Light Connections
 
 

 

דברים בלתי נראים 3 - אוגוסט 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו המסר השלישי אודות דברים בלתי נראים.

ברצוני לערוך אתכם חזרה בדבר הדבר הלתי נראה הגדול ביותר: אינכם נמצאים כאן במקרה, האל אוהב אתכם.

אתם יכולים לכנות את האל - המקור היוצר הבורא, או רוח- אולם קיים בורא.

למעלה מ 80% מהפלנטה יודעים זאת, זה חלק מארגונים הטוענים לכך ומאמינים שישנם חיים מסוג כלשהו לאחר המוות - האמונה שנבראתם היא אמונה מונותיאיסטית אינטואיטיבית על הפלנטה.

ויש לכם בחירה להחליט אודות הבורא הזה, האם זו אהבה, מקריות, ומהי מערכת היחסים ביניכם.

 

אנחנו נמצאים כאן על מנת לספר לכם - כמו שאנחנו עושים בכל תקשור - שמדובר במערכת יחסים של אהבה, שנולדתם מפוארים וזה ממשיך משם..

בחירה חופשית והיבטים בלתי נראים מדריכים את חייכם לעבר האנרגיה הזו שאתם מבקשים אותה, אולם לצדכם עומד סגנון של מאפיינים ותכונות בלתי נראות שידם מושטת לעברכם.

 

ישנם כה רבים, והבאתי לכם את אחד מהגדולים, כבר מן ההתחלה.

באופן מדעי, מדובר בליבה של האפיגנטיקה, כלומר שהגוף מקשיב למה שאתם אומרים.

והגוף מקשיב בשתי דרכים:

הגוף מודע לגישתכם ומה שאתם אומרים מדי יום - והאמינו או לא, הגישה הזו מחקה לגוף את מי שאתם חושבים שהנכם.. כך שאם אתם נושאים גישה הטוענת שאתם 'אפס' ולעולם לא תהיו 'משהו' - הגוף משתף פעולה עם זה.

אתם עוצמתיים עד כדי כך.

והגוף מקשיב גם בדרך הבאה: קיים כוח בלתי נראה, תודעתו של האדם, וכאילו לכל תא יש אנטנה המאזינה לכוח הזה. התודעה מעבירה מידע לגוף, יקרים - מעין הומאופתיה של התודעה, כאשר מעט עובר והתאים מקשיבים לכם.

סיפרנו לכם שתודעה היא אנרגיה. זה כבר הוכח על הפלנטה שלכם ושינה דברים כה רבים ודרך חשיבה, שכן אם התודעה היא אנרגיה הרי שיתכן וקיימים חוקים של תודעה... ואם קיימים חוקים אנרגטיים של תודעה, אחד מהם עשוי להיות שהיא ניתנת למיקוד, וזה מצוי בגופכם.

גופכם מקשיב, כל תא מודע. זוהי בלתי נראות, לא בהכרח נלמדת במקומות שאתם מצפים שזה יהיה שם. אולם יותר ויותר בני אדם מתחילים להבין שביכולתכם לעצב את קיומכם שלכם, את בריאותכם.

ביכולתכם לשנות את התכנון באופן משמעותי עד כמה מהר גופכם מזדקן. אם לא עושים דבר, הגוף ממשיך באופן אוטומטי. ללא הכוונה, ללא מיקוד, ללא כוונה, רצונו החופשי של הגוף מקשיב לכל מה שמסביבו המספרים לו את גילכם ואיזה תרופות אתם נוטלים, ועד כמה זמן הוא יחיה.

 

קריון דיבר על כך כבר מן ההתחלה.

אולם יקרים, בשנים האחרונות היתה בלתי נראות נוספת שקשה ללמד אותה, מכיוון שהיא מעבר להיקף הבחינה של ההגיון, היא שרויה במחלוקת ואפילו נושא ללעג וצחוק.

 

זה קשור ל'שדה', והרעיון שהתודעה והאנרגיה מסביבה נמצאות מסביבכם מהפוטנציאלים שמתפתחים ממנו.

אתן לכם דוגמא, מטפורה פשוטה.

קיימות דלתות רבות במהלך חייכם. מאחורי דלת אחת עומד אדם כועס. ידו על ידית הדלת אותה הוא עומד לפתוח.

בדלת אחרת נמצאת אשה שחזרה מהחנות עם מזון, וידה על ידית הדלת אותה היא עומדת לפתוח.

ובדלת נוספת מתרחשת תאונה באותו הרגע.

ובדלת אחרת נמצאת אהבת חייכם וידה/ידו על ידית הדלת.

 

במטפורה הזו, בחידה הזו, הם אמתיים.

תארו זאת בחיים האמיתיים - האם זה בלתי אפשרי שיהיו סביבכם דברים כאלה? זה ממש אפשרי. כל אחת מן הדוגמאות האלו היא תודעה בעלת אנרגיה.

כאשר אתם הולכים לבדכם - או עם מישהו נוסף - לצפות בסרט, או הצגה, לפעמים אתם יושבים ליד אדם אחר שאינכם מכירים, ומרגישים משהו שגורם לכם לרצות לעבור מקום. אתם מרגישים, הלכה למעשה, תודעה, מכיוון שזוהי אנרגיה. הוא אינו מאוזן, או שהוא חולה. ואתם חשים משהו ב'שדה' ועוברים מקום, מבלי להכיר אותו או לראות אותו.

אתם כבר חווים את הדברים האלה, יקרים, זהו כלי יפהפה בלתי נראה - בני אדם יכולים לחוש מה שנמצא ב'שדה'.

חלק מכך היא אינטואיציה, אולם לא הכל כאן היא אינטואיציה.

 

ועל מנת להוסיף על החידה, יקרים, אתם מוסיפים את 'הדבק', את העקביות והלכידות, שהיא התמזגות, התכנסות של 'ביחד' או סינכרוניות של תודעה דומה.

זה נוצר כאשר אתם מתכנסים יחד, למשל כמו בקבוצה כזו, או בקבוצה שמתפללים יחד או שרים יחד. מוסיקה יוצרת זאת. גם תקשור יוצר זאת, כאשר אתם מבינים שמה שאתם שומעים 'מטפטף' עם האהבה והתכלית של האל עבורכם.

 

13 חודשים לפני שהתחלף האפיפיור, סיפרתי לכם על כך, ואמרתי שזו אינה נבואה או חיזוי עתידות. העברתי לכם את הפוטנציאלים ב'שדה', מכיוון שמאחורי אחת הדלתות היה אפיפיור חולה, ואפיפיור אחר עמד להחליף אותו ולקחת את מקומו.

האם זו נבואה כאשר אני מוסר לכם את מה שכבר נמצא ב'שדה'? אלה הם פוטנציאלים..

 

הבה נחזור לדלתות ההן.

אתם נמצאים שם עם התמזגות והתכנסות של עקביות ולכידות, עם דברים שמתאימים לכם ומלאים בתכלית עבורכם. ואתם מסוגלים לחוש את הדלתות שעומדות להיפתח. לא תלכו לדלת עם האדם הכועס, או התאונה שמתרחשת, ויתכן שתהיו מונעים לאהבה או למזון או להישרדות, ולא תהיה שום שאלה!

ואם תוכלו לבחור דרך שתוביל למצב מאחורי הדלת - אתם תדעו לבחור.

זה אינו ניבוי עתידות או יכולת על חושית, זה מעשי מכיוון שאתם חשים מה נמצא שם - לא את העתיד - ומחליטים לאן אתם הולכים בהתבסס על מה שנמצא שם, מה שמתרחש.

קשה לתאר זאת מכיוון שיהיו אלה שיאמרו שזה טרם התרחש וזה בעצם חיזוי העתיד.

זה שגוי במחלוקת מכיוון שזה כבר התרחש עבור אלה שנמצאים מצידן השני של הדלתות, הם תודעה שאתם יכולים לחוש אותה, ממש כמו התודעה של האדם שישבתם לידו בסרט.

זה בלתי נראה, ואלה אתם היוצרים את מציאותכם.

 

מעבר לשיחה עם התאים שלכם, מסרתי לכם עכשיו את הסוד ליצור מציאות שהיא שלכם, לפגוש האנשים הנכונים, לטוס במטוסים שעובדים או שאינם עובדים, לדעת דברים שיתכן ואחרים אינם יודעים מכיוון שתוכלו לחוש מה נמצא מאחורי התודעה של הפוטנציאל.

וחלקכם יאמרו שאין להם את היכולת הזו, ואני אומר לכם שזה רק מכיוון שאינכם מאמינים בכך! יתכן שמישהו אמר לכם שזה אינו קיים או ששכנע אתכם שלא לנסות זאת. יתכן שסיפרו לכם שהיכולת הזו שייכת רק לאנשים 'מוזרים'.

אולם זה כבר ידוע: ביולוגים כבר העניקו שם ליכולת הזו - שזירה - מצב בו הביולוגיה יוצרת סנכרון יחד עם בני אדם אחרים, ללא כל סיבה נראית לעין, בתרחיש שאינו ניתן להסבר.

 

וזהו הצעד הבא:

מה אם היתה קיימת בלתי נראות שהיתה מאפשרת לכם לחוש מה לעשות כצעד הבא, שיתקבל על דעתכם? כך שתוכלו להימנע מן התאונה, לוודא שאתם נמצאים במקום הנכון ובזמן הנכון, או לפתוח את הדלת ולפגוש אהבה...

יקרים, הבורא היוצר העניק לכם את היכולת הזו, וזה 'יושחז' באנרגיה החדשה הזו.

 

אתמול ישבתי לפני האחיות, וזה היה יפה לשבת לפני הנשים הנושאות את האנרגיה של חמלה, הוראה, קדושה ושאמאניות. הן מרגישות זאת ברשומות האקאשיות שלהן והן יודעות זאת. זה יפהפה לשבת לפני בני אדם שהם המורים של בני אדם.

נתתי להן דוגמא נפלאה, שטובה במיוחד עבור הנשים. סיפרתי להם שפרח נפתח עם המהות של מציאות שנמצאת כאן ושנראתה שאינה אמיתית. מהותו של הפרח היא ההכרה וההבנה שיתכן וחלק מן הדברים האלה הם אמיתיים, זמינים וניתנים לעשייה. ויתכן שזה אפילו משהו שניתן לבחון אותו.

 

היכולת הזו להתרומם מהכסא שלכם ולחוש מה נמצא שם, היא זמינה עבור כל האנושות כל הזמן. זוהי 'השחזה' של האינטואיציה.

חלק מכם צריכים לתרגל זאת על מנת להבין כיצד זה מרגיש, אולם מהרגע שתתחילו לתרגל, תבינו שזה נמצא שם, ושזה אמיתי!

 

ישנם רבים בחדר הזה שיכולים לספר לכם את הסיפורים שלהם, ולומר לכם שקריון צודק. הם יספרו שהרגישו משהו שהביא אותם לפגישה הזו, או שהרגישו משהו שהביא אותם לריפוי. וזה יפהפה.

תתחילו להבין שזה תרגול לחיים שישמור אתכם במקום יפהפה למשך זמן רב, בו תוכלו לשלוט על דברים שחשבתם שאינם ניתנים לשליטה.

זה אינו נראה, זהו ה'שדה', זה אמיתי, זו תודעה, זו אנרגיה. וזה נמצא כאן!

 

נשמות עתיקות, זה זמין בתחילה עבורכם מכיוון שיש בידכם את הכלים להשתמש בזאת. הרשומות האקאשיות שלכם 'מצלצלות' עם החוכמה של הבנתם של המילים האלו. הרשומות האקאשיות שלכם 'מצלצלות' עם הבגרות שאומרת שקריון צודק.

ואתם תלמדו את האחרים, את החדשים, על היכולת שתמיד היתה שם..

 

ויש עוד..

דברים בלתי נראים מגיעים עם אהבתו ותכליתו של האל, וזוהי הסיבה שאתם כה מפוארים.

ועכשיו אתם מתחילים להבין מדוע אנחנו אומרים את אשר אנחנו אומרים אודות אנושות טובה יותר שעומדת להגיע.

 

נעצור כאן, אולם יש עוד.. תמיד יש עוד..

 

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020