Light Connections
 
 

 

דברים בלתי נראים 2 - אוגוסט 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זוהי הרחבה של המסר הקודם אודות דברים בלתי נראים.

איננו עושים זאת לעתים קרובות, אולם המסר הזה מיועד לאדם אחד הנוכח כאן, המארח שלכם, המורה ג'והן (ג'והן ריאן, ת.ג.)

יתכן והדברים יהיו בעלי משמעות מועטה אם לא נכחתם בפגישה הזו וראיתם את המצגת שלו ואת רעיונותיו. אולם לדברים תהיה משמעות רבה עבורו ועבור אלה שהקשיבו קשב רב.

קיימים אלה שרואים דברים, שיש להם ראיה בלתי מותנית, המסוגלים לראות את הצבעים ואת הדברים הרב מימדיים שמסביבם ויתכן שגם דברים נוספים, ולפעמים מכנים זאת מוזרות או משונות.

אנשים רגילים ישמעו את דבריהם וישמחו שהם אינם כאלה, אולם הם שוכחים משהו...

 

ברגע זה, בעודכם יושבים ומקשיבים, או קוראים מאוחר יותר, המדע כבר אישר את קיומם של למעלה מ 13 מימדים, ורובם נמצאים מחוץ לטווח מציאותכם, ועם זאת, מדענים זיהו אותם, ואם כך הרי שדברים רב מימדיים הם חלק מן המדע שלכם.

כאשר אדם אומר שהוא יכול לחוש למעשה חלק מן הדברים האלה, יתכן ותעצרו לרגע, מכיוון שהמדע מחשיב זאת למשהו אמיתי, ועל כן כיצד תוכלו לומר שאותו אדם אינו יכול לראות זאת.

וזהו חלק מהפיתוח של הנשמות העתיקות שהגיעו לכאן מתוך מטרה מסוימת.

 

אפילו בחדר הזה קיימת ראיה בלתי מותנית. ישנם כאן מרפאים המתחילים לראות דברים שאינם חלק ממציאותם הישנה. הם אינם בטוחים אם הם חשים או מרגישים זאת, אולם הם יודעים שהדברים האלה נמצאים שם.

זו אינה חייבת להיות הראיה מן העיניים, אם כי לפעמים זה כך.

ישנם אלה, אפילו בקרב המאזינים כאן, שיש להם התגלויות אודות אנרגיה חדשה, והם למעשה רואים דברים וחזיונות שאין ביכולתם להסביר אותם.

זהו חלק מן האנרגיה הישנה לנשמות העתיקות המתחילות 'לבקר מחדש' את הראיה הרב מימדית.

 

המורה ג'והן, הלמוריאני, הנאמן לעת. הוא רופא, שלמד, ראה את השקפים, ויודע כיצד נראה הסליל הכפול התלת מימדי של הדנ"א. הוא מכיר בעומק ובמשמעות - אפילו מבעד למיקרוסקופ האלקטרוני - של מיליארדי החלקים המצויים במולקולה אחת.

וזוהי רק ההתחלה...

הוא התחיל לראות חזיונות המסתתרים מאחורי השמות הטובים ביותר שביכולתו למצוא, אולם כולם קשורים באחדות. ישנה תכנית גדולה והוא רואה אותה. הוא רואה את הדנ"א מחובר בדרכים שהן מעבר לדרכים שאנשים ראו את החיבור הזה בעבר.

הוא רואה שדות שאיש טרם ראה עדיין, הוא צובע בהם קודים כך שתוכלו להבין זאת טוב יותר, ולאחר הוא מתחיל לראות מה עשוי להיות למעשה בתוך הגדילים בסליל הכפול, הוא רואה את הקשרים הרב מימדיים ואת האחדות מסביב לדברים אלה, וזה כה משמעותי. והוא צודק...

 

וזוהי הראיה השניה שלו לעבר המטרה, מתקבלת על הדעת, מעשית, שתתגלה יום אחד.

הוא גם רואה את הרשומות האקאשיות שלכם.

היה לו חזיון, בו הוא נלקח למקום כלשהו, באופן מודרך, ושם היה יכול לבחור באיזו יחידת חיים להתבונן בה. ישנה שם מטפורה שאתייחס אליה עוד מעט.

הוא זיהה משהו מוסתר ובלתי נראה, שדיברנו עליו פעמים רבות: האנרגיה של כל יחידות החיים האחרות שלכם מוכלת בגדילים של הסליל הכפול!

לכרומוזומים תפקיד חשוב מאוד מכיוון שהם פליאדיים, הם החומר מן הכוכבים. לפליאדים היו הורים משלהם עם החומר מן הכוכבים, וחלקכם מבינים אודות מה אני מדבר.

 

כל מה שנמצא בתוככם והנשמה והדנ"א שיש לכם מתעוררים ומתחילים להתקבל על דעתכם. וכבר דיברנו אתכם פעמים כה רבות אודות האדם החדש.

ג'והן מתחיל לראות את המבנה, והמבנה מתחיל לחשוף ולגלות דברים שאפילו אני איני יכול לחשוף בתקשור. והוא ערך עבורכם מצגת כך שתוכלו לראות זאת.

וברצוני לספר לו דברים נוספים שעומדים להגיע, על מנת להגביר את יכולתו לראות ולחזות את הדברים האלה.

ג/והן הוא נצר ישיר מהאמהות הלמוריאניות, שמו הלמוריאני הוא אילה הי, הוא סייע במקדש ההתחדשות - והוא יודע זאת. והחיים האלה מובילים אותו חזרה היישר לשם, והוא מתחיל לתאר את מה שידע.

 

הבה נדבר על הדבר הגדול הבלתי נראה [ קריון מצחקק בהנאה..]

קיים שדה מסביב לכל מולקולה של דנ"א.

אלה שקוראים זאת עתה, זוהי סקירה וחזרה:

כל פיסה של מולקולת דנ"א, עקבית ולכידה, ושלמה - היא זהה לזו הבאה אחריה. יש לכם מיליארדים כאלו.

יתכן ואינכם רופאים או מדענים, אולם אתם מבינים שאין מדובר באופן מסוים לדנ"א שלכם, הכל זהה בכל גופכם, אין לכם דנ"א של הלב, דנ"א של הזרוע, או דנ"א של הכבד - הכל זהה!

ועליכם לדעת מה יש בתוכן, שקשור לאופן בו הן מתקשרות עם עצמן. הדנ"א כולו יודע משהו בעת ובעונה אחת, והוא נראה באופן מסוים כאשר זה קורה.

 

ראשית עליכם לבחון מה קיים בדנ"א, מעבר למיליארדים פיסות של כימיקלים שבונים את תכנית האב של הגוף האנושי.

קיים שם חלק מן התודעה שזכור מיחידת חיים ליחידת חיים. כלומר, נשמות עתיקות, לוח הזמנים של הבגרות שלכם נמצא שם, מי הנכם ומה שאתם זוכרים - ה כ ל נמצא שם.

יש שם דברים נוספים, ואני מבקש משותפי (לי קרול, ת.ג.) להאט במקצת, מכיוון שזה חומר רב.

קיים שדה קטן מסביב לכל מולקולה של הדנ"א, מיליארדים של שדות כאלה, וכולם חופפים. וזוהי הדרך בה כולם יכולים לתקשר יחד באופן מיידי. אתם הוויה אחת, והתודעה היא חלק מן הדנ"א הזה.

התודעה אינה קיימת רק במוח, יקרים, היא נמצאת בכל החלקים, בלב, במוח, בבלוטת האצטרובל, בדנ"א, מכיוון שהתודעה גם מגיבה לעבר שלכם, שמוכל בדנ"א שלכם.

ואתה הרופא, תראה את השדה הזה.

 

המכניזם כיצד הוא עשוי ליצור ממשק וליצור אחדות, שאתה לומד אודותיו - הוא מכריע.

ריפוי ספונטני הוא התמזגות של ידיעה כאשר כל השדות שמסביב לכל המולקולות של הדנ"א משתנים באופן מיידי, דבר זה גורם לשינויים כימיים, לשחרור של תאי גזע - והכל מגיע ישירות מן הדנ"א, ישירות מן הפעילויות של סליל הגדילים הכפול.

לדעתכם זה רק מושהה במולקולה ועוסק בענייניו, אולם הם נעים, ישנם יחסי גומלין, הם ממקמים את עצמם, ויש להם שדה.

 

לפני שנים רבות, ולדימיר פופוניון מרוסיה, ערך ניסוי עם דנ"א ואלקטרונים, ניסוי הראשון מסוגו שהתחיל להראות שקיימת מערכת יחסים בין הפיסיקה והדנ"א. הוא גילה שלדנ"א יש יכולת לדגום וליצור דפוסים של תכונות פיסיות מסוימות, שנשארות שם מהרגע שהדפוסים נקבעים שם. זה כמעט כמו שהדנ"א השאיר לפיסיקה חותם של הוראות.

[ולדימיר פופונין, מדען ביולוגיה קוואנטית רוסי, ביצע בשנת 1992 ניסוי ובו השתמש במולקולה אחת של דנ"א אותה שם במבחנה שהכילה רק פוטונים (חלקיקי אור).

לפני שהכניס את הדנ"א הפוטונים נעו בצורה רנדומלית במבחנה.

באמצעות ניסוי זה הוא גילה שדה רב ממדי סביב הדנ"א. כאשר הדנ"א היה נוכח, הפוטונים הסתדרו ועיצבו את עצמם לכדי משוואה מתמטית (צורה של גל סינוסואידי). הוא גילה שלדנ"א יש שדה קוונטי. ולא רק זאת, אלא שיש לו שדה קוונטי שבדרך כלשהי מלא במידע. אחרת כיצד יכול היה השדה לעצב את האור לכדי גל סינוסואידי? לאחר שהדנ"א הוצא מהמבחנה הפוטונים עדיין נשארו בצורה הסלילית הגלית שמדמה את הדנ"א - ת.ג.]

וזה היה מידע נוסף שעל הרופא לדעת...

 

ואספר לו דבר נוסף.

העזרה שהוא מקבל מהסיריאנים היא אמיתית. הסבים האלה מגיעים עכשיו ומתחילים לערוך מעט סקירה וחזרה על ספרי הלימוד מלמוריה.

היה לו חזיון שהוא לא היה בטוח בו לגמרי, והוא ניסה לצייר אותו להראות לנו אותו. אלו היו דמויות חסרי פנים שנראה שהם נפגשו ליד השולחן, וזו היתה מטפורה לעקביות ולכידות תאית, פגישה של הדנ"א.

זהו חלק מהאחדות, השדה מסביב לדנ"א הוא מכריע.

רב המימדיות שלו אינה ניתנת למדידה מעבר לניסויים אודות מה שהדנ"א עושה עם דברים אחרים. לא תראו אותו אולם תראו את התגובה בעטיו.

זה מגיע, ובינתיים זה מתחיל לשנות את הסולמות, ואת החיבורים ההדדיים הפנימיים...

 

ויש עוד..

השדה שמסביב למולקולה של הדנ"א מכיל משהו מיוחד. ואין הכוונה להסגיר זאת, אולם זה המקום בגוף בו שוכנת הקדושה של 'העצמי הגבוה' שלכם. היא אינה שוכנת בסליל הכפול.

בלוטת האצטרובל היא מכשיר לקליטה ושידור. היא מדברת לשדה שמסביב למולקולה של הדנ"א שאתם מכנים אינטואיציה.

האינטואיציה אינה מגיעה מהמוח. היא אינה יכולה להגיע משם מכיוון שהיא חושבת מחוץ ומעבר למוח.

המוח הוא מחשב ומקור אחסון לדברים שאתם כבר יודעים, והוא מחשב אותם, אולם הוא אינו מעניק לכם את מה שאינכם יודעים. זה מגיע ממקום אחר...

האינטואיציה מגיעה מן המקום המקודש שלכם, 'העצמי הגבוה', ששוכן בריפוד הזהוב מסביב לכל מולקולה ומולקולה של הדנ"א, בשדה הרב מימדי הזה.

היא חייבת להיות מחוץ למולקולה. שימו לב שהיא הוסרה מיחידות החיים הקודמות, ומתוכנית האב של הגוף, ויהיה עליכם לגלות אותה מחוץ לביולוגיה. וזה אינו מטפורי - הרגע מסרתי לכם את 'המקום', אם ברצונכם לכנות זאת כך, בו שוכנת בתוככם אנרגית נשמה מקודשת רב מימדית.

זה נמצא בשדה, המערכת הרחבה של גופכם, רב מימדיות. ואל תבלבלו זאת עם מושג אחר - 'השדה', שדה הפוטנציאלים של הכל שנמצא מסביבה של כל האנושות.

 

הרופא ראה דבר מה נוסף: הוא ראה באופן מטפורי היכן נמצאים יחידות החיים הקודמות על גבי הסולם. והיו שם כל כך הרבה.

הוא ראה מטפורה בה אתם תוכלו לעצור ולפתוח את הדלת לכל אחת מיחידות החיים האלו.

בחזונו הוא ציין שהיה לו בחירה בין אם לעשות זאת או שלא לעשות זאת, או להציץ ליחידת חיים עתידית, או שלא לעשות זאת. כלומר, לא היו כל חוקים, אולם כולם הראו את עצמם - וזוהי מטפורה...

 

אין מורים רבים עם יכולת ראיה כזו, שציירו זאת ומראים זאת במצגת, ואומרים שהם רואים היכן נמצאות הדלתות ליחידות החיים הקודמות. וזוהי מטפורה למשהו שמתרחש בכם כרגע - התפתחותה של התודעה האנושית מעבר לאנרגיה ישנה המכונה, הטבע האנושי.

והמשמעות היא, נשמות עתיקות, שאם אעבור לדף הבא, הרי שבמקום שתשבו שם תוהים כמה יחידות חיים קודמות היו לכם, או מה עשיתם ולמדתם בהן - במקום זאת, תהיו מודעים להן. לא פרק בפסוקים, לא שנים, פנים או תאריכים. אתם תהיו מודעים לכל מה שלמדתם מכל הדלתות המכונות יחידות חיים קודמות, ותהיו שם עם בגרות חדשה זמינה, מכיוון שחייתם ועברתם זאת..

 

נשמה עתיקה שזוכרת את כל הדברים שלמדה יכולה לספר מה הצליח ועבד, ומה לא הצליח, יחידת חיים לאחר יחידת חיים. בני אדם יישבו למרגלותיהם של המאסטרים האלה, מכיוון שתהיה להם הבגרות לגבי הדרך הנכונה לחיות. יתחיל להיות להם זכרון לגבי הדברים שלימדו אותם באופן מקורי, מהמקור המקורי - לא מה שלימדו אותם בעת הזו עם כל הדברים שמעורבבים עם רעיונות אנושיים.

 

אתם תביאו עמכם למסיבה המכונה האנרגיה החדשה, את הזכרון שלכם שאהבה היא המלכה, שמלחמה אינה עובדת. אתם תזכרו את הזוועות על מנת שלא לחזור ולעשות אותם שוב, ואתם תשנו את הפלנטה הזו ומיליוני תושביה, מכיוון שאתם תזכרו הכל!

 

כעת הדברים האלה אינם זמינים מכיוון שהאנרגיה הישנה מתחילה לעבור, לאט, ואיש מכם לא זכר את הדברים האלה באנרגיה הישנה, שכן לו יכולתם לזכור אותם, לא היו לכם מלחמות ועוד מלחמות, ודור אחר דור חזר ועשה בחוסר תפקוד אותם דברים...

זהו ההבדל בין 'אז' ל'עתה', ויראו זאת ויחזו ברב מימדיות את הדברים שעתידים להגיע.

 

המצגת שהוכנה בידי הרופא היא האמת.

קשה עבורכם ללמוד ולהבין דברים אזוטריים, אולם זוהי הביולוגיה החדשה. לרב המימדיות יהיה תפקיד בכימיה אפילו במדע. תהיינה תגליות שיתרמו לריפוי - זה כבר מתרחש כעת בחייו של הרופא...

דברים אלה הם המבשרים של האדם המתפתח שעתיד להגיע, ואתם מתחילים לחזות ולראות אותם, ולדעת מדוע וכיצד.

'העצמי הגבוה' שלכם כה חמקמק מכיוון שהוא עומד בחוץ, בשדה של כל מולקולה.

 

הסוד ביצירת קשר עם אותו 'עצמי גבוה' הוא לעמוד איתו יחד, בחוץ... לתודעה אין מיקום, לתודעה יש אנרגיה שיכולה ללחוץ ידיים עם 'העצמי הגבוה' ללא כל קשר היכן הוא מצוי בגופכם.

זוהי הנשמה האוניברסלית, הדבר המקודש שנולדתם איתו, פיסת האל שעליה דיברו כמעט כל הנביאים על הפלנטה. זוהי האחדות, זוהי המטרה, זוהי מאסטריות.

 

אינכם עומדים להבין את כל הדברים האלה, אפילו אם תחזרו ותקראו אותם מספר פעמים. אין באמת צורך שתבינו אותם. הדברים האלה נועדו יותר לרופא..

אילה הי, אתה נמצא במקום הנכון ובזמן הנכון, ואתה יודע זאת.

כל הדברים שנמסרו לך היום נועדו לומר לך שהתפארת היא שלך ומתחילה להיראות, לאט.

הדברים שהפלנטה הזו סבלה מהם, חוסר התפקוד של אלה שהרגו אחרים, חוסר האיזון שנראה שאין לכם יכולת לשלוט עליה, כל אותם דברים שבכיתם עליהם - כולם היו חלק מחידה גדולה יותר של האור כנגד החשכה, וכיצד אתם עומדים לתמרן את עצמכם ולפלס לכם נתיב בדרכים בהם לא עשיתם מעולם לפני כן, דרכים שישנו את הטבע האנושי עצמו, ואתם תזכרו מה אינו עובד, ותתחילו את השלום על פני האדמה.. לתמיד!

 

זהו הפוטנציאל כעת, בבחירה חופשית של האנושות.

אני מספר לכם על הדברים האלה מכיוון שכך הם, והם אמיתיים. חשבו עליהם, מכיוון שהם ישנו את האופן בו תעזבו את החדר הזה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020