Light Connections
 
 

 

עדכון מ'סולארה', הפלנטה בעלת שתי השמשות - אפריל 2019

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות מ'הבית', יקרים

 

אנחנו מצטרפים אליכם היום על מנת לקחת אתכם עוד קצת בהמשך הדרך, ולשתף אתכם במה שמתרחש.

כן, העולם שלכם משתנה. הפיסיות שלכם מתחילה להשתנות. כן, כדור הארץ משתנה. הסביבה שלכם משתנה סביבכם בכל כך הרבה דרכים.

למרות שזה יכול להיות זמן מפחיד עבור בני האדם, אנחנו גם מספרים לכם שאתם ממש 'בזמן'. ביום זה אנחנו רוצים לשתף אתכם באחד מרכיבי המפתח, ולספר לכם שישנם מספר מקומות ברחבי היקום, שמיקמו עכשיו את השינויים המתרחשים על פלנטה ארץ. הם זיהו את כדור הארץ ויכולים לראות אתכם באותה צורה שבה בני האדם משתמשים בטלסקופים כדי למצוא כוכבי לכת אחרים.

 

'סולארה'

 

בשנים האחרונות, המדענים שלכם זיהו כוכבי לכת רבים הממוקמים במה שהם מכנים 'אזור ישיב' (אזור בחלל שבו מתקיימים תנאים המתאימים לקיום חיים בדומה לתנאים המאפשרים חיים בכדור הארץ, ת.ג.). פלנטות אלו נמצאות במרחק מושלם מן השמש, על מנת שתהיינה מסוגלות לתמוך בחיים הדומים לחיים הביולוגיים שקיימים על פלנטה ארץ.

יקרים, אינכם המשחק היחיד ביקום... אתם יודעים זאת, ואנחנו חולקים איתכם כמה סיפורים מאחד המשחקים האלה על פלנטה שאנחנו מכנים 'סולארה'. הבינו שבחרנו בשם הזה מכיוון שהוא מתאים לעולמכם. כאשר תגלו סוף סוף את הפלנטה הזאת, יהיו לכם את השמות שלכם ואת התיאורים שלכם לגביה. עם זאת, היא תומכת בחיים באופן דומה לחיים שיש לכם על פלנטה הארץ.

אנחנו מכנים אותה 'סולארה' מכיוון שיש לה שתי שמשות, וסוג אחר של מחזור מאשר על כדור הארץ. היא דומה מאוד בהרבה מההיבטים הגדולים יותר, אולם מחזור החיים היומי הוא שונה ולכן הקצב הוא מעט איטי יותר מאשר על כדור הארץ.

 

ההתפתחות הקולקטיבית

 

אנחנו אומרים לכם, יקרים, שבמיליארדי המשחקים כמו זה שלכם בכל מה שקיים, לכל אחד מהם יש כיוון מראש, למעט פלנטה ארץ. פעם זה היה המשחק היחיד של בחירה חופשית, אולם עכשיו קיימים גם אחרים.

בני האדם נכנסו למימד החמישי רק בשנים האחרונות ויצרו אפשרות חדשה לגמרי למציאויות שאתם יכולים להפגין אותן כאן על פלנטה ארץ. כאשר מתרחשת ההתפתחות, הפלנטה שלכם משתנה. וההתפתחות אינה מוגבלת רק לאנושות; כדור הארץ עובר שינויים ריבם שחזינו אותם, והוא מתפתח.

 

במובנים מסוימים אפשר לומר שזו התקדמות נורמלית. בצד שלכם של המעטה/צעיף, לכל דבר יש גבול זמן, אפילו לכדור הארץ עצמו. למרות שהוא אינו מגיע לסוף זמנו, הוא מתפתח דרך השלבים שלו.

בני אדם עוברים נתיב דומה כאשר הם נכנסים למשחק. הם עוברים דרך הילדות, ואז עוברים דרך ההתבגרות וכמה התאמות של הגוף הפיסי על מנת לאחוז אנרגיות שונות בזמנים שונים של חייהם.

 

יחסי גומלין על 'סולארה' הם מעט שונים מאשר על כדור הארץ, אולם היא מערכת פלנטרית דומה לכם במובנים רבים. היא פחות מתקדמת מבחינה טכנית, אולם הסולאריים מייחסים משמעות רבה מאוד לכבוד ומה שבני אדם מכנים, אהבה ללא תנאי. זו יותר מאשר חוויה עבורם, זוהי דרך חיים המאפשרת להם לחיות בנוחות עם האמפתיה הקיצונית שהם כולם נושאים.

 

לסולאריים יש הרכב שונה מאשר לבני אדם, מכיוון שיש להם חיבור מגנטי חזק יותר האחד עם השני. המעטה/צעיף שהם עוטים הוא אותו דבר, ולכן הם עדיין חייבים לעבוד כדי להיזכר מחדש מי הם ולהתחבר ל'עצמי הגבוה' שלהם.

ההבדל העיקרי הוא הקשר שיש להם זה לזה. הדבר דומה בכמה דרכים לחיבור שהיה נפוץ בימי למוריה - לסולאריים יש קשר לב זה לזה. הם מרגישים את השפעתם שלהם על העולם ועל האחרים סביבם. זה איפשר להם להתפתח בהרמוניה בחזית של הפעולות היומיומיות שלהם.

 

באמצעות קשר הלב הזה שיש להם האחד עם השני, הם לומדים עכשיו להתמקד בתושבי כדור הארץ. דרך אמצעים אלה הם יכולים להתחבר לאירועים על כדור הארץ, אם כי במידה מוגבלת מאוד.

הסיבה שאנחנו מספרים לכם על 'סולארה' היא כדי שתדעו שלעולם אינכם לבד.

 

גם חיי היומיום של כל אחד מהסולאריים השתנו מאז הגילוי של כדור הארץ.

ברגע זה, רבים על פני 'סולארה' קופצים משמחה מכיוון שאתם חושבים עליהם. אתם עונים לקשר שלהם, ואנחנו אומרים לכם שהם עובדים על מנת לשלוח לכם אהבה בדרכים מדהימות ביותר.

לפעמים כאשר אינכם מסתכלים, הם מתחברים בדרכים שהם יכולים לשלוח גלים ענקיים של אנרגיה לפלנטה ארץ ויצוריה. הם אינם מכירים אתכם בשמותיכם, מכיוון שהטכנולוגיה שלהם אינה גבוהה מספיק על מנת ליירט היטב. עם זאת, הם הצליחו ליירט כמה אותות טלוויזיה 'שבורים', אותם הם ניתחו וגילו מעט אודות כדור הארץ.

גלי האנרגיה שהם שולחים לכדור הארץ אינם זקוקים לטכנולוגיה, שכן הם משתמשים בחיבור הלב כדי לתקשר מהר יותר מאשר האור. זה מה שהם עושים על מנת לתקשר אתכם עכשיו. כאשר יצורים מתקשרים מהלב זה אינו לוקח זמן רב להגיע. כולכם חלק בלתי נפרד זה מזה, וברמה בלתי נראית אתם כולכם מחוברים.

 

'סולארה' רואה שינוי

 

הטכנולוגיות שבהן הם משתמשים כדי לחפש את הכוכבים הן כמו אלו של כדור הארץ. באמצעות טכנולוגיות אלו, 'סולארה' גילתה שינוי בהילה של כדור הארץ.

מהרגע שהם 'גילו' את הפלנטה שלכם ועד לרגע זה, הם ראו עדות לכך שהצבעים הרוטטים הירוקים והכחולים שמרכיבים את האוקיינוסים של כדור הארץ - משתנים. זכרו שמה שהם רואים הן השתקפויות אור שנוצרו לפני דור, והשינויים שעליהם הם מדברים קרו לפני שנים רבות.

נקודת המבט שלהם נותנת להם את היכולת לראות את השינוי הזה בצורה ברורה יותר. הסולאריים שולחים לכדור הארץ תדר נמוך במיוחד וזה עתיד לעזור, יקרים.

 

הסולאריים אוהבים את הרעיון שהם מצאו אתכם וזהו נושא שנמצא בחזית של תשומת הלב שלהם.

הם אינם מכירים את העובדה שבני האדם נמצאים בשלב של קפיצה התפתחותית, צועדים, עולים ומתרוממים, ואינם נאלצים לעבור את השינויים הרבים שהם רואים. אולם באנרגיה הזאת, אנחנו יכולים עכשיו לתקשר איתם בדרך חדשה ... דרככם.

הבה ונסביר זאת:

פעמים רבות, סיפרנו את סיפורם של בני אדם שגדלו על פלנטה ארץ בימיה של למוריה, בגופים דומים מאוד למה שיש לכם עכשיו. הם היו מחווטים באופן שונה. למרות שהיצורים במשחקים הרבים ברחבי היקום שונים לגמרי מאשר רבים מכם, הרי שלכולם יש מאפיינים דומים ותכונות דומות מאוד. כאשר תראו כמה מאותם יצורים אחרים, אתה תתאהבו באופן עמוק בצורתם, בדרך עבודתם ובדרך שבה הם חושבים.

 

 

להניח את כיסויי העיניים

 

לאחר השינוי הגדול שהתרחש סביב התקופה של אטלנטיס, אשר שינתה מימדים. עברתם דרך רמות שונות של המשחק על פלנטה ארץ.

משחק חדש לגמרי פותח עבור כדור הארץ ורמה חדשה הובאה קדימה. על מנת לשחק את המשחק הזה של בחירה חופשית מוחלטת, נקבע שעל השחקנים - עליכם - יהיה לצעוד מעט יותר לאחור, לאבד חלק מן החיבור העמוק שלכם, כך שיהיה עליכם למצוא את דרככם בחשכה.

 

וזה החלק היפה של כל זה, יקרים. אתם באמת ניצחתם את המשחק על פלנטה ארץ והשלמתם את מה שהגעתם לעשות. אולם יש עוד כל כך הרבה.

במקום סתם לחגוג את הזכייה במשחק ולצאת מן המימדים - דבר שאתם יכולים לעשות בשלב הזה - אתם נשארים ושואלים את עצמכם מה אתם יכולים לעשות עכשיו? כיצד תוכלו לעשות זאת קל יותר עבור אלה שנשרו מאחור ועבור אלה שעתידים להמשיך ולהגיע?

הסולאריים מצאו אתכם ומתחילים להכיר את פלנטה ארץ, אם כי הם אינם מכנים אותה בשם הזה. יש להם שמות משלהם, שפות ודרכי תקשורת משלהם.

אחד הדברים שהם עושים היטב הוא לייצר הרמוניה סביב פרויקט, ואתם כרגע הפרויקט החשוב ביותר שלהם. כאשר אהבה ללא תנאי מתפשטת בצורה זו, כולם מנצחים! 'סולארה' מציפה עכשיו את פלנטה ארץ עם האהבה הזו.

 

כבר ראיתם את זה משוכפל במובנים רבים. אנשים שולחים אנרגיות ריפוי לאדם אחר. זה ענק, זה עקרון הרבה יותר גדול ממה שאתם יכולים לראות על פלנטה ארץ, מכיוון שדחפתם את עצמכם מעט יותר לאחור. אתה שמים לפניכם את כל שאר השכבות של המעטה/צעיף על מנת לעשות זאת.

 

הכרות לדחיסות

 

זו היתה התפישה כאשר האנושות 'נפלה' לדחיסות, אולם שום דבר אינו יכול להיות רחוק יותר מן האמת. זה היה מהלך מכוון, שהציב כך את האנושות על מנת לנצח במשחק.

למרות שאתם צועדים לתוך רמה שונה לחלוטין ומתחילים משחק חדש בדיוק היכן שאתם נמצאים, הסולאריים אינם יודעים זאת. הם חושבים שהם רואים פלנטה בצרות. כך שהם מודאגים למדי, ושולחים אנרגיה ואהבה.

הדאגה הזו לכדור הארץ ולעם שלה הביאה שוב יחד את אנשי 'סולארה' בדרכים שיכולנו רק לחלום עליהן. עברו שנים רבות מאז שאנשי 'סולארה' נפגשו בדרך זו; וזה מביא רמה חדשה של אהבה ל'סולארה' ולכל תושביה.

הם רואים על כדור הארץ מחזור מתקדם שהם מודאגים מאוד לגביו, אולם אין להם את הטכנולוגיות להגיע אליו. הסולאריים אפילו אינם יכולים להודיע ​לכם שהם נמצאים אי שם, מלבד אנרגית הלב הענקית שהם שולחים אליכם.

הם שולחים לעברכם את אנרגית האהבה, מכיוון שגם אם אתם הייתם מגלים פלנטה במרחק, שפתאום התחילה להקרין באופן שמשך את תשומת לבכם, זה היה הופך לחדשות העיקריות שלכם, במיוחד אם הייתם מאמינים שיש שם חיים.

 

התבוננות בנס

 

אנחנו חולקים זאת איתכם מכיוון שהסולאריים שולחים אהבה ללא תנאי לכל היצורים. איננו מדברים רק על בני אדם, אלא גם על העצים והיערות של כדור הארץ. הם שולחים ריפוי ואהבה לבעלי החיים, החרקים, האלמוגים באוקיינוסים, וכל צורה של רטט על פלנטה ארץ היפיפיה.

מה אתם יכולים לעשות? אתם יכולים להחזיר את האהבה שלכם ולומר להם שאתם בסדר. הסולאריים נמצאים במצב יוצא דופן של התבוננות בנס שעומד להתרחש על כדור הארץ.

 

זה יהיה נהדר שהם יצפו בתהליך כולו, מכיוון שאתם תפגשו אותם בשלב כלשהו.

אם אתם פשוט תמשיכו את נתיב ההתפתחות הזה, תגיעו לנקודה שבה כבר לא תצטרכו את הטכנולוגיה מחוצה לכם. מדוע? מכיוון שהמהות של זה תהיה משולבת בכם!

ובשלב הזה של התפתחותכם כבר לא תזדקקו לייצוגים הפיסיים של רבות מהטכנולוגיות שאתם משתמשים בהן כעת מדי יום.

זה ישנה הכל ויתחיל לפתוח את הלבבות, כך שבני אדם יוכלו להתחיל לנוע מחוץ למוח החושב שלהם לתוך האנרגיה של ההרגשה.

יותר מכל דבר אחר, היינו מבקשים שתחזירו ל'סולארה' אהבה ללא תנאי...

 

שיקוף האהבה

 

אתם מבינים, יקרים, הסולאריים חווים שינוי עצום בעצמם. למרות שהם עברו תהליכים שונים לפני כן, מעולם לא היה עליהם ללכת עד כדי כך לדחיסות. מעולם לא היתה להם מלחמה בפועל על הפלנטה שלהם, למרות שהיו להם אתגרים מעת לעת, כגון קבלת החלטה גדולה שתשפיע על כמה דורות בהמשך.

במקרה כזה, היה על הסולאריים ללמוד כיצד לשאת את העוצמה הזו ולאזן אותה עם האמפתיה שלהם.

 

הם היו משתמשים באנרגיה הזו בצורה כה עוצמתית על מנת להעצים האחד את השני, וזה מעוגן כעת בצורה יפה מאוד.

ההתמקדות שלהם בנקודה זו, כקולקטיב של הפלנטה שלהם - שהיא למעשה גדולה משלכם - היא לשלוח לכם אהבה ואנרגיה. הם גילו שכן ביקום, ואין דבר שהם היו אוהבים יותר מאשר לבוא ולפגוש אתכם. ללחוץ את ידכם ולחלוק סיפורים איתכם.

התצפית שלהם בפלנטה שלכם עוזרת להם להבין מה חשוב עבור השלב ההתפתחותי הבא שלהם, העומד בפני האתגרים החברתיים שלהם כיום.

ואתם יכולים לשלוח בחזרה את האהבה וליידע אותם שאתם מודעים ומגדירים את הקצב עבור כל מה שעתיד להגיע.

 

מנקודת המבט של 'סולארה', נראה כאילו כדור הארץ עובר מחזור של מוות, אולם הכל חייב לעבור מוות על מנת להיוולד מחדש. כדור הארץ אינו גוסס. כמוכם, הוא יתפתח לרמה חדשה. כדור הארץ הוא גברת קסומה, גאיה, היכולה לדאוג לעצמה והיא עושה זאת די טוב.

 

להתענג באהבה

 

אתם תקבלו את גלי האהבה האלה שהסןלאריים שולחים. יתכן ויהיו לכם גם כמה חלומות מוזרים מעת לעת כתוצאה מכך, מכיוון שכך הם מעבדים דברים. הם שולחים לכם אנרגיה על גל הלב, אשר אתם תתרגמו זאת יותר בזמן חלום. אם תמצאו את עצמכם בחלום מלא באהבה, הביטו למעלה, ואתם עשויים לראות שתי שמשות.

 

הסולאריים טובלים אתכם באהבה ללא תנאי היפה ביותר, מכיוון שהם מצאו סוף סוף משהו דומה. בפעם הראשונה הם מצאו חיים ביקום, אולם הם עדיין אינם בטוחים שאלה חיים כפי שהם מכירים ויודעים אותם.

עליהם ליירט עכשיו כמה דברים מהנים ומרגשים. למרות שהיה להם קושי רב לפרש ולהבין מה היו אותות הטלויזיה שלכם, הרי שהסולאריים יודעים עכשיו הרבה יותר על חיי האדם על כדור הארץ.

 

בתקופה הקרובה, אנחנו מבקשים מכם להרהר באהבה ללא תנאי של 'סולארה'.

כאשר אתם אוהבים משהו כל כך הרבה ואתם משקיעים בו את האנרגיה שלכם, מה קורה? מה אתם עושים כאשר אתם מתאהבים באדם אחר ויוצרים יחד מערכת יחסים? אתם מגלים את כל הדרכים השונות על מנת לאהוב אותו.

עשו זאת זה כעת עם הסולאריים. שלחו להם תודה יפה, מכיוון שעבורם זה יכונן גל של אנרגיה נוחה בכל רחבי הפלנטה שלהם. הם צופים ברוב המתרחש מנקודת מבט של רטט והם אינם יכולים לפרש את כל זה. הם אינם יכולים ממש לצפות בטלוויזיה שלכם בזמן אמת, כך שהם מתקשרים באמצעות אהבה.

 

שבו וצרו את החיבור הזה, דעו שאינכם לבד ביקום. אף פעם לא הייתם לבדכם, ותמיד ידעתם זאת. קיימים יצורים רבים אחרים, ממשחקים שטרם התגלו. ישנם רבים שהולכים ביניכם, אפילו היום, אם כי מעולם לא הצלחתם להוכיח זאת.

הייתם קרובים מאוד לכך על הפלנטה שלכם, לפחות ארבע פעמים, אולם בכל פעם בחרתם להביט לכיוון אחר.

אתם מבינים, יקרים, היתה הרבה אנרגיה מפחידה סביב יצורים מהחלל החיצון ופלנטות אחרות, למרות ההנאה שיש לכם עם זה במדע הבדיוני. הסולאריים הם יצורים של הלב והם מודאגים מאוד לגבי הפלנטה שלכם.

כדור הארץ עצמו שולח עכשיו בחזרה אות ל'סולארה' על כל האהבה שהם שלחו לו. אם גם אתם תשלחו את האנרגיה שלכם כדי לומר להם שלום, להודות לאחים ולאחיות, ולברך אותם ברטט הרמוני - כל יצור על פני 'סולארה' ינשום מעט קל יותר, מכיוון שהם ירגישו את האנרגיה הזו ואת החיבור החדש. הם אפילו יתחילו לעבוד על טכנולוגיות שונות שיביאו אתכם הרבה יותר קרוב בעתיד הקרוב.

 

אתם מבינים, יקרים, אתם מאוד ייחודיים בכל זה. ידעתם זאת, מכיוון שהמושב שלכם היה שמור עבור כל מה שמתחיל ונפרש כעת.

אין מקום על פלנטה ארץ עכשיו עבור אלה שאינם פעילים. אתם נמצאים כאן מכיוון שיש לכם משהו לעשות. אם פשוט תניחו רגל אחת לפני השניה, תשיגו את הביטחון כאשר תצעדו קדימה ותשלחו החוצה את הצחוק הנפלא שלכם, אתם תהיו ממש בכיוון הנכון. משחק חדש לגמרי עומד לצוץ ולהופיע.

וברגע שהדלת תיפתח, 8 מיליארדים יתחילו להופיע ולעקוב אחריכם.

 

תהנו מהמסע הזה, יקרים, ודעו שלעולם אינכם לבד. רבים כל כך נמצאים אתכם שם, במימדים השונים של הזמן והמרחב. האהבה שלנו מתעלה על הכל ואנחנו מקווים שתרגישו זאת לעתים קרובות. קחו אותה, השתמשו בה, עגנו אותה, וצרו עבורכם את החזון הגבוה ביותר שלכם כאשר אתם צועדים אל תוך המשחק החדש.

 

אנחנו מברכים אתכם בדרכים אלו עם הכבוד הגדול ביותר ומבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד. אתם מביטים לתוך עיניו של האל, טפחו האחד את השני, והחזיקו את הדלתות האלו פתוחות בכל הזדמנות שתוכלו להחזיק אותן כך. אין זה משנה איזה משחק אתם משחקים - שחקו היטב ביחד.

 

אספבו.

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020