Light Connections
 
 

 

הברית - מרץ 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

פעמים רבות המהות של תקשור תשתנה, חלק מהדברים יהיו רשימה של דברים חדשים שעליכם לדעת, כמו תגליות, תהליכים, הסברים - ולפעמים שום דבר מן הדברים האלה.

וכך המקרה עם התקשור הזה, יקרים, זוהי חגיגה של אהבה,

קשה מאוד להגדיר דברים שהם מחוץ לתחום של מציאותכם, והאהבה שיש לכם האחד כלפי השני, כלפי ילדיכם וכלפי בעלי החיים שלכם, היא הדבר היחידי בכלל שיש לכם שדומה לאהבתו של האל.

לעתים האהבה הזו היא כל כך ללא תנאי, וסיפרנו לכם שאהבה זו של המקור, הבורא היוצר שהיא כה נדיבה ויודעת את שמכם, היא כה רחוקה מהאהבה שאתם מכירים אותה.

מה שאינכם אפילו מבינים שבכל מקום קיימת נדיבות כלפיכם ועבורכם.

 

אני פונה לאותם אלה המרגישים שהם קורבנות של הפלנטה הזו, שיקשיבו או יקראו תקשור שכזה וזה יגרום להם לכעוס. זה קרה פעמים כה רבות, ושותפי (לי קרול, ת.ג.) מקבל לאחר מכן פתק או מכתב הטוען שהדברים האלה אינם ממש סבירים או מתקבלים על הדעת, מכיוון שכיצד ניתן לדבר על האהבה והנדיבות של האל בשעה שקיימים בחייהם של אותם כותבים כל כך הרבה דברים שאינם כשורה..

כיצד ניתן להסביר לאותו אדם שהוא בורא ויוצר את הקורבנות שלו?

כיצד ניתן להסביר אנרגיה לאדם שכזה שהוא רק פוחד - פוחד לצאת מביתו מכיוון שמשהו אחר עלול לקרות, מצפה לגרוע מכל בכל צעד?

כיצד ניתן להסביר את העובדה שזוהי הצהרה? מכיוון שאם אתם מצפים להיות קורבנות - תהיו כאלה!

כך עובדת האנרגיה על פני הפלנטה הזו, והיא נקראת 'בחירה חופשית'.

 

פעמים כה רבות סיפרנו לכם שבני האדם הם עוצמתיים, בכל כיוון שירצו לפנות אליו, ואם האדם מבקש לחולל משהו חשוך וקשה, זוהי בדיוק 'המיטה שהוא יציע אותה' למשך כל חייו.

וכאשר הוא ישמע מסר של אהבה הוא יגיב ויאמר שזהו אבסורדי ובלתי אפשרי, והוא לא יבין שהוא יצר בדיוק את מה שהוא עושה..

ועבור אלה מכם הקוראים זאת ומאמינים שהם קורבנות של כדור הארץ הזה - ההוכחה היחידה היא שעליהם להפנות את המיקוד שלהם - אם הם יכולים לעשות זאת - לעבר משהו נדיב ויפהפה.

פחד הוא הרגל, ובאנרגיה החדשה הזו, ההרגל הופך לאור!

 

מסביבכם קיימות נדיבות והתייחסות רבה, ועדיין יש לכם בחירה חופשית, הרוח אינה יכולה לקחת ולטלטל אתכם ולהפנות את מבטכם לדבר זה או אחר - עליכם לעשות זאת בעצמכם!

רבים מכם עושים זאת בעצמם, ויחד עם זאת, דעו שקיימת נדיבות מסביבכם.

ויהיו אלה שיאמרו שמסביבם קיימת חשכה, ואכן זה כך, ושמם רשום עליה, אולם גם נדיבותו של האל נמצאת מסביבכם - אם תרדו מאותו הסוס שאתם רוכבים עליו..

זהו 'סוס הפחד', ולכל מקום שתרכבו אליו ותצפו לפחד, הוא יגיע לפחד מכיוון שיש לו הוראות ... מכם.

 

ברצוני לספר לכם אודות הנדיבות.

הסיבה שאתם מוקפים בתהליכים, רעיונות ואור כה נדיבים, היא שהם נמצאים שם על מנת שתמצאו אותם, אם תתחילו לחשוב על כך לבצע החלטות, לראות ולתהות.

 

יתכן וסיפרו לכם שהאל הבורא היוצר הוא כה מסתורי ונמצא בריק במקום כלשהו אחר, אולם ברצוני לספר לכם שהוא נמצא ממש סביבכם, אלא שאתם פשוט מחמיצים את הסימנים..

 

הבה נדבר על משהו עיקרי, שכה רבים הקוראים זאת הסירו עצמם ממנו - גאיה.

יקרים, כאשר אתם מקבלים את אהבת האל, היא מוענקת לכם לתמיד! אינכם יכולים להתנתק מאהבתו של האל - אתם יכולים להפנות לה את העורף או ללכת בכיוון ההפוך - זוהי הבחירה החופשית - אולם אהבת האל נשארת!

מהרגע שאתם מגלים את הנדיבות הזו, יקרים, והיא נכנסת למבנה התאי שלכם, אין שום 'כפתור מחיקה' במוחכם שיוכל אי פעם להסיר זאת - אתם יכולים להתכחש לכך, אולם אז תהיו בהכחשה.. אתם יכולים שלא להשתמש בכך, אולם אז תהיו חסרי תפקוד, אולם האהבה עדיין תהיה שם!

אני מספר לכם שעשויה להיות לכם התגלות לגבי מי שהנכם, היכן שאתם נמצאים, או הפיסה שעשויה להיות שלכם - וזה לתמיד!

זה לא יסוג מכיוון שאתם חושבים באופן לינארי כיצד האל עובד.

 

הגילוי של האל מבפנים הוא לתמיד!

וקיימת כל כך הרבה נדיבות!

האם חשבתם מעודכם שגאיה יודעת מי הנכם? האם חשבתם מעודכם שהפלנטה עצמה קיימת במובן מסוים, על מנת לשפר את חייכם? וכך היא אכן עושה.

היער מכיר אתכם כאשר אתם צועדים לתוכו, כל אדם הנוהג לחבק עצים יספר לכם זאת, ויתכן שמעולם לא יהיה נוכח בפגישה כמו זו או יקשיב לתקשורים של קריון - יש לו ברית עם הטבע מכיוון שהטבע נדיב והוא מרגיש את הברית של אהבתו של הבורא היוצר, אתו ועם העץ, עם העשב והציפורים..

לכן כאשר אתם נמצאים בטבע ומתרחשים דברים - אינכם מדמינים דברים, יקרים.

 

באחת הפעמים האחרונות ששותפי (לי קרול, ת.ג.) ביקר עם קבוצה באי עם הר געש בהוואי, הוא חווה משהו משמעותי, אם כי קטן.

הם עמדו על שפת הר הגעש, עם קאהונה קאליי, ששרה את המזמורים של למוריה, האדמה הקשיבה לה, והר הגעש הכביר עם כל הדרו ברך אותה לשלום פעם נוספת.

הקבוצה ישבה שם, זה היה יום עם שמיים בהירים, והראות היתה כה טובה עד שכמעט היה ניתן לראות את הר הגעש הסמוך.

ולפתע הופיעה ציפור לבנה. הקאהונה ראתה אותה מיד, עצרה לרגע והמשיכה..

מאוחר יותר היא שאלה האם אנשים ראו מה זה היה, ואיש לא ידע.. ואז היא סיפרה שהציפור המסוימת הזו אינה נוהגת לעוף שם, אלא אם כן ישנה סיבה כלשהי..

הר הגעש עם ריח הגופרית מפעיל אותה והיא היא אינה מגיעה אלא אם כן ישנה סיבה, והקהונה אמרה שזה היה בברור ברכה - הציפור הלבנה הגיעה, חגה במעגל, ולאחר עפה משם, חזרה וחגה שוב, ועזבה..

היא אמרה שזה היה סימן מגאיה, הטבע והיקום, שהכל כשורה, שהקבוצה שומעת אמת ולפיכך בורכה על ידי הפלנטה.

יהיו אלה שישמעו את הסיפור הזה ויאמרו שהוא מטופש, ושציפור היא רק ציפור, והיא פשוט רק עפה לה מחוץ לאזור שלה, וזה היה חסר משמעות מיוחדת. אנשים אלה אומרים כך מכיוון שהם חונכו מחוץ לרעיון שקיימת ברית של נדיבות עם הפלנטה. ואכן קיימת ברית כזו.

 

אם טרם חוויתם זאת, עשו לכם הרגל ללכת לאוקינוס, לים, לאגם או ליער, מצאו מקום בו תוכלו לשבת לרגע לבדכם, הרהרו בחייכם, עשו מדיטציה, או הודו לאל - ולאחר הקשיבו וצפו במה שמתרחש סביבכם, מכיוון שהאדמה מכירה ויודעת מי אתם..

זה אינו מקרי שהרוח תנשב פתאום, העלים ישמיעו אוושה - הם רק אומרים שהם שומעים אתכם, ומודים לכם. או ציפור תגיע ותתישב על ענף כה קרוב אליכם באופן לא רגיל, ואתם עשויים להרגיש שהצפור נשארת שם יושבת, ויתכן שתברכו אותה לשלום ותשאלו את שמה, ואם יש לכם מספיק אינטואיציה היא תספר לכם לפני שתפרוש כנפיים ותעוף שהיא רק אמרה לכם שאתם מאוד אהובים על ידי האל..

 

זוהי הברית שנמצאת הכל מקום עבורכם, כך שתוכלו לראות ולמצוא אותה, ואם אתם רוכבים על הסוס החשוך של הפחד, הוא יקח אתכם בחשכה לאן שתרצו..

יקרים, ישנה נדיבות כה רבה מסביבכם!

 

אסיים בכך:

אתם מבקשים הגדרה לברית הזו שביניכם ובין הבורא היוצר.

הרי כאשר אתם אוהבים מישהו, אתם אוחזים בידו ואתם צועדים יחד, וזו ברית שיש לכם עם האדם שלצדכם שברצונכם שכולם יראו שאתם אוהבים את האדם הזה - בתרבות האמריקאית זה נחשב למשהו מקובל, להראות לכולם שקיימת שם ברית של חיבור ואהבה.

 

ברצוני שתדמיינו את עצמכם אוחזים את ידו של האל - קיימת נדיבות על הפלנטה ומסביבכם, וכף יד המושטת שגודלה כגודל כף ידכם.. היא תמיד היתה מושטת לעברכם, ואתם יכולים ליטול אותה, עם בחירה חופשית, וכאשר תעשו זאת, היא לא תרפה מכם, ואין זה משנה מה תחשבו, תעשו או תכחישו - היא תמיד תהיה שם, ותמשוך אתכם החוצה מן הבור כאשר תזדקקו לכך.

 

זהו החזון, זוהי ההגדרה - אחיזת ידיים עם הבורא היוצר.

זוהי נשמתכם המעניקה הכרה שאתם משתייכים לזה שברא אתכם, זוהי משפחתכם..

 

זה אינו קובץ הנחיות, או מידע מעבר לאהבתו של האל.,

ברגע זה, בזמנים אלה, הברית שלכם עם טבע, עם הפיסיקה, כל אלה הוא האור החדש שמובן ונראה על פני הפלנטה.

בני שבט הנבחו מספרים שאבותיהם נמצאים בסלעים..

האבוריג'ינים מספרים שלאחר שהשמש שוקעת, הסלע הצהוב הגדול, הכתום, חי עם כל אבותיהם ואלה מן הכוכבים שיצרו אותם. הם מבינים את הברית עם גאיה.

 

ושוב, ההזמנה היא עבורכם שגם אתם תגלו זאת..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020