Light Connections
 
 

 

נדיבות - ספטמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים בבולגריה, למרגלותיו של הר רילה, באזור מקודש שכיניתי 'נקודת צומת'.

יקרים, אנחנו יושבים באותו אולם בו שרה המקהלה במהלך שלושת הימים האחרונים, 'המקהלה של הטונים של בלוטת האצטרובל'.

נמצאת כאן קבוצה של נשמות עתיקות החוגגות את נקיפת הצירים של ימי השוויון ואת זרע הביולוגיה של הבורא היוצר.

יהיו אלה שעשויים 'לגלגל' את עיניהם למשמע הדברים האלה, והנה אתם יושבים כאן עם 23 כרומוזומים, כאשר לכל דבר הנמצא מתחתיכם בשרשרת ההתפתחות יש 24 כרומוזומים.. משהו קרה, דבר מקודש, יפהפה, שתוכנן על ידי הבורא, עבור חלק הוא המקור הבורא היוצר, שבני אדם קיבלו פיסה של האל, היצור היחידי על הפלנטה עם 'מרכבה' מקודשת.

אתם 'רוכבים' בבועה של אהבה, שהיא בן האדם האזוטרי, וזה הופך אתכם לשונים.

אולם ישנם רבים כל כך שאינם מאמינים בכך - לא בחלק המדבר אודות ה'מרכבה', אלא בחלק המדבר שאתם שונים, וברצוני לשוחח על כך היום, ברצוני לשוחח על חמש אמיתות בסיסיות שמשתנות כעת, אולם כרגע נעשה משהו שונה.

 

אני מתקשר במקומות רבים, אולם רק לעתים אני נמצא ב'נקודת צומת'.

אפשרו לי להסביר דבר מה:

12 'נקודות הצומת' שעל הפלנטה הם הרים מקודשים בהם הפליאדים עדיין קיימים. אתם יכולים לכנות אותם 'אמהות הכוכב', אחרים רק מרגישים את הקדושה, ובחלק מ'נקודות הצומת' מרגישים שיתכן וקיימת שם עיר אזוטרית מתחת להר., ואין זה משנה אם היא קיימת שם או שלא - כך זה מרגיש...

הם מקודשים.

גם המקום הזה מקודש - עד כמה שתוכלו לחזור לאחור, תגלו שבני אדם חיו כאן, כתבו דברים ודיברו על קדושתו של ההר. אתם נמצאים למרגלותיו, במרחק מה מהפארק שהוא כה יפהפה ומקודש, וישנם בו האגמים, אנשים מרגישים שם דברים... הם תמיד הרגישו...

 

איני נוהג תמיד לתקשר ב'נקודת צומת'. עשיתי זאת רק מספר פעמים, בהן נסענו אליהן באופן אישי.

מהי המשמעות של כל זה עבורכם?

ישנה פמליה במקום הזה, שביכולתכם להרגיש אותה, איני מתכוון להגדיר אותה- הם רבים מדי, והם אינם כולם מן ההר..

הקשיבו:

אם אתם ישובים כאן על הכסא מתוך מטרה, הרי שאתם יודעים שקיימים דברים שאינכם יודעים. חשתם בדברים ואתם יודעים שהדברים כולם אינם כפי שלימדו אתכם. האל גדול יותר מכל דבר שביכולתכם לדמיין אותו. קיימת מערכת של אהבה שניצבת לצידכם על מנת לעזור לכם לאורך כל הדרך בין אם אתם מאמינים בכך או רוצים לאפשר לה להיכנס פנימה - היא תמיד נמצאת שם!

ישנן נשמות בחדר הזה המייצגות את אלה שאהבתם ואיבדתם אותם. והם חלק מן הסיבה של מה שאתם עומדים לעשות מכיוון שאתם נמצאים למרגלותיה של 'נקודת צומת'.

 

ישנה במקום הזה יכולת יוצאת מן הכלל של נדיבות, יכולת עמוקה, משמעותית ויוצאת מן הכלל של קבוצה, לעשות משהו יחד שלא הייתם יכולים לעשות זאת לו הייתם במקום אחר שהוא אינו 'נקודת צומת'.

ואינכם צריכים להיות בראש ההר על מנת להרגיש זאת. דברים מתרחשים ממש כאן, בקרב הנוכחים. אתם יודעים שאני צודק...

ברצוני להוביל אתכם - אם תבחרו ותאפשרו זאת - לעשות כמה דברים מיוחדים. הפלנטה הזו זקוקה לעזרה, עזרה לראות את האור. יקרים, בני אדם רבים נמצאים עדיין ב'חדר החשוך' וזוהי בחירה מודעת! רבים כל כך תקועים בדרך הישנה וזה אינו משהו שפשוט קורה להם - זוהי בחירתם שלא להתבונן במשהו שיתכן ואתם עושים, בחירה להישאר במקום חשוך! ישנם אלה שלא יגיעו לכאן מכיוון שהם פוחדים ממה שאתם עושים. זה נחשב בעיניהם למשהו מוזר וחלק אפילו מכנים זאת סוג של כת, 'כת' בה אין צורך להירשם כחברים, אינכם מתבקשים לעשות דבר...

 

אולם עם זאת ברצוני לבקש מכם עכשיו לעשות כאן משהו.

ברצוני להתחיל ולכבד את האדמה הזו ואת הזכרונות של 'הרשת הקריסטלית' של הארץ הזו המכונה כיום בולגריה.

אני פונה כעת לבולגרים בחדר ושואל אתכם האם אתם מאמינים שמספר אנשים מסוגלים לשנות אלפים, עם הידע שתודעה היא אנרגיה והיא רוטטת כאן גבוה יותר מאשר בעיר?

אני עומד לבקש מהקבוצה הזו לומר מספר מילים כתגובה להדמיה.

 

בולגרים, מה הייתם מבקשים עבור ארצכם היום?

'הרשת הקריסטלית' היא רשת של זכרון וכל מה שהתרחש כאן ברשת הזו מוטבע בתוכה, ומתחיל להתנקות מאז שנת 2012, כך שמתחילים שלא לזכור את הדברים מההיסטוריה שיתכן והם שליליים, לא לזכור אותם בדרך שתיצור פחד או סבל.

יש לכם כאן 'נקודת צומת' בארצכם, מה הייתם רוצים עבור ארצכם?

 

ישנו משפט שברצוני שכולכם תאמרו אותו יחדיו, בשפתכם שלכם, והמטרה היום הוא בולגריה, והמשפט הוא זה: "אני רואה כאן נדיבות". האם אתם מוכנים לומר זאת אתי בשפתכם שלכם? "אני רואה כאן נדיבות".

וברצוני לספר לכם מהי משמעותו של המשפט הזה: נדיבות היא אנרגיה שמשנה הכל! נדיבות מרככת את האדמה, גורמת לה להיות טובת לב ואדיבה, ומעוררת אור במקום שהיה חשוך.

 

זוהי בולגריה. שותפי (לי קרול, ת.ג.) שיושב על הכסא הוא אמריקאי.

ברצוני שהקבוצה הזו, למרגלות הרי רילה, עם הפמליה הזו, תחשוב לרגע על ממשלת ארה"ב, ואמרו יחד אתי "אני רואה שם נדיבות", לקונגרס שיתכן ויהיה טוב לב ואדיב, שיתכן ואור יופיע וישנה את החשכה שישנה שם..

הגעתם מארצות רבות, אתם מייצגים כאן למעלה מ 40 ארצות. ישנם אלה מכם שהגיעו מאירופה - ברצוני שתחשבו בדרך נדיבה על ארצכם ועל ממשלתכם, ואמרו את המילים האלו "אני רואה שם נדיבות",

 

מה דעתכם, האם קבוצה קטנה כאן של אנשים, עם הפמליה הזו, יכולה לגרום לשינוי בפלנטה? (הקהל עונה 'כן'!, ת.ג.)

ישנם אלה שמגיעים מיבשות שונות ומקומות אחרים שלא הזכרתי, ולכל אחד יש דברים בארצו שהם חשוכים יותר מכפי שהיה רוצה שיהיו - האין זה יהיה נפלא אם האור יגיע בדרך שתיראה פלאית, כאשר הם ואתם כאן בקהל הזה נאמר ביחד את הדברים עבורם "אני רואה שם נדיבות".

אתם יושבים למרגלותיה של קדושה. הפליאדים היו כאן במשך אלפי שנים. ואומר לכם משהו - הם חיכו זמן רב מאוד לפגישה הזו.

האם תאמינו שזה אמיתי? האם אתם מאמינים ביכולתכם לשנות דברים בארצכם שלכם, בו תוכלו להרחיב את האור, החמלה וההבנה?

 

עזבו את המקום הזה כשאתם מצפים לכך, ודעו שגרמתם היום להבדל ולשינוי.

זוהי השושלת שלכם, עובדי אור, נשמות עתיקות, זוהי הסיבה שהגעתם לכאן, אם לא ידעתם ושאלתם את עצמכם מדוע הגעתם לכאן - להפיץ את האור בכל אשר תלכו...

היזהרו בדבריכם, מכיוון שישנם כל כך הרבה הרגלים של חשכה בדברים חיוביים

קחו את הדברים מעברכם שאינם תואמים עוד את התפארת שלכם והניחו אותם באדמה. קברו אותם היום באדמה וצעדו מהמקום הזה לעבר האור.

 

זוהי הסיבה מדוע אני מאוהב באנושות, בזכות מה שקרה כאן..

 

אני אשוב,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020