Light Connections
 
 

 

דברים בלתי נראים 1 - אוגוסט 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

המסרים שלי עבורכם הם אודות האל האוהב, המעשי, הטהור, היפה.

אינכם יכולים לשער בדעתכם מיהו המקור הבורא היוצר שאין לו תודעה של בני אדם. תודעתו - אם תבחרו לכנות זאת כך - של היוצר, הכל יכול, היפה, היא מעבר להבנה של הטוהר והאהבה שלו - וזה מה שמצוי בנשמתכם.,

 

אכנה את המסרים הבאים: 'דברים בלתי נראים'.

כבר מסרתי לכם פיסות וחלקים של הנושא הזה, אולם לא בסדר הבא, וברצוני לספר לכם את הסיפורים אודות הדברים הבלתי נראים בחיים האנושיים, והסיפור הראשון יהיה אודות הדברים הבלתי נראים בתחילתם של החיים..

 

לפני שאפילו נדון בדברים שאינם נראים לראייתם של בני האדם, ברצוני לשוחח אודות הדברים שאינם נראים בתודעתם של כל הדברים.

זהו הנושא של קריון שאתם שומעים אודותיו לעתים כה קרובות.

כאשר נשמתכם נולדת על פני הפלנטה הזו, הנס בלתי נראה הוא שהיא נקיה וטהורה, ומהדהדת את אהבתו של האל.

אם סיפרו לכם משהו אחר, הרי שאינכם חושבים בהגיון רוחני, או אפילו בנדיבות שהיא הבריאה.

האם זה מתקבל על דעתכם שתגיעו לכאן, ובאופן כלשהו, בדרך כלשהי תהיו טמאים, לא נקיים. שבאופן לא נקי ומסתורי האל הניח אתכם כאן, העניק לכם בחירה חופשית ולאחר שופט את בחירתכם החופשית הזו?

ואם לא החלטתם החלטה נכונה, הרי שזה אל שיתכן ואפילו יענה אתכם - וזו אפילו אינה בחירה חופשית. אולם יקרים, זה הסיפור שרבים קיבלו מסיפוריהם של בני אדם, לא מן האל, וזהו בדבר הבלתי נראה הראשון והיפה ביותר!

 

כאשר אתם מביטים בתינוק מיד לאחר לידתו - זהו דבר טהור, יפה, יקר. זוהי נשמה נקיה, המגיעה ללא ראיה מותנית [קריון מצחקק בהנאה..]

כל אם תבין כאשר אומר שהיא זהירה ביותר עם ילדה הראשון שנולד [קריון מצחקק בהנאה..] והפסיכולוגים יספרו לכם שזה ישפר את יכולתו של הילד הזה להבין את הדברים מסביבו, אם יתנו לו משהו להתבונן בו, בעודו שוכב בעריסה במשך שעות, בוהה בתקרה.. ואתם מציגים בפניו צעצוע צבעוני הנע בפני עצמו, והנמצא מחוף לטווח השגתו כך שלא יפגע בעצמו, והפסיכולוגים והרופאים ממליצים ואומרים שזה טוב מאוד עבור התינוק - וזה אכן כך, מכיוון שזה מערב אותו ועוזר לעיניו להתמקד ולעבוד כהלכה, מעניק לו חידה לנסות לפתור אותה..

ואז, באופן מעניין ביותר, אתם מבחינים שהתינוק השוכב בעריסה אינו מתבונן כלל בצעצוע שהצגתם בפניו...

התינוק מביט ב'משהו' בפינה, ב'קור עכביש' שגורם לו הנאה מרובה, והוא מצחקק, מחייך, צוחק ויתכן ואפילו מנופף בזרועותיו...

אימהות רבות היו עדות לכך ותהו מה התינוק ראה שם באמת...

אני מזכיר לכם שזהו תינוק ללא ראיה מותנית.

יקרים, בני אדם יכולים לראות רציפות רבה של מימדיות - אתם מגיעים עם היכולת של רציפויות רבות, אולם אלו החשובות לכם הן אלו המזינות אתכם, מעניקות לכם אהבה, מסייעות לכם בהישרדות, ואלו מתחילות למקד את עצמן במהלך החודשים והשנים והופכות בסופו של דבר למציאות!

והדברים האחרים שיתכן והיו זמינים עבורכם לראייה מתחילים להתפוגג..

 

ההורים בחדר מבינים זאת, וגם הילדים - אם תוכלו להיזכר בחבריכם הבלתי נראים...

עבורכם הם היו אמיתיים מכיוון שיכולתם לשוחח איתם, להרגיש אותם, והם היו תמיד חברותיים. לעתים קרובות הם היו בני גילכם מכיוון שהיתה לכם חברות ואחווה איתם. כאשר הגעתם לגיל 6 סיימתם עם כל זה, והחברים האלה הפכו ל'פנטזיה של ילדים'... שום סמכות לא אמרה מעולם שאכן לילד היו חברים כאלה, שהיו בחדר ישויות מקודשות או דברים אחרים שנועדו לגרום לילד להרגיש טוב יותר, לעזור לו לעבור קשיים,...

האם חשבתם מעודכם שהאל המושלם הזה שמצוי בנשמתכם ואוהב אתכם מעבר לכל מידה ושיעור, שהניח אתכם כאן כשאתם מפוארים, גם העניק לכם דברים שתוכלו לראותם, שיעזרו לכם בשעה שלא הבנתם את השפה, את ההורים שהתווכחו בחדר הסמוך, או את האנרגיות הקולניות מסביבכם, ופניתם למלאכים האלה שהפכו להיות חבריכם והיו שם כאשר הייתם זקוקים להם, ואתם ראיתם אותם!

לאחר שהגעתם לגיל 6 ראיתם רק את הרציפות שהיא אמיתית וששרתה אתכם..

זו אינה ביקורת אלא ציון עובדה.

 

כל הדברים שהיו זמינים עבורכם לראות אותם, עדיין נמצאים שם.. אולם אתם בוחרים לראות רק את הדברים שתוכלו לגעת בהם, הדברים האמיתיים, הדברים שעוזרים לכם לעבור את החיים.

 

דיברנו על ראייה מותנית כאשר היינו על הר סיני בתקשור בו דנו אודות מה שמשה ראה מתוך ראייתו המותנית, מכיוון שבזמן בו הוא חי, ובגילו, אש היתה הדבר היחידי שגרם לתאורה. לא היה חשמל בתקופתו או כל דבר אחר שהיה מסוגל לגרום לאור כלשהו, למעט להבה...

כאשר הגיעה ישות מלאכית יפהפיה על מנת לדבר איתו, וביקשה שישיל את נעליו, ישות שזרחה כמו השמש, והיתה בעלת אור רב מימדי - משה ראה להבה, אש,,..

זו היתה הראיה המותנית של אדם שכיבה זמן רב לפני כן את כל מה שהוא ידע.

ואם כך הסנה הבוער לא היה סנה, והוא לא בער.. אולם זה היה התיאור הטוב ביותר שמשה, כאדם, היה יכול לתאר משהו מלאכי ובוהק בזמנו.

 

הסיפור הקטן הזה הוא אודות דברים בלתי נראים.

 

בערך בגיל 23, לאחר שגדלתם ועברתם את מערכת החינוך, אתם כבר 'דבוקים' לאותם הדברים האמיתיים בחייכם שניתנים למגע, ורוב האנשים כבר אינם משתוקקים עוד לחבריהם או ל'תנועה בפינות' כמו שהיה כאשר הם היו בעריסה.

אולם משהו קורה לאחר גיל זה - אתם מתחילים לחשוב שוב אודות אותם דברים בלתי נראים.

אתם הופכים להיות מבוגרים, וזהו זמן מעניין ביותר, מכיוון שזהו הזמן בו אתם מקבלית החלטה אם האל הוא אמיתי.

 

הפלנטה הזו מכירה באהבת האל. התבוננו סביבכם בכל המערכות המציגות את אהבת האל.

זהו גם הזמן בו אתם מחליטים ובוחרים את המערכת שברצונכם לסגוד בה, מביטים בנביאים ומרגישים את אהבתם.

אהבתו של האל אינה באמת כה בלתי נראית, ואתם מחליטים בנקודה זו בזמן - או שאינכם מחליטים - וזה נושא אתכם לתקופת זמן אחרת שאדבר עליה מאוחר יותר.

 

ברצוני לספר לכם, שבכל מהלך אותו זמן בו צעדתם על הפלנטה עם ראיה מותנית, קיים משהו שאינכם יכולים לראותו מכיוון שהפניתם לו עורף, התנתקתם והתעלמתם ממנו.. אתם יכולים לעשות זאת, אולם אינכם יכולים, מכיוון שהשלכתם את מה שהיה זמין עבורכם כתינוקות, וזו אינה יותר מציאותכם.

 

בשעה שאתם יושבים כאן, ממש עכשיו, נמצאים מסביבכם אלה שרוצים לאחוז בידיכם ולצעוד לצדכם בחיים.

העוזרים הבלתי נראים שיש לכם, יקרים, אינם רק אלה שנושאים את שמכם, הם נועדו לכלל האנושות, והם פותרים את החידות בין בני אדם, מערכות, מערכות יחסים, הגוף עצמו, המולקולות.

מסביבכם נמצאות אנרגיות בלתי נראות המביאות לכם תועלת, אלא אם כן אתם מתעלמים מהן ומחליטים שזהו משהו מטופש, שומעים את קולי ואומרים לעצמכם שזוהי גישה משונה, ואתם מכבים את התקשור מבלי לשמוע באמת או לקרוא את המסר.

 

קיים עולם של עזרה מקודשת בלתי נראית היודעת ומכירה את שמכם, ובאנרגיה החדשה הזו היא רוצה לעשות הכרות מחודשת ביניכם ואותה 'התנועה בפינה', כמו בזמן ששכבתם בעריסה וראיתם אותה בברור רב, זיהיתם אותה וצחקתם מכיוון שהיא היתה יפהפיה...

 

זהו המסר מצידו השני של המעטה/צעיף, הכל טהור ויפהפה, מפואר. כך האל רואה אתכם, אפילו עכשיו והיום, ללא כל קשר למה שמספרים לכם אודותיכם. אין להם את הדעת של האל.

ישנה עוצמה רבה ובלתי נראית העומדת לשרותכם עבור התמזגות של אהבה על הפלנטה הזו, על מנת שתשיגו את הדברים שאתם יודעים שאתם נמצאים כאן עבורם.

 

חשבו על הדברים האלה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020