Light Connections
 
 

 

ארבעת עמודי האמת - אפריל 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בני אדם מאמינים במקור הבורא היוצר, בכל רחבי הפלנטה, עד כמה הרחק לאחור בהיסטוריה שאתם יכולים לתעד, למצוא או לבחון - וסיפרנו לכם שזוהי יכולת האינטואיציה שלכם.

ולא רק זה, אלא שרוב תושבי הפלנטה, במהלך כל ההיסטוריה, הרגישו שכאשר אדם מת, קרה משהו נוסף - היתה הרגשה של נצחיות, יופי ואהבה בחיים שלאחר המוות.

זה היה משהו אינטואיטיבי, ולא רק כאן במצרים, אלא בכל מקום אשר פניתם, ואם תמשיכו ותגיעו עד להיום - זה אותו הדבר..

 

ברצוני שתבחנו זאת אתי בדרך שלא ביקשתי מכם לפני כן..

 

מאז שנת 2012, מתרחשת החשה והאצה של אור, וקיים ביטוי האומר ש'האצה של אור מגיעה עם תפישה משופרת על אמת'. ונראה שלכל אחד מכם יש רעיון ומושג שונה לגבי מהותה של האמת.

זה עומד להיות תקשור די קצר, ואני עומד לשאול אתכם כמה שאלות עמוקות ומשמעותיות, את אלה המקשיבים לקולי כעת, ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר.

אנחנו עדיין במצרים, וזהו מקום טוב על מנת לבחון בו את הרוחניות שלכם.

 

 

 

 

 

אתם יושבים במרחק רגעים ספורים מאמת עמוקה ומשמעותית.

לאלה שבנו את אלפי טונות הקופסאות (קופסאות הקבורה, הסרקופגים הענקיים המוצגים באתר, ת.ג.) על מנת לאחוז את הרוח כה חזק, מסיבותיהם שלהם - היתה האמת שלהם, אולם זה היה קשור לחיים שלאחר החיים, לנירוונה שהם עצמם האמינו בה, והקשורה למקור הבורא היוצר.

 

והנה אתם כאן...

מהי משמעותו של הזמן עבורכם? חלקכם מרגישים אולי את כוונתם של הבונים, וכוונתם של הבונים היתה ... אתם ... אתם בניתם לעצמכם סוג מסוים של אמונה. אתם נמצאים בחיפוש ומוכנים להקשיב למסרים מהסוג הזה המכונים תקשורים, מכיוון שבמקום כלשהו לאורך הזמן בניתם את עמודי האמונה שלכם עצמכם.

 

ניתן לכנות את חלקכם 'עריקים', 'בוגדים רוחניים' [קריון מצחקק בהנאה..] וקל לבחון זאת. ברצוני לשאול אתכם שאלה:

כאשר אתם מגיעים הביתה לחופשות, האם בני המשפחה מקבלים אתכם? [קריון והנוכחים צוחקים..] התרחקתם ממערכות לינאריות של חוקים, השקפות ועקרונות, ויתכן אף מנביאים ואפילו מפסלים.

ואלה במערכות האמת הלינאריות מביטים בכם ומכנים אתכם משוגעים..

הם אינם מסוגלים להבין כיצד אתם יכולים להאמין במקור הבורא היוצר, באל, שאין לו חוקים. הם שואלים כיצד אתם יכולים בכלל להתרחק מנביא גדול, שמיליארדים של אנשים מכבדים ואוהבים אותו. כיצד אתם יכולים להתרחק מכתבי הקודש המספרים על הדרך הנכונה לחיות, לאהוב וכל שאר הדברים האחרים.

 

כיצד אתם יכולים להתרחק ולצפות שאחרים יאמרו שיש לכם אמת? למעשה הם יאמרו לכם שאין לכם דבר, וחלקם אפילו יכנו אתכם 'צפים' מכיוון שאין לכם נביא או חוקים, ואין כתובים או מבנים אליהם עליכם להגיע לדווח, אין לכם דרך נכונה או שגויה למדיטציה או לתפילה - אין לכם דבר מכל זה.

אם כך, הם ישאלו אתכם כיצד בניתם זאת, מהם העמודים שלכם, וכיצד אתם תומכים בגג או בתקרה - שזה כל מה שאתם מאמינים בו באמונתכם - מבלי שיהיו לכם עמודים כלשהם לשם כך, במקום האמירות שאתם תמיד נוהגים לומר, שאתם מאמינים במה שאתם מאמינים כאשר אתם רוצים להאמין בכך...

 

וזוהי הסיבה מדוע אינכם זוכים לקבלת פנים, יקרים.

אינכם עריקים או בוגדים - אתם מהפכנים. יגיע יום, יקרים, בו הדברים שאתם מאמינים בהם יתחילו להתרחש לבני אדם אחרים כמשהו 'חדש' [קריון מצחקק בהנאה..] ויתכן אף מפואר, מכיוון שזה יכיל כמה דברים שלא היו מקובלים בעבר, ואחד מהם הוא הגיון בריא לגבי האל, והשני הוא 'עצמי אינטואיטיבי'.

 

כיצד האינטואיציה שלכם מרגישה לגבי הרוח, לגבי האל?

ברצוני לעזור לכם.

הבה נאמר שאלה במערכת לינארית עם חוקים רבים, מילים רבות, תהליכים רבים והליכים רבים ואולי אפילו עם נביאים רבים, יבואו אליכם ויבקשו שתספרו להם במה אתם מאמינים..

מה תאמרו להם?

 

אני עומד להציג בפניכם, בפעם הראשונה, את ארבעת העמודים של האמת.

איני עומד להגדיר את האמת [קריון מצחקק בהנאה..] חכו רגע...ישנה דרך בה תוכלו לספר להם כך שהם יבינו ויאמינו שאתם 'בסדר גמור'...או שתהיו כה מרוחקים מכל מה שהם יודעים עד שהם יטלטלו את ראשם וימשיכו בדרכם.

 

קחו נשימה עמוקה, והנה ארבעת העמודים של האמת

 

 

העמוד הראשון – אהבה

 

"הבורא שהוא אהבה, ברא אותי באהבה. לכן העמוד הראשון שלי הוא, 'אני אהבה'..."

זהו עמוד של אמת, יקרים. עם זאת, הגדירו עבורי מהי אהבה..

כל אחד מהעמודים האלה יהיה בלתי ניתן להגדרה, ועדיין הם יגדירו את המלכות, ההוד וההדר שכל אחד מהם אוחז, שהיא התפארת שלכם, והבורא המשתקף בכם.

העמוד הראשון: "נבראתי באהבה, ולכן אני אהבה".

 

העמוד השני – חמלה

 

"המקור בעל החמלה הגדולה ביותר ביקום, הבורא היודע ומכיר את נשמתי, ברא אותי בחמלה. אני חמלה.."

הגדירו חמלה עבורי, ואתם תגדירו כנראה תהליך או רגש. אולם לעולם לא תוכלו להגדיר את התודעה שבחמלה, כי היא כל כך נרחבת, וממש כמו האהבה – היא מכילה כל כך הרבה יותר מהמילה עצמה.

 

העמוד השלישי – סבלנות

 

העמוד הזה הוא רעיון ומושג קשה יותר. אתם עשויים להביט על אדם ולומר – "נשמתי היא נצחית, והבורא ברא את נשמתי כנשמה נצחית. לכן אני סבלני/ת.."

אתם יכולים לנסות ולהגדיר סבלנות, יקרים, אולם כאשר תמצאו אדם סבלני באמת, זה יהיה מעבר ליכולת תיאור. או אל סבלני שהוא מעבר ליכולת תיאור.

 

אז כרגע יש לנו שלוש הגדרות שלא ניתן באמת להגדירן, אשר אוחזות באמת, שאף אותה לא ניתן להגדיר...

 

העמוד הרביעי – חוזק

 

"האל של היקום הוא מלכותי ועוצמתי, והוא כל אשר קיים. לכן אני חזק/ה, לכן אני אהבה, אני חמלה, אני סבלני/ת, אני חזק/ה, וזה מגדיר את האמת שלי, שהיא האל..."

 

בארבעת העמודים האלה קיים כל מה שאי פעם תזדקקו לו.

תוכלו להביט פנימה לכל אחת מהמהויות האלו, ולא רק מעל למה שהעמוד תומך בו.

זה תומך בכם ובחייכם. זה תומך בעד כמה תהיו זקנים בגיל מסוים - אם אתם מבינים למה אני מתכוון...עד כמה אנרגיה תהיה לכם, בזכות התודעה של ארבעת העמודים האלה המדברת אל המבנה התאי שלכם, שמקשיב...

דמיינו תודעה של ארבעת העמודים האלה המדברת אל התאים שלכם... זה כמעט כמו משה שהקשיב לסנה הבוער, מכיוון שהמבנה התאי שלכם מכוון ומכוונן אל הבוס, שהוא ... אתם.. - אתם האחד המוגדר על ידי ארבעת העמודים של האמת.

 

יתכן ותאמרו שאני מדבר באופן נסתר שמובן רק לאחדים... אין זה כך - אני מדבר באהבה. ולעיתים, הרב ממדיות של הדברים האלה תמצה את ההיגיון שלכם ופשוט יהיה עליכם להיכנע...

כפי שאמרתי קודם, ישנם דברים שאינכם יכולים להגדירם, והראשון שבהם הוא... 'אהבה'. והחמלה האמיתית היא הבאה בתור.

כאשר אדם שאתם מעריצים מביט בעיניכם ואומר לכם שהוא אוהב אתכם, מה תשיבו לו?

האם תשאלו אותו למה הוא מתכוון? [קריון והנוכחים צוחקים..] ממש לא. מכיוון שאתם יודעים שזה מעבר להגדרה וכך גם האמת שלכם, המגדירה מי אתם כבריאה ויצירה של האל.

לא הייתי רוצה שאיש מכם יצא מהמקום הזה עם ספק אפילו לרגע לגבי האל שיודע ומכיר את שמכם. אין זה משנה מה קרה לכם בעבר או לאחרונה, אין זה משנה מדוע הגעתם לכאן, או עם מי הגעתם לכאן - דעו שישנה יד המושטת לעברכם, המייצגת אהבה, חמלה, סבלנות וחוזק.

 

היד המושטת הזו היא ממש כמותכם, המחכה לאחוז בידכם ולחבור יחדיו. כדי שתוכלו להמשיך, להמשיך עם להיות שלווים, סולחים, מצעירים, ופותרים בעיות בכל יום, כך שתוכלו לישון כה טוב בלילה, על מנת שלא תדאגו אודות המחר, כדי שתדעו באמת שמטפלים ודואגים לכם..

 

אלה ארבעת העמודים שאני מציג בפעם הראשונה, עבור תודעה מואצת ומתפתחת, לכל מי שמוכן לשמוע על כך. זה יפהפה..

עם הזמן, אציג דברים נוספים שטרם הצגתי לפני כן, מכיוון שעכשיו אתם מוכנים להם, מכיוון שאתם מתחילים לדעת את מה שאינכם יודעים [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

 

בנית המקדש שלכם - אפריל 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים במקום פתוח, מצוין למסר המסוים ולתקשור הזה.

לפני שנתיים מסרנו בתקשור מסר אודות מקדש מטפורי שתבנו עבורכם, מקדש שיהיה 'אתם', ושיכיל את כל כולכם, כולל את נשמתכם.

המטפורה היתה לגבי היסודות שלכם, העמודים, התקרה, הגג - כך שהמבנה יהיה באמת 'אתם' באופן מטפורי.

בפעם הקודמת, יקרים, זה היה מובן על פי מה שציפיתם לו בזמנו. אולם כעת זה שונה. הרבה התרחש על הפלנטה שלכם, אפילו במהלך השנתיים האלו שחלפו. וזה שינה את מה שרבים חושבים שאינו צריך להשתנות.

 

אם הייתם מבררים אצל מערכות האמונה העיקריות על הפלנטה הזו כיצד הדברים עובדים, הייתם מגלים שקיימים חוקים, ושהם עובדים על פי הדברים שהנביאים אמרו, ללא כל שוני או הבדל.

וכעת יש שוני! חלק מהטבע השנוי במחלוקת לגבי דברי הוא, שאפילו חלק מהדברים הבסיסיים מתחילים להשתנות, ובאופן מיוחד מערכת היחסים של בני האדם לרוח, לאל. המעטה/צעיף מתחיל להיות מורם, והמשמעות היא שאתם מתחילים לראות ברור הרבה יותר.

אפילו הדברים שהקדמונים סיפרו לכם מתחילים להתבהר עכשיו, ואתם מתחילים לראות נתיבים טובים יותר ומערכת היחסים הופכת להיות יותר אישית. מערכת היחסים הדו כיוונית והפכת להיות קלה יותר להשגה.

 

בזמן הקצר הזה, הבניה של המקדש שתבנו כעת תהיה שונה לגמרי ממה שהיתה בעבר.

אתם כבר מכירים את העמודים, ומה שחסר הוא החלק העליון והחלק התחתון.

קיימים 4 עמודים - אהבה, חמלה, סבלנות, וחוזק.

הם שונים מאשר התקשור שהעברנו לגבי העמודים האלה לפני שנתיים, במקום דומה..

 

 

 

צילום: נמרוד גנישר

 

השינוי הגדול היותר יהיה ביסוד/בסיס של העמודים האלה שלכם, והתקרה והגג וכל אותם דברים שתניחו על העמודים האלה..

יתכן ותאמרו שעל היסוד/בסיס להיות אמת, אמונה, ואולי האל עצמו. ואולי היסוד/בסיס יהיה נשמתכם - ואולם הפעם, היסוד/בסיס לא יהיו שום דבר מהדברים האלה.

הקשיבו לשינויים האלה, מכיוון שהם משקפים התאמה אישית, מעשיות לגבי מיהי הנשמה העתיקה ולשם מה אתם נמצאים כאן.

 

ואם כך, היום היסוד/בסיס למקדש כולו יהיה מערכות יחסים אישיות עם אחרים. ואלו יהיו לבנים ואבני בנין, לא אבן ענקית או חתיכה אחת, כפי שאולי הייתם מצפים.

ואם תתהו כיצד הן יתמכו בעמודים, ברצוני שתקשיבו לכך, יקרים: מערכות היחסים שיהיו לכם האחד עם השני, עם המשפחה ואלה שמסביבכם, הסבלנות שתהיה לכם [קריון מצחקק בהנאה..], החמלה, האהבה, החוזק - כל אלה יהדהדו את 4 העמודים באבני הבנין של היסוד/בסיס.

 

הקשיבו היטב עובדי האור:

האופן בו תנהגו עם אחרים יתווה בדיוק את האנרגיה של מה שעתיד להתרחש כאן על הפלנטה.

אינכם יכולים לטפס יותר למקום חשוך, לומר את שברצונכם לומר, לסגוד למה שתבחרו לסגוד לו, ולאחר לצאת, מכיוון שאנשים אינם רואים בכם דבר מעבר לעובדה שיתכן ואתם סוגדים.

מה שהשתנה הם יחסי הגומלין שלכם עם אנשים אחרים, האופן בו אתם מתייחסים אליהם וכיצד הם יעזבו שונים את המקום ההוא.

אם כך היסוד/בסיס של המקדש שאתם עומדים לבנות עבור עצמכם ייבנה על מערכות יחסים עם אחרים. וחילופי של החמלה והאדיבות שיש בכם האחד כלפי השני.

 

כיצד השפעתם כאן על אלה שמסביבכם?

האופן בו תציגו את עצמכם כאשר תשובו הביתה, לכל המדינות המיוצגות כאן - זהו היסוד/בסיס! כך אתם משנים חיים, האחד לשני, כך אתם מראים את האל שבתוככם, כך אתם מראים לאנשים שיש לכם נשמה שיתכן והיא שונה - מבלי להכביר עליהם בעובדות, מספרים, חוקים, או מערכות אמונה.

וזה מתחיל עם מערכת היחסים האישית שיש לכם עם אלה שמסביבכם...

האנושות תגדל בדרך הזו, האור יזרח בדרך הזו, יקרים, והלבנים הרבות שיהיו חלק מהיסוד/בסיס שלכם, נשמות עתיקות עובדי האור.

 

הבה נסיים עם הגג שיונח על גבי העמודים. הוא חייב להיות חזק והוא מגן. אולם במקרה הזה זוהי תקרה דו כיוונית - תקרה שכאשר אתם מביטים בה מלמטה כלפי מעלה - זו תקרה, וכאשר אתם מביטים בה מלמעלה כלפי מטה - זהו גג...

במקרה זה, כאשר אתם מביטים בה מלמטה, היא מגנה עליכם אולם יש לה אור. חייב שיהיה בה אור על מנת שתוכלו לראות בבהירות. אינכם עומדים לכסות את המקדש שלכם ולעשות אותו חשוך. הימים האלה חלפו, המעטה/צעיף מורם, ואתם תראו ביתר בהירות מאשר ראיתם אי פעם.

המקדש הזה חייב להיות מואר. והוא יהיה מואר מן התקרה שתניחו שם. התקרה הזו תזהר עם אורכם.

 

כאשר אחרים יביטו על המקדש שלכם מלמעלה כלפי מטה, הם יראו אור זוהר מן הגג, התקרה. הדבר העצום הזה שיונח על העמודים יהיה אורכם שלכם, יקרים!

זה מה שאנשים יראו כאשר הם יתקרבו אליכם - את החוזק, האהבה, החמלה, את מערכות היחסים שיש לכם והאור הזוהר שיאפשר גם להם לראות.

 

מבורך האדם המבין את המטפורות האלו והעקרונות האלה שבעצם נשיאתו של האור אנשים רואים את האור, הם אינם רואים מכלול השקפות ואמונות - הם רואים את האור בכם, וזה מעורר בהם רצון לדעת יותר.

השאלה היא האם הם רואים בכם שמחה? האם הם מרגישים שאתם מקבלים את פניהם? האם אתם זמינים כאשר מישהו זקוק לכם? רובכם זמינים, וזה מתחיל שרשרת של תגובות ואתם מתחילים לראות כיצד זה משפיע על אנשים אחרים, ואפילו אותם אלה שחשבתם שלא תוכלו להגיע אליהם - כמו ילדיכם ובני/בנות זוג - מתחילים להרגע מעט מכיוון שהם רואים שאינכם מטיפים, הם רואים כיצד אתם חיים, כיצד זה עובד, הם רואים את השינוי שמתחולל בכם, הם רואים אצלכם פחות דאגה, פחות הזדקנות - והם מתחילים לשאול שאלות לגבי האופן בו אתם עושים זאת....

וזו ההזדמנות שלכם לפתוח את המקדש שלכם, להכניס אותם פנימה, ולבקש מהם להתבונן..

 

נדרשים לכך אור, חמלה, אהבה, וכמעט שום דבר נוסף, מכיוון שכל אלה יחד יוצרים נשמה חזקה עד מאוד.

זוהי התחלתה של פלנטה חדשה, התחלתו של שינוי אפילו בחוקים הנוקשים ביותר, ואתם תראו זאת מתרחש בקרוב.

 

אלו הדרכים שאנחנו מלמדים אודותיהן, והן אינן מפריעות או משבשות, הן עדינות, יפהפיות, מלאות בחמלה ואהבה.

אפשרו לחוזק וליצירה של האנרגיה היום להראות לכם שבאמת קיים כאן יותר ממה שאתם חושבים..

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020