Light Connections
 
 

 

מתחים - אוגוסט 2019

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

אני מרליה ואני מצטרפת אליכם היום כדי להצטלב בחייכם עם קסם.

יקרים, קסם אינו מוגבל רק לכדור הארץ. אתם בראש וראשונה רוח ולאחר בני אדם, כך שההיסטוריה שלכם חורגת הרבה מעבר למשחק המוגבל שלכם על פלנטה ארץ. בשנה הבאה ישנם עבורכם שינויים מרגשים באופק. אולם האם תראו את השינויים האלה כמוצלחים?

בני האדם מודדים הצלחה בדרכים רבות: עושר פיננסי; קריירה; מעמד חברתי; כיצד והיכן או אתם מתגוררים; שינויים פוליטיים או דתיים; העדפה מינית וכדומה.

 

בין הנשימה

 

הבה נראה לכם את התמונה הגדולה יותר של הלב האנושי הקולקטיבי.

בני האדם נמצאים במצב של מתח מדהים. המצב הזה כבר כך מזה זמן, וכמובן שאתם מרגישים זאת. המתח הזה פועל כנשימה, שכן הוא מתעצם, ואז נרגע - רק כדי להתעצם שוב.

בזמנים אלה של שינוי, יקרים, יש לכם הזדמנויות להתבונן על סביבתכם מנקודת מבט שונה. עם זאת, לעיתים קרובות זה מאתגר מאוד עבור בני אדם, מכיוון שכאשר אתם סוף סוף מוצאים אמת שמהדהדת, הרי שלעתים קרובות למדי אינכם מבינים שהאמת הזו היא התפתחות. במקום זאת, תוכלו לנסות לאחוז בה כעצם נייח. אולם כאשר זה קורה, האמת מתפוגגת בסופו של דבר, ואתם ממשיכים למצוא אמת חדשה.

 

זה מצב מרתק מאוד. מציאותכם נוצרת בכל רגע ורגע, לא רק באמצעות מחשבותיכם אלא גם באמצעות הקולקטיב.

אם כך, הבה נשתף משהו קטן במה שקורה עם הקולקטיב, מכיוון שאנחנו מאמינים שתראו את כל זה על פני פלנטה ארץ ברגע זה.

אתם חווים הפרדה כה רבה, פשוטו כמשמעו, וניתן להגדיר כהפרדה את הפלנטה שלכם ואת המשחק על פני הפלנטה. אנחנו אומרים לכם זאת כל הזמן: אתם מעמידים פנים שאתם נפרדים האחד מהשני כאשר במציאות כולכם קשורים ומחוברים מכיוון שאתם 'רוח'.

סיפרנו לכם בעבר, יקרים, שאתם אל. קשה לכם להאמין בזאת מכיוון שיש לכם אגו, מה שמקשה מאוד להפנים את כל זה. ואם אתם מתבוננים בזאת כקולקטיב, הרי שזה נכון, אולם מעניין שבמהלך הדחיסה המדהימה הזו שחוויתם בשנים האחרונות, אתם רואים שדברים משתנים. אויביכם הופכים כעת לחבריכם, למעלה הוא למטה... איבדתם אמון זה בזה, אולם עכשיו הכל משתנה.

אם אתם חושבים שאנחנו מדברים על אדם, דת או אידיאל פוליטי, הרי שאינכם רואים את התמונה הגדולה יותר.

 

החלק החשוב ביותר של כל זה הוא הלב הקולקטיבי של בני האדם, שמתחיל להראות את עצמו. אתם מתחילים לראות זאת בדרכים שונות כעת. תבחינו בקריצות הקוסמיות ואנחנו מבקשים מכם לשים לב אליהם, מכיוון שהן נמצאות בכל מקום. אם רק תחפשו אותן, תמצאו אותן.

ביום האחרון לחודש הגאווה בעיר ניו יורק, הופיעה קשת יפהפייה קסומה מעל העיר. איזו קריצה קוסמית קסומה! באותו הרגע הם הרגישו נמרצים, רעננים ומאוהבים בכל! דמיינו את הפתעתם, כאשר הם גילו שהאהבה שחלקו יצרה למעשה את הקשת...

 

הלב המתעורר ומתגלה

 

החלק החשוב ביותר הוא שבזמנים אלה המתוחים להפליא, יתאפשר בקרוב שינוי באמת. יתכן שאתם תוהים האם בשינוי בזה יהיה שינוי טוב, וזה כמובן תלוי בנקודת המבט שלכם. ברגע שהשינוי בתנועה, הלב האנושי מתגלה. לכן אנחנו צופים מהצד הזה של המעטה/צעיף, מכיוון שהלב של האנושות הוא זה שיעורר את ההתפתחות.

 

התגובה הטבעית של האדם יכולה להיות שהוא יתבונן סביב, יערוך רשימת מצאי וישאל את כולם מה הם חושבים וכיצד הם מרגישים ... כמובן שאין דרך שתוכלו להגיע להסכמה מכיוון שכולכם מחולקים בצורה גדולה בקשר לדברים כה רבים. אין זה ממש מקום להביט ולראות היכן נמצא הרטט הקולקטיבי של האנושות באותו הרגע. אולם בהתחשב בכך, החלק היפה הוא שיש לכם אינסטינקט הישרדותי שהוא מולד בחלק הפיסי של הווייתכם. אינסטינקט ההישרדות הזה נכנס לפעולה בכל פעם, וזה טבעי.

אם המתח יהיה דחוס מדי, האינסטינקט הזה יתחיל לפעול.

 

המתח גובר

 

כמויות אדירות של קרינה קוסמית חודרות לכדור הארץ, וזה הוסיף מאוד למתח.

כאשר אנשים נכנסים למצב הישרדותי, המתח נותן אשליה של הפרדה. לאחר מכן מגיע תסכול, שמביא בתורו לכעס. זה קורה על בסיס עולמי ומוסיף לדחיסה של האנרגיה שאתם מרגישים.

בבריטניה תהליך הברקסיט עדיין קיים. הם נאבקים עם הרעיונות האם לפנות לכיוון ההרמוניה או להפרדה.. דעו שלמעשה אין מדובר ביציאה או בהישארות באיחוד האירופי. ואנחנו מבקשים מכם להתבונן בתקופות מתוחות אלה, ולבחון האם אתם מקבלים החלטות מתוך אהבה, או מפחד?

זה יקרה באופן עקבי, מכיוון שזה מועבר ומופץ.

אנחנו מבקשים מכם לפתוח את לבכם ולהבין שכל אדם בכדור הארץ באמת רק עושה את הטוב ביותר שביכולתו לעשות. אלה זמנים מתוחים ומאתגרים, וכולכם מרגישים את האנרגיה של זה בדרך כלשהי. יקרים, התבוננתי בעלייתה של ההעצמה הנשית. דעו שכל האנושות נעה במהירות מדהימה של האהבה. היו סבלניים עם כל אותם אלה הכועסים והמבולבלים. זה מאוד עוצמתי, מעט מפחיד ולעיתים קרובות קשה למדי להאט ולנווט בתפניות האלו בעוד אתם מתקדמים מהר כל כך. פשוט העניקו להם דרגש רחב בכל הזדמנות אפשרית,

 

דבר חשוב ביותר הוא שאנחנו באמת רוצים להצית בתוך כולכם כאן היום הוא שהלב של האנושות טוב באמת. לאחר שתעברו על פני כל הפחד, תגלו שיש כל כך הרבה אהבה בפלנטה ארץ וזה יתחיל להיראות, אפילו באויביכם או באלה שאתם חושבים שהם עושים רע בפלנטה ארץ. ואפילו אלה שאתם נלחמים נגדם, מכיוון שיש לכם עכשיו הזדמנויות להתחבר בדרך אחרת לגמרי.

 

מרחב במימד החמישי

 

מחכה לכם רמת קיום חדשה. קיים מרחב אמיתי במימד החמישי, והוא ממש נתון לפקודתכם. כל כך הרבה מתרחש כרגע בו זמנית, ומאוד עוזר שיש מקום להתאזן. רוב בני האדם אינם מבינים שהם למעשה ניצחו את המשחק, מכיוון שקשה לראות זאת, במיוחד כאשר נעים במהירות זו.

כאשר תוכלו, קחו צעד לאחור ורעננו את עצמכם מחדש - אתם תזדקקו לכך. זכרו יקרים, כל שעליכם לעשות הוא להכיר בעיניו הבהירות של מישהו אחר.

 

כאשר אתם מחמיאים למישהו ואומרים לו שיש לו חיוך יפה, או מה שהוא אמר לכם ממש נגע לליבכם,. זה מקרקע את ליבכם. וכאשר אתם מכירים בכך, זה מתפשט במהירות.

אין לכם כל מושג עד כמה אתם מחוברים. אתם יוצרים מציאות חדשה על פני פלנטה ארץ, יקרים, בבקשה אל תמדדו זאת בדרכיכם האופייניות. מכיוון שאם תעשו כך, תחשבו שנכשלתם כישלון חרוץ. וזה פשוט אינו נכון.

ישנן רמות אחרות שמתרחשות כאן, כאילו על מנת להסיח את דעתכם בדרך כלשהי. היו סבלניים, מכיוון שהלב האנושי יתגלה ויופיע בקרוב. זכרו, זה מתרחש בגלים.

 

פנו מרחב לנשיות כך שתוכל להתרומם ולהתקרקע. זה חשוב עד מאוד בזמן זה. כן, היא עולה. היא כאן, וכולכם עובדים עם זה.

זה עובד מכיוון שהאנרגיה הנשית אינה נוגעת להדרה או כוח, אלא בהרמוניה. אין זה משנה אם אתם גברים או נשים בצורה גופנית. זהו עידן האנרגיה הרכה והעדינה יותר, למרות שבטלביזיה שלכם אתם עדים למשהו הפוך...

חפשו אחר הטוב, יקרים. ראו מה קרה בעיר ניו יורק ומה הלב האנושי רוצה לעשות, מכיוון שבקרוב יהיה לזה סוף סוף סיכוי.

 

התאהבו

 

כאשר אתם אוחזים ידיים. אתם משלימים את המעגל הגדול יותר. עכשיו זה הזמן. אתם כאן, ברוכים הבאים הביתה.

התאהבו יקרים. התאהבו בעצמכם, התאהבו בבני אדם, התאהבו בכדור הארץ.

הגיע הזמן להצית מחדש את הלב האנושי היפה הזה, כך שאנחנו מבקשים מכם עכשיו לקחת על עצמכם את האחריות הזו.

בשמחה רבה אני מברכת אתכם ברגעים מדהימים אלה בפלנטה המתפתחת שלכם.

אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני ולשחק היטב ביחד, יקרים. זה משחק. המשחק שלכם נמצא בתנועה ומשתנה כל הזמן. הדבר החשוב הוא לחיות חיים טובים ולהתאהב.

 

אני מרליה.

 

בואו לבקר ולראות אותי מתישהו!

 

אספבו

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020