Light Connections
 
 

 

תקשורת 1 - אפריל 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באתר חפירה, מקום מקודש שהיה כאן זמן רב מאוד, והנוכחים נזהרים שלא לגעת בקירות המקודשים כאן, ואני מבקש מהם שלא להמעיט בערך של מה שהם עושים.. ולקחת רגע לעצמם להרהר בדברים שהם פשוט יפהפיים, בייחודיות של התרבות העתיקה שציירה את האלים שלה על הקירות כנדיבים, מלאי שמחה, עוזרים ואוהבים.

האלים לא היו שם על מנת לשפוט אותם כך שלא יוכלו להגיע לחיים שלאחר המוות, האלים היו שם על מנת להדריך אותם להגיע לחיים שלאחר המוות.

היה להם מושג ורעיון מקודם לגבי הבועה של 'העצמי הגבוה' שהיתה עם על תושב, עם כל אדם, ואלה הם הדברים שאנחנו מלמדים כיום.

אל האהבה העביר אהבה לפרעה, שלאחר העביר את האהבה הזו לארץ מצרים.

 

וברצוני להמשיך מעט הלאה..

התחלנו לספר לכם שערוץ התקשורת בין בורא האהבה וביניכם, הוא אהבה...זה אותו הבורא היוצר הזה שהעניק לכם את ה'מרכבה' היפהפיה, את הנשמה הזו שאתם נושאים אתכם, אהבה היא אנרגיה רב מימדית. יקרים, היא אינה רגש! זו תקשורת.

ולו היה עלינו לתת לכם את הכלים עבור התקשורת הזו על מנת לעזור לכם להבין את התקשורת הדו- כיוונית שיש לכם עם הבורא היוצר, הרי שהכלי הראשון מבין רבים שהיינו מספרים לכם אודותיו הוא הבסיסי והחמקמק ביותר, ואחראי על כל כך הרבה על פני כדור הארץ הזה, וזה נקרא ... אינטואיציה.

אינכם יכולים לחשוב הרבה אודות מהי האינטואיציה. זהו רעיון חולף, שמגיע ועובר כה מהר, ולא ניתן להצמיד ולאתר אותו, אינכם יכולים לרשום אותו ואתם אפילו אינכם בטוחים מה נאמר, זה מגיע ועובר כה מהר.

במהלך כל ההיסטוריה, אלה שהתחילו להבין שזה היה ערוץ התקשורת לצידו האחר של המעטה/צעיף - הבינו שאם הם יהיו בשקט, האינטואיציה תופיע בדרך הרבה יותר טובה. עדיין היתה יכולה להיות להם אינטואיציה גם אם הם היו עסוקים והלכו ממקום מקום, אולם היא היתה חולפת מהר והם לא היו מצליחים להבין מה היא ניסתה לומר...

הם היו שקטים - דבר שהוביל לדברים נוספים אחרים שנדבר עליהם בפעם אחרת..

 

אנשים מספרים שהם שמעו על 'אינטואיציה נשית' ושואלים האם זה נכון שלמגדר אחד יש מקור אינטואיטיבי טוב יותר, או קולטנות טובה יותר, והתשובה חיובית - כן...

לנשים יש אנטנה טובה הרבה יותר, מכיוון שהן מעניקות חיים, הן בעלות החמלה. הן מגדלות את הילדים, יקרים, ולכן הן חייבות שתהיה להן היכולת הזו, וזוהי גם הסיבה שנשים הן מנהיגות רוחניות ושאמאניות טובות בהרבה מאשר הגברים.

האם עלי להדגיש ולשאול האם ראיתם את הכשלון הכמעט כללי של המנהיגות הרוחנית הגברית על הפלנטה? אתם מתחילים לראות אולי שינוי שיוביל להבנה שהנשים יעשו זאת באמת טוב יותר!

 

אם כך מהו אותו ה'שקט'? על מנת לשמוע מדיטציה - אתם עושים מדיטציה. על מנת לשמוע אינטואיציה - אתם עושים מדיטציה.

ישנן שיטות תרגול שונות והגדרות שונות למדיטציה, אולם הבה נאמר ונסכם: 'היו בשקט'...והשקט הזה מזמין מחשבה אינטואיטיבית להגיע.

הפלנטה מלאה באנשים שעושים מדיטציה, זהו ידע משותף, בכל רחבי הפלנטה - אפילו כאן, אפילו על גבי הקירות - היו בשקט והקשיבו לתקשורת הרב מימדית של אהבה מהבורא היוצר. וזה מגיע באמצעות מחשבה, בקבוצות מחשבה, בהבזקים אינטואיטיביים - ואם תהיו שקטים זה יגיע בבהירות רבה יותר!

 

ואסיים בזאת:

אתם יכולים לשבת ולהקשיב עד בלי די, וזה כאילו שאתם יכולים לקרוא לאל סוף סוף... ואתם יוצרים קשר, האל עונה, וכל מה שאתם יכולים לשמוע היא רק נשימה כבדה [הנוכחים צוחקים..]

ישנם אנשים שיושבים ועושים מדיטציה במשך שעות, ימים, חודשים, ושנים, וכאשר הם עוזבים, יאמרו עליהם שהם היו מודטים טובים.. כל מה שהם עשו היתה מדיטציה...והם הקשיבו לנשימה הכבדה במשך כל חייהם ... [קריון מצחקק בהנאה, והנוכחים צוחקים..]

משהו חסר. על האינטואיציה לשאת הוראות, כלים לתקשורת. עליכם לצאת מן הלינאריות.

חשבו על הדברים האלה, יהיה עוד בהמשך..

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

תקשורת 2 - אפריל 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו יושבים במקדשה של האלה איזיס וצופים בזריחה מעל נהר הנילוס (ברקע נשמע ציוץ ציפורים, ת.ג.) ויתכן שזה המראה המשמעותי ביותר שקבוצה זו תצפה בו. יש פה שקט, ועל כך ברצוננו לדבר, וזו תהיה הרחבה של התקשור הקודם.

זהו נושא טוב, והוא מעניין רבים מכיוון שהוא עוסק בתקשורת עם האל או הרוח, המקור הבורא היוצר, או כל מה שאתם מרגישים שהוא חלק מ'העצמי הגבוה' שלכם, אותו החלק שגדול יותר מכם.

זוהי אינה תקשורת חד צדדית או חד כיוונית..

לעתים קרובות ההיסטוריה מתארת תקשורת חד צדדית, ועשויה להראות זאת בדרכים מסוימות עם תפילות כה רבות ודברי הלל על תהילתו של הבורא היוצר, כאשר אנשים מבקשים עם ידיהם מופנות כלפי מעלה, מקווים, מייחלים.

התשובה לתקשורת דו צדדית עוסקת באנרגיה שאינה לינארית - האהבה.

בכל ההירוגליפים על הקירות במצרים, בכל הזמן עד לעידן התיכון והשושלת התשיעית, רואים את אהבת האל שהם מדברים עליה, אותה אהבה ללא שיפוט, שמעניקה לאנשים הדרכה ועוזרת להם לעבור לחיים הבאים.

יש הרבה מה לראות שם, את הגישה של הרעננות, הצעירות, והחיים על הנילוס.,

 

תקשורת דו כיוונית היא המהות של זה אולם רבים כל כך החמיצו זאת, בעקבות הרצון להעביר למישור לינארי את התקשורת הזו, הערוץ, הכלי והאופן שבו תשוחחו עם זה שברא את נשמתכם..

 

הנוכחים אתי כאן יושבים וצופים בזריחתה של השמש העולה, תזכורת גדולה של הבורא היוצר, היופי והרעננות של יום חדש.

רבים מבקשים לדבר עם נשמתם, עם 'העצמי הגבוה' שלהם, ונראה שקיים מחסום כלשהו.

התפישה שזה לינארי, היא המחסום היחידי שקיים למעשה.

לא תקבלו מסרים רבים כל זמן שתמשיכו להאניש את הבורא היוצר. האהבה היא המקור, הערוץ של התקשורת.,

אתם רואים זאת בחיי היומיום, באהבת התינוקות שזוכים לתשומת לבכם אולם הם חסרים את שפתכם, ואת בעלי החיים שאין להם שפה אולם יש להם אהבה. מתקיימת תקשורת כה רבה ביניכם. וזה אמור להראות לכם שמהותו של האל היא אהבה, ואתם יכולים להשתמש בה על מנת ליצור תקשורת.

סיפרתי לכם שמרבית האנושות גילתה זאת בדרך מלאכותית, שאם אנשים נמצאים מספיק בשקט ובמשך מספיק זמן, הרי שהם מרגישים שאולי הם עומדים לקבל מסרים.

ואכן הם מקבלים מסרים, ואולם, יקרים, המצב של 'רק להיות בשקט' אינו מפיק אהבה.

 

ואתם יכולים להגיע למדיטציות גבוהות יותר, בהן אתם מתחילים להשתמש במזמורים ומוסיקה, ותמציות, על מנת להביא אתכם למצב בו אתם מרגישים שהוא אינו לינארי, בו אולי תוכלו להגיע למצב של טראנס או של תקשור, מצב בו תוכלו לשבת ולחכות לקבלת מסרים מהמקור הבורא היוצר.

וזהו צעד ראשוני טוב. אולם כפי שכבר אמרנו לכם, כל מה שעשיתם בעצם היה לחייג לבורא, והוא עונה - אולם זה הכל... אתם בעצם יושבים ומקשיבים לנשימה עמוקה [קריון מצחקק בהנאה...]

 

זוהי מטפורה שישנו מישהו אחר בצדו השני של הקו - אתם יודעים שאתם מחוברים, אתם מרגישים זאת, עשיתם את חצי הדרך, אולם אין שם מסרים עבורכם.

ולכן הצעד האינטואיטיבי הבא הוא לעשות מדיטציה, או להיות בשקט, בשילוב עם אחד הדברים החמקמקים ביותר שדיברנו עליו - אינטואיציה.

 

קשה מאוד להגדיר אינטואיציה, והאינטואיטיביים מביניכם המרגישים זאת, יודעים שזה אינו משהו שניתן לתכנן אותו או לסמוך עליו, או אולי כן? [קריון מצחקק בהנאה..] לרובכם יש הבזקים אינטואיטיביים, הם מגיעים ועוזבים במהירות.

לפעמים תהיה לכם אינטואיציה ואפילו לא תדעו מה זה היה, אתם רק יודעים שהייתם רוצים להיות מעט יותר במצב הזה, זה מגיע ועוזב כהבזק, והייתם רוצים להאט זאת מכיוון שאתם מזהים שבתוך האינטואיציה הזו קיים הניצוץ של תקשורת.

 

אינטואיציה היא סיוע רב מימדי של התודעה שלכם, המתקשר עם הרוח.

לרבים מכם היתה אינטואיציה ללכת למקום כלשהו, או לא ללכת למקום כלשהו, ובסופו של דבר זה היה לגמרי מדויק. אחרים שיאמרו שזה לא היה מדויק לגמרי, הרי זה מכיוון שהם ערערו על כך ולאחר שכתבו זאת מחדש - אה, ואתם יודעים בדיוק מהי כוונתי.

אתם בנויים להיות לינאריים והגיוניים, וכאשר מגיעה מחשבה אינטואיטיבית היא מתרוצצת בתודעה שלכם ואתם מגיבים וחושבים שאולי בעצם לא לנהוג על פיה, או שאתם משנים אותה קצת...

 

עליכם לבטוח בחשיבה האינטואיטיבית הראשונה, ואין זה משנה כיצד היא נראית לכם, מכיוון שזה מדויק.

לפעמים האינטואיציה מגיעה כמטפורה, כלומר לא תגיע תשובה פיסית אלא תגיע תמונה שתוביל אתכם למקום אחר או זמן אחר, ושם יקרה משהו אחר, ואתם תבינו מדוע אתם נמצאים היכן שאתם נמצאים...

רבים מכם חוו זאת, אולם אינכם מבינים זאת ב'זמן אמת' אלא אתם מבינים זאת רק במבט לאחור.

 

הנושא כאן הוא יצירת אינטואיציה ב'זמן אמת', כזו שאתם יכולים לסמוך עליה, לזהות אותה, ושהיא תהיה זמינה עבורכם על בסיס קבוע, ואולי אפילו יהיה לכם זרם של אינטואיציה, ואז זה מכונה, תקשור...

 

אתם מאזינים עכשיו לתקשור, יקרים.

סיפרתי לכם שכאשר שותפי (לי קרול, ת.ג.) ישב לראשונה לתקשר, הוא קיבל רק גל של אהבה שמילא אותו - המהנדס הספקן דאז ישב ובכה ולא ידע מדוע - וזו היתה כזו אהבה שהוא ידע שלא היתה יכולה להגיע ממנו אלא היה עליה להגיע ממקור גדול יותר. הוא היה מוצף ומלא עד גדותיו באהבתה של הרוח.

 

וברצוני שתאזינו לדבר שקרה לשותפי לאחר מכן, וזה אולי מעט ביקורתי.

הוא אינו נוהג לעשות מדיטציה, הוא מעולם לא עשה זאת, הרי הוא היה מהנדס! וכאשר קריון הגיע לא היה שם שום דגש על עשיית מדיטציה, או לשבת, לחכות לרוח, להיות בשקט ולקוות שמשהו יקרה...

הוא קיבל משהו כה עוצמתי, כה לא צפוי, כה אוהב, וזה גרם לו לבכות. והוא רצה סוג כזה של תקשורת, הוא לא רצה לשבת ולחכות לזה פעם נוספת.

וכך בכל פעם שהוא התיישב הוא ביקש מהרוח שתספר לו מה היא רוצה שהוא ידע... הוא לא חיכה לתשובה מהצד השני של הקו באמצעות הטלפון, הוא דיבר כאילו הוא ציווה ופקד על האינטואיציה שלו לצאת קדימה ולהמשיך את תהליך האהבה.

 

אני עומד להעניק לכם הנחיות בקשר לאינטואיציה,

אינטואיציה, יקרים, היא כמו שנהגתם להתחבר בעבר לתחנת רדיו, ואולי היה עליכם לסובב את הכפתור מעט ימינה או שמאלה עד שהוא התמקד על הקול שיכולתם להרגיש, לשמוע ולדעת שהוא היה נכון.

וזהו התהליך. לא לחכות, או רק פשוט לעשות מדיטציה ולהרגיש טוב.

בתהליך של המדיטציה, כאשר אתם מוכנים, עליכם להתחיל בדו שיח 'רוח יקרה, ספרי לי את אשר עלי לדעת' ודמיינו כיצד אתם מתחברים ומתכווננים לערוץ היפה ביותר שקיים.

ובשעה שאתם מתרכזים, אתם מתכווננים בדרככם שלכם ומרגישים הרגשה מסוימת באמצעותה אתם יודעים שאתם מחוברים - וזה שונה עבור כל אדם ואדם.

 

על זה שותפי סמך בזמנו, ועדיין סומך על כך. הוא לא התאכזב אף פעם במהלך 30 השנים. קריון מגיע כאשר הוא מתיישב - אני, קריון נמצא שם, מדבר דרך 'העצמי הגבוה' שלו, ומעולם לא נעדרתי, ואין זה משנה כיצד הוא הרגיש או עד כמה הוא היה עייף. התקשורת הזו שהיתה אהבה, הפליגה והגיעה דרך נשמתו, הכלי שלו, הבועה שלו, והוא מקבל תקשורת דו כיוונית.

זוהי ההבטחה של רוח מפותחת עבור כולכם. גם אתם יכולים שיהיו לכם חוויות כאלו, במידה ותבחרו בכך, וגם לכוון לאיזו דרגה תבקשו להגיע.

 

סיפרנו לכם שלמגדר הנשי יש את היכולת הזו באופן טוב יותר מאשר לגברים, מכיוון שהן אלו שחייבות להקשיב בדרך אוהבת וחומלת לילדים אותם הן מגדלות, הן בנויות לתקשורת אינטואיטיבית טובה יותר.

ולכן, סיפרנו לכם שבזמנים הקדומים הנשים היו לעתים קרובות שאמאניות טובות יותר, מדריכות רוחניות טובות בהרבה, ואתם רואים זאת גם על הקירות במקדשים כאן - אצל החתחור, האם הפרה, אלו שהיו כה רכות, יפהפיות, עדינות, אינטואיטיביות. הדרכה יפהפיה מגיעה מהנשים.

 

אנחנו יושבים במקום הזה ומכבדים את האנרגיה של איזיס...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020