Light Connections
 
 

 

החידה 2 - יוני 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

תמיד ישנם אלה המגיעים לקרוא את התקשור הזה, וחלקם יגיעו בדרך אקראית.

אנחנו נמצאים למרגלותיו של הר שאסטה, הר שהיה מקודש במשך 11,000 שנים עבור אנשים המכסים את עיניהם לפניו, המרגישים את האנרגיה שלו ושאפילו לפעמים לא יטפסו עליו. ההר מדבר אליהם, הם יודעים שקיים משהו בתוכו.

מרגלותיו של ההר הזה הם גדולים מאוד. צלו של ההר אינו לינארי, הוא מבטא את עצמו במרחק של קילומטרים רבים הרחק מן ההר, והוא למעשה מחפש אחר אלה הנפגשים ויודעים שיש בו הרבה יותר ממה שחושבים.

 

תקשור זה הוא המשך והרחבה של האנרגיה של תקשור קודם בשם 'החידה'. אנחנו נמשיך את הסיפור הזה מכיוון שיש כל כך הרבה מה לדבר אודותיו.

 

אולם לפני כן, נתייחס לאלה השואלים את השאלה הלינארית לגבי תקשור, ותוהים האם קריון אינו מעט חושש וחרד שאולי מתקשרים אחרים יתקשרו מידע סותר ובעייתי. אנשים אלה אינם מבינים את התפישה המלאה שאנחנו מלמדים אותה. כל תקשור זורם עם המידע והכלים שהוא מעניק, המושגים והתפישות, ומסיים לעיתים קרובות באהבתה של הרוח ואפילו עם המילים הבאות לנוכחים: 'אנחנו אוהבים אתכם'..

זוהי הסימביוזה בין כל התקשורים, אהבתה של הרוח פורצת דרכם ודרך מסריהם. כל תקשור מעניק טעם אחר, וסוג אחר של מסר, מכיוון שכל אדם הוא ייחודי.

לכל אדם יש את הטעמים שלו לגבי הדברים שהוא מגיב אליהם' לדבר שמעורר בו את האמת, כיצד היה רוצה לשבת ולהקשיב, ותקשורים שונים יעניקו סיפוק לטעמים כה רבים.

 

כך הדברים עובדים, יקרים, ולכן ישנם רבים כל כך המתקשרים בימים אלה.

וישנם רבים השואלים כיצד ניתן להבחין בין תקשור אמיתי לבין אחד המתקשר רק את האגו שלו, והתשובה היא שעליכם תמיד להשתמש ביכולת ההבחנה שיש לכם, של האהבה, התבוננו פנימה והקשיבו:

הם יספרו לכם, בכל אוצר המילים שברשותם, על תפארתכם ועד כמה האל אוהב אתכם - הרוח, המקור הבורא היוצר - הכל מספר על אנרגיה המכסה שבראה אתכם, כאשר אתם יושבים כאן, בראה אתכם בצלמה, שזהו מושג אנושי מהכתובים.

והצלם הזה הוא אהבה...

 

כיצד תוכלו להסביר את מושג האהבה?

אהבה אינה לינארית, ואתם יודעים זאת כבני אדם - אמהות המביטות בפעם הראשונה על תינוקן שהגיח מהן מכירות את ההרגשה באותו הרגע כאשר הוא פוקח את עיניו, הרגשה שלא ניתן לכתוב אותה או להסביר אותה, לסווג או לכמת אותה. אהבת האל גדולה מדי מכדי שתרשמו אותה על דף ותערכו אותה ברשימה.

מטופש לחשוב על כך, זה משוגע כמו שני אנשים היושבים זה לצידו של זה, לאורו של כירח, ואחד פונה להביט בעיניו של השני ואומר לו בפעם הראשונה שהוא אוהב אותו, והאדם השני פונה אליו ושואל למה בדיוק הוא מתכוון [ הקהל צוחק..] - דברים כאלה אינם קורים...

ועדיין אנחנו אומרים לכם שהאל אוהב אתכם אהבה אינסופית מעבר לכל שיעור ומידה, מכיר את שמכם ואת תפארתכם שנבראה בצלמה של האהבה, ואתם פונים אליו ושואלים מהם החוקים...

 

וזהו המשכו של התקשור המכונה 'החידה'. הסקירה תהיה פשוטה - עד לנקודה זו שוחחנו אתכם אודות החידה הזו שהאנושות יודעת שיש חיים לאחר המוות - בסטטיסטיקה של ראיונות התברר שלמעלה מ 80% מאנושות מאמינים בכך, כלומר, אנשים מבינים שקיים עוד משהו...

בעקבות זה הם נמשכים אחר הלימודים וההוראה המסבירים מה זה יכול להיות, ולכן לרוב הפלנטה יש מערכות אמונה מסוג כלשהו, ועל כך דיברנו בתקשור הקודם.

 

החידה לעתים קרובות מלאה בפרטים קטנים ולינאריות - הנה האל, הנה החוקים, הנה מה שעליכם לעשות, כך עליכם לדבר אל האל- בין אם באמצעות תפילות או באמצעות מתווך המדבר עבורכם - הנחיות לתיקון השגיאות שתעשו, ועוד, ועוד...

והחידה די 'מרוצה' מכך ודי פתורה באנרגיה נמוכה יותר, אולם מאז שנת 2012 - ואף מעט לפניה - בני אדם רגילים ולאו דווקא אלה הנוכחים כאן בחדר, מתחילים לשאול שאלות, לגבי האם יש יותר ממה שסיפרו להם...

והרעיון הוא שיש יותר, והרבים שמגיעים למקום הזה ושואלים את השאלות ומקבלים תשובות, למעשה פותחים את הדלת לתפישה אחרת, ופעמים רבות זה אינו כה נוח להם... מכיוון שיש לכם מצנח לינארי שאינכם מודעים אליו...

 

באנרגיה החדשה הזו, אתם מגיעים בעצמכם לרעיון שיש יותר ממה שסיפרו לכם, ואתם מתחילים לפתוח את הדלת ולבחון זאת.

ישנם אלה המגיעים למפגשים כאלה על מנת ללמוד זאת, אולם עליכם לעשות זאת בעצמכם, כלומר, באמצעות המעורבות של הבחירה החופשית של תודעתכם על מנת להעביר אתכם מבעד לדלת הזו של הסבר, בדיקה, של אנרגיה חדשה ותפישות חדשות.

וכאשר אתם מגיעים למקום הזה, אינכם לבדכם, למרות שנראה לכם שאתם לבד...

המצנח הזה הפך תמיד לחוקים, למערכת העקרונות, לנביאים, לספרים - כולם נמצאים שם עבורכם כדי שתלמדו מכך ותמצאו מה עתיד לקרות המהלך הבא, ומה תעשו במקרה ש...

וכאשר אתם עוברים מבעד לדלת הזו אתם צועדים אל תוך 'כלום'..

 

יקרים, אני יודע על כך, וכל המתקשרים יודעים אודות זה - זה תמיד היה אודות מה תעשו בהמשך, כיצד תמללו את זה, כיצד תתמודדו עם זה? כיצד תוכלו לשנות תפישות, ומה עליכם לעשות לשם כך?

 

אם כך נמשיך, וברצוני לספר לכם עד כמה אנחנו מבינים מצידו שלנו של המעטה/צעיף, כיצד זה עשוי להיות. אנחנו צפינו וראינו מה מתרחש כאשר אדם יוצא מתוך התפישה של להיות בן אדם.

מעניין לראות מה קרה בהיסטוריה שלכם, כמטפורה.

ברגע שקיבלתם את יכולת הטיסה של מטוסים ממונעים מכל סוג שהוא - וזה לא היה לפני זמן רב כל כך - ללא קשר עד כמה המטוסים היו גדולים או קטנים, עדינים או חזקים, היו אלה שטסו בהם וחשבו שחייבת להיות דרך מילוט במידה והם יזדקקו לכך. ורעיון זה הפך למצנח.

בימים הקדומים זה היה מסתורי לגמרי. לא היתה לכם תעופה, היו לכם הרים גבוהים עם מצב היישר למטה למרחק של אלפי קילומטרים. כך שמעולם לא בוצע נסיון כיצד להימלט מגבהים שכאלה. האם תוכלו לדמיין מה הם עברו בעת הניסויים, כאשר יצאו מן המטוס עם תיקים כבדים המחוברים לחופה ולמיתרים רבים, על מנת לגלות איזה מצנח יצליח להנחית אדם בשלום, ואיזה מצנח לא יהיה טוב לשם כך, וכיצד ניתן לקבוע מה יקרה לאדם כאשר הוא ינחת על האדמה במהירות מסוימת. גם עד כמה גדולה צריכה להיות החופה, וכיצד יש לארגן זאת כך שזה ייפתח בחוץ עם הרוח באופן הנכון - מכיוון שלא ניתן לפתוח אותו במטוס...ומה קורה במידה והוא אינו נפתח..

ניסוי אחר ניסוי, בני אדם השליכו בובות ממטוס על מנת לגלות את כל הדברים האלה. עד שבסופו של דבר הגיעו לדגם שעובד, שנפתח כמעט בכל פעם, ואז היה צריך אדם שיעשה זאת בפעם הראשונה... הוא קפץ מן המטוס עם החופה והמיתרים...

כיצד הוא הרגיש? האם אתם הייתם עושים זאת? האם הוא חשב שהירידה תהיה מהירה מדי, האם תהיה רוח, האם ינחת על עץ? ומה עלול לקרות?

 

ההרגשה הזו ברגע ההוא דומה להרגשה שעובדי אור רבים כל כך מרגישים כאשר הם צועדים אל תוך המצוק של האור. ללא מצנח - לפחות לא אחד שהם יכולים לראותו - אין חוקים, אין נביא שיכול להצילם במקרה והם ייכשלו..

כל מה שיש להם הוא התפישה של האל האוהב שהיא כה שונה מכל מה שלימדו אותם אי פעם...

אל תדאגו לגבי הפרטים הקטנים..

 

אם כך, האדם האמיץ ההוא צעד אל מחוץ למטוס, אחז במה שהניסוי הוכיח שהוא עובד. הוא הגיע לקרקע, נחת חזק מדי, כך שלמצנח הבא כבר הכינו חופה יותר גדולה ומיתרים רבים יותר - וכך הלך והתפתח המצנח. זה התפתח אפילו עד לנקודה בה היה ברור שזקוקים לשני מצנחים, למקרה שהראשון לא ייפתח.. וזה הפך למצנח החלופי.

זה הפך להמצאה של הזמן ההוא..

ועדיין, גם כיום ישנם אלה שצריכים לצאת מן המטוס בפעם הראשונה, עם אותה ההרגשה הראשונית ההיא...

 

מעניין שהמצנחים נשארו אותו דבר במשך עשורים רבים של שנים, עד שלאחרונה מישהו הצביע על כך וטען שבעצם מדובר בנפילה דרך אויר מתוך תקווה שהדברים ייפתחו, והוא הציע שיתכננו מצנח בצורה של כנף וישתמשו באויר בדרך שמבינים אותו - מכיוון שמבינים תעופה - ולמשוך במיתרים בצורה מסוימת על מנת להפוך את המצנח למעין גלשן.. וזה עבד..

ישנם אלה המעוניינים לא רק לקפוץ ממטוסים אלא גם מראשי הרים, והם גולשים ונהנים מיתרון של זרמי האויר שירימו אותם כך שהם יכולים להישאר במשך שעות, ולנחות בדיוק בנקודה מצומצמת 'בגודל של מטבע'.. הם נעזרים באויר ככלי למטרת הדברים שהם אינם יכולים לראות, והם גולשים..

 

התפישה הזו שהיתה כה מפחידה עבורם, בה הם קיוו שינחתו בהצלחה, ולא על עץ, וקיוו שהמצנח ייפתח בכלל - חודשה וזוקקה כך שיש להם כעת שליטה על דבר בלתי נראה - אויר...

זה לקח זמן, ניסויים, ואומץ.

 

התפישה שתם צועדים לעברה, היא שונה מעט מהמטפורה שמסרנו לכם, מכיוון שברגע שאתם צועדים אל תוך התחום ההוא, כל התקשורים מתחילים לבוא לידי ביטוי:

האל, הרוח, הבורא היוצר יודעים שפתחתם את הדלת - זה קשה במקצת, מכיוון שכאשר אתם פותחים אותה אינכם רואים זאת, אין לכם את המצנח, את מערכת העקרונות או את המילים - כל מה שיש לכם הוא לכאורה מרחב ריק...

וכאן זה הופך להיות טוב, מכיוון שאנחנו אוחזים בכם בשעה שאתם לומדים, בשעה שאתם פוחדים, וההתנסות מתחילה בשעה שאתם 'לומדים לעוף', כלומר מתחילים להבין את האנרגיה הזו הנראית משונה מכיוון שנראה שאין כל תמיכה, מערכת עקרונות, נביאים או חוקים.

אולם אתם גם מבינים משהו נוסף בשעה שאתם מביטים לאחור... קל להביט למטה בתודעה הישנה, אולם זה בלתי אפשרי להביט למעלה בתודעה שטרם חוויתם אותה.,

וכאשר אתם נמצאים מעל כל הדברים, עוברים מבעד לדלת הזו ומתנסים במה שאינו נראה ומגלים את החבלים אותם יש למשוך ואת הכלים בהם יש להשתמש - האם אתם מקשיבים מרפאים? - על מנת ליצור משהו שלא ציפיתם לו.

וכאשר אתם מביטים לאחור אתם מבינים שהאנושות האנישה את האל והפכה אותו לאב הכועס שיש לרצות אותו שאם לא כן תענשו. ולאחר שחציתם את הדלת אתם מבינים עד כמה מטופש זה היה, וכיצד למעשה חייתם את 'גרסת הילדים'...וכאשר אתם מתחילים להביט כלפי מעלה, כל מה שביכולתכם לראות היא.. אהבה...

 

ברצוני לשוחח אתכם אודות האהבה הזו.

מהי תגובתכם כאשר האל אומר לכם שהוא אוהב אתכם מעבר לכל שיעור ומידה? האם אתם מבקשים שיאשר זאת עבורכם, או האם אתם נוטלים זאת ומעריכים זאת ומבינים שקיים בורא יוצר אוהב העומד לעבוד אתכם..

ישנם דברים כה רבים שביכולתי לספר לכם עתה אודות הנושא הזה של 'לעבוד אתכם'.

רבים טוענים שצעדו לעבר המצוק הזה והם חווים קשיים ואתגרים.

 

יקרים, ברצוני להסביר על הדור הזה של נשמות עתיקות ועובדי אור - אתם נמצאים במעבר מגופים שתוכנתו מזה עשרות בשנים, הלכה למעשה, כדי להתנהל באופן מסוים, ולפתע אתם מתחילים לדבר איתם והם מעולם לא שמעו אתכם לפני כן, אתם מנסים לרפא את עצמכם על בסיס יומיומי ולעבוד עם ההצהרות עם גופים שלא שמעו אתכם לפני כן, במשך כל הדורות של האנושות והנתיב האינסטינקטיבי.

זה כמעט שבתוך רבים מכם קיים תכנות ודפוסים, וזה אינו מגיב באופן מיידי.

מעולם לא ציינתי זאת כך בעבר, אולם, הגוף רוצה להקשיב! ומכיוון שהוא אינו רגיל לכך, אנחנו מציעים לכם לעשות זאת באופן יומיומי.

זוהי הסיבה מדוע חלק מכם יקבלו רק תוצאות חלקיות ולא מלאות - זה קשה ליטול היסטוריה גופנית של עשרות בשנים, של אנרגיה ישנה, ולשנות זאת באופן מיידי.

אולם תודעה היא עדיין התשובה לכך, והיא תגיב, מכיוון שהיא עוברת חדוש ו'הצערה' באופן תמידי. וכאשר התאים החדשים המחודשים ו'המצעירים' באים לידי ביטוי, הם מתחילים לשמוע אתכם מדברים..

 

זה עשוי לקחת לאדם זמן רב מכפי שאתם חושבים, להצעיר את הכל, כולל העור, אפילו עליהם לעבור הכשרה..

זהו שונה, אתם נמצאים רק על הסף של דברים חדשים, אולם כאשר תשובו - ואתם תשובו - זה יהיה מוטבע בכם ואתם תתחילו בכך. ברגע שתתעוררו אתם תדעו לעשות זאת. וזה ההבדל בין הנשמות העתיקות של היום לבין הנשמות החדשות שתהפכו להיות.

התרגול והעבודה שאתם עושים עתה מוטבע ברשומות האקאשיות שלכם. וכאשר תתעוררו בפעם הבאה, תתרחש התפתחות בה תזכרו בזה ותמשיכו בכך. לא תחזרו שוב על אותן טעויות, תתעוררו חשים, רעננים, מוכנים לחיות חיים ארוכים הרבה יותר מכפי שתחיו בחיים אלה.

 

זהו חלק מהמעבר מהישן אל החדש.

אני יודע שעדיין יש לכם בעיות, קשה לקפוץ מהמטוס הזה, זה באמת קשה... ולכן יהיו קפיצות חלקיות, אתם תהיו עדיין תלויים בישן ותנסו את החדש [ קריון מצחקק בהנאה..] אנחנו רואים ומבינים זאת, באופן החלטתכם אין כל משהו שהוא נכון או שגוי, תלוי בכמות האומץ שתבחרו ועד כמה תבחרו להרחיק לכת...האם באמת תבחרו לשחרר או להמשיך לאחוז באותם הדברים...

וזה מי שהנכם מכיוון שאתם יחודיים באופן מוחלט. אולם עבור אלה שיבחרו ליטול ללבכם את המשל שסיפרתי לכם מזמן אודות 'הגשר הנעלם', הבינו שהקפיצה בבת אחת היא הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות.

זהו המקום בו תאמרו לעצמכם שאתם מוכנים להשעות את כל מה שלמדתם או הבנתם אודות כל דבר על הפלנטה הזו - את כל מה שאמרו הוריכם, הכומר, איש הדת, הרבי.. תמיד תוכלו לחזור אליהם אם תרצו, אולם ברגע זה אתם מוכנים להשעות זאת ולומר: "רוח יקרה, האם זה נכון שיש עוד משהו?"

הרימו את ידכם אם אתם אמיצים מספיק כדי לעשות זאת. היא תהיה כמו אנטנה שלא תיפגע על ידי ברק... היד הזו תפגוש ביד אחרת שתקח את ידכם, ותתחיל למשוך אתכם החוצה מן האנרגיה הישנה של דאגה, קורבנות וחוסר בריאות. וכך היא תמשוך אתכם לאט לעבר אזור שאינכם מבינים, אולם היד הזו תמשיך לאחוז בכם בעודכם מתרגלים אליו.

זו תפישה שאינכם יודעים דבר עליה, לכאורה כמו אויר דליל. והיד הזו תאחז בכם במשך זמן מה, עד שכמו ציפור המשליכה את גוזליה מן הקן כדי שיעופו בעצמם [קריון מצחקק בהנאה..], אתם תתחילו לעוף ואז מתחילים להתרחש ניסים..

 

האם אתם מסוגלים לומר שאתם יודעים שתהיה בעתיד בעיה כלשהי שתצטרך להגיע באופן כלשהו לפתרון, ואתם חושבים על כך בלילה וחרדים, וזה משנה ומשפיע על השינה ועל האוכל שלכם - כל מי שקורא דברים אלה חווה זאת, או אולי שרוי ממש עכשיו בחרדה מפני העתיד. האם תוכלו לומר לעצמכם שאינכם עומדים להיות מודאגים בקשר לכך מכיוון שהבעיה תפתר מאליה?

זהו הסיפור של 'הגשר הנעלם', אולי כדאי שתשובו ותקראו זאת.

http://www.lightconnections.co.il/LightEvents.asp?pid=653
 

האדם שם משעה את כל דאגותיו לגבי העתיד מכיוון שהוא סומך על פתרונות שאינו מבין או יכול לחשוב עליהם בעצמו, שיתרחשו בזמן שגם אותו הוא אינו מבין...

וכאשר אתם מספרים לאדם לינארי שאם פוגשים ברחוב, במה שאתם מאמינים בו, כלומר שאינכם דואגים לגבי חייכם מכיוון שהדברים יסתדרו מעצמם - הוא מיד מדביק עליכם תווית של אלה עם 'כובע האלומיניום הקטן' ומאמין שמעליכם מרחפת ספינת חלל... [ הקהל צוחק..] והוא יתרחק מכם...

האדם הזה משתייך לאלה שהם חכמים מדי מכדי להביט, הוא מחשיב את עצמו כיודע טוב יותר, בעולם לינארי. והוא יהיה צודק כל זמן שהוא ישאר בלינאריות, אולם אתם גיליתם שיש יותר מאשר רק הדברים האלה..

 

התקשור הזה הוא אודות האהבה שאנחנו אוהבים אתכם.

מה תוכלו לספר על האל הנצחי שאתם מאמינים בו? או על החידה האומרת שחייב להיות משהו שונה, משהו נוסף מעבר לרק מה שאתם רואים.

והאהבה המדהימה של האל כלפיכם, היא מכנה משותף שאתם יודעים אודותיו, ושכמעט כל ארגון דתי על הפלנטה יסכים אתכם לגביו, ולאחר אנשים ומערכת עקרונות לוקחים זאת למקום אחר, אולם אני מדבר על הליבה.

מעניין שלהינדו, הדת המאורגנת הראשונה על הפלנטה, לא היה כל נביא. אלא אחדות עם הכל. אחדות שקרובה מן הסתם לאמת [קריון מצחקק בהנאה..] אולם משם והלאה בני האדם עשו את אשר עשו, ואתם יודעים על כך..

 

אולם האהבה, אותו מכנה משותף, היא משהו שלא ניתן להסבירו, ולכן אני מעודד אתכם לבחור בקפיצה של אמונה בכל דרך שתרצו, בכל שלב, שיהיו לכם נוחים. אם תרצו, אתם יכולים לפתוח את הדלת באיטיות, או לפתוח אותה בבת אחת, אולם דעו שבאמת קיים משהו בנוסף למה שסיפרו לכם..

 

האנושות מגלה זאת לאט, מתחילה לראות זאת, הכנסיות של אחת מהדתות הגדולות על הפלנטה מתחילות להפוך לחשוכות יותר, נועלות את הדלתות והופכות למוזיאונים - איש אינו מגיע יותר. דברים מתחילים להתרחש באופן בלתי צפוי, כאשר בני אדם מתחילים להסתובב ולהתרחק מהרעיון הלינארי של הענישה, לעבר מה שהוא רק אהבה טהורה. הם מחפשים לאן ללכת ואחר מה לעשות, ואני מקווה שהם יגיעו לתקשור הזה, יקרים, ויבינו שכל שעליהם לעשות הוא רק להבין שיש עוד ולהבין שהאל יודע את שמם.

 

נסיים עכשיו, וברצוני לבקש שתחזרו אחר הדברים הבאים - אני עושה זאת לעתים רחוקות - "האל יודע את שמי".

מהי המשמעות של זה עבורכם?

כל האנרגיות שלצילו של ההר יודעות את שמכם. כל מי שצופה בפגישה הזו יודע את שמכם - וזה משמעותי לדברים הבאים, וזהו המצוק הבלתי נראה, התמיכה, המצנח, עבור הנשמות העתיקות ועובדי האור המבקשים ללכת לעבר הצעד הבא שלהם.

 

ואשוב ואומר, שאנחנו אוהבים אתכם, ואני קריון מאוהב באנושות.

הסיבה שאנחנו נמצאים כאן היא על מנת להעביר את האהבה הזו, הרעיונות, המושגים והתפישות של אל אוהב מעבר למה שאתם יודעים.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020