Light Connections
 
 
 

תקשורים ממקהלת החוכמה, רילה, ספטמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

- המשך -

 

תקשור רביעי - האם הפליאדית

 

אלה מן הכוכבים מלמדים במטפורות. קשה מאוד לישות נעלה מכל סוג שהוא ללמד בדרך בה מלמד מורה מהמימד השלישי. והסיבה היא שהמושגים של האל הם הרבה מעבר לכל שפה המדוברת בחדר הזה.

ואם כך, זהו הסיפור שהפליאדים היו רוצים שתשמעו אותו היום.

 

אדם צועד בשדה, הוא טיפס על הר במשך זמן מה והגיע למקום יפהפה, זה יום נפלא. האדם אינטליגנטי מאוד, אדם רגיל עם עבודה טובה. ולפתע מתרחש משהו בלתי צפוי, והוא רואה משהו שניתן לתארו רק כסטיה אופטית. כחוסר מיקוד של קרני השמש. האדם ניסה לצלם זאת אולם ללא הצלחה. זה נראה כמו כדור מסתובב של אור שקוף למחצה, מדהים.

האדם יודע שהוא רואה משהו שהוא מעבר למימד השלישי, והוא אינו פוחד מזה מכיוון שהוא מרגיש כל כך בנוח. הארוע מתחיל לקבל צורה בדעתו, כל מה שראה ונרשם ועובר דרך כל הסינפסות בנסיון לחפש מהו הדבר הזה, והוא מגיע למסקנה שהדבר הזה חייב להיות משהו מלאכי - והצורה הזו הופכת לעיצוב של אשה יפהפיה מלאכית הזורחת כמו השמש.

 

האדם הזה נהג ללכת לכנסיה ברוב ימי חייו, והוא מוכן לחוויה הזו. הוא חולץ את נעליו מכיוון שהוא יודע שהוא נמצא בנוכחות של משהו יפהפה, משהו מן האל, שעומד לפניו ומסתובב לפניו בשדה. ועד מהרה הוא אוזר אומץ, ומעבר לבהות בדמות הוא מדבר ושואל אותה האם היא יכולה לשמוע אותו.

והוא שומע בדעתו קול מרהיב שאינו מגיע מן האויר ובאמצעות אוזניו, קול כה מרגיע בהרגשה - הרי זה קולה של המלאכית - שעונה לו שהיא שומעת אותו... והאדם שואל אותה מה היא, והסטיה האופטית עונה לו שהיא יכולה להיות כל דבר שהוא יבחר..

האדם אינטליגנטי וחכם, והוא אומר לה שהוא מאמין שהיא מלאכית, ומבקש לדעת מה היא, מעבר למה שדמיונו מספר לו - הוא חושב מעבר לתפישת הדעת שלו - והיא משיבה שהיא אינה מלאכית אלא מן הכוכבים, 'אם כוכב' מן הפליאדים.

האדם אינו מבין את משמעותו של הדבר ורק מרגיש את הקדושה של זה, אינו יכול להטיל ספק בקדושה הזו או במציאות של זה, וזה מסתובב לפניו, הוא בוהה בריבוי הצבעים ומבין שהוא מתבונן במשהו שונה לחלוטין מכל מציאות שראה לפני כן.

 

מדוע נבעה משם אהבה שכזו? כיצד הוא היה יכול להרגיש זאת בכל תא בגופו, והוא הבין שזו אינה אפילו דמות מלאכית אלא 'אי.טי'. חייזר...[קריון מצחקק בהנאה..] והוא מבקש ממנה לספר לו דברים, ולאחר שהיא משבה בחיוב, הוא שואל אותה מהיכן היא מגיעה, ולמרות שהסטיה האופטית כבר סיפרה לו שהיא 'אם כוכב' מהפליאדים הוא לא ממש הבין וקיבל זאת, ותשובתה עשויה להפתיע אתכם מכיוון שהיא ענתה שהיא מגיעה מן הנשמה וחיה כאן, מזה אלפי שנים...

האדם לא המשיך לשאול עוד על כך, הוא זיהה בדעתו את ההזדמנות לשאול שאלות את היצור הנפלא הזה ששלח לעברו את כל הרטטים האלה והאהבה, ומכיוון שחשב שזה לא יימשך עוד זמן רב, החליט לשאול שאלות בעלות משמעות, הוא רצה לדעת כיצד הדבר הזה פועל, ולכן פנה ושאל האם היא תאמר לו את האמת כאשר ישאל אותה שאלות 'הבוערות בקרבו'.

היא ענתה בחיוב, והוא התחיל לשאול אותה שאלות רציניות, כמו אודות 'כוח אנטי כבידה' - תמיד הוא רצה לדעת אודותיו, האם הוא קיים וכיצד הוא פועל...

 

'אם הכוכב' הפכה להיות נראית יותר, הוא היה יכול לראות את פניה, את יופיה, ועד כמה היא היתה גדולה. והאדם התחיל לשמוע קול באויר, ולא בתוך ראשו - קול שהוא לא ישכח במשך כל ימי חייו, שהופק ממיתר קול שונה, אחד מתוך שני מקטעים המסוגל לשיר בעצמו אפילו את 'החמישית המושלמת' (מונח המתייחס למרווחים מוסיקליים, ת.ג.) - והיא אמרה שאהבת האל היא מעבר לכל דבר שהוא אי פעם יוכל לדמיין...היא מכילה את החמלה של היקום, וכל היצורים שנמצאים בתוכו, כל הברואים ידועים..

אהבת האל נוטפת אמת ושקיפות, ויודעת מי הינו...

 

ובעודה ממשיכה לדבר, האדם הבין שזו אינה התשובה שחיפש. והוא ניסה פעם נוספת, והפעם שאל שאלה לא אודות פיסיקה אלא אודות ממשלות - מהי הסוג הטוב ביותר, מה עתיד להתרחש בהמשך, איזה סוג של מנהיג יש לחפש, והיא השיבה שאהבת האל היא הדבר המדהים ביותר ומרהיב העין שניתן לדמיין אותו, הזורמת דרך כל תא בגוף, נוזל המברך ואוהב כל תא, יודעת ומכירה כל עשב וכל הלמות חיים על הפלנטה הזו. אין דבר הדומה לאהבת האל.

 

ואז היא מתחילה לשאול את האדם האם יש לו ילדים, והוא משיב שיש לו שני ילדים...וכאשר היא שואלת אותו עד כמה הוא אוהב אותם, הוא עונה שהוא אוהב אותם בכל ליבו, מעבר לכל שיעור ומידה ושיעשה הכל עבורם... והיא מביטה בו ואומרת לו שיכפיל את באהבה הזו לילדיו פי עשרה מיליון, וזוהי האהבה הזורמת היום ממנה אליו, דרך המקור הבורא היוצר של כל מה שקיים. 'אני הנני' עומד לפניו ויודע ומכיר את שמו.

 

האדם שואל את 'אם הכוכב' היקרה מדוע היא השיבה לאף אחת משאלותיו, והיא השיבה שהיא ענתה על כל אחת מהן, וברגע שהוא יתפוש ויבין את אהבת האל האמיתית שהיא לימדה כאן במשך מאות בשנים, הוא יבין שהיא שוכנת בתוכו ואוהבת אותך מעבר לכל שיעור ומידה, הרבה יותר מאשר הוא אוהב את ילדיו.

ולאחר שיראה ויתחיל להבין זאת, ויתחיל לחיות זאת, כל שאלה שישאל תציג בפניו את התשובה, מכיוון שאהבת האל היא ראשונה ושאר הדברים מתווספים אליה. כל הפיסיקה שאי פעם רצה לדעת, כל השאלות החברתיות שיכלו להישאל אי פעם - נמצאות שם. והחוכמה תגיע כאשר הוא יבין שהוא מפואר בעיניו של 'האחד', המקור הבורא היוצר.

 

זהו המסר היום עבורכם מהאם הפליאדית.

 

 

 

תקשור חמישי - 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס'

 

אם כך אתם יושבים כאן על 'נקודת צומת', נקודה חמה של הפליאדים.

קיימות 12 'נקודות צומת' ו 12 'נקודות אפס' שהונחו כאן לפני זמן רב מאוד - עם תחילתה של נחיתותיהן של הפליאדים - כך שיופעלו במקרה שהפלנטה הזו תעבור את נקיפת הצירים של ימי השיוויון ותתחיל את התפתחותה של התודעה.

ההפעלה של כולן אינה מתבצעת בבת אחת, וזוגות הנקודות יופעלו ביחד, באופן של אנרגית משיכה ודחיפה. זה אינו כה קשה להבין זאת - אתם יכולים לדמיין מנוע מגנטי הסובב סביב עצמו באופן כזה כך שהוא דוחף ומושך את שני הקטבים והוא תמיד מסתובב.. זה יהיה עתידה של האנרגיה, וזה האופן בה אנרגית הדחיפה-משיכה פועלת ב'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס': הן פועלות ומתחילה הדחיפה-משיכה שגורמת להן להיות מופעלות.

 

'נקודות הצומת' היו המקומות בהם עבדו הפליאדים, ובהן התרחשו הנחיתות.

וברצוני לספר לכם משהו שעשוי להיות מעניין: על אחת מ'נקודות הצומת' שזוהתה והצטרפה לרשימה, היתה תמיד מקודשת עבור האנושות. זה אינו מקרי, כולל 'נקודת צומת' זו בבולגריה.

אנחנו נמצאים למרגלותיו של הר רילה שהוא מקום מקודש עבור רבים, ביתה של 'האחווה הלבנה'.

ואם תחזרו לאחור בזמן ואם ההיסטוריה תאפשר לכם לראות, הייתם מגלים שזה היה מקום מקודש גם לאלה שהגיעו לפניהם, ואפילו אלה שהגיעו לפניהם - כך שתוכלו למצוא קדושה שהיתה מורגשת בכל 'נקושות הצומת'.

 

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' מתוארות גם ככמוסות זמן. המידע הזה כבר נמסר לכם בעבר, אולם ברצוני להראות לכם פעם נוספת שכמוסת זמן אינה בהכרח כפי שאתם מדמיינים אותה - היא נפתחת בזמן הנכון.

מה שמתרחש על הפלנטה מאז המקהלה הראשונה הוא פתיחה איטית של חוכמה, ידע וקדושה, המתמזגים יחד ב'שדה' של הפלנטה הזו, על מנת להגביר את העקביות/לכידות של התודעה.

במידה וטרם שמתם לב, הרי שאתם מתחילים להתפתח, יקרים, החברה משתנה בכל הקשור למה שהיא מאפשרת ואינה מאפשרת יותר. לפתע מזימות נרפאות, דברים שהיו תמיד מותרים כבר אינם נסבלים יותר, כמו חוסר צדק, חוסר שוויון, התעללות..

סיפרנו לכם שדברים נוספים עתידים להגיע, וחלקם יזעזעו אתכם כאשר תגלו ותחשפו אותם דברים שהוסתרו במשך זמן רב ביותר. אלה הדברים,שמחולקים בחינם לתודעה מקודמת והתפתחות על הפלנטה. אלה דברים שלא קרו מעולם לפני כן, ויהיו אלה שיאמרו שזה מתרחש בעקבות האינטרנט - אולם זה אינו כך..כבר דנו בעבר בדברים שמתרחשים בהחלט בעקבות האינטרנט שלכם, סיפרנו לכם עוד לפני כן שעתיד להגיע זמן בו כל אחד ידע הכל ולא יהיו יותר סודות.

אולם האינטרנט לא יצר תודעה מקודמת על הפלנטה, לא יצר את תנועת ה ME TOO, הוא לא יצר יושרה באלה שלא היו בעלי יושרה בעבר, ודברים נוספים שאתם רואים כיום.

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' אחראיות לכך. הן נפתחות על הפלנטה. והמקהלה היא חלק מכך, מכיוון ש'הקפצתם' את עצמכם כמיטב יכולתכם, קרוב ככל יכולתכם ל'נקודות הצומת', ואתם שרים את השירים.

 

קיימים פליאדים בהר רילה, וחלק מהם הגיעו במיוחד עבורכם. הם נעים בין 'נקודות הצומת'...

האם תוכלו להרגיש בנוכחות מעט יותר מקודשת מאשר ציפיתם לה? האם אתם מרגישים שמתבוננים בכם, ושאתם נאהבים? האם תוכלו לראות את חיוכן של 'אמהות הכוכב' בשעה שהן מחמיאות לכם על העבודה הטובה שאתם עושים?

 

קיימת 'נקודת אפס' נוספת בחצי הצפוני של כדור הארץ, קרובה לקו הרוחב הזה - 'פסגת הניצחון' בקירג'יסטן. וזוהי נקודת ההתאמה להר רילה.

 

 

 

תקשור ששי - הנצחון על הדואליות

 

במקהלה אחרונה, יקרים, נתתי הנחיות עבור 'שיר הנצחון', וזוהי התוצאה שלא יכלה להיות טובה יותר. הניצחון מדבר על ניצחון על הדואליות, נצחון על אנרגיה ישנה על הפלנטה שכל מה שידעה היא תודעה ישנה של מלחמה. ניצחון שבישר שהיתה התעוררות כה גדולה, עד שחלפתם על פני התחזיות של אבדון ומלחמת גוג ומגוג.

שרתם אודות זאת כרגע, ואתם אמורים להרגיש טוב, והרכותי על שהצלחתם לתפוש את המהות השלמה של הנצחון שבשליטתכם.

 

אינכם הראשונים בגלקסיה הזו ששרו את שיר הנצחון. הם מגוונים, אולם אנחנו מדברים כעת אודות נצחון על תודעה נמוכה, על דואליות שעוותה וסולפה בחשכה.

היו עשרות אלפים של פלנטות כמו שלכם שעברו זאת. לחלקם, כולל הפליאדים, היתה טכנולוגיה גבוהה כך שהם יכלו לבקר בפלנטות אחרות במערכת השמש שלהם ולאכלס אותן. אולם הם עשו זאת לפני שהגיעו לתודעה גבוהה. זוהי הבעיה עם תודעה נמוכה בעלת טכנולוגיה גבוהה.

הם הרסו את אחת הפלנטות שהם התיישבו בה, כמו הדברים שאתם רואים על המסך וחושבים שזה סיפור מרגש ומומצא של מלחמות כוכבים. ג'ורג' לוקאס, יוצר סידרת הסרטים של 'מלחמת הכוכבים', הוא ילד פליאדי כמו חלק מכם. משם הוא קיבל את הרעיון. הסיפורים שלו והדמיון שלו הגיעו היישר מן הגלקסיה, וחלקכם ידעו זאת.

היו יוצרי סרטים נוספים שניסו כמיטב יכולתם לתאר את החיים בגלקסיה כפי שהם, אולם רובם לא הצליחו. וברצוני לספר לכם שהפליאדים, יותר מכל אחד אחר הקרוב אליכם, יודעים מהו ניצחון.

 

דבר מעניין קורה כאשר תודעה מתחילה להתפתח - נעלמות חלק מן התגובות שלדעתכם הן חלק מן הטבע האנושי.

הטבע האנושי נחשב למשהו שלעולם אינו משתנה. אפילו המשוררים מכנים בחוכמתם את הטבע האנושי כמשהו סטטי מבלי להבין שהוא פשוט לא נע, הם לא ראו אותו מעולם נע. ולכן לדעתם הטבע האנושי הוא לעתים קרובות מכוער ופונה לכיוון מסוים, לעיתים קרובות לעבר החשכה. הם אינם מבינים שהטבע האנושי הוא לעיתים קרובות תוצר של תודעתכם. וכאשר התודעה עולה, הטבע האנושי עולה ומתרומם איתה ומתחיל להשתנות.

אתם יכולים להשתמש במונח 'טבע אנושי' או 'טבע פליאדי' שהיה בדיוק כמו שלכם באנרגיה ישנה ואולי אפילו גרוע יותר, עם טכנולוגיה גבוהה לבניית כלי נשק.

הדברים שקורים עם אנרגיה גבוהה יותר, ועם הטבע האנושי עלה והתרומם, וכמוהו גם הטבע הפליאדי, הם שאתם מתחילים להבין שכלי הנשק אינם התשובה והפתרון.

 

בכנות רבה, אינכם יכולים להביט למעלה לעבר רמה גבוהה יותר מאשר הרמה בה אתם נמצאים - אתם יכולים להביט תמיד רק כלפי מטה. אינכם יכולים להביט לעבר משהו שטרם חווית אותו. ולכן אינכם מאמינים לדברי. אולם יגיע יום - ואמרתי זאת פעמים כה רבות ואפילו במקהלות - בו תביטו לאחור לפני שנת 2012, ותכנו את הזמנים ההם 'העידן הברברי', מכיוון שעומדת להיות לכם תודעה שלא תהרוג עוד לעולם אדם אחר, שלא תייצר כלי נשק ובמיוחד כאלה שמעוצבים אך ורק להרוג בני אדם - זוהי הגדרתה של תודעה נמוכה.

דמיינו אוכלוסיה של מיליארדים שלעולם לא ישתמשו בכלי נשק מכל סיבה שהיא. דמיינו תודעה ללא הפנטגון, ללא חנויות לממכר כלי נשק - לשם מועדות פניכם, ולשם פנו פלנטה לאחר פלנטה...ואם תשאלו כמה זמן זה יימשך, התשובה היא תמיד 'כן' - זה תלוי בכם, זוהי הבחירה החופשית מעבר לדואליות.

 

'הילדים החדשים בשכונה', טרם ביקרו אתכם עם מודעות, עדיין לא נחתו על מדשאת הבית הלבן. אכן ביקרו אתכם במשך מאות בשנים, אולם אתם חשבתם שאלה שבשמיים הגיעו על מנת לרדוף אחריכם.

הם אינם נוחתים, מכיוון שכמעט כל בני האדם מודעים למה שקורה כאשר מבקרים בגן החיות ורואים את בעלי החיים המסוכנים.

דמו את עצמכם, חברה אינטליגנטית אלגנטית המבקרת בגן החיות על מנת לראות את בעלי החיים שעל הפלנטה. אתם מתקרבים לכלוב של הנמר, מביטים בו והוא מביט בכם, אתם מלאי תודה שסורגים חוצצים ביניכם מכיוון שאתם יודעים שכאשר נמר מביט בכם, כל מה שיש בדעתו הוא שהוא רוצה הוא לטרוף אתכם. ואתם הססניים מעט להיכנס לכלוב שבו שוכן הנמר.

 

הם אינם נוחתים מכיוון שאתם מסוכנים מדי עבורם, כמו הנמר.

התודעה של סרטי המדע הבדיוני טוענת כמעט תמיד שהחייזרים, ET, מגיעים לכאן על מנת לפגוע בכם, להרוג אתכם, לגנוב את הזהב שלכם, לגנוב את המים שלכם, לחטוף אתכם ולאכול אתכם. זו התודעה בסרט אחרי סרט, הטוענת שיש להיזהר מאלה שמגיעים מן השמיים שמגיעים על מנת לפלוש לכאן, לפגוע בכם, מכיוון שהם מעוניינים בפלנטה שלכם.

ברצוני לספר לכם משהו שכבר אמרתי בעבר - זוהי ההשתקפות שלכם! [קריון מצחקק בהנאה..] זה מה שאתם הייתם עושים, וזה לא מה ש חייזר ET היה עושה.....ולכן אתם מסוכנים מדי עבורם.

האם תוכלו לדמיין מה יקרה לספינת חלל שתרצה לנחות על המדשאה של הבית הלבן? [קריון מצחקק בהנאה..]

כן, נכון, בדיוק...אינכם מוכנים לכך עדיין, ויגיע זמן בו תהיו מוכנים יותר. ועד אז כבר יהיה לכם מדע יהיה מודע לכך ואינטואיציה שתדע שכולם נמצאים שם...

יתכן ויגיע זמן בדורות הבאים בו יה הי ישוב פעם נוספת, ואתם תשובו פעם נוספת, ויתכן שתהיה מקהלה מקודמת בעלת תודעה גבוהה, ותשירו שירים שיזמינו אותם לנחות על המדשאה של הבית הלבן.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020