Light Connections
 
 

 

החומה - מאי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו יושבים במפרץ באי פיקו באיים האזוריים, מביטים במים, וזרם אויר קליל בגבנו.

היום הזה היה מלא באירועים עבור הנוכחים כאן, ואחד מהם היה מסע להיסטוריה. אנחנו יושבים במקום מעניין ביותר מבחינה היסטורית.

לפני 35 שנים נרצח הלויתן האחרון לא רחוק מכאן באוקינוס. זה קרה לא לפני זמן רב כלל, יקרים, וכיום זה נחשב למשהו שאסור לעשותו ברוב המדינות על הפלנטה, וזה בעל החיים היחידי המוגן בצורה אחידה באמצעות הסכמה. ועדיין, כאשר אנשים יוצאים בסירות בגדלים שונים על מנת לצפות בלויתן, הוא יודע שהאנשים שם ונשאר מספיק זמן במקום על מנת שהאנשים יוכלו להבחין בו, ולאחר הוא צולל אל תוך המים לזמן מה ושב ועולה אל פני המים, באופן יחסי לאותו מקום..

בכל היונקים ברחבי העולם עובר הזכרון של הטורפים שלהם, זכרון שהוא כה חזק עד שבמשך דורות על גבי דורות, כאשר הם מזהים טורף כזה בסביבתם, הם בורחים מתוך אינסטינקט לצד השני. הלויתנים יודעים שצדו אותם, הם לא יכלו למחות את הזכרון שחלק מהלהקה שלהם מתו עם צלצלים תקועים בהם...זה קרה רק לפני 35 שנים.

אולם נראה כאילו זה לא התרחש. האינסטינקט של הרשומות האקאשיות שלהם אינו נמצא שם, ובמקום זאת קורה דבר מדהים, והם נשארים לעתים קרובות ליד הסירות. ומעבר להוכחה של הביולוגיה זה מוכיח שהתודעה גוברת על אינסטינקט.

תודעה היא אנרגיה, אתם יכולים לראות ולהרגיש זאת, וכאשר אדבר על 'החומה', זהו הנושא של היום, שקשור אליה.

 

לפני שאמשיך ברצוני שתקחו נשימה.

ברוב שנות החיים הפלנטה הזו החליטה שלא להרוג לויתנים. זוהי החלטה לא רגילה, אולם הפלנטה בכללותה הבינה את ההגיון בכך, שלא כמו לגבי שום חיה אחרת שצדים אותה. לעתים קרובות יש עונות ציד, אולם זה כבר אינו תקף לגבי הלויתנים.

וההחלטה הזו נובעת מכיוון שהתודעה מתחילה לנוע.

זהו נושא שדיברנו עליו פעמים רבות, ולאחרונה דיברנו איתכם על 'החומה'.

'החומה', יקרים, היא המגבלה של אמונתכם שלכם. אתם לא תלכו מעבר למרחק מסוים מכיוון שאתם פוגשים בחומה של חוסר אמונה.

לחוסר האמונה הזה יש צורות רבות. לעתים קרובות הוא נובע מכל מה שלימדו אתכם כל אלה שאתם מכבדים אותם. לפעמים חוסר אמונה נובע ממה שאתם חושבים שנמצא שם - בין אם אתם מדענים, פיסיקאים או כימאים, מכיון שקיימת חומה בין מה שראיתם ולמדתם, ואתם 'יודעים טוב מכולם' ולכן לא תעברו מעבר לנקודה מסוימת.

 

הדבר דומה גם לגבי אנשים רוחניים - קיימת 'חומה' גם לאנשים בעלי החשיבה הגבוהה ביותר על הפלנטה. וברצוני להראות זאת לכם, בקצרה.

חלק מכם המקשיבים לי כאן היום או שיקראו זאת מאוחר יותר, עשויים לגלות שאתם מאמינים נוצרים העוקבים אחר החיים, החמלה והדוגמא של ישוע, ויש בזה כבוד רב. ויתכן שתבינו שהחלטתם לחיות את חייכם כפי שהוא נהג לחיות, מכיוון שאין כיום דוגמא טובה ממנו על הפלנטה.

אם כך, ברצוני לשאול אתכם מדוע אתם מקשיבים לתקשור הזה או קוראים אותו? [ קריון מצחקק בהנאה..] הרי ברחבי הפלנטה עקרונות היסוד של הנצרות דורשים מכם שלא לעשות זאת, שזה אינו תואם את הדיוק של פעולתו של האל, ושעליכם לעבור דרך צעדים לינאריים מסוימים על מנת לשמוע או לקרוא מסרים שכאלה, שאמורים להגיע בכלל מכומר או דרשן מנוסה היטב שממוקם גבוה במידרג.

והנה, עדיין אתם כאן...

 

והרשו לי לספר לכם אודות 'חומה' שיתכן ולא ידעתם אודותיה:

זמן לא רב לאחר שהתגלו המגילות של ים המלח והכתבים המשמעותיים מימי התנ"ך, התגלו בנאג' חמאדי במצרים מגילות גנוזות במערה ובהן הכתבים של ג'והן ותומס (משנים עשר שליחיו של ישוע, ת.ג.) המספרים על חייהם עם ישוע ועל תובנות אישיות שלהם., בין השניים האלה לא היתה הסכמה מוחלטת, ולכן יקרים, אינכם יודעים על כך דבר מכיוון שלכנסיה שלכם יש 'חומה' והיא אינה מאפשרת לראות את המגילות של אלה שצעדו עם ישוע.

אתם מוזמנים לבדוק ולחקור זאת במידה ומידע זה חדש עבורכם, ואתם מטילים בו ספק. ולאחר שתוודאו זאת, אתם יכולים לשאול את כל האנשים הרשמיים במעלה מידרג הסמכויות והנחשבים לאלה שיכולים לדבר עם האל, מדוע כל זה הוסתר מכם..

 

'חומות של אמונה' קיימות בכל מקום, ו'חומות' של הגיון בריא הטוען שניתן להגיע רק עד מקום מסויים...

קיימות גם 'חומות' עבור עובדי אור המציבות בפניהם את השאלה עד כמה רחוק הם יסכימו ללכת.

גם לאנשים מוארים על פני הפלנטה, אנשים יפים המרגישים אחדות עם הכל, הנוהגים לעשות מדיטציות במשך שעות מדי יום באופן קבוע וסדיר - גם להם קיימת 'חומה'. הם מגיעים במצב המדיטטיבי שלהם לשלווה אותה חיפשו, ועבורם קיימת רק התפישה של מציאת השלווה בדרכם שלהם. הם אינם חושבים על הליכה מעבר לכך מכיוון שלדעתם הם מצאו את כל מה שקיים ואת האחדות עם הכל..

ואם אכן זה כך, אבקש מהם לקום עכשיו ולצאת ולצעוד על פני המים... הם יטענו שזה משהו אחר [ קריון מצחקק בהנאה...] אולם אם הם באמת נמצאים באחדות עם הכל, הרי שהמים ידעו מי הם ויתמכו במשקלם ובהישרדותם...

 

זוהי התודעה, כאנרגיה, העובדת על חידה שטרם ראיתם. כאשר אנחנו מדברים על השלווה, איננו מדברים רק על מציאתה, אלא על כרייתה. כלומר, כאשר תמצאו את עצמכם במקום של שלווה, אתם 'מושחים' אותה על עצמכם כאילו וכריתם זאת מן האדמה או מכל מקור אחר ממנו תגיע השלווה, אתם ממלאים את כיסיכם בשלווה הזו, שמים אותה בתאים שלכם, ובכל פעם שתעשו מדיטציה למציאת השלווה, קחו ממנה קצת הביתה, לחייכם.

מודטים אינם עושים זאת. זה מגיע מעבר ל'חומת האמונה' שלהם. מודטים מחפשים את המים המתוקים של השלווה ושותים מן המעין, ושבים לשם כאשר הם נעשים שוב צמאים.. הם אינם מאמינים בהכרח ברעיון שהם יכולים למלא בקבוק בשלווה (בקבוק קטן ושטוח שניתן לשאת בכיס, ת.ג.) לקחת אותו לביתם, להכפיל זאת, ולחלק זאת עם אחרים.

 

אנחנו מדברים על 'החומה' בעקבות מה שמתרחש עם התודעה שלכם. התודעה שלכם מתחילה לעבור התמרה בעקבות התפקוד המוגבר של בלוטת האצטרובל שלכם..

בלוטת האצטרובל מעניקה לכם אינטואיציה, יצירתיות, שאינם מגיעים בהכרח אך ורק מהמוח. וכאשר זה משולב עם הלב, יש לכם משהו שלא היה לכם לפני כן - יש לכם דרך לשבור את החומה!

 

אם כך, ההפצרה מיועדת לכל מי שמקשיב או קורא זאת, לבחון מהי 'החומה' שלכם, ולהגדיר מה אינכם מוכנים לעשות מכיוון שזה מטופש לדעתכם, או שסיפרו לכם שאינכם יכולים לעשות זאת.

אני מזמין אתכם להעריך מחדש את הכל, לחלוטין!

ותוך כדי זה גלו מה יש בכם שאינכם מאמינים בו, ושתוכלו לתרום לגופכם שלכם עצמכם - חיים ארוכים יותר, וריפוי מלא לחלוטין!

זוהי 'חומה' אחת קטנה מרבות אחרות. זהו דבר שאינכם מאמינים בו, וזה כה קשה עבור רבים מכם לעבור אותה.

ובמשך שנים סיפרנו לכם שניתן להתגבר על הדברים האלה מכיוון שהתודעה היא למעשה פיסיקה.

אתם יכולים לשנות את הכימיה שלכם, אתם יכולים לפנות למחלות בגופכם ולומר לו שזה אינו הולם. אתם יכולים לרטוט ברטט כה גבוה כך שדברים בלתי הולמים לא יצמדו אליכם לעולם בצורה של מחלות, חיידקים ווירוסים.

זהו העתיד לאחר שבירת 'החומה', ויש חומות רבות.

 

אתם מתחילים לקלף ולהרחיק את כל הדברים שסיפרו לכם שאינכם אמורים לעשותם, וביניהם אולי אפילו להאזין לקריון או לקרוא את תקשוריו.

 

המילים האלו נאמרות באהבה לאנושות המוכנה לקבל אותן.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020