Light Connections
 
 

 

עוצמתה של הרשת הקריסטלית - מאי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו באיים האזוריים, הקבוצה יושבת בחוץ על העשב, השמש זורחת, זה יום יפה, יום נהדר עבורי להעביר לכם מידע, שבחלקו כבר העברתי לכם בעבר.

ויש לי מסר עבור אלה ששומעים אותו כעת ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר. איני מצפה לכך ששמעתם את כל המידע שהעברתי במהלך השנים, במיוחד בכל מה שקשור לדברים אזוטריים מסוימים שקשורים לכדור הארץ.

וכאשר מגיעים למקום כמו זה, זהו זמן לחזור על כמה דברים, או להבהיר כמה דברים, או ללכת למקום בתוך לבכם שלא ציפיתם להגיע אליו, בשעה שאתם מתחילים לתפוש ולהטמיע פנימה מושגים מסוימים שיתכן ולא עשיתם כך בעבר.

במהלך חייו, כל אדם יכול להגיע לזמן בו הוא יכול להיות בשקט, או שלא, ולהתחיל להרהר בדברים שיתכן והם החשובים ביותר עבורו, ויתכן שאלה אפילו הדברים האזוטריים והמטאפיסיים - דברים שאינכם יכולים לראות או למדוד, כמו למשל ... אהבה [קריון מצחקק בהנאה..] וחמלה - האם תוכלו להראות לי את מודד האהבה, או את כלי החמלה..?

ועדיין אלו תודעות עמוקות על הפלנטה.

 

לפני זמן רב סיפרתי לכם משהו מאוד אזוטרי שאחזור עליו היום ואבהיר אותו. כך שהתכוננו לדברים שאינכם יכולים לראותם, אולם אני מבקש מכם שתשתמשו בהגיון בריא ומחשבה מציאותית לגביהם, כאשר אסביר אותם.

 

יקרים, כאשר הורכב כדור הארץ הזה, והתרחשה הבריאה של הרוחניות של האנושות - סיפור הבריאה שלכם - לא רק בני האדם עברו שינויים, גם כדור הארץ עבר שינויים.

ישנן רשתות רבות, אולם דיברתי אתכם רק על שלוש רשתות -

'הרשת המגנטית' שהיא רשת פיסית שעושה הרבה יותר מאשר אתם חושבים, 'הרשת של גאיה', ו'הרשת הקריסטלית'.

למרות שהן מכונות רשתות, אל תחשבו עליהן כעל משהו לינארי שמונח על פני כדור הארץ באופן שונה לינארי. חשבו עליהן כעל חלק מן הפלנטה, זוהרות עם הפלנטה באופן כלשהו, אל תשימו אותן כמבנה, שכן אתם תאבדו את ההדגש של המסר הזה.

 

'הרשת של גאיה'

 

דיברנו אתכם על 'הרשת של גאיה'. ברצוני שתשתמשו בדמיון שלכם ובמוח האזוטרי שלכם, וגם בהגיון שלכם.

אם אתם מאותם אלה שמחבקים עצים - כאשר אתם צועדים ומתבוננים במלכותם של ההרים, או מחבקים עצים - אלה מכם הרגישים, האם אתם מרגישים משהו מכדור הארץ הזה? האם קיים שם משהו, או שאתם פשוט מאוהבים בצמח? האם אתם מרגישים באופן כלשהו איזו תקשורת מהפלנטה אליכם, לאו דווקא במילים אלא ברגשות ותודעה? והתשובה חיובית - 'כן'...

רבים משתמשים בפלנטה ובאנרגיה שלה על מנת לעזור לאלה שסביבם. למעשה הם יודעים שקיימת אנרגיה מסביב לפלנטה המדברת אליהם בדרכים מסוימות.

האם ידעתם ש'הרשת של גאיה' יוצרת למעשה ממשק עם אסטרולוגיה? זוהי הדרך היחידה בה אסטרוקארתוגרפיה יכולה לעבוד (שיטה אסטרולוגית הקשורה למיקום, שהמעבר אליו או השהות בו יכולה לגרום לשינוי, ת.ג.).

ישנן אנרגיות שאינכם יכולים להרגיש כל הזמן, אולם אנשים רגישים מודעים אליהן מאוד כאשר הם רוצים להרגיש אותן..

 

השתמשו בהגיון שלכם לרגע: כיצד תסבירו את קיומה של העברה/שידור של אנרגיה מכדור הארץ אליכם?

כדור הארץ הוא 'אמא אדמה', וקיימת צורה של תודעה על הפלנטה הזו.

'הרשת של גאיה' יוצרת ממשק עם המגנטיות של כדור הארץ.

כל 'רשת' עובדת עם האחרת בדרכים מורכבות מאוד.

 

'הרשת הקריסטלית'

 

'הרשת הקריסטלית' היא האזוטרית מכולן. אינכם יכולים לראות אותה והיא מאוד מטאפיסית למרות שמדענים לא יודו בקיומה.

אתאר מה היא עושה, ואשפר את התיאור הזה עם מספר דוגמאות.

 

'הרשת הקריסטלית' של הפלנטה הזו היא זו שזוכרת...

היא מכונה 'קריסטלית' מכיוון שאתם יודעים מפיסיקה, שקריסטלים מסוגלים לאחסן תדר, ומשתמשים בהם אפילו בתחום האלקטרוניקה, ולכן 'הרשת הקריסטלית' מאחסנת משהו - את התודעה האנושית, והיא מוגבלת או מותאמת לאזור מסוים.

 

ישנם בני אדם רגישים המסוגלים לחוש אנרגיה סביבם, וכאשר הם צועדים בחוץ בשדה, הם יכולים לתאר מה התרחש באותו המקום. לפעמים הם לא יחושו מאומה, לפעמים הם יחושו שהיה שם משהו יפהפה, ולפעמים הם אפילו ירדו על ברכיהם ויבכו במידה והיה שם פעם שדה קרב - למרות שהמקום אינו מסומן ככזה - מכיוון שהם חשים באותו הקרב.

האם הם חשים פחד, יאוש, מוות, צער, או האם הם חשים את תודעתו של אדם שהשתתף בקרב או שמת בו? אתייחס לכך בהמשך..

 

עקבו אחר ההגיון שלי - מה מרגישים בעצם אותם אנשים רגישים? רובכם יאמרו שהתרחש משהו במקום מסוים ואותם אנשים מרגישים בו - אולם זו אינה תשובה מעשית טובה.

פיסיקאי שיודע שקיימת אנרגיה באדמה, ויבחין באנשים הבוכים כאשר הם מגיעים והולכים במקום מסוים, יתהה מהי אותה האנרגיה שמועברת וכיצד זה אפשרי בכלל שקרב מלפני מאות שנים ישפיע כיום על אדם העובר שם..

התשובה יקרים היא שזוהי 'הרשת הקריסטלית' הזוכרת את התודעה האנושית!

ותודעה אנושית זו יכולה להיות כל דבר - קרב, והרבה יותר מכך.

 

אנשים מתבלבלים בין תודעה לרגש.

מלחמות העולם שלכם היו דרמתיות, מלאות בצער, אפשר לראות בהן את כל מעשי הזוועה בעולם.

בשנת 1914, בתחילת מלחמת העולם הראשונה, האפיפיור הכריז על הפסקת אש בחג המולד. סיפורים ואגדות רבות מספרים שבאותו היום, הקרב פסק במקומות רבים בחזית המערבית. החיילים יצאו אפילו מהשוחות שלהם, החליפו מצרכים - אולי אפילו קפה... חלק מהסיפורים מעידים שאפילו החליפו מתנות, למרות שזה באמת לא קרה... היו הרבה סיפורים מוגזמים, אולם יקרים, הפסקת האש באמת התרחשה והלחימה פסקה. האנשים באמת יצאו מן השוחות והביטו זה בזה.

במקרה אחד הם אפילו שרו יחד המנון של חג המולד...

 

וברצוני לשאול אתכם, איזו מין הפסקת אש זו היתה?

למרות ההבדלים שהיו בין אותם חיילים - ואין זה משנה מה היו הבדלים אלה - הם היו נוצרים והיה להם מכנה משותף שנבע ממערכת האמונה לגבי קדושתו של מאסטר האהבה, ישו ... והאמינו או לא, הם שרו אותם שירים אם כי בשפות שונות - גרמנית ואנגלית - היו להם אותם מושגים לגבי הלידה, החגיגה של לידתו של הנביא שהם אהבו.

התודעה של החמלה של האהבה הביאה אותם לחגוג יחד. זה לא היה משהו פוליטי. זו לא היתה הפסקת אש על מנת שאלה משני הצדדים יוכלו להביט על כך באופן שונה. זו היתה סיבה לחגוג תודעה, ועל כך אנחנו מדברים. זוהי עוצמתה של האהבה של התודעה שמאפשרת לשני אויבים לראות דברים בעיצומו של קרב שנמשך זמן רב כל כך, עד שהם עצרו לזמן מה ושרו יחד שירים!

 

בלמוריה, באי הגדול של הוואי מתרחש משהו מאוד דומה.

כיום מתקיימת שם פעילות געשית, וישנם מקומות בהם עולים אדים, ממש כמו כאן. וכאשר אתם הולכים כאן, האם תוכלו להרגיש שקיים קשר בין שני המקומות האלה - וגם אם לא ביקרתם במקום השני, האם תוכלו להתייחס אליו?

על האי ההוא קיים מקום המכונה 'עיר מקלט', ובזמנים הקדומים, במועדים מסוימים בשנה, לוחמים יכלו להגיע לשם - אפילו יחד עם לוחמים אחרים שהיו ממוקמים בעמדות או בסיסים בעיצומו של קרב ביניהם - והם יכלו ללחוץ ידיים, לשיר שירים, לאכול יחד - וברגעים אלה הכל היה נסלח.

כן, היו מלחמות בהוואי, לא בחלקו הלמוריאני אלא בחלקו השני...

 

גם אנשים אחרים שלא היו לוחמים היו מגיעים לשם, אנשים שבצעו מעשים רעים בחייהם, שתודעתם היתה נמוכה והם התחילו להרהר במעשיהם... הם יכלו להגיע לשם ולהיות בבטחון מלא שלא ירדפו אחריהם או יציקו להם שם.

 

'עיר המקלט' הוקמה, מכיוון שברמה מסוימת בני האדם הרגישו בנחיצותו של מקום בו יוכלו לחגוג את התודעה של סליחה. התודעה של אהבה וחמלה, כאשר שום דבר אינו באמת חשוב, למעט אהבה...

 

אלו דוגמאות המראות מה תודעה עושה לאנושות.

תודעה גבוהה של אהבה וחמלה היא אחת מהאנרגיות החזקות ביותר שקיימות, בכל מקום שהוא...

יקרים, היא מגיעה מן המקור היוצר הבורא, היא מגיעה מן המלאכים...

 

באיים האזוריים 'הרשת הקריסטלית' היא טהורה, לא היו כאן מלחמות וקרבות, או מעשי זוועה- לא בתרבויות הקדומות או העכשוויות.

הקדמונים נשאו לכאן אמת ושמחה, למידה ויופי, ו'הרשת הקריסטלית' קורנת זאת במקום הזה.

האם כבר הרגשתם בכך? [ קריון מצחקק בהנאה...]

 

ואם תשאלו לאיזה אי מסוים אני מתכוון, הרי שאספר לכם שכאשר התרבויות הקדומות היו כאן, לא היו תשעה איים ... המקום היה גבוה מספיק כך שזה היה שטח אדמה קטן, ממש כמו למוריה.

כך שבכל מקום אליו תלכו, תמצאו מקומות בהם אתם עשויים להרגיש משהו. זה לא יהיה משהו שלילי, אין כאן דברים חשוכים מוסתרים. קיימת כאו רק האנרגיה הגבוהה ביותר על הפלנטה, ו'הרשת הקריסטלית' תקרין חמלה, תודעה של אהבה, והוראה טהורה.

ואין דבר הדומה לכך כאשר זה משולב עם האנרגיה של גאיה ...

האם אתם כבר מרגישים בזאת?

 

המקום הזה עתיד למשוך אנשים רבים שיגיעו לכאן בעתיד, במיוחד כאשר האנושות תתחיל לגדול ולהתפתח בתודעתה.

המקום הזה נמצא ממש ליד פורטוגל, ו'הרשת הקריסטלית' יכולה לדבר אתכם, ויתכן ותרימו את ידיכם ותאמרו "אני בבית"....

זהו מקום טוב להיות בו, אפילו לזמן מה, יקרים.

אפשרו לו להזין את נשמתכם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020