Light Connections
 
 

 

מיזוג ציר הזמן - יולי 2019

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

אני אי.אמ. ואני מצטרף אליכם היום באנרגיה כה יפה.

כל כך הרבה מתרחש כעת. האנושות מתפתחת בקצב מדהים. והיום אנחנו חולקים אתכם מה אמור להגיע ומהו מיקומכם בכל זה.

במהלך הזמן, גופכם הפיסי יתחיל לאבד צפיפות ודחיסות והרוח שלכם תתחיל להופיע. זה קורה באופן טבעי, מאוד בנוחות. זהו שלב טבעי בהתפתחות, זה אינו משהו שעליכם לעשות לכבודו משהו. זוהי נכונותכם להתקדם, ולצעוד לעבר האנרגיות הבאות. קיים גם מרחב בטוח בו ניתן להתחיל ולהימתח כמו רוח. זהו מקום בו אתם יכולים לצאת למעלה מכדור הארץ, להימתח ולהתפרש כמו רוח.

 

למדו להחיות תחילה את רוחכם שלכם ולחזק את תהליך החיבור ל'בית' בעודכם צועדים על פני כדור הארץ. תהליכים אלה הופכים להיות חשובים יותר בשעה שאתם צועדים לעבר השלב הבא.

למרות שקיימים מעטים המכירים את אותו המרחב הבטוח ומשתרעים ונמתחים לתוכו ויוצרים אותו, הרי שהוא פתוח עבור כולם לעשות כך. התחילו להשתמש בו בדרכים חדשות, ואנחנו נחלוק אתכם דברים נוספים בשעה שתתקדמו הלאה.

 

~ מיזוג ציר הזמן ~

 

ברצוננו לשוחח אודות המיזוג של ציר הזמן אשר עומד להגיע.

האנושות חווה את אשלית הזמן באופן לינארי. כן, זה פשוט מאוד - הכל הוא סופי בצדכם שלכם של המעטה/צעיף, ויש לו התחלה וסיום.. ואולם הכל הוא אינסופי בצד שלנו של המעטה/צעיף.

שני הדברים האלה אינם תואמים היטב, ודי קשה להבין את הרעיון כולו. אולם הבינו שאתם יוצרים 'ציר זמן' כאשר אתם עובדים עם הזמן באופן לינארי.

 

ישנם צירי זמן אחרים הקיימים ממש ליד ציר הזמן שלכם. ריבוי מימדים גם יוצרים מצבים דומים של ציר זמן הפועלים בכל מיני כיוונים. לא כולם הולכים באותו הכיוון, שכן חלק מהם חוצים זה את זה מעת לעת.

זה קרה רק לעתים רחוקות על פני כדור הארץ, עד לאחרונה... כאשר ציר זמן חוצה ציר זמן אחר, הדבר משאיר טביעות קבועות על הקולקטיב של שני צירי הזמן.

רבים מן הסיפורים החוזרים בתרבויות שלכם הם תוצאה של שניים או יותר צירי זמן שחצו זה את זה. דבר כזה עומד להגיע מאוחר יותר השנה, בחודש נובמבר, אולם קשה לנקוב בתאריך מסויים בו זה יתקיים. זו אינה חציית ציר זמן ישירה, אלא יותר מיזוג הדרגתי שיישאר יחד הרבה יותר מאשר חציה ישירה של 90 מעלות. המיזוג יהיה בשיאו כנראה ב -23 בנובמבר 2019, לכן אנחנו מעודדים אתכם לחגוג את התאריך הזה, כאשר קשרי הלב שלכם ימשכו קרוב יותר את צירי הזמן.

 

~ איזון חדש ~

 

מיזוג ציר הזמן הזה מביא את ההזדמנות לאפס מחדש את האיזון האנרגטי של המשחק שלכם. הסיפורים אודות המלך ארתור, קמלוט ומרלין היו במימד אחר של מרחב זמן שחצה את ציר הזמן שלכם, והותיר אחריו סיפור שנכתב מחדש במשך דורות.

הם היו על ציר זמן שפועל ממש ליד ציר הזמן שלכם, הרמוני למימד ציר הזמן שלכם. מה שקורה הוא שלפעמים יש לכם 'דימום' בין שני אלה. עם זאת, מה שקרה היה שצירי זמן אלה ממש חצו והשאירו טביעות קבועות הנעות קדימה.

זה אינו רק ציר זמן שחצה ושינה את עולמכם. רבים מן האירועים הגדולים לאורך כל ההיסטוריה שלכם היו למעשה חציות של צירי הזמן שבו אנרגיה ייחודית ויפה עמדה להתגלות ולצאת. אלה חצו את צירי הזמן, והשאירו טביעות אצבעות ענקיות וכיוונים חדשים, אנרגיות והזדמנויות לכל האנושות הממשיכה קדימה.

 

~ איזון נשי ~

 

מיזוג ציר הזמן הזה יביא, יקרים, תפישה חדשה עבור כל בני האדם. זה מגיע בזמן קריטי מאוד, מכיוון שקרני האנרגיות הנשיות עומדות להשיג איזון חדש. עם העזרה והמיקוד שלכם, איזון זה יכול להטביע את ציר הזמן שלכם, כמו גם את שלהם, מכיוון שהדלת נפתחת עם המיזוג הזה.

אם האנושות תוכל לקרקע ולעגן את האנרגיה הזאת ואת הצעדים הנשיים קדימה, הדלת תישאר פתוחה וישרור איזון חדש.

עם כל השינויים שיש להם הזדמנות לנחות על הפלנטה שלכם עכשיו, אתם נמצאים בעצם במעמדה טובה מאוד על מנת לקחת זאת לשלב הבא. אנחנו מכינים אתכם עבור זה. אינכם עומדים לצאת מכדור הארץ או לצאת מהגוף הזה באופן מודע, מכיוון שזהו תהליך הדרגתי שכבר התחיל....

 

~ זמן של מאסטריות ~

 

עד שזה יקרה, ישנן הזדמנויות למאסטריות בכל מה שאתם פוגשים ונתקלים בו בחייכם, וזה מדהים. משמעותו של הדבר הוא שכל מה שתהפכו להיות בו מאסטרים - באופן אישי ובאופן קולקטיבי של כל בני האדם - הן בעיות שלא תצטרכו להתמודד איתן ברמה הבאה של התגלמותכם כאן. תוכלו גם לראות אנשים מהלכים בחיי היום יום עם עיניים בוהקות מעט יותר. זוהי הרוח המתחילה לזרוח בצורה שונה דרך הגוף הפיסי הדחוס, עם יכולות חדשות.

אתם עומדים לראות הזדמנויות חדשות לחיבור, וליצור קשרים הרמוניים אלה. אולם כנראה הדבר החשוב ביותר הוא שכאשר תגיעו למיזוג ציר הזמן, אתם תרגישו שינוי באנרגיה.

זה שכיח שבני האדם מרגישים את שינויי האנרגיה האלה ומתחילים לפחד. אם בני האדם יפחדו, או לא יעגנו ויאמצו את האיזון האנרגטי החדש, הדלת הזו תיסגר. כמו תמיד, המצב הקיים מתנגד לשינוי ולכן תהיה התנגדות משמעותית. הפחד הוא ההפך של אהבה ובני אדם נשלטים לעתים קרובות על ידי הפחד.

השארו רגועים, וזכרו שאתם נמצאים כאן בזמנים אלה מסיבה מסוימת מאוד. הכיוונון הזה אינו מאפשר לכם לראות את כל מה שקורה, אולם לרוח שלכם יש נקודת מבט הרבה יותר רחבה שהאנושות שלכם עדיין אינה יכולה לראות, וזה ידריך אתכם.

 

~ מרחב קסום ~

 

סיפרנו לכם שנוצר מקום שהוא כל כך קסום, שיעזור להיות בנוחות עם האיזון החדש והנשיאה של יותר מן הרוח שלכם. אפילו יחסי הגומלין שיש לכם עכשיו על בסיס יומי, אינם מקום להסתתר בו אלא הזדמנות להתאמן בנשיאת יותר אור. כאשר אתם שבים למציאותכם, למעשה אתם נושאים יותר אור והופכים להיות חלק מהשינוי.

הנשיות תמצא עוצמה ותשיג איזון חדש המתקדם קדימה. כפי שהייתם עדים לכך שהחלוקה בין המינים הולכת ופוחתת בכל מקרה, וזה הכל חלק של היציאה מן הדואליות.

 

אנחנו כל כך גאים במה שעשיתם. אם תביטו בחדשות שלכם ובמקומות בהם מדדתם רטט או הצלחה לפני כן, זה אולי אינו נראה מתקדם בכיוון זה, מכיוון שישנה כל כך הרבה הפרדה וייחוס תכונות שטניות לאויבים.

זה הרבה יותר גדול מכך, יקרים, כך שאל תשתכנעו לשום דבר מזה מכיוון שזוהי האשליה של להיות אדם סופי. אנחנו ניקח אתכם לתוך האפשרויות, ואז נחזיר אתכם אל הקיום האינסופי שתמיד היה לכם, כרוח. כאשר צירי זמן חוצים, נעשות הטביעות המניעות קדימה, ולמעשה אתם הופכים להיות יותר נינוחים עם האשליה של ציר הזמן.

לאחר שנכנסתם למימד החמישי, התהליך כולו של הזמן הליניארי פוחת מהר מאוד, וזה מושלם.

 

אנחנו מברכים אתכם בדרכים אלה עם הכבוד הגדול ביותר ומביאים לכם תזכורות קטנות מ'הבית'. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד הגדול ביותר. טפחו והזינו אחד את השני בכל הזדמנות, ושחקו היטב ביחד את המשחק הזה.

 

אני אי.אמ. ואני מאוד אוהב אתכם.

 

אספבו,

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020