Light Connections
 
 

 

מציאת שלווה 1 + 2 - מאי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו באיים האזוריים, הקבוצה יושבת בפארק, גן, באוירה יפהפיה של עשב ופרחים, גדר חיה - זהו מקום מלא שלווה, וזה מושלם עבור המסר הזה.

 

התקשורים האחרים התמקדו באנרגיה של האיים האלה, מעט מההיסטוריה, ובמיוחד היה דגש על הטוהר הגדול שנמצא כאן.

רבים מהקבוצה כבר הרגישו זאת, ונראה שבכל יום אנחנו מגיעים למקום שלו יותר, טהור יותר, יפה יותר.

ואני שואל באמת את חברי הקבוצה האם כבר זכו לקבלת פנים מן האי כאן, האם הוא העניק לכם אנרגיה - כפי שעשו הדולפינים שהראו לכם את החלק הלבנבן של בטנם ואמרו שהם יודעים שאתם בטוחים עבורם, שהם יודעים מי הנכם..

 

האי מוקף על ידי בועה מגנה ששמרה אותו טהור מהתישבות ומלחמה במשך עידנים.

וכאשר אתם מגיעים לכאן אתם מתחילים להרגיש משהו שנדבר אודותיו היום.

 

יקרים, באנרגיה ישנה יותר של הפלנטה הזו קיים תרחיש של אלה המוארים או שמרגישים את הקריאה להיות חלק מן המטאפיסיקה, וזה תמיד הגיע לאותו המקום - 'העצמי'. ואת זה מלמדים כל הגורואים החשובים עדיין על הפלנטה הזו, ושלימדו כל אותם אלה מן העבר.

גם השאמאנים מלמדים ברחבי הפלנטה באזורים רבים כל כך כיצד להביא את השלווה הזו היישר לתוך עצמכם.

ואנחנו נלמד על כך היום, אולם אספר לכם לפני כן שהכל השתנה החל משנת 2012. הזכרנו זאת אפילו כשהיינו במקדש במצרים, במקום בו הם נהגו לעשות מדיטציה, וכבר הזכרנו זאת, שבפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית מצפים מעובדי האור שיעשו משהו - אלה שנושאים את לפיד האל בתוכם ומרגישים שעליהם לעשות משהו...

במילים אחרות, האנרגיה הישנה גרמה לכם ללמוד וללמוד שוב את 'העצמי', עד שהגעתם לנקודה בה הייתם מרוצים מעצמכם והצהרתם שאתם שרויים במנוחה עם כל מה שמסביבכם. וזו היתה המטרה - נירוואנה של ה'עצמי'.

אולם מה אם יש יותר מכך?

 

לפתע אנחנו מבקשים מכם לא רק להגיע לאותו מקום, אלא לאחר שהגעתם לשם ותרגלתם זאת, יהיה עליכם לקחת זאת עמכם, לשאת ולכרוך זאת בדרך פעילה, בכל מקום בו אתם חיים על הפלנטה,

כלומר, לפני כן היתה רק שלווה ורוגע, ואילו כעת ישנה פעולה.

 

הנושא של היום הוא, שלוות הלב.

לרבים מאלה המקשיבים לי כעת אין שלווה כזו, והם משתוקקים אליה.

ישנם אלה המקשיבים או קוראים את מסריו של קריון, המדבר על האפשרות שתהיה בחייהם שלווה, והם מתרגזים [קריון מצחקק בהנאה..] כאילו שהם טוענים שאיני יודע מי הם ואלו בעיות היו להם...

מעניין כל כך כיצד התודעה מגיבה לאמת...

בני אדם למעשה השתתפו בסבל שלהם פעמים רבות כל כך, מבלי לדעת זאת, וכאשר הם שומעים על כך - לפעמים באמצעות משלים - הם כועסים כאילו מאשימים אותם במשהו, במקום האמת שנמצאת שם...

 

יש רבות מה לומר בנוגע לדברים שיוצרים שלווה, שלווה אמיתית שנמשכת, שאין משנה מה קורה בחייכם או לאחרים מסביבכם - תמיד תהיו רגועים ומיד תוכלו לשבת ולהרגיש בתוככם את אהבת הבורא ולהיות שלווים עם עצמכם ולהרגיש שאין שום דבר שאינו כשורה. אינכם מעורבים למרות שיכולה להיות לינאריות המסתובבת סביבכם, בעיות ונושאים שונים...

אנחנו מדברים על שלווה מסוג כזה.

 

ואתם נמצאים במקום בו ניתן ללמוד על שלווה שכזו ולעבוד איתה, זהו מקום בו התקן הוא עבור בני אדם, הברית עם גאיה ו'הרשת הקריסטלית', והמגנטיות שנכנסת אל תוך מקום שהוא רגוע וטהור.

ואם לא תוכלו למצוא כאן שלווה, יהיה עליכם ללמוד מדוע אינכם יכולים לעשות זאת.

 

המילה שלווה - לפעמים אנחנו משתמשים באות ומפתחים אותיות אחרות שהן זהות וקשורות למסר

עשינו זאת עם מילים אחרות בעבר, אין זה סוג של 'גימיק' עבור התקשור - זה נעשה על מנת שתוכלו לזכור זאת טוב הרבה יותר, בעקבות ההיבט הזה של ההוראה היום..

 

כיצד יכול אדם להגיע למקום ולמצוא בו שלווה כזו, לקחת אותה, להצמיד ו'להדביק' אותה לעצמו, ולאחר לשדר אותה בהמשך?

לצורך זה יידרשו מספר פגישות הוראה נוספות, וזוהי אם כן הראשונה שבהן..

אתם מרגישים זאת, ואתם יודעים שזה אפשרי. ואם כך הבה ונדבר על התכונות והמאפיינים שאתם עושים בתחילה, ונגיע למקום בו היא תהפוך ותהיה... אתם.

כיצד לעשות זאת?

 

PEACE

 

המילה שלווה מתחילה באנגלית באות P, ואשתמש במילה אחרת המתחילה באותה האות והביטוי. אלה יהיו שני דברים שיישמעו לכם משונים, אולם אתם תזכרו אותם [ קריון מצחקק בהנאה..].

 

האות P

החנו Park את המכונית וקלפו Peel את הבצל

 

אלה שני דברים מטפוריים, ואני אסביר אותם.

המכונית מסמלת את כלי הרכב שנושא אתכם ממקום למקום. אינכם נשארים במקום אחד. לפעמים תאמרו שזו עשויה להיות אולי 'המרכבה', אולם הבה נתייחס כרגע למכוניתכם.

יש לכם גם סדר יום שאומר שיתכן וקיימת תנועה מסביבכם, קיימות הסחות דעת, ויתכן וישנם אנשים נוספים יחד אתכם במכונית. אלה הם חייכם. עליכם להחנות את המכונית, ואתם יודעים מהי משמעותו של הדבר הזה - עצירה.

חייב להיות מקום בלוח הזמנים שלכם, בדעתכם, בתודעתכם בו אתם עוצרים. ועוצרים ה כ ל!

אם עליכם ללכת ליער, לשבת שם למשך שעה, על מנת להרגיע את דעתכם שרגילה לנסוע ממקום אחד למקום אחר - עשו זאת! ותגיעו למצב בו תהיו דוממים.

וזוהי רק ההתחלה, מכיוון ששלווה היא דממה. אינכם יכולים לגלות שלווה בשעה שאתם עושים מדיטציה בכלי רכב. זה חייב להיות זמן בו אתם במצב של 'אחד' עם הפלנטה - דממה. וזה יתחיל להגיע כאשר תרגישו זאת ותהיו חלק מן הדממה הזו.

 

האחדות והדממה מכונות לעתים קרובות - מדיטציה. וישנן תרבויות שהן מאוד טובות במדיטציה. בני אדם יכולים להגיע ממש מן הרחוב ולהיכנס לאשרם, לתרגל מדיטציה, ובאופן מיידי להגיע לשלווה. ולאחר הם נשארים באנרגיה הזו.

מה דעתכם? [ קריון מצחקק בהנאה..] זה נשמע נהדר, זה באמת נהדר, וכאשר הם יושבים שם עם כפות ידיהם פונות כלפי מעלה, הם הופכים להיות 'אחד' עם הכל.. אולם כיצד זה עוזר לאדם ברחוב?

חלק יספרו שבמצב הזה הם מתחילים להתפלל עבור אנשים אחרים. זה טוב, אולם מאז שנת 2012 אתם עוצמתיים הרבה יותר. אינכם חייבים לשבת במצב של אחדות ולהתפלל.

הרעיון הוא 'לתפוס' את האחדות הזו, וכאשר תקומו ותעזבו את המקום הזה, זה ילך אתכם הלאה.

 

כדור הארץ מלא במודטים, והם מגיעים עד לחומה, לחומת העשייה, ופשוט יושבים למרגלותיה.. שום דבר אינו קורה למעט העובדה שהם שלווים עם עצמם.

קבוצות של אנשים יושבים במשך שעות במצב של נירוואנה, אושר עילאי, קרובים לאל, קרובים לפלנטה, אולם בכך הם אינם מסייעים לאיש סביבם, מכיוון שהמיקוד מתחיל להשתנות מהדבר שאתם עושים עבור עצמכם, לכלי השלווה שאתם נוטלים, לומדים, מטמיעים בעצמכם ולאחר נעמדים ונושאים זאת אתכם הלאה. זוהי המטרה.

 

המשמעות של 'קילוף הבצל' היא שאתם מתחילים לקלף ולהרחיק את כל הדברים שמונעים מכם שלווה.

ולמרות שכבר סיפרנו לכם על כך בעבר, עליכם לשמוע זאת פעמים נוספות: עליכם לשמוט את כל מה שסיפרו לכם, אפילו מן המקור הזה (קריון..) ה כ ל! עליכם להישאר עם לוח נקי ללא כל הטיות, לשבת ופשוט להיות..

כאשר תנקו את עצמכם עד לנקודה בה תהפכו ל'אחד' עם הכל, תתחילו לקבל את האינטואיציה לגבי מה לעשות בהמשך, בשלב הבא.

 

רבים מכם פנו לרוח היקרה ואמרו לה שהם שומעים אותה, אוהבים אותה, אולם אינכם יודעים מה לעשות עם חייכם, אינכם יודעים לאן פניכם מועדות. וביקשתם את עזרתה של הרוח על מנת שתדעו מה לעשות...

ולאחר הפניה הזו לרוח, אתם פשוט נכנסים למכונית ונוסעים מנקודה אחת לשניה, ובחזרה...שוב ושוב..

עליכם להיות בשקט, לעצור, למחוק את כל ההטיות.

על מנת להגיע לאותה שלווה, עליכם אפילו להיות מוכנים לשנות את מה שאתם חושבים שזו האמת, כך שתהיו 'אחד' עם המקור הבורא/היוצר!

אז מתחילה התקשורת, ואתם זוכים לתשובה על כל שאלה שיש לכם - והשאלה מה לעשות עם חייכם אינה מהווה יותר בעיה, מכיוון שזה הופך למובן מאליו. לכך נועדה האינטואיציה! זה יהיה כה אינטואיטיבי, כה רגיל עבורכם, אתם פשוט תדעו זאת.

כאשר אתם 'מקלפים את הבצל', מתבהרת אפילו השאלה האם לעשות משהו אחד או משהו אחר, וזה מתחיל בפני השטח החיצוני של כל מה שסיפרו לכם לגבי מיהו האל, כיצד עובדים הדברים, ומי הנכם על כדור הארץ...

כל זה חייב להיעלם, מכיוון שכל הדברים האלה יהיו מובנים מאליהם.

תגיעו למקום בו תחייכו ותאמרו שאתם יודעים... [ קריון מצחקק בהנאה..] ומישהו עשוי לשאול אתכם מה אתם יודעים, ואתם תצהירו שאתם פשוט יודעים... ההכרזה 'אני יודע/ת' היא כמו 'אני הנני'. זוהי הידיעה עם כל הדברים. והיא מגיעה הרבה יותר רחוק מאשר רק מדיטציה..

 

עליכם לקלף כל כך הרבה את הבצל הזה, עד שלא ישארו כלל הטיות או ציפיות בשעה שאתם יושבים ומפתחים את המקום השלו הזה.

 

 

ועוד שתי מילים המתחילות באות P - התמדה Persistence וסבלנות Patience

 

התמדה - משמעותה לעשות משהו לעתים קרובות.

בעבר אמרתי שפעם אחת תספיקה... כאשר אתם מקבלים החלטות מסוג מסוים, פעם אחת באמת מספיקה.

אולם כאשר אתם מפתחים כלי חדש, שהוא מנוגד לאינטואיציה של האנרגיה בה גדלתם - עליכם לתרגל זאת. והתמדה היא תרגול, מכיוון שאתם מבצעים תהליך רב מימדי. זה אינו תהליך לינארי - כל מי שישב במצב הזה והרגיש את האחדות הזו, יודע זאת.

זו אינה שלווה לינארית. להיות 'אחד' עם הכל זה כמו שיש לכם הארכה של התודעה שלכם הרבה מעבר למה שהוא לינארי. אתם מרגישים בקשר עם השמיים, עם כל הבריאה, אתם מרגישים שאתם מעל האדמה בשעה שאתם נמצאים על פני האדמה, אתם מרגישים ידיעה אפילו מעבר ליחידת החיים שלכם.

פניכם מועדות לשם, בלימוד הזה...

 

יש הרבה שכבות בבצל, והקילוף שלו דורש תרגול. התמדה.

תרגלו להגיע למצב הזה לעתים קרובות ככל שתוכלו, ובכל פעם תגלו שאתם מגיעים בקלות רבה יותר לנקודה מסוימת, בדרך למקום שאתם יודעים שהגעתם אליו - שלווה טהורה, אור טהור.

ואם תשאלו לגבי משך הזמן שזה יקח, הרי שהתשובה מורכבת.

אני קריון, מעולם לא הייתי בן אדם. אולם כאשר אני רואה אתכם, אני רואה את כל מה שעברתם וחוויתם ביחידת החיים הזו וביחידות חיים רבות אחרות, אני יודע מה אתם נושאים אתכם, וזה מדהים שאתם אפילו יכולים לשבת כאן ולחפש אחר האור..

אנחנו רואים מה אתם עושים ואת כל המאבקים שעברתם, וזוהי הסיבה שאנחנו כל כך אוהבים את האנושות, וזוהי הסיבה שאנחנו כה מרוצים לספר לכם שהמאבק הזה הופך לאור.

 

זהו המסר - כלים חדשים, אנרגיה חדשה, הרוח בגבכם, דברים משתנים עבורכם - ואין זה משנה מה עברתם.

 

חלק מן הבצל הוא גם הסבלנות לגבי משך הזמן שיקח על מנת להגיע לדברים האלה.

חלק מכם כה מוכנים לכך בעוד שלאחרים - במיוחד אלה המקשיבים למסר הזה עכשיו - אין כל מושג לגבי הדברים שתצטרכו לעבור דרכם, החומות והדלתות של חוויות מיחידות חיים קודמות, במיוחד אלו המספרות לכם לא לשבת, לא לעשות דברים מסוימים, לא לעצור, מכיוון שהם משווים את כל הפעילות הזו להישרדות.

אמרו לכם פעמים כה רבות שעליכם תמיד לנוע קדימה ולא לעצור, שאתם חייבים תמיד להתקדם... ועכשיו אנחנו מבקשים מכם לעצור...

עליכם לעצור מכיוון ששם נמצא האל. האל נמצא בסבלנות של גאיה. האל נמצא בעלה הצומח של גאיה. האל נמצא בהר הגעש כאן, הנע לאט על הלוחות הטקטוניים.

זוהי הסבלנות של הפלנטה, ועל מנת לשתף פעולה עם סבלנות מסוג זה, עליכם להיות דוממים.

 

וכל זה רק על מנת להגיע לאותו מצב בו תוכלו לעטות את הגלימה של השלווה.

גלימה היא מטפורה בפני עצמה, מכיוון שמשמעותה סוג של מעיל שאתם לובשים. חלק טענו שזה מגן שאתם עוטים. ובכן, זוהי גלימה שאתם עוטים, שלא היתה לכם לפני כן. אתם עומדים והגלימה של השלווה הופכת להיות .. אתם. ואתם עומדים כפי שנהג לעשות המאסטר בעבר, ומתחילים לצעוד ברחבי הפלנטה.

 

אה, כבר עכשיו, כבר כאן, מתעוררות כל כך הרבה שאלות לינאריות [קריון מצחקק בהנאה..], כגון האם יהיה עליכם להמשיך ולתרגל לאחר שתקבלו את הגלימה הזו... בודאי שכן, הדבר דומה לשרירים שאתם מאמנים על מנת להרים משקולות, עד שלבסוף אתם מרימים אותן וצועדים איתן. אולם אם תפסיקו לאמן את השרירים יגיע יום בו יהיה עליכם להוריד את המשקולות מטה.

בודאי שתמשיכו לתרגל, אולי לא לעתים כל כך מזומנות, אולם תצפו לבקר את האור ולהיות במצב בו תרגישו כמעט חידוש נעורים.

וכאן, כמו תמיד, מופיעה שאלה לינארית לגבי התכיפות של התרגול שיהיה עליכם לבצע [ קריון מצחקק בהנאה..] והתשובה של קריון היא ...כן.

יקרים, אתם הם אלה האחראים על עצמכם, וזה תלוי בכם.. אל תתייעצו בספרים על מנת למצוא את כל הפרטים - היכנסו פנימה.

 

זוהי האמת! האם תוכלו לדמיין את עצמכם נמצאים שם? האם תוכלו לראות את עצמכם נמצאים שם?

 

ישנו המשך לתקשור הזה.. [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו עדיין באיים האזוריים היפהפיים, הקבוצה יושבת בפארק יפהפה אחר, מדי פעם מטפטף גשם, ומדי פעם הרוח חזקה. זוהי גאיה במיטבה, יקרים, מזג האויר מתחלף בדרך יפהפיה.

דיברנו על הרוגע והשלווה שמורגשים כאן, שבמהלך הימים האחרונים חלקכם הרגשתם בזאת ומתחילים להתרגל לכך ולהבין שיש מקומות בפלנטה הזו שמדברים אליכם, וזהו אחד מהם..

 

וברצוני להמשיך ולדבר אודות השלווה, ובהוראה היום אציג בפניכם מושגים גבוהים שבזמנים אלה הפלנטה אינה באמת נוטלת בהם חלק. אולם אלה מושגים שאתם נפתחים ודנים בהם עכשיו, ומתחילים להבינם.

ולפני שאתחיל, אשאל לדעתכם לגבי הטבע האנושי - האם הוא סטטי או משתנה..

הפסיכולוגים ואלה מן העבר יאמרו לכם שנראה שהטבע האנושי נשאר תמיד אותו הדבר. זהו ההבדל בין אנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה השרויה בעידן של חמלה או בהפצתה.

כפלנטה, באמת הנעתם את מצב תודעתכם.

אחזור ואספר לכם שישנם היסטוריונים הטוענים שכבר מזמן עברתם את מועד התרחשותה של מלחמה נוספת. הם מביטים לאחור ורואים את תודעתה של הפלנטה, את המחזוריות, והם סופרים את המחזורים על פי המלחמות.

כבר סיפרתי לכם בעבר שהמצב הזה משתנה באופן דרמטי. לפתע יש לכם הסכמה ברחבי הפלנטה שאינה רוצה עוד בדברים האלה. וההסכמה של האנשים מתחילה למצוא את דרכה לעבר המנהיגים, וטבע אנושי חדש מתחיל באמת להתפתח!

אלה שיראו זאת לראשונה יהיו אלה שעשויים להציע את הנושאים של תוכניות הטלביזיה שלכם ויתחילו לשנות את פעולותיהם. תחומים רבים הופכים להיות רכים יותר, כתוצאה מהדברים שאנשים רוצים לצפות בהם. זה קורה..

 

יקרים, אנרגיה מוגדרת היטב באמצעות פיסיקה. קיימים חוקי אנרגיה רבים, ועד כה אף אחד מהם לא התייחס לתודעה כשלעצמה. בעשור האחרון נראתה התודעה ואף זכתה להוכחה כהיותה חלק מן האנרגיה. ודבר זה משנה את הכל!

אם התודעה היא אנרגיה, הרי שחלק מהפיסיקה של האנרגיה חייבת להיות משוייכת לתודעה.

 

אחד מהחוקים האלה טוען שלא ניתן ליצור או להרוס אנרגיה, ניתן רק לשנותה.

האנרגיה של הטבע האנושי היא מצב של תודעה. וזה מתחיל להשתנות עכשיו... לחוק הראשון של תרמודינמיקה (חוק שימור האנרגיה, ת.ג.) מתחילה להיות השפעה: כאשר אדם מת נוהגים לחשוב שזהו הסיום, אולם עתה המדע שולל זאת מכיוון שתודעה היא אנרגיה, ולכן על האנרגיה לעבור למקום כלשהו.

בפעם הראשונה בהיסטוריה המדענים החליטו שקיימת נשמה... הנשמה היא תודעה שחוזרת באופן כלשהו ליקום.

אני מספר לכם אודות הדברים האלה כך שתבינו מה עומד להגיע.

 

חלק מבקשים ממני שלא אדבר אודות מדע. הם מבקשים שאדבר אודות האהבה והאזוטריות שהם כה חסידים שלה. ואני צוחק, מכיוון שהבורא היוצר של היקום הוא הפיסיקאי הגדול מכולם. הבורא היוצר השוכן בתוככם הוא הבורא של הפלנטה. קיימת מערכת לעפר שלרגליכם ושאתם צועדים עליו, ואתם חלק מהמערכת הזו.

אינכם יכולים להפריד את עצמכם מן הדברים האלה! ואם אתם מפרידים את עצמכם הרי שאתם צפים מעליהם בדרך שאינה מסייעת כלל לפלנטה.

 

שוחחנו על השלווה. שוחחנו על ההגעה ל'חומה' ועל האופן בו תוכלו להשיג שלווה בחייכם.

חלק מן הדברים נראים מוזרים ומשעשעים, ובעיקר העצירה של הכל, העצירה של ההליכה ממקום אחד לשני. להפסיק לחשוב מה אתם עושים, ופשוט ... להיות.

במקומות רבים על פני הפלנטה מכנים את המצב הזה - מדיטציה. וישנם מודטים רבים שמתאספים למשך שעות, ובתרבויות מסוימות זהו המרכיב המרכזי של מה שהם עושים - הם מודטים.

 

דיברנו גם על 'קילוף הבצל' במשמעות של קריעה של כל ההטיות וכל מה שסיפרו לכם לגבי מה נכון ומה אינו נכון. להיות סובלניים לגבי כל מה שאתם רואים מסביבכם, לשנות את דעתכם ממה שסיפרו לכם אודות אדם מסוים או מערכת אמונה מסוימת, והיכולת לראות את האל בכל הדברים ובכל אדם, ללא כל קשר לאמונתו או דרך פעולתו.

 

סיפרנו על כך שאתם מודטים במשך שעות, מוצאים שלווה. כל אדם שעושה מדיטציה יודע כיצד הדבר הזה מרגיש, כמה זמן זה נמשך, ואתם מגיעים לשם, 'שותים' את זה [ קריון מצחקק בהנאה..]. זוהי הסיבה שאתם מגיעים לשם, ואתם חוזרים ושבים לשם על מנת לשתות עוד..

אני משתמש במילה 'שתיה' מכיוון שכך אתם רואים זאת - אתם רואים בשלווה מעין סוג של מקור, כמו שאתם מתייחסים למים. אתם צמאים לשלווה, ולכן אתם מגיעים לאותו המצב, בו אתם מודטים עוד ועוד, ושותים זאת.

 

'החומה' מייצגת את העובדה שלעולם אינכם הולכים מעבר לכך. אין לכם את המושג של האפשרות ליטול את השלווה ולעטות אותה על עצמכם, ולעזוב את המקום איתה...

כאשר אתם הולכים לבית קפה או למסעדה, אותו מקום בו אתם אוכלים על מנת להחזיק ולקיים את עצמכם - אין בתודעתכם האפשרות לקחת אתכם את כל האוכל. אתם צורכים אותו עבור המכונה שהיא הלינאריות של גופכם.

 

כך התייחסתם לשלווה, והתחלנו עם השלווה מכיוון שזו אמורה להיות ההתחלה עבור עובדי האור או כל מי שהופך להיות מואר יותר.על פני הפלנטה, כך שיוכלו להיות שלווים ולא 'נאכלים' על ידי הדרמה מסביבכם - ללא כל קשר לדברים שאתם רואים.

השלווה היא הדבר הראשון שמוביל, יקרים, לחמלה, לסליחה, אולם אתם נוהגים בה באופן לינארי - אתם מגיעים, יושבים בתוכה, שותים מתוכה, ועוזבים... ולאחר אתם שבים וחוזרים לשם.. שוב ושוב.

תרבויות 'נאכלו' על ידי זה, מכיוון שמשקה השלווה הוא כה יפהפה, אתם אוהבים זאת, ונראה שזה פותר את הבעיות בחייכם. אולם זה באמת אינו פותר גם את הבעיות בחייהם של האחרים כאשר אתם שותים את השלווה הזו עבור עצמכם.

אתם יכולים לארגן 'כנס שלווה' וליצור יחד עקביות/לכידות, ולרגע או שניים אתם עשויים לשנות את האזור שלכם, ואפילו לשנות את מזג האויר שלכם- תודעה היא אנרגיה, והיא יכולה לעשות דברים כאלה. אולם יקרים, בסיום הכנס אינכם לוקחים זאת אתכם.

 

אתן לכם את תחילתה של התשובה - זה אינו תהליך. זהו ... מושג. האופן בו אתם תופשים זאת הוא קריטי! האם אתם מבינים את שאני מספר לכם?

עליכם להגיע לאותו מצב קסום בו אתם מוצאים את השלווה, ובמקום להיתקל ב'חומה', אתם תהפכו להיות 'החומה'. רובכם אינו מבין את המשמעות של דברי אלה. זהו מושג גבוה במידה ניכרת:

דמיינו את 'החומה' שאתם נתקלים בה, מלאה באנרגיה יפהפיה, ושלווה היא חלק מן האנרגיה הזו. דמיינו שאתם יכולים לכרסם מן 'החומה' הזו ואולי אפילו להיעזר בכלי כלשהו ולמלא תיק בחלק ממנה על מנת לקחת זאת אתכם הביתה.

קשה לתאר את התהליך היפהפה הזה שאינו לינארי, בו אתם 'הופכים לשלווה', וזו הדרך הטובה ביותר לתאר לכם זאת בעזרת מושג לינארי.

כאשר אתם לוקחים זאת הביתה, כתוצאה מכך אתם הופכים להיות כל הזמן - או לפחות רוב הזמן - לאותו מצב שאתם מגיעים אליו בזמן המדיטציה. זה משפיע אפילו על חלומותיכם כאשר אתם ישנים. בכל שעה ערה אתם רואים את הדברים באופן שונה מאשר לפני כן, מכיוון שלקחתם אתכם פיסה מאותה 'חומה'.

 

'החומה' הזו כונתה המעטה/צעיף, שלעיתים קרובות מפריד בין תודעה אנושית לתודעה מקודשת. לעיתים קרובות היה עליכם להיעזר באדם אחר שיעביר אתכם בין שני המצבים האלה, אולם באנרגיה הזו כבר אין בזה צורך יותר.

בתוככם, בתוך התפארת שהנכם, קיימים הכלים על מנת להגיע לאותה 'החומה' ולקחת ממנה פיסה הביתה.

ודבר זה קשור לאמונה. אם כך הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לתפוש זאת ולהניח שזה אמיתי. הרי זה מה שאתם עושים לגבי 'כוח הכובד' - אם ישאלו אתכם האם אתם מאמינים בו, אתם תצחקו, ואולי תפילו משהו מידכם ותצחקו אפילו יותר [קריון מצחקק בהנאה..] למרות שזה משהו שאינו נראה, אתם מאמינים בו מכיוון שאתם רואים זאת כל הזמן. אתם מניחים שזה אמיתי.

 

עליכם לעשות אותו הדבר לגבי הרעיון ששלווה יכולה להגיע אתכם הביתה...

ואז אתם מתחילים.

אתם הופכים לרב מימדיים כאשר אתם נמצאים במצב מדיטטבי, וכל אדם העושה מדיטציה יודע זאת.

זוהי הרגשה שאינכם יכולים להעמיד פנים שאתם שרויים בה. אתם יודעים כאשר אתם נמצאים בה. זו התודעה שלכם שמתפשטת כמעט עד לאינסוף, ואתם מרגישים זאת.

זוהי השלווה שאתם שותים פנימה, זוהי 'החומה'.

וברגע הזה אתם מתחילים להניח שזה יכול להפוך ולהיות אתם. אתם מתחילים לראות זאת, ולהתחיל בהצהרות, הצהרות שנוצרו כדי שהתודעה הרב מימדית שלכם תתחיל ליישם זאת למוח ההגיוני.

 

מדענים יתווכחו מהיכן מגיעה הקדושה של האינטואיציה והיצירתיות.

אני סיפרתי לכם שזה מגיע מהשְׁלָשָׁה - הלב, המוח, ובלוטת האצטרובל. עליכם להשתמש בכל החלקים של השְׁלָשָׁה הזו, ולהבין שלעולם אינכם יכולים להשתמש רק בהגיון, באופן אינטלקטואלי, מכיוון שזהו תפקוד של המוח, של סינפסות.

זהו מושג של הלב שיש לתרגל ולאמן בו את המוח. וניתן לעשות זאת באמצעות ההצהרות.

אם כך, כאשר תגיעו לאותו מצב, אתם יכולים לומר לעצמכם בשקט או בקול רם: "אני שלווה. יש בי שלווה. אקח אתי פיסה/חלק מן המצב הזה וזה יהפוך להיות אני. אני מצהיר/ה שלא אעזוב לבדי את המצב הזה, ואקח אתי משהו הרבה מעבר למה שהיה לי לפני כן.."

 

צרו את ההצהרות שלכם עצמכם, אלו שעובדות וטובות עבורכם, ואמרו אותן בכל פעם שתגיעו לשם, ל'חומה'.

 

סיפרנו לכם על מילים נוספות המתחילות באות P - התמדה, תרגול Persistence וסבלנות Patience. זה לא יקרה באופן אוטומטי. יקרים, זה אינו קל. אתם נוטלים מושג רב מימדי ומתחילים לעבוד אתו באופן לינארי.

אני יושב לפני אלה שירגישו את אשר אני מדבר אודותיו.

האם אתם מגדירים אהבה בעזרת מוחכם? האם אתם בכלל יכולים להגדיר אותה? כיצד אתם מגדירים אינטואיציה, או יצירתיות? אינכם יכולים להגדיר את כל אלה מכיוון שהם רב מימדיים, בדיוק כמו מציאת השלווה.

 

אנחנו עומדים לסיים את התקשור הזה. אולם לפני כן נאמר עכשיו יחד, לאט, בכל השפות שנוכחות כאן, "אני שלווה", ופעם נוספת "אני שלווה".

האם תוכלו להרגיש בתאים האינטואיטיביים שלכם כיצד זה עובד עם המוח שלכם ועם רגשותיכם?

הבה נאמר זאת פעם נוספת "אני שלווה".

חלק מכם חווים צמרמורת, מכיוון שאתם יושבים במקום מלא שלווה, ומתרגלים עכשיו הליכה ל'חומה'.

אם תהיו רציניים לגבי התרגיל הזה, אתם עומדים לשנות את חייכם!

 

חלק ישאלו האם זה תרגיל טוב גם עבור חמלה, והתשובה שלילית 'לא' [ קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שבראש וראשונה עליכם להיות בעלי שלווה, ואז לתרגל את החמלה בעולם האמיתי, במכונית שהיה עליכם להחנות אותה.

חמלה אינה באה לידי ביטוי בשעה שאתם עוצרים, מדובר בפעולה מלאת חמלה כאשר אתם נמצאים בכלי הרכב ונוסעים מנקודה לנקודה. חמלה עושים בעולם האמיתי, עם שלווה.

 

אני מקווה שזה הביא אתכם קרוב יותר להבנה של 'החומה' ולכלי החדש באנרגיה החדשה הזו.

יקרים, האור באמת יוצא החוצה אל תוך עולם חשוך. זהו מקום טוב שהגעתם אליו אתי, כקבוצה, כך שתוכלו להרגיש את המציאות של זה, מכיוון שכאשר אתם פוקחים את עיניכם אתם רואים רק יופי, רק דברים מלאי שלווה.

מי יתן ותזכרו את הזמן הזה..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020