Light Connections
 
 

 

החידה 1 - יוני 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ישנם אלה התוהים מהו באמת תקשור וכיצד הוא פועל בקרבו של האדם, ועד כה אמרנו שלמעשה זהו זרם של אינטואיציה. כך שעל מנת לתקשר אתם לומדים להכיר את האינטואיציה ומתחילים לאפשר לה להיות בדרך טובה יותר כדי ליצור דברים שמתקבלים על דעתכם.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) אומר לי כעת שעלי להעניק כותרת לתקשור הזה, מכיוון שאיננו נוהגים לעשות כך בקשר לאינטואיציה. וכך נעשה מכיוון שעבורכם זהו דבר טוב שיש לדברים כותרת כך שיהיה לכם רעיון כלשהו במה מדובר - האם אתם מודעים לכך שאתם מעניקים כותרת לכל מחשבה אינטואיטיבית המגיעה אליכם? כרגע הכותרת היא 'מה זה היה?' אולם אכנה את התקשור הזה בשם 'החידה'.

 

הסיפור של התודעה האנושית הוא סיפור גדול ומרשים אודות דרך חשיבתכם, האופן בו אתם פועלים, ומה באמת התרחש.

זה כה מעניין להתבונן באנושות ובדברים שהיא מאמינה בהם.

באופן כללי בקרב 80% מן האנושות - אלה שמגיעים, חיים ועוזבים מדי יום - קיימת הסכמה לגבי קיומם של חיים שלאחר המוות. זהו דבר מולד מהותי פנימי שאתם מגיעים איתו, כלומר קיים הזרע שישנו 'עוד' משהו, ובעקבותיו מגיעות השאלות מה יצר את זה, יתכן וזוהי נשמה, וגם לגבי זה קיימת הסכמה.

כמעט באופן אוניברסלי על הפלנטה הזו, כולכם מצויים במערכות אמונה האומרות שישנו 'כלי רכב' איתו אתם מגיעים לכאן, נשארים לזמן מה, ולאחר אתם ממשיכים הלאה. וזוהי הנחת היסוד. ויש לכם בחירה חופשית בכל רגע לבחון זאת, להתבונן ולשאול את השאלות. ובסופו של דבר אתם אכן עושים כך.

בעיניכם בחירה חופשית היא רעיון חיובי - אתם יכולים ללכת לכל מקום שתרצו, לבחור כל רטט על הפלנטה, לא ניתן לכפות עליכם אמונה כלשהי וביכולתכם לעשות כל דבר באמצעות תודעתכם בזמנכם החופשי. אתם יודעים במה ברצונכם להאמין מכיון שיש לכם בחירה חופשית..

זה נשמע כה חיובי, אולם במקום זאת יקרים, זה הופך למשהו מתסכל. לחידה. אתם שרויים בתודעה נמוכה, כאשר מעבר למעטה/צעיף מצויים דברים שאינכם מבינים אותם, וישנה חידה כאשר אתם מתבגרים.

במצב התודעה נמוכה, החידה נפתרה על ידי כה רבים, ונגיע לכך מאוחר יותר.

 

כילד הנולד על הפלנטה יש לכם הזדמנויות רבות לעקוב אחר החידה. וכאשר אתם גדלים אינכם מהרהרים באמת בדברים האלה. אתם עשויים לשמוע עליהם, יתכן ומלמדים אתכם שירים הקשורים בהם, אולם אינכם מהרהרים בהם בעזרת האינטלקט - עד שאתם הופכים לבוגרים.

לאחר גיל 6 או 7 יש לכם מודל - לא בהכרח רוחני, אלא משהו דומה, ובתרבות האמריקאית זהו המודל של סנטה קלאוס, שיודע ורואה הכל, מכיר את שמכם, את מקום מגוריכם, ויודע האם אתם ילדים טובים או רעים [ הקהל צוחק..] ומספרים לכם כילדים, שבהתאם למעשיכם תהיו ראויים לקבל ממנו מתנות או שלא תקבלו ממנו שום דבר.

כלומר כבר אז קיים המערך - כוח בלתי נראה היודע מי אתם, המתבונן בכם ומוכן לשפוט: טוב או רע, לחלק מתנות או שלא לחלק אותן...

הנחת היסוד קיימת והילדים מאמינים בכך. ובכל מהלך האשליה הזו, בדרך כלל קיים מאחוריה מבנה של הורים אוהבים המגבים את האשליה הזו, אולם הם אינם האשליה - הם אלה שמספקים את המתנות ללא כל קשר למעשיהם של הילדים, הם אלה הממשיכים את האשליה מכיוון שזה משעשע, מלא הפתעות, ואהבה רבה.

האמת נחשפת בערך בגיל 7 או 8, אתם בוגרים מספיק כדי לדעת מה באמת קורה, ואתם מבינים שזו היתה הונאה והולכת שולל,

ובסופו של דבר הילדים האלה יגדלו וישתמשו בה גם לגבי ילדיהם [קריון מצחקק בהנאה..]

 

אולם במהלך השנים בין גילאי 7, 10 או 11 - תלוי בילד ומגדרו - מתרחשים דברים מעניינים, מכיוון שבהן אתם מגבשים את החידה.

אינכם עדיין בגיל בו אתם מהרהרים בחיים או בבריאה, ואולם אתם כבר יכולים לראות מה הוריכם עשו בנוגע לחידה. רבים על הפלנטה הזו נלקחים כדי לסגוד לדרשות של דחיה מסוגים רבים ולראות כיצד הוריהם מגיבים לזה.

וזה מדהים: אתם רואים אנשים מבוגרים, חלקם לבושים בחליפות, חלקם בעמדה של סגידה, חלקם מתפללים ואפילו בוכים, חלקם סמכותיים המדברים בשפה אחרת עתיקה מהכתובים אודות מכלול עקרונות והנחיות - והכל מתרחש במבנה ענקי. וכילדים אתם סבורים שמי שבנה את המבנה הגדול הזה חייב להיות אדם חשוב מאוד מכיוון שהבניה עלתה בודאי הון רב. מספרים לכם שחלק מן המבנים הם בני מאה שנים ויותר.

ועם הזמן אתם מתחילים להבין ולהפנים שזה אמיתי מן הסתם, שהמבוגרים מאמינים בכך, הם מתלבשים יפה לרגל הארוע, וברגע הזמן הזה אתם מטביעים בעצמכם את מה שהמבוגרים מאמינים בו, באופן שאינו ניתן למחיקה - ולפעמים ללא חשיבה אתם הופכים להיות כמותם. לפעמים ללא חשיבה אתם מגיעים והולכים - מבחינתכם פתרתם את החידה, ועבורכם זהו הבורא היוצר.

 

מעניין שבתודעה הזו על הפלנטה הזו, בה מיליונים מאמינים באל ובבריאה, האמונה היא שקיים כוח בלתי נראה - אתם יכולים לכנות אותו אל, רוח, בורא יוצר - המכיר אתכם, יודע את שמכם, ויודע מתי אתם מתנהגים טוב או רע, וכדאי לכם להיזהר, מכיוון שלאחר שתעזבו את הפלנטה לחיים שלאחר המוות שאתם מאמינים בהם, ותזכו לפרס או לעונש, בהתאם..

 

האם זה נשמע לכם מוכר? זהו המקום בו מצויה עכשיו התודעה של הפלנטה.

כמה יתחילו לשאול את עצמם האם זה נכון בכלל, או שהם פשוט חוזרים על משהו שהם למדו כאשר הם היו ילדים?

 

קריון מכבד את האנושות, את המערכות שלה, את המקום אליו הגיעה עד כה. קריון מכבד את מעבר המעטה/הצעיף של שנת 2012, שיתכן ולא הייתם חוצים אותו מכיוון שזה היה אמור להיות קצו של הכל! ויקרים, אתם יודעים זאת.

האדם היושב בכסא (לי קרול, ת.ג.) עבר את תקופת 'המלחמה הקרה' - רבים מכם לא עברו אותה - וראה 50,000 כלי נשק גרעיניים מכוונים אלה כלפי אלה, ושמע מאביו במיטת חוליו שהוא הצטער על שילד אותו בנקודת הזמן ההיא בהיסטוריה, מכיוון שהוא לא היה עתיד לשרוד זאת. למרות שהסיכויים נראו בלתי אפשריים שלא יעשו זאת שוב, הרי שבשליליות הכפולה בני האדם יעשו זאת שוב, תפרוץ מלחמת עולם שלישית, והיא תהיה קצרה...

 

האנושות בתודעה הנמוכה נלחמה במשך כל העידנים, מלחמה אחת הובילה לשניה, ונראה שאין כל היזכרות מהרשומות האקאשיות, או הוראות של החוכמה הפנימית המולדת, שום אינסטינקט שעבר מדור לדור שהורה והנחה שאין להמשיך בכך מכיוון שזה אינו מתפקד טוב.

זוהי למעשה תודעה נמוכה בה דור אחר דור חוזר על אותם דברים. רוב המלחמות והמוות בהיסטוריה האנושית נגרמו על ידי אלה שהיו במערכות האמונה והאמינו באל.. הרבה מן הזוועות של חברה אחת בחברה אחרת נגרמו מכיוון שחברה אחת לא האמינה באל כפי שהאמינה החברה השניה ועל כן היה צורך להרוג אותם.

חלק ממערכות האמונה היקרות והאהובות שלכם אשמות בכך, בעקבות התודעה הנמוכה ומה שהן עברו ועשו, החל מהנוצרים באינקויזיציה הספרדית ועד לקיצוניים כיום שעורפים את ראשם של הנוצרים. דבר לא השתנה.

 

אולם בשנת 2012 התרחש משהו שהתחיל לפתוח את הדלת לאפשור של התבוננות נוספת ושונה בחידה.

האור הודלק, ובפעם הראשונה בני אדם מתחילים לשאול שאלות, באופן אישי, לגבי החידה, ומתוך כבוד לכל מה שהייתם מסוגלים לעשות עד כה באנרגיה נמוכה שתיארתי לפני רגע - לא מתוך ביקורת - בכנות, כמעט כל מה שעשיתם בהתייחס לידע, ארגונים, מערכות העקרונות, האל, כל זה נעשה מתוך גרסת הילדים, מתוך 'גרסת סנטה קלאוס'...

וזוהי אינה ביקורת, זוהי עובדה שקשורה לתודעה נמוכה שמתחילה להשתנות עתה. והתוצאות לא יהיו רק בפתרון החידה הרוחנית, אלא בעלייתו של הרצון ליושרה בכל הדברים. ובנקודה זו הדברים מגיעים בעיקר מן 'העולם הראשון', בה מאפשרים לחשוב, לומר, לכתוב, להראות. דבר זה אינו מתאפשר לרבים על הפלנטה הזו.

 

לפתע הכל נראה חסר תפקוד, וזה יתחיל מהפכה בפתרון החידה לגבי מה עושים עם האנרגיה הישנה, מדוע היא נמצאת כאן, כיצד יש לעקור זאת מן השורש, כיצד ניתן להפוך ולהיות שקופים יותר, כיצד ניתן לשנות את הפוליטיקה, את החברות והארגונים, כיצד ניתן לשנות את התרופות, כיצד ניתן לשנות את השינוי. וזוהי מהפכה.

והדבר הגדול מכל יהיה כאשר החידה תתחיל להראות את עצמה פעם נוספת. בני אדם בנפרד, אחד אחר השני, מתעוררים לחקר החידה, מבלי שאפילו יביאו אותם לידי כך, יעודדו או ימריצו אותם, ללא איום מלאכי, נבואה חדשה או מערכת חדשה, ואחד אחרי השני הם ישאלו את השאלה האם יתכן שקיים יותר ממה שסיפרו להם? האם יתכן שיש יותר מאשר כל אחד מאיתנו ידע?

 

גרסת הילדים מתחילה להיעלם, ומגיעה אכזבה ממה שסיפרו לכם באופן מקורי אודות סנטה קלאוס כאשר למדתם שאין באמת כזה דבר. אלה שהתחילו לשאול את השאלות, האם הסגידה הזו היא נכונה או האם האל הוא באמת אל שופט, וכיצד יכול האל לאהוב אתכם כל כך ולאחר לשלוח את ילדיכם לגיהינום, כיצד יכול כל אל שהוא לענות ילדים שאינם מוצאים משהו 'בזמן' - וזוהי מערכת העקרונות של מיליארדים, ובעקבות חשיבה של תודעה נמוכה זה אינו נחשב למשהו חסר תפקוד- כאלה הם פני הדברים כעת...

וכאשר השאלות האלו מופנות לגורמים הרשמיים של הכנסיה, הם מצביעים לעבר הכתובים ואומרים שנסתרות דרכי האל ושהם אינם יודעים מדוע פני הדברים הם כך.

וזה הרגע בו אתם משחררים יקרים, מתחילים להתבונן בחידה ולומר שאתם מאמינים בחלק של האהבה שהוא אמיתי, ב'סנטה קלאוס הבלתי נראה' שיודע את שמכם ומי הנכם, אולם אינכם מאמינים בחלק השיפוטי שאינו מתקבל על דעתכם - והחידה מתחילה להתפתח...

 

אחד אחרי השני על הפלנטה - בעיקר נשמות עתיקות - מתעוררים לחידה. וזה מביא אותם לקרוא את התקשור הזה, ומביא אותם למקומות התכנסות כמו כאן, בו כל אחד הוא שונה וייחודי, ואיש אינו מתבקש לעקוב אחר נביא אחד, ספר אחד, או מערכת עקרונות מסוימת. במקום זאת, פתרון החידה מצוי באופן מולד פנימי.

ויש עוד...

כאשר גיליתם כילדים, שסנטה קלאוס היה בעצם אחד מהוריכם, נרגעתם מעט, נהניתם, מכיוון ששם היתה האהבה בבתיכם.

 

יקרים, אתם עוברים מגרסת הילדים לגרסה בוגרת יותר, מבינים שהבורא היוצר יודע מי הנכם, וששם נמצאת האהבה. שם ההורה האמיתי.

אתם מתחילים לפתח את הסיפור, והחידה מתחילה להיפתר - יש משהו גדול יותר ממה שסיפרו לכם, אולם זה אינו דבר לינארי, אין מדובר בארגון אחר או במשהו שיש צורך להצטרף אליו. זו אינה מערכת של עקרונות, אין חוקים, ואין מדרגות שיש לטפס עליהן... אין את אותם דברים שהייתם רגילים להם - אינכם צריכים לסבול מעט...

במקום כל זה, אתם זוכים לראות משהו שלא ציפיתם לו - את התפארת שלכם בעיניו של הבורא היוצר, המכיר את שמכם... זה כמעט כמו שאתם ילדיו של האל, מפוארים בכל דרך!

והבחירה החופשית מתחילה להתקבל על דעתכם ולהיות הגיונית. יש לכם את החופש של ההבנה של תפישה שעשויה להיות גבוהה יותר ממה שניתן לכם כשהייתם ילדים, או ממה שלימדו אתכם הוריכם.

 

ועכשיו דבר מה חשוב עד מאוד: בעצם שאלת השאלות האלו, רבים מכם נמצאים במדרון..

ההנחיות שלי לגביכם הן:

באנרגיה החדשה הזו המותרת לכם כעת, כאשר אתם מתחילים לחשוב מחוץ לקופסה, אינכם מפנים עורף או בוגדים באיש - לא בכומר, באיש דת, או בהוריכם - מכיוון שבתודעה חשוכה, במקומות חשוכים, זה הטוב ביותר שהיה להם, והם העניקו לכם את הדברים שנחשבו בעיניהם לטובים ביותר, עם כל האהבה, תשומת הלב והטוהר.

וכיום, כאשר האור הודלק ואתם רואים דברים אחרים, מפוארים יותר, טובים יותר, מעבר לכל מה שהם אמרו, כאשר אתם צועדים לעבר האור, המשמעות של זה אינה שאתם בוגדים במי מהם.

אין כל בגידה!

 

אנשים רבים נמנעים מלעשות את הצעד הזה מכיוון שהם חושבים שהם יפגעו באנשים מסוימים.

אין מדובר בארגון, יקרים. אלה נשמתכם וחייכם עם בחירה חופשית.

ואם תתחילו לחשוב האם יש עוד, הרי שפתחתם את הדלת של הבחירה החופשית, עבור מלאך שיצעד לעברכם מול פניכם ויאמר שאכן הבנתם זאת, ולאחר אינכם יכולים לשחרר זאת עוד.

 

הבה נניח שאתם גרים בבית שבו ישנה דלת שאינכם אמורים לפתוח אותה [קריון מצחקק בהנאה..] ולילה אחד אתם מתגנבים לעברה, פותחים אותה, ורואים שם אור ודברים שטרם ראיתם לפני כן, וישנו קסם....ואז אתם שומעים קול שגוער בכם וצועק עליכם לסגור את הדלת. והדלת נסגרת, ואתם זוחלים משם, ולמשך שארית ימי חייכם אתם רק רוצים לחזור לאותה הדלת.

וזוהי הדלת שאנחנו מדברים אודותיה - הקסם, וכל אותם דברים שלא סיפרו לכם עליהם.

זה יופי, זו אהבה, זה אינו גורם לאיש להרגיש לא בסדר, זה אינו ארגון. וזה אינו לינארי.

זה אתם עם הפמליה של הבריאה.

ולמרות שאין כל נביא או מערכת עקרונות, ספר או ארגון, אין צורך בהצטרפות, זה מתחיל להתקבל על דעתכם, ולפתע אתם מתחילים להבין שאתם חלק מלמעלה מטריליוני נשמות המתחילות להתעורר בכל מקום, לא רק בפלנטה הזו, יקרים, קיימים דברים אחרים בגלקסיה הזו המחקים ומשקפים את מה שמתרחש בפלנטה הזו.

זה חשוב, זוהי הסיבה שאתם נמצאים כאן, וזוהי התכנית.

ההתעוררות שלכם על הפלנטה הזו משפיעה על משהו אחר במקום אחר, ולכן המלאכים שמחים לאחר שעברתם את שנת 2012, לכן ישנן כל כך הרבה תרועות עידוד והאנרגיה מתרוממת והחידה נפתרת.

צעדו לעבר האור, אל תדאגו לגבי הפרטים הקטנים, אפשרו לדברים להתפתח! והם אכן יתפתחו....

אל תפחדו לשבת שם ולהיות נאהבים.

 

זה איננו רק המסר של היום, זהו המסר של המאה. זהו מסר לעולם שעבר את הסמן.

 

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם לכאן.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020