Light Connections
 
 
 

תקשורים ממקהלת החוכמה, רילה, ספטמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

תקשור ראשון - הגלקסיה

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

על אלה הנוכחים במקום זה לדעת שאלפים יתחברו לתקשור הזה, ולכן אפשרו לי לספר להם תחילה היכן אנחנו נמצאים ומה אנחנו עושים:

זוהי מקהלה של בלוטת האצטרובל, למרגלותיו של הרי רילה בבולגריה.

הטונים מושרים בזוגות ויוצרים חוויה רב מימדית הנכנסת אל תוך 'השדה', חוויה המורגשת ונשמעת על ידי אלה מן הכוכבים.

 

יקרים, אם אתם רק קוראים דברים אלה כעת ואינכם נוכחים כאן, ויתכן שאתם אפילו עסוקים בכביסה - יתכן ותרצו להפסיק לקרוא את הדברים האלה, שכן הם ייראו בעיניכם דברים מוזרים: מאות אנשים עומדים לשיר טונים, להשמיע קולות ו'רעשים' מפוארים, וליצור חוויה רב מימדית שתישמע על ידי הפליאדים, 'שבע האחיות'.

 

אם כך הרשו לי להעניק לכם מקרה לחיים ביקום שלכם, בגלקסיה שלכם.

במהלך היום הזה יהיו שבעה תקשורים, חלקם קצרים ואחד ארוך יותר. אחד מסוים על הנחיות בחלק האחרון עבור יה הי (דר. טוד אובוקייטיס, ת.ג.).

 

ברצוני שתצטרפו אלי לרגע אל תוך הריק.

יקרים, אינכם נמצאים כאן זמן רב כל כך. האנושות לא היתה זמן רב כל כך על כדור הארץ הזה.

הגלקסיה שלכם במיוחד היא די עתיקה - חלק מהמדענים שלכם טוענים שהיא בת 13 מיליארדי שנים, ובבריאת הפלנטה הזו, לפני שהיא התקררה והתחילה להיות ראויה למחיה, אפילו על ידי החיידקים לפני 4 מיליארד שנים, והכל התחיל..

ומה שאירע כאן, התרחש בכל רחבי הגלקסיה מאותן הסיבות, כלומר בריאת חיים זהו משהו נורמלי לחלוטין בכל גלקסיה, ואנחנו מדברים כעת על הגלקסיה הזו שלכם.

בריאת החיים היא משהו טבעי המתרחש באופן טבעי באמצעות כימיקלים של חומצות אמינו, וחשמל שנוכחים בכל רחבי הגלקסיה, במגוון פלנטות ממש כמו הפלנטה הזו, באזור הראוי למחיה ומגורים, במקום המוכר לכם..

 

אם כך, אני מצייר את התמונה הזו, שבכל רחבי הגלקסיה, ממש כמו כאן, החיים היו אפשריים באופן פוטנציאלי והתחילו את בריאתם עם החיידקים, עם ההתפתחות, ממש כפי שאירע כאן.

אולם כאן היה גם משהו שונה: החיים כפי שאתם מכירים אותם כיום, המחזור שאתם חווים אותו כיום עם הפוטוסינתזה המאפשרת לחמצן להיווצר באמצעות הצמחים ופחמן דו חמצני מופץ - האיזון הזה לא קרה מהר מאוד.

מספר מדענים טוענים שהיו חמש התחלות של חיים, והם יכולים לעקוב אחריהם באמצעות התבוננות בעפר האדמה, בסלעים, ועוד. למעשה היו יותר מחמש התחלות שלא הצליחו והיה צורך לחזור ולהתחיל מחדש, והתחלה של חיים אינה מתרחשת פשוט כך, ולפעמים חולפות מיליוני שנים עד שכל המרכיבים והיסודות ישתלבו ויתאחדו שוב.

 

וזה מה שאירע על הפלנטה הזו, אולם בשעה שהחיים התחילו ופסקו, התחילו ופסקו, בו בזמן היו מאות אלפי פלנטות רבות שהתחילו זאת בפעם הראשונה.

ובשעה שהדינוזאורים עדיין נדדו בסביבה ועמדו להיכחד, היו תרבויות גדולות בכל רחבי הגלקסיה שלכם, ממש כמותכם - נראו כמוכם, בעלי דנ"א כמו שלכם אם כי מעט שונה, תרבויות אינטליגנטיות, דואליות, ועוד דברים שיש לכם. וזה אירע מיליוני שנים לפני הגעתכם לכאן.

החיים המכונים אנושות, עם הניצוץ האלוהי בתוככם, עם תודעה היודעת מיהו האל - הם רק בני 200,000 שנים. למעשה, אתם 'הילדים החדשים בשכונה'...

הגלקסיה הזו משתפת פעולה עם חיים, חיים שהם עתיקים הרבה מאוד מאלה שלכם, וחלקם אינם מקודמים יותר אולם הרבה יותר מפותחים בתודעה.

זהו הנימוק לחיים. אפילו המדע שלכם מודה שחייבים להיות חיים בגלקסיה שלכם מכיוון שהם מוצאים בחלל העמוק את היסודות והמרכיבים לכך, וקיימת ההכרה שכנראה קיימים חיים בכל מקום. והם אכן צודקים!

 

אמשיך ואדבר על כך בהמשך, בדרכים שטרם דיברתי על כך לפני כן, מכיוון שאתם שרים להם. הם מקשיבים. ישנן סיבות מדוע הם לא הגיעו לפלנטה הזו ונחתו על המדשאה בבית הלבן והכריזו שהם הגיעו...[קריון מצחקק בהנאה..]

ואספר לכם מדוע באחד מן התקשורים הבאים..

 

אולם הנחת היסוד שואלת, האם זה אפשרי שתרבויות עם נקודת התחלה של מיליוני שנים לפניכם בהתפתחותה של תודעה, כולל המושג והרעיון של הבורא שבפנים, עם תכונות ומאפיינים כמו שיש לכם ונולדו מפוארים - עברו את הזמנים שלהם, את מלחמותיהם, הדואליות והחוויות שלהם, וחלק הצליחו לעבור זאת וחלק לא הצליחו לעבור - אולם מספיק מהן עברו זאת, כך שהיקום מתבונן בכם, ב'ילדים החדשים של השכונה'...

 

ולאחר שעברתם את שנת 2012 אמרתי ליה-הי שהגיע הזמן לשיר את הטונים בזמן נקיפת הצירים של יום השיוויון, על מנת לספר ליקום שאתם התעוררתם, ולספר להם שאתם יודעים שגם הם נוכחים כאן, ושאתם עומדים לשיר את הטונים של בלוטת האצטרובל שהגיעו ממקומם, הפליאדים.

וכאשר הם יזהו זאת וישמעו זאת, תהיינה מחיאות כפיים רבות והבנה ש'עשיתם זאת', הצלחתם.

 

אתם נמצאים כאן עכשיו על מנת להמשיך את המורשת הזו, עד כמה שזה נשמע מוזר ו'מגלגל עיניים' לרבים כל כך, עד שזה ייפסק כאשר הם ינחתו על מדשאת הבית הלבן [קריון מצחקק בהנאה..] וגם במקומות אחרים.

וברצוני לספר לכם שאיש לא יהיה מופתע כאשר דבר כזה יתרחש...

 

 

תקשור שני - הנשים

 

אנחנו ממשיכים.

ברצוני לשוחח מעט יותר אודות מה שהיה כאן, במיוחד אודות למוריה.

אלה דברים ששוחחתי בעבר בעיקר עם נשים, אולם עליכם לשמוע אודותיהם כעת.

אתם ודאי מודעים שלחלק מן הטונים וה'רעשים' שאתם שרים יש איכות של טונים עיליים שמגיעים לכך שהם יכולים להיראות על ידי אלה המקשיבים לדברים רב מימדיים.

כך שברצוני לתת הכרה לעובדה שהייתי כאן, באופן כלשהו, כאשר יה הי הציג משהו ואמר שיתכן וניתן לקצר את התקשורים [הקהל צוחק..] באמצעות אמירת ההברה הראשונה והאחרונה שלהם... וגם אמהות הכוכב שמעו זאת... [הקהל צוחק..] אולם אינכם מוכנים לכך עדיין.

 

למוריה היתה אמיתית, והיתה מקום של הכשרה.

הפליאדים נחתו ב'נקודות הצומת' של הפלנטה ואמהות הכוכב החלו ללדת.

למוריה שכנה באמצע האוקינוס השקט והיתה ייחודית מכיוון שהיתה מבודדת ויכלה להמשיך במשך אלפי שנים ללא כל הפרעה, ללא כל חברה אחרת - ואין זה משנה עד כמה זמן הייתם שם - ואיש לא הגיע לאיים גם עם התחלת החזרה בגלגולים על הפלנטה..

ואם כך, למוריה הפכה למקום של לימודים גבוהים, ו'אמהות הכוכב' לימדו באופן שונה את הנשים מאשר את הגברים, מכיוון שנשים מצוידות הרבה יותר טוב, על מנת להיות השאמאניות והמורות על הפלנטה הזו.

ועל הסיבה הזו להיות ברורה ומובנת מאליה לכל אם ואב - הנשים בעלות חוש אינטואיציה גדול יותר, הן מגדלות את הילדים, בעלות אהבה, חמלה וסבלנות, וזה מה שנדרש על מנת ללמד את התפארת הזו של האל שבפנים של הבורא היוצר.

הנשים נושאות את לפיד השאמניות של המורים של האלוהות. וכיום אתם נוכחים לדעת מה שעשתה הדואליות לחברה - למעשה הכל 'הפוך'! זה לא באמת הצליח...

 

התבוננו סביב, בקבוצה הזו, יקרים. הרשומות האקאשיות שלכם מתעוררות למקהלות האלו, ובמשך כל השנים האלו נכחו בהן בעיקר נשים. אתן מתעוררות, נשים למוריאניות, כמו גם אלה שהיו שם כגברים. אולם יותר נשים מתעוררות מאשר גברים, מכיוון שזהו הזרע שניתן להן בזמנו, שאמור להתעורר במידה ותבחרו כחברה המכונה כאנושות, לעבור את שנת 2000 לעבר שנת 2012, ובמידה ותבחרו לעבור את נקיפת הצירים של ימי השיוויון. כל השאמניות שלימדו אתכן, יופיו של האל, הפיסות והחלקים של גלגל ההוראה הלמוריאני ושאר הדברים יתחילו לצוץ ולצאת החוצה.

 

המפתח הוא האינטואיציה, ולכן ישנן יותר נשים המתפתחות. הן הוכשרו כך שכאשר הן יתעוררו בנקודה מסוימת, רבות ראו דברים שהן לא היו מוכנות לראות, ואחד הדברים שיתכן והפתיעו את חלקכן שנמשכו לכאן במקור, או אפילו כיום או במהלך שבוע הזה, הוא - האופן בו הדברים הדהדו עבורכן, הרגישו לכן..

 

רבים מכם השתתפו במקהלות כבר מן ההתחלה, לא רצו להחמיץ זאת. נסעתם ברחבי העולם על מנת להיות ב'נקודות הצומת' ולשיר את הטונים. הסיבה היא שההתעוררות הזו מובנית ברשומות האקאשיות שלכם, ובשעה ש'נקודות צומת' אלו מתחילות להיפתח ולהיות מופעלות ולהפיץ את מה שהן עושות - אתם מגיבים.

זה כמעט כמו שהרשומות האקאשיות שלכם ובלוטת האצטרובל שלכם משמשות כאנטנות, המושכות אתכם להיות נוכחים בחדר הזה וללמוד טונים שאיש לא שר לפני כן, צלילים מוזרים שאיש לא ביצע לפני כן, והחיבור שלהם יחד בתרחיש של תזמון ועיתוי נשמע מוזר לחלק מכם מכיוון שאיש לא עשה זאת לפני כן.

ובשעה שאתם עושים זאת, חלק מכם חווים את הריפוי הגדול והעמוק ביותר של חייהם. ואיני מדבר אודות הריפוי הפיסי. אני מדבר על התודעה של שלווה בה אתם מתחילים להבין את החשיבות של מי שהנכם בפעם הזו על הפלנטה הזו, ומה שאתם עשויים לעשות כנשמות עתיקות, אפילו לאחר שהמקהלות יסתיימו.

 

למוריה הפכה למקום לידתן של הנשמות העתיקות של הפלנטה, שהן בעלות אינטואיצית ההתעוררות הגדולה ביותר. ואלה הם אתם הנוכחים כאן. ישנם רבים שהיו שמחים להיות כאן אולם אין בידם האמצעים להגיע לכאן. הם יקשיבו כמיטב יכולתם לטונים ויהיו אתכם באופן רב מימדי.

כך פועלת רב המימדיות. כאשר אתם במימד שהוא מעבר למה שאתם מצפים על בסיס יומיומי, מתרחשים דברים משונים, נטולי זמן, כמו הרגשה שאתם נמצאים במקום כלשהו בשעה שאינכם שם.

יהיו אלה שאינם נמצאים כאן כעת, שיקראו את התקשורים האלה או ישמעו את הטונים - והם אכן יהיו כאן.. קשה לכם להבין אודות העתיד והעבר וכיצד הם עשויים שלא להתייחס זה לזה בשדה הרב מימדי כפי שהם מתייחסים זה לזה בעולם במימד השלישי.

 

דמיינו לרגע שאלה שיקראו את התקשורים האלה מאוחר יותר, כאילו והם נמצאים כאן כרגע. כמה הם יהיו? היכן הם ישבו?

מתחו לא רק את דמיונכם אלא גם את מציאותכם, למשהו שהוא מעבר למציאות המימד השלישי.

נמצאת כאן כרגע פמליה מן הכוכבים. הם אינם יושבים מאחור, הם יושבים בחיקכם, וחלקכם מרגישים אותם, חלקכם מרגישים את המציאות של מה שאתם עושים כאן, מעבר לבילוי הטוב יחד עם עובדי אור אחרים ונשמות עתיקות בבולגריה.

 

זוהי המשמעות העמוקה של נשמות עתיקות המודרכות בידי נשמה עתיקה, מאסטר המכונה יה הי המתעורר למטרה גדולה אפילו יותר, בשעה שאני מדבר, שיש בידו מדע רב יותר להעניק לפלנטה הזו, אפילו לאחר שהמקהלות יסתיימו...

 

יקרים, זהו זמן חדש, זהו עידן חדש, הפלנטה הזו מתחילה להתעורר למושגים של יושרה ושקיפות שלא היו כאן לפני כן, ואתם במרכז של כל זה, במקום הנכון ובזמן הנכון.

 

 

תקשור שלישי - האות

 

יהיו אלה שישאלו אודות האות שנשלח ב 21 לדצמבר שנת 2012 באמצעות רבים מכם הנמצאים כאן.

האירוע המסוים ההוא עורר את אלה מן הכוכבים ובישר להם שהצלחתם ועברתם את הנקודה שניבאה את סופה של האנושות. ישנם אנשים מבוגרים כאן בחדר שזוכרים את הנבואות שסיפרו שלא תצליחו לעשות זאת . יתכן והם חיו בתקופת 'המלחמה הקרה', בה 50,000 כלי נשק גרעיניים היו מכוונים האחד כלפי השני. באותם הזמנים, בני אדם היו משוכנעים לחלוטין שהם לא ישרדו, וכמו כל התרבויות שהיו לפניכם, מלחמה נוספת עמדה לפרוץ, ומלחמות נוספות, אולם המשמעותית ביותר היתה אמורה להיות מלחמה גרעינית, שתסמל את הקץ.

היו נבואות גם בכתבים מקודשים מסוימים שאמרו שלא תצליחו לעבור זאת. והכל כיוונו ל 12 שנים לפני המקהלה הראשונה בהוואי, הכל התמרכז סביב שנת 2000 שזה מספר משמעותי שאשוחח עליו בהמשך...

שנת 2000 חלפה עברה, והבעיה היחידה שהיתה לכם היה אותו 'באג המילניום' של שנת אלפיים, ואתם שרדתם.

זמן מה לפני כן, היו אפילו חגיגות של אלה שהרגישו שזה עומד להגיע. שזה נמצא ב'שדה' שמייצג את התודעה של האנושות העתידית. דברים שעומדים להגיע מניחים עצמם כמטרה ב'שדה' כך שתוכלו להרגיש אותם מכיוון שהתודעה מתחילה להתעורר.

וחלפתם על פני המקום שנאמר שלא תעברו אותו...

12 שנים מאוחר יותר, בהוואי, למוריה על ההר, רבים מכם התאספו על מנת לשיר את הטונים הראשונים הבסיסיים, ושלחתם את האות, שככל שסיפרנו לכם אודותיו, נראה שזה עדיין מעין קסם מסתורי לחלקכם שתוהים כיצד יכול להיות דבר שכזה.

 

בתחילתו של היום הזה סיפרתי לכם שבגלקסיה הזו קיימים שפע של חיים, ורבים מהם בעלי תודעה גבוהה, מקומות שאתם רק חולמים להגיע לשם, יתכן בגוף נעלה... הם כאן, הם חיים בגלקסיה הזו, הם מודעים אליכם, וחלק מהם יצרו את הדנ"א שלכם.

 

מה היה האות?

חלק אמרו שמאחר ושלחתם את האות, הרי שמספיק היה במקהלה אחת, ומדוע היה צריך לקיים מקהלות נוספות?

ובכן, האות ההוא היה קריאת התעוררות. זה לא היה האות שהם בהכרח חיכו לו [ קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שבמשך עידנים החברה הזו המכונה אנושות ידעה רק מלחמות, מלחמה לאחר מלחמה, והיה נראה שהרשומות האקאשיות של בני האדם מעולם לא זכרו את הזוועות של המלחמה הקודמת. בני אדם חדשים היו מגיעים וכאילו לא ידעו כיצד הם נכוו בידם והיה עליהם לחזור על כך פעם נוספת, ופעם נוספת...שוב ושוב, וזה מעיד על תודעה נמוכה. כמעט נמחקתם, יקרים...היתה אמורה להגיע פעם נוספת שלא הייתם מצליחים לשרוד...

 

הבורא היוצר מעניק לכם לחלוטין בחירה חופשית, ואין כל התערבות גם אם ברצונכם לקחת את הדברים למקום הנמוך ביותר. זוהי הבחירה החופשית, וזוהי אהבת האל. זוהי בחירתכם.

אולם שלחתם את האות, והיה בו יותר מאשר עוררות - יקרים, היתה גם הפתעה! בגלקסיה הזו היו 'פגישות' התכנסות של אנרגיה שהכירה בפלנטה נוספת שעומדת להגיע להתעלות. וזה עשוי להימשך עוד כמה אלפי שנים לפני שהיא תגיע למצב הזה, אולם היא מהדהדת כעת אותם הצעדים כפי שעשו פלנטות רגות אחרות לפניה. הם ראו את התודעה שמתחילה להתרומם, עד כדי כך ש 900 מכם התאספו במקום אחד ושרו לכוכבים ובישרו להם: 'הצלחנו'...

זו אכן היתה הפתעה.

 

ומדוע עליכם להמשיך ולשיר? [ קריון מצחקק בהנאה..]

עליכם להמשיך ולשיר את הטונים העתיקים ששרתם אותם לפני 7 שנים, כך שידעו בגלקסיה שזה לא היה נסיון חד פעמי לזמן קצר, שנכשל, ולא השמדתם את עצמכם מספר שנים לאחר מכן, אלא שהמשכתם, והטונים שאתם שרים הם יותר משוכללים ומגיעים באמצעות בלוטת האצטרובל היישר מ'אמהות הכוכב' שלימדו אותם את יה הי, על מנת שהוא ייזכר בהם כאשר יגיעו הזמנים האלה, והוא הציג אותם, והאות שהעברתם היה 'אנחנו עדיין כאן'...

ובמקהלה נוספת שוב שלחתם אות 'אנחנו עדיין כאן'...וגם במקהלה שלאחריה... והטונים הפכו להיות יותר משוכללים ואמרו משהו מעבר לאות, שאלה מן הכוכבים חיכו לכם שתתעוררו ובסופו של דבר תצטרפו לקבוצה גלקטית שיש לה מטרה שעד כה רק רמזתי עליה..

 

האם זה אפשרי שלגלקסיה הזו יש רטט שניתן למדידה, בהתאם לתודעה גבוהה או נמוכה? ולמי בכלל אכפת אם הרטט נמדד בהתאם לתודעה גבוהה או נמוכה? מי עוקב אחר זאת? מי מקשיב?

יקרים, היקום הוא גדול מאוד. הגלקסיה שלכם רחבה מאוד. מדידת התודעה של הגלקסיה שלכם היא מדידה חשובה לגבי האופן בו פועלים הדברים ביקום בבחירה חופשית של אחרים שלעולם לא תפגשו אותם.

ואם כך, הפלנטה הזו מתחילה להוסיף לתודעה המתרוממת ועולה של קבוצת הפלנטות כולה, עשרות אלפים של פלנטות עם הוויות נעלות המביטות בכם ועוקבות אחריכם ומציינים שהפליאדים ביצעו עבודה טובה!

מה אם העלאת התודעה של הפלנטה הזו תשנה ותקדם בהמשך את הגלקסיה כולה? לדעתכם זה אינו נחשב, אולם אני אומר לכם שזה חשוב ביותר!

 

ואם כך אתם ממשיכים לשלוח את האותות, כולל האות של היום, שלא רק חוזר ואומר 'אנחנו עדיין כאן' אלא שאתם מתחילים לשיר שירים יותר משוכללים כמו 'שיר הנצחון' ושירי הערש, שהם מורכבים יותר ומעבר לתווים הקלאסיים מכיוון שאתם מתפתחים..

 

בכל פעם שאתם שרים, כולל היום, מגיעה פמליה לשמוע ולהקשיב לזאת.

זה מיוחד כל כך, יקרים, אין לכם כל מושג לגבי מה שעשיתם. הפלנטה הזו מוגנת יותר כיום מאשר אי פעם בעבר - לא ארחיב על כך הפעם, רק אומר שלא כל החיים מתעלים, והם יודעים שגם אתם כאן. קיימת בועה מסביבכם של ישויות נעלות יפהפיות היודעות אודות הדנ"א הפליאדי שלכם ורוצות שהפלנטה הזו תשרוד ותתעלה בתודעה על מנת לעזור לגלקסיה הזו. דעו שהבחינו בכם..

ברצוני לספר לכם משהו שארחיב אודותיו בהמשך:

שלחתם רק אותות של התעוררות שאמרו 'אנחנו כאן'... ובאמת לא היתה שפה מעבר לעובדה שאתם כאן, ואתם עדיין כאן, מעט יותר ערים מאשר הפעם הקודמת.. זה דומה לאם התוהה האם ילדה בחדר השני חי או שמא אינו בחיים בעקבות תרחיש כלשהו, ולפתע היא שומעת את קולו ואומרת ומודה לאל על היותו בחיים. היא ניגשת לחדר השני, לשמוע מה יש לילדה לומר, אולם כל מה שהילד ממלמל הוא 'נה נה ני נה נה... [הנוכחים צוחקים..]

ואם כך משימתו של יה הי היא שתאמרו יותר מכך, והוא ידע על כך עוד מעט, מכיוון שקיימת שפה, ובמקהלה האחרונה אתם תספרו להם מה מתרחש.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020