Light Connections
 
 

 

חכמים מדי מכדי להסתכל - יוני 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) לא ציפה לתקשור הבא. יהיה בו מידע שרבים יאזינו או יקראו זאת מאוחר יותר בתשומת לב רבה, ובעתיד יהיו הוכחות ואימות לתקפותו של המידע הזה.

התקשור מכונה 'חכמים מדי מכדי להסתכל' [ קריון מצחקק בהנאה..].

 

יקרים, אתם מייצגים אמונת ליבה מטאפיסית, לא מערכת, או מכלול של עקרונות עם חוקים, אלא תפישות של האל הגדולות יותר מכל מכלול של עקרונות! ולכולכם יש מושג שונה במקצת, מכיוון שאתם אינדיבידואליים, והאל שבפנים יגיב, והנשמה שיש לכם מעט שונה בתפישותיכם ובאינטואיציה שלכם - אולם כולכם יודעים משהו בליבה שלכם - שבתוככם שוכנות האהבה והחמלה של המקור הבורא היוצר.

בזמנים אלה זה יתחיל לצאת החוצה בדרכים שונות באופן אישי, חברתי, תרבותי, וכתוצאה מכך תהיה תודעה גבוהה יותר.

אם תתחילו לחלוק היום את המילים האלו עם כל אותם אנשים ברחוב, הם יתבוננו בכם, במיוחד הפקחים שבהם, ותוכלו לדעת על מה הם חושבים, באמצעות המבט בעיניהם והחיוך שיהיה להם...הם יביטו בכם כאילו אתם חובשים כובע עם אנטנה הקולטת ומקבלת מסרים מעל ועבר, והם לא יאמרו זאת, אולם הם ירצו לטפוח על ראשכם ולומר לכם שאתם תהיו בסדר מתישהוא...

וכל מהותה של השיחה היא שהם 'חכמים מדי מכדי להסתכל' ... הם מתנשאים ... הם חושבים שהם יודעים טוב יותר - הם פועלים בלינאריות שטובה להם, והם מגיבים בחוסר אמון לכל דבר מעבר לכך שנשמע מוזר כל כך, כמו דיבורים על דברים שישתנו, המצאות חדשות, 'קלפים משוגעים' שיניעו את השינוי כה מהר..

והם ימשיכו ללכת הלאה מכם..

 

הבה נשוחח על כך, וברצוני להציג בפניכם משהו הקשור לתזמון, משהו לפני 230 שנה, ומשהו בעתיד, בעוד 230 שנה..

230 שנים אינם לפני זמן כה רב. כיום אדם מגיע בקלות לממוצע של גיל 77.. זה כבר משהו די רגיל, ו 3 יחידות חיים כאלו מביאות ל 230 שנים.. רק 3 יחידות חיים .. ובאמת 230 שנים אינם לפני זמן רב כל כך - מדובר ב 3 יחידות חיים ממוצעות של אדם.

השנה היא 1789, והבה ניקח אתכם לפגוש מישהו שהוא 'חכם מדי מכדי להביט', ואתם עומדים לספר לו על מה שקורה בכדור הארץ כיום [ קריון מצחקק בהנאה..] - לו שמתם את עצמכם לפני 230 שנים, האם אתם מבינים שלא היה לכם שום דבר ממה שיש לכם כיום? בשנה הזו לא היה לבני האדם כמעט כלום, והם אפילו לא תפשו דברים שמתקיימים כיום -

לא היה חשמל, לא היה אור שלא באמצעות אש, והרעיון שניתן להאיר עיר ללא שומן לויתנים היה בחזקת פנטזיה או משהו משוגע. בתקופה ההיא היו ערים בארה"ב שעומעמו מכיוון שהיה שם חם מדי! לא היה אפילו קרור, לא היתה תעופה - איש טרם טס בתקופה ההיא! מה הם היו חושבים לו סיפרתם להם על מטוסי ג'מבו גדולים, בהם מאות אנשים יכנסו לכלי תעופה ויטוסו באויר? הם היו מנידים בראשם ומאחלים שיהיה לכם יום טוב...

הם 'חכמים מדי מכדי להביט', למרות שאתם מוסרים להם דברים לגבי המציאות.

האם תוכלו לדמיין שלא היתה להם שום דרך להקליט קולות וצלילים? כאשר הם הלכו להופעה של נגנים, היה עליהם לשמוע אותם היטב מכיוון שלא היתה כל דרך להקליט את ההופעה והם לא היו יכולים להאזין להם שוב...

ללא הקלטות, ללא תמונות נעות וסרטים, ללא חשמל..

ולו הייתם מספרים לאותם אנשים שהיו 'חכמים מדי מכדי להסתכל' אודות היצורים הזעירים הבלתי נראים שיוצרים מחלות - הם מכונים חיידקים כיום - והייתם מציעים להם להרתיח את המים ולשטוף את כפות הידיים - הם היו מבקשים שתרפו מהם, שמספיק להם ממה שכבר שמעו מכם... [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

אלה יכולים להיות אותם אנשים שגם כיום הם 'חכמים מדי מכדי להסתכל'.

האם אתם יכולים לדמיין את החיים בחברה בשנת 1789 בה לא היה שום דבר ממה שיש לכם כיום? לא הייתם מזהים את חיי היומיום שלכם. בתקופה ההיא אפילו לא היה ניתן לייצר את הבגדים שאתם לובשים כיום.

סגנון החיים שלהם היה שונה לחלוטין, לא היתה להם תקשורת, לא היה להם טלפון - הם שלחו מכתבים. בקושי היו להם פסי רכבת.

230 שנים לאחור - זה כמו אתמול, יקרים. וזו היתה תחילתה של ארה"ב.

 

דברים כאלה מתרחשים במהירות, ואפשרו לי להחזיר אתכם לתקופה של היום.

אם הייתם הולכים לכנס צילום בשנת 1990 הייתם רואים את יצרני הסרטים מציגים את הפילם הטוב ביותר. דוכן אחר דוכן, חברות כמו 'אגפא' ו'קודאק' הציגו שם, ולו הייתם ניגשים לאחד מהם ומספרים להם שאתם הגעתם מן העתיד - משנת 2019 - ואתם רוצים לספר לו שהפילם עתיד להיעלם ואת מקומו יחליפו 1 ו 0 על גבי לוח - הוא היה אומר שתמשיכו לחבוש את כובע המתכת שלכם עם האנטנה, ומאחל לכם שיהיה לכם יום טוב.

גם הוא היה 'חכם מדי מכדי להסתכל' במה שמתרחש למעשה.

 

האם אתם יודעים שבשנת 2012 הפילם כמעט ונעלם לגמרי? בשנת 1990 היתה תעשיית פילם משגשגת בהוליווד, ולו הייתם מספרים למנהלי הצילום שתהיה להם מצלמה ללא פילם וללא חלקים נעים בתוכה, למעט העדשה, הם היו אומרים שזה לא יקרה מכיוון שזה בלתי אפשרי, משוגע, וללא כל קשר לעתיד. וכאשר זה אכן קרה זה גרר אתו אחריו את כל תעשיית הכימיה והמעבדות שפיתחו את הפילם לתמונות.

זה התרחש רק משנת 1990 לשנת 2012! זה קרה מהר, והנה אתם כבר בשנת 2019..

 

ואם הייתם מספרים לאותו אדם 'חכם מדי מכדי להסתכל' שתהיה התפתחות של התודעה - הוא היה שואל מה המשמעות של זה, והייתם מסבירים לו שעתידים להיות מהפכה וגילויים באנרגיה של התודעה, ויהיה ניתן לעשות דברים רק על ידי החשיבה אודותיהם.

זה היה מרחיק לכת עבורו - אולם זה מגיע ...

 

ועכשיו אקח אתכם 230 שנים קדימה, אל העתיד. איני מספר עתידות, יקרים, אולם מכיוון שהדברים הבאים כבר נמצאים בעיצומו של תהליך, אני יכול לספר לכם שהם עתידים לקרות. ואם תספרו את הדברים האלה לאנשים אחרים - מן הסתם הם לא יאמינו לכם.

 

לו הייתם חוזרים 230 שנים לאחור, ומנסים להסביר למישהו אודות Wi Fi - המצאה המבוססת על עקרונות שלא היו לו עדיין. לא רק חשמל, אלא גם מחשוב, ודרך העברה באויר של רדיו וטלביזיה שהוא טרם הכיר - כיצד הייתם מסבירים לו אודות Wi Fiשהוא תקשורת של אינטרנט ומחשב שהוא אינו מכיר כלל את המושגים האלה...

חלק מההמצאות קורות בעקבות התפישות של המצאות שאינכם מבינים עדיין. ואעביר לכם אחת או שתיים, או שלוש, ואשתדל שהן תהיינה משעשעות, לא טכניות באמת...

230 שנים אינם זמן רב. שוב, מדובר רק ב 3 יחידות חיים של אדם שגילו הממוצע הוא 77 שנים.

והסיבה לדוגמאות שאתן היא על מנת להראות נקודת מבט של אנשים שהם 'חכמים מדי מכדי להסתכל'.

 

התפלת מים

 

דמיינו תקופה בעוד 230 שנים. אתם מתבוננים במתרחש על הפלנטה בארה"ב, ואתם רואים משהו מוזר - ספינות רבות שטות הלוך ושוב לאורך החופים בצד המזרחי והמערבי של ארה"ב. אינכם רואים נמלים, ואתם תוהים לשם מה הן שטות ומה הן נושאות עליהן [ קריון מצחקק בהנאה...] ואנשים יביטו בכם כאילו שהגעתם מפלנטה אחרת ויסבירו שאלו הן מלחיות המפזרות מלח באוקינוסים, וכאשר תרצו הסבר לכך, האנשים יאמרו לכם שזה מדי מורכב להסבר..

 

ברצוני לספר לכם על משהו שכבר אמרתי שיקרה, וזה לא עתיד לקחת 230 שנים. אולם האחריות על הסביבה עשויה לקחת זמן כזה:

תהיה לכם התפלת מים ללא שימוש במיכלים ובחימום - בזמן אמיתי יכנסו מים מלוחים, ויצאו מיד מים טריים... ותהיו מסוגלים להתפיל אלפי ליטרים ביום. יחידת התפלה לאחר יחידת התפלה תמלא מים מלוחים ותספק לכל הערים מים טריים לשתיה ולהשקיה, וזה יקרה לכל אורך החופים ולאחר זה יועבר לערים בתוך היבשת.

וכל זה יקרה בעקבות המצאה שמגיעה בהמשך הדרך.. ואתם מתקשים להאמין לכך..

 

דוגמא נוספת קשורה למערכת התשתיות של הצנרת המעבירה דלק, בעוד שבעתיד לא יהיה כל צורך בדלק. כך שאתם תשתמשו בכל הצנרת הזו שכבר מותקנת, להעביר את המים הטריים לכל הערים.

 

ומהו המוצר הנלווה לדעתכם? [קריון מצחקק בהנאה..] - מלח! טונות של מלח! בשלב כלשהו אתם תגלו שאתם משנים את המליחות של מי הים, שהחיים בו תלויים באיזון ממוקד. הביולוגים יכנסו לתמונה ויורו על הוספת מלח בדרכים מסוימות במקומות מסוימים לאור מחקרים שהם יבצעו, ומכאן הספינות שימליחו את המים, וישוטו הלוך ושוב... והן יעגנו בנמלים רק על מנת לאסוף מלח נוסף על מנת להעביר אותו למקומות שזקוקים לו..

זוהי תפישה שאינכם מסוגלים לתפוש אותה כיום.

 

הספינות האלו ישתמשו בדלק מיוחד שיהיה עשוי מ...מים מלוחים - כן, זהו הדבר ההגיוני ביותר על מנת להניע ספינה במים מלוחים! לא תזדקקו לדלק, יקרים. וגם לא ישארו מכך עקבות שישפיעו על הפלנטה. המנועים יעבדו בכוח של מים מלוחים שיוחזרו מיד לאוקינוסים באותו האופן שהם נלקחו משם.

וזה ישמש את הספינות באופן כללי, לא רק עבור הספינות הממליחות. האם אתם יכולים לדמיין מנועים שעובדים על מים מלוחים? זה מגיע, חכו לכך..

 

בטריות

 

בעוד 230 שנים תתרגשו מאוד לבקר במוזיאון חדש של בטריות - אתם אפילו תקחו את ילדיכם אתכם לבקר בו, ולראות משהו עתיק ומיוחד שמכונה AA ו AAA ו C ו D, ובטריות עצומות שהשתמשו בהן למכוניות חשמליות - ואתם תצחקו לנוכח השימוש שעשיתם בהן 'בימים העתיקים'.

בעתיד לא תזדקקו יותר לבטריות, והן יעלמו.

יצור של חשמל, גדול וקטן, אפילו זעיר ומיקרו, בעקרון של מגנטיות היוצרת חשמל באמצעות דחיפה-משיכה, לתמיד.. וזה ימשך וימשך, עוד ועוד... תהיה לכם תצורה כלשהי שתשתמש במגנטיות שאינה מתכלה במשך אלפי שנים - היא תהיה עדיין מגנטית המושכת ודוחפת מכשיר הסובב שוב ושוב ויוצר את כל מה שתרצו...ובעיקר יצור של חשמל עבורכם.

דמיינו זאת: מנוע מיוצר באופן זעיר היוצר חשמל! הוא קטן מגודל הציפורן שלכם! וזה יהיה בכל מכשיר שתשאו עמכם, כך שזה תמיד טוען...ואינכם צריכים להתחבר יותר על מנת להטעין את המכשירים שלכם!

וזה יתרחב לכוח חשמלי גדול יותר עבור הבתים הפרטיים שלכם, ולאחר באופן מסוים לבית דירות. לא תהיה יותר רשת חשמל! שכן לא יהיה בה צורך - אתם תוכלו לייצר את החשמל שלכם בעצמכם, ללא תוצר שלאחר מכן תצטרכו להשליך אותו!

תהיה לכם קופסה שפשוט תייצר חשמל במשך כל היממה, 24/7, והדבר היחידי שיתכן ויהיה עליכם להחליפו מדי עשר שנים, יהיה המיסב.

דמיינו מכשירי חשמל ללא כבלים, המייצרים את החשמל של עצמם, מכשירי טלפון - שכבר אז לא יהיו יותר בשימוש - מכשירים והתקנים שונים שאתם נושאים בכיסכם שמיועדים למוסיקה ולבידור שאפילו לא תדעו אודותיהם עד אז, חיבורים לפלנטה - כולם בעלי יכולת לספק לעצמם את הכוח שאינו נזקק לבטריות.

 

הקשיבו לכך, כל האנשים הטכניים הקוראים דברים אלה והטוענים שצריך להיות משהו בין מייצר החשמל למעגל החשמלי - שזו הבטריה שנטענת כיום - ובכן מגיעה המצאה של משהו 'ביניים' כזה... זה כבר נמצא כאן...

אתן לכם רמז - זה ייקרא 'כיסוי' [קריון מצחקק בהנאה..] וישנו אדם בשם פרדי שיהיה מאוד גאה על כך. זו תהיה דרך של אחסון ושחרור של חשמל משתנה, ללא בטריות.

 

כמה מכם מודעים לעובדה שכאשר אתם מוציאים בטריות ממכשיר ולא מחזירים אותן בחזרה, המכשיר שומר עדיין על מצב טעון באופן כלשהו? הוא זוכר הכל, למרות שהבטריות חסרות... וזהו רמז...

לשם מועדות פני הדברים.

ואם תספרו היום למישהו שהדברים האלה מגיעים, לאחר שיקשיב לכם הוא יביע ספק שאכן הם יגיעו.. הוא יטען שתמיד יהיו בטריות, והוא לא ירצה לחשוב מעבר לתפישה הישנה הקיימת, מעבר לכל מציאות שהוא אינו יכול לתפוש אותה, והוא יהיה גאה על האופן בו הדברים מתנהלים כיום, עם הפיסיקה כיום. הוא יטפח על ראשכם ויאחל שיהיה לכם יום טוב..

הוא 'חכם מדי מכדי להסתכל'...

 

קוטביות

 

אסיים עם דבר מה שיהיה הקשה ביותר עבורכם להאמין בו. וזה אינו דבר טכני.

כאשר אתם בודקים את האטום, אתם יכולים למצוא שם קוטביות - חיובי ושלילי. הכל מקוטב. זו גם דעתו של הכימאי - אופן פעולתו של הגוף האנושי, הכימיה, והשרירים, הכל הוא אודות חיובי ושלילי. גם הפיסיקאי העובד על פי ארבעת חוקי הפיסיקה, יספר שלכל חוק יש שני מרכיבים - צד של כוח חזק וצד של כוח חלש, חיובי ושלילי, הכל מקוטב.

הקיטוב הזה מעניק לכם את החשמל, ודרך אגב, זה גם מה שיתפיל את המים שלכם.

 

מסה, בין אם היא של עצם, של פלנטה, או של אסטרואיד, ממוחשבת בפיסיקה, וגם הכבידה שהיא מייצרת ממוחשבת.

האם עלה בדעתכם שכוח הכובד הוא רק קוטב אחד [ קריון מצחקק בהנאה..].

לו יכולתם להפוך את הקוטביות הזו על ידי תכנון ועיצוב דברים מסוימים בתוך המסה - תוכלו לקבל את הצד של המינוס, שידחה את כוח הכובד. זה אינו משהו מנוגד לכוח הכובד או לשום דבר אחר, זה הניגוד הטבעי שהפיסיקה מבינה, אפילו במסגרת החוקים של הפיסיקה.

 

האם מעולם תהיתם על כוח הכובד שהוא מעט בכיוון של צד אחד שרק מושך, ולעולם אינו דוחף?

ובכן, הדחיפה מגיעה..

 

התכונה המסוימת הזו היתה ידועה גל לטסלה. הוא לא היה יכול להתקדם עם זה מכיוון שהמחשבים לא היו מספיק מפותחים בזמנו, הדברים היו עפים משולחן העבודה שלו, הוא ראה זאת והיה כה מתוסכל.

לא תזדקקו לטילים, חומרים שיוצרים הנעה, או דלק - תהיו צריכים שתהיה לכם מסה משתנה..

זה מסביר את אופן תנועתם של עב"מים וצלחות מעופפות, במידה ואתם אוהדים של התופעה הזו. יש להם לוחות בקרה ושליטה של מסה משתנה, וכל תפקידם הוא למשוך ולדחוף כנגד מסה, שהיא הפלנטה שלכם.

כאשר תגיעו ליכולת הזו, יקרים, הרבה מאוד ישתנה בעקבות זה. אם תתקדמו כרגע לזמן של עוד 230 שנים, תמצאו את עצמכם ב'ג'ונגל' של טכנולוגיה שלא תבינו אותה כלל, ותבהלו ממה שלא תמצאו שם [קריון מצחקק בהנאה..] אתם תחפשו אחר כל החוטים והחיווטים שנעלמו, כל הצינורות ש'אבדו'..

והשינוי הגדול ביותר תהיה התודעה, מכיוון שחייב להיות שלום על פני האדמה על מנת שכל הדברים האלה יתרחשו! הם לא יקרו בלעדיו, מכיוון שכל אחת מן המצאות האלו יכולה להיות גם מעובדת לכדי שימוש בכלי נשק.

לפני שתהנו מן ההמצאות האלו, חייבת להיות הסכמה על הפלנטה הזו שלא תהרגו עוד אדם אחר, לא הרג במסות, לא חברה אחת הפוגעת בחברה אחרת, לא תרבות אחת ברעותה.

אני נמצא כאן על מנת לספר לכם שזהו הפוטנציאל!

 

כאשר תספרו לאחרים שה מה שעתיד לקרות, הם יהיו 'חכמים מדי מכדי להביט', הם לא יאמינו שזה יתכן - לדעתם זה בלתי אפשרי שיהיה עולם ללא מלחמות. עם המצאות שיאפשרו מים ומזון וחידוש המלאי של האוקינוס, וכל אותם דברים שסיפרו לכם שהם נעלמים. ובכן הם לא ייעלמו, הם פשוט יהיו מובנים.

 

אתם אינכם 'חכמים מדי מכדי להסתכל', אני יודע מי נוכח כאן. אחרת לא הייתם משתתפים יום שלם בפגישה של קריון.

רבים כל כך על הפלנטה הזו מודרכים לקרוא את המסר המסוים הזה המועבר היום מצידו השני של המעטה/צעיף. כל מה ששוחחנו עליו היום היה כה דמיוני ובלתי אפשרי, אלא אם כן תעצרו לרגע ותשאלו את עצמכם, האם כל מה שסיפרו לכם עדכני ליום האתמול, ומגיעים דברים יפהפיים ומדהימים שאינכם יודעים עליהם דבר...ובמיוחד שלום על פני האדמה.

 

זה הפוטנציאל, ואני מקווה שהעברתי זאת עבורכם בדרך משעשעת, כך שתוכלו לשמוע או לקרוא זאת, ובאופן מעמיק כך שתוכלו לדמיין זאת - זו האמת של מה שיתכן ויתרחש כאן.

 

זה מספיק להפעם,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020