Light Connections
 
 

 

עובד האור החדש - מאי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

כאשר קבוצה מתרגלת עקביות/לכידות בפגישה מעין זו, זה פותח את התקשור לנושאים גדולים יותר אודות אהבה.

קבוצה יכולה לסייע לעקביות/לכידות לאלה שיושבים לפניה ואינם שרויים במצב הזה, ואם תרחיבו את הרעיון של העקביות/לכידות, הרי שזה הרבה יותר גדול מכפי שאתם חושבים, למרות שנראה שזהו תהליך לינארי.

כאשר ישנם מספיק אנשים במצב של עקביות/לכידות - כפי שהיא מוגדרת על ידי מדידות מדעיות - והם חושבים על אותו דבר, הרי זה כמעט כמו שהם יוצרים תחנת רדיו המשדרת הרבה מעבר למה שאתם חושבים.

עקביות/לכידות כזו, כמעט כמו תחנת שידור, היוצרת מצב של עקביות/לכידות גדול יותר - לא נמדדה באמת עבור זה, כאשר קבוצה אחת מגיעה למצב כזה ומתקיימת מדידה במקום אחר, או באדם אחר.

מה שנמדד היתה השפעתם של רבים, כאשר מתחילה להיות עקביות/שזירה ממוקדת, ובאמת מתחילים לראות שאחרים מגיעים אף הם למצב הזה בקלות רבה יותר, בעקבות אלה שלצידם..

 

יקרים, זוהי הנחת יסוד שמסרנו לכם במטאפיסיקה האומרת שאיזון משדר איזון.

כאשר ישנו אדם מאוזן בקרב קבוצת אנשים שאינם מאוזנים או במצב של כאוס, אין מדובר רק באדם אחד מני רבים, זה כמו שלאיזון יש אור במקום חשוך, ואנשים מתחילים להרגיש את האדם ששרוי באיזון, והאיזון שלו יוצר איזון רב יותר, ופעמים רבות אפילו ללא שיחה.

אפשר לראות את העוצמה שבסנכרון הזה של העקביות/לכידות. וזוהי רק איכות ומאפיין אחד המתחיל להתרחש על הפלנטה הזו.

ישנן עוד איכויות ותכונות רבות, וסיפרנו לכם על מאפיין נוסף - אור מדליק אור, אור יוצר למעשה אור, כלומר שאור של תודעה גבוהה יוצר יותר מעצמו בדרך שאינכם מודעים לה ואשר אינה ניתנת להסבר עבורכם.

 

בעולם לינארי בו עובד אור יוצר אור במקום חשוך, מתחילים לראות שהאור אינו מצוי בקופסה, הוא נע לכל כיוון ולכל מקום, וכאשר אדם מדליק גפרור בחדר חשוך, שחור - כולם יכולים לראות מעט יותר. כך שזה אינו מביא תועלת רק לאותו אדם המדליק את הגפרור... ובעקבותיו גם אחרים יתחילו להדליק גפרורים, זהו תהליך שפורח, ועד מהרה יותר ויותר מדליקים גפרורים ויותר ויותר אנשים יכולים לראות מעט יותר.

 

דיברנו על כך פעמים רבות במהלך 30 השנים האחרונות: כאשר אתם מתחילים לראות האחד את השני, הרי שאינכם פוחדים יותר זה מזה.

הפחד שמתחולל על הפלנטה הזו נובע מאלה שאינם יכולים לראות את האחר. הם מגנים על עצמם, על משאביהם ומקורותיהם מכיוון שהם אינם יודעים דבר על התרבות והחברה האחרות, או אפילו על שכניהם.

אולם כאשר אתם יכולים לראות אותם, ולהבין שכולכם אותו הדבר במובנים מסוימים, ואולי אפילו סוגדים לאותו בורא יפהפה - אולי בדרכים שונות, אולם אתם יכולים לראות זאת בכל זאת - אתם מתחילים להרגע...

 

לו היתה לכם עקביות/לכידות כזו על הפלנטה, אפילו באופן שולי, והייתם מתחילים לראות האחד את השני, והחדר וכל כדור הארץ היה מתחיל להיות מואר כך שתוכלו לראות היטב יותר האחד את השני - כיצד זה היה מרגיש?

זה כבר התחיל...

האם אתם מבינים שנראה שההמצאה של האינטרנט מתחילה להיות קשורה לכל הדברים שהתחלנו לספר לכם עליהם, כולל הגעתו של קריון בשנת 1989 - ואותו אינטרנט שאיפשר לאנשים כה רבים לראות אתכם, ואתם יכולים לראות אותם...

המדיה שאתם צופים בה, במידה ואתם בוחרים להביט בה, וסרטוני הוידאו שמועלים שם, מדברים על חיי היומיום, אודות תרבויות שונות, ועל אהבה האחד לשני. וזה שונה.

ועדיין יהיו אלה שיאמרו שהטכנולוגיות האלו אינן עושות הרבה, שהן רק מרחיקות מחיי חברה וגורמות לחיות כפרטים מול פרטים - אולם אינכם תופשים את התמונה הגדולה יותר:

בפעם הראשונה על הפלנטה הזו תרבויות מתבונות האחת בשניה, במקום רק להקשיב למנהיגיהם המספרים להם מיהם אלה שעליהם לפחד מהם, או שלא לפחד מהם.

במיוחד האנשים הצעירים ברחבי העולם מתחילים לראות אנשים צעירים אחרים ומתחילים להבין שהם אינם כפי שסיפרו אודותיהם, וניתן להתכוונן למדינה אחר מדינה, להתחיל לראות משהו ולהגיע לעקביות/לכידות של הבנה.

 

לו הייתם מקדישים יום או יומיים להבנה של האחד את השני - מה היה יכול לקרות?

אנחנו מכנים זאת 'הבנה' אולם הרעיון כולו הוא שתגיעו למצב של הבנה חומלת לגבי מי שהם ומדוע הם עושים את אשר הם עושים, ולו הייתם עושים זאת, הייתם רואים שכולכם אותו הדבר, יקרים.

ואם באותו הרגע ההוא הייתם שואלים כל אדם האם הוא בוחר במלחמה [קריון מצחקק בהנאה..] אתם ודאי משערים שתשובתם של כולם תהיה שלילית - 'לא'...ואתם צודקים.

זה מדהים, מהמם!

והייתם מתחילים להבין את התפקוד של מה שהמלחמה עושה, וכיצד מעטים משפיעים על רבים, וכיצד בעלי הכוח יכולים לבטל ולשלוט על כל אלה שאינם חזקים, הייתם מתחילים להבין מה מעניקה לכם המדיה של הרשת החברתית - היא מאפשרת לכם להביט אל תוך ליבם של אלה שלא הכרתם אותם לפני כן.

 

זוהי דוגמא, יקרים, לטכנולוגיה המתאימה לזמנה. זוהי דוגמא לכך שיתכן ולא כל הטכנולוגיות הן 'רעות'. שבעצם נדרש איזון בין הטכנולוגיה והלב, נדרשים בני אדם המאוזנים עם הכלים שיש לכם ההולמים לזמן. וזה הכל חלק מהתפתחותה של האנושות תוך שימוש בכלים העומדים לרשותה.

ומגיע עוד..

 

לקבוצה זו יש שאלות שאפילו לא נשאלו, ואחת מהן היא מהו הנתיב המהיר להארה? והתשובה היא, היכולת לשבת ולהיות נאהבים.

זהו מסר שהעברתי פעמים רבות בדרכים שונות, המדבר על כל ההיסטוריה של החיים שיש לכם, המתחילים עם האם בימים המוקדמים והראשונים האלה שרבים מכם אינם מסוגלים באמת לזכור, בהם אחזו בכם והייתם מכורבלים, אהבו אתכם ודאגו לכם - ואין שום דבר הדומה לכך.

כל הכימיה היתה שם. על מנת להבין אהבה אין צורך להיות חכמים, אינטליגנטיים או מפותחים, יקרים.

על מנת להיות נאהבים אינכם צריכים להיות אינטלקטואליים.

הדאגה ותשומת הלב הזו, האהבה הזו, נשפכת וזורמת לעברכם ממש כעת, מן המקור הבורא והיוצר.

אולם קיים מגן שמרחיק אותה מלהשפיע עליכם, שגורם לה לנתר היישר בחזרה... ניתן לכנות את המגן הזה בשמות רבים - היעדר אמונה, פחד משינוי, מטאפיסיקה אינטלקטואלית בה מישהו שמעורב כל כך במטאפיסיקה ואנרגיה אולם הוא אינו מאושר מכיוון שהמגן שלו המונח עליו מונע ממנו לקבל את אהבת האל. הוא כה אינטלקטואלי ומעורב בכל האנרגיה והדברים בהם הוא מאמין, עד שזה למעשה מרחיק ממנו אנשים!

אם מישהו ישאל לשלומו הוא יענה לו בתשובה אינטלקטואלית שתרחיק אותו אדם שהתעניין. האינטלקטואל פשוט אינו יודע כיצד להיות נאהב.

האם לא הגיע הזמן להכיר במה שהמגן הזה עושה, לשמוט אותו ולהפסיק זאת, אפילו לרגע או שניים? האם תוכלו לשכוח לרגע את כל מה שלימדו אתכם - נכון או שגוי, שחור או לבן - ופשוט לשבת לרגע ללא השריון הזה, להיות ניטרליים, ולאפשר לאהבת האל להגיע, להיכנס ולהתחיל בשיעור?

זוהי החמלה! זוהי האהבה! חקו זאת! היו זאת!

ולאחר תתחילו להבין כיצד לארגן את אמונתכם, את המטאפיסיקה שלכם, וכיצד להגיב לאנרגיה...

כמה מכם למדו שעליכם לבנות את השריון הזה סביב עצמכם על מנת למנוע מדברים מסוימים להתרחש. ומכיוון שיש לכם שריון, זה מונע מכם להיות נאהבים. אתם חושבים שאתם מגנים על עצמכם מן החשכה בעוד שאתם מגנים על עצמכם מהכל, כולל מאיזון!

האם ידעתם זאת? קיימים כה רבים, אפילו בקרב הקבוצה הזו שיושבת לפני או מבין אלה שיקראו זאת מאוחר יותר, שעדיין באמת אינם מבינים כיצד פשוט לשבת ולהיות נאהבים ...

הם דואגים אפילו ממערכת האמונה שלהם, הם דואגים מאנרגיה חשוכה, ומדברים נוספים שנועדו למעשה לגרום להם להמשיך ולדאוג [ קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שזה הופך להרגל.

 

אם תוכלו לשבת לרגע ולהיות נאהבים, הכל יתחיל להשתנות במהירות למצב של איזון. אם תאפשרו זאת, זה יכול לשכתב מחדש את התכנות שלכם לגבי מה שאתם חושבים שהוא חשוב.

כבר אמרנו זאת בעבר:

אם ברצונכם לדעת מהי הארה, והיכן מצוי הזהב של האהבה, ההארה, האמת - שבו והיו נאהבים.

רבים צעדו בעקבות המאסטרים שצעדו על פני הפלנטה הזו, וכולם היו מתכנסים יחד ודנים במה שהם עשו, במשמעות של זה, ואיזה חוקים יש לבסס סביב חייהם והדברים אותם לימדו, אולם לרוב הם החמיצו חוק אחד - לחקות אותם! לשם כך הם היו כאן!

הם עשו מעשי נסים ודברו אודות אהבה - חקו זאת!

הם האנישו את האהבה - חקו זאת!

 

כיום יש לכם דבר דומה, אלא שזה שונה, האנרגיה משתנה על הפלנטה הזו.

אנחנו מבקשים מכל אחד מכם לעטות על עצמכם גלימה של מאסטריות, בעזרתה תוכלו לחקות את הבורא, עם תודעתכם וה'עצמי הגבוה' שלכם, שילוב ומיזוג בו תוכלו לעמוד, להיות שלווים, אנשים ירגישו משיכה אליכם, ואתם תעניקו להם אהבה ולא תתחילו לספר להם אודות מערכת השקפות ועקרונות...

איזה רעיון!

העניקו להם חמלה - זה מדבק, זה ריפוי. ישנם אלה שפשוט הולכים אתכם, ומכיוון שאתם מאוזנים ומשדרים זאת, מחלה עשויה להיעלם מגופם. הם ישאלו אתכם מה בעצם קרה, ותוכלו לספר להם שהכל אודות איזון וחמלה. אינכם חייבים להמליץ להם לקרוא דווקא ספר של קריון , תוכלו פשוט לחלוק עמם את התנסויותיכם שלכם, לספר להם אודות עצמכם!

אור מידבק. אור יוצר אור.

רבים מכם יודעים והיו עדים למה שמסוגל לחולל צחוק, וכיצד הוא יוצר למעשה צחוק נוסף. אדם אחד מתוך קבוצה שצוחק זמן רב מספיק יגרום לכל השאר לצחוק גם כן.

זה אור, זהו החלק היפה של החמלה והשמחה. הן אינן נשארות בתוך קופסה, הם 'בורחות' כה מהר, וזה יפהפה.

 

האם בדקתם מעודכם את האיזון שלכם עצמכם?

ישנם עובדי אור שהם כה תוקפניים עם השונות שלהם, שאינם נחשבים לאנשים 'רגילים', עד שהם מרחיקים מעצמם אנשים אחרים. יתכן והאמת שלהם היא אמת לאמיתה, אולם זה אינו מתקבל כך על ידי הקהל הרחב. וכאשר יטיחו זאת בפניהם, הם יאמרו שהם יודעים שהם מרחיקים מעצמם אנשים, מכיוון שזוהי משימתם...ושעליהם להיות שונים משונים על מנת לאחוז באנרגיה של הפלנטה הזו ...

אם כך, עליכם לדעת, שבשעה שאתם אכן אוחזים את האנרגיה עבור הפלנטה, אדם אחד 'משונה' בכל פעם, ישנם אלפי אנשים שמחים המפיצים את האור - ומדוע שלא תצטרפו לאור? כך תוכלו לאחוז את האנרגיה של הפלנטה פי עשרות מונים ועוד עם שמחה, ואיזון!

חלפו הימים בהם היה עליכם להיות שונים ומשונים על מנת שתוכלו לומר שאתם מאמינים במטאפיסיקה.. או מאמינים באנרגיות .. מגיעים הימים בהם האיזון הוא המפתח!

וכאשר מישהו ישאל אודותיכם, תוכלו לומר לו בעדינות שאתם מאמינים באנרגיות יפות מסביבכם, במלאכים, שאתם מדברים לאלה שמסביבכם... וציינו בעדינות שיתכן והם אינם מאמינים בכך... ואם תעשו זאת מתוך איזון ואהבה הם לא יפנו וילכו לכיוון השני, הם ירצו לדעת עוד..

 

זהו ההבדל כיום, עובדי אור, נשמות עתיקות.

על שותפי (לי קרול, ת.ג.) היה לומר את הדברים האלה, ולשוב ולשנות אותם עד שהגיע לנקודה הזו בו הוא מתייחס לאלה שבמערכת אמונה שלעתים קרובות נראים מוזרים ואומר להם שהגיע הזמן להשתנות.

אתם יכולים לקחת את האמת שבאנרגיה הזו שנשאתם כל אותן שנים, לאזן אותה שתהיה יפהפיה עבור הפלנטה.

אנשים ירגישו משיכה לאהבתכם, לחמלה שלכם, לאיזון שלכם, ולא תהיו משונים או מוזרים, לא יותר מאותם המאסטרים שכאשר הם לימדו, דיברו ועשו את עבודתם - איש לא פנה והלך לכיוון השני, אלא כל מה שאנשים רצו היה להתקרב אליהם מעט יותר ולהקשיב למילותיהם האדיבות, הרכות, היפהפיות, החכמות והמרפאות.

זה מי שהנכם! וזו הסיבה שאתם נמצאים כאן.

ברוכים הבאים לעידן החדש, עידן חדש אמיתי - לא מנקודת מבט של דרשה דתית, אלא כזו בה האור מושך, והחמלה מושכת אף יותר.

 

המסר הזה הובא לידיעתכם באמצעות כל המלאכים שבחדר, הפמליה שבחדר, ואלה המריעים באצטדיון כרגע ומציינים שזה ממש בזמן, ומבקשים שתלכו ותעשו זאת.

יש לכם עזרה. הרוח נושבת בגבכם, ועכשיו לכו ועשו זאת.

 

זהו המסר של קריון, והוא תמיד יהיה כך.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020