Light Connections
 
 

 

גלי כבידה - יוני 2019

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

אנחנו מצטרפים אליכם ביום מיוחד זה. האם אתם יודעים מי הנכם? אנחנו מתבוננים ממרחק מכיוון שכמעט קשה מדי להתבונן ביופי הזה מקרוב. אתם משחקים משחק שמשתנה מדי יום. הרוח שלכם מתעוררת. הזכרנו מזה זמן מה שבסופו של דבר זה עתיד לקרות, והנה זה מתרחש. הגוף הפיסי שלכם מאבד דחיסות והרוח שלכם צוברת אור.

אתם נמצאים רק בשלבים הראשונים של המעבר הזה, אולם אפשרו לנו לומר, 'ברוכים הבאים הביתה!'

 

 ~ גלי כבידה - מעוררים רגשית ~

 

ברצוננו לספר לכם על חלק מהתהליכים המתרחשים על הפלנטה, אשר יש להם השפעה עמוקה על כל בני האדם בתחומים שונים. אתם נושאים יותר אור, והבה נתחיל עם גלי כבידה.

נכון לעכשיו, ישנם שני גלי כבידה הנכנסים פנימה. החלק הבלתי שגרתי של הגלים האלה הוא שהם באים מתוך חלקים שונים של היקום. זו הסיבה שאתם מקבלים בזמן האחרון כמויות מדהימות של קרינה קוסמית, מכיוון שההטענה כבר בעיצומה.

 

ישנם גם כמה דברים אחרים שאנחנו רוצים להצביע עליהם ולעזור לכם להבין. טכנולוגיות חדשות אפשרו למדע שלכם למדוד גלי כבידה. אלה הם שינויים וגלים בפועל של זמן-מרחב. הפיסיקאים שלכם אינם מודעים לכך שגלים אלה משפיעים על בני האדם מבחינה רגשית.

בשנת 2015, בוצעה מדידה שהיתה מדהימה לכל אלה העוסקים בתחום הפיסיקה והאסטרופיסיקה. המדידה הזו אימתה ונתנה תוקף לתחזית של אלברט איינשטיין.

כמו לכל גל, יש גם לגל הזה גלים שנותרים כשארית. סירה השטה במים יוצרת גל בשעה שהוא שוברת את פני השטח של המים, והיא גם יוצרת גלים הרמוניים רבים המגיעים בהמשך. לגלים אלה ישנה השפעה על הרגשות האנושיים, בייחוד על אלה החוזרים על עצמם. ההשפעה הכוללת של הגל משנת 2015 והגלים השיוריים שלו דחפה כמה דברים לקצה הגבולות שלהם.

 

~ תקווה חדשה ~

 

לאחרונה, התרחש אירוע מעניין מאוד על פני כדור הארץ. גל כבידה נוסף נכנס, וגל אחר נכנס אחריו, בתוך יום. גלים חופפים אלה שמקורם מכיוונים שונים יצרו אנרגיית נטרול, שהיא קסומה מאוד ומביאה את האפשרות לשינוי.

 

אפשרו לנו להסביר מה קורה כאשר גל כבידה נכנס ופוגע. מכיוון שאנחנו מדברים על כוח הכבידה, הייתם חושבים שכאשר מגיע גל כבידה, כולם ירגישו מעט קלים יותר לזמן מה. אולם זה אינו מה שקורה. אנחנו מדברים על דחיסה והרחבה של זמן-מרחב.

 

אסטרופיסיקאים מודעים לכך שלכל כוכבי הלכת יש שדה כבידה, אשר מושך ומשנה את מסלולם של כוכבי הלכת האחרים סביבו. הזמן-מרחב נדחס למעשה במהלך הגל הראשון הזה שהגיע בסוף שנת 2015 והמשיך עד סוף שנת 2016. שאר הגל הזה נכנס בתקופת מהלך הבחירות בארה"ב והיתה לו השפעה עולמית שעדיין נוכחת איתכם עד היום. השפעה זו הגבירה תסכול וחרדה. ובעקבותיה הגיע גל של פחד והפרדה, שהוא עדיין נפוץ ושכיח גם כעת.

 

ולאחרונה היו לכם שני גלים נפרדים שהגיעו ונפגשו רק בתוך יומיים. זה קסום! למרות שאנשים לא הרגישו זאת, הגלים נמדדו, וההשפעה היתה עמוקה.

כאשר אתם נמצאים בתוך הגל הזה, הזמן-מרחב משתנה. אם זה היה משתנה במהירות רבה מאוד, הייתם בהחלט שמים לב לזה ומגיבים אפילו בפאניקה. אולם מכיוון שזה קורה כל כך בעדינות ובאופן שגרתי, לרוב האנשים אין שום מושג שזה רקה עד שהם מסתובבים ומסתכלים לאחור במשהו שהתרחש. הבינו - גלים אלה אינם נשלחים פנימה ואינם נוצרים במכוון.

 

בהתחלה, הרגשתם את גלי הכבידה האלה כאשר הם נכנסים מעת לעת. זה מה שקורה כאשר כוכב הופך לסופרנובה, הוא שולח החוצה גל כבידה שמשנה את הזמן-מרחב של כל מה שהוא נוגע בו. (תופעה שבה כוכב מסיבי מתפוצץ משום שהלחץ שההיתוך הגרעיני יוצר בו כלפי חוץ, אינו מספיק כדי לאזן את כוח הכבידה העצמי החזק שלו כלפי פנים, ת.ג.)

 

אתם יכולים להפיק משהו חיובי מזה, הרבה יותר ממה שאתם יודעים. זהו הזמן ליצור את חלומותיכם, להניע משהו - ואין זה משנה עד כמה הוא קטן - ולתת לגל לשאת אותו. ישנו גם גל נוסף שאמור להגיע קצת מאוחר יותר השנה, וכאשר נתקרב אליו יותר נעביר מסר מאוד מסוים לגביו. אולם בינתיים תיהנו עכשיו מהאנרגיה הנייטרלית הזו.

 

האם המשמעות היא שכולם יהיו בשלווה על פני כדור הארץ? לא, אנחנו יכולים לומר לכם שכמעט כל אחד שרוי כעת עדיין במערבולת כתוצאה מהגל הראשון. בני האדם עדיין מנסים לקרקע את האנרגיה ולשלב את ההשפעות של הגל הקודם שנכנס.

בעבר, גלים נכנסו מעת לעת, וישנם סוגים שונים של גלי כבידה. עם זאת, אף פעם ממש לא ידעתם עליהם לפני כן, מכיוון שהם קרו לאורך תקופות זמן ארוכות.

כאשר בני האדם ילמדו יותר, יהיה אפשרי לצפות כאשר גל כזה עתיד להגיע ולפגוע. עם הזמן תגלו שגלי כבידה עצומים אלה משנים את הזמן-מרחב רק בשבריר שנייה. ולשינויים אלה ישנה השפעה משמעותית על האירועים המרכזיים בעולם המתרחשים כיום.

אנשים ינסו לשלוט בזה, מכיוון שאתם אנושיים... למרות שחלק כבר ניסו לעשות זאת, הרי שניתן רק לצפות את בואם של הגלים האלה אולם לא ניתן לשלוט בהם. אנשים ישתמשו בזאת בדרכים שונות ברגע שהם יבינו את הקשר, מכיוון שלגלי הכבידה ישנה ​​השפעה עצומה על המערכות הרגשיות של בני האדם.

 

אתם תראו דברים טובים ודברים רעים שיצאו מזה. אנחנו עומדים להתמקד בדברים הטובים, וננסה להראות לכם את האנרגיות המדהימות סביב זה. בכל פעם שאתם חווים טרגדיה כלשהי או חווים משהו שקורה ואתם תופשים זאת כשלילי, היופי עולה ומופיעים גיבורים. בני אדם יתחילו להופיע ולהתגלות בדרכים חדשות.

יקרים, ברצוננו להביא לכם תזכורות קבועות של מי שהנכם באמת ומדוע הגעתם לכאן. חשוב לציין, שאתם תשחקו בכל זה ותתקדמו הלאה.

 

~ אתם 'בדיוק בזמן' ~

 

לכן, אנחנו מבקשים מכם לצאת מן הפחד. אנרגיה רבה נעה אפילו ללא הגלים האלה. וכן, אתם יכולים לקחת חלק בזה, איננו מבקשים מכם לנתק את עצמכם - למרות שלחלק מכם ישנם תפקידים פעילים בכך, הרי שאחרים כבר מתחילים להיות מותשים מלראות כיצד הכל הולך בדיוק בכיוון ההפוך ממה שקיוויתם ופעלתם לקראתו.

אנחנו מבקשים מכם פשוט להירגע, מכיוון שאתם 'בדיוק בזמן'. באופן בסיסי אתם יכולים לצאת מהצרות והקשיים. לא להסתתר.. עם זאת, ישנן הזדמנויות חדשות אשר יתחילו לפתוח מציאות חדשה לגמרי. אתם תבנו משחק חדש לגמרי, וזה מתחיל מיד.

 

שחקו עם האנרגיה הזאת וצרו משהו קסום, מכיוון שהכל מתחיל עכשיו.

רובכם חוויתם זמנים בהם הרגשתם אבודים, או שלא הצלחתם למצוא בקלות את הכיוון שרציתם לנוע אליו. הפתח הזה פתוח לחלוטין עכשיו, ואנחנו נמצאים שם ואוחזים בו פתוח. כל שעליכם לעשות הוא לצעוד את הצעדים הראשונים האלה, להגיע ולהושיט יד עבור ההזדמנות הזו על מנת להתקדם ולהתפקד.

אנחנו מבקשים מכם לעשות זאת תחילה כרוח וזהו החלק המרתק ביותר. שיחקתם את המשחק הזה כל ימי חייכם כאדם, אולם אורכם מבפנים מגיע מ'הבית'. אנחנו נעזור לכם להצית את האור הזה, מכיוון שזוהי מטרתכם האמיתית. הגעתם הפעם לכדור הארץ בשלב זה על מנת לעזור לאנשים אחרים. הגעתם לא רק כדי לקפוץ בעצמכם לרמה הבאה, אלא על מנת לאחוז בידכם ולעזור לאחרים לנוע קדימה. עכשיו זהו הזמן לכך.

 

תהנו מהמסע, יקרים. דעו שהקסם רק התחיל וזה ממש סביבכם. אתם תראו כל כך הרבה דברים קורים עכשיו. החזיקו מעמד מעל לכל זה, תיהנו מהמסע.

עם הכבוד הגדול ביותר אנחנו צופים בכל מה שאתם משיגים. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, טפחו והזינו האחד את השני ושחקו היטב ביחד.

 

 

אספבו,

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020