Light Connections
 
 

 

התפישה של הצבע - אפריל 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים בדרומה של מצרים, המקום המכונה אבו סימבל, שנודע בהקשר להישג בשימור והצלה של שני מקדשים יפהפיים, שעמדו להיות מוצפים על ידי סכר אסואן.. במקום זאת הם נלקחו, חלק אחר חלק, ומוקמו במקום אחר - העבודה נמשכה 4 שנים - וכך הם ניצלו מהרס על ידי המים ואובדן הגנזך שלהם לעד.

(סכר אַסְוַאן הוא מערכת של שני סכרים - הגבוה והנמוך - על נהר הנילוס, בסמוך לאסואן, המשמשים לאגירת מי הנהר באמצעות הצפת האזור שלפני הסכר ולוויסות זרימת מי הנהר בהתאם לצורכי המדינה, המתחם של המקדשים הועבר בשלמותו בשנות הששים של המאה הקודמת, ונבנה שוב על גבי גבעה מלאכותית גבוהה יותר, ת.ג.)

זו אחת הסיבות שהקבוצה נמצאת כאן, על מנת להתבונן במשהו שהיה יכול להיות מכוסה לגמרי במים ולאבד לתמיד.

וברצוני להשתמש בתרחיש כולו כחלק ממטפורה, לשאול אתכם שאלות ולתת לכם הזדמנויות להגדרה.

יתכן שלא שמעתם אותי מדבר על כך בעבר, אולם ברצוני לשכתב שוב מחדש את מה שאתם חושבים לגבי מילה מסוימת או מושגים מסוימים.

 

כדור הארץ מתחיל לצאת כעת מקום חשוך. אפשר לראות זאת בדרכים רבות, במקומות רבים, בגישות ותפישות רבות, אולם אתם עשויים לשאול שאלות רבות, ואחת מהן היא לגבי המונח 'הארה', ששמעתם עליו פעמים כה רבות והוא בעל משמעויות רבות עבור אנשים כה רבים.

אם כך, אפשרו לי להגדיר זאת מחדש: ובתחילה, אפילו לפני ההגדרה, אומר משהו שעשוי להפתיע אתכם מאוד. למילה 'הארה' אין כל קשר לרוחניות. 'הארה' קשורה לסוג חשיבה גבוהה יותר, המתחילה לבחון את עצמה מעבר להרגלים שהיו לה לפני כן. זהו סוג של חשיבה המרוממת את עצמה מהמקום בו היתה, וכוללת דברים שאינם בהכרח חלק מחשיבה רגילה, דברים כמו עוצמתן ותוצאותיהן של החמלה, אהבה, הגינות, אדיבות - כדרך חיים.

 

רבים יתחילו לחשוב מחשבות מוארות שאין להן כל קשר לרוחניות. פעמים רבות קבוצה מוארת תעלה ותהיה גלויה, ויהיו חברים בה משוררים, מוסיקאים, וציירים שאין להם כל קשר עם מערכת אמונה או רוחניות נעלה, אלא עם תודעה הכוללת את הדברים הרכים של החיים - חמלה, אהבה, הגינות, אדיבות - כדרך חיים. ורעיון ומושג האומרים שכל הדברים האלה יוצרים אנרגיה משל עצמם שלאחר מתפשטים ומגיעים לאחרים, מכיוון שהאנרגיה הזו היא גבוהה יותר מאשר זו שהגעתם ממנה, שהיתה נמוכה יותר..

 

הבה נדבר לרגע על הארה ואנרגיה נמוכה יותר.

יקרים, אתם מגיעים מפלנטה בה קיימת חשיבה מאוד שכיחה ומשותפת לרבים. והחשיבה הזו היא אנרגיה שאינה מוארת והטוענת שהחיים באופן בסיסי הם אודות הישרדות, ועל מנת לשרוד עליכם לעשות דברים מסוימים ולחשוב בדרכים מסוימות. והכל הוא אודות הישרדות.

אם תדברו עם מישהו שאינו מתעניין בהכרח בדברים שמעניינים אתכם, הוא יאמר לכם שכדור הארץ רע עבורכם ושעליכם להתעלות מעליו באמצעות הפיכתכם לחזקים. אולם דווקא בחוזק הזה נעוצה הסיבה לקיומם של הכובשים והמלחמות וכל השאר.

 

ישנם כיום כה רבים שחיים על פי התבנית הזו באופן יומיומי, הם נאבקים על מנת לשרוד, והם יאמרו לכם שכאלה הם פני החיים, יום אחר יום, צעד אחר צעד, ושיש תמיד להקדים את האחרים מסביבכם, שאם לא כן - הם יקחו מכם את כל מה שיש לכם. לדעתם כדור הארץ הוא מקום בו האנשים סובלים ולכן יש להיות תמיד קדימה, לפני כולם, אחרת צפויים לסבל..

 

אם אתם - בני אדם מוארים עם אותו סוג מחשבות שדיברנו עליהן, המאמצים דרך חיים של חמלה, אדיבות ואהבה - אם תעמדו עכשיו אל מול אנשים כאלה ותתחילו בוויכוח או עימות עימם, הם יביטו בכם, 'יגלגלו' את עיניהם ויבשרו לכם שאינכם עומדים לשרוד מכיוון שאתם חלשים, מכיוון שכל הדיבורים על אהבה רק מעידים על חולשה, וחמלה לא נועדה לחיים אלא לדברים אחרים..

הם יאמרו שאופן חשיבתכם העלוב לא יאפשר לכם להצליח ולשרוד ושעליכם להתעשת. הם לא יבינו שבנקודה הזו בזמן השתנה והתהפך תפקידם של האנשים במצב, כלומר, הם אלה שלא יצליחו לשרוד!

 

וברצוני להציג מטפורה, לפיה לא ניתן להסביר אודות צבע לאדם שאינו רואה. הוא נמצא שני צעדים מאחור ואינו רואה אפילו את האור, ועוד פחות מכך אינו מסוגל לצבוע אותו..

אלה החושבים בדרך השלילית הזו הם אלה שתמיד יתלוננו על מצב הדברים, ינסו את הגבולות של האגו שלהם ועוצמתם על מנת לרומם את עצמם ולהגיע למקום בו יכריזו שהם עומדים לשרוד. יקרים, הם חיים בעולם של שחור ולבן.

ואם תופיעו ותתחילו לספר להם אודות חמלה ואהבה, הם לא יראו בכם שום דבר שימשוך אותם. ולדעתם הם רק יראו בכם חולשה. מכיוון שבאופן מטפורי, אתם צועדים בצבע, ואילו הם צועדים בשחור ולבן.

 

רובכם קיבלתם החלטה לנוע מן המקום שתארתי לפני רגע, לעבר מקום שהיה מואר יותר. ואתם יודעים שזה לא קרה באופן מיידי. זה לא מתרחש כך לעולם! קיימים עדיין גוונים של זה.

ישנם תמיד אלה, גם בקבוצה הזו, שתמיד עובדים על תהליך החשיבה שלהם עצמם ועל ההארה שלהם עצמם, מנסים להבין ולפרוש ולמתוח את הפער בין העולם הלינארי הזה של חשיבה ישנה העשוי ומבוסס באמת על אותם הרגלים שאתם רואים סביבכם, או על אלה מההיסטוריה, או אפילו על ההרגלים שהוריכם העניקו לכם.

וזוהי הסיבה, יקרים, שעל רבים כל כך מכם הנמצאים יחד אתי במקום הזה, היה להתרחק מחברים ומשפחה, מכיוון שהם עדיין רואים את הדברים בשחור או לבן, וכאשר הם מתבוננים בכם הם 'יגלגלו' את עיניהם ויאמרו לכם שאתם חלשים ושלא תצליחו לשרוד. הם אינם מבינים ש'עולם בצבע' מגיע.

 

מהם הצעדים שתוכלו לנקוט על מנת להתרחק מאלה שישארו שקועים בחשכה, ולעולם לא יראו את האור שרואה מי שצועד בצבע?

הצעד הראשון הוא ההבנה שיש יותר, עוד... זה קורה בדרכים כה רבות. הקשיבו: לפעמים, כאשר אתם פוגשים מישהו הרואה בכם משהו שלא ראה אצל אחרים, זה גורם לו לרצות יותר, עוד..

אתם יכולים לראות זאת כבר במסע הזה שלנו כאן במצרים, כאשר ניגשים אליכם ואומרים לכם שאתם שונים, רוצים לדעת מי אתם, ומה אתם עושים - ובחוויה הזו יקרים, קיימת הצצה לצבע בעולם של שחור ולבן.

ואין דרך חזרה לאחר שאתם רואים צבע, יקרים, כאשר אתם נמצאים בעולם של שחור ולבן ואתם יודעים שהצבע זמין, ולפתע אתם רואים את ההבדל, גם אם הוא קטן - אין דרך חזרה!

ויתכן שזה מתרחש כאשר אתם מדברים עם מישהו שלדעתכם אינו מחבב אתכם או שלא אכפת לו מכם, אולם עשוי לקרות ביניכם משהו שאינכם מודעים לו - מעצם השיחה הוא זוכה להצצה מהחמלה שאתם שולחים ושקיימת בחייכם, בעצם הרכות והאדיבות שלכם כלפיו.

 

נשוב למקדשים:

לפני שהוחלט להזיז את שני המקדשים האלה ממקומם, היתה צריכה להתקבל בחלטה גדולה וחשובה. המים עמדו לעלות ולכסות אותם, ועמדה בפניהם האפשרות להזיז אותם או להשאירם במקומם.

בעולם המעשי נדרשו להתכנס רבים יחד על מנת להשיג זאת, נדרש לכך מימון, היה צריך לייצר זאת, והיה צורך לפרק לבנה אחרי לבנה, סלע אחר סלע, ולאחר להרכיב אותם יחד שוב, במשך שנים!

וזוהי מטפורה לאותם אנשים שהחליטו לעבור לקרקע גבוהה יותר, לרמות הגבוהות יותר, מכיוון שהצבע מגיע! והם החליטו להזיז את כל חייהם, ואת אישיותם כולה, את אמונתם..

יקרים, האדריכלים שהעמידו את המקדשים כאן - במקום בו אתם נמצאים כעת - הזיזו הכל בזהירות רבה לקרקע גבוהה יותר, ובמקום הקודם לא נשאר דבר מאחור, למעט שברי אבנים.. ואתם יכולים כעת להתבונן בהם, להעריך את כל הפלא הזה וההיסטוריה שלהם.

 

המטפורה היא שאינכם יכולים לצאת רק באופן חלקי מן האנרגיה החשוכה, מהשחור והלבן, ולכנות את עצמכם כאלה שרואים את הצבע. אינכם יכולים להעביר רגל אחת לעולם הצבע ולהשאיר את הרגל השניה בעולם הישן, ולכנות את עצמכם מוארים.

אולם זה שונה עבור הרבים שנמצאים בתהליך, אתם יודעים שאתם בונים זאת, לבנה אחר לבנה. מכיוון שכל אחד מכם הוא שונה, התודעה שלכם שונה, וגם האופן בו אתם פועלים ומחליטים הוא שונה.

לחלק מכם ישנם מחזורי חיים ארוכים מאוד - גם שותפי (לי קרול, ת.ג.) הוא אחד כזה - כך שנדרש זמן רב יותר לגרום לדברים להתרחש במחזור חיים כזה. חלק מהמפה שלו נעשה בסיבוב מהיר, כך שדברים מסוימים קרו באופן מיידי, ואילו דברים אחרים נמשכו זמן רב מאוד.

שותפי היה שרוי שנים רבות בתהליך הפרוק של הישן ובניה מחדש של החדש ברמה גבוהה יותר. וכעת לא נשאר לו שום דבר בעולם הישן של השחור והלבן. הוא לא היה יכול לעזוב מאחוריו הרבה מן הצער לגבי המשפחה, החברים, העמיתים, כך שהוא אינו מתרועע איתם הרבה - זה ממש כמותכם, האין זאת?

 

אתם נוטלים את ההחלטות האלו להזיז דברים או שלא להזיז אותם, וחלקכם מחליטים מהר אולם חלקכם עושים זאת לא כל כך מהר.

לעולם אל תשפטו את עצמכם פשוט מכיוון שאתם רק בונים את הלבנים בין העולמות - זה של השחור ולבן וזה של הצבע, מכיוון שיקרים, מדובר על כוונה, וכאשר אתם עומדים אתם יכולים לראות מאחוריכם איזו כוונה שלכם הושגה.

 

לפני שנבנה סכר אסואן, המצרים הבינו שהמים עולים ועתידים לכסות את המקדשים. וכאשר החלו בבנית המבנה, היו אלה שהביטו במקדשים שהיו שם והחליטו שכדאי להזיז אותם. אולם ברגע שהם הגו את הרעיון הזה, החלו להמטיר עליהם הטחות שליליות, וטענו שזה בלתי אפשרי, שזה לא יצליח, שאיש אינו מתעניין בכך, וגם הממשלה מן הסתם לא תסייע, ולכן לא יימצא מימון לכך... והרשימה האינסופית הזו רק התארכה לה עוד ועוד..

אולם, אט אט החל להגיח הצבע.. ואנשים התחילו לתהות האם אולי בכל זאת ניתן לעשות זאת, מי יוכל לעשות זאת, אולי עליהם להיעזר באחרים שנמצאים כבר ב'צבע' ויכולים לראות את מה שהם מקבלים הצצה אליו, וישתפו איתם פעולה...והתשובה היתה חיובית ביותר! 'כן, כן, כן'..

 

אתם יושבים בקרב אלה המוכנים לעזור לכם. יתכן ואתם חדשים ומתחילים להבין רק מעט מאוד מכל זה, אולם אני מזמין אתכם להתבונן סביבכם, ואם תוכלו לראות 'צבע' באנשים שנמצאים כאן, החיים באורח חיים הרחק מעבר להישרדות או אגו, זה ירומם אתכם מהעולם שחשבתם שהוא עולם של קורבנות, לעבר עולם של תפארת!

 

ישנם אלה המבקשים מלי קרול ומקריון להיות מציאותיים, מכיוון שמה שמראים בחדשות ובכל דבר אחר מצביע שכאלה הם החיים, כאלה הם פני הדברים...

אנשים אלה מזכירים את אותם המצרים שכאשר הם ראו בזמנו את התוכניות להזזת המקדשים וטענו שזה יהיה בלתי אפשרי לביצוע, ושלחו את המתכננים להביט במציאות ובחיים שמסביבם.

אלא שאותם אנשים בעלי הרעיון המתקדם שינו את המציאות שלהם! הם נטלו שני מקדשים ענקיים והעבירו אותם לשטח אחר במרחק גדול, בנו אותם בדיוק כפי שהיו, אלא שבמישור גבוה ומורם יותר.

 

והיום במקום הזה אתם רואים את התוצאות של אלה שטענו שזה יהיה בר ביצוע. רובם ראו זאת בעיני רוחם, וכך הם שינו את מציאותם, מכזו שראתה את המקדשים שוקעים ואובדים לנצח, למציאות של גיוס המימון הדרוש, העברתם, לבנה אחר לבנה, והגשמת הרעיון שלהם.

 

ההזמנה עבורכם היא שתצאו מהעולם של השחור והלבן שאתם נמצאים בתוכו, צאו מן הרעיון שההישרדות היא כל מה שקיים, מכיוון שישנם דברים שאינכם יודעים:

כאשר אתם חיים במציאות חדשה של חמלה, אדיבות ואהבה, משהו חדש קורה: מתקיימת התכנסות של אנרגיה שמתחילה לעבוד לטובתכם!

החשיבה הגבוהה יותר, המושגים והתפישות יוצרים למעשה אנרגיה שלא ציפיתם לה. והאנרגיה הזו מתחילה ליישם ולזמן עבורכם דברים, אתם פוגשים אנשים, מתחילים להתרחש דברים הרבה יותר טובים בחייכם מאשר לו רק ניסיתם לעשות זאת בעצמכם מתוך הישרדות.

 

אלה הדברים שאנחנו מלמדים. אנרגיה חדשה נמצאת כאן, מגיע ההבדל בין שחור ולבן, לצבע, וחשבו לרגע על כל מה שהתרחש באזור הזה ממש, במקום בו אתם נמצאים היום, על מנת להפיק את המקדשים האלה כך שתוכלו להביט בהם, להיכנס פנימה ולכבד את אלה שבנו אותם - במקום שהם יהיו שקועים בתוך המים, מתפוררים בחשכה.

 

אתם מוכיחים מעבר לכל ספק ומפגינים מציאות חדשה, ואתם מתחילים לעבוד בצבע מלא.

זה מי שהנכם!

 

זה המסר של קריון, וכך הוא תמיד יהיה. זה מה שמתרחש בכדור הארץ כעת. הרוח נושבת בגבכם. אין מדובר עוד במאבק שהיה.

אני מזמין את אלה המקשיבים לי כאן כעת, ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר, להתעורר לעולם של צבע, אפילו בעודכם יושבים בעולם של שחור ולבן וחושבים שאפסה כל תקוה. יתכן ושמעתם 'צבע' אפילו במסר הזה, יתכן ושמעתם את האהבה המגיעה מהמקור הבורא היוצר, האל, המכיר ויודע את שמכם.

יתכן והמסר הזה נועד ממש עבורכם, היום...ולכן הגעתם לשמוע אותו ...אפשרו לזה להיות כך ..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020