Light Connections
 
 

 

מסרים ישנים וחדשים - יולי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברגעים מעטים אלה, ברצוני להעביר מסר המדבר על ההבדל העצום בין האנרגיה הישנה והחדשה. כיצד היו הדברים עד לא כל כך מזמן, כיצד הם כיום, וכיצד זה די קשה לבני האדם לראות את ההבדל בעקבות הציפיות שיתכן ויש להם כשהם ממשיכים בדרכים הישנות, וזה קשור לתקשור.. באלה שטוענים שהם אינם מתקשרים אלא 'קוראים', אלה שיעברו את המעטה/צעיף ויאספו מידע על מנת לשוב ולהעביר לכם אותו, ובתקשור המסוים הזה עכשיו, אתם רואים תקשורת בזמן אמיתי ממה שנאמר בצדו השני של המעטה/צעיף.

המעטה/הצעיף הזה הוא דרככם להפריד את האל מכם.. בניתם 'חומה' שאתם מגיעים עד אליה ואינכם יכולים לעבור אותה, בעוד שהיא באמת אינה קיימת - היא קיימת רק באמונתכם.

וגם המעטה/צעיף הוא האמונה שלכם. התודעה הגבוהה שמגיעה תתחיל למוסס את האמונה הכוזבת והמזויפת הזו, מכיוון שהיא תראה את עצמה ככזו, בעוד שיתחילו להוכיח שהחדש הוא אמיתי.

 

זה יקח מעט זמן... וברצוני לעבור אתכם על כך, ואיני יכול להוביל אתכם לשם מבלי להזכיר את 'השדה', שהוא מרק עצום של פוטנציאלים לא מנוצלים וממומשים שיש לכם, שיש לחברה שלכם, שיש לכדור הארץ. שתמיד נמצאים שם.

זהו המקום בו אתם יוצרים סינכרוניות שאינכם חושבים שביכולתכם ליצור מכיוון שאתם מאמינים שאתם חיים בעולם של סיכויים ומזל, ואתם מאמינים שאין ביכולתה של התודעה לשנות את מה שעתיד לקרות. מכיוון שאתם תהיו אלה שבאמצעות דעתכם תשנו את העתיד...וזהו למעשה רעיון מצוין!

 

האם אתם יודעים שביכולתכם להדריך ולהוביל את מציאותכם שלכם באמצעות הגובה של תודעתכם והאמונה שתהיה לכם? אתם יכולים להיכנס ל'שדה' ולהתחיל לאסוף רעיונות אינטואיטיביים שעשויים לגרום לכם לנוע מנקודה אחת לשניה, ולהיות במקומות בו אדם מסוים עשוי לפגוש אתכם.

אולם אז אתם אומרים שהייתם ברי מזל, מבלי להבין שאתם בעצם תכננתם את כל המהלכים האלה. ודרך אגב, כך עשה גם אותו אדם שפגשתם אותו...

אתם מתחילים לדון בדברים באופן אינטלקטואלי, לגבי מי שולט במי והאם זה הולם - מבלי שיהיה לכם מושג שמה שעשיתם היא יצירה עקבית/לכידה בה לכל אחד יש אותו רעיון. זה נראה שהיו להם רעיונות אחרים שהתחברו יחד...

 

זה אינו מתקבל על דעתם של רבים מכם, וברצוני לספר לכם על אנרגיה ישנה, בה התקשור היה שונה, וברצוני גם לספר לכם שכל התקשור קשור למעשה ל'שדה'.

כאשר אני מספר לכם על דברים שקשורים לעתיד, אני מספר לכם על הפוטנציאלים 'הכבדים' ביותר שנמצאים שם, ב'שדה'. אם תחשבו על כדור שלג המתגלגל במורד הגבעה, הרי שאתם מבחינים בו עד מהרה ואתם יכולים לצפות לאיזה מקום ומטרה הוא יתגלגל מכיוון שהוא מתקדם בכיוון מסוים.

האם אתם מנבאים זאת, או פשוט מדווחים על כדור השלג?

 

פוטנציאלים מתפתחים מסביבכם באמצעות התודעה של החברה שאתם חיים בה, ומעורבים בכך דברים רבים, כולל ממשלות, עסקים וכלכלה. קיימים פוטנציאלים כה רבים, חלקם אציליים וחלקם אינם כאלה, וכאשר אתם מבקרים ל'שדה' - על מי מהם אתם מדווחים? מי מהם אתם רואים כחוזים? מי מהם עובר דרככם בתקשור?

אני מעביר לכם את כדורי השלג הגדולים ביותר. אין זה אומר שהם אכן יקרו, יקרים, זוהי מטפורה האומרת שאלה הם הפוטנציאלים הגבוהים ביותר שכבר ראינו אותם מתרחשים לפני כן.

מעבר לכדורי השלג הגדולים ביותר, קיימים כדורי שלג נוספים המתגלגלים, וקרוב לודאי שהם יימעכו. אולם זה מה שמדווחים עליו.

 

הבה נחזור 40 שנים לאחור, לשנות ה 70 של המאה הקודמת, ושוחח על מה שדיווחו בעת ההיא, על מה שאמרו חלק מהמתקשרים והקוראים שחיו אז.

אם שמתם לב, הרי שלא היתה ביניהם כל הסכמה, וכולם אמרו דברים שונים, ועם זאת כולם דיברו על אבדון. לכולם היו רעיונות שונים, בין אם זה היה גורדון מייקל סקאליון (עתידן אמריקאי, ת.ג.). גם זכריה (זכריה סיטצ'ין, ת.ג.) היה מעורב וניבא לכם אבדון.

גורדון מייקל סקאליון ביקר במישור האתרי - שעכשיו אנחנו מכנים 'השדה' - וראה בעיקר כדורי שלג - כמטפורה - ודיווח על אלה שנראו לו הבולטים ביותר על פי תפישתו, וכולם היו אודות אבדון. הוא אפילו שרטט מפות שהראו כיצד כדור הארץ ייראה לאחר שיעבור שורה של קטסטרופות מהגדולות ביותר, בה קליפורניה כולה תשקע, והחוף יעבור למדינת אייווה (במרכז ארה"ב, ת.ג.), ועוד תיאורים מרחבי העולם שעוררו הלם ופחד אצל רבים. אנשים רבים האמינו לו ועברו לגור במקומות שהיו אמורים להיות גבוהים יותר מעל אזורי האסון של רעידות האדמה שהיו אמורות להתחולל בעקבות תזוזתם של הלוחות הטקטוניים, היווצרותם של אוקינוסים במקומות חדשים, ומיליוני בני אדם שעתידים למות.

 

סת (תוקשר על ידי המדיום ג'יין רוברטס, ת.ג.) העביר לכם מידע על פלנטה אבודה, שהיתה בעלת ברית עם המסלולים כאן שבאופן מסוים התרופפו, ושעתידה לשוב ולפגוע בכדור הארץ. הוא אפילו ציין את השנה בה זה היה אמור להתרחש, וזה היה מפחיד מאוד, עד שהשנה הזו חלפה ולא קרה דבר...

 

מתקשרים וקוראים יכלו לחוש בדברים האלה ולמסור לכם מידע מדהים על הרס, מוות וזוועה, מכיוון שזה מה שהם ראו באנרגיה ישנה. הם ראו את כדורי השלג ששיקפו את הטבע האנושי, הם לא ראו מחוץ לעצמם את מה שהיה טוב והצלה לפלנטה, מכיוון שבשנות ה 70 הדברים כלל לא התקדמו לשם, העולם התקדם לעבר מלחמת עולם שלישית. .

אותם אנשים לא טעו, הם פשוט ביצעו הערכה שהיתה מבוססת על כל התפישות שהיו להם באנרגיה הישנה לגבי מה שיהיה יחסי לפלנטה שתהרוס את עצמה בכל מקרה, בסופו של דבר. וזה מה שהם סיפרו לכם.

גורדון מייקל לא היה יכול להביא מסרים נכונים, מכיוון שכדורי השלג השתנו והמפות השתנו בכל פעם שהוא ביקר במעטה/צעיף, ובכל פעם הוא היה משכתב הכל מחדש, והכל היה שונה לחלוטין, למעט דבר אחד שהיה משותף לכולם והוא - המוות של מיליונים. הוא פשוט 'סידר מחדש' את מה שעמד להתרחש. הוא שינה ופרסם את המפות יותר משלוש פעמים, ועד מהרה אלה שעקבו אחריו שמו לב שהוא שינה את המפות בכל פעם, ותהו מהי המפה הנכונה ולאן עליהם לעבור לגור..

ברצוני להעניק הערכה לגורדון מייקל כאדם נועז, על שהוא האמין במה שהוא ראה, ופרסם זאת למרות שזה היה שונה. בכל פעם הוא פרסם את מה שראה... עד שלבסוף הוא כתב הצהרה על המפה שלו - שניתן לראותה אפילו עד היום - מכיוון שהוא ראה משהו שאף אחד אחר לא ראה: בכל פעם המים במפות שלו היו משתנים ופוחתים מעט, היה פחות הרס, והוא הבין שזה עשוי להיות מטפורות ביחס לכיוון שכדור הארץ מתקדם אליו, ובהצהרה הוא כתב שיתכן ותודעה עשויה לשנות הכל, כפי שהמפות שלו השתנו בעקבות התודעה של האנושות...

האדם שהביא לכם רק בשורות רעות, בשנות ה 70, התחיל לראות משהו שאיש לא ראה: כבר בזמנו התודעה התחילה להשתנות...

 

אני הגעתי בשנת 1989, עם נפילתה של חומת ברלין. לולא זה קרה, ולולא ברה"מ היתה חדלה מלהתקיים, לא הייתי מגיע לכאן, יקרים, על מנת להוביל ולהדריך אתכם בשינוי. זה היה סופו של כדור השלג הגדול, ואילו שאר כדורי השלג שהתגלגלו במורד הגבעה פשוט התמוססו.

ברה"מ התפרקה כמעט בן לילה, ללא המייה, והאזרחים והמנהיגים שם לא הבינו מה קרה. היא היתה האויב המושבע של ארה"ב במשך 50 שנים, ולו הייתי מספר לכם שזה יקרה, האם הייתם מאמינים בכך?

 

זה היה כדור שלג שהתמוסס וזה מה שקורה כאשר התודעה האנושית מתחילה ליצור דברים שלא ציפיתם להם.

למעשה אני מחבר עבורכם את הנקודות, כך שתוכלו להביט במה שהיה ומה שקיים עתה, ולהבין שחוזי השחורות והאבדון הם מעטים יותר כעת. הם עדיין שם, מכיוון שהם משוכנעים שהאנרגיה הישנה עדיין נמצאת כאן, והם יספרו לכם שהדברים הנוראיים עדיין עתידים לקרות, אלא שהתאריכים פשוט השתנו...

וזה כולל את אלה המצפים ליום הדין ואחרית הימים ומיליוני חיים שיאבדו. מבחינתם מלחמת גוג ומגוג עדיין עתידה לקרות.

כאשר העולם יתחיל לנקות את עצמו - ואתם יכולים לראות זאת בחדשות - הם יקומו ויטענו שזה טמא, אולם זה אינו כך.. והם ימשיכו עם זה עד יומם האחרון, יקרים, מכיוון שרבים מושקעים בכך, בדברים שהופכים להיות גרועים. הם גם יצרו זאת בחייהם שלהם, ושימו לב שרובם ימותו צעירים. האנרגיה הישנה נוכחת בחייהם והם אינם מבינים שהם יכולים להאריך את חייהם ולרפא את עצמם עם האור שמתחיל להתפשט על הפלנטה במהלך השינוי.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) תקשר באותו הזמן על במות - 12 בארה"ב, וכ 6 באירופה - מבלי לפחד שדבריו יעבירו מידע שונה מזה שאני מעביר לכם כיום. רוב המתקשרים היום שיש להם קשר עם 'השדה' הטהור והם מתבוננים בכדורי השלג, רואים את מה שאני מספר לכם - מתרחשים דברים שאיש לא ציפה להם..'קלפים משוגעים' אמורים להגיע, וחלקם כבר נמצאים כאן.

נמצאים כאן דברים שלא ציפיתם להם ויתכן שאפילו אינכם אוהבים אותם, והם מנקים את פעולתו של כדור הארץ - חלקם נועצים מוט ומערבבים את הנעשה.. ופעולה זו חושפת דברים שיש לתקן אותם מאוחר יותר.

 

סיפרנו לכם אודות האפיפיור, וכך אירע. סיפרנו לכם על הפוטנציאל של קוריאה הצפונית, וזה מתרחש למרות שישנם אלה הטוענים שזה תעלול ושום דבר אינו קורה שם מכיוון שהם מתקשים להאמין שדבר כזה יכול לקרות - ובכן, עוד נראה....

הדברים הבלתי צפויים שאתם מקבלים אותם עכשיו נמצאים מחוץ לקופסה של מה שאירע בעבר.

ברוכים הבאים לעתיד שאינו נשלט על ידי מה שאירע בעבר. ועדיין יהיו אלה שיביטו בכם ויספרו לכם שנועדתם לאבדון. ושהכל יתמוטט.

 

יקרים, סיפרתי לכם פעמים כה רבות אודות הקור המגיע. אין הכוונה לאבדון. אני מספר לכם על המחזוריות של הפלנטה שהתרחשה כבר בעבר, עוד לפני שאתם הגעתם לכאן. ניתן לדווח על המחזוריות הזו בדרכים רבות, כולל מפחידות מאוד הטוענות גם שבני האדם האיומים הם אלה שגרמו לכך, אינם ראויים לחיות כאן, הם טמאים ומקלקלים לחלוטין את כדור הארץ.. ובכן, אתם מקלקלים חלקים ממנו אולם כדור הארץ עמיד הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

 

חלק מהתודעה הגבוהה יותר יהיה ההפסקה של זיהום הפלנטה. וכך יהיה. ובינתיים, אתם לא גרמתם שום דבר, הכל בעיתו. אני מציע למטאורולוגים החוקרים את הפלנטה ואינם מסכימים לכל זה, לחקור מעט את השמש. זה עשוי לשנות את דעתכם מכיון שאתם עשויים לראות לפתע קשר בין פעילותה של השמש ופעילותו של מזג האויר ובין המחזוריות של הפלנטה. אולם עליכם להתבונן מעבר לפלנטה.

היקום והשמש מעורבים במחזוריות הזו. כבר סיפרנו לכם שמקומות קרים יהיו קרים יותר, ושיהיו מקומות - גם בארה"ב - שיהיה שם שלג במהלך כל השנה, ותהיו בסדר גמור אם רק תתכוננו לכך מבעוד מועד. מסרנו לכם פתרונות אנרגטיים והצענו שתשימו לב לדברים מסוימים. ישנן עדיין כעשר שנים עד שזה יגיע. ומערבולת הקוטב הגיעה, ויגיעו עוד...זו רק ההתחלה של מה שאני מספר לכם.

וזה אינו אבדון, זוהי מציאות מעשית מכיוון שזה נמצא ב'שדה'. כדור הארץ כבר פעל כך בעבר, וזה מגיע שוב על פי התכנון של לוח הזמנים.

הקרח באנטארקטיקה התמוסס לחלוטין פעמים רבות בעבר, ושב ונוצר מחדש פעמים רבות! והיו פעמים רבות הכחדות בתהליך - כך פועל כדור הארץ! אתם אינכם מעורבים או אחראים לכך.

 

זה לא יתקבל בקרב רבים מהקוראים תקשור זה ואני מזמין אתכם לשוב ולדבר אתי בעוד עשר שנים...אתם תראו את זה מתרחש, והאור ימשיך.. מה אם כל זה הוא מחזור? [קריון מצחקק בהנאה..] תוכלו תמיד לשוב ולקרוא את התקשור הזה פעם נוספת.

 

בכל הדברים האלה ישנן חדשות טובות. המודעות למחזוריות שלא התרחשה כאשר בני אדם היו כאן היא התראה מוקדמת על מנת שלא תפחדו, תדעו מה לעשות ותשרדו את כל זה! יש לכם טכנולוגיה וכל שעליכם לעשות הוא להבין אותה...

ואני נמצא כאן על מנת להדריך ולהוביל אתכם דרך זה למקומות בהם עדיין לא הייתם, לראות מבעד למצבים שלא ציפיתם להם, לנסות ולזהות את הדברים שאתם עשויים לחשוב שהם שליליים ולהבין שהם פשוט ההתחלה של הניקוי. עליכם לראות תחילה את כל הלכלוך לפני שתוכלו לנקות אותו, ואתם רואים כעת את הלכלוך, ואתם תראו עוד לכלוך.

 

עובדי האור, נשמות עתיקות, זוהי פלנטה שאתם תוכננתם ונועדתם להיות כאן בזמנים האלה, על מנת שזה יהיה הגיוני וכדי שתבקשו גם מאחרים שזה יתקבל על דעתם. זה אינו משהו בלתי צפוי, למעט השינוי שהגיע ברגע האפשרי האחרון. נשארו רק שנים מעטות עד שהייתם חווים את כל הדברים שניבאו אותם חוזים ישנים. כדור השלג ההוא התגלגל, והם לא טעו בתחזיותיהם, יקרים, הם פשוט הביאו לכם את הפוטנציאלים שהיו הגבוהים ביותר באותו הזמן - עד שהכל השתנה...

אתם שיניתם זאת באופן קולקטיבי, בחכמת נשמה בכל רחבי הפלנטה.

אתם נמצאים עכשיו בעידן שלא ציפיתם להגיע אליו, עידן ללא כל נבואה. כל הנבואות הישנות לא התממשו, ונבואות הילידים שחזו את השינוי של נקיפת הצירים היו רק עד לשינוי עצמו ולא באמת מעבר לו. אין כל נבואה היכולה לומר מהו הצעד הבא עבורכם, לאן מועדות פניכם ועד כמה מהר זה יקרה.

וזה קשה עבור כל אותם אלה הרוצים לדעת. ותמיד יהיו אלה שיחזרו לאחור, ימפו דברים כדי להראות לכם את המחזורים שהיו לכם באנרגיה הישנה, וכל זה על מנת להביא אתכם למקום של פחד.

 

זה כמו שרפאתם את עצמכם ממחלה משמעותית - וחלק מן הנוכחים כאן עברו זאת - ואתם מבינים כיצד פועלת התודעה. הם יושבים כאן, נקיים לגמרי מן המחלה, ואז הם יפגשו מישהו שיאמר להם שהם עדיין חולים ויראה להם זאת בעזרת גרפים ותרשימים..

ועל כך בדיוק אני מדבר.

הפלנטה עשויה להיראות חולה מכיוון שקיים לכלוך בכל מקום, אולם יקרים, זהו רק כדי שפרטי הניקוי יוכלו לדאוג לעצמו, ואלה הנשמות העתיקות...אלה הנוכחים כאן ואלה הקוראים זאת מאוחר יותר, ויהיו עוד.

 

רציתי להראות לכם את ההבדל בין הישן והחדש, אפילו במתקשרים וקוראים - זה משתנה יקרים, באופן פלנטרי ואוניברסלי. יותר ויותר אנשים מתחילים לראות אור במקום חשכה, כאשר הם מתחילים לראות עד כמה השתנו כדורי השלג, לאן הם מתגלגלים ועד כמה הם גדולים.

 

זה מדהים.

חלק יצאו מן הפגישה הזו כשהם שונים לנצח, וחלק יעזבו כשהם תוהים מה היה כאן בעצם...זהו פשוט האופן בו בני אדם מתמודדים עם דברים כאלה.

אם שמתם לב היום והרגשתם בכלל אנרגיה, עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם, מוארים, אחרים.

זוהי המטרה של קריון.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020