Light Connections
 
 
 

תקשור ממקהלת החוכמה, רילה, ספטמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

- המשך -

 

תקשור שביעי - החשיבות של 4

 

אני מזמין את יה הי לשבת לשמאלי, אני מזמין את הדוקטור לשבת ולהנות ממעט שקט... ולאחר אתן לו הנחיות שלא יפתיעו אותו...

 

יקרים, קשה לדעת היכן להתחיל. אולם אנחנו עומדים לספר ליה הי כיצד לשלוח את האות שמכיל בתוכו את השפה, ולא רק את ההתעוררות. ולכן אתן לכם משהו לחשוב אודותיו, ואני מקווה שמדענים יקראו זאת, כך שהם יוכלו 'לגלגל את עיניהם ולצחוק, רק לזמן מה..

 

יקרים, ברצוני להציג בפניכם אקסיומה של אמת שכנראה לא שמעתם אותי אומר זאת לפני כן ברמה הזו.

היקום, הגלקסיה, כל מה שקיים, כל הבריאה, כל מה שאתם בוחנים ומתבוננים בו מלא ו'שופך' אות לגבי כיצד הדברים פועלים, כיצד ניתן לגרום להם לעבוד טוב יותר, וכיצד הדברים בנויים.

והאקסיומה מבקשת מכם לחפש אחר מספרים שניתנים לחלוקה ב 4.

הדברים האלה נמצאים בכל מקום - היקום זועק לכם ומבקש שתחפשו אחר ה 4. וברצוני שתעשו זאת, מכיוון שבתוכם קיימים הדפוסים של המדע החדש שלכם. אתם תגלו דפוסים שיובילו לדפוסים אחרים שיפתיעו אתכם.

בכל אשר תפנו תמצאו מספרים הניתנים לחלוקה ב 4. זו התרחשות טבעית, זה קורה בניווט, במוסיקה, במגנטיות, באלקטרוניקה - כולם מספרים שבאופן טבעי מתחלקים ב 4.

 

כאשר יה הי הלך לביה"ס - בחיים האלה - הוא למד אודות דנ"א. והדנ"א מלמד אתכם אודות מבנה, על בבסיס של החנקן שיש לו 4 (ארבע תת יחידות, ת.ב.) - איזה סנכרון זה שאפילו הביולוגיה זועקת 4...

 

זו אינה הפעם הראשונה שאתם שומעים אודות זה, קיימת קדושה בכך, ואם תתבוננו בחלק מן המספרים בעבר, שלכאורה הגיעו 'משום מקום' וייצגו דברים יפהפיים, חכמים, מקודשים, הרי שכולם מתחלקים ב 4: מספר השבטים של ישראל, אבירי השולחן העגול, ועוד..

המספרים האלה הגיעו מכיוון שהקדמונים ידעו אודות זאת, וחלקכם עדיין נושאים את השאריות של זה, מכיוון שהתנגדתם לעבור לשיטה המטרית (שיטת המדידה המבוססת על 10, ת.ג.)

במטבחים האמריקאיים, המגירות נמדדות ב 12 אינצ'ים - מספר המתחלק ב 4.. כוס אחת למדידת נוזלים מורכבת מ 8 אונקיות נוזליות, וישנן 24 או 48 כפות או כפיות - כולם מתחלקים ב 4.

זה אינו באמת משהו מדעי, אולם מעניין שהמספרים האלה מצויים שם...

 

השיטה המטרית מבוססת על 10, כך שהחילוק יהיה קל יותר - יש לכם 5 אצבעות ו 5 בהונות - ברכותי [קריון מצחקק בהנאה..], והעלמתם את דפוסי ה 4 מכיוון שאינכם יכולים לקבל זאת באמצעות החישוב המטרי.

ה 4 זועק לעברכם, יקרים, שכך היקום פועל.

 

אתם נמצאים כאן עבור המוסיקה, ואם תתבוננו בכך תבינו שהשיטה המטרית לא היתה מסוגלת לעשות דבר הקשור למוסיקה, וגם לא אודות ניווט - 360 מעלות, שזו גאיה - גם גאיה קשורה ל 4. הפרקטלים של הזמן הם 4, מוסיקה היא 4 - באוקטבה אחת ישנם 12 צלילים וחצי צלילים, המתחלקים ב 4. ומעניין שהקדמונים שהחליטו לכתוב מוסיקה במקור, החליטו להשתמש בשיטה של רבעי תווים ומדידות כך שיהיה כתב התווים של מספר רבעי התווים שיהיו - 2 רבעים, ארבעה רבעים, שבע שמיניות - שעדיין מתחלקים ב 4. האם מעולם חשבתם על כך?

יהיו מדענים שיאמרו שאתם נמצאים בעידן המחשבים שאינם בהכרח חלק מהמערכת של חישוב אוניברסלית, ובכן אאתגר אותם ואבקש מהם להוציא את המצלמה שלהם ולהתבונן במספרים של נפח כרטיס הזכרון, הם מתחלקים ב 4 - 512, 32, 64, 128 - האלקטרוניקה והמגנטיות והמערכת כולה מסתדרת כך באופן טבעי. האם חשבתם על כך? הם אינם מסתדרים ב 5 או ב 10 המטריים.

 

כך שבכל פעם שאתם רואים התרחשות טבעית בה משהו מסתדר בדרכו שלו, זה תמיד יתחלק ב 4. אולם בעוד הכל זועק לעברכם שזה מתחלק ב 4, המדע והפיסיקה שלכם אינם מעוניינים באמת לשמוע על כך.

בעקבות ליפופים מגנטיים וחשמל המבוסס על 4, הזרם החשמלי בבולגריה הוא 220 וולט...איזה סנכרון!

 

ועתה אציג בפניכם דוגמא שתגרום למדענים ומתמטיקאים הנמצאים בחדר, לקום ולעזוב...

המעגל חשוב בגלקסיה וביקום, כולם משתמשים בו בכל מקום. המעגל הוא יישום של הפיסיקה, זהו הדבר העמוק והמשמעותי ביותר!

בגיאומטריה של המעגל המושלם חייבות להיות מערכות יחסים נפלאות ויחסים. המספר פאי - 3 ואחרי הנקודה ספרות רבות (....3.14- מספר טהור המייצג את היחס הקבוע בין היקף המעגל לקוטרו ונחשב לקבוע מתמטי, ת.ג.) האם אתם חושבים שזהו מספר מקודש השייך ליחס הזה? וזה מתחיל להיות מרגש עבור המתמטיקאים ששמעתי אותם מדברים לפני ומאחורי וטוענים שאני טועה מכיוון ש'יחס הוא יחס', הוא קבוע ללא כל חשיבות כיצד הוא מחושב, וגם אם אציג בפניהם מתמטיקה חדשה של 4, 10, 12, היחס ישאר תמיד אותו היחס - 3 ועוד הרבה ספרות נוספות אחרי הנקודה..  

זה בסדר, זה מכיוון שאינכם משתמשים בחומר יחסי ואינכם יודעים עדיין מה זה. אין לכם כל מושג לגבי זה: המספר פאי הוא למעשה 4...

 

הנה דוגמא למשהו שאינכם עומדים להבין, אולם בכל אופן אציג זאת, לפני שאתן את ההנחיות ליה הי:

הקשיבו, ישנו דבר מה נוסף על הפלנטה שהוא אבסולוטי כמו היחס - זמן! הוא לעולם לא משתנה, זה מה שהוא. משך הזמן של שניה הוא מוחלט, סטנדרטי, אינו ניתן לשינוי, שעונים אטומיים מחלקים אותה למיליוני מחזורים ופיסיקאים משתמשים בהם. בעיניכם שניה היא תמיד שניה. אלא, שזה אינו כך בדיוק...

 

איינשטיין טען ששניה היא שניה עבורכם, אולם זו אינה אותה שניה עבור מתבונן הנע מעט יותר מהר מכם- עבורו השניה הזו ארוכה יותר... כיצד זה יכול להיות? ואם כך, איזו שניה נכונה יותר, זו שלו או זו שלכם? איזה יחס נכון יותר - שלו או שלכם?

 

ונמשיך במשהו שבאמת לא תבינו, אם כי יה הי יבין זאת באופן מלא...אספר לכם דבר מה שטרם הזכרתי לפני כן, חומר למחשבה עבורכם. ואבקש משותפי (לי קרול, ת.ג.) להאט מעט.

אין הבדל בין רטט למהירות, זו פשוט מהירות במעגל.

לאדם נעלה שעבר תהליך התפתחותי ורוטט ברטט גבוה יותר, ביחס גבוה ביותר, תהיה שניה ארוכה יותר מאשר לכם.

הבה נאמר שבין שני בני אדם יש הסכם שהם יחיו עד לגיל 100. אולם אדם אחד רוטט מהר יותר מאשר האדם השני, הוא נעלה יותר, ערני יותר, מודע יותר, מפותח יותר. ולכן אתם עומדים למות לפניו, למרות ששניכם תמותו בגיל 100...מן הסתם זה אינו מתקבל על דעתכם..

הרגע הגדרתי מחדש את המושג 'שניה' בהתבסס על הארה, ויקרים, אומר לכם שכל אלה המאזינים לי כרגע, ורוטטים ברטט גבוה יותר מכם, יודעים שהמספר פאי הוא למעשה 4...זהו חומר למחשבה, למרות שהמדענים שלכם אינם מסכימים לכך, טרם ראו זאת, אינם מתכוונים לשם עדיין, ואינם מכירים את המתמטיקה המעורבת בכך..

איזה סנכרון הוא שתזמורות סימפוניות מתכווננות לתדר של 440 הרץ (התו המוסיקלי המשמש כתקן כוונון כללי עבור פסנתרים, כינורות, וכלי נגינה אחרים, ת.ג.) וארונות הקבורה במצרים הקדומה מתוכננים להדהד בתדר של 440 הרץ.. המצרים ידעו אודות הדפוס של ה 4.

 

זה היה שם תמיד עבורכם, על מנת שתתבוננו בזה. ואתם כבר יודעים זאת, מכיוון שהרגע סיפרתי לכם אודות זה, ובסופו של דבר גם המדענים שלכם ידעו על כך.

ואתם תשלחו את האות לאלה המאזינים לטונים שלכם, שאתם יודעים אודות ה 4...וכאשר הם ישמעו זאת, זה לא יהיה יותר התינוק המתעורר, בוכה וממלמל, זה יהיה התינוק המתעורר ואומר שהוא יודע כיצד הדברים פועלים!

זה יהיה הבסיס לפיסיקה חדשה, למתמטיקה מעוצבת, ולדברים רבים אחרים - חפשו אחר המספרים שמתחלקים ב 4 מכיוון שזהו 'המזבח הקדוש' של המדע שעתיד להגיע, והיקום זועק כלפיכם ומבקש שפשוט תחפשו אחר זאת..

התבוננו כיצד פועלת הביולוגיה, כיצד פועל כדור הארץ, וכיצד פועלת גאיה.

 

ובכן יה הי, אתה עומד לעשות משהו שמעולם לא עשית לפני כן. יהיה טון אחד בעל הרמוניה של ארבעה חלקים, ואתם תשירו אותו ארבע פעמים. הטון הזה שתפתח, אינו חייב לכלול ארבעה חלקים עבור כל התווים, אתה יכול ליצור ארבעה חלקים לחלק מן התווים, אולם עליהם להיות ארבעה שמושרים באופן תמציתי ובמדויק.

מעולם לא עשית זאת לפני כן, זה מעבר למרווח המוסיקלי של החמישית הקלאסית, מכיוון שזהו האות המבשר שאתם נעים על הפלנטה הזו מ 3 ל 4! והרגע רק שרתם את הטון הזה..זה הטון הנכון, וברצוני שתכנה אותו 'הטון הרב מימדי' שאינו מייצג טונים רב מימדיים, אלא מייצג 'זמן לשתיית בירה' [הקהל צוחק..] ואתה כינית אותו 'חגיגה'...

עבוד על ההרמוניות האלו, ואתם תשירו זאת ארבע פעמים באופן מתפתח.

מעולם לא עשית לפני כן ארבע הרמוניות יחד בטון המעוצב באופן כזה. זה כל מה שנדרש על מנת שהאות יישלח בדרך זו, ויבשר שאתם יודעים אודות ה 4, שזוהי השפה של היקום.

זה יהיה האות הסופי במקהלה האחרונה. והוא יבשר שלא רק התעוררתם אלא שאתם גם יודעים כיצד הדברים פועלים ממש כפי שהם יודעים, אתם יודעים אודות ה 4!

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020