Light Connections
 
 

 

לויתנים ודולפינים - מאי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו באיים האזוריים, איים באוקינוס האטלנטי המשתייכים למדינת פורטוגל. אולם אנחנו עומדים לדבר על נושא החביב על רבים כל כך.

 

אם אינכם חלק מקבוצה זו, ואתם קוראים זאת מאוחר יותר, הרי שאנחנו יושבים באזור יפהפה, במדשאה בפארק, ויתכן ולא תוכלו להצטרף לפעילות בסמוך לאוקינוס, כך שזה נועד עבורכם...

זהו משהו שלא דיברנו עליו לפני כן באופן הבא - המסר היום יהיה אודות לויתנים ודולפינים.

 

עבור הביולוגים, הלויתנים כוללים גם את כל הדולפינים. זהו הסיווג שאליו משתייכים הדולפינים. כך שלדעתו של ביולוג הדולפין הוא פשוט לויתן קטן...

אנחנו נפריד ביניהם לצורך הדיון הזה שלנו, ונכנה אותם לויתנים ודולפינים.

 

אתחיל בהגיון בריא עם הנחת היסוד שכל חוקר טבע מכיר.

ברצוני שזו תהיה תחילתה של ההשוואה בין בעלי החיים בים - הלויתנים והדולפינים - והיונקים ובעלי החיים בטבע, ביערות. אין באמת הבדל גדול ביניהם, בעלי החיים בטבע הם כמו בעלי החיים בים, ובמקום יער זה אוקינוס. והייתם עשויים לצפות מבעלי החיים בים לאותה התנהגות אינסטינקטיבית שקיימת בבעלי החיים ביערות על פני כל הפלנטה. אולם זה אינו כך - וזהו הנושא של המסר הזה.

 

הקשיבו לכך:

חוקרי הטבע מכינים את המדריכים ומיידעים אתכם מה מסוכן ומה אינו מסוכן, ולרוב הם יאמרו שכאשר בעל החיים יחוש באדם המתקרב למקום המחיה שלו, הוא יעזוב אתכם ויפנה לכיוון השני, בין אם הוא נע לבדו, או אפילו אם הם נעים בקבוצות, בעדרים - הם נוטים להימנע מהאנושות.

אתם יודעים זאת, וחוקרי הטבע מספרים לכם שאינכם צריכים להיות מודאגים יותר מדי מכך, ושבעלי החיים יפנו לצד השני, חוץ מהנסיבות בהן יש להם גור קטן למשל...

כל בעל חיים שיש לו צאצא יתקוף אתכם אם ירגיש שאתם מהווים עבורו סכנה כלשהי. אתם יודעים זאת, זהו הדבר המסוכן ביותר עבורכם מבעלי חיים בטבע כאשר אתם מתקרבים אליהם לפתע והם נמצאים עם ילדיהם.

בין אם אתם נוכחים כאן ויושבים על הדשא, ובין אם אתם קוראים זאת מאוחר יותר, כמעט כל אחד מכם יודע שזה נכון.

רוב בעלי החיים נמנעים מבני אדם, למעט כמה יוצאים מן הכלל שהם סקרנים, כמו סוגים מסוימים של קופים, אולם גם הם ימנעו מכם כאשר הם יראו אתכם מאוחר יותר או שיוודאו שאינכם מתכוונים לפלוש לטריטוריה שלהם. אולם כך או כך, הם אינם ניגשים על מנת לפגוש אתכם.

 

וזהו ההבדל בו נדון מיד.

ברצוני לתאר משהו עבור אלה שאינם נמצאים ליד אוקינוס, משהו שחוו אלה שהיתה להם הזדמנות לשחות עם להקה של דולפינים, ואתן הצהרה: אינכם ניגשים לדולפינים, הם באים אליכם.

אתם עשויים ללכת למקום בו אתם יודעים שהם נמצאים שם ועושים משהו, ניזונים או מזדווגים.

הדבר דומה גם ביחס ללויתנים, אתם עשויים להגיע למקום בו אתם יודעים שהם עושים זאת... וכאשר תגיעו למקום ולא תוכלו לראות אף דולפין, ותרדו בשקט מן הסירה למים, ותחכו בעוד הסירה תתרחק - הדולפינים ימצאו אתכם, בהתאם למקום בו תהיו, הנסיבות המסוימות של מזג האויר והשעה ביום, ותנאי האוקינוס.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) היה עד לכך, וזה גורם לו לדמעות עד עצם היום הזה.

הם נמצאים במרחק, הם רואים אתכם במים, הם חשים בכם בצליל, והלהקה כולה של הדולפינים מסתובבת על מנת להגיע מיד לעבר בני האדם.

 

יקרים, זה בניגוד לאינטואיציה של כל בעל חיים על הפלנטה. מתרחש כאן משהו אחר, ועל הביולוגים לחקור מעט יותר על מנת למצוא משהו שאינכם באמת מבינים או יודעים עדיין.

 

והדולפינים ישחו בכוונה דרך קבוצת האנשים השוחים במים, על פני המים, מתחת לפני המים, הם יעברו דרך כל בני האדם, ולאחר שהם יסיימו הם יסתובבו ויעשו זאת פעם נוספת ... כלומר, להקת הדולפינים אינה פשוט עוברת שם ואתם במקרה נמצאים בדרכם, הלהקה הזו - שיכולה למנות מאות דולפינים - תסתובב, תשחה דרככם, מתחתיכם, ולאחר תסתובב במתכוון עם כוונה, תחזור ותעשה זאת שוב.

שותפי ראה אותם עושים זאת עד חמש פעמים, ולאחר הם עזבו וחזרו לעשות את מה שהיו עסוקים בו לפני כן.

 

אולם זה אינו הכל. כאשר הם מגיעים לראות אתכם, קיימות התנהגויות מסוימות בבעלי החיים האלה שלעולם לא תראו בבעלי החיים בטבע.

 

 

 

 

 

הלויתנים דומים אולם מעט שונים.

ולפני שאמשיך, ברצוני להצביע על משהו: אתמול הקבוצה הזו זכתה להצצה בסוג לויתן שהוא בעל החיים הגדול ביותר כיום על הפלנטה הזו - הלויתן הכחול - שאפשר להשוות את גודלו לזה של סוג של דינוזאור. גודלו היה כפול מממדיה של הסירה הגדולה שהייתם עליה, הוא היה עצום בגודלו!

באופן הגיוני, הלויתן הגיע לפני המים, לקח נשימה או שתיים של אויר לפני שצלל שוב אל תוך המים. האינטואיציה שלכם אומרת לכם שהוא ידע שהייתם שם [קריון מצחקק בהנאה..] ואתם צודקים - שום דבר מסביבת חייו אינו חומק מבעל החיים הזה, וודאי שהוא ידע שהייתם שם.

זה קרה אתכם ועם עוד שתי סירות - הוא עלה לפני המים, לקח נשימה, ושב וצלל.

 

לאחר חיכיתם בסירות כ 20-30 דקות, והוא עשה זאת שוב...

בזמן הזה, הלויתן הזה היה יכול לשחות בקלות מרחקים עצומים של קילומטרים רבים, הרחק הרחק מן הסירות האלו - זה מה שלויתנים עושים... בדפוסי ההגירה שלהם רוב השחיה שלהם אינה מתרחשת תמיד על פני המים אלא גם מתחת לפני המים, והם נעים.

הלויתן הזה לא המשיך לנוע, וכאשר הוא יצא שוב, הבחנתם שהוא היה במרחק של כמה מטרים מן המקום בו נראה לפני כן, ובהתרגשות רבה הסירות נעו לעבר הנקודה החדשה בה היה הלויתן הפעם, המנועים הותנעו - הלויתן ידע שעוקבים אחריו, ושלוש פעמים הוא צלל ועלה שוב למעלה בדיוק היכן שהיה לפני כן.

האינכם חושבים שזה מעניין?

 

לדולפינים יש התנהגות דומה.

 

ללויתן הזה היה קשר וחיבור עם בני האדם, שהיה בטוח מספיק עבורו. הרי הלויתן הזה היה יכול להרוס בקלות את כל אחת מהסירות האלו, עלה בעדינות אל פני המים, לקח נשימה, כך שכולכם תוכלו לראות אותו.

התגובה בכל הסירות היתה קריאות עידוד, התלהבות וצהלה, היו מחיאות כפיים, היתה שמחה, רק למראה של בעל החיים המפואר הזה - והלויתן ידע זאת, לחלוטין! [קריון מצחקק בהנאה..]

 

ישנו דבר מה נוסף שבני אדם אינם לוקחים בחשבון:

בנס שראיתם אתמול, כיצד הלויתן חש את כל זה? קיים קשר וחיבור שונה ממה שניתן לחשוב, זהו חיבור וקשר של תודעה, ובאופן כלשהו הלויתן הזה היה יכול לחוש בתודעה של קבוצת בני אדם, או אולי אפילו בתודעה של אדם אחד...

והלויתן ביצע הערכה ואמד את התודעה הזו כמשהו בטוח עבורו...

 

וברצוני להציג בפניכם משהו שרבים טרם חשבו עליו:

האינסטינקט בממלכת בעלי החיים הוא משהו ראשוני ובסיסי אצל כל בעל חיים, במיוחד אינסטינקט ההישרדות, העובר מהאם והאב לגורים שלהם. בממלכת בעלי החיים ביער, האינסטינקט הזה משמש כהגנה מפני אויבים. בעלי חיים קטנים שאך זה נולדו כבר יודעים באופן אינסטינקטיבי כיצד נראה טורף, מהו ריחו, מה אופן פעולתו - אתם יודעים זאת.

 

במשך מאות בשנים ציידים בסירות היו בעקבות הלויתנים, צדו אותם באמצעות צלצלים והרגו אותם, ועדיין האינסטינקט לא היה קיים אצל אותו הלויתן שראיתם אתמול. אם כך מה עצר את האינסטינקט הזה בן מאות בשנים שאמר שלא להתקרב לסירות, או להתכונן להגן על עצמו במקרה כזה, כנגד אותם טורפים שיהרגו אותו ואת כל אבות אבותיו.

לא היה לו את האינסטינקט הזה, מכיוון שתודעה גוברת על אינסטינקט.

 

 

 

 

 

אתמול פגשתם גם להקה של דולפינים שהפגינה שני דברים יוצאי דופן:

ראשית, הלהקה היתה מורכבת מכמה מינים של דולפינים ששחו כולם יחד. באופן נורמלי, אפילו בעלי חיים ביער מכבדים את בני מינם ויהיו רק עם בני מינם.

באפריקה, אנטילופות ואיילות מסוגים שונים נוהגים להתאסף יחד סביב מקור מים, אולם הם לא יהיו שם כולם ביחד - הם יתחלפו וישתו על פי התור, וישארו עם בני מינם.

אולם לא כך הדולפינים, הם מכונים בביולוגיה בעלי חיים חברותיים, אולם זה יותר מכך...

 

המאפיין השני היה שהם שחו עם התינוקות שלהם שהיו בני מספר שבועות או אפילו פחות מכך, הם היו דולפינים קטנטנים.

הם ידעו שהייתם שם והתבוננתם בלויתן. הם שהו שם כל הזמן וחיכו עד שתסתובבו ותשובו חזרה לאי, ואז הם הופיעו ... והם הופיעו בדיוק בחלק של הקשת (החלק הקדמי ביותר של הסירה, ת.ג.) שם הייתם כולכם.

 

הדולפינים האלה רקדו במים, קפצו, נתרו, שחו במהירות עם הצעירים שלהם, ובכל ההתרגשות שחוויתם רק מעטים מכם רצו גם לירכתיים של הספינה כאשר הדולפינים עברו, מכיוון שהדולפינים נשארו בחלק של הקשת של הסירה...

האם חשבתם על כך והייתם מודעים לכך? לא רק שהדולפינים היו שם, רצו לשחק אתכם ולהראות לכם משהו, אלא שהם גם ידעו היכן בדיוק הייתם על הסירה! [קריון מצחקק בהנאה...] האם זה מעלה דמעות בעיניכם?

 

וזה עוד לא הכל. יש שם משהו. אפילו הצוות של הסירה היה נרגש מכיוון שלמעשה הדולפינים היו שם כדי להראות לכם את צאצאיהם הקטנים! אמהות גאות עם ילדיהן שוחים לידן, שוב ושוב מנסות להפנות את תשומת לבכם לראות זאת...הן עצרו, נשענו והראו לכם את הלובן של הבטן שלהן.

כמה מכם הרגישו שפעולה זו מנוגדת לכל אינטואיציה של כל בעל חיים על הפלנטה?

בממלכת בעלי החיים, אצל כלבים העושים זאת מדובר בסוג של הכנעה, ואילו אצל הדולפינים המשמעות היא שהם בוטחים בכם! הם מראים לכם את החלק החלש והפגיע ביותר בגופם מכיוון שהם יודעים מי הנכם, בני אדם.

זה אמור לספר לכם משהו אודות הקשר והחיבור שלכם לבעל החיים הזה.

 

מחקרים הראו שקבוצה של אנשים קולניים השוחים במים אינם מושכים את הדולפינים, ואילו קבוצה שקטה, רוחשת יותר כבוד ומוקירה שמחה, תמיד תמשוך אותם. תוכלו לומר שהם טלפתיים, אולם זו אינה המילה הנכונה, למעשה הם 'תופשים' (קשור לתפישה) וחשים בתודעה האנושית, שבתוכה קיים הבורא היוצר של הפלנטה הזו.

וככל שבני האדם קרובים לכך, הדולפינים יודעים זאת.

 

אני מזמין חוקרי טבע וביולוגים לבצע מחקרים על התודעה של בני אדם ודולפינים, מעבר למה שכבר נעשה עד כה.

קיים מחקר על ילד אוטיסטי ודולפין, שהיה ביניהם קשר וחיבור עמוק ברמה שהיתה ניתנת להוכחה.

הילד היה יושב בחדרו ובוחר צורה - למשל ריבוע, מעגל, משולש. והצורות האלו נזרקו לבריכה בה גר הדולפין, ולפחות ב 80% מהפעמים הדולפין היה בוחר באותה הצורה שהילד בחר. וזה קרה שוב ושוב...פעם אחר פעם..

זה לא קרה בהכרח עם אדם שלא היה אוטיסטי, ואתם צריכים ללמוד מזה משהו [קריון מצחקק בהנאה..]

ואני מזמין להעמיק במחקרים מסוג זה.

ועד כמה שהסיפור מעמיק עד כה, זה אינו סופו של הסיפור.

מסיבות כלכליות העבירו את הדולפין למקום אחר, ממדינת קליפורניה למדינת פלורידה, ולכן הניסויים הסתיימו. עד שתומך במדע ותודעה הציע לנסות ולהמשיך בניסוי כאשר הדולפין נמצא במרחק כה רב מהילד, וגילו שהמרחק לא היווה שום הבדל...

האם אתם מבינים זאת?

 

גם תאומים עם דנ"א זהה יכולים לחוש מה קורה לקרובי משפחתם אפילו אם הם נמצאים בצדדים שונים של כדור הארץ.

התודעה היא רב מימדית, התודעה היא אנרגיה.

ויש עוד...

 

קיימת היסטוריה מדהימה על הפלנטה הזו שלא לימדו אתכם אודותיה, מכיוון שאינכם יודעים אודותיה.

על פני כדור הארץ היו לפניכם ארבע תרבויות אחרות, קטנות בהרבה מהתרבות שלכם כיום, אתם התרבות החמישית.

היה מספיק מרחב וזמן בין תרבות אחת לאחרת, כך שלא נמצא דבר מתרבויות אלו עד לזמן הנוכחי, בו אתם מתחילים למצוא דברים בני אלפי שנים מעבר להערכה שלכם על הזמן שהתרבויות התחילו והתחילה נוכחותם של בני האדם.

וזה עתיד להיות אפילו גדול ורחב יותר עם המכשור החדש שלכם ועם המדע - אתם תתחילו לראות את התרבויות הקדומות האלו שחיסלו את עצמן.

גם אתם כמעט ולא הצלחתם, יקרים, פעם אחת בעקבות מגיפה ופעם אחרת בגלל מזג האויר. היו ארבע פעמים שהיו סימני שאלה לגביהם, ולפני כמה שנים כמעט ועשיתם זאת שוב...אלא שאם זה היה מתרחש הייתם מכחידים את עצמכם במלחמה .

 

אסיים עם הערה אזוטרית.

וזה עומד להיות כה אזוטרי עד שאנשים רבים לא יבינו זאת כלל:

החיבור והקשר בין הלויתנים, הדולפינים והאנושות חזק יותר מכפי שאתם יודעים. הם מערכת הגיבוי לרשומות האקאשיות האנושיות.

לו הייתם הורסים את עצמכם לחלוטין, כל הזכרונות של כל מה שהתרחש על הפלנטה הזו היו עדיין מאוחזרים ובשימוש על ידי אלה שהיו הולכים למקום אחר בזמן אחר.

אפילו אם לא היה נשאר כאן אדם אחד חי, הרי שהספריה החיה של הרשומות האקאשיות של הפלנטה מוטמעת בלויתנים ובדולפינים, בעלי חיים שמוגנים על ידי 90% מאוכלוסיית כדור הארץ ואפילו עם הסכמים שאומרים שאין לגעת בהם.

 

זו אינה מקריות. אלה דברים שגורמים לאנשים רבים 'לגלגל' את עיניהם, אולם אלו האמיתות.

התודעה חשובה עד כדי כך, מי שהנכם, והנשמה שיש לכם.

בפעם הבאה שתפגשו דולפינים ולויתנים, הביטו בהם באופן שונה.

כאשר דולפין יסתובב אליכם ויפרוש ויראה לכם את סנפיריו, ואת בטנו הלבנה, ברצוני שתדעו שבעצם הוא מספר לכם שהוא רואה אתכם, שהוא יודע שזה בטוח עבורו וחושף בפניכם את חלקיו הפגיעים ביותר מכיוון שהוא רואה את הבורא בתוככם, ושהוא מכיר אתכם.

 

זה יפהפה, ואתמול חוויתם זאת. וחלק מכם עומדים לחוות זאת פעם נוספת.

 

חשבו על הדברים האלה, שהם רחבים הרבה יותר מכפי שהבנתם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020