Light Connections
 
 

 

הדלתות הנפתחות - מאי 2019

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

אני הוא 'שומר הזמן' והגעתי על מנת לקחת אתכם לטיול קטן היום. אחלוק אתכם מה מתרחש על הפלנטה שלכם, מכיוון שזה מרגש מאוד. עם זאת, אנחנו יודעים שהיו לכם חדשות רעות, ושאתם רואים דברים שמתרחשים על הפלנטה שלכם שקשה מאוד לבני אדם לעבור אותם.

ישנן טרגדיות רבות המתרחשות על בסיס יומיומי, וזה בחלקו השפעה של המהפכה המתרחשת.

ראשית, ישנם דברים מעניינים מאוד הקורים עם הקרינה הקוסמית.

זה עשוי להיות מבלבל מאוד עבור רובכם, אולם קיים שפע של קרינה קוסמית המגיעה מן היקום, אל תוך הפלנטה שלכם. זה יעזור מכיוון שהיא זורעת זרעים החשובים מאוד לעתידכם.

 

מה שאנחנו אומרים לכם, יקרים, הוא שלכל אחד מכם יש לב שיכול לשנות את העולם שלפניכם.

למרות שהפיסיקה שלכם עדיין אינה מסכימה לחלוטין, אתם פשוט יכולים לקצר את כל זה על ידי למידה כיצד להשפיע על כל מה שסביבכם.

זה נעשה באמצעות הלב המגנטי שלכם. כן, אתם יכולים לשנות את האנרגיה של כל דבר בעולמכם באמצעות פעולותיכם לבד...

 

כמה עובדי אור נדרשים כדי לשנות את הפלנטה שלכם?

 

נדרש רק עובד אור אחד ... את/ה. זה כה פשוט. את/ה משנה את עולמך והכל סביבכם מתחיל להשתנות. האם המשמעות היא שתפסיקו לנשום אחרת היום ופתאום כל מה שאי פעם רציתם יהיה שלכם? שלא יהיו קשיים נוספים בחייכם? ובכן, זה אינו בדיוק מה שהגדרתם עבור עצמכם כרוח, נכון? אתם משחקים משחק מחבואים יפה. אתם לומדים לדעת את ההבדלים בין האופן בו אתם מחווטים לצורך הישרדות ומה הרוח שלכם זקוקה לו בחוויה החדשה והיפה הזו.

אתם צועדים לתוך רמה שונה לחלוטין וזה קסום עבורנו לצפות בכך. נהיה שם בכל פעם שנוכל להיות. כדי להושיט את ידינו אליכם, כאשר אתם פוסעים מרמה אחת לאחרת, כאשר אתם נוטלים את הקפיצות האנושיות הנועזות האלו. כאשר אתם הופכים את עצמכם לפגיעים במצב מאוד עדין, זכרו שזהו המקום שבו נמצא החוזק שלכם.

זהו המקום שממנו כל זה מגיע, ממה שהגדרתם לעצמכם לפני שהגעתם לשחק את המשחק הזה. חלקם נראים כמו מחסומים או מקומות שבהם פשוט אינכם יכולים לעבור, אולם אתם קרובים הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

 

זמן של מאסטריות

 

אנחנו מבקשים מכם למצוא כמה מצבים פשוטים מאוד בחייכם, על בסיס יומיומי, שגורמים להתנגדות. זה יכול להיות משהו שאינכם באמת אוהבים לעשות מדי יום.

אתם יכולים לשאול מה ניתן ללמוד מכך? ובכן, זה אודות מאסטריות של התנגדות בכל הצורות. המאסטריות של משהו יכולה להיות כל כך הרבה יותר קלה מאשר רק לפני כמה שבועות, כי זה באמת הזמן של המאסטריות.

 

הקרינה הקוסמית הנכנסת כעת לכדור הארץ גם פותחת פוטנציאלים אחרים. כאשר היא נכנסת בדרך זו, זה משנה את הסביבה דרכה היא עוברת.

אתם עשויים לראות צורות חדשות של מחלות ואלרגיות שיופיעו. אל תדאיגו את עצמכם, מכיוון שעבור רובכם אלו יהיו התאמות קלות. רוב עובדי האור היו מחוסנים במידה מסוימת כנגד זה בכל מקרה. עם זאת, תראו כמה מאפיינים חדשים על הפלנטה שלכם, אשר בעצם פותחים עבורכם הזדמנויות לחוות דברים בדרכים חדשות.

הגוף הפיסי עצמו מתחיל להשתנות, מתחיל לשחרר את אחיזת הרוח. למרות שזה מאוד קסום, זה גם די קשה עבור בני אדם אשר 'הלכו על שתי רגליים כל חייהם'. אתם יכולים לעבוד עם כל כך הרבה יותר בזמנים אלה.

 

במהלך השבועות הקרובים, אנחנו מבקשים מכם להביט סביב בדברים בחייכם שגורמים להתנגדות. מצאו דרכים להתאהב בהם, גם אם אפילו לשנייה. גלו את האור בכל מה שגרם לכם להתנגדות, בדברים שאינכם אוהבים לעשות.

חוויה זו יכולה להרחיב את רוחב הפס שלכם, מכיוון שבני האדם מתחילים עכשיו לחוות את החיים בצורה חדשה. זו הסיבה שעשינו עבודה רבה עם המציאויות המעורבבות שנטענו לאחרונה.

הרחבת רוחב הפס של הרטט באנושות היא הצעד הראשון בהתפתחות הנמצאת בהישג יד. התחילו להרגיש זאת כמו עיגון בחיי היומיום שלכם ובטחו שמגיע הרבה יותר.

 

אתם יוצרים זאת בשעה שאתם מדברים, בשעה שאתם צועדים קדימה. למרות שאיננו יכולים לומר לכם בדיוק מה יהיה עתידכם, אנחנו יכולים לומר לכם לקראת איזה כיוון אתם צועדים, וזה יפה מאוד.

כן, מגיעות לפלנטה שלכם עוד חדשות רעות. לפני שנים, סיפרנו לכם שארצות הברית עומדת לעבור מחזור מעבר, שבו היא כבר לא תהיה המנהיגה המובילה בעולם. כרגע, אתם עדים לכמה מהמחזורים השונים עליהם דיברנו בקשר לכלכלה ומנהיגות.

יקרים, יש לכם חיבור חזק למדי ואתם יצירתיים למדי עם מחזורים אלה.

 

עתוי מושלם עבור הצעד הראשון

 

זה בעצם יפה מאוד, מכיוון שכפי שכבר סיפרנו לכם כל הזמן, כאשר תצעדו קדימה תהיו כל כך נרגשים לנוכח האפשרויות. רבים מכם יכולים להתחיל לעשות זאת כעת.

לפני כמה חודשים, ביקשנו מרבים מכם להתחיל להכין את עצמכם, מכיוון שלקראת סוף חודש אפריל תהיה לכם הזדמנות להשתנות - בין אם זה פרוייקט חדש, מהלך, או משהו שאתם מושקעים בו, דברים רבים כל כך נפתחים עכשיו - אל תפחדו לצעוד קדימה כאשר הדלת נפתחת, נועו לקראת זה, ואם אינכם אוהבים זאת, תמיד אתם יכולים להסתובב ולנוע חזרה או לבחור שוב... זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים.

אולם שום דבר אינו קורה עד שאתם צועדים את הצעד הזה, לכן אנחנו כאן על מנת לספר לכם אודות זה. היקום סביבכם נערך בצורה כזו כדי להקל עליכם לצעוד את הצעד הראשון, שהוא הקשה מכל שאר הצעדים. אנחנו גם אומרים לכם, יקרים, שדלתות אלו ייסגרו מהר למדי אם לא תפעלו לקראתן. השינויים עליהם אנחנו מדברים עשויים שלא להיות מוגדרים בבירור. ואם זה המצב, נסו להרחיב את התפישה שלכם ולהביט שוב...

 

ייתכן שתרצו לשמור על עצמכם מפני זה, מכיוון שזה אומר שהשינוי שאתם מתחילים לחוות עכשיו לוקח אתכם למקום אחר לגמרי. תוכלו לראות זאת הרבה ככל שנתקדם, מכיוון שהפיסיולוגיה שלגם תתחיל להשתנות בעוד כמה חודשים. ואתם עשויים לראות זאת כמשהו חיובי או שלילי - תלוי כיצד זה ישפיע עליכם, אולם למען האמת אתם כבר יודעים שזה עומד להגיע.

אל תחששו משינויים אלה. דעו שיש לכם הזדמנויות לעלות לרטט גבוה יותר, לחיות בדיוק במקום שבו אתם נמצאים עכשיו.

 

למען האמת, אתם כבר מתכוננים לכך רוב חייכם הנוכחיים, ורבים מכם במשך מספר יחידות חיים. ישנה הזדמנות לחזור יחד לצורתכם המקורית, לפני שעטיתם על עצמכם דחיסות כזו, ואנחנו נרגשים מכך עד מאוד. כל זה נקרא בחזרה דרך קשרי הלב שלכם. האמינו ובטחו שלעולם אינכם לבדכם. אתם תמיד מוקפים - לא רק על ידי אחרים שנמצאים שם אתכם ועושים משהו דומה, אלא גם על ידינו עכשיו.

 

דעו שהצעד הקטן הראשון בכיוון חדש הוא הצעד הכי קשה לצעוד... זה גם הפך להיות הרבה יותר קל עם המתנה האחרונה של אנרגיה מן היקום, אשר עכשיו תומכת בכם בצורה חדשה לגמרי. העזו לצעוד את הצעדים האלה, לקפוץ החוצה ואפילו לטעות... זה מה שבני אדם עושים. יקרים, לעולם אל תשכחו שאתם מושלמים, בדיוק במקום שאתם נמצאים בו ברגע זה.

 

אל תחפשו הרבה מחוצה לעצמכם, מכיוון שאתם מתחילים להביא את כל זה פנימה. ישנם דברים כה רבים עכשיו המתחילים להתרחש.

הפכו להיות משקיפים על החיים, בחרו בדיוק היכן שאתה רוצה לשים את משקלכם. שמרו על העבודה הטובה, דעו שאתה הקוסמים על לוח המשחק.

זה לא ייקח זמן רב לפני שתתחילו לגלות את החרב של מרליה. אתם צועדים בצורה מושלמת, יוצרים את מציאותכם צעד אחר צעד. לא יכולנו להיות גאים יותר מעצם הצפיה בכם.

עכשיו אנחנו משאירים אתכם עם שלוש תזכורות קטנות: התייחסו זה לזה בכבוד הגדול ביותר. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. שחקו היטב את המשחק הזה.

תהנו מהמסע, יקרים. אני 'שומר הזמן'.

 

אספבו,

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020