Light Connections
 
 

 

רכיבים של הניצוץ 1 - יולי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בני האדם מגיעים באמת לתפישה חדשה, כה שונה, עד שלמעשה היא תפישה רוחנית של נשמה. אין מדובר רק במה שמתרחש על הפלנטה, אין מדובר רק בתודעה, זה קשור למעטה/צעיף בעצמו ובמשמעות שלו עבורכם.

מעטה/צעיף זה מפריד אתכם מדברים כה רבים שאינכם מבינים ושאתם חושבים שפענחתם אותם...הוא מתחיל להתרומם, ומה שמתגלה הוא מבלבל מאוד.

אכנה את נושא התקשור הזה בשם 'הרכיבים של הניצוץ'. על מנת שתבינו באמת, עליכם לקרוא את התקשור הקודם אודות 'הניצוץ', אערוך מעט חזרה עליו, ואחר אתן לכם מספר הנחיות בקשר למה שמתרחש ברכיבים שלו, ומה מתרחש לאחר הניצוץ..

 

הבה נחזור מעט לאחור, ואבקש מכם לדמיין דברים רבים, מכיוון שאינכם יכולים לדמיין את האמת, הטוהר, הליבה, אהבת האל, בסיס הזהב של האמת הזו - אהבתו של האל. היא כה טהורה, הטוהר בעצמו חומק מכם ואינכם יודעים.

כבני אדם, אתם יודעים רק את מה שאתם מאמינים בו ועד כמה טהור זה יכול להיות בין אדם לאדם, או בין אדם לילד.. אתם שופטים הכל על פי עד כמה תוכלו לאהוב, ועדיין אינכם 'מגרדים' אפילו את פני השטח של עד כמה אהבה, חמלה, יופי ודאגה האל רוחש לכם.

אין שום תפישה על הפלנטה שמתקרבת לכך, כך שלא תדעו לדמיין זאת גם אם אבקש מכם לעשות כך.

ולכן אנחנו משתמשים בסיפורים ומשלים, שינויים, דוגמאות..

 

יקרים, האם ביכולתכם לדמיין לעבור את החיים עם מלאכים לצידכם? ביכולתכם לצייר ולצבוע את המלאכים האלה בכל דרך שתבחרו, בכל מגדר, גדולים או קטנים, והם יפהפיים, מקודשים, ו..שקטים, מכיוון שיש לכם בחירה חופשית מרגע הגעתכם לכאן.

אתם יכולים להקשיב למה שמספרים לכם, אתם יכולים להביט סביב, להרגיש או שלא להרגיש, לבחון או שלא לבחון, ללכת לאיזה כיוון שתבחרו עם הרוחניות שלכם עצמכם ועם הדרך בה אתם חושבים. איש אינו יכול לכלוא אתכם ואת מחשבותיכם בכלוב! הם יכולים לנסות אולם אתם חופשיים לבחור כאוות נפשכם על פי מה שמתקבל על דעתכם.

 

באנרגיה הישנה, יקרים, עד כה אלה היו בעיקר 'סיפורי הילדים' שהוצגו בפניכם, מכיוון שאינכם מסוגלים אפילו לתפוש את הזהב, את התפישה האמיתית של נשמתכם.

כאשר אתם מתבוננים בחייכם על פני כדור הארץ, אתם מיד חושבים על סבל, קושי, הישרדות. ולעתים קרובות אתם מחשיבים רק את זה, וחושבים לעצמכם שאם תהיו מספיק טובים, הרי שהחלק של האל יגיע מאוחר יותר. או שתאמרו שאתם מאמינים שהאל אוהב אתכם ואתם חושבים על כך במשך כל היום על מנת לעבור דרך כל הסבל שלכם.

זה אפילו אינו חלק מן האמת.

 

דמיינו שמלאכים מהלכים לצדכם, דמיינו את פאר היצירה מהלכים לצדכם, לא רק אחד.. כמה מלאכים תוכלו להניח על ראש סיכה? דמיינו שישנה פמליה הנושאת את צבעכם, שנאספה לכבודכם, ואתם מהלכים יחד ממקום למקום.

דמיינו רק לרגע את צדו השני של המעטה/צעיף מהלך לצדכם..

זוהי הדרך הטובה ביותר שביכולתי לתאר לכם כיצד נראה אל רב מימדי. אינכם מכירים מימדים, אינכם חושבים באופן מימדי, אתם מכירים רק בקיומכם ובמה שמתרחש בהמשך בלוח הזמנים שלכם..

המלאכים האלה נמצאים בכל מה שקורה בחייכם, אולם אינכם יודעים, ואיש לא סיפר לכם שהם זמינים עבורכם אם רק תדעו כיצד לבקש זאת מהם..

 

דמיינו לרגע אדם שנמצא בחדר המייצג את ה'חיים'. האדם עשה כמיטב יכולתו, ומילא את החדר בחפצים, שהם מטפוריים, ויתכן שחלק מן החפצים האלה מייצגים את חייו הרוחניים, פוליטיקה, כיצד הוא מרגיש לגבי דברים שונים.. וכל החפצים האלה עובדים אתו בחדר הזה. והוא שורד בחדר הזה, כמיטב יכולתו.

שם הוא אוכל, אוהב, יש לו הגיון ואינטלקט ושאר הדברים שיש לבן אדם - שממש אין להם כל קשר לנשמתו.

 

הנשמה מעולם לא היתה באמת חלק מן החדר הזה, ונחשבת כמצויה במקום אחר, ובחדר הזה דאגו לכך

באנרגיה ישנה, באמצעות החפצים שהיו שם.

חלק מהחפצים נושאים תוויות של דברים שאנשים לימדו אתכם, ובמידה מסוימת החפצים האלה הופכים לשומרים של חייכם, במיוחד אלה שאימצתם כדרך החשיבה שלכם, כגישה שלכם, כהגיון שלכם, כולל רוחניות.

יהיו אלה שישמרו אתכם מלעשות את הדברים 'השגויים' בהתאם למה שסיפרו לכם, וישנם השומרים הרוחניים. סיפרו לכם שאהבתו של האל זמינה עבורכם, ואתם הולכים למקומות וסוגדים לו וזה מרגיש נכון. וזה נכון לעת עתה, ומספרים לכם שהשומרים הולכים אתכם.

זה הכל מטפורה, וזה קשור למלאכים הצועדים לצדכם..

 

בחדר שלכם היתה תמיד דלת...בחירה חופשית מאפשרת לכם להתבונן סביב. אתם מודעים לדלתות שבחדר, יודעים היכן נמצאות תמיד הכניסות והיציאות, ואינכם מתעניינים בדלתות האלו. הן אתם המגיעים, הולכים, חושבים, פועלים, שורדים, וכל מה שמתרחש לאחר מותכם,

מבין כל הדלתות ישנה אחת מסוימת שלא הקדשתם לה הרבה תשומת לב מכיוון שהיא דלת זהב. פתחתם אותה פעם, אולם כל השומרים רצו מיד וסגרו אותה [קריון מצחקק בהנאה..] וביקשו שלא תפתחו אותה יותר, מכיוון שעלולים לקרות לכם דברים רבים..

כאשר פתחתם אותה שמתם לב שהיו מדרגות עם אור בקצה שלהם, אולם השומרים הזהירו אתכם מפני הסכנה הצפויה ואמרו לכם שזהו תעלול על מנת 'ללכוד' את נשמתכם ולגרום לכם ללבוש בגד צבעוני ולשבת ולשיר, ושאין כל קשר בין זה לאהבת האל. הם אמרו שעליכם להישאר ולהיצמד לתכנית.

למעשה השומרים מבקשים מכם לא לצאת מן השורה, מכיוון שלאל האוהב שברא אתכם ושאתם סוגדים לו ישנה נטיה להעניש אתכם מאוחר יותר אם אינכם נשארים בשורה...ואתם מאמינים לזאת וחיים על פי זה.

 

המלאכים שצועדים לצדכם נמצאים אתכם בחדר, והם מאוד שקטים.. הם אינם יכולים לומר מילה עד אשר אתם מחליטים לפתוח את הדלת הזו ולראות בעצמכם..

הפחד הוא שמונע מאנשים לפתוח את הדלת, או שהם 'חכמים מדי מכדי להביט'...הם יאמרו שכולם יודעים מה מצוי מאחורי הדלת הזו - אנשים מוזרים, דברים מוזרים - והם בוחרים שלא ללכת לשם ולהמשיך להיצמד להגיון שקיים כאן כבר במשך מאות בשנים אודות העונשים [קריון מצחקק בהנאה..]

 

וכך אתם נשארים בחדר ההוא, אולם לא כולם נשארים שם.

הדלת הזו קוראת לנשמות עתיקות באנרגיה הזו ואומרת שלא תפגעו אם תביטו דרכה. המבט לא יהרוס את חייכם! למעשה קיימת הבטחה שאתם יכולים להתבונן כאוות נפשכם ואם לא תאהבו את מה שתראו אתם יכולים לאחר מכן לחזור לחדר ההוא...

אולם סיפרו לכם דברים אחרים, שהכל יגמר אם תפתחו את הדלת, מכיוון שכוחות אחרים, שאינם מובנים באנרגיה נמוכה יותר, יתפשו אתכם, ימשכו אתכם במעלה המדרגות, ולעולם לא תשובו חזרה.

אמירות כאלו הופכות לפחד, ואתם פוחדים לפתוח את הדלת הזו.

 

ואילו הדלת הזו קוראת לנשמות העתיקות, בחברה הזו, באנרגיה הזו, ואומרת לכם להביט, מכיוון שאתם חזקים הרבה יותר מאשר אתם חושבים על עצמכם. ואם לא תאהבו זאת, אתם חזקים ויכולים לשוב בחזרה. הייתם שם פעמים רבות, אתם מכירים את הפלנטה הזו.

ואתם פותחים את הדלת כאשר איש אינו רואה [קריון מצחקק בהנאה..], וברגע הזה כל המלאכים הנושאים את שמכם וצבעכם מתעוררים לפתע לחיים - גילכם אינו משנה, לא השנה בפרישת חייכם - הם היו שם כל הזמן בשקט מוחלט, ורק חיכו עד שתתנו כוונה אחת להביט...

אתם פותחים את הדלת, רואים את מדרגות הזהב ומתחילים לטפס עליהן. המלאכים הופכים להיות גדולים יותר ומתחילים להראות לכם דברים בשעה שאתם מטפסים ועולים במדרגות, וכאשר אתם מגיעים למעלה - שם נמצא הניצוץ...

 

זהו אותו הניצוץ שיש לכם עם נשימתכם האחרונה, בה הכל מתגלה לכם, המעטה/צעיף מורם, ליבת האמת נמצאת שם - ואין זה משנה מה האמנתם בו כאשר הייתם על כדור הארץ - ותגובתכם היא 'אהההה... אווווו'... אתם מזהים את ביתכם וכל שאר הדברים, ומבינים שרק ביקרתם...

זהו הניצוץ.

ואתם רואים חלק מכך בקצה המדרגות... זהו הניצוץ, כאשר אתם מתחילים להבין שהדברים אינם כפי שסיפרו לכם, ואתם רואים את האל ללא השומרים, אתם רואים חדר ללא חלונות ודלתות, מכיוון שאין קירות...

זה החופש שביקשתם תמיד, זהו הניצוץ. מעולם לא סיפרנו לכם מה הלאה מכיוון שהניצוץ מכיל כל כך הרבה שמחה, גילוי, הבנה..

ואז מגיע הקול הפנימי הקטן האומר שתמיד אפשר לרדת ולחזור, לפני שכל השאר יתעוררו, ואתם יוצאים מן הבטון הסוגר את דרך חזרתכם, מכיוון שאתם יודעים היטב ומבינים שכל מה שהיה בחדר הישן היה עולם שונה, תפישה שונה, נשמה של אנרגיה נמוכה.. ולאחר שמראים לכם את ההבדל, אינכם יכולים להאמין בטוהר, ביופי של האל שאוהב אתכם כל כך..

 

ומה הלאה?

הניצוץ אינו מספיק, הוא מניח אתכם במישור של כדור ארץ באנרגיה חדשה, עם נשמות עתיקות נוספות, ועם גילוי.

ישנם רכיבים רבים נוספים, אולם השלב הבא, הרכיב הבא, היא ההכרה בחופש.

מה אם שום דבר ממה שסיפרו לכם למעשה אינו אמיתי? מה אם רק פיסות וחלקים מכל זה היו אמיתיים, ולפתע אתם זוכים לראות את התמונה כולה?

החיים שחייתם לפני כן התבטאו בסיבובים בחדר עם קירות שהבנתם אותם והרגשתם שם בטוחים. ואתם נמצאים עכשיו באופן מטפורי בחדר ללא קירות או תקרה, וביכולתכם ללכת לכל מקום שתרצו ללכת, באופן מטפורי, עם מחשבותיכם... מה אם ביכולתכם לעשות כמעט כל דבר? מה אם תתחילו ללמוד חלק מן העקרונות של מטאפיסיקה בדבר ריפוי עצמי, חיים ארוכים יותר, על פי בחירתכם, ויש לכם שליטה על הדברים האלה שסיפרו לכם שאינכם יכולים לשלוט בהם...

 

אתם יושבים על הרצפה למשך זמן מה ובוכים משמחה - זה כה גדול...

אתם מבינים שגם אינכם תקועים במשלח ידכם, אינכם חייבים להמשיך לעשות זאת, יש ב'שדה' דרכים כה רבות ואתם יכולים לראות אותן באור החדש הזה, ואתם מפסיקים לפחד ולהיות בחרדה להישרדותכם, או מה שיקרה במידה ולא תקבלו משכורת... זה אינו חשוב, מכיוון שהמלאכים האלה שתמיד היו שקטים הופכים להיות עכשיו 'רועשים' מאוד, ומעניקים לכם אינטואיציה רוחנית והדרכה לאיזה כיוון לפנות.

אתם מבינים שהעולם הוא שלכם, ברמה מסוימת, ולאחר מגיעים הרמה הבאה, הרכיב הבא, ואתם מתחילים להביט באופן מעמיק בכל אלה שמסביבכם ומבינים שהם עדיין שרויים בחדרים הישנים שלהם...

אם תספרו להם על המדרגות הזהובות, הם לא יאמינו לכם, וחלק אפילו יפנו לצד השני.. הם יראו את השינוי שבכם ולא יאהבו זאת, השומרים שלהם יזהירו אותם מפניכם ]קריון מצחקק בהנאה..] ואתם גם מתחילים לפתח רגישות לגבי האופן בו היו הדברים כאשר אתם הייתם בחדר ההוא, וכל מה שברצונכם לעשות הוא רק לחבק אותם ולספר להם שקיימת דרך אחרת, חופשית..

 

זו אינה מערכת עקרונות נוספת או שיטה אחרת, יקרים, אתם צועדים אל תוך נשמתכם, יקרים, והאמת של הניצוץ האלוהי היא שלכם.

 

הרכיב של ההבנה והחופש הוא דבר אחד, ולאחר זה הופך לרגישות [קריון מצחקק בהנאה..] חלק מכם כבר עברו זאת וחלקכם עדיין נמצאים שם.

עצתי לכם היא שלא לאפשר לרגישות של מה שאתם יודעים 'לכבות' אתכם. רגישות יתר לעצמכם אינה מיטיבה עמכם. זה לא יסייע לכם ברכיבים ובשלבים הבאים שצפויים להגיע..

כאשר תטפסו לראש מדרגות הזהב האלו, אתם מגיעים כ'לוחמי האור', כמעטים שהמעטה/צעיף הורם עבורם, וישנה מלאכה מרובה.

 

מה שאינכם אמורים לעשות הוא לצאת כנגד חבריכם או לתת להם ספרים של קריון, להטיף להם מי הנכם, ומה גיליתם.

מה שיש לעשותו הוא לאהוב אותם בחמלה כה רבה עד שיום אחד הם יפנו אליכם ויאמרו שהם רוצים את מה שיש לכם, מכיוון שהם אינם יכולים למצוא זאת בחדרם שלהם. ואז תוכלו לספר להם בעדינות לחפש אחר הדלת ההיא, היפה כל כך.

 

חלק טוענים שהמסרים של קריון מתעתעים ומביאים אתכם למקום שטותי. ואני עומד לאתגר אתכם, אלה הקוראים וחושבים כך: מדוע שלא תלכו לשם, ולאחר תוכלו תמיד לשוב בחזרה? האם אתם מספיק חזקים, או האם אתם חושבים שילכדו את נשמתכם?

באופן מסוים זה יקרה, אהבה עושה זאת - זוהי לכידה של נשמתכם בליבת האמת, יקרים, וזוהי הסיבה להימצאותי כאן.

 

ברצוני לספר לכם בהמשך אודות רכיבים נוספים, זה ממשיך וממשיך, הכל בעקבות 'הניצוץ'...

באיזה חדר אתם נמצאים? [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020