Light Connections
 
 

 

הניצוץ - יולי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אם ברצונכם לנתח תקשור באופן כללי ואת המסרים של המקור באופן כללי, הרי שבאנרגיה החדשה תמצאו בכולם את המילים הבאות, התפישות וההנחיות, וזה מה שמפריד בין התקשורים הישנים לאלה של היום.

ברצוני לדבר אודות הניצוץ, וברצוני לקחת אתכם למקום בו כבר הייתם ואשר אתם עומדים לשוב אליו שוב. ברצוני שהמקום הזה יהיה מקום שמח, איני רוצה שמקום זה יהיה עצוב - ואתאר אותו, כנשימתכם האחרונה.

הנוכחים באולם זה הם נשמות עתיקות שכבר הייתם בפלנטה הזו לפני כן. חלקכם קדמונים מאוד, אולם לכולכם היו הרבה יחידות חיים. זה מה שמביא אתכם למקום הזה, ההבנה של הרצון לשבת ולהקשיב למסר הזה, או לקרוא אותו אחר כך.

 

בנשימתכם האחרונה מתרחש הניצוץ. קיימת נקודה בה אתם זוכרים ה כ ל! הניצוץ מגיע בנשימה האחרונה הזו, בין אם זה באופן מידי או מעט מאוחר יותר מזה.

הלינאריות של החיים פוסקת לאחר נשימתכם האחרונה, מכיוון שהתודעה שעוזבת את גופכם היא תודעה רב מימדית, יפהפיה, מפוארת, והניצוץ הזה הוא אתם המתפעמים בהודיה 'אההההה, אוווווו', ואתם זוכרים את הכל, מבינים את התפארת של הנשמה שהנכם, ושרק עברתם שוב עוד יחידת חיים. אתם תמיד מודעים לכל זה..

וזה הופך להיות מורכב מכיוון שפיסות וחלקים של הנשמה עוברים לצד השני, ופיסה וחלק מהנשמה הזו נשארים על הפלנטה עם אהוביכם. זה היבט רב מימדי שכבר דיברנו אודותיו, אולם כעת ברצוני לדבר אודות הניצוץ הזה, ה 'אההההה, אוווווו'...

 

קיים רגע, יקרים, בו אתם חדלים להיות בני אדם ובו אתם זוכרים הכל..

האם תוכלו לדמיין ראיה שהיא מעבר לאור? האם תוכלו לדמיין את שמיעת השירים של היקום וראית האור בשירים? האם תוכלו לדמיין כיצד מברכים אתכם ברגע ההוא, על ידי הריבוי השרים את שמכם ומברכים אתכם על חזרתכם הביתה, ובכך מצביעים שיתכן וזה היה ביקור צדדי קצר?

 

האפיונים והתכונות של הניצוץ הזה מקודמים עכשיו, ואני עומד להגדיר מחדש את ההתעלות.

רבים שואלים האם זהו העידן של ההתעלות, והאם יתחילו לראות בני אדם מתעלים, והם היו רוצים לדעת מתי כל זה יתרחש..

ברצוני לומר לכם שאתם מקשיבים בעצם ל'סיפורי ילדים' אודות מה שמישהו ציפה לראות, ללא כל מושג אודות ההוד, ההדר והפאר של האמת.

'התעלות' היא כאשר לאדם חי יש פיסה מן הניצוץ ובנקודה מסוימת בחייו מגיעה בבת אחת ההבנה וההכרה 'אההההה' והוא מבין שהוא מפואר בעיניו של האל ושלאהבה יש משמעות הרבה יותר גדולה ממה שהוא חשב מעודו, כשלמד את המילה בבי"ס.

כאשר אדם כזה מתחיל להשוות דברים ביושרה וחמלה והאנרגיות שלהם משמעותיות עבורו הרבה יותר מבעבר, הוא רואה חיבורים לדברים ומבין את 'השדה' וכיצד הכל מחובר וקשור, וכיצד התכנית כה יפהפיה - לא המערכת, אלא התכנית - שתחבר אתכם בדרכים לאחרים שאינם רק אוהבים אלא מעשיים ומתקבלים על הדעת. הוא מתחיל לראות באופן שונה את גופו ומבין שלהרגשתו אין כל קשר לגילו.

הוא יוצא מכל המציאויות שהוריו, חבריו והכנסיה סיפרו לו עליהן, והוא מביט לאחור ונוכח לדעת שפיסה וחלק מכל המציאויות האלו הן אמיתיות, במיוחד בקשר לאהבתו של האל, הוא מתחיל להבין את האוניברסליות והענקיות של כל זה, ואת העובדה שהוא מצוי בתוך כל זה, כבן אדם הצועד על פני הפלנטה, כבן אדם נעלה, עם הניצוץ....

 

זהו אינו אותו הניצוץ שאתם מקבלים עם נשימתכם האחרונה, יקרים, זהו ניצוץ שעבר שינוי והתאמה, של מודעות מעבר לכל דבר והתגלות שהיתה לכם. ניצוץ המודעות של מי שהנכם!

אתם מתחילים להביט במראה [קריון מצחקק בהנאה..], ואתם מתחילים לראות משהו שלא ציפיתם לו - אתם מקבלים תשובה לשאלות שיש לכם לרוח, האם באמת אינכם כאן רק במקרה...רק כדי להיות קורבן בעולם הזה...האם באמת ביכולתכם לשלוט במקריות ובסיכויים...

ויקרים, התשובות לשאלות האלו מהדהדות 'כן, אתם יכולים, כן, זה מי שהנכם'..

זהו הניצוץ.

 

ניתן לראות זאת בבהירות כה גדולה בין בני האדם, אפילו בין הנוכחים בפגישה שכזו. יהיו אלה שיגיעו מתוך סקרנות לברר מה קורה, אחרים יגיעו מכיוון שהם מודטים ומבקשים להרגיש באנרגיה, אחרים יגיעו רק כדי להיות נוכחים ואין להם כל ענין במטאפיסיקה, וחלק יגיעו עבור שינוי בחייהם.

והם יושבים - אין זה משנה אם הם יושבים בשורה האשונה או בשורות האחוריות - וזה כה מעניין להתבונן בהם, מכיוון שלאחד מהם יהיה את הניצוץ והוא יבין זאת, ישמע זאת, יראה זאת ויתפוש זאת, מכיוון שקיים משהו שהוא מוכן אליו, הוא ישמע את האמת וידע אותה, יבין את הניצוץ, וכאשר הוא ידע...'אההההה'.

באופן מסוים הוא ישמע את המוסיקה של היקום שקוראת בשמו ואומרת שהוא חשוב, שהוא נמצא כאן למטרה מסוימת, ולאחר הוא יראה את כל היכולות לרפא את עצמו ויבין שזוהי הסיבה שהוא הגיע לפגישה הזו..

והאדם עם הניצוץ ישב שם כשדמעות זולגות מעיניו על לחייו, והוא יחווה ריפוי ממש שם! לו יכולתם לראות את הרב מימדיות ולו היתה לכם עדשה של ראיה קוונטית, הייתם רואים אותו זורח באותו הרגע מכיוון שה'מרכבה' שלו השתנתה כולה.

ובאותו הרגע, ממש לידו, ישב אדם המחבר באותו הרגע מכתב תלונה על הפגישה...

זהו ההבדל בניצוץ, יקרים...והוא מקודם.

 

היו ימים בו הניצוץ היה זמין ומוגבל רק לנשימתכם האחרונה, ואילו עתה נשמות עתיקות מתחילות לראות זאת ולהשתמש בזה.

וניתן לדעת זאת, מכיוון שלאנשים עם ניצוץ יש גורם של שמחה שמאפשר להם לצחוק בכל מקום בו הם נמצאים ובכל דבר אותו הם עושים. הם יכולים לחייך מיד גם כאשר הם מקבלים חדשות מעציבות עבורם באופן אישי, ולפנות באותו הרגע לדברים שהם מעריכים אותם.

כאשר הם מקבלים מידע אישי שמעציב את ליבם - ידיעה על מותו של חבר, לדוגמא - הם יכולים לחייך מיד ולומר שזהו דבר טוב, מכיוון שהחבר שלהם קיבל את הניצוץ ויודע עד כמה הוא חשוב ביקום, עד כמה הוא מפואר, דבר שהוא לא חשב עליו כלל,

 

כאשר יש לכם את הניצוץ המקודם הזה, התודעה שלכם רואה את הדברים באופן שונה. כאשר אתם נמצאים במצב של מודעות נעלה, אתם רואים באופן שונה את האחרים, את המצבים, אינכם ממהרים לכעוס, ואתם ממהרים לצחוק..

 

על כך דיברנו במהלך השנים, אודות בן האדם המשתנה.

אתם יכולים לראות את עצמכם ולהתחיל להבין את עצמכם באופן פשוט ובקלות, מכיוון שזה זמין עבורכם עתה.

ישנה משמעות רבה למילים שאתם אומרים לעצמכם, יקרים, וכל זה שייך להוראה שאנחנו מלמדים אתכם בזמנים אלה, אולם ברצוני שתזכרו את הניצוץ - זהו הדבר הגדול, שמגיע לרבים מכם בגוונים כה רבים ודרכים כה רבות - זוהי התעוררות למודעות גדולה יותר, למשהו הרבה יותר גדול ממה שחשבתם אי פעם שהנכם, נאהבים עד מאוד בעיניו של האל הרבה יותר מאשר סיפרו לכם אי פעם שאתם מפוארים על הפלנטה הזו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020