות הזוועות עבור החוכמה של העתיד. בולגרים רבים שהם נשמות עתיקות מתחילים להדליק את האור.

האור הוא חדש, אולם רבים כל כך שואלים כמה זמן זה עוד עתיד להימשך, וזה בוגד בניסיון התרבותי שמתחיל להיות בכולכם על פני כדור הארץ, ואכנה זאת 'ההרגל של המיידיות'... ואומר זאת בדרך נוספת - אתם רוצים זאת כאן ועכשיו! ואיני טועה..

 

זה מגיע ממה שמתרחש בתרבותכם.

היו זמנים שכאשר רציתם ליצור קשר עם אנשים בעיר סמוכה, כתבתם מכתב ואם הייתם ברי מזל יתכן שהם קיבלו אותו לאחר שבועיים, והשיבו וכתבו בחזרה. כך שחלופת המכתבים ארכה בערך חודש, ואילו כיום אתם עושים זאת באופן מיידי או אפילו מהיר מכך..

אתם יוצרים קשר האחד עם השני בתקשורות בזמן אמת, ממדינה למדינה, מעיר לעיר.

ויש לכם הטיה תרבותית כאשר זה נוגע לעניינים רוחניים. עובדי אור יושבים ומתופפים בבהונות רגליהם ותוהים מתי כבר הדברים יתרחשו..

 

הבה נדבר מעט על תזמון, תזמון של הרוח והאנושות.

יש לכך רבדים רבים: יתכן וזה יהיה תזמון עולמי רחב.

התזמון של כדור הארץ וזה משהו שלמעשה ניתן למדידה מן הכוכבים. עברתם זאת לא מזמן, ב'נקיפת הצירים של ימי השוויון', התנודדות של כדור הארץ במשך 26,000 שנים שהתאימה לנבואה שזה יהיה התזמון להתעוררות, או שזה לא יקרה כלל... אם כך אתם רואים שזהו רובד של תזמון.

גם לחברות יש תזמון - כמה זמן נמשך עד שחברה מתעוררת או שאינה מתעוררת?

יש גם תזמון לתרבויות - לא מדינות אלא תרבויות - מכיוון שאפילו במהלך ימי חייכם, יקרים, גבולות בין מדינות ממשיכים גם כיום. כך שמדובר באבותיכם ובהיסטוריה של המקום בו אתם חיים.

הרי רילה נמצאים כיום בבולגריה. אולם היכן הם היו לפני 5,000 שנים, באיזו מחוז הם היו אז ומה היה שמם? התרבות נשארה אותה התרבות ואלה שמתגוררים על האדמה הזו טוענים שזו תרבותם שלהם.

כך שבולגריה המודרנית כיום מייצגת תרבות אחת בעלת שמות רבים של הגבולות שהיו כאן.

 

למשך זמן רב אתם שבים וחוזרים ומתגלגלים בקבוצות קארמתיות, כך שהנשמות העתיקות הבולגריות כאן כבר היו פה זמן רב מאוד, השושלת שלהם נמשכת לאחור זמן רב, וגם החוכמה שלהם נמשכת זמן רב לאחור, והם ממשיכים באותה התרבות.

זה נעשה במתכוון, מכיוון שהתזמון קרוב ובהישג יד.

כאשר האור מתחיל להראות את עצמו, זה יהיה האור מבולגריה והוא לא יגיע ממקום אחר. זה לא יגיע ממטיפים או ממתקשר מארה"ב - זה יגיע מבולגריה שתפתח את האור שלה, את תרבותה שלה, מהקדמונים שלה. רק הבולגרים יבינו את האור שנדרש להיות כאן, מכיוון שהוא מכיל את החוכמה והידע של התרבות.

 

כך הם פני הדברים, וזה אותו הדבר בתרבויות אחרות ובמקומות אחרים. מישהו שמתגורר במקום נעלם בעולם שיתכן ואיני מדבר על מקומו או ארצו, אולם אין צורך בכך מכיוון שזה אותו הסיפור בכל מקום...

אתם נושאים את האור, נשמות עתיקות, ממש עכשיו ביחידת החיים הזו, עבור התרבות שאתם מייצגים אותה.

ואם אמריקאים ישאלו לגבי ארה"ב ויאמרו שהיא תערובת של תרבויות, הרי שאשיב שזה אינו כך - זוהי התרבות של ארה"ב, ומה בדבר הקדמונים שם? אשיב להם שארה"ב בת כ 200 שנים, הם צעירים [קריון מצחקק בהנאה..] והם שייכים לכם כך שאתם תפתחו אור כאמריקאים, עבור אמריקה, מכיוון שאתם יודעים מי הנכם. תרבותכם תעזור לכם עם אמריקאים אחרים.

 

אין כל טעות במקום בו נולדתם, במקום בו אתם נמצאים ובמקום בו תמצאו את עצמכם.

לפעמים תטיילו ברחבי העולם ותגיעו למדינה מסוימת, ולפתע תפגשו אחרים שתזהו אותם באופן קארמתי ותרגישו שאתם מכירים אותם. תרגישו משיכה רבה לתרבות אותה אתם מבקרים ובסופו של דבר תעברו לגור שם, יתכן ואפילו תלמדו את השפה המקומית, ותבלו שם את שארית ימי חייכם.

ואם זה המקרה, הרי שזוהי התרבות שלכם. היה עליכם רק למצוא אותה ביחידת החיים הזו. וחלק מכם יודעים אודות מה שאני מדבר עליו - נולדתם במקום אחד, נמשכתם למקום אחר והקמתם 'בית' עם משפחתכם במדינה האחרת.

ישנם בולגרים שלא נולדו בבולגריה והגיעו לכאן מחלקים אחרים באירופה והעולם, זיהו 'משפחה' ונשארו. הרשומות האקאשיות שלהם הן מבולגריה למרות שדמם אינו עשוי להיות כזה.

 

זהו דור מתעורר. כאשר אני מתבונן בגילאים של אלה היושבים לפני, הרי שנמצאים כאן אנשים צעירים ומבוגרים, יש כאן אדם בן 85 ובחור בן 28 - דור שלם מפריד ביניהם, אולם הם מביטים זה בזה ויודעים שיש להם משהו משותף: הם חיים בדור שמתעורר, הם נדרשים להיות כאן ממש עכשיו, ואין זה משנה מהו גילם.

 

וקיים הרובד האישי האינדיבידואלי, שמכם ... ומה בנוגע לתזמון שם? זה המקום בו אתם הופכים להיות חסרי סבלנות, מכיוון שאתם רוצים שהנושאים שיש לכם כבני אדם, ישתנו, יגיעו לפתרונם, ואתם שואלים אותי כמה זמן יקח עד שתוכלו לשנות את מצבכם, והבדיחה היא שתשובתי היא תמיד 'כן', איני מוסר תזמון מכיוון שזה מערב מורכבות ב'שדה'.

ברצוני להסביר לכם אודות אהבתו של האל שהיא כה גדולה עבורכם עד שקיים סידור ב'שדה' שמביא ומזמן אתכם יחד עם פתרון.

הקשיבו לכך:

נניח ואתם מבקשים שמשהו יקרה, אתם ממש מרגישים שזה עתיד להתרחש, ועם זאת זה טרם קרה. ומכיוון שזה לא קרה באופן מיידי, אתם מרגישים כבני אדם שנכשלתם, או שלא דייקתם בתיאור הבקשה. זה מגיע מהתפישה האנושית שהדברים אמורים להתרחש מהר.

כאשר אביכם ביקש מכם לנקות את חדרכם, מתי זה היה אמור להתרחש? אינכם יכולים לייחס זאת לאל.

 

ברצוני להראות לכם משהו יפהפה.

לבני אדם ישנה בחירה חופשית. האם תוכלו לדמיין את המורכבות של החלטותיהם של אלפי בני אדם, על מנת להביא שניים מהם יחד בזמן הנכון ובמקום הנכון, כדי להשיג פתרון שאחד מהם ביקש אותו - אפילו אם שניהם נשמות עתיקות?

במילים אחרות, קיים תיאום שחייב לקרות בהחלטותיהם שלהם עצמם כדי להפגיש אותם יחד באופן מסונכרן. כמה זמן לוקח התיאום הזה? ואתם כבר יודעים מדוע תשובתי היא 'כן'... נדרש משניהם לבצע החלטות בבחירה חופשית. אולם, אם לשניהם יש את 'הניצוץ' [קריון מצחקק בהנאה..] משמעותו של דבר שהפמליות שלהם עובדות יחד. הם אפילו לא פגשו עדיין האחד את השני אולם אלה שנמצאים אתכם מכירות היטב זו את זו וקורצות האחת לשניה ודוחפות אדם אחד שיהיה כאן, והוא אומר 'כן' או 'לא'...ואז דוחפות את האדם השני מעט לשם, ובסופו של דבר הם נפגשים.

וכאשר זה מתרחש ישנה חגיגה. זהו הרגע של 'הדז'ה וו' בו הם מבינים שמה שביקשו אכן מתחיל לקרות. ישנה צמרמורת.

יתכן וזה לוקח זמן מה מכיוון שנדרש תכנון מהצד השני בדרך שהיתה מורכבת, לכן אתם זקוקים לאנשים שישיגו פתרונות לחייכם... ואם תאמרו שאינכם זקוקים לפגוש אף אחד מכיוון שאתם מבקשים פיתרון מסוג אחר לגבי טיפול בבעיות שיש לכם עם עצמכם, הרי יקרים, זהו אותו הנושא - אינכם עומדים לפגוש אדם, אתם עומדים לפגוש אנרגיה...

 

קשה להסביר? מה בדבר ממש עכשיו? מה אם זו היא האנרגיה לפיתרון עבורכם?

בני אדם יקרים, אני יודע מי הנכם ואני יודע מדוע הגעתם לכאן, שבו וקבלו את היופי של הפיתרון שהגעתם עבורו. אתם נמצאים במקום הנכון ובזמן הנכון:

אתם נמצאים למרגלותיו של מקום מקודש, 'אמהות הכוכב' מכירות אתכם, אתם נמצאים עם המשפחה, ואני הצבעתי עליכם ושאלתי אתכם האם אתם מוכנים לקבל את הפיתרון - כן או לא?

היה עליכם לחכות מעט לדחיפה ולמשיכה על מנת להגיע לשבת כאן בכסא כדי שנוכל להיות ביחד, האין זאת?

אתם עם המשפחה עם האנרגיה המושלמת עבור הריפוי שביקשתם.

ישנם אלה בכנס הזה, ממש לפני, שיעזבו את החדר הזה עם מבנה תאי שונה, וזוהי הסיבה שהגעתם לכאן.

סינכרוניות? זה לקח מספיק זמן אולם זה הגיע עבורכם.

 

כך הדברים פועלים. התזמון של הרוח אינו יכול להיות משהו מוחלט, מכיוון שזה דורש את בחירתכם החופשית, הסכמתכם, בגרותכם, חוסר הפחד שלכם, וסבלנותכם.

היו שקטים ודעו שאתם האל, פיסת האל שבתוככם מחוברת ל'שדה' וזה גורם לדברים להיעשות מהר יותר. ובמילים אחרות, הרגעו ושכחו אודות זה [קריון מצחקק בהנאה..] ואפשרו לדברים לעבוד..

אל תשובו ותנתחו את האינטואיציה - בני אדם עושים זאת כל הזמן.

לפעמים מחשבה אינטואיטיבית תתרוצץ במוחכם, ולרגע תתהו לגבי מה זה היה והאם אתם אמורים לעשות זאת, ולאחר תחליטו שלא לעשות זאת.. ואם כך יהיה עליכם לחכות להבזק אינטואיטיבי אחר, עד שתתחילו להבין שמלאך חלף על פניכם עם מסר שביקש שתעשו זאת.

אתם הטלתם ספק מכיוון שזה לא היה במימד השלישי, ולא הגיע כמסר כתוב.

האם אתם מבינים כיצד זה עובד?

 

התזמון תלוי בכם והוא קשור לאהבת האל. אפשרו לי להסביר זאת.

אתם מבקשים לדעת כיצד לרצות את האל, וכבר אמרתי לכם שריצוי האל אינו קיים, מכיוון שלאל אין תודעה אנושית, האל אינו כזה שאתם מרצים אותו או שאינכם מרצים אותו. האל הוא אהבה טהורה, ואם כך מה לדעתכם 'ירצה' את האל?

ככל שאתם קרובים יותר לפיתרון, לשלווה, לשמחה, לנדיבות - ככל שאתם קרובים יותר למצב הזה, או לאיזון שיש לכם עם הבורא היוצר - אין מדובר בריצוי האל אלא באיזון האנרגיה עם הבריאה! ואהבת האל מכבדת זאת.

הימשכו לכך כמו שאתם תהיו אור.

 

בכל פעם שאתם נמצאים בצומת דרכים, כאשר אתם נמצאים במצב כלשהו, יש לכם את כל הבחירה באפשרויות הבאות: להביע כעס, דיכאון, נדיבות, שלווה, בגרות - ואם תעצרו לרגע, תקחו נשימה, ותנועו לעבר נדיבות, יופי ושלווה - אני אומר לכם שזהו זרז לאיזון עם הבורא היוצר. זה אינו בהכרח מרצה את האל, אולם פיסת האל שלכם נערכת עם כל מה שהגעתם ממנו.

זהו היופי באהבתו של האל בפיתרון שלכם. ובמילים אחרות, אתם תימשכו לאור כמו עש הנמשך לאש, לפיתרון שביקשתם אותו - אם תאפשרו זאת.

האם אתם פוחדים להיות נאהבים יותר מדי על ידי האל? קלפו את בצל 'העצמי' עד לליבה שלו, וכל שישאר לכם הוא אהבתו של הבורא היוצר בתוככם. האם אתם פוחדים להיות נאהבים יותר מדי?

 

ברצוני שתעזבו את המקום הזה שונים, וברצוני שהבולגרים כאן ישמעו שהאור מגיע מהם ולא מאחרים, ברצוני שתדעו שאתם יכולים להתעלם ממקורות חיצוניים של אור שעשויים לרצות לשנות אתכם - זה עתיד להגיע מתוככם ומהחוכמה העתיקה שבתוככם, וקיים כאן אור רב!

 

יש לי דברים כה רבים לספר לכם,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020