Light Connections
 
 

 

'צעידה פנימה' (Walk In) ו'חווית סף המוות' - מרץ 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

המסר הזה הוא חדש, וכמו תמיד, הוא יהיה שנוי במחלוקת [ קריון מצחקק בהנאה..]

המחלוקת מגיעה מאלה שלמדו דברים מסוימים בדרך מסוימת, ויהא הדבר אשר יהא, הוא מבוסס על תרבות שהם מבינים שהיא לינארית.

היציאה מן הקופסה שאליה אדם נולד, היא אחד מן הדברים הקשים ביותר שאדם יכול לעשותו. זוהי קופסה שמתקבלת על דעתו מפני שכך עובדים הדברים. זה הגיוני מכיוון שכך הוא חונך, מכיוון שזה מה שאמרו לו האנשים שהוא אוהב, וזה מתקבל על דעתו מכיוון שכאשר אתם לומדים דברים מסוימים - כולל דברים רוחניים ומטאפיסיים - כך עבדו הדברים...

 

ועכשיו אני עומד להעניק לכם נקודת מבט שונה לחלוטין, ולפני שאעשה זאת, ברצוני לומר לכם שזוהי נקודת מבט חדשה מכיוון שהאנרגיה של הפלנטה הזו מתחילה לתמוך בהבנתה.

יהיו אלה מכם שיהנהנו בראשם מכיוון שזה מתחיל להיות הגיוני בעיניהם, בניגוד לקבלת הדברים, פשוט, גם מבלי שיהיו הגיוניים.

אלה הפרטים הקטנים שעוזרים להבין זאת, ועדיין זה מעלה משהו שונה לחלוטין, כל כך שונה, עד שאתם תטלטלו את ראשכם ותאמרו שאינכם מבינים כיצד זה עובד.

 

יקרים, דברים רב מימדיים, שהם לגמרי מעבר למימד בו אתם חיים, הם מוזרים. אינכם יכולים להבין אודות חיים רב מימדיים שעשויים להתקיים בדרכים שאינן מתאימות ומתיישבות עם הגדרתכם את החיים עצמם, מכיוון שכל מה שיש לכם היא רק ביולוגיה.

 

מהי הרגשתכם לגבי אור? האם לאור יש חיים?

בעיניכם, אור אינו מתרבה ואתם מתעצבנים על הדברים שאינם מתקבלים על דעתכם, או על פי הגדרתכם, ועדיין, אור משתנה אם אתם נמצאים בסביבתו [ קריון מצחקק בהנאה..] אור משתנה אם אתם מתבוננים בו.

מערכת היחסים בין התודעה האנושית והאור היא כמעט מערכת יחסים של סיבה ומסובב, אור הוא אנרגיה רב מימדית שלמעשה יכולה להגיב לתודעה אנושית.

 

ואם כך, שאלות אחרות צצות לגבי מהם בכלל 'חיים', ומה אינו 'חיים'? מהי הגדרתכם לגבי 'חיים', מכיוון שהדברים הבאים מורכבים באופן קיצוני.

ואנחנו שוב פותחים את הדלת לדיון שהוא כה יפהפה אודות הנשמה האנושית, שאינה כלל כפי שסיפרו לכם אודותיה!

גם אם עקבתם אחר המסרים של קריון, הרי שמסרתי לכם סיכום של מידע שהוא רק 'על פני השטח' אודות המורכבות והיופי, הענקיות והתפארת של נשמתכם..

אתם משתמשים במילה 'נשמה' באופן כה פשוט, כמו בדיווח של 'מספר הנשמות' שנמצאות על גבי אניה, בהתייחסות למספר בני האדם שעליה, מכיוון שכך אתם רואים זאת - ישנו אדם, ולכל אדם יש נשמה.

 

גם בלימודים רוחניים אתם שואלים מהי הנשמה וכיצד היא עובדת, ואתם תשמעו תיאורים רבים, אולם מרביתם הם הסברים לינאריים, הטוענים שיש לכם נשמה שנמצאת אתכם למשך החיים, הנשמה הזו התקיימה לפני שהגעתם לכאן, כך שלפני הגעתכם לעולם אתם לוקחים אותה אתכם, אתם מקבלים את החלטותיכם בעוד הנשמה נמצאת אתכם, וכאשר אתם עוזבים, הנשמה עוברת לצידו השני של המעטה/צעיף, ולאחר היא חוזרת שוב..

הכוונה כאן לנשמה השבה ומתגלגלת - ולא כולם מאמינים בכך. רבים מאמינים שהנשמה נמצאת כאן רק למשך זמן מה ולאחר עוזבת ואינה חוזרת לעולם.

הגישות והרעיונות הם כה שונים.

 

המערכות הרוחניות המקוריות ביותר של הפלנטה הזו ראו את הנשמה כמשהו ששב ומתגלגל ללא הרף.

מערכות אלו גם ראו את האנרגיה של מה שאתם מכנים כיום, 'קארמה' - כביטוי של האנרגיות של החיים שלפני החיים שלכם שאותם אתם נושאים לחייכם הנוכחיים, ושתתלווה להם אנרגיה שיהיה עליכם להתמודד אתה.

עבור בן ההינדו זוהי אנרגיה עיקרית ובסיסית, הוא יעבור לכל אורכה של הדרך על מנת לחוות 'נירוואנה' שהיא ניקוי של הקארמה.

העקרונות האלה היו המקוריים, והאינטואיטיביים ביותר שניתן למצוא על הפלנטה הזו לגבי מהותה של הליבה.

ואילו כיום הנשמה הפכה ללינארית, והמידע אודותיה כה פשוט, לא תאמינו! היא קיימת או שאינה קיימת...

וכאשר אתם מתים, הנשמה עוזבת..

 

פעמים רבות ישבתי לפניכם, ומסרתי לכם מידע אודות פיצול הנשמה. ביקשתי מכם לבחון מהו 'העצמי הגבוה' שלכם, סיפרתי לכם שהוא חלק גבוה יותר מנשמתכם ושאלתי אתכם היכן הוא שוכן..כאשר בעצם ברב מימדיות אין דבר כזה 'היכן'..

מיקום כשלעצמו הוא רעיון לינארי, יקרים, ועומד להיות משהו שיהיה לכם קשה להבינו:

הנשמה נמצאת בכל מקום, בכל חלקי הגלקסיה, כל הזמן, מכיוון שהיא צמודה למקור הגדול יותר, שהוא רב מימדי ונמצא בכל מקום בגלקסיה, כל הזמן - אתם יכולים להתחיל להבין שזוהי נשמתכם שאינה מקומית ואינה פשוט מגיעה אתכם. היא נמצאת כל הזמן ברחבי הגלקסיה ואינה נמצאת באופן שלם בגופכם!

 

ואתם גם תוהים כיצד יתכן ש'העצמי הגבוה' שלכם יהיה בגופכם, אתם חושבים שעל ה'עצמי הגבוה להיות במקום אחר, גבוה יותר [ קריון מצחקק בהנאה..]

ואז אתם מתחילים להבין שקיים רכיב של פיצול, וגם המילה הזו שגויה, מכיוון שאפילו פיצול הוא מושג לינארי לחלוטין! משמעותו של פיצול היא שיש לכם דבר אחד, וכאשר אתם חותכים אותו בסכין, אתם מקבלים שני דברים...

זה פשוט המושג היחידי שביכולתי להשתמש בו, אולם לא כך הם פני הדברים. פשוט אין לכם מילה שהיא מתארת ערוב, התמזגות, או מפגש של שיתוף - נשמה אחת עם מיליונים, וזה כלל אינו קיים במכלול הבנתכם.

 

הדברים הבאים אפילו יהיו קשים עוד יותר להבנה.

ברצוני להגדיר היום נושא שמעולם לא התייחסתי אליו בעבר - 'צעידה פנימה'.

לפני רגע ישבנו על הבמה עם המורה מרילין (מרילין הרפר, ת.ג.) היא עוצמת את עיניה בתקשור, ולאחר פוקחת אותן והיא הופכת למישהי אחרת. כל זה התרחש אצלה לאחר חויה של 'צעידה פנימה' שהיתה לה.

זה תועד היטב בחייה, ומה שהיא מתארת מתיישב עם מה שהמטאפיסיקה מתארת כ'צעידה פנימה'. וכל מה שאומר לכם עתה אינו מתקבל על הדעת עם זה.

 

אתם הופכים כל דבר ללינארי בדיבור על 'צעידה פנימה' וכיצד זה אמור לעבוד בצורה הבסיסית, מתי זה מתחיל לעבוד, כמה זה שכיח והצורה המקובלת ביותר - אולם זה מתחיל כך:

אתם עסוקים בענייניכם עם נשמתכם שלכם [ קריון מצחקק בהנאה..] ואז, בעקבות משהו שנתאר בהמשך, נשמה נוספת נכנסת אל תוך חייכם, ואתם הופכים להיות כה שונים עד שאינכם אפילו מזהים את מה שהיה קודם לכן...

זה כה מבהיל ושונה - כפי שקרה למורה מרילין - והשינוי היה כה עמוק ומשמעותי עד שאפילו בנה שאל מה עשו לאמו..

עבור האדם שחווה זאת, ישנה רק תשובה אחת - התרחשה 'צעידה פנימה' .. כלומר הנשמה עמה נולדתם איכשהו עוזבת או נשארת 'במושב האחורי', נשמה אחרת מגיעה איכשהו, ואתם מקבלים אותה.

זה מכונה 'צעידה פנימה',

ולפני שנדון במעשיות של המציאות של מה שמתרחש, ברצוני לספר לכם מתי זה מתרחש לעיתים קרובות.

 

זה סיפור יפהפה שמתקשר למה שאני מספר, וישנם אלה מן הנוכחים שחוו זאת. זה מקובל בקרב בני אדם להגיע למצב חרום - בתאונה, בבית חולים, בבית- בו תהיה להם 'חווית סף מוות', וגם התוית הזו שגויה.

מבחינה מדעית, הגדרת המוות שלכם מאוד ברורה, ורבים מתו מספר פעמים על שולחן הניתוחים, וזה מוביל למה שבני אדם החליטו לכנות 'חווית סף המוות'.

אם תדברו עם אנשים שחוו זאת, הרי שסיפוריהם יהיו מגוונים, ובאופן מעניין הם אינם תמיד חיוביים. הדבר תלוי בתודעתו של האדם שחווה זאת.

 

הבה נדבר על אלה שחוו זאת והשתנו לאחר מכן.

ב'חווית סף המוות', הרעיון שמתתם הוא מגוחך - מתתם רק מבחינה קלינית. הייתם יודעים לו מתתם!

אולם אתם מגיעים קרוב מאוד, וישנה אפילו התחלה של רמז וחשד לכיבוי של מערכות החיוניות לחיים - אתם מפסיקים לנשום, לבכם דומם, ואין חמצן למערכות שאמורות לתפקד עם חמצון - וכל זה מאותת למוח שמשהו קורה.

והמוח עושה משהו שלעולם אינכם יודעים אודותיו - יש לו תוכנה עבור מצב כזה.

כאשר המוח מבין שמוות מגיע, לכולכם יש שסתום בטחון, שהוא תודעה של נדיבות שמגיעה על מנת להגן עליכם מזוועת המוות כפי שסיפרו לכם.. והיא מתחילה להעניק לכם הרגשות נפלאות של נדיבות ואור שלעולם אינכם יכולים לשכוח אותן.

זה שכיח כמעט אצל כל מי שחווה 'חווית סף מוות' - יתכן והוא עובר דרך תעלה או רואה את האור, או מרגיש את אהבת האל, והוא אינו פוחד כלל.

אני מספר לכם שזה מאוד מדויק. מוחכם מתוכנת לאמת. ובזמן שהמוות נראה קרב או יתכן שיהיה קרוב, ובעוד הגוף אינו יודע את ההבדל האם בעוד רגע הוא עומד למות או להינצל - המוח מתחיל להריץ את התוכנה של אהבה נדיבה, כדי שתרגישו את האמת בזאת.

והאמת היא שאתם תמשיכו, שזה יפהפה, שאין כל כיבוי, יקרים, אין סיפורי זוועה, ושהכל יהיה בסדר - וזה אמנם כך.

זוהי אמת שמחווטת היטב לתאים שלכם, ללבכם, למוחכם, לבלוטת האצטרובל שלכם - וכולם עובדים יחד על מנת להראות לכם את זה, כך שלא תפחדו. זוהי אהבת האל - זו תוכנה, יקרים.

 

ולעיתים קרובות אתם שבים מן החוויה הזו כאשר אתם שונים, לתמיד!

ומכיוון שהתוכנה התחילה לעבוד, ולא מתתם - היתה לכם הצצה לאמת. ואתם שבים מן הניתוח או מ'חווית סף המוות', ולפתע הכל שונה...

ולחלק מכם זה כה שונה, מכיוון - התכוננו - ששיפרתם את חווית הנשמה שלכם לרמה הבאה, או אפילו לשלוש הרמות הבאות ואתם מבינים שנשמתכם במימד השלישי, ונשמה משופרת אינה במימד השלישי, היתה לה חוויה מעבר לכל דבר שהייתם עשויים לחוות אי פעם.

אתם שבים כל כך שונים עד שנדמה שאתם אדם אחר לגמרי. אתם כל כך מעבר למי שהייתם לפני כן, עד שילדיכם ישאלו מה עשיתם לאמם... [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

לא קיבלתם במיוחד נשמה מאדם אחר - וזה שנוי במחלוקת, ואולם עליכם להגדיר מה יש בנשמתכם.

נשמתכם כוללת גם באופן פוטנציאלי את המשפחה או את אלה שפגשתם ביחידות חיים קודמות אשר התערבבו עם נשמתכם.

נשמתכם אינה רק שלכם, יש בה משפחה - וגם זה שנוי במחלוקת, מכיוון שברצונכם להביט במראה ולומר לעצמכם שנשמתכם שייכת רק לכם, ואין בה איש מלבדכם.

 

העוזרים והמדריכים שמגיעים אתכם אינם מתגוררים בתקרה - הם חיים בתוככם.

הפמליה שדיברנו עליה, היא שלכם ובתוככם. היא מגיעה עם שטח ותחום, היא מגיעה עם הנשמה.

אתם פשוט רק אחראים על ה'מרכבה' הרב מימדית עבור הזמנים האלה בהם אתם עוברים לצידו השני של המעטה/צעיף. קיים שילוב ואתם חוזרים חזרה למשפחה, ואין שם אחד שהוא מעל לאחרים - לכולכם יש שם, ואתם שרים את השיר של האור.. זה מורכב..

 

אתם רואים את ה'צעידה פנימה' של הנשמה גם בנשמות מפותחות, שיש להן התעוררות ענקית שמושכת אותם מן האנרגיה הישנה ומביאה אותם למשהו שהוא חדש לחלוטין ורב מימדי, שנראה שונה לגמרי!

אתם רואים זאת מדי יום בדתות החדשות ורב המימדיות שמסביבכם, ונראות שונות לגמרי, כאשר מישהו חווה התעוררות לגבי אהבת האל, ואין זה משנה מהי הדת.

אהבה היא אהבה! ללא כל קשר למערכת האמונה.

 

יגיע יום בה בני האדם שהתפלשו באנרגיה הישנה ובכל ניסיונות החיים, יחוו ריפוי, יסכימו עם אהבת האל כפי שהיא מוצגת באמצעות כומר, איש דת או אם, והם יגיעו למסקנה חדשה לחלוטין!

האם נראה שהם עברו חוויה של 'צעידה פנימה'? אם תדברו איתם הם יספרו לכם שהם היו אדם אחד ולמחרת הם הפכו לאדם אחר לגמרי, שפועל באופן שונה מכיוון שהכיר באהבת האל שבתוכו.

אדם כזה עשוי לצטט לכם מהכתובים, ללא כל קשר עם האהבה שהוא מרגיש, שהיא אהבת אמת הליבה שהוא מרגיש אותה בליבו והוא יודע שהוא שונה.

הוא יוכל למנות את הימים מאז החוויה שלו.

וזה אינו שונה בהרבה מ'צעידה פנימה'...

מה שקרה הוא שהוא לא קיבל את נשמתו של אדם אחר, אלא שיפר את נשמתו שלו כה הרבה מעבר למי שהוא היה לפני כן, עד שהוא הפך ליצור אחר לגמרי!

אדם כזה יחשוב באופן שונה, יפעל באופן שונה, לא יתעניין בדברים שהתעניין בהם לפני החוויה שעבר - בין אם זו 'חווית סף המוות' או פשוט באמצעות החלטה שקיבל בחייו אודות אהבה..

 

הדבר מלווה לעיתים קרובות באירוע שידחוף את האדם לעבר דברים חדשים שהוא לא התנסה בהם לפני כן, ואשר יהיה זרז למה שיקרה לאחר מכן.

במקרה של מרילין, היא עברה ניתוח - ולעיתים קרובות זה קורה בזמן ניתוח, כאשר אתם נלקחים למקום בו אינכם נמצאים באופן רגיל ונורמלי, ואם אתם מורדמים וישנם כימיקלים, ואם יש זמן בו שיניתם תודעה, הרי שזהו הזמן לעתים קרובות בו זה מתרחש, והנשמה שואלת את האדם אם הוא מוכן לצעד הבא..

הנשמה מספרת לאדם שהוא אינו עושה את מה שהוא הגיע לכאן לעשותו, ובנקודה מסוימת האדם מסכים, ויוצא שונה מכפי שנכנס לניתוח...

ועליכם לדעת שאינכם מקבלים אדם אחר, אתם משפרים את עצמכם!

 

סיפרנו לכם בעבר על הנביאים שצעדו על הפלנטה - וחלקם עדיין צועדים - אשר מסוגלים לשנות פיסיקה ולהביע רגשות של נדיבות כך שאתם רוצים לשבת למרגלותיהם, פרחים צומחים בכל אשר ילכו, בעלי חיים עוקבים אחריהם - נשמתם פועלת ברמה גבוהה ביותר.

יכולה גם להיות נשמה, יקרים, של יחידת החיים שקדמה, ואתם מביטים באותה רמה כמו התודעה שעל הפלנטה.

ובמילים אחרות, זוהי הבחירה שבידכם, וההבדל היחידי הוא ברמה שהנשמה פעילה באופן מלא באמצעות אהבת האל בצדו השני של המעטה/צעיף.

 

והיכן אתם נמצאים בכל זה?

עד לנקודה זו, ה'צעידה פנימה' מאוד מיוחדת לרבים כל כך. ישנם אפילו כאלה שנוכחים כאן בחדר שעברתם זאת, ואינכם יודעים על כך דבר.

אולם האם תוכלו להצביע על מקום בו חוויתם חוויה, רגע של 'א-הה', בו שכבתם לישון והתעוררתם שונים מכיוון שהבנתם, אפשרתם, או סיפרתם לרוח שאתם מוכנים לצעד הבא, ואז השתניתם, לתמיד!

יש לכם בחירה חופשית, אולם אינכם יכולים לחזור חזרה לנשמה 'נמוכה' יותר, אינכם יכולים לחזור בכם, ואם תנסו לעשות כך הרי שתהפכו לבלתי מתפקדים מכיוון שלא תוכלו להחזיר לעצמכם אנרגיה ישנה יותר..

הדברים האלה הולכים רק בכיוון אחד - מעלה..

 

מרילין מדברת על איחוד מחדש עם הנשמה העתיקה.

זהו רעיון לינארי, אולם מה שקרה הוא אמיתי! היא היתה מסוגלת להכיר במשהו שהיה צעד אחר בהתפתחותה של נשמתה - היה לה מושג והכרה בכך, שהיא יכולה להתאחד מחדש אפילו עם נשמה מאנרגיה נמוכה יותר, ולתפוס מחדש את הדברים שהיו שם, את הזכרונות, הילדים, הלידה - וזו היתה התקדמות.

כך שעבורה זה לא היה איחוד מחדש עם נשמה עתיקה לפני ארוע ה'צעידה פנימה', אלא זו היתה התקדמות של הנשמה שיש לה עתה, לעבר רמה גבוהה יותר וחדשה, על מנת לאפשר לה ללמד זאת, להבין זאת, להיות מסוגלת להתאחד מחדש עם מי שהיא היתה בדרך בוגרת ובשלה יותר, מאוזנת ושהתקבלה על הדעת..

 

איני רוצה שהמידע הזה יתקבל על ידכם בדרך שתהיה מאכזבת. ברצוני שתבינו את התפארת של תהליך התפתחותה של נשמתכם. זה קורה לעתים תכופות יותר מכפי שאתם חושבים.

האם האדם שיושב לפניכם (לי קרול, ת.ג.) עבר תהליך של 'צעידה פנימה'? על פי ההגדרה תאמרו שזה מוטל בספק... הוא אכן עבר מאדם אחד למישהו אחר, זה נמשך מספר שנים, אולם הוא לא עבר תהליך של 'צעידה פנימה', אם כי אלה שהכירו אותו בזמנו בתקופת חייו הקודמת, היו מתבוננים בו ביום ושואלים אותו מתי בדיוק הוא השתגע [ הקהל צוחק..] מכיוון שהוא אינו כלל כמו האדם שהם הכירו, עבדו יחד, או שהיו חברים, משהו השתנה בו לחלוטין. וחלק אף יאמרו שהשתלטה עליו אנרגיה חשוכה ועיצבה את חייו

[ קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שזה מה שסיפרו להם שקרה לו.

ברצוני לספר לכם את האמת, יקרים.

נשמתו של האדם הזה שאתם רואים לפניכם (לי קרול, ת.ג.) התפתחה באופן הדרגתי למה שאתם רואים לפניכם כעת, לא 'צעידה פנימה', וזה בדיוק מה שקרה למרילין, אלא שזה קרה לה באופן מיידי.

זה מה שקרה לרבים כל כך שחוו חוויה של 'א-הה', ללא 'חווית סף המוות', או ניתוח, מכיוון שהאנרגיה כיום מתחילה לתמוך בכך, כאשר אתם מתחילים להתעורר לאמת גדולה יותר, ואם אתם בטוחים ואמיצים מספיק אתם יכולים לומר לרוח "אני אוהב/ת אותך אלוהים, אני בוטח/ת בך אלוהים, אולם האם זה אמיתי?"

ולאחר אתם יכולים לחכות לקבלת תוקף, מכיוון שזה בדיוק מה שעשה שותפי, כשהתיישב על כסא לפני 30 שנים.

בתור המהנדס שהיה בזמנו, הוא חיפש אחר התוקף שהדברים היו באמת אמיתיים, והוא קיבל את זה בלבו באופן שרק הוא יכול לספר אודות זה,

זהו הדבר המיידי שאתם מחפשים אחריו. וזה אפשרי עם כל אחד מכם.

רבים אינם שואלים ומבקשים כלל ונשארים בתוך הקופסאות שלהם.

אולם הנשמות העתיקות על הפלנטה הזו מתחילים להתעורר לאמת גדולה יותר, אחת שמדברת על התפארת של התוכנית, היכן אתם נמצאים על כדור הארץ, ומה שמתרחש מסביבכם.

 

לפני שנים סיפרתי לכם שהשינוי יעלה את הצד החשוך, וזה אכן קרה, באופן מיידי.

סיפרתי לכם על אותו צבא שיתאחד, שיהיה בפעם הראשונה צבא ללא גבולות, מכיוון שלצבאות תמיד יש גבולות. והדבר היחידי שהצבא הזה ירצה יהיה אך ורק להפחיד אתכם ולחגוג את החשכה. והצבא הזה גדל יותר ויותר, היה לכם שם עבורו ואתם יודעים על מה שאני מדבר..

גם סיפרתי לכם שאין לו סיכוי, מכיוון שהחשכה אינה כה מבריקה ואינה מוארת בהגיון בריא. ומעומקה של בורותם, כל מה שהם עשו היה לקומם את הפלנטה כנגדם. ואתמול הם מתו.

אתם יכולים לקרוא זאת בחדשות שלכם, זה היה המבצר האחרון של הצבא הזה שעמד להשתלט. החשכה של הפלנטה, ולשנות את הכל.

מותם מסמל את מותה של התפישה הישנה. הם עדיין קיימים, אלא שהם ינועו לצעד הבא שלהם ויהפכו ליותר אלגנטיים בחשכה שלהם - התכוננו וצפו לזה, מכיוון שהחשכה לא תוותר.

כך זה היה תמיד במשך מאות בשנים. הם לא יעלמו. אולם הם גם לא ינצחו, מכיוון שעדיין הם אינם כה מבריקים.. אתם תוכלו להגיע ולהצביע בכל מקום אשר ילכו על הדברים שלא יהיו בסדר, אתם תראו שזו חשכה, שזה משהו שלילי שמנסה לשעבד ולשלוט.

אוכלוסיה רגילה, לא רק של נשמות עתיקות, תראה זאת ואת מה שזה, מכיוון שהאור שמתחיל להיות על הפלנטה, מתחיל להתקבל, ואנשים יגידו שזוהי דרכם של הדברים, הכבוד של הדברים, כך זה היה אמור להיות. אנשים יאהבו זאת ויבחרו לפנות לכיוון החדש הזה.

 

אמהות ואבות רואים זאת אצל ילדיהם, וילדיהם למעשה מראים להם כיצד הדברים יכולים להיות. מאות ואלפים מדברים האחד עם השני ללא הפסקה ברשתות החברתיות, וחוצים את הגבולות של מדינות ותרבויות.

כל הדברים האלה, יקרים, הם תחילתו של האור.

 

כבר סיפרתי לכם על כך בעבר - נשמתכם מתחילה להתעורר.

'הצעידה פנימה' היא תוצאה של התעוררות מהירה עבור נשמה מקודמת, אולם זה באמת אתם, זה אינו מישהו אחר.זוהי נשמה 'שנטלה סטרואידים' [ קריון מצחקק בהנאה..] - ידעתי שמרילין תאהב את האמירה הזו..

זה אינו מעמעם את החוויה, זה משפר אותה.

יקרים, אתם באמת מפוארים, ואכל מה שמרילין עברה הוא מפואר. וזה ימשיך, מכיוון שהתפתחותה של נשמתה טרם הסתיימה כלל..

 

הקשיבו היטב, לכולכם יש זאת:

יש לכם יכולת להתעורר לאמת גדולה יותר, פשוט על ידי בחינה והושטת ידכם קדימה, ולבקש מן האל שיראה לכם אם כל זה אמיתי.

זה הוגן, ואכן יראו לכם...

 

כך הדברים עובדים, יקרים, עבור רבים כל כך, וזה המסר שהייתם צריכים לשמוע היום.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020