Light Connections
 
 

 

התהליך - דצמבר 2011

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

מהו הדבר אשר יגרום לבני אדם לשבת במקום כגון זה? חשבו על כך לרגע... שהם יוכלו להפוך לרב ממדיים דיים על מנת לשמוע מילים המגיעות מצדו האחר של המעטה/צעיף?

יהיו אלה אשר יכנו אתכם טיפשים בשל היותכם כאן, ואני אתן לכן את התשובה, נשמות עתיקות: זו אינה מערכת של השקפות ועקרונות; זו אינה מערכת אמונה; זהו ידע מוחלט לגבי אהבת האל, המקום בו נמצאים 'הבית' והאמת. זהו ידע שאומר שקיים בתוככם ניצוץ של הבורא שלא ניתן להכחישו.

המומחים אומרים שכ 85% מתושבי הפלנטה מאמינים בחיים שלאחר המוות. אם הם צודקים, ואם זה אכן כך, הרי שזו חייבת להיות יותר מאשר משאלת לב, נכון? ומה אם האמונה הזו היא אינטואיטיבית ?

 

מה יקרה כאשר תמותו? התשובה היא, נשמות עתיקות – אותו דבר שהתרחש בעבר בכל פעם בעת מותכם. אמת זו היא נסתרת, כפי שעליה להיות. הסודות אינם ידועים באמת, וכך צריך להיות.

מכיוון שהמבחן הוא שעליכם לגלות מי אתם. כך זה היה תמיד, והאירוניה היא שלעיתים קרובות נשמות עתיקות מחפשות אחר האמת הזו, רק כדי לגלות עד כמה היא חמקמקה...

 

ולכן הערב ברצוני לבנות גשר. ברצוני לספר לכם מעט יותר על מה שעומד מולכם ועל כמה מהתהליכים המעורבים בנגיעה בפניו של הבורא שבתוככם .

 

לפני שאעשה זאת, ברצוני להצהיר על הברור מאליו. בעת הפגישה הזו אנחנו נמצאים על סף שנת 2012 ובעודי מדבר אליכם במסגרת הזמן שלכם. עדיין לא החלה שנת האמצע של השינוי, ויום ההיפוך (היום הקצר ביותר והארוך ביותר, ת.ג.) עדיין לא חל כדי שתוכלו לחגוג אותו. ולכן יהיה זה זמן טוב לברך את הנשמות העתיקות ששומעות זאת או שקוראות זאת מאוחר יותר .

 

בעבר הזמנתי אתכם להתבונן אל תוך הרשומות האקאשיות שלכם. הזמנתי אתכם להרגיש את הסיבה לבואכם. הרשו לי לומר זאת בפשטות: נשמות עתיקות, אין זה משנה כמה פעמים הייתם כאן, אפילו בתקופת החיים הנוכחית, היה עליכם לדשדש באנרגיה ישנה.

רבים יודעים מהי כוונתי. זה לא היה קל. איבדתם חברים, בני משפחה ועמיתים בשל האמונות שלכם. מכיוון שאמרתם ש"האל נמצא בתוככם", לא רציתם לפעול על פי מערכת ההשקפות והעקרונות התלת-ממדית, שמגבילה אתכם ואת הפולחן שלכם, את אמונותיכם ואהבתכם. במקום זאת רציתם להרחיב את הקופסה שהוכנסתם לתוכה ולומר שאתם מאמינים שאתם האל, חלק ופיסה מכם נמצאים בכוכבים, וזה מי שהנכם. הדבר הכניס אתכם לצרות, ואנחנו היינו שם .

 

בשנים האחרונות האלו, אולי אפילו בחודשים האחרונים האלה, התחולל שינוי משמעותי. זהו שינוי של 'הרשת' של הפלנטה הזאת, שנערכת יותר ועוברת כיול מחדש עם האנרגיה שלכם יותר מאשר בכל זמן אחר בכל תקופות יחידות חייכם.כעובדי אור, זה הדבר לו פיללתם תמיד; זה הדבר לו קיוויתם תמיד.

 

באופן אינטואיטיבי ידעתם שקיים פוטנציאל גדול שיגיע זמן על הפלנטה הזו שבו האנרגיה תתחיל לעבוד לטובתכם. לאט, אתם יכולים כעת לראותה עובדת. לאט, אתם צופים בראשי ממשלה מתחילים לחשוב באופן שונה. לאט, אתם יכולים לראות מדינות אחרות דורשות זאת. לאט, אתם יכולים לראות חשיבה שונה בתחום הכלכלי. לאט, הדברים מתרחשים.

ברכות לאלה מכם שהמתינו. זו תהיה אנרגיה נהדרת להגשים בה משהו. היא טובה יותר מזו שהייתה לכם קודם לכן .

 

עצה לפני שנתחיל

 

אתן לכם חומר למחשבה אפילו לפני שנתחיל בשיעור:

מהו הדבר שהשלכתם הצדה? מה ניסיתם לעשות ולא הצלחתם? מה הייתה התשוקה שלכם, אותה הנחתם בצד משום שהחלטתם שזה לא יעבוד או שהזמן אינו נכון? ובכן, הזמן הוא עכשיו!

 

קיימת באר עמוקה של ידע הנמצאת בחדר זה, שהיא הרשומות האקאשיות של כל מי שיושב מולי ושומע את התקשור, וכל מי שיקרא זאת מאוחר יותר. היא מייצגת את תקופות יחידות החיים שנחוו ואת הידע שנרכש. זהו הניסיון שכולכם חוויתם והוא יכול עכשיו לעלות לפני השטח ולהפוך לחלק מהרשומות האקאשיות הממשיות של הפלנטה הזו, חלק ממציאות הפלנטה.

 

את כל זה אתם יכולים עכשיו להניח על מה שכינינו בשם 'הרשת הקריסטלית'. זוהי הסיבה להיותכם כאן, על מנת להביא את מה שאתם יודעים ושהגשמתם. ואני אומר לכם, נשמות עתיקות, זו הסיבה מדוע אנחנו אומרים שפחות ממחצית של אחוז אחד מכם צריך להפוך לעובדי אור בדרך זו, על מנת שכדור הארץ ישתנה.

הזרעים נזרעים היום. שוב אין מדובר בשאלה, האם תצליחו, ביחס למין האנושי. כבר הצלחתם! הצלחתם! .

 

עבודה על החידה

 

וכעת אתם עובדים על החידה ונעים דרך השינוי שהבטחנו שיתחולל, והנה הוא כאן. עכשיו, רק חשבו: כאשר תגיעו לצדה האחר של שנת 2012, יהיו לכם עוד 18 שנים שבהן תהיו עדיין באנרגיה של 'ההיערכות הגלקטית'. זהו חלון בן 36 שנים ועדיין לא עברתם אפילו את מחצית הדרך...

 

הנה משמעותו של הדבר עבור הרוח: קיימת אנרגיה שנוצרת בחלון ההיערכות הזה שהיא מיוחדת לחלוטין, ולא תתרחש שוב במשך 26,000 שנים. יש לכם 18 שנים נוספות על מנת לשנות את הפלנטה באנרגיה מיוחדת זו של הגשמה, לזרוע את הזרעים.

אתם כבר עושים זאת, הדבר כבר מתרחש, ואתן לכם נבואה: בסוף 18 השנים, אתם תראו את תחילתו של שלום אמיתי על כדור הארץ במזרח התיכון .

אתם תראו דרכים לפתרון בעיות שלא ראיתם מעולם קודם לכן. בפרק הזמן הזה, הצעירים, שהם בני נוער עכשיו, יהפכו למנהיגים. הם יחלו בדרכם ויחשבו על מושגים שאתם לא יכולתם לחשוב עליהם באנרגיה הישנה. הם יפתרו את החידות שאתם אמרתם שלא ניתן לפתור אותן. גם תהיה טכנולוגיה שתעזור לפלנטה בדרכים שאינכם יכולים אפילו לחלום עליהן.

זוהי הנבואה לעוד 18 שנים, מכיוון שאני מכיר את התודעה של אלה שמגיעים ואני יכול לראות את הפוטנציאלים החזקים ביותר עבור הפלנטה באותו זמן – הכול מכיוון שהנשמות העתיקות התעוררו וביצעו את משימתן.

מה אתם מרגישים בקשר לכך?

 

מה אתם יכולים לעשות?

 

בואו נדבר עכשיו על הפרטים, אתם עשויים לשאול מה אתם יכולים לעשות? מה אתם אמורים לעשות?

ישנם כאן אנשים שעסקו בחיפוש כל חייהם. הם מנהיגים, הם עורכים סדנאות, וחלקם אפילו מרפאים.

אולם הם חיפשו ושאלו כיצד הם יוכלו לחצות את הגשר? כיצד יוכלו לגעת במה שקיים בפנים, שהוא יקר

ערך ושהוא האל? אתם יודעים שהוא נמצא שם, אולם אתם חושבים שנכשלתם, שלא הצלחתם למצוא את הגשר...

הבה נדבר על כך, נדון בכך. הגיע הזמן .

 

נתחיל בדיון אינטלקטואלי בנושא 'מהו בן האדם' וניתן נקודת מבט פשטנית.

אנחנו מדברים לעתים קרובות על דברים אזוטריים, ועל דברים בלתי נראים, וגם על דברים שאתם מכירים.

קיימים שלושה רבדים רב ממדיים שמרכיבים את מה שאני מכנה 'בן האדם בשלמותו'. קל לסמן אותם, והם כולם משמעותיים. וכל אחד מהם הופך משמעותי יותר ככל שנכנסים פנימה. למעשה, ישנם רק שלושה. כמו רבדי הדנ"א שאפשר לסמן ולתייג אותם, אולם הם עובדים כאחד .

 

לראשון נקרא 'התודעה האנושית'. לשני נקרא 'החוכמה הפנימית המולדת'. לשלישי נקרא 'העצמי הגבוה'. הם שלושה, והמטרה היא שאתם תלכו מהחיצוני ביותר לבא אחריו, ואז לבא אחריו.. כך שתוכלו לבנות גשר ממה שהוא תלת ממדי, שבו אתם חיים, היישר אל מה שאנו מכנים האינטליגנציה של הגוף, החוכמה הפנימית המולדת, ואז לשער – לבלוטת האצטרובל שהיא 'העצמי הגבוה'.

כיצד תעשו זאת?

באנרגיה הישנה אתם עושים זאת לעתים רחוקות מאוד! המעשה מחייב מדיטציה עמוקה, חזיונות, עזרה מאנשים אחרים, ישיבה מול אלה שיכולים לקרוא את 'הצד האחר'.... וכל זה מתחיל לנוע ולהשתנות.

ואנחנו מבקשים מכולכם לעשות זאת בעצמכם.

האנרגיה מתחילה לנוע למקום שבו הדבר נגיש לכולכם, אולם יהיה עליכם לצאת מהתפישה התלת ממדית על מנת להגשים זאת .

 

התהליך

 

ואם תשאלו אותי כיצד זה שבמהלך 20 שנה אף פעם לא נתתי לכם כל רשימה, בעוד שישנם אחרים שכן נותנים רשימות. וישנם אפילו 'קריונים אחרים' שנותנים רשימות, ואתם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת בעצמכם...

אני עומד להראות לכם מדוע.

נניח שאתם משתוקקים למצב שבו תאהבו את עצמכם יותר. נניח שהמשאלה שלכם היא לאהוב יותר את עצמכם, את גאיה, להיות מסוגלים לשנות את ארשת פניכם ולגעת בפניו של האל, להיות בקשר עם הילד הפנימי שלכם. ואינכם יודעים מהו הדבר הבא שעליכם לעשות....

הרשו לי לשאול אתכם משהו: למי תשלמו על מנת שיגרום לדברים האלה להתרחש? התשובה היא שאינכם יכולים לעשות זאת, ואתם יודעים זאת, נכון?

רובם יודעים שהם אינם יכולים לשלם למישהו כדי שיגרום למשהו להתרחש בתוכם, משהו שרק הם יכולים לעשות....

אבל אז אתם עשויים לומר שיש המון שיטות שאתם יכולים ללמוד באינטרנט בזמנכם החופשי כיצד לאהוב את עצמכם יותר...

אולם בסופו של דבר, אנשים יקרים, יהיו לכם מולכם הרבה מילים, יהיו מולכם הרבה תהליכים, וסיכוי טוב מאוד שלא תאהבו את עצמכם יותר מכפי שאתם אוהבים עכשיו .

מדוע?

מכיוון שבמימד השלישי אתם תמיד רוצים ללכת למישהו אחר, נכון? אתם רוצים לבלוע כדור ולשפר את המצב, נכון? וישנם תהליכים שבהם זה יעבוד עבור תכונות אחרות, אבל לא בנוגע לאהבה. יהיה עליכם להתמודד עם הנושא הזה בעצמכם. הביטו במראה ועשו זאת.

ואפילו עכשיו יהיו אלה שישאלו מהו הצעד הראשון? הרגע נתתי לכם אותו. הביטו במראה והתחילו בתהליך.

 

הדברים לא יתקבלו על דעתם של האינטלקטואלים שרוצים להבין ולפענח זאת. אולם אומר לכם את הדברים הבאים: זוהי אכן החידה. ולכן אתן לכם מטפורה; אדבר איתכם על האופן שבו ניתן לעשות זאת, ואפילו אז, יהיו אנשים שיצאו מכאן ויאמרו שהם לא באמת בטוחים שהבינו הכול...

זה לא קל, והדבר מחייב אתכם להביט במראה ולא לפנות למישהו אחר.

 

הרובד הראשון

 

הדבר הראשון שעליכם להכיר בו ולעבור אותו הוא הרובד הראשון, שהוא התודעה האנושית. אכנה זאת 'רובד ההישרדות'.

כל עוד אתם נמצאים במצב הישרדותי, לעולם לא תכירו אף רובד אחר. כל עוד אתם במצב הישרדותי, לעולם לא תעברו לרובד הבא, ולא תוכלו אפילו להתחיל בתהליך. מכיוון שרובד ההישרדות מסתמך ותלוי בתגובתכם לעולם החיצון. אתם תמיד מביטים סביבכם, נכון?

עליכם לוודא שהכול בסדר וכשורה, נכון? עליכם להגיב באופן הולם כאשר פונים אליכם, נכון? זו הישרדות!

האם אתם יודעים כיצד להיפטר מהישרדות טהורה? הרוח יודעת.

כמה מכם הוכרעו בשל צער או חולי? אני יודע מי נמצא כאן, ואני מדבר אליכם. אתם יודעים למה אני מתכוון, מכיוון שלפתע ההישרדות נעלמת ורובד התודעה נשמט, וכל מה שאתם רואים הוא את אהבת האל. כל מה שאתם רואים הוא הודיה לאלה שנמצאים סביבכם, ושלווה, מכיוון שאתם חיים ובריאים.

אנשים יקרים, זוהי הגישה שבה עליכם להיות. אולם מדוע לחכות למקרה חירום? מדוע שלא להבין זאת ולפעול על מנת לעשות דבר זה בדיוק בעצמכם?

 

הצעד הראשון: היפטרו מההישרדות!

אמרו את הדבר הבא: "רוח יקרה, ברצוני לרכך את תודעתי. כאשר כל אלה שמעליבים אותי מנסים ללחוץ על לחצני הכעס הרגשי שלי, איני רוצה שהלחצנים יעבדו יותר. ברצוני לנתק אותם. איני רוצה להגיב עוד. ברצוני לשבת בשקט. זו היציאה מההישרדות. אני בטוח/ה בזרועותיו של האל – בטוח/ה לגמרי ולחלוטין. ברצוני להסיר את הקליפה החיצונית שהיא הרובד של התודעה האנושית, היחיד שמגיב מיידית ובאופן בלעדי למימד השלישי, ולצעוד בחיי באופן שונה".

זה צריך להיות השלב הראשון. יקרים.

הביטו במראה בעודכם אומרים זאת.

 

האם אתם מגוננים על עצמכם? כאשר מישהו מבקר אתכם, האם אתם ממהרים לתקן אותו? כמה מכם יכולים לשמוע ביקורת ואז לעצור ולחשוב אולי יש צדק בדברים? קשה לאדם לעשות זאת, ואינכם יכולים לעשות זאת בקלות. עליכם להתאמן ולתרגל זאת, מכיוון שאתם מתוכננים להישרדות.

באנרגיה הישנה, הדבר שירת אתכם היטב אולם עכשיו הוא כבר אינו משרת אתכם יותר.

התודעה האנושית הבסיסית מתוכננת להישרדות, ואתם עברתם את הסמן הזה. היא נושאת עמה אנרגיה

ישנה שמולידה שנאה ומלחמה, אכזבה ודיכאון. היא נושאת עמה ספק עצמי ותמיד גורמת לכם להרגיש לבד.

האם אתם באמת רוצים להמשיך ולהתפלש בתוכה? הגיע הזמן לשנות אותה מהישרדות ל'קיום רגוע עם חוכמה'.

 

ברצוני לקחת אתכם לתודעת המאסטרים של הפלנטה, שנמצאים כולם כאן.

אם תעמדו לפני ישו ותאמרו לו שאינכם אוהבים כל כך את מה שהוא לובש, האם לדעתכם הוא יתגונן ויאמר שזה נוח לו, שזה מתאים לו, ושהוא קיבל על כך הנחה גדולה? ככלות הכול, הוא היה יהודי [קריון צוחק...]

אולם אתם יודעים שהוא לא יאמר זאת! אתם יודעים שהוא יביט בעיניכם והיישר דרככם. הוא יביט אל תוך

פיסת האל שהוא מכיר ואוהב מאוד, ואתם תמסו למולו. זה מה שיקרה. הוא יאהב אתכם אל אותו המקום שבו תוכלו לראות את פני האל.

מוחמד נכנס למערה ופגש במלאך שאמר לו לאחד את שבטי ערב ולהעניק להם את אלוהי ישראל. זה מה שקרה וכך הוא עשה. הוא הכיר את אהבת האל. הוא צעד ברכות והוא היה יפהפה. גם הוא לא היה עונה לכם תשובה מתגוננת, וגם לא בודהה. אלה הם המאסטרים שויתרו לפני זמן רב על רובד ההישרדות ועבדו עם אנרגיה של רכות מבפנים .

 

קרוב יותר לזמנכם - אילו יכולתם לצעוד עכשיו שוב על פני האדמה עם פאראמאהאנסה יוגאנאנדה ולהביט אל תוך עיניו ולומר לו שריח רע עולה מן הגלימה שלו, איזו תגובה הייתם מקבלים לדעתכם?

למעשה, מי בכלל היה אומר זאת? האמינו לי, יש כאלה שהיו אומרים לו זאת... המאסטר הזה היה מביט בכם באהבת האל וממיס אתכם, מכיוון שלא הייתם רואים בו שיפוט, לא הייתם רואים פגיעה –

רק אמת. למאסטר אין כלל סדר יום הישרדותי. אין תודעת הישרדות במאסטריות.

האם אתם מבינים מה אני אומר? כאשר אתם מגשימים זאת, כאשר אתם יכולים לרכך את ההישרדות, אתם מתחילים ליצור קשר עם החוכמה הפנימית המולדת, הרובד השני הקסום.

 

הרובד השני

 

זה המקום שבו התהליך מתחיל באמת להיכנס אל תוך פנימיותו של האדם, הליבה שלו. סיפרנו לכם על הדברים המולדים בעבר. קראנו לכך 'האינטליגנציה של הגוף'. היא יודעת כל מה שקורה בגוף מכיוון שהיא מייצגת את השדה הקוונטי שסביב הדנ"א שלכם.

 

החוכמה הפנימית המולדת היא המקום בו אתם נוגעים בעת הריפוי. היא שמגיבה ללייזר ולכימיה (עבודתו של דר' טוד אובוקייטיס, ת.ג.). זה חדש, משום שזה תהליך רב ממדי, והחוכמה הפנימית המולדת רואה אותו במהירות ומכירה אותו.

גם הכוונה המודעת האנושית היא רב מימדית.. כאשר אתם יוצרים קבוצות חשיבה יצירתיות, זהו תהליך רב ממדי. זה מה שמצייר את הציורים. המאסטרו שמאחורי (רוברט קוקסון, ת.ג.) משתמש בכך כאשר הוא עוצם את עיניו ושומע מהצד האחר של המעטה/צעיף מנגינות שמעולם לא שמע...

זהו תהליך רב ממדי והוא יכול להפעיל אותו כרצונו, מכיוון שהוא נמצא בקשר עם החוכמה הפנימית המולדת, שנמצאת בקשר עם 'העצמי הגבוה'.

האם אתם מתחילים לראות את התמונה? ובכן, כיצד תצרו קשר עם החוכמה הפנימית המולדת?

 

כיצד זה עובד

 

כעת אתאר באוזניכם שוב כיצד נעשה הדבר.

השלב הראשון היה להיפטר ממצב ההישרדות. השלב השני הוא מתן כוונה טהורה לגעת בחלק שלכם שיתכן ולא נגעתם בו מעולם קודם לכן.

נניח שאתם מוכנים לחצות את הגשר ולקבל את האנרגיה החדשה הזו, שהיא בשלה על הפלנטה, כך שתשרת אתכם, ולהתחיל לעבוד עם הכוונה הזו.

הדבר יקרב אתכם למה שתמיד היה לכם – החוכמה הפנימית המולדת, הרובד הקסום שנמצא בקשר עם הדנ"א. לחוכמה הפנימית המולדת יש את התרשים המקורי של תאי הגזע ואת התיעוד של הרשומות האקאשיות.

החוכמה הפנימית המולדת אחראית להפוגה הספונטאנית, לריפוי המיידי של אנשים - ריפוי שהמדע אינו יכול להסביר.

האם אתם שומעים את מה שאני אומר? זה הכול נמצא שם!

 

המאסטרים ידעו זאת. כך הם פעלו. כל הריפויים עליהם שמעתם שהם עשו – נכונים לחלוטין! הם נגעו בחוכמה הפנימית המולדת של כל אדם עמו היו.

כיצד תעשו זאת? בעזרת כוונה טהורה. כוונה טהורה היא דבר כה טהור עד שאינכם יכולים לחזור לאחור לאחר שהבעתם אותה. היא מוחלטת. אתם עומדים לברוא במשותף משהו באמצעות כוונה, מכיוון שכוונה היא מצב שבו כל הווייתכם נעה אל תוך אזור שבו לא הייתם מעולם קודם לכן .

 

ואתם תאמרו שזהו מידע שאינכם יכולים באמת לעשות בו שימוש, ושאתם מבקשים הבהרות נוספות - כוונה טהורה עבור מה? כיצד?

הנה מטפורה שלעולם לא תשכחו:

כאשר אדם עומד על שפת אגם ורוצה לקפוץ אל תוכו, כל שרירי גופו עובדים יחד מתוך כוונה טהורה. הם מעניקים רשות לקפוץ, והיכולות מצטרפות יחד לכדי קפיצה באוויר. הוא מתחייב כאשר הוא קופץ, ואינו יכול לחזור לאחור.

אבל יש עוד...

ממש ברגע זה, קיים תהליך שבני האדם אינם מבינים כלל, אולם הם בוטחים בו ועובדים עמו - כוח הכבידה. המדע אינו מבין את כוח הכבידה. המדענים חושבים שהם מבינים. הם חושבים שהוא תפקוד של מסה. ובכן,זה אכן קשור למסה, אולם מסה היא רק אחת מהתכונות של כוח הכבידה.

המסה אינה קובעת את חוזק הכבידה. מה שאתם רואים בממד השלישי הוא מיתאם שאותו למדתם להבין. מצב ההישרדות לימד אתכם הכול בנושא זה. יבוא יום שבו תוכלו לשלוט בכוח הכבידה, כאשר תוכלו ליצור חפצים חסרי מסה. טסלה עשה זאת. המדע נמצא שם ומוכן להתגלות פעם נוספת, אולם בינתיים אינכם מבינים אותו.

ומוזר ככל שזה יהיה, כולכם עושים בו שימוש...

 

אז הנה תהליך מורכב ביותר שאינו מובן כלל, תכונה רב ממדית של היקום, ואתם משתמשים בה מדי יום. אינכם אפילו חושבים עליה בכלל. אינכם מבינים אותה, אולם אתם סומכים שהיא תמיד תהיה שם ושתמיד תהיה אותו הדבר.

קפצתם משפת האגם וכוח הכבידה לקח אתכם לתוכו..

כמה מכם, לאחר שאתם נרטבים, יוצאים מהאגם ומתיישבים עם עט ונייר ורוצים רשימה שתסביר לכם כיצד עובד כוח הכבידה [ קריון צוחק... ]

 

האם אתם מבינים מה מתרחש כאן?

הקשיבו: קיים כלל אלוהי עמוק ואמיתה/אקסיומה ביחס לכוונה טהורה.

הרשו לי להסביר זאת בדרך אחרת. 'העצמי הגבוה' שלכם הוא חלק מהבורא. כולכם נולדים עמו. זו אותה נשמה שהייתה לכם בכל תקופת יחידת חיים. האם אתם מודעים לכך? אותה נשמה בכל תקופת חיים –יש שם חבר שהיה איתכם בכל מסע, יחד עם החוכמה הפנימית המולדת.

חלק מכם הצליחו להושיט יד ולגעת בחבר הזה, ואתם הופכים לשלווים ביותר על הפלנטה.... האם אתם יכולים להרגיש בכך? האם אתם זוכרים זאת? האם הייתם רוצים להרגיש כך כל הזמן? דמו זאת למצב שבו כל ההורים שלכם חוזרים, מאוחדים לאחד בתוככם, מביטים בכם. אתם יכולים לגעת בהם, והם יכולים לגעת בכם. אתם יכולים לגעת בכפות ידיהם בכל עת שתרצו. באהבה טהורה, אלה ההורים שתמיד רציתם שיהיו לכם...

זו הרגשה נהדרת. שם נמצא גם הילד הפנימי. אתם יכולים לגעת בו בכל פעם שתרצו, והוא יכול להיות בסדר כל הזמן. אתם יכולים להיות במצב גבוה של אהבה.

לא ניתן להבין את התהליך באופן אינטלקטואלי, אולם האמיתה היא שהוא תמיד עובד, ממש כמו כוח הכבידה, שמחכה לכם שתפעילו אותו. אתם יכולים לסמוך על כך שהוא ישא אתכם הישר אל תוך אגם המודעות העצמית.

 

יקרים, מאז שנולדתם 'העצמי הגבוה', הנשמה הזו שהייתה איתכם בכל פעם ופעם, תמיד הושיטה את ידה, חיכתה שתצעדו את הצעד הזה.

זהו האל האוהב שמציב אתכם, באופן מסונכרן, במקום בו אתם יכולים לשמוע דברים אלה ולקבל החלטות טובות יותר. זו אותה אנרגיה אוהבת שתראה לכם את המספרים 11:11 על צג השעון לעתים כה קרובות, כנגד כל הסיכויים. אולם עדיין אתם ממשיכים לראות את המספרים האלה. עכשיו אתם יודעים. זהו הבורא שבתוככם. הוא נוגע בכתפכם ואומר לכם להביט כעת בשעון...

 

מבחינה נומרולוגית, 11:11 נושא את האנרגיה של הארה/הארה. אלה הם שני מספרי מאסטר, זה לצד זה ובלתי אפשרי לפספס אותם, נשמות עתיקות, זו קריצה. זו תקופת החיים לה חיכיתם! זו כף היד, שמושיט לכם האל, המבקש שתתקרבו קצת יותר, מכיוון שאם תעשו זאת, תוכלו לעזור לפלנטה, תוכלו לחיות קצת יותר זמן, ומדוע שלא תתחילו בתהליך? אתם יודעים שהיא נמצאת בדנ"א אם תרצו בכך, ואם כך מדוע שלא תבראו במשותף מציאות עליה העזתם רק לחלום? אתם יודעים שהיא נמצאת שם אם תרצו בה. אתם חשתם בה! היא אמיתית.

אתם חייבים לצאת ממצב ההישרדות ולהביע כוונה טהורה. התחילו לבטוח בתהליך שהוא בלתי ידוע.

לא יהיה לכם מושג כיצד הוא עובד. האם אתם יכולים לעשות זאת?

 

כעת, הנה ההבטחה, אנשים יקרים:

כאשר תביעו את אותה כוונה טהורה, תהליך זה נוטל את המושכות ומתחיל לפעול. הוא יפעל מכיוון שהרוח חיכתה לכך. קפצו אל תוך האגם. אינכם יכולים לעצור את הקפיצה. אין מקש 'מחיקה' במוח האנושי. אינכם יכולים שלא לדעת את מה שהרגע אמרתי לכם. אה, אתם יכולים לנסות. אולם זה לא יעבוד, מכיוון שאני מדבר אל מה שנמצא בתוככם ברגע זה .

ברגע זה, חלקכם מתחילים להרגיש בכך. יש כאן נשמות עתיקות ש'העצמי הגבוה' שלהן זועק לכם שתקשיבו! מכיוון שהוא היה איתכם כל חייכם וכל מה שרצה מאז ומעולם הוא שתגעו בכף יד המושטת – זה כל מה שהוא רצה. כך מתחיל התהליך...

 

לכן ההזמנה היום היא ללא שלבים, ללא הכשרה וללא ידע של מה שאתם עושים.

האם זה מוצא חן בעיניכם בינתיים? עם זאת אתם יכולים לבטוח בתהליך ממש כפי שאתם בוטחים בכוח הכבידה. האם זה יכול להיות עד כדי כך קשה? הוא שם. הוא עובד, אולם עליכם לקפוץ. וכאשר תעשו זאת, לא תוכלו לחזור לאחור. הקפיצה תיקח אתכם אל תוך האגם .

 

כאשר השותף שלי (לי קרול, ת.ג) החל לתקשר לראשונה, נתתי לו מידע פשוט. סיפרתי לו על השתל. הוא אמר לי שזו מילה גרועה, שישנם עובדי אור שם בחוץ שמנסים להוציא את השתלים ואתה, קריון, רוצה להחזיר אחד פנימה! הוא ביקש ממני לא להשתמש במילה הזאת.

הנה הסיבה מדוע השתמשנו בה ומה משמעותה. לאחר כל השנים הללו, אומר לכם: השתל הוא רשות לשתול כוונה טהורה. זה מה שזה. אנשים נרתעים לרגע משום שהם לא רוצים להכניס אל עצמם משהו שהם אינם יכולים להוציא...הם אינם מבינים שזה בדיוק מה שאתם עושים כאשר אתם קופצים מהגדה אל המים. אינכם יכולים לחזור בכם, ואתם עומדים להירטב...

 

כמה מכן מוכנים לעשות זאת, נשמות עתיקות? הגיע הזמן להירטב. הניחו לטוהר מי הרוח להרטיב

אתכם. לכו למקום שנועדתם להיות בו. לכו למקום שיברך אתכם בזרועות פתוחות והתחילו בתהליך שעשוי לקחת זמן מה, אבל תהליך שאנחנו מזמינים אתכם להתחיל בו היום. זו כוונה טהורה להשתלת הרשות להשתנות. אם תסכימו, אינכם יכולים להתחרט אחר כך...

 

לכן ההוראה הופכת משמעותית יותר מכיוון שהיא עוסקת במהות של סיבת היותכם כאן. היא לוחצת על כל הלחצנים האלה שלכם שאומרים שאינכם באמת רוצים ללכת לשם ולעשות זאת מכיוון שאתם פוחדים שהדברים ישתנו יותר מדי...

מה דעתכם להיפטר מהפחד הזה, ולהרהר בכך שאפשר להשתנות למשהו טוב יותר מכפי שהוא עכשיו? כזה עשוי להיות השינוי. אין זה משנה עד כמה אתם חושבים שטוב לכם, יהיה לכם טוב עוד יותר עם אהבת האל.

 

הגיע הזמן לבקר את המשפחה שבתוככם.

הקשיבו: יש אנשים כאן שאהבתם ושאיבדתם שאומרים לכם 'כל הכבוד!' לכן הם הביאו אתכם לכאן. לכן הם שימשו לכם כהורים בצד האחר של המעטה/הצעיף. הם ידעו זאת. אין זה משנה מה הם עשו כאשר הם הגיעו לכאן, הם ידעו מה שהם עושים לפני שהגיעו. לכן אתם יושבים כאן היום או קוראים זאת מאוחר יותר. .

 

יברך אלוהים את האדם בזמנים האלה!

עברנו מסע מדהים יחד רק כדי לשבת במקום הזה, בזמן הזה, ולזרוע את זרעי הבגרות.

השינוי קשה. היו חסרי פחד. צעדו זקופים ודעו שאתם מייצגים את האור היחיד שיהיה אי פעם על הפלנטה. אף אחד לא יעשה זאת במקומכם.

 

לכל מדינה בה ביקר השותף שלי יש את אותן התכונות. הנשמות העתיקות מרחבי העולם הן ממש כמותכם. על פי תור הגעתם לתרבויות ושפות, אולם הם בדיוק כמותכם... כולם אחים ואחיות, עובדים על אותה משימה עליה אתם עובדים. הם עובדים על מנת לגעת בפניו של האל שבפנים..

 

זה הולם, הגיע הזמן.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020