Light Connections
 
 

 

השתקפויות והרהורים לינאריים 2 - יוני 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני לערוך סקירה של התקשור הקודם ולאחר להמשיך אותו.

דיברנו על משמעותם של הדברים שהם לינאריים ואלה שאינם לינאריים, והענקנו לכם את ההזדמנות להעריך משהו שאינכם מבינים עדיין מכיוון שזה מחוץ למציאותכם, יחד עם דוגמאות של דברים שאינם לינאריים שאתם כבר שותפים להם...

כל זה נועד להביא אתכם היום למסר הזה, ששוב יהיה אודות משהו חדש עבורכם - מכיוון שהוא אינו לינארי - ועדיין הוא שימושי ביותר. משהו שהוסתר במשך מאות בשנים, כלומר שהיה מחוץ לתחום של הדברים בהם אתם מאמינים. ולפתע הוא הופך להיות מעט יותר ברור בעקבות האנרגיה החדשה הזו על הפלנטה, ההתעוררות והאור.

נדבר גם אודות ה'שדה', נגדיר אותו עבורכם באופן פשוט כך שתוכלו להבין - או שאולי לא תבינו זאת -אולם ההגדרה לא תגרום לכם לבלבול.

 

לפני רגעים מספר נאמר שה'שדה' הוא משהו שמזמין אתכם למצוא את הפוטנציאל. כך שקיים הרעיון שישנו משהו המרחף מעליכם, השייך לכם אולם אינכם עדיין מודעים לו באמת, ויש לכם הזמנה להשתתף בו. וזהו רב מימדי.

לפתע ישנה הנחה שקיים משהו מעבר למה שאתם רואים.

 

ההגדרה של ה'שדה' היא שזהו 'מרק' רב מימדי של פוטנציאלים שעדיין לא מומשו עבור האנושות, החברה, ועבור כל אדם ואדם. הפוטנציאלים כבר קיימים עבור האנושות, החברה, ועבור כל אדם ואדם.

קשה מאוד להסביר זאת מכיוון שרוב בני האדם במצב לינארי חושבים שהם פשוט מצויים במצב של הישרדות, ושהדברים קורים במקרה. הם חיים את חייהם באופן הטוב ביותר שביכולתם לחיות בצורה לינארית, אולם במציאות שלהם הם תמיד נתונים למקריות..

והמציאות שהם מבינים ומכירים שייכת למעשה לאזור שלהם, ולא להם. והם מנווטים בתחומם בזהירות, מקווים לשרוד, ללא תאונות ומחלות.

 

המציאות שאתם מתחילים לראות היא גדולה הרבה יותר.

מה לו היו פוטנציאלים מרובים עבור כל אחד מכם, עבור החברה שלכם, עבור ארצכם - פוטנציאלים שכבר קיימים שם, המחכים למימוש על פי בחירתכם. כלומר, תוכלו לשלוט או לפחות להשתתף ביצירת מציאותכם.

על הבמה נמצאים כרגע מספר אנשים - האם אתם באמת מאמינים שהם הגיעו רק במקרה למקום אליו הגיעו ולדברים שהם עושים? הסיפורים שלהם הודרכו יחד עם כוונתם והצהרתם לדעת יותר...

והדברים מהדהדים זאת, שוב ושוב.

 

היכן שמעתם את הביטוי 'כן, אמרו כן'? [קריון מצחקק בהנאה..]

קיימים פוטנציאלים המוכנים עבורכם שטרם מומשו. יקרים, האנושות ידעה תמיד שיש משהו מעבר למה שאתם יודעים.

כאשר חברה מאמינה לכאורה בחיים שלאחר המוות, קיימת הכרה בכך שקיים משהו מעבר.. אולם בכל המקרים מדובר במשהו שמתרחש לאחר שאתם עוזבים..

ומה בדבר משהו מעבר שנוכח בזמן עכשיו? ישנם נושאים כה רבים שלמעשה מראים שבני אדם מבינים שזה קיים כאן, אולם מעניין מה הם עושים עם הידיעה הזו..

הפיסיקאים כבר מבינים זאת - אולי לא ברמה הרוחנית - אולם הניסויים שלהם מתחילים להראות דברים מעבר למה שהם יודעים, דברים שהם אינם לינאריים. הם רואים סוגיות של זמן ומיקום שהם לא ציפו להם, וזה מעורר את השאלה האם הפיסיקה שלמה או שמא יתכן ויש משהו יותר מכך?

 

ברצוני לספר לכם מספר דברים שבני האדם כבר חושבים עליהם ומודעים להם באופן אינטלקטואלי, המעוררים את השאלה האם זה באמת מה שאתם חושבים?

יתכן ושמעתם פילוסופיה התוהה על קיומכם, באמצעות אנשים אזוטריים ואינטלקטואליים, ואפילו באמצעות מדענים - האם יתכן שאתם חיים במימדים רבים בעת ובעונה אחת? היתכן שאתם, עם שמכם, גופכם ונשמתכם נמצאים במקומות רבים באותו הזמן ובמימדים רבים, חיים אותם חיים אלא שבמציאויות שונות?

אנחנו מדברים בדיוק על כך, אלא שבמקום מימדים מרובים, יש לכם פוטנציאלים מרובים שקיימים כולם באותו הזמן ומוכנים עבורכם על מנת שתממשו אותם. ובמקום מימדים בהם אתם חיים חיים שונים במקומות ועולמות שונים - כולכם כאן עם רבדים רבים של פוטנציאלים שונים.

 

הבה נתקדם מעט.

יתכן ושמעתם על אנשים בעלי יכולת ראיה על חושית הנכנסים למישור האתרי - ל'שדה' - ושבים עם נבואות, לפעמים חשוכות, על ימי אבדון, אפילו עם תאריכים.. זה כל מה שהם יכלו לראות בבהירות. הם נכנסו ל'שדה', פגשו בפוטנציאל, שבו איתו ושידרו אותו.

הם לא ראו פוטנציאלים טובים יותר, מכיוון שבאופן כללי, הטבע האנושי באנרגיה הישנה הוא ברמת תודעה נמוכה מאוד - לכן אתם נמצאים כאן על מנת לשמוע את הדברים האלה אודות עלייתה של התודעה..

אולם כרגע, אלה המבצעים קריאות על חושיות רואים עדיין רק את הפוטנציאלים החשוכים יותר, מכיוון שזו האנרגיה בה הם חיים. והם יספרו לכם על הפוטנציאל של ימי האבדון.

ולעתים הם אף ימסרו תאריך, אולם זה לא יקרה.. וזה חוזר על עצמו שוב ושוב..

זה אמור לרמוז לכם אודות מה שמתרחש.

 

יתכן ואתם מודעים לכך או שלא, אולם ממשלת ארה"ב משלמת לאנשים המסוגלים 'לראות מרחוק' ומאמינה ב'שדה', מכיוון שפעמים רבות אלה שהם שכרו אותם לצורך זה חזרו עם פוטנציאלים שהיו מדוייקים.

פעמים רבות התחמקתם למעשה מדברים קשים ושליליים שאנשים תכננו עבורכם, מכיוון שאלה המסוגלים לחוש ולראות את ה'שדה' ראו את הפוטנציאל ועזרו להדריך את אלה שביקשו להגן עליכם..

כך שזה ידוע ומתחילים להכיר בכך, שבאופן כלשהו דברים שעשויים לקרות, נמצאים ב'שדה'.

 

אומנים השתמשו ב'שדה' במשך מאות בשנים, עידנים. כיצד המאסטרים שציירו את הדמויות האלו 'קיבלו' זאת מן 'האויר', מהיכן זה הגיע?

אציג בפניכם דוגמא על מנת שתבינו:

לפעמים שואלים את האומנים שהם פסלים, כיצד הם חזו את הפסל היפהפה שלהם שנחשב ליצירת מופת. באופן לינארי הייתם חושבים שהם התחילו לחצוב באבן, עיצבו, והבינו, וזה הפך להיות הפסל - אולם זה לא קרה כך כלל. הפסלים מאוד ברורים לגבי זה ואומרים שהם רואים את הדמות באבן וחוצבים ומשליכים את מה שמיותר...

זהו ה'שדה'.. הפוטנציאל של הפסל היה תמיד קיים ב'שדה' והפסלים פשוט מימשו אותו באמצעות חציבה והשלכת החתיכות שלא היו שייכות לפסל..

 

ברצוני גם להציג בפניכם דוגמא חשוכה, אם כי מאוד מובנת.

יש לכם סיפורים וסרטי אימה רבים אודות ישויות חשוכות המגיעות ומפחידות אתכם בחשכה. זוהי הכרה בדברים רב מימדיים.

יש לכם סרטים רבים אודות מלאכים בהם אתם עומדים לפגוש חברים..

למעשה, נטלתם לרמה הנמוכה ביותר את האמונה והידע האלה בקיומן של אנרגיות רב מימדיות, ובכך יצרתם מפלצות ורוחות רעות, וכל זה מגיע היישר מטבע אנושי נמוך.

ואבקש מכם לחפש אחר סיפורים וסרטי גבורה שיש בהם מעט יותר אור ומערבים בהם דברים על טבעיים באופן מלאכי..

 

ועכשיו אציג בפניכם דוגמא אישית יותר המערבת את מה שאני עושה אתכם.

הגעתי לפלנטה הזו בשנת 1989 והתחלתי כבר אז לספר לכם שלא תתחולל מלחמת גוג ומגוג. וכולם יכלו לקרוא זאת כאשר יצא הספר הראשון בשנת 1993. בזמן ההוא המידע הזה לא היה מצוי בכתבים ואצל אלה שהציגו בפניכם את העתיד, כמו נוסטרדמוס. היו כתובים שם דברים אחרים לגמרי.

בתקופה ההיא פניכם היו מועדות לעבר נקודת הצטלבות בזמן, שהיתה אמורה להיות סופה של החברה שלכם, וכל ההמצאות של כלי הנשק והמלחמות שהיו, הובילו לכך והצביעו שזה אכן עתיד לקרות. הייתם באמצע של המלחמה הקרה, ואז.. זה לא התרחש...

איני יכול לחזות דברים מכיוון שיש לבני האדם בחירה חופשית לקבל את הפוטנציאלים שנמצאים עבורכם ב'שדה' ולומר 'כן'..

אולם שום דבר אינו קורה אם אתם רק פשוט יושבים שם כקורבנות של יד המקרה, מבלי להבין שקיימת תוכנית ואפשרויות מרובות ליטול את מה שכבר קיים אולם אינו ממומש - וזה היה המסר.

ובזמנו הענקתי לכם את הפוטנציאל שהיה הגדול ביותר עבור הפלנטה, שאתם תמריאו מעבר לשנת 2000, מעבר לשנת 2012, ושאנרגיה חדשה תגיע לכאן.

 

העברתי לכם את המידע אודות אפיפיור חדש 13 חודשים לפני שזה אכן אירע. זה לא היה אירוע של חיזוי עתידות. הפוטנציאל היה שם, נרקם ו'מתבשל', ואכן זה קרה. וזוהי אינה דוגמא של מישהו בעל יכולות מיוחדות, אלא זו דוגמא של קריאת ה'שדה' וידיעת הדברים שנמצאים שם באופן פוטנציאלי, רק באמצעות בחירה חופשית.

מסרתי לכם את הפוטנציאלים הגבוהים ביותר, ולא חיזוי אודות מה עתיד לקרות.

 

דיברתי גם על המנהיג של צפון קוריאה, שלפני שנים סיפרתי על הפוטנציאלים של השינויים שלו שאכן התרחשו. זה לא היה חיזוי עתידות.

 

אני מוסר לכם את הדוגמאות האלו על מנת לתת תוקף, לאושש.ולאשר שזה אכן קיים! זה אמיתי! שקיים 'שדה' של מרק רב מימדי של פוטנציאלים שאתם מעורבים ברבדים כה רבים של אפשרויות, וכל שעליכם לעשות הוא להגיע, להתחיל ולומר 'כן', ולראות אותם.

כל זה נועד על מנת להציג בפניכם את הרעיון שה'שדה' קיים, ולעורר את השאלה, מהו אמיתי? והתשובה היא - מה שאתם תבחרו יהיה אמיתי... [ קריון מצחקק בהנאה..] - וזה שנוי במחלוקת..

 

ישנם אלה המאמינים שיש לאל תוכנית עבור כדור הארץ הזה, וזה מה שיקרה.

אולם הדברים אינם כאלה. אכן יש לאל תוכנית עבור כדור הארץ הזה, לחשוף את האור הרב ביותר כך שתוכלו לראות זאת באמצעות הבחירה החופשית, ליטול זאת, לעבוד עם זה ולהבין שאינכם קורבנות של הפלנטה הזו.. אתם יכולים ללכת למקומות ולעשות דברים שחלמתם עליהם, שנמצאים ב'שדה' ומעולם לא חשבתם שתוכלו לממש אותם.

כמה ספרים צריכים להיכתב, ואתם יודעים אל מי מכם אני מדבר...ישנו ריפוי שיש להשתמש בו ולהשיג אותו. הוא טרם קרה אולם זה עתיד לקרות, וכאשר זה יתרחש אתם תדעו שאתם עובדים עם ה'שדה' יותר מכפי שעבדתם אתו בעבר.

ישנם אלה בחדר שיעזבו את המקום הזה ללא הדברים איתם הם הגיעו לכאן ושהיו בלתי הולמים, בין אם זה היה צער עמוק או מחלה, מכיוון שאתם 'עומדים בתור' לשם כך, ואתם מבינים שיש לכם בחירה של מציאותכם!

 

אתם חיים במימדים מרובים, וחלק מהם מראים אדם שנרפא באופן מוחלט, רענן ושמח - ואנחנו מזמינים אתכם ללכת לשם.. זה אמיתי! נתתי לכם דוגמאות המראות שזה אכן אמיתי!

 

הנשמות העתיקות על הפלנטה היושבות בחדר הזה או קוראות את המסר הזה, יהיו אלה שיתחילו לתרגל זאת, לנסות ולעבוד עם זה.

האחרים שיאמרו שזה אינו אמיתי, ילכו בדרכם שלהם מבלי להבין שהם באמת אחראים לגבי מה שקורה איתם.

ולכך אנחנו מתכוונים כאשר אנחנו אומרים שתעזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם.

אתם מתבוננים בפוטנציאלים שנמצאים ב'שדה' שמעולם לא חשבתם שביכולתכם לשלוט עליהם או להיות חלק מהם - שמותיכם רשומים עליהם והם מתקיימים ממש מעליכם... חפשו שם, הנה הם...את מי מהם תרצו - את זה שאתם נמצאים בו או את הפוטנציאל שתמיד היה שם ויתכן שהוא בדיוק מה שחלמתם עליו כל חייכם?

 

זוהי מציאות חדשה, תפישה חדשה שמעבר ללינאריות, מכיוון שהאור כאן מתחיל להתגלות..

אנחנו אוהבים אתכם, יקרים,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020