Light Connections
 
 

 

השעון המואר - מאי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו באיים האזוריים, על האי פיקו, אחרי יום מלא אירועים בו רבים חוו את השמחה, האושר, וחיבור עם הדולפינים. הים היה שקט יותר, השמש הופיעה, וגאיה ממש פרחה עבור רבים כל כך..

ויתכן שהחברים בקבוצה ירימו את ידם לפני שישכבו לישון, ויאמרו שזה היה יום טוב עבורם, ושהם היו במקום הנכון ובזמן הנכון...

דיברנו על האיים, על הקשר הלמוראני, על הקשר לגאיה, על טוהר 'הרשת' באזור הזה שכה רבים יכולים להרגיש בזאת. מסרנו מידע אודות הדולפינים והלויתנים ומדוע האנושות באופן כללי מתחילה לגלות אותם ולהגן עליהם, בעוד שזה לא היה המצב רק לפני 50 שנים. דיברנו גם על החיבור לרשומות האקאשיות, והזכרנו דברים רבים אחרים.

והתקשור הזה יהיה שונה.

 

האם אלה מכם שחוו באופן אישי את המפגש עם הדולפינים והלויתנים מודעים לכך שקיים משהו גדול ורחב הרבה יותר מאשר רק התופעה המסוימת הזו של בעלי החיים האלה? היתכן שקיים שעון גדול יותר, ומה שחוויתם בימים אלה הוא רק פיסה אחת ממשהו גדול בהרבה? גדול יותר ממערכת - זו תוכנית!

חוויתם קשר וחיבור עם בעלי החיים האלה וסיפרנו לכם שיש להם תודעה שונה מכל בעל חיים אחר בעולם.

ואתם תוהים האם זה רק משהו פיסי, או אולי משהו רוחני, וללא כל קשר לכל זה, אתם פשוט אוהבים זאת ורוצים לעשות זאת שוב ושוב..

 

האם באמת חשבתם שאתם אולי זוכים לראות גלגל שיניים זעיר מיוחד בשעון היפהפה של היקום, של האנושות או של מערכת השמש?

ואם כך, נושא התקשור הוא - מדוע רוחניות, מדוע שמישהו אפילו יקשיב לתקשור הזה?

רבים נתקלים בקולי, אולי בפעם הראשונה, מקשיבים מעט ולאחר אומרים לעצמם שאין במסר הזה שום דבר עבורם. יש להם חיים טובים, הם יודעים את אשר הם עושים, וכן, ישנן בעיות אולם הם מצליחים לעבור אותן ולשרוד.

ובכן, זו היתה גישתה של רוב האנושות - עד לשנת 2012, בכדור הארץ של האנרגיה הישנה,

 

ויהיו אלה שיאמרו שהם אינם זקוקים למידע של קריון מכיוון שהם משתייכים למערכת מאורגנת, אולם יקרים, איננו מדברים אודות דת מאורגנת הנותנת חוקים של 'עשה ואל תעשה', ומספרת לכם ממה עליכם להיזהר, אולם היא לא תעניק לכם את רוחניות הליבה, שעליה אנחנו מדברים.

ויהיו אלה שיאמרו שכל מה שאנשים רוחניים, אזוטריים או מהעידן החדש עושים הוא כה מוזר עד שאין להם כל רצון ליטול חלק בכך. הם כבר בעלי אמונות בדברים מסוימים, ואין להם שום רצון להתקרב לשם...

 

אחזור ואשאל, מהי הסיבה שמישהו יקשיב בכלל למילים האלו שלי?

בעבר, מטיפים או אנשים שהעבירו לכם מידע על מערכת מסוימת, טענו שעליכם לעשות כדבריהם שאם לא כן - תענשו. ואם כך, קיים בכם ההיבט של הפחד, אולם בכל זאת אתם מאזינים לדברי...

לא היתה אפילו פעם אחת בה דרשתי מכם לעשות דברים, בכל מה שסיפרתי לכם, בכל זמן שהוא ובכל דרך שהעברתי זאת. מעולם לא סיפרתי לכם על תרחיש מפחיד. במקום זאת, תמיד קיימת ההזמנה לגילוי ה'עצמי'.

 

יקרים, קיימת תכנית, לא רק מערכת, למרות שאתם יכולים לכנות זאת כך. חלקים שעובדים יחד למען טובת הכלל הם הרבה יותר מאשר מערכת. זוהי תכנית אוניברסלית המשומנת באהבה וחמלה באופן שאינכם יכולים להבינו.

הרוחניות ולימוד הרוחניות מאפשרים לכם לגלות דברים שאינכם יודעים על קיומם, אלא אם כן אתם מוכנים להביט ולהקשיב.

יקרים, והאם זוהי המטרה לכל אותם אלה האומרים שהם בסדר, שהצליחו לצאת מהבעיות והם שורדים - האם המטרה היא רק להיות בסדר לשרוד? בעיני התרבות שלכם זה כל מה שיש לכם - אתם מוצאים אושר כאשר אתם יכולים למצוא אותו, ואתם שורדים. אולם זוהי גישה כה לינארית לחיים המפוארים שיש לכם.

 

התכנית שאני מדבר עליה היא המודעות לכל מה שמסביבכם, והשאלה שיתכן ותתעורר בתוככם - האם יש עוד מלבד מה שסיפרו לכם? האם יתכן שכבר נתקלתם ב'חומה' הזו לפני כן מבלי באמת לבחון את הדברים שנמצאים מעבר למציאות אותה אתם מכירים ויודעים?

האם זה אפשרי שקיימת דרך קלה יותר, נתיב, בעקבות הדברים האזוטריים? האם זה אפשרי שהייתם יכולים להתחמק מהקשיים שהיו לכם לו ידעתם יותר על עצמכם? האם זה אפשרי שתוכלו לדעת יותר מה לעשות, מאשר אתם יודעים כרגע? האם זה אפשרי שחייכם יכולים להשתנות או אפילו להתארך לו ידעתם באיזה נתיב עליכם לצעוד בעקבות מה שנמצא סביבכם?

 

השתמשתי פעמים כה רבות בדוגמא של הליכה דרך החשכה ופשוט להרגיש את דרככם, וכאשר אתם נתקלים במשהו ומועדים, אתם קמים ושורדים. מה לו היה לכם אור ולא הייתם חייבים להיתקל במשהו?

זהו הלימוד של 'העצמי'.

 

ברצוני שתדמו לרגע שעון טוב - הוא יכול להיות שעון גדול או קטן, כרצונכם, ושמו 'השעון המואר'.

ואתם יכולים לשים את עצמכם בתוך השעון הזה, ולראות כיצד הכל עובד. אתם תהפכו להיות בגודל של אנטנה זעירה העוקבת אחר הכל מסביבה, והדיוק של השעון הזה מדהים ומעורר התפעלות!

ברור שהבורא השקיע זמן בכל חלק של השעון הזה. זה מהנה לעקוב אחריו מבחינה מכנית, כאילו והחלקים מוארים ומודעים לכל מה שקורה מסביבם, זה כמעט חי, הפיתולים משמיעים קולות נקישה בסינכרוניות מושלמת - קליק, קליק, קליק - ולאחר מספר נקישות, קורה משהו בזמן מסוים, והם חוזרים להשמיע את קולות הנקישה. זה כה מדוייק ויפהפה. קיימת שם תוכנית.

 

ועכשיו אציג בפניכם שעון נוסף, שאינו שעון מואר. קשה לעקוב אחריו, מכיוון שכל חלק בו עושה כמיטב יכולתו, אולם הוא אינו מעוצב כהלכה, כל כלק אינו יודע את עצמו, אינו יודע מדוע הוא אפילו נמצא שם, אולם הוא עדיין חלק מן השעון והוא עדיין פועל, ושורד.

מעניין להתבונן בחלקים שפועלים יחד - או שאינם פועלים במידה והם אינם מודעים האחד לשני ואינם יודעים את התכנית של השעון. הם נתקלים האחד בשני - דמיינו שגלגלי השיניים אינם בצורתם הנכונה והם נשברים, ובמקום ליצור ממשק האחד עם השני, הם נתקלים האחד בשני ונשברים. חלק מהחלקים עלולים אפילו להיהרס וליפול, חלקים אחרים יקחו את מקומם ויעברו אותו הדבר.

אם כך השעון מתקיים אבל רק בקושי.. הוא גם מלא במתח כאשר החלקים אינם יודעים מי הם ומה שהם עושים. הם פשוט שורדים. והשעון ממשיך לתקתק, אם כי באופן גרוע....

 

אדם המגלה את ה'עצמי' מתייחס לדברים אזוטריים כאדם שהחליט לערוך מסע אל הלא נודע שהופך להיות ידוע. המסע הזה אינו סתם 'קורה' לכם מבלי שמשהו 'דוחף' אותו, זהו משהו שעליכם לרצות בו!

לעתים מתרחשת מודעות ספונטנית כתוצאה ממצב מסוים שאתם נמצאים בו, בפעמים אחרות אתם פשוט מקשיבים ועולה בכם הרעיון שיש עוד... עוד משהו.

ואתם מתחילים לשאול כיצד תמצאו זאת - זהו התהליך, זוהי הדרך בה אתם מגלים זאת, מכיוון שכאשר אתם מתחילים לחפש אחר זאת, נשמתכם יודעת על כך!

לאדם יש בחירה חופשית לחפש אחר הדברים, או שלא לחפש אחריהם. זה פשוט. אם אינכם בוחרים לחפש - אתם תשרדו, או שלא תשרדו, אולם יהיו לכם חיים. במידה ותתחילו לחפש, יקרים, אתם תראו את המעברים המבוססים על ידע שעליכם לגלות ושאינו נמצא ברשותכם:

האם היו לכם יחידות חיים קודמות? האם יצרתם ממשק עם אחרים ומה היתה המשמעות של זה, כיצד זה משפיע על יחידת החיים הזו ומה כל זה הראה לכם?

האם אתם יכולים להשתמש באינטואיציה על מנת למצוא את הנתיב שיהיה ברור יותר עבורכם, האם אתם יכולים לצפות לסיכוי, האם אתם מצפים לסינכרון שיעשה אתכם ועבורכם דברים - כמו למשל בן הזוג הנכון, העבודה הנכונה - האם ידעתם שכל זה אינו במקרה אלא חלק מתוכנית רוחנית?

 

לבסוף, ברצוני לקחת אתכם למקום מטפורי.

מעניין שרוב האנושות מאמינה בחיים שלאחר המוות, בצורה כלשהי, בדרך כלשהי., ובנוסף לכך האנושות מייחסת סוג של פגישה באותם החיים שלאחר המוות, שמתקיימת לאחר מותכם.

אינכם חושבים שזה מעניין שמערכות מאורגנות ומערכות אזוטריות רואות אתכם מתאספים יחד ברמה מסוימת לאחר סיום חייכם?

במערכות מסוימות מדובר במשפט בו נשמתכם תעבור עינויים לנצח במידה והיא אינה עומדת בדרישות מסוימות. וזה אינו האל האוהב שברא את נשמתכם. זה אינו חלק מן התכנית, מעולם לא היה ומעולם לא יהיה - זהו סיפור ילדים, המגיעה מהקניית אנושיות לאל באמצעות תרבותכם, הוריכם, הממשלה שלכם והמערכות שלכם. זוהי אינה חמלה!

 

כל אדם מצפה שמשהו יקרה לאחר המוות, ואם כך הבה ונלך לשם באופן מטפורי. הבה ונראה אתכם, ואת האחרים, לאחר שחייתם את החיים האלה. ומתקיימת הפגישה הזו, וזוהי תמיד פגישה של שמחה.

עברתם שוב דרך כדור הארץ, יש לכם פגישת תכנון עם האחרים, 'האור נדלק', ואתם יודעים ה כ ל!

ואתם ישובים כנשמות מסביב לשולחן היפהפה המכונה 'שולחן השמיים', או 'גלימת החמלה של האל' - ואתם דנים בכל מה שאירע ומתכננים את הבאות.

אתם הולכים מסביב לשולחן הזה, יש לכם זמן למכביר [קריון מצחקק בהנאה..] - מכיוון שלמעשה אין זמן - ואתם מאזינים לדיונים אודות כיצד זה היה עבור הנשמות שיושבות שם...

נשמה אחת מספרת ששמה היה 'פרנק' ושהיא לא מצאה את 'עצמה'... אין כל צער, אולם כולם מבינים את כוונתו של פרנק, שצעד שוב דרך החיים מבלי להתבונן מעבר למצב ההישרדות. פרנק לא חיפש אחר עצמו ולא שאל את היקום שאלות אזוטריות כגון, האם הוא חי לפני כן, או מהי מטרתה של הנשמה, האם יש יותר מעבר לכל מה שלימדו אותו, היתכן שקיים יופי בכל דבר והאם זה אפשרי שהוא היה יכול ללמוד שהוא היה מפואר - ובמקום זאת פרנק למד שהוא נולד טמא.

ופרנק אומר שהוא יכול בקושי לחכות לשובו לכדור הארץ מכיוון שהוא יודע שישנה שם אנרגיה חדשה, שהוא יודע את אשר הוא יודע עכשיו, וכאשר המעטה/צעיף יפריד שוב והוא יהיה שוב בן אדם, הוא בקושי יכול לחכות לפתור את החידה מכיוון שהוא יודע שהוא יוכל לבצע את הבחירה הנכונה, למצוא את 'עצמו'.

 

ל 80% מהנשמות שנפגשו מסביב לשולחן ושמתו במהלך היום שלפני כן, היו סיפורים דומים לסיפורו של פרנק, עד שנשמה אחת ששמה היה סאלי סיפרה שהיא כן מצאה זאת [ קריון מצחקק בהנאה..] והיא זוכה מכולם לתרועות ולעידוד כה רב, הם כה מרוצים האחד מהשני..

סאלי מספרת שהיא השקיעה זמן רב על מנת להיות עם ילדיה והיתה עסוקה מאוד, ובגיל לא צעיר היא התחילה לחפש, התחילה להתעורר ולדבר עם אנשים ולשאול אותם שאלות האם יתכן שיש יותר ממה שהיא הכירה - היא היתה סקרנית לדעת - והיא אכן גילתה שהיה יותר.

היא למדה בחייה את הפוטנציאלים של עברה ומה שיצר חלק מהבעיות שהיו לה, כנשמה שצעדה על פני כדור הארץ. בעקבות זאת היא מצאה שמחה ונתיב טוב יותר ללא מלכודות. היא מצאה את התוכנית שלה, את הנישה/גומחה שהיא תמיד חשבה שהיא תוכל להיות - היא תוכל לכתוב, לצייר... היתה לה אינטואיציה והיא

פגשה את האנשים הנכונים שלא במקרה, חייה נהיו מבורכים מכיוון שהיא ידעה שהיא מפוארת..

 

מסביב לשולחן השתרר שקט, עד שנשמה אמרה שהיא רוצה לפגוש נשמה אחת ששמה היה ג'והן, ואין זה משנה איזה מגדר הוא יהיה. היא ביקשה 'לעשות סידור' שבפעם הבאה כבני אדם היא תהיה בעיר של ג'והן, תפגוש אותו בסנכרון ותינשא לו, או לשרה, לסאלי, לפרנק, לג'והן - מי שזה לא יהיה...

 

אם כן יקרים, הנשמה ידעה. ואני אגלה לכם עכשיו שלא ניתן לחזור לאחור בתודעה, מיחידת חיים אחת לאחרת.

כך שאם היתה לכם חוויה של שאמאניות, יקרים, הרי שאתם זוכרים שיש עוד משהו - למרות ויתכן שאינכם שאמאנים כיום, וזה דוחף אתכם להתבונן.

כל אלה מסביב לשולחן, שהצליחו ומצאו את ה'עצמי' והתחילו בתהליך המודעות, ישובו חזרה במצב מודע. לא כולם יהיו שאמאניים או יתעניינו במטאפיסיקה, וחלקם יהיו אפילו 'עובדי אור בתוך הארון' [קריון מצחקק בהנאה..] הם יודעים זאת אולם הם לא יטלו חלק וישתתפו.

 

אם כן כאן היתה בקשה מנשמה אחת לשניה להגיע יחד ולעשות 'סידור', כך שכאשר נשמה אחת תחזור היא תמצא באופן כלשהו את חברתה, תקשיב לדבריה ותבין שגם היא רוצה את אשר יש לחברתה..

 

זוהי התכנית, יקרים, חלק מהקבוצה הזו יודעים זאת, וחלקם אינם יודעים זאת.

שמעתם כיצד הדברים עובדים, והבחירה החופשית היא שאתם יכולים להתקדם עכשיו הרבה יותר מאשר כל מה שפעלתם עד כה.

הסיפור על הדולפינים, המודעות שהיתה לכם, השמחה שאתם מרגישים - כל זה הם חלק מן השעון. וכאשר אתם מתחילים לפגוש את שאר הדברים המיוחדים כמו זה שגיליתם, כל זה מוכפל פי עשרות, מאות, אלפים ומיליוני פעמים בדרכים כה רבות שהן חלק מן השעון המודע הטהור הזה, שכמעט ועובד בעצמו, מכיוון שהוא יודע שהוא מפואר.

 

והרוחניות היא שאר הסיפור..

 

חשבו על הדברים האלה,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020