Light Connections
 
 

 

הספינקס - אפריל 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו במצרים, יושבים עם קבוצה לפני סמל ידוע, מוכר ומפורסם ברחבי העולם, ועם זאת עדיין מסתורי - הספינקס.

אני עומד לספר לכם משהו שהוא כה שונה ממה שההיסטוריה מסכימה עליו בנקודה זו של הזמן.

האם אתם מודעים לכך שהאמת ההיסטורית משתנה בכל פעם עם גילויים חדשים, כך שההיסטוריה אינה לעולם מדויקת. היסטוריה היא המיטב שביכולתנו לעשות כבני אדם, המיטב שאתם יכולים לעשות, על מנת לפתור חידה בהתבסס על מה שאתם חושבים שאתם יודעים, או על מה שהתרחש.

 

 

 

 

 

כאשר אתם מתבוננים בספינקס תאמרו שהוא נראה כחלק ממצרים, ולא רק זאת, הוא אף קרוב לפירמידות, ולכן אלה שבנו את הפירמידות מן הסתם גם בנו את הספינקס..

בפעם הקודמת שהיינו כאן כבר סיפרנו לכם שזה אינו כך, ויעידו על כך רמזים רבים וגם הגיון בריא.

כאשר המלכים, הפרעונים ובני משפחתם בנו דברים, הם בנו אותם יחד, את כולם על אותו מישור של העפר, וכך הקיפו את עצמם במבני זכרון או בקברים, שמאוחר יותר גם נבנו מתחת לאדמה.

לעומתם, הספינקס אינו קבר.

הבחינו באיזה גובה הוא ממוקם, הוא גם הרבה יותר עמוק מכל הפירמידות שמסביבו. המצרים לא נהגו לחפור, הם לא חפרו כאשר בנו את הפירמידות, ואם כך מדוע שהם יחליטו לחפור לצורך בניתו של הספינקס?

 

מה שאני עומד לספר לכם יהיה מנוגד לכל מה שיספרו לכם אי פעם, עד שתהיה קיימת היכולת להעריך מאוחר יותר את גילו של העפר. והיכולת הזו בדרך...

למעשה הספינקס הוא ממצא ארכיאולוגי שמצאו המצרים. רבים מכם הגעתם מחפירות ארכיאולוגיות, בהם החופרים נכנסו פנימה וגילו דברים שהושארו עבורכם על מנת שתמצאו אותם.

והמצרים מצאו את הספינקס, החלו לחשוף אותו, ואהבו את אשר הם ראו מכיוון שלספינקס היתה משמעות עבורם, והיו כאן דברים מופלאים, למרות שהוא היה קדום בהרבה מכפי שהם היו. הקסם עבורם היה שהם יכלו לראות את ההיסטוריה שלהם עצמם, מעבר לכל מה שהם חשבו שהיא היתה, וזה נראה דומה לדברים שהם רצו, אולם לא דומה מספיק...

 

 

 

 

 

הדבר הבא עשוי לגרום לכם 'לגלגל' את עיניכם.

ברצוני שתתבוננו מקרוב על ראשו של הספינקס. אם הוא נחפר ונקבר, ושוב נחפר ונקבר, וכך מספר פעמים במשך אלפי שנים, הרי שכתוצאה מתהליך שכזה היה צריך לראות מספר דפוסים של שחיקה בגוף - ואכן ניתן למצוא דפוסי שחיקה חמורה. הפסל אכן עתיק.

אולם אם תתבוננו בראש, הרי שאף הוא היה צריך להיות פגוע ואולי אפילו יותר, מכיוון שהוא היה בולט מחוץ לחול ולכן היו צריכים להיות עליו יותר סימני שחיקה מאשר על הגוף - אולם, יש לו פחות סימנים. הביטו.. נראה שזהו הראש 'הלא נכון'..

בקרב חוקרי התרבות המצרית זה אופייני ואפילו הולם לראות את ההשחתה של פסלים ופניהם. כאשר הגיע כובש הוא נהג להסיר את כל הדברים המשמעותיים של השושלת שקדמה לו, כמו הראשים והפנים, ולהחליפם בפנים וראשים של עצמו. וניתן לראות זאת בכל רחבי מצרים.

 

ראשו של הספינקס שייך למעשה לפרעה, וגילו אינו מתאים לגוף..

המצרים החליטו לקחת אותו לעצמם כממצא ארכאולוגי יפהפה, להפוך אותו לשלהם עם נתיבים שמובילים אליו, עם ראש של פרעה שהם עיצבו, וכך הוא הפך להיות 'הספינקס המוכר'.

הדברים האלה שאני מספר לכם יהפכו לידע כללי רק כאשר תהיה טכנולוגיה שתוכל לאבחן הבדלי גיל בעפר האדמה.

 

אה, אולם ישנם כמה רמזים שעדיין עליכם לגלות אותם.

עבור המצרים, הרמתם והזזתם של אבנים נחשבה לאומנות. וכאשר הם רצו שהן ייראו בדרך מסוימת ויהיו שלמות הם הזיזו אותן בדרך מסוימת כך שלא יהיו חורים. אולם יקרים, הם קדחו חורים על מנת להרים ולמקם בעיקר סלע על גבי סלע באופן אנכי.

בבניה של היום של בטון על גבי בטון, לעתים קרובות ישנו פין ביניהם. לא תמצאו כאן פין שכזה אולם יתכן ותמצאו עדות והוכחה לחורים שעוברים דרך הראש לגוף הפסל. בתוך החורים לא יהיה שום דבר, מכיוון שהדבר שהם השתמשו בו על מנת לקבע זאת כבר נשחק והתפורר עם הזמן - שמו זאת שם אולם זה לא היה סלע..

צפו לתגלית הזו של חורים בראשו של הספינקס, היכולת הזו מגיעה...ולא תהיה שום סיבה נראית לעין, אלא אם כן קראתם את התקשור של קריון [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

האם זה מפתיע אתכם למצרים היו ממצאים ארכיאולוגים משלהם? האם זה מפתיע אתכם שיתכן והיו מוזיאונים למצרים? חוקרי תרבות מצרים יתקלו בממצא מצרי וכלל לא יחשבו שהם גילו משהו שאינו שייך למצרים אלא שזה בעצם מוצג מהמוזיאון שלהם? זה יכול להיות מבלבל מאוד.

בחשיבה לינארית, גם ההיסטוריונים הנפלאים ביותר אינם מכירים בתרבויות אחרות מאשר התרבות אותה הם חוקרים, ובאפשרות שיש לה חפצים משלה, והספינקס הוא אחד מהם,

הוא ממצא נפלא, יקרים..

 

כאשר תקומו על רגליכם, ברצוני שתדמיינו משהו נוסף.

הספינקס הזה נבנה, עוצב והוצג על ידי אלה שיצרו אותו, והוא היה צבעוני! זה היה מראה יפהפה.

כיום, נראה שמקיפה אותו מעין בריכה, ואכן זה נועד למים. באמת היו מים מסביב לספינקס כאשר הוא נבנה כך שהוא יהיה יפהפה. איזה ממצא היה להם, והוא אינו שייך לפרעונים.

 

 

 

 

 

ברצוני שתבחינו גם בדבר נוסף שהיו השערות רבות בקשר אליו:

אפילו ראשו 'החדש' של הספינקס, זה של פרעה, הושחת - האף נעלם, כלומר, הגיע כובש נוסף והשחית אפילו את פניו החדשים של פרעה שהושמו על הספינקס.

 

תוכלו לראות זאת בכל רחבי מצרים, יקרים, שהשחתתו של פסל נוטלת ממנו את מהותו. מאמינים שאפילו לפסל קיימת מהות כאשר הוא הושלם, יש בו היזכרות של הנשמה..

כך שבהסרתו של האף, או שריטתם של פניו, אתם נוטלים את מהותו ושמים במקומה את מהותכם שלכם, או שעוזבים אותו כך.

כך הרגישו הכובשים וזו היתה התודעה של זמנם. כך שאתם עומדים לראות בהמשך הרבה אפים שבורים [קריון מצחקק בהנאה..]

 

יהיו אלה שיקראו את התקשור הזה ויחשבו לעצמם עד כמה זה מוזר, ועד כמה משוגע יכול להיות המתקשר הזה של העידן החדש.

אולם יגיע יום בו כל מה שאני מספר לכם יתועד בספרים, כך שתוכלו לקרוא זאת, והילדים ידעו את מה שסיפרתי כרגע. בנקודה זו בזמן, אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים, אולם הטכנולוגיה תתקן את הדברים שההיסטוריה לא הצליחה לעשות. וזה יקרה פעמים רבות בחייכם.

 

ולבסוף, זה:

המדיום הגדול אדגר קייסי דיבר על החדר שמצוי מתחת לספינקס (נחשב לגדול המתקשרים האמריקאים בשנות ה 30 של המאה הקודמת, ת.ג.). ובמהלך כל ההיסטוריה המטאפיסית, כאשר דיברו על הספינקס היתה קיימת ההשערה וההנחה, הרעיון, המסורת, שקיים כאן יותר מאשר ניתן לראות, שקיימים חדרים ודלתות שעדיין יש לגלותם..

מדענים וארכיאולוגים חיפשו, חקרו ובחנו בכל מקום. אתם היושבים כאן - האם אתם רואים פתח? ובכן, גם הם לא גילו שום דבר..

 

בתקשור הזה, מועבר מידע בדרך זו ממקור אחד לשני, וכל כך הרבה נעשה באמצעות מטפורות.

השירים בני ארבע השורות של נוסטרדמוס היו מלאים כולם במטפורות, בכתבי הקודש של התנ"ך הפסוקים מטפוריים פעמים כה רבות ואינם מציאותיים.

ולכן, הרעיון של אותו חדר היה מטפורה. מה הייתם יכולים למצוא בחדר שכזה, אולי אוצר, ואולי יהיו ספרים בתוך האוצר הזה?

אם כך המטפורה של חדר מתחת לספינקס היא - ידע. קיים כאן מסתורין, קיימים כאן דברים שיש לגלותם אולם לא בהכרח באופן פיסי מתחת לספינקס, כמו שאמר אדגר קייסי.

אולם עדיין קיים כאן מסתורין, באופן מטפורי, של תרבות שיתכן והבינה שתודעה היא אנרגיה, ויתכן שבזמן שהם בנו את הספינקס הם שרו מזמורים, יתכן והיו שירים מסביב למבנה, ויתכן שהקול עצמו מהדהד בתוך הספינקס! מה אתם חושבים? [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

תודעה היא אנרגיה, ומה אם היא נמצאת בתוך הסלע עצמו? יש כאן הרבה מה לגלות, לחגוג ולהעריך. עזבו את המקום הזה בחיוך, ואמרו לספינקס שאתם יודעים היום מעט יותר עליו...על שני החלקים - על החלק העליון והחלק התחתון... [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020